LADA крос заміна задніх гальмівних колодок

Колодки і їх артикули для дискового механізму задньої гальмівної системи LADA Vesta

1400 рублів за комплект
Як таких скарг на ці запчастини від власників LADA Vesta не надходило, також можна відзначити бюджетний цінник і порівняно високу якість колодок цього виробника. Тому рекомендуємо купувати колодки, що встановлюються на заводі.

Колодки на дисковому гальмовому механізмі змінюються на

20-30 тисячах кілометрах пробігу, дане число індивідуально і залежить від манери їзди певного водія, тому при заміні задніх колодок орієнтуватися тільки на пробіг не рекомендується. При зносі колодок ви обов’язково відчуєте погіршення в гальмуванні, в рідкісних випадках може з’явиться сторонній звук. Крім того, зверніть увагу на роботу ручного гальма, ситуації коли ручне гальмо слабо утримує автомобіль, говорять про сильному зносі задньої гальмівної системи.

Процедура заміни задніх колодок мало відрізняється від передніх, тому ви можете скористатися інструкцією зі статті по заміні передніх колодок. Єдина відмінність це тросик ручного гальма, підведений до супорта, проте він ніяк не перешкоджає роботі по заміні гальмівного механізму.

На LADA Vesta з двигуном 1,6 літра встановлюються барабанні гальма, внаслідок чого колодки і артикули будуть відрізнятися. Крім того, їх заміна буде трудомісткою. Колодки на такій системі служать довше дискових, їх середній ресурс

100 тисяч кілометрів пробігу, знову ж ця цифра варіюється від манери їзди водія. У деяких випадках колодки зношувалися лише до 200 тисячам кілометрів.

Замена задних тормозных колодок Lada Vesta. ДИСКОВЫЕ ТОРМОЗА

Задні колодки LADA Vesta

lada, крос, задніх, гальмівних, колодка

Задні гальма на автомобілях сімейства LADA Vesta бувають двох типів. дискові і барабанні, відповідно і їх заміна буде відрізнятися один від одного. Дискові гальма встановлюються з заводу на моделі з двигуном 1,8 літра, інші комплектації оснащуються барабанними гальмами. АвтоВАЗ пояснює це тим, що для LADA Vesta з двигуном 1,6 літра (106 кінських сил) барабанної гальмівної системи буде досить, а такий хід в свою чергу дозволить знизити кінцеву ціну продукту, що випускається.

Варто зауважити, що при великому бажанні гальмівну систему можна замінити і встановити диски замість барабанів, проте такий тюнінг буде зайвою витратою грошей і принесе тільки моральне задоволення власнику.

Колодки і їх артикули для барабанного механізму задньої гальмівної системи LADA Vesta

5800 рублів
Погодьтеся, ціна не відповідає статусу бюджетного автомобіля. Найчастіше при заміні заднього гальмівного вузла використовуються аналоги:

  • BP53168. Fenox, підходять для LADA Vesta
  • BS-5717. японський виробник фірма Lynx, встановлюються замість штатних без доробок

Також згадується схожість запчастин від Ford Fusion, проте в цьому випадку можливо доведеться вдатися до невеликих доопрацюванням механізму.

Заміна задніх барабанних колодок своїми руками LADA Vesta

Насамперед піднімаємо автомобіль на підйомнику або за допомогою домкрата і знімаємо колесо. Тепер знімаємо ковпак маточини: найчастіше для цього використовують плоску викрутку і молоток. Викрутка лезом встановлюється у виступу на ковпаку, після чого акуратно вдаряє по викрутку молотком, коли ковпак трохи відійде, проробляємо теж саме в іншої сторони ковпака і так до тих пір, поки не вдасться його зняти полностью.Ключом з головкою на 30 відкручуємо фіксуючу гайку і розводимо колодки.

Розвести колодки на LADA Vesta можна прямо з салону, для цього натискаємо педаль гальма і утримуючи її піднімаємо ручник в максимальне положення, після чого відпускаємо педаль і потім опускаємо ручник. Колодки розлучаються при кожному повторенні даної процедури.

Знімаємо барабан і замінюємо зношені колодки на нові, збираємо механізм в зворотній послідовності.

Заміна задніх колодок

Міняємо гальмівні колодки заднього колеса LADA Kalina 2

Вам будуть потрібні: ключ «на 7», монтажні лопати, молоток з полімерним або гумовим бойком, ключ для колісних болтів і пасатижі.

Мінімально допустимої товщиною накладок фракційних на колодках гальмівних є 1,5 сантиметра.

Робота проілюстрована на прикладі автомашини без ABS. На автомобілі з антиблокувальною системою заміна колодок відбувається аналогічно. Відмінністю є лише форма підстави самих колодок.

Включити передачу I в механічної КП і перевести селекторний важіль автоматичної КП в Р-положення (стоянку), встановити противідкатні башмаки-упори під колеса передні.

Переконатися, що важіль гальма гальма опущений вниз до упору, що означає, що машина расторможен.

Зняти колесо і очистити від бруду механізм гальмівної.

ЗАМЕНА ЗАДНИХ ТОРМОЗНЫХ КОЛОДОК ЛАДА ЛАРГУС| Dacia Logan MCV

Якщо рівень рідини гальмівної в бачку основного циліндра гальмування знаходиться на максимальній позначці або близький до неї, з бачка потрібно відкачати частину рідини.

На автомашинах, які обладнані ABS, зняти диск задає від датчика частоти колісного обертання.

8.Снять пружину притискну колодки передній.

11.Снять пружину притискну від колодки задньої, після чого колодку задню, від’єднавши важіль разжимной від наконечника троса гальма гальма.

Пасатижами стиснути вусики від шплінта і вийняти його з пальцевого отвору важеля разжимного колодки задньої.

Зняти важіль разжимной. Вийняти з колодки палець.

Встановити нові колодки в зворотному порядку. В процесі установки вставити верхні кінці самих колодок в поршневі пази.

Звести колодки гальмівні за допомогою пари монтажних лопаток, щоб поршні перемістилися до центру циліндра.

Встановити барабан гальмівний. До початку установки самого барабана необхідно ретельно очистити привалочних поверхні на ступиці, що задає диску і барабані від окалини та іржі, адже навіть найдрібніша частинка, затиснута між поверхнями, буде викликати биття і вібрації барабана при гальмуванні.

Натиснути на гальмівну педаль кілька разів, щоб колодки були підведені до барабану.

Перевірити легкість, з якою обертаються колеса. Допускається, щоб барабан легко зачіпав колодки.

Перевірити і, якщо є необхідність, відрегулювати привід гальма гальма.

Хід роботи по заміні гальмівних колодок LADA Vesta Крос СВ

За часом робота по заміні передніх гальмівних колодок займає близько 15 хвилин на одну сторону.

Для початку потрібно поставити машину на ручник і підняти передню частину домкратом, щоб зняти колесо.

Плоскою викруткою утапливаем поршень гальмівного циліндра.

Зверніть увагу, що при утопленні поршня всередину циліндра в бачку почне збільшуватися рівень гальмівної рідини. Перед виконанням цієї процедури відверніть кришку бачка і відкачати зайву рідину з допомогою шприца.

Беремо пару ключів. ріжковий на 15 “і накидною на 13”. Притримуючи ріжковим ключем на 15 “направляючу супорта, відвертаємо ключем на 13” болт. І викручує його повністю. Теж саме робимо і з другим болтом. Після чого частина суппота залишиться у нас в руках.

Піддягаємо викруткою спочатку зовнішню колодку і виймаємо її. Теж саме робимо і з внутрішньої колодкою.

Далі необхідно очистити пружинний фіксатор колодок від бруду і змазати його спеціальної високотемпературної мастилом.

Встановлюємо нові колодки в зворотній послідовності.

Перед установкою супорта рекомендується промити напрямні і змастити їх теж спеціальним мастилом.

Затягуємо болти кріплення і ставимо на місце колесо. З іншого боку колодки змінюються аналогічним чином.

Заміна гальмівних колодок LADA Vesta Крос СВ

Всім привіт! Давно ми не розбирали технічну частину. Останнім часом ми говорили лише про ціни, так про технічні характеристики. Ну ось нарешті підвернувся варіант написати статтю по заміні передніх гальмівних колодок на універсалі LADA Vesta СВ Крос.

Що потрібно для заміни гальмівних колодок LADA Vesta Крос?

Ріжковий ключ на 15 “. 2. Накидний ключ на 13 “. 3. Плоска викрутка. 4. Очисник деталей гальмівних систем. 5. Мастило суппортои. 6. Нові гальмівні колодки.

Що можна сказати по зносу гальмівних колодок?

За станом і характером зносу фрикційних накладок можна багато що сказати про стан і працездатність гальмівного механізму.

Рівномірний знос колодок з двох сторін, гальмівний диск рівний без пошкоджень. В даному випадку хвилюватися не варто. у Вас справна гальмівна система.

Повністю зносилися фрикційні накладки, виступають гальмівні заклепки. колодки використовувалися понад норму. В даному випадку колодки під заміну, а гальмівний диск потрібно оглянути і при виявленні пошкоджень теж доведеться поміняти.

Одна колодка зношена сильніше іншої. В такому випадку щось заїдає. або поршень, або напрямна. Тут необхідно провести повну ревізію. очистити рухливі деталі гальмівної системи і нанести мастило. Колодки замінити на нові.

Нерівномірний знос обох колодок. В даному випадку відбулося заїдання одного з направляючих пальців супорта. Рішення: очищення напрямних і заміна мастила.

Проточки по фрикційної накладки. Причина: нерівномірний знос гальмівного диска. Рішення: заміна колодок і гальмівного диска.

Тріщини на фрикційних накладках. перегрів колодок. Рішення: заміна гальмівних колодок на нові, ревізія гальм.

Нерівномірний знос гальмівних накладок обох сторін. неправильна установка колодок. Перевірка і заміна колодок на нові.

Коли міняти гальмівні колодки?

У гальмівних колодок немає чіткої прив’язки до певного пробігу або часу. Колодки змінюються не по регламенту, а за ступенем їх зносу. Щоб визначити зношені колодки досить уважно оглянути їх. Якщо товщина гальмівної накладки менше 5 мм, то колодки однозначно йдуть під заміну.

Є один важливий момент! Колодки треба оглядати з двох сторін, так як на внутрішній стороні знос колодок найчастіше буде трохи більше, ніж на зовнішньому.

Заміна гальмівних колодок LADA Vesta Крос відео

В цілому і загальному, заміна гальмівних колодок LADA Vesta Крос не надто складна процедура. Чи впорається абсолютно будь-який бажаючий. Так, доведеться повозитися. Так, доведеться заморать руки. Так, доведеться витратити час. Але витративши на все приблизно 30 хвилин, можна заощадити від 500 і до 1000 рублів за заміну на сервісі. Ні цвяха, ні жезла. І до нових зустрічей на нашому сайті.

порядок заміни

Вивернути два гвинти кріплення корпусу супорта (ключ «на 13», утримуємо ключем «на 17»).

Прибрати корпус супорта в сторону разом з тросом ручника.

Зняти гальмівні колодки з скоби супорта.

Втопити поршень супорта, натискаючи на нього і одночасно обертаючи за годинниковою стрілкою (ключ «на 24»).

Встановити нові гальмівні колодки в скоби супорта (зачистити посадкові місця від бруду).

LADA VESTA SW CROSS замена задних колодок. ( дисковые тормоза)

Встановити супорт в зворотній послідовності.

По закінченню складання потрібно кілька разів натиснути на педаль гальма і перевірити рівень рідини в бачку.

Процес заміни задніх колодок дискових гальм також показаний на

А вам доводилося своїми руками змінювати задні колодки? На якому пробігу ви виконували їх заміну?

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter.

ТОП матеріали тижні

Буде потрібно

Задні гальмівні колодки (артикул оригінальних 11196350208900, аналоги TRW GDB 1384, Sangsin Brake SP1709, UBS. B1105007, Brembo P23064 та ін.).

Як замінити задні колодки на дискових гальмах автомобілів LADA

На деяких комплектаціях автомобілів Lada Vesta і Lada XRAY встановлені задні дискові гальма. Згідно з рекомендаціями заводу-виготовлювача перевіряти задні гальмівні колодки слід кожні 15 000 км. Якщо товщина фрикційних накладок досягає 1,5 мм, колодки слід замінити на нові. Заміну проводити тільки парою і на обох колесах одночасно. Далі представлена ​​інструкція по заміні задніх колодок на дискових гальмах автомобілів LADA.

LADA.Онлайн

Lada ( «LADA»). марка автомобілів, вироблених АТ «АВТОВАЗ». Раніше використовувалася лише для продажу автомобілів, а для внутрішнього ринку автомобілі вироблялися під маркою «Жигулі». У 2004 році керівництво «автоваза» оголосило про перехід на латиницю при офіційному написанні назв усіх випущених заводом автомобілів: Lada. замість «ВАЗ» і «LADA».

LADA.Онлайн. найбільший російськомовний ресурс автомобільної тематики з багатотисячною щоденною аудиторією, який присвячений, переважно, автомобілям цієї марки, вітчизняної автопромисловості і автомобільного світу в цілому.

Даний сайт не є офіційним сайтом LADA.

© 2021 LADA.Онлайн. Копіювання матеріалу дозволяється тільки за умови посилання на джерело.