Яку маслу залити двигун Chevrolet Т300

Вибираємо масло на Chevrolet Aveo

При зміні виробника масла, деякі фахівці сервісних центрів рекомендують використовувати промивне масло.

 • Треба намагатися заливати в машину то масло, яке було залито до проходження ТО.
 • Не варто змішувати різні види масел при доливці або заміні.
 • Не рекомендується використовувати промивні рідини на Chevrolet Aveo. Якщо водій вважає, що йому треба промити двигун, то туди можна залити звичайне масло і скоротити період міжсервісний заміни масла.

API і специфікація моторного масла на Chevrolet Aveo

Дані по моторному маслу від заводу-виготовлювача (мануал).

Фахівці відзначають, що завжди варто читати інструкцію по експлуатації свого авто, коли мають бути подібні роботи. Там можна знайти інформацію про те, який в’язкості можна лити масло і яке його якість по API має бути. А також там вказується і періодичність його заміни.

в’язкість

Деякі власники вибирають моторне масло з в’язкістю 0W-40.

У Aveo варто використовувати масло, в’язкість якого дорівнює 5W-30 або 5W-40.

Перше з них треба лити в мотор в тому випадку, коли він новий і знаходиться на обкатці, так як зазори між труться деталями там менше, а тому можна використовувати і більш рідке масло. Другий тип суміші рекомендується заливати в двигун, коли той пройде 80-100 тисяч кілометрів.

рекомендації власників

Власники Chevrolet Aveo рекомендують таке масло. Це не реклама, це думка!

Масло для Aveo T300 Допуск Dexos 2

Aveo Т300 яке масло в двигун

рік в’язкість SAE
всесезон від 25 до.25 ° C зима от.35 до 0 ° C літо від 0 до 35 ° C
БензінAPI ДізельAPI Тип Рекомендовані виробники 2012 10W-40 15W-40 5W-40 0W-40 0W-30 5W-40 20W-40 25W-40 SM CI-4 синтетика, напівсинтетика Castrol, Mobil, Xado, ZIC, Лукойл, Valvoline, Kixx 2013 10W-40 15W-40 5W-40 0W-40 5W-40 20W-40 25W-40 SM CI-4 синтетика, напівсинтетика Xado, ZIC, Mobil, SHELL, Castrol, Лукойл, Valvoline, Gt-Oil 2014 10W-40 10W-50 15W-40 5W-40 0W-40 5W-40 5W-50 20W-40 25W-40 25W-50 SM CI-4 синтетика, напівсинтетика SHELL, Castrol, Mobil, Xado, ZIC, Лукойл, Valvoline, Gt-Oil

Для покупки відповідного масла потрібно назвати. індекс в’язкості SAE і допустимий. API якості масла для дизельного або бензинового двигуна. (Вибір виробника на свій розсуд).

Наприклад: для бензинового двигуна Chevrolet Aveo (Кузов T300) 2012 р.в, підійде. всесезонне синтетичне масло 10W-40 з якістю SM, а для моделей 2014 р.в, на холодний період року, добре підійде. синтетика 0W-40 SM.

По можливості, звірте вбрання масло на відповідність вимогам специфікацій виробника автомобіля і інтервали техобслуговування.

Власне цікаво хто на якому маслі катает1- ваш особистий пробіг на Aveo Т300 або ін. Авто2-загальний пробіг на одометрі якщо відрізняється від постом више3- заміну я роблю через N тис кмКак відчуває себе движок?

П.С. як відомо наш термостат спрацьовує десь на 100-103 градусахА обдув вентилятора і того більше на 107-112С градусов.Как відомо не будь-яке масло підходить для такої експлуатації, ну хіба тільки якщо не міняти його через 4-5 тис км.Все удачі і позитиву, ах да мало не забув включайте поворотники))))

На заводі в автомобіль заливають моторне масло GM 5W-30. Замінювати його рекомендується через кожні 15 000 кілометрів пробігу або раз на рік.

періодичність заміни

Якщо автомобіль експлуатується в поганих умовах, то періодичність заміни повинна бути в два рази частіше!

Важливо також дотримуватися і періодичність заміни масла.

Робити це треба через рік експлуатації або кожні 15 000 кілометрів пробігу. Тут все буде залежати від того, що настане раніше.

Таких правил варто дотримуватися, особливо, коли авто на гарантії, так як її можна легко втратити в іншому випадку. Також і після гарантійного терміну таких рекомендацій треба дотримуватися, оскільки розроблені вони виробником з урахуванням випробувань транспорту на заводі.

Якщо з яких-небудь причин не виходить вчасно поміняти масло, то можна пропустити 1-2 тисячі кілометрів. З авто в такому випадку не трапиться нічого, але при першій же можливості треба рідина в двигуні замінити.

ШЕВРОЛЕ АВЕО Т300 замена масла и маслянного фильтра своими руками.

Знаючи ці моменти, вам буде простіше обслуговувати правильно свій автомобіль.

Основні характеристики Castrol EDGE 5W-40

В’язкість найчастіше складається з двох цифр перша. з літерою W, а друга. просто число. Це означає, що дане масло є універсальним і відповідає відразу двом стандартам SAE (Як кажуть один зимовий, інший річний)

.Рекомендоване масло в двигун від компанії CASTROL

Нижче представлені рекомендації по маслу, яке повинне заливатися в різні двигуни Chevrolet (EU) (DAEWOO) Aveo, T300 (2011. 2014 року) від компанії CASTROL. Все просто шукаємо свій двигун в колонці зліва, потім правіше дивимося яке масло рекомендує CASTROL.

Замена масла в коробке. Chevrolet aveo

Двигуни, на які підходить

Нижче представлений список двигунів Chevrolet (EU) (DAEWOO) Aveo, T300 (2011. 2014 року), на які підходить Castrol EDGE 5W-40, а також необхідний обсяг масла, він вказаний в дужках після найменування двигуна.

SHELL Helix HX8 Synthetic 5W-30

Ця марка відрізняється оригінальним складом. Компанія Шелл внесла органічний молібден. Відрізняється ПММ великим лужним числом. Тому добре миє. Крім цього суміш відмінно нейтралізує різні відкладення. Забезпечена вона різноманітним набором присадков. Слід зазначити і захисні властивості мастила. Забезпечує тиху роботу двигуна. Ідеально підходить для міських поїздок. Недоліків у продукту практично немає. Однак водіям слід побоюватися підробок, яких дуже багато на ринку. Щоб не потрапити до рук шахраїв, необхідно добре перевірити тару і етикетку. Якість упаковки і тари оригіналу завжди висока.

Castrol EDGE Professional A5 5W-30

Яке масло краще заливати в двигун Chevrolet Aveo 1.6 Т300 господар дізнається після перевірки перерахованих вище параметрів. Вибираючи Castrol EDGE Professional A5 5W-30, ви отримує відмінну мастило, виготовлену на основі синтетики. В’язкість даної марки становить 5W-30. А температура застигання достігает.45 градусів.

Продукт повністю відповідає стандартам API і ACEA:

 • A5 / B5;
 • A1 / B1;
 • SN / CF.

Марка пройшла лабораторні аналізи і показала відмінні результати. Її динамічна в’язкість. CSS. Компанія Кастрол у виробництві даного продукту використовувала технологію TITANIUM FST. Завдяки цьому була досягнута підвищена продуктивність ПММ. Паралельно виробникові вдалося знизити кількість шкідливих викидів. Це вдалося зробити за рахунок використання багатоетапної системі фільтрація. Вона дозволила отримати максимально чисту суміш. Отже, викидів СО2 вона не має. Масло абсолютно нейтрально до цієї речовини. Також воно вдвічі збільшує зносостійкість металу. Серед переваг паливно-мастильного матеріалу цієї марки слід відзначити збільшення продуктивності ДВС під час максимальних навантажень. Кількість відкладень в процесі його використання скорочується до мінімуму. Захищає ДВС від різних температурних режимів. Аналогічне стосується і різких прискорень. Слід відзначити високу стабільність ПММ.

Однак водії повинні остерігатися фальсифікату. Ринок буквально затоплений підробками, які виробляються в кустарних майстернях. Подібний фальсифікат звичайно не володіє перерахованими вище властивостями.

Castrol EDGE 5W-30 C3

Дана марка належить до розряду синтетичних видів і підійде на двигун Chevrolet Aveo 1.6. Т300. Це універсальна мастило, розрахована на використання в будь-який сезон. Показник в’язкості становить 5W-30. Розрахований він по SAE. При виборі даного мастильного продукту власник повинен врахувати і кліматичні умови, в яких експлуатується автотранспортний засіб.

Найважливішим параметром вважається параметр в’язкості. Aveo 1.6 слід змащувати рідиною, в’язкість якої становить:

 • 0w30;
 • 0w40;
 • 5w30;
 • 5w40;
 • 10W-30;
 • 10W-40;
 • 15W-30;
 • 15W-40.

Однак найбільш часто автолюбителі віддають перевагу маслам з в’язкістю 5W-30. Підбирається даний параметр з урахуванням типу двигуна, встановленого на вашому Chevrolet.

Chevrolet Aveo Т300 масло в двигун

API і специфікація моторного масла на Chevrolet Aveo

Дані по моторному маслу від заводу-виготовлювача (мануал).

Фахівці відзначають, що завжди варто читати інструкцію по експлуатації свого авто, коли мають бути подібні роботи. Там можна знайти інформацію про те, який в’язкості можна лити масло і яке його якість по API має бути. А також там вказується і періодичність його заміни.

QUARTZ INEO MC3 5W-40

Основні характеристики Top Tec 4600 5W-30

В’язкість найчастіше складається з двох цифр перша. з буквою W, а друга. просто число. Це означає, що дане масло є універсальним і відповідає відразу двом стандартам SAE (Як кажуть один зимовий, інший річний)

Яке масло лити в двигун? Відповідь дивись на сайті DRIVE2

Багато хто задається питанням, а яке масло лити в наш движок? На сайті www.gmdexos.com/ є перелік масел стандарту Dexos2 для двигунів Aveo Т300. Перелік згодом може змінюватися. Нижче наведу список масел актуальних на 01.09.2014: Масло в’язкості 5W-30.

ACDelco Motor OilAddinol Premium 0530 C3-DXAral HighTronic GArdeca SYNTH-DXAstris DPF Plus C3Bangchak D3BP Visco 5000 MCartechnic Motorenöl MFCastrol EDGE Professional OECastrol EDGE Professional OE-X DXCastrol Magnatec C3Castrol Magnatec Professional MPCastrol Magnatec Stop-Start C3Champion OEM Specific C3Delek Motorsynth FEDenicol Long Drive MSTElaion F50 d2ELF Excellium C3Elf Solaris MSXEUROL FLUENCE DXSFeuVertFUCHS TITAN GT1 Pro FlexFUCHS TITAN GT1 Pro GasFUCHS TITAN Supersyn D2GALP FORMULA G DX2G-Energy Service Line GMOGM Motor OilGM TECH DIESELGulf Progress ExtendedHavoline Fully Synthetic C3Havoline Fully Synthetic C3Havoline Ultra SIGOL Profive EmeraudeKunLun Tianrun 9000 C3Liqui Moly Pro-Engine M 500Liqui Moly Top Tec 4600Lukoil Genesis PremiumMegol Motorenoel EfficiencyMidland AxxeptMobil Super 3000 Formula GMobil Super 3000 XEMOL Dynamic GoldMOTOREX PROFILE D-XLMOTOREX SELECT LA-XMotorOil Premium SyntheticMotul Expert GMotul SpecificMultilife C-ThreeOMV BIXXOL special C3PO M AXIMA GAPRESTEZA MSPQ8 Formula Special G Long LifeQuartz DEORAVENOL HLSRAVENOL LSGROWE HIGHTEC SYNT RS DLSShell Helix Ultra AGSinopec Polar Star S1Statoil LazerWay GNulon Full Synthetic Diesel Formula Long Life Engine OilTECAR Special DX2Tor Specialsynth NFTOTAL Quartz Ineo MC3UNIL OPAL Opaljet Longlife 3UNIL Opaljet Longlife 3Valvoline SynPower MST Full SyntheticValvoline SynPower Xtreme MST C3Wolf Officialtech C3YACCO LUBE OYACCO VX 1703

періодичність заміни

Якщо автомобіль експлуатується в поганих умовах, то періодичність заміни повинна бути в два рази частіше!

Важливо також дотримуватися і періодичність заміни масла.

Робити це треба через рік експлуатації або кожні 15 000 кілометрів пробігу. Тут все буде залежати від того, що настане раніше.

Таких правил варто дотримуватися, особливо, коли авто на гарантії, так як її можна легко втратити в іншому випадку. Також і після гарантійного терміну таких рекомендацій треба дотримуватися, оскільки розроблені вони виробником з урахуванням випробувань транспорту на заводі.

Якщо з яких-небудь причин не виходить вчасно поміняти масло, то можна пропустити 1-2 тисячі кілометрів. З авто в такому випадку не трапиться нічого, але при першій же можливості треба рідина в двигуні замінити.

Основні характеристики MOTUL SPECIFIC dexos2 5W-30

В’язкість найчастіше складається з двох цифр перша. з буквою W, а друга. просто число. Це означає, що дане масло є універсальним і відповідає відразу двом стандартам SAE (Як кажуть один зимовий, інший річний)