Як зняти магнітолу на Renault Duster

Можливі проблеми

На рестайлінгової версії автомобіля Duster використовується видозмінена рамка, що складається з однієї деталі. Для доступу до точок кріплення головного пристрою необхідно підчепити деталь по периметру, поступово відстібаючи кріпильні кліпси. Потім відстібаються 2 роз’єми, підведені до кнопок управління, для зняття головного пристрою необхідно викрутити 4 гвинти T20 і відключити роз’єми (конструкція елементів аналогічна машинам раннього випуску).

зняти, магнітолу, renault, duster

Перед зворотного установкою обладнання потрібно з’ясувати код магнітоли. Інформація записується дилером в сервісній книжці в момент передачі автомобіля власнику. Якщо головний пристрій змінювалося або книжка відсутня, то власник машини може самостійно з’ясувати пароль на основі серійного номера магнітоли. Код запитується у офіційного дилера або визначається за допомогою спеціального калькулятора.

Ти водій автомобіля ?! Тоді ти зможеш пройти цей найпростіший тест і дізнатися. Перейти до тесту »

Інструкція по демонтажу магнітоли

Короткий алгоритм дій при демонтажі головного мультимедійного пристрою з панелі Renault Duster:

 • Перед тим як зняти магнітолу на Renault Duster, рекомендується знеструмити автомобіль шляхом зняття клеми з мінусового контактного штиря батареї.
 • Підчепити тонким кінцем монтажної лопатки облицювання з сріблястого пластика, обрамляє центральну частину панелі приладів. Допускається зняття деталі руками, для демонтажу необхідно натиснути на нижню частину деталі і потягнути вузол на себе. Зняти деталь, поступово долаючи зусилля затискачів. Докладати надмірних зусиль заборонено, оскільки виникає ризик поломки пластикової конструкції.
 • Видалити захисний елемент, виконаний з чорного глянсового пластика. Деталь поддевается зверху монтажної лопаткою, потім виводяться із зачеплення верхні фіксатори. Після цього елемент тягнеться на себе, що дозволяє від’єднати залишилися фіксатори.
 • Від’єднати колодки джгутів електропроводки, підведення до кнопки управління аварійною сигналізацією і до перемикача режимів роботи центрального замка дверей автомобіля. Деталь укладається на м’який матеріал лицьовою частиною вгору, щоб запобігти пошкодженню лакової поверхні.
 • Встановити головку типу TORX T20 в патрон електричного шуруповерта, а потім викрутити 4 гвинти, що кріплять корпус головного пристрою в обоймі приладової панелі. Допускається використовувати ручний інструмент, обладнаний ідентичним наконечником.
 • Вийняти корпус магнітоли з панелі Renault Duster, а потім відокремити 3 штекера проводки і додатковий роз’єм антени. Для від’єднання колодок потрібно натиснути на фіксатор пальцем, одночасно із зусиллям витягаючи пластиковий елемент з посадкового гнізда. Забороняється витягати роз’єми за дроти живлення, оскільки елементи не розраховані на підвищене навантаження.
 • Знявши колодки можна повністю вийняти головний пристрій для ремонту або заміни. Для подальшого розбирання обладнання відстібається передня панель, знімаються бічні кріпильні кронштейни, а потім демонтується верхня кришка. Для виконання робіт буде потрібно набір викруток з хрестоподібним жалом. Подальша розбирання проводиться акуратно, оскільки існує ризик пошкодження сполучних шлейфів.
READ  Заміна кермової рейки Renault Logan

необхідні інструменти

Для виконання робіт потрібні інструменти:

 • викрутка або торцевої ключ, обладнаний головкою для гвинтів TORX T20;
 • спеціальна лопатка з м’якого матеріалу, що дозволяє без пошкоджень знімати елементи декору;
 • гайковий ключ для відключення клеми від акумулятора.

Інструкція як зняти магнітолу на Renault Duster

Демонтаж штатної акустичної системи проводиться для ремонту обладнання або підключення додаткових пристроїв. Перед тим як зняти магнітолу на Renault Duster, необхідно знайти заводську документацію на автомобіль, в якій вказано пароль до пристрою. Без введення 4-значного цифрового коду відновити працездатність вироби неможливо.

зняти, магнітолу, renault, duster

Як зняти без ключів

На автомобілях Duster в базовому оснащенні не встановлює штатна магнітола, замість мультимедійного центру перебувала пластикова ніша. Власники машин монтували обладнання самостійно, використовуючи металеві обойми. Для гармонійної інтеграції головного пристрою в інтер’єр машини використовуються перехідні рамки (для виробів стандарту 2 Din) або ставляться обрамлення з комплекту (для пристроїв розміром 1 Din).

Після того, як власник знімає перехідну рамку, відкривається доступ до бічних фіксаторів. Для відключення елементів використовуються штатні ключі з набору магнітоли. Якщо деталі втрачені, то ключі можна придбати в сервісних центрах, що займаються монтажем акустики в автомобілі. Допускається використання металевих пластин, які вставляються в пази. Але при використанні нештатного інструменту виникає ризик пошкодження або заклинювання пружинних фіксаторів.

функції магнітоли

На екрані можна переглядати відео і фото з зовнішніх носіїв. Також магнітола має велику кількість програм, що дозволяє їй виконувати й інші функції, крім програвання файлів і перегляду відео. У комплекті йде також і куль ДУ. Він простий в управлінні, але, в той же час, має гарний і привабливий зовнішній вигляд. За допомогою цього пульта можна подати на магнітолу будь-яку команду, яка та виконає протягом короткого проміжку часу.

Зняття магнітоли Renault Duster

Щоб зняти магнітолу треба:

 • спочатку демонтувати накладку на консолі, яка тримається там на кліпсах.
 • Потім слід відкрутити 4 болта, які тримають саму магнітолу.

На задній її частині буде написаний серійний номер магнітоли, який необхідно надати в дилерський центр для отримання пароля.

Або ж необхідно записати pre-code і скористатися нашим калькулятором, про це нижче.

Серійний номер і pre-code на задній частині магнітоли

Навіщо блокується магнітола?

У користувача при цьому може виникнути питання: «Навіщо виробники ввели такий захід?». Відповідь тут простий: вони намагалися, щоб у шахраїв не було бажання вкрасти магнітолу, яка коштує досить дорого. Без відповідного коду така система не буде являти собою великої цінності і не зможе правильно функціонувати.

Більшість водіїв Renault Duster після придбання автомобіля, оснащеного штатної магнітолою, задаються питанням про те, як розблокувати її. Слід сказати, що з цим може виникнути багато труднощів і проблем, якщо не дотримуватися простих правил.

READ  Заміна передніх гальмівних колодок Renault Sandero

Как разобрать переднею панель рено дастер!

Як зрозуміти, що магнітола заблокована?

Перед роботою варто переконатися в тому, що система дійсно заблокована. Для цього треба включити магнітолу і почути сигнал, який і буде свідчити про блокування. Слід пам’ятати, що після включення система зможе показувати час, програвати файли і виконувати деякі інші функції, але, в цей же самий час, вона буде заблокована.

Після включення магнітоли звуковий сигнал повинен припинитися протягом 2-3 хвилин. На екрані при цьому з’явиться вікно, в яке треба вести код, що складається з декількох цифр. Код повинен бути вказаний в сервісній книжці до апарату, інакше Вам доведеться звернутися до дилера для отримання пароля.

Як зняти і розблокувати магнітолу Renault Duster: код радіо

Штатна магнітола автомобіля Renault представляє собою пристрій, який додатково оснащується навігатором та іншими програмами, які роблять водіння автомобіля простіше і безпечніше.

Основні параметри штатних магнітол

Всі прилади розроблені на основі Android. Вони мають двоядерний процесор і до одного гігабайта пам’яті. Також всі магнітоли оснащуються зручним, яскравим і інформативними дисплеями, з яких легко зчитується інформація при будь-якому освітленні. Пристрої швидко і без зависання здатні обробити багато інформації за короткий період.

Управляти системою можна також за допомогою екрану. Він сенсорний. Магнітола складається з двох частин: екрану і аудіосистема. Колір програвача в основному буває чорний або сірий.

Основні причини блокування автомагнітоли

Підтвердження PIN-коду штатної магнітоли Renault Duster в процесі експлуатації може знадобитися в наступних випадках.

Якщо ніяких цифрових кодів на тильній стороні виявити не вдається, можна спробувати вважати штрих-код смартфоном за допомогою спеціальних додатків.

Аналогічним чином вводиться PRE-код на відповідних онлайн ресурсах і отримують потрібний код радіо на Renault Duster. Наприклад, на сайті Renault DRIVE. ПОСИЛАННЯ

зняти, магнітолу, renault, duster

Також можна скористатися мобільним додатком, якщо у вас є смартфон з доступом до інтернету. Як зняти грубку на Renault Megane Ремонт і сервіс. На GOOGLE PLAY є додатки Renault Radio Code Generator за допомогою яких можна дізнатися код магнітоли Renault Duster. ПОСИЛАННЯ

Після відключення акумулятора

При знятті клем АКБ повністю пропадає харчування по шині 30. До неї постійно підключена штатна магнітола для зберігання даних пам’яті (налаштувань, установок, каналів), в тому числі ідентифікаційних.

Якщо таке відключення клем акумулятора має короткочасний характер, можливо, харчування мікросхеми пам’яті підтримає на деякий час електролітичний конденсатор великої ємності, встановлений в магнітолі.

У деяких автомобілях (наприклад, Mercedes) на цей випадок в системі бортового електроживлення встановлений додатковий допоміжний акумулятор невеликої ємності. LADA Іксрей або Renault Duster огляд від Енергетика renault duster 2,0 2016 як би тест-драйв. У таких автомобілях він більшою мірою призначений для безперебійного живлення бортового комп’ютера. Деякі автолюбителі встановлюють додаткову АКБ, щоб уникнути проблем з іммобілайзером і магнітолою.

READ  Заміна сайлентблоков передніх важелів Renault Logan

Как демонтировать старую магнитолу на Renault Duster

Після довготривалого відключення клем акумулятора пам’ять магнітоли Renault Duster обнуляється, після чого потрібно ввести радіо код розблокування.

Розробники передбачають таку процедуру для збільшення захищеності від розукомплектування автомобіля хуліганами і злодіями. Як зняти стартер, Renault Меган2 1.5 dci. YouTube. Зазвичай такий захід захисту має низьку ефективність, так як відновлення або калькуляцію PIN-коду можна недорого провести в спеціалізованих майстернях. В автомобілях Renault Duster цю процедуру можна виконати і самостійно.

Як дізнатися код магнітоли Renault Duster самостійно

Дізнатися код і зробити розблокування магнітоли самому можна двома способами:

 • встановити програмне забезпечення RENAULT PRE-CODE CALCULATOR на власний комп’ютер і згенерувати код;
 • скористатися on-line інтернет-ресурсами для генерування коду.

Перший випадок зручний, коли є навички роботи з персональними комп’ютерами. Як зняти передній бампер на Renault Duster самому :. Для цього необхідно завантажити програму RENAULT PRE-CODE CALCULATOR, наприклад ТУТ Після запуску програми з’явиться діалогове вікно.

Після введення Precode (в прикладі це H635) і натискання клавіші ENTER, програма повинна згенерувати PIN-код радіо на Renault Duster (в даному випадку це 3177) Він складається з 4-х цифр.

Де взяти Precode? Тут можливі різні ситуації.

На магнітолах Renault Duster з цифровим дисплеєм PRE-код можна вивести на екран одночасним натисканням кнопок 1 та 6 на час більше 5-ти секунд. PRE-код чотирьох. символьний, іноді він включається в заводський номер магнітоли.

В штатній магнітолі Renault Duster без дисплея precode можна дізнатися по табличці на тильній стороні магнітоли. В цьому випадку необхідно демонтувати магнітолу з панелі і знайти чотири останні знака (буква три цифри), які і відповідають Precode.

Зазвичай така проблема проявляється під час зимової стоянки авто. Бажано взимку періодично (один раз на тиждень) заводити автомобіль, прогрівати його і заряджати акумулятор при працюючому двигуні не менше півгодини. Такий захід ефективна не тільки для усунення проблем з магнітолою, але і для продовження терміну служби акумуляторної батареї, мастила вузлів двигуна. зняти бампер, в передньому бампері Megane 2. Як зняти передній фару на Renault Megane 2. Як зняти магнітолу з Nissan TIIDA. AutoStore. Авито Nissan Qashqai з пробігом по Росії. При прогріванні не зайвим проїхати на автомобілі пару метрів вперед. назад для запобігання злипання гальмівних колодок.

Значний розряд акумулятора внаслідок витоків колами електроживлення автомобіля під час стоянки

При виникненні таких ситуацій, коли після нетривалої стоянки (від 0,5 до 5 діб) автомобіль заводиться з працею, напруга бортової мережі падає до 9-ти і менш Вольт, необхідно визначити місце витоку струму і усунути проблему. Renault Duster як розблокувати радіо і магнітолу. Одним з можливих місць витоку струму є автомобільна магнітола.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS