Коли міняти ремінь ГРМ Polo седан

Процес заміни ланцюгової передачі без залучення фахівців

Як правило, заміна ланцюгової передачі займає 4-5 годин. Звичайно, тут все буде залежати від рівня підготовки автолюбителя. Отже, починаємо.

 • Встановлюємо авто на естакаду.
 • Знімаємо з двигуна захист.
 • Знеструмлюємо автомобіль, від’єднавши ліву клему від акумуляторної батареї.
 • знімаємо повітрозабірник.
 • Тепер зверніть увагу на кожух розподілвалів. На ньому знаходиться вентиляційний шланг. Його потрібно зняти.
 • Знімаємо і зворотний вентиляційний клапан.
 • Масловіддільник прикручений до блоку циліндрів двома болтами. Відкручуємо їх і знімаємо маслоотделитель. Патрубок обов’язково повинен бути виведений через отвір.
 • Знімаємо привід допоміжних агрегатів.
 • Тепер з системи кондиціонування необхідно видалити холодоагент.
 • Звертаємо увагу на фіксатори колодки проводового джгута кондиціонера. На них потрібно натиснути і демонтувати колодку, злегка потягнувши її в свою сторону.
 • Знімаємо трубопроводи високого і низького тиску. Утворилися на їх місці отвори необхідно відразу ж заглушити. Обов’язково зробіть це, інакше в систему потрапить бруд.
 • Компресор кондиціонера теж знімаємо. Для цього доведеться викрутити 3 болта.
 • Знімаємо і кронштейн компресора. Він також кріпиться за допомогою трьох болтів.
 • Зараз потрібно злити масло з системи двигуна.
 • Демонтуємо щиток маховика.
 • Знімаємо масляний картер. Ось тут вже доведеться повозитися, так як викручувати доведеться аж 20 болтів.
 • Масляний піддон теж доведеться витягти. Він може не піддаватися з першого разу. Щоб його зняти, потрібно виробляти рівномірні удари молотком по всьому периметру.
 • Тепер беремо монтажну лопатку і фіксуємо з її допомогою колінвал, щоб він не прокручувався. Відкручуємо болт, яким кріпиться шків коленвала. знімаємо шків.
 • зливаємо антифриз.
 • Зараз знімаємо шків насоса, що подає охолоджуючу рідину в систему.
 • Виводимо силовий агрегат за допомогою підйомника.
 • Знімаємо кронштейн підвісний опори, яка розташована праворуч.
 • Тепер знімаємо кришку ланцюгового приводу. Не забудьте витягнути прокладку. Оцініть її стан. Можливо, її теж доведеться замінити.

Відзначаємо розташування ланцюгового приводу, шестерень на валах. 25. Віджимаємо натягувач ланцюга і фіксуємо його в такому положенні. 26. Знімаємо натяжители ланцюга, попередньо відвернувши всі необхідні болти.

Знімаємо черевик, а слідом за ним і саму ланцюг.

Складальні процедури слід проводити в зворотному порядку. Обов’язково перевірте роботу двигуна. Якщо будуть чутні нехарактерні шуми, значить щось було зроблено неправильно, і процедуру доведеться повторити.

Офіційні терміни виробника

Потрібно своєчасно проводити заміну приводу ГРМ на машині VW Polo. Якщо станеться обрив ременя, двигуну буде завдано серйозної шкоди і йому буде потрібно капітальний ремонт.

ЯКИЙ РЕМІНЬ ГРМ КРАЩЕ ВИБРАТИ

Сучасні ремені для газорозподільної системи являють собою високотехнологічний виріб, що відрізняється підвищеною міцністю і зносостійкість, здатне витримувати високі динамічні навантаження. Виробляються ремені ГРМ з неопрена або поліхлорпрена з посиленням міцними нитками корду зі скловолокна, нейлону і бавовни.

рекомендації власників

Віталій. 7. 06. 2018. Мотор Volkswagen Polo Седан 1.6. забезпечений ланцюговим ГРМ. Металева ланцюг повинна виключити обрив і гарантувати більш тривалий термін служби. Але насправді вона швидко розтягнулася і вимагає заміни вже до 70 тис. Км. Потрібен в цьому приводі блокіратор зворотного ходу, а то він працює лише за рахунок тиску масла, яке створюється тільки після запуску двигуна.

Олег. 8. 08. 2018. Добрий день. У мене на машині VW Polo поставлений мотор саме з ременем ГРМ, а не ланцюгом. При цьому пробігу в 80 тис. Км. рекомендую його замінити, для такого приводу це абсолютно доречно.

Володимир. 9. 08. 2018. На Volkswagen Polo з бензиновими двигунами 3.2 і 3.6 виробники пишуть, що міняти ланцюг можна через 150 тис. Км. Але у мене заміна приводного ланцюга. досить часта процедура, тому що вона однорядна і витягується швидко. Рекомендую, якщо буде вибір, то купувати авто з дворядної ланцюгом, і тоді про привід ГРМ можна забути.

Вадим. 4. 08. 2018. Пробіг на Volkswagen Polo склав 8 тис. Км. Цікаве спостереження: по тракту витрачається палива більше, ніж в місті. Ланцюг на седан поставлена ​​дворядна, її ресурс виробник гарантує 120 тис. Км. Поки все відмінно, зауважень істотних немає.

Анатолій. 12. 09. 2018. На ТО був замінений правий підшипник маточини. Після 65 тис. Км. став помічати цокання ланцюга на холодну. Поїхав в СТО на профілактичний ремонт. кажуть, у тебе ланцюг ГРМ пора міняти. Довелося робити заміну, хоча за регламентом ще можна стільки ж було проїхати.

Сергій. 18. 09. 2018. У мене Polo відкатав вже 150 тис. Км на одному ремені ГРМ. І все по моїй недосвідченості, виявляється, за інструкцією треба міняти було в 90 тис. Км. Не повторюйте моїх помилок. Однак хочу сказати спасибі виробникам. Так, ремінь шарудів, вібрував, зносився, але не порвався адже!

У разі якщо встановлений ремінь

При звичайних умовах експлуатації привід змінюється в плановому режимі через 90 тис. Км.

За цей час він використовує свій ресурс і стає непридатним. Особливу увагу потрібно звертати на нові запчастини, так як від їх якості залежить термін служби двигуна. Polo седан досить популярний автомобіль, тому комплектуючі приналежності випускаються багатьма виробниками.

Бажано вибір робити саме на користь оригінальних запчастин: це гарантовано заощадить кошти на можливий додатковий ремонті.

Початковими симптомами зношеного ременя ГРМ є:

 • Прослизання натяжітельний ролика з подальшим ослабленням натягу ременя;
 • Перегрів мотора, що призводить до закипання антифризу і частого вмикання вентилятора для охолодження теплоносія;
 • Своєрідний шум при роботі мотора;
 • Втрата потужності, двигун глухне і не заводиться;
 • Поява ударів в ресівері інжектора і глушнику;
 • При огляді ременя ГРМ виявлені тріщини, знос профільної доріжки, механічні пошкодження.

Всі такі несправності говорять про зміщення фаз газорозподілу і про слабку натяжки приводу. Якщо виявлена ​​хоч одна з перерахованих несправностей, то потрібно звернутися в станцію техобслуговування для заміни цього важливого елемента двигуна.

Volkswagen Polo з ременем ГРМ

Скільки разів міняти ремінь ГРМ на Volkswagen Polo залежить також від того, яка манера їзди, при цьому як часто використовується екстремальне водіння. У таких випадках міняти ремінь ГРМ потрібно в міру його зносу і стирання профілів.

коли, міняти, рема, polo, седан

При заміні приводу ГРМ необхідно міняти відразу і інші супутні деталі цього механізму. При цьому рекомендується використовувати для VW Polo з двигуном CFNA 105 л оригінальні вироби з наступними артикулами.

Увага! Запчастини на Polo мають різну вартість, яка залежить від виробника. В цьому випадку рекомендується, незважаючи на завищену ціну, вибирати перевіреного і відомого виробника, щоб після заміни була повна впевненість в надійності встановлених деталей.

Чим загрожує зношений ланцюг?

Їзда зі зношеною ланцюгом ГРМ чревата серйозними наслідками. Звичайно, ланцюг. це не ремінь, і вона навряд чи зможе порватися, але при певній мірі зносу вона цілком може зіскочити зі зірочок. Тоді відбудеться зіткнення поршнів з клапанами, що призведе до деформації останніх.

Поршні і циліндри теж постраждають, і машині доведеться давати капітальний ремонт. Крім цього, через певний період часу ланцюг обов’язково розтягнеться, і її теж доведеться міняти.

Щоб не забути, коли була проведена остання заміна ланцюга, під капот можна покласти табличку з відповідним написом.

А ось які симптоми будуть свідчити про знос ланцюгової передачі:

 • авто вже не заводиться відразу;
 • при включеному двигуні чутні сторонні шуми;
 • машина стала набагато більше споживати пального;
 • потужність мотора зменшилася.

При виявленні одного з цих симптомів слід звернути свою увагу на стан ланцюгової передачі. Звичайно, тут можуть бути й інші причини, але все ж і знос ланцюга цілком імовірний.

Провести ремонт подібної складності цілком під силу кожному автолюбителю. Звичайно, можна звернутися до фахівців. Але подібний ремонт не з розряду дешевих. Це, по-перше, а по-друге, займаючись заміною ланцюгової передачі особисто, ви отримуєте досвід, який так необхідний для тих, хто хоче займатися своїм автомобілем.

 • домкрат;
 • гайкові ключі;
 • комплект головок;
 • викрутки з різними видами наконечників.

Тепер, коли все готово, можете приступати безпосередньо до ремонту. Не забувайте про техніку безпеки. Пам’ятайте, що виробляючи подібний тип ремонту, дуже легко поранитися або навіть завдати собі каліцтво, тому будьте обережні.

У разі якщо встановлена ​​ланцюг

З 2015 року з конвеєра зійшов Volkswagen Polo з приводом у вигляді ланцюга замість ременя. Визначити такий двигун на машинах VW Polo седан можна за маркуванням: CFNA. 105 л. с.; CFNB. 95 л. з.

Здавалося б, знайдено рішення про надійне приводі, адже всі сегменти у такого елемента виконані з металу, а він, безперечно, міцніше, ніж матеріал ременя.

Але чи так це насправді? Скільки разів за час роботи двигуна потрібно проводити заміну ланцюга ГРМ на Volkswagen Polo? Чому деякі виробники рекомендують міняти ланцюг через кожні 60 тис.

пробігу або 3 роки експлуатації, далі кожні 30 тис. км або один раз в 2 роки.

По-перше, треба враховувати об’єм двигуна. Умовно прийнято на моторах до 1,4-1,6 л встановлювати ремінний привід ГРМ, а понад 1,6 л. ланцюгової. Чим могутніше мотор, тим більше навантаження на цей елемент, і тим частіше треба міняти привід.

По-друге, на автомобілях Volkswagen Polo, як правило, на турбінних двигунах встановлюється ланцюг, а на простих атмосферних моторах. ремінь. При цьому на моторах з турбіною використовується гідравлічний натягувач. Такий пристрій автоматично стабілізує натяг ланцюга, тобто при обертанні цього елемента поршень натяжної пристосування балансує.

Увага! Якщо на Polo варто двигун з ланцюговою передачею на ГРМ, то масло підлягає обов’язковій заміні через кожні 8-10 тис. Км.

Завжди чисте масло в турбінному моторі потрібно, щоб в ланки кола не потрапили дрібні частинки сміття, тирси і т. Д. А також основною причиною є те, щоб під поршень натяжителя не потрапив сміття і він не заклинив. Інакше, якщо не буде збалансованого ходу поршня, ланцюговий привід буде працювати некоректно і швидко вийде з ладу.

коли, міняти, рема, polo, седан

Volkswagen Polo з ланцюгом ГРМ

Тим більше що у двигунів Polo седан з турбіною масло набагато швидше пригорає, ніж на звичайних силових агрегатах. Таким чином, щоб не виникало питання, коли міняти ланцюговий привід ГРМ на Polo седан, фахівці рекомендують орієнтуватися при діагностиці більше не на пробіг, а на звук. Як тільки натяг приводу ослабне, то з’явиться посилений характерний шум від двигуна.