Яке масло лити в Chevrolet спарк

Яке масло потрібно заливати в мотоцикл?

При виборі мастила для мотоцикла слід в першу чергу відштовхуватися від типу двигуна. У двотактний мотор потрібно заливати спеціальне масло, в чотиритактний. універсальне для бензинових авто. При виборі характеристик масла слід покладатися на рекомендації виробника мотоцикла.

Яке масло лити в радянський мотоцикл?

Для вітчизняних мотоциклів ідеально підходить моторне масло М8В, яке володіє відмінними характеристиками. Рекомендована пропорція для суміші масла з бензином становить приблизно 1:50.

Яке масло краще лити в китайський мотоцикл?

Можете сміливо лити як і зазначено в розумній книжці за правилами експлуатації вашого мотоцикла. 10W40. Для двигунів з V-подібним двигуном, рекомендується масло в’язкістю 20W50. У двигуна з рідинним охолодженням рекомендується заливати масла в’язкістю 10W30, 10W40.

Чи можна залити машинне масло в мопед альфа?

Якщо ж грошей не багато, то цілком для мопеда Альфа або малокубатурних китайського мотоцикла підійде будь-яке автомобільне масло з індексом в’язкості 10w40 і стандартом API SL, API SJ або API SH. Період зміни масла у мопедів 1000 км, у мотоциклів 2000 км.

Яке масло в двигун мотоцикла з повітряним охолодженням?

Найбільш універсальне і прийнятне практично для всіх чотиритактних мотоциклів масло. SAE 10W40.

Яке масло лити в чотиритактний мотоцикл?

Найбільш універсальне і прийнятне практично для всіх чотиритактних мотоциклів масло. SAE 10W40.

Чи можна заливати автомобільне масло в 4 тактний скутер?

Якщо на скутері встановлений двотактний двигун, то працює він на паливної суміші бензину і масла. Масло має повністю згоряти разом з бензином, масло для автомобілів для цього не призначене. Заливати автомобільне масло в такій скутер категорично не можна.

Чи можна залити моторне масло для машин в мотоцикл?

Можна лити в мотоцикл автомобільне масло, якщо ваш мотоцикл відноситься до 2 або 3 категорії, гірше від цього точно не буде. Якщо ваш мотоцикл відноситься до 1 або 4 категорії, то теж можна, але можливо прослизання зчеплення, що спричинить за собою, природно, повторну заміну масла.

думка фахівця

Головне в моторному рідини. технологія виробництва, з дотриманням заданих параметрів. І, вибираючи масло для МКПП або АКПП треба звернути увагу на класифікацію за American Petroleum Institute. Для бензинових двигунів це SL, SM, SG і далі. Перша буква завжди незмінна, а ось друга говорить про час випуску. Чим далі за алфавітом, тим вище якість.

Допуск виробника теж має своє цифрове значення. Наприклад, МВ 299.51, VW 502, VW 505. Тут теж краще вибирати цифру побільше.

Класифікація в’язкості масла. приклад

В’язкість класифікується за SAE (SAE 0W, SAE 5W, SAE 10W, SAE 15W). Цифра допоможе визначити температуру застигання масла: нижче цифра. нижче температура. А також синтетична рідина або мінеральна. До синтетиці відносяться 0W і 5W, мінеральна. 15W, 10W. напівсинтетичні. Є й винятки. Shell Helix Plus Extra SAE 5W. відмінна напівсинтетика.

Замена масла в двигателе. Какое моторное масло заливать?

Є в позначеннях і друге число (SAE 5W. 40), яке вказує на в’язкість в літній період. В основному це цифра 40. При показнику 30 рідина буде менш в’язкою, але більш економічною. А ось для двигуна це на шкоду. Якщо позначення дорівнює 50, 60 і більше, такий склад більш в’язкий і призначений для «екстремалів і гонщиків». Витрата палива при цьому збільшитися в рази. Звідси випливає, що для простого автомобіліста найвигіднішим буде значення 40.

Для автомобілів Chevrolet Spark АКПП бажано вибирати синтетичний змазує матеріал, він більш прийнятний до наших кліматичних умов. Та й ресурс у синтетики вище, можна збільшити періодичність заміни. Наприклад, в МКПП це пробіг 60 000 км, а в АКПП. не більше 50 тис.км. Напівсинтетику доведеться міняти частіше.

Моторне масло для Ravon R2 (Chevrolet Spark)

Яке масло для Ravon R2 вибрати правильно ми спробуємо розглянути в цій статті.

Для справної і довготривалої роботи мотора автомобіля важливо правильно підібрати моторне масло. Коли воно якісне, збільшується ресурс роботи двигуна, скорочується витрата палива.

Експлуатаційні характеристики моторного речовини повинні відповідати певним стандартам. І при його покупці краще віддати перевагу категоріям преміум класу. Володіючи натуральної в’язкістю, міцною плівкою, високою лужністю, вони сприяють бездоганній роботі двигуна.

Модель Ravon (Chevrolet), а також вік машини теж мають значення. Для автомобілів «з історією» (до 2011) підійдуть змащувальні матеріали GM-LL-A / B-025. Якщо автомобіль новий, то General Motors пред’являє власні вимоги (DEXOS / DEXOS2).

Завод виробник рекомендує стандарт масла DEXOS 2

Відповідність QUARTZ 9000 ENERGY 0W30 зазначеним допускам, робить його найбільш прийнятним для Chevrolet Spark ранніх бензинових моделей. Для більш нових моделей підійдуть, наприклад, синтетичні зразки TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 і 5W40.

Але це все відносно і вибір бренду. справа автовласника.

Двигун L-4DOHC 1.2

  • Яке моторне масло заливається з заводу (оригінальна): Синтетика 5W40
  • Типи масла (по в’язкості): 5W-30, 5W-40
  • Скільки літрів масла в двигуні (загальний обсяг): 3,75 л.
  • Витрата масла на 1000 км.: до 500 мл.
  • Коли міняти масло: 10000-15000

Міняємо масло самостійно

Поміняти моторну рідина в Spark МКПП можна своїми силами. Роботу проводять на оглядовій ямі. Головна умова. прогрітий двигун. В першу чергу, необхідно відкрутити кришку масло заливної горловини і послабити затягування пробки в зливному отворі на піддоні картера (за допомогою ключа «на 17»).

Далі, злити відпрацювання в більшу ємність літра на 3, не менше. При цьому слід бути обережним. відпрацювання гаряча. На слив моторної рідини знадобитися не менше 10 хвилин. Тим часом промити пробку в ацетоні і насухо витерти. Наступний крок. відвернути масляний фільтр. Під місце його розташування підставити ємність. У разі якщо фільтр не відвертається, пробити його корпус викруткою у самого дна і застосувати її як важіль. Очистити розташування фільтра від бруду. До половини обсягу фільтра залити масло, їм же змастити і кільце ущільнювача. Встановити його на місце і щільно загорнути.

Використовуючи воронку залити в двигун змазує рідина. Загорнути кришку горловини і запустити двигун для проби. Патьоків бути не повинно. Після зупинки двигуна перевірити рівень. І долити необхідну кількість.

Автоматична коробка перемикання передач. досить складна система. Будучи одним з найдорожчих вузлів автомобіля, вимагає підвищеної уваги. Продовжити термін служби АКПП. бажання кожного автовласника. Також слід розуміти, що своєчасна заміна моторної рідини тут відіграє не останню роль.

Заміна масла в АКПП ravon r2

Какой бренд моторного масла выбрать?

У Chevrolet Spark з АКПП, що зійшов з конвеєра, залито моторне масло Esso jwc 3314. І в процесі експлуатації машини доливати треба його ж. А повну заміну бажано провести «пробігав» 60 тис.км. В цьому випадку повний обсяг його складе 5,5. 6 л.

Можна залити і інше масло, що має допуск GM Dextron IIE (Liqui Moly, Mobil, Castrol). Відмінно підійде синтетичне RAVENOL ATF JF405E.

Беручи до уваги всю складність таких робіт, краще звернутися в сервісний центр до навченим майстрам.

Часто виникає проблема. недолив олії в АКПП. Для того щоб визначити його рівень треба витягнути щуп з маслоізмерітельной горловини. Перед цим прогріти коробку, заїхати на оглядову яму і, не заглушаючи мотора, встановити важіль селектора в положення Р. Наступний етап. зняти захист двигуна і відкрутити пробку контрольного отвору. Злегка капає мастильна рідина. норма. Якщо не капає, то. це недолив і терміново треба заповнити рівень.

Яке масло лити в Spark M300. Алгоритм вибору оптимального масла DRIVE2

Постійно бачу, як власникам Спарк впарюють всіляку ліву рідину зі словами “для спарка чотко, бірат”

Сам же, після покупки, довго вивчав спеки, допуски, форуми, сайти виробників і з часом прийшов до досить універсального алгоритму вибору масла для Chevrolet Spark M300.

Бренд.Как правило, автовласники вибирають бренд масла, а не те що підходить мотору їх авто. Наприклад, багато ллють ZIC (бренд-середнячок, на слуху, досить велике виробництво, своя база і т.д. і т.п.), але коли питаєш, яку саме марку ZIC, мало хто звертає увагу. Найчастіше дивляться на ціну і показники в’язкості. Але у того ж ZIC є маса різновидів масел для різних двигунів, з різними специфікаціями і допусками.

При виборі бренду бажано дивитися на масштаби виробництва і наявність офіційних постачальників у вашому регіоні.

Специфікації і допускі.Много продавців на ринку рекомендують покупцям Micking (MAX Super 5W30), кажучи, що це серйозне корейське масло за невеликі гроші. Якщо копнути глибше, у Micking є 2 види масла 5W30: MAX Super 5W30 (сумнівна жижа із застарілою спікся API SM) і Super Touring (API SN, ACEA C3, допуски MB, BMW, VW), але друге я у нас в продажі не бачив.

Основна відмінність API SN від попередніх класифікацій API. знижений фосфору для сумісності з сучасними системами нейтралізації вихлопних газів, а також комплексне енергозбереження.

Виробник заявляє, що мотору спарка потрібен допуск Dexos2 і / або класифікація ACEA C3 (що суть. одне і те ж: вимоги збігаються). З особистих спостережень: масло з допуском Dexos2 завжди відповідає ACEA C3, але не завжди навпаки (не всі виробники готові платити GM, за шильдик). За індикатор хорошого масла також потрібно (можна) приймати допуски MB, BMW, VW.

Спрощений алгоритм вибору масла для Спарка, без проблем над брендами: 1. Дивимося наявність допуску Dexos2 і / або специфікацію ACEA C32. Перевіряємо наявність у обраного масла допусків MB, BMW, VW, Porsche. Посилання для MB bevo.mercedes-benz.com/bevolisten/229.51_en.html (для мене особисто допуску MB вже досить).3. Перевіряємо упаковку на

Високий рівень алгоритм: 1. Дивимося наявність допуску Dexos2 і / або специфікацію ACEA C3.2. Перевіряємо наявність у обраного масла допусків MB, BMW, VW, Porsche. Посилання

Обсяг масла Chevrolet Spark

Примітка: не виключає автовиробник і використання моторних масел з іншої в’язкістю (5W40 і 10W40), якщо вони відповідають допускам ACEA A3 / B4 або ACEA C3.

Chevrolet Spark Масяня Logbook Про маслі, про DEXOS і про те що лити.

Вирішив написати статтю про олію, багато ламають голову над тим що лити, спробую дати деяку інформацію для роздумів стосовно нашої машинці Chevrolet Spark (але і для інших GM корисно).Прежде всього для вибору масла необхідно звернеться до інструкції по експлуатації:

Російський інструкція, що від 2010, що від 2012 р наказує одне і теж, масло не нижче API SM, ACEA A3 / B3, в’язкість по температуре.Заметьте, ніяких DEXOS! Воно і зрозуміло, наш двигун був випущений ще до його появи, якщо бути точним, то в 2008 р вийшов AVEO c двигуном 1,2 DOHC, що є прямим родичем нашому, а специфікація DEXOS тільки була розроблена в 2010 г.Но ось узбецькі друзі мені тут підказують, що у них в новому мануале вже значиться DEXOS2, а у нас як, у кого свіжий Спарк? Напішіте.Копаем далі, заходимо на німецький сайт і викачуємо їх мануал.

А ось після 2012 (так звана Gen2), що щось новеньке:

Отже з 2012 р виробник (тобто GM) вводить вимогу використовувати масла відповідають специфікації Dexos, причому допускає використання, як DEXOS1, так і DEXOS2. Яка між ними різниця я напишу трохи ніже.А тепер знаходимо самий «рідної» для наших машин мануал, корейський!

Так ось корейська інструкція рекомендує тільки DEXOS1, втім, як і у всій Амеріке.Ви не заплуталися остаточно? Давайте спочатку розберемо звідки взявся цей DEXOS і чим відрізняються «1» і «2»? До DEXOS у GM існували 2 допуску: GM-ll-А-025 для бензинових двигунів і GM-ll-B-025 для дизельних. GM-ll-А-025 еволюціонував до DEXOS1, а GM-ll-B-025 до DEXOS2.

Принципова різниця між ними полягає в параметрі HTHS. високотемпературної в’язкості при високій швидкості зсуву, яка є показником економічності масла, тобто характеризує масла з точки зору економії топліва.DEXOS1 (GM-ll-А-025) HTHS = 2,9 МПаc (для в’язкості xW-20 HTHS = 2,6 МПаc) DEXOS2 (GM-ll-B-025) HTHS = 3. 5 МПаcНо для дизельного двигуна з його навантаженнями потрібно більш міцна масляна плівка, тобто більш густе масло, що ставить хрест на економічності (тобто HTHS не може бути нижче 3,5). А ось для бензинового двигуна навіщо така «каша»? Але тому що в Європі більше половини автомобілів саме дизельних, то GM не став сильно ламати собі голову, а поширив використання одного масла на всі машини. Як то кажуть: «Кашу маслом не зіпсуєш», тобто густим маслом бензиновий двигун). Також причина ще в тому, що DEXOS2 є longlife маслами і можуть використовуватися до 30000 км пробігу або 2 років. У Європі так воно і є, але в наших умовах чомусь ці масла не виходжують і 15000 км, у чому чесно зізнається сам GM.

Чому так відбувається, можна тільки здогадуватися, але здогадки швидше за все криються в наступному: специфікація DEXOS2, накладає жорсткі обмеження на сульфатної золи, фосфору і сірки (LowSAPS масла), які є частиною традиційного протизношувальної пакету присадок (ZDDP), це зроблено на догоду екології тобто заощадження фільтр сажі (DPF) на дизелях, або багаторівневого каталізатора (Євро 5 і вище) на бензинових двигунах. У слідстві чого у цих масел дуже низька лужне число (TBN,), яке і характеризує здатність масла виконувати свої обов’язки. Так ось на поганому бензині (нижче Євро-4) TBN швидко знижується до граничних величин, що рівносильно смерті масла.Можно довго розповідати, міркувати і сперечатися, але практика красноречивей будь писанини доводить, що використання DEXOS2 на «гарячих» двигунах GM (до 108 гр. С), що щось не так і веде до залакірованію, зашлаковиваніе, і т.п. а у кого то ще й гірше до повної смерті, яке перетворюється в гуталін (приклади вже є і на Спарк).З мого особистого досвіду, на моєму Спарк було залито масло GM DEXOS2 на пробігу 4 тис. км, тобто практично на новому автомобілі, а й ось, що воно після себе залишила після 10 тис. км. пробігу і одного року:

Для тих, хто любить страшилки на ніч, можете подивитися «жахи» в моєму блозі: www.drive2.ru/b/1207319/

Так, що ж лити простому смертному, запитаєте ви? Я б рекомендував 2 варіанти: 1. Відповідно до російської інструкцією, масла ACEA A3 / B3 (B4) в’язкістю 5W-30 або, що трохи гірше в плані економії палива і динаміки масла 5W-40, але не масла ACEA С3, які є практично таким же малозольних аналогом DEXOS2. Краще, щоб у масел були серйозні допуски, наприклад MB229.3 або краще MB229.5. (На API я б уваги не звертав)

Відповідно до корейської інструкцією, масло відповідні DEXOS1. Тільки на ньому ви відчуєте повну віддачу від двигуна, і що завжди приємно, економію палива. (Тільки не здумайте лити DEXOS1 xW-20, воно підходить тільки для двигунів Gen2, а це які?). Також не плануйте кататися на ньому по 15 тис. Км., Недороге, воно так само, як і малозольні масло з невеликим м TBN, і навіть буржуйські мануали наказують заміну в 12000 км.

Сам зараз катаюсь (вірніше дружина катається) на маслі SHELL HELIX ULTRA E 5W-30, ACEA A3 / B4, API SL, допуск MB229.5, але зараз його зняли з виробництва, на заміну є SHELL HELIX HX8 5W-30, ACEA A3 / B4, API SN, але вже з допуском MB229.3. Але в наступну заміну буду пробувати DEXOS1.Ставім лайки, якщо прочитали до кінця.

UpdateСогласно нової російськомовної інструкції вже надані рекомендації використовувати Dexos1, або Dexos2, а для двигунів першого покоління допустимо використання масла ACEA A3 / B4.

Спасибі Dr-Akula за надані скани.

Тепер залишилося з’ясувати, які двигуни відносяться до першого покоління, а які до второму.Однозначно перше покоління, це двигуни: 1,0D (995 см3 50 кВт B10D1) і 1,2D (1206 см3 60 кВт B12D1), а в другому поколінні виходить, тільки двигун: 1.25 (1249 см3 62 кВт?).

Chevrolet спарк яке масло лити в двигун?

ЯКЕ МАСЛО заливаються у двигун з турбіною

Наддувши вимагає застосування масла з особливими властивостями. воно повинно зберігати певну ступінь в’язкості як в морози, так і при високих температурах. Для такої роботи найкраще підходить синтетичне мастило. Напівсинтетику слід застосовувати з обережністю і скоротити інтервал заміни масла вдвічі.

Слід уважним вивчити етикетку обраного масла. За системою API підійдуть маркування SN і SM. За європейською системою ACEA. A5 / B5. В’язкість варто вибирати, виходячи зі ступеня навантаження на двигун:

0w-30. для спокійної міської їзди

0w-40. для поїздок по трасах і лихих стартів зі світлофора

0w-50. для екстремального водіння.

Масло для двигуна Chevrolet Spark: кількість, заміна

7 місяців agoШевроле Спарк. найдоступніший автомобіль компанії Chevrolet, що випускається з кінця 1990-их років. У той час машина продавалася і в Росії, але під назвою DAEWOO Matiz. У 2005 році у продажу з’явився Спарк другої генерації, який отримав модернізований кузов від попередника. Машина мала кілька імен в залежності від конкретного регіону збуту. Наприклад, модель була відома як Chevrolet Matiz, а в Росії і європейських країнах було актуально назва Chevrolet Спарк. Сітікар зберіг габарити попередника і отримав більш сучасні двигуни. бензинові об’ємом 0,8 і 1.0 л, з потужністю 51 і 65 л. с. відповідно. В якості опції для наймогутнішого ДВС пропонувалася АКПП-4. У 2010 році дебютував однойменний хетчбек третього покоління. Його почали випускати в Південній Кореї. До Росії автомобіль поставляли з Узбекистану. У 2013 році в Америку почали поставляти унікальну версію Spark EV, обладнану електромотором потужністю 110 кіловат.

На російський і європейський ринки машину продавали з бензиновими моторами 1,0 і 1,2 літра, з потужністю 67 і 81 л. с. відповідно.

Чотириступінчастий «автомат» пропонувався для максимальних комплектацій. У Росії базова версія Chevrolet Спарк III коштувала 450 тис. Рублів.

У наприкінці 2015 року було оголошено про завершення продажів «Спарка» в Росії. На той час в Європі з’явився абсолютно новий автомобіль під назвою Opel Karl. По суті, це був «Спарк» четвертого покоління.

До Росії цю машину не поставляли. Автомобіль доступний в Європі з бензиновими моторами об’ємом 1. 0 і 1,4 літра.

Найпотужніший 99-сильний мотор поставляється з варіатором. На американському ринку машина коштує мінімум 13 тис. Доларів.

ЯКЕ МАСЛО заливати в ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН

Чим відрізняється масло для дизелів від масла для бензинових агрегатів? У дизельному паливі сірки вище, ніж в бензині, згораючи, вона утворює сірчану кислоту і оксиди. для нейтралізації цих небезпечних сполук масло для дизеля має специфічний набір присадок. Крім того, якщо бензин потрапляє в масляну магістраль, то швидко з неї випаровується, дизельне паливо випаровується з великими труднощами, роблячи масло більш густим. Такий же ефект надає і утворюється при згоранні палива сажа. вона також вимагає набору присадок для очищення двигуна.

СС. для атмосферних дизельних ДВС, які працюють у важких або екстремальних умовах;

CD. для дизелів з високим наддувом, що працюють у важких умовах з застосуванням високосірчаного палива;

РЄ. для дизельних моторів з високим наддувом після 1983 року випуску;

CF-4. для чотиритактних дизельних ДВС після 1990 року випуску;

CG-4.для дизельних двигунів після 1994 року випуску.

В1-96. для дизельних легкових автомобілів без турбонаддува;

B2-96. для дизельних ДВС легкових авто з турбонаддувом або без нього (стандартний клас);

B3-96. для легкових дизелів з турбонаддувом або без нього (екстраклас);

Е1-96. для дизельних вантажівок з високим наддувом, що працюють в екстремальних умовах (стандартний клас);

ЕЗ-96. для дизельних вантажівок з високим наддувом, що працюють в екстремальних умовах (екстраклас).

Вибір між мінеральним і синтетичним маслом в дизельний мотор зазвичай зводиться до різниці цих складів за ціною. Мінеральне обходиться дешевше, однак синтетичне перевершує його за температурними та вязкостним характеристикам, а так само з експлуатаційного терміну і миючим властивостям.

Вибираючи ступінь в’язкості моторного масла, слід враховувати не тільки рекомендації автовиробника, але також і вік мотора. його пробіг. Масла з низьким ступенем в’язкості відмінно підходять для нових агрегатів з малим пробігом. мотор легко заводиться, деталі змащуються при низьких температурах практично відразу після старту. Однак в старому двигуні вже є ознаки зносу. стук підшипників, падіння компресії. У такі ДВС рекомендується заливати масло з більшим ступенем в’язкості, яке зможе компенсувати старіння механізмів і поліпшити компресію.

Chevrolet Спарк масло в двигун бензин

Корпорація GM для всіх бензинових двигуні лінійки Chevrolet Spark рекомендує моторне масло з допуском GM Dexos 2. Адже моторні масла даної специфікації є оптимальними при роботі двигуна внутрішнього згоряння, надаючи на його роботу максимальний позитивний ефект. При цьому офіційні дилери заливають в бензинові мотори оригінальне масло General Motors Dexos 2 5W-30. Але більш досвідчені водії знають, що даними допуском володіє величезна кількість інших популярних брендів масел для двигуна. Наприклад Mobil 3000 FE 5w30 або Liqui Moly Leichtlauf Special LL 5W-30.

Середня

1 літр Артикул: 93165554

Середня

Середня

процес заміни

Перш ніж приступити безпосередньо до процесу заміни, варто відзначити, що несвоєчасна зміна мастильної рідини може привести до проблем мотора, підвищеного зносу і іншим. Якщо немає грошей для поїздки в автосервіс, то завжди можна провести обслуговування самостійно. Для цього буде потрібно мінімальний інструментарій та годину часу.

  • Отже, автомобіль тільки після поїздки, заганяємо його на яму або естакаду.
  • Скидаємо мінус клему з АКБ. Але, цей захід безпеки не виконують навіть на профільному автосервісі. Тому, це залишається тільки рекомендація.
  • На піддоні знаходимо зливну пробку. Відгвинчуємо пробку, попередньо підставивши тару на 5 літрів навпаки отвори. Якщо на автомобілі встановлена ​​додаткова захист двигуна, то попередньо її необхідно демонтувати. Для повного зливу масла потрібно близько 15-20 хвилин.
  • Тепер міняємо масляний фільтр. Для цього необхідно відкрутити корпус і витягнути фільтруючий елемент.
  • Тепер закручуємо зливну пробку, і переходимо до верхньої частини моторного відсіку.

Моторные масла. Какое масло заливать в двигатель на газу. Обзор avtozvuk.ua

Відкручуємо заливну пробку, і наливаємо масло до рівня на щупі між MIN-MAX. Заводимо автомобіль і даємо йому попрацювати 7-10 хвилин. знову перевіряємо рівень. При необхідності доливаємо масло.