Як виставити запалювання на 406 двигуні

починаємо збірку

Одягаємо нову зірочку коленвала і відразу виставляємо мітку.

Потім прикручуємо нижньої заспокоювач, натягувач і ставимо нову ланцюг.

Установка зажигания 406 двигателя автомобиля

Ставимо зірочку проміжного вала, виставляємо мітку. Загинаємо краю стопорною пластини. Одягаємо на неї ланцюг і змащуємо все новим моторним маслом. Права гілка ланцюга повинна бути натягнута.

Одягаємо верхню ланцюг на зірочку проміжного вала і ставимо заспокоювач. Все змащуємо чистим маслом.

Зірочку распредвала випускних клапанів, так що б права гілка була натягнута, і мітка на зірочки була на рівні верхньої кромки головки блоку циліндрів. Так само з другим розподільним валом.

виставити, запалювання, двигуні

Ставимо гидронатяжитель і прикручуємо кришку. Відкручуємо заглушку і різко натиснувши на гидронатяжитель викруткою добиваємося того що б він розрядився. Розрядившись він виштовхне викрутку, і натягне ланцюг.

Ставимо верхній заспокоювач і ще раз перевіряємо всі мітки.

Акуратно ставимо передньою кришку, попередньо змастивши герметикам прокладки і всі прилеглі площині. Поставити кришку не просто так як потрібно тримати натягувач і стежити за тим що б не збилися мітки. Провертає колінчастий вал два оберти і, якщо клапана не зустрілися з поршнями і все мітки встали на місце ставимо все інше в порядку зворотному зняттю. Заливаємо масло, антифриз і заводимо двигун.

ГАЗель. установка расспредвалов по мітках

Новий метод з доопрацюванням Хочеш більше відео уроків?

Як Виставити Мітки ГРМ На 406 Двигуні

Ні для кого не секрет, що після того, як машина пробіжить 150-200 тис. Км. з двигуном ZMZ-406 і його модифікаціями, настає момент, коли ланцюга розтягуються і зношені, а натяжні черевики стають непридатними і вимагають заміни, збільшується шум двигуна спереду, а під час подальшої роботи відбувається обрив ланцюга і руйнування передньої кришки, а іноді і поломка розподільного вала.

Цей вид послуг в автосервісах коливається в ціновій політиці від 1800 рублів і вище. Залежить від регіонів і служб. Хоча в ремонті механізму синхронізації немає нічого складного. При розбиранні та складанні потрібна тільки необхідний мінімальний набір інструментів і акуратність. Для всього стандартного інструменту вам потрібен шестигранний шестигранник, але не китайський, білий герметик і котушка для нитки.

Отже, давайте почнемо: об’єднати охолоджуючу рідину і зняти радіатор. Видаляє кришку клапана і передню кришку головки блоку. Ми повертаємо храповик колінчастого вала і збиваємо шків ременя вентилятора. Відпустіть болти кріплення масляного піддону, від передньої кришки знизу, відкрутіть штифти піддону, щоб зняти кришку, не пориваючи подклад піддону, ми опускаємо піддон. Шестикутник, ми відключаємо болти кріплення кришки.

З водяного насоса відкрутити трубу, що йде до нагрівача. Відгвинчуємо болти кришки натяжителя зверху і знизу, знімаємо кришки і знімаємо натяжители ланцюга. Світлові відруби молотка відривають і знімають передню кришку, а якщо трохи потягніть кришку і на себе, намагаючись не розірвати головку прокладки головки. Ми виконуємо огляд і відбраковування ланцюгів, взуття натягачів і депрессоров. На що треба звернути увагу.

Щоб видалити нижню ланцюг, зніміть проміжні шестерні. На великих передачах випускного вечора. вал з боку двигуна не повинен працювати. Поверхня повинна бути рівною. У разі виробництва дозволяється вирівняти поверхню шліфувального каменю або замінити шестерню. В іншому випадку буде поздовжній (осьовий) люфт. вал і підвищений знос ланцюгів і зубів зубчастої передачі.

При необхідності змініть супорти ланцюга (нижній), помістіть колінчастий вал на позначку (напис над черевиком) і встановіть новий ланцюг разом з проміжною шестірнею. Не забудьте прикрутити болти. Ми фіксуємо шестерню випускного вечора. На позначці ми кріпимо новий черевик натяжителя і що ланцюг буде розтягнута і не провисає, одночасно збиваючи позначку, ми прив’язуємо взуття до обом гілкам ланцюга звичайної ниткою. Це допоможе нам з подальшою збіркою.

Виставляємо розподіл. вали на відмітках, не забуваючи, що передня сторона ланцюга повинна бути розтягнута. Ідеально, якщо у вас є транспортир для установки валів. Чи може хто-небудь зайняти якийсь час. Впускний вал повинен становити 18-22 градуси, а вихід повинен складати 17-21 градусів. Нові схеми зазвичай мають вхід 22, а вихід. 17 градусів. Розраховано, що при зношуванні ланцюга кут залишається фіксованим.

Фазы ГРМ. Как выставить метки. ЗМЗ 405, 406, 409. Не тянет, нет холостых, заливает.

Після установки верхньої ланцюга і розподільних валів вставте верхнє натягач, затягніть кришку натяжителя і з боку черевика ми спорожнили натягувач. Встановіть бічні прокладки, ви можете попередньо змастити їх Літоніт, щоб зафіксувати їх.

Як Виставити Запалювання На ЗМЗ 406

Процедура заміни ланцюга ГРМ ЗМЗ-406 Волга ГАЗ-31105 (відео)

Мрія наших батьків і дідів Волга. Не так давно нас відвідав мій старий друг на власній улюблениці ГАЗ 31105. показати сторонній шум з боку приводу ГРМ, також збільшена витрата і погана прийомистість, примовляє ланцюга газорозподільного механізму. Отже, ГАЗ 31105, двигун 406 заміна ланцюга ГРМ.

Обмовимося відразу, що нам знадобиться: масло в двигун з фільтром і прокладка піддону картера, краще, що б вона була пробкова, герметик високотемпературний, сірий 999 фірми ABRO, гас і щітка по металу, для промивки деталей. Чистий двигун я бачив тільки у новій Волзі.

Не дарма кажуть: «Якщо у Волзі не тече масло, значить його немає». Ще набір ключів і головок з посиленою на 36, шестигранник на 6, багато дрантя, розчинна кава і кілька бутербродів з ковбасою.

А так же терпіння і величезне бажання провести дану процедуру самостійно, оскільки дуже велика спокуса доручити це комусь ні будь іншого. Прочитавши статтю до кінця, ви зрозумієте чому.

виставити, запалювання, двигуні

Найголовніше, це комплект для ремонту приводу газорозподілу двигунів ЗМЗ-405,406,409 повний. це його офіційна назва. У нього обов’язково повинні входити такі інгредієнти:

 • Два натяжителя ланцюга.
 • Два гидронатяжителя ланцюга.
 • Дві ланцюга приводу, мала і велика. Для ЗМЗ-406 70 і 90 ланок, для ЗМЗ-405 72 і 92 ланки.
 • Три успокоителя ланцюга.
 • Прокладки кришки ланцюга верхній і нижній, помпи і кришки гидронатяжителя, а так само дві шумоізоляційних.
 • Зірочки колінчастого і розподільного валів, проміжного вала провідна і відома з фіксуючою пластиною.
виставити, запалювання, двигуні

Під капотом дійсно двигун ЗМЗ-406.

Як Виставити Мітки ГРМ ГАЗель 406

ЗМЗ-406, мітки ГРМ. анотація по установці

Для того щоб в звичайному режимі працював мотор на автомобілі Волга або ГАЗель, потрібно вірно виставити на ЗМЗ-406 мітки ГРМ. Мітки ГРМ ГАЗель 406 фото. На автомобілях в якості приводу вживатися може ланцюг або ремінь.

Переваг і недоліків у кожного типу є багато, деякі стверджують, що ланцюг не здатна порвати.

Необхідно засмутити. здатна, та до того ж як! Крім того, для її нормальної роботи потрібна наявність мастила, тому при заміні ланцюга необхідно справді розібрати половину мотора і навіть зливати масло.

Остаточний демонтаж ланцюга приводу

Подальші дії по зняттю ланцюга приводу механізму газорозподілу на моторі Газелі виглядають таким чином:

 • Викручуєте кріплення гідравлічного натяжителя. Діставати потрібно два елементи. верхній і нижній. Знімаються вони однаково.
 • Витягаєте корпус натяжителя.
 • Знімаєте кришку, якою прикрита ланцюг. Для цього викручуєте 7 болтів кріплення. Намагайтеся не зруйнувати сальник на колінчастому валу і прокладку головки блоку.
 • Після викручування болта верхнього гидронатяжителя потрібно зняти важіль і зірочку.
 • Зніміть заспокоювач ланцюга.
 • Викриття болти кріплення шестерні до фланця розподільного вала (всього їх на двигуні ЗМЗ-406 два).
 • Зігніть стопорну пластину, при цьому потрібно утримувати проміжний вал системи запалювання від провертання.
 • Встановлюєте викрутку, з її допомогою виймаєте шестерінки і нижній край ланцюга.

При виникненні труднощів потрібно прибрати ущільнювач з гуми, який знаходиться між втулкою і шестерінкою. Демонтаж другий шестерні проводиться тільки за допомогою двухлапового знімача.

Чому він розірвав ланцюги на двигуні 406?

Тут одна з причин не дає доброго натягу натяжителей ланцюга, оскільки вони мають два види, деякі фіксуються на виході (вони краще), інші не фіксуються. А оскільки натяг відбувається через тиск масла, можливими причинами є таке слабке тиск масла або забитий канал подачі масла на натягувач, або в натягувачем отвір для масла заблоковано.

Існує різниця в розподільних валах двигуна 406

Різниця в розподільних валах двигуна 406, розподільні вали 406 двигуна показані на фотографії, лівий розподільний вал (впускні клапани) показаний з лівого боку при погляді на двигун спереду і праворуч, з правого боку (випускні клапани). Зверніть увагу на стрілки, кулачки розподільного вала і спрямовуючу можна визначити, який распредвал знаходиться зліва, а справа.

Вся різниця в напрямних, але якщо напрямні вирізаються в інші отвори, правий розподільний вал буде правильним.

P / S Найпоширеніша помилка при складанні зірочок не вимагає ретельної установки напрямних, так як двигун не працює належним чином.