Коди помилок Chevrolet Niva на панелі приладів

розшифровка кодів

Тепер пропонуємо ознайомитися з розшифровкою комбінацій. Чому можуть виникати помилки і як зробити їх усунення, можна дізнатися тільки в результаті діагностики.

Канал elm327 опублікував ролик, в якому показана процедура діагностики ВАЗ 2121 Chevrolet із застосуванням спеціального адаптера і мобільного телефону на базі Android.

двигун

Розглянемо несправності, що зустрічаються в роботі силових агрегатів.

Канал Любитель Автомобілів надав ролик, в якому проведено повний огляд адаптера ELM 327. Автор відео розповів, як виконати діагностику несправностей бортового комп’ютера в Niva Chevrolet.

датчики

Про найпоширеніші несправності в роботі датчиків читайте нижче.

Канал Мій Алтай опублікував ролик, в якому автор розповів про діагностику автомобіля Chevrolet Niva за допомогою bluetooth-адаптера і роз’єму OBD-2.

часті помилки

Спочатку розглянемо розшифровку часто з’являються проблем, які зустрічаються в Chevrolet Aveo в кузові T250, T300, Niva і інших моделях.

Помилка розшифровка
p1396 Код р1396. помилка в роботі системи ABS. Якщо в моделі Orlando, Niva, Lacetti або іншого Chevrolet з’являється цей код, автовласникові потрібно тестувати працездатність самого блоку, а також контролера нерівній дороги. Часто причина 1396 полягає в що вийшов з ладу датчик, пошкодженні, окисленні або забрудненні його контактів. Проблему можна спробувати вирішити шляхом демонтажу та очищення роз’єму
p0661 Автовласникові повідомляється про неполадки в роботі соленоїда або пошкодженні електроланцюзі. Потрібно виконати детальну перевірку
p0404 На бортовий комп’ютер надійшло повідомлення про порушення в функціонуванні систему рециркуляції вихлопних газів. Часто причина пов’язана з поломкою контролера, тому треба зробити діагностику і заміну датчика
p1628 Код помилки 1628 говорить про неполадки у функціонуванні пристрою блокування. Потрібно протестувати роботу іммобілайзера. Якщо не приділити увагу діагностиці та перевірці цієї помилки, то з часом іммобілайзер може заблокувати роботу двигуна і в результаті його запуск буде неможливий. Можна спробувати відключити і активувати іммобілайзер або перепрограмувати його чип
p1661 Чи не працює лампа Check Engine. Треба перевірити працездатність світлового індикатора в приладовій панелі. Часто вирішити проблему, якщо лампочка робоча, дозволяє скидання помилки
p1602 Помилка 1 602 дослівно розшифровується як пропажа напруги в бортовій мережі. Причини можуть бути різні. Якщо автомобіль заводиться і двигун працює нормально, несправність може полягати в пошкодженні або поганому контакті одного з штекерів блоку управління, поганий пропайкой його компонентів. Можливо, це «глюк» прошивки або не спрацьовує якийсь реле. Знайти причину зможе кваліфіковані електрик
136 Значення цього коду може бути різним для різних моделей Chevrolet. В автомобілях Орландо ця помилка означає несправність другого лямбда-зонда або пошкодження проводки. У моделях Cruze код повідомляє про необхідність проведення діагностики паркувального радара. Можливо, просто забилися сенсорні датчики парктроника

діагностика автомобілів

Діагностика двигуна і інших систем і агрегатів в Chevrolet Niva, Cobalt, Lacetti, Lanos, Captiva, Cruze, Aveo 2004, 2005, 2010 2012 і іншого року випуску дозволяє своєчасно визначити несправність. Завдяки цьому автовласник може запобігти більш серйозну поломку. Самі помилки при діагностиці ноутбуком або на табло VDO, або інший заводський приладової панелі будуть відрізнятися. У першому випадку автовласник отримує максимально точну інформацію про поломки, що дозволяє правильно розшифровувати і прибирати несправності. Комбінації помилок будуть чотиризначними.

Chevrolet Niva убираем ошибку[чек] с панели

При самодіагностики на бортовому комп’ютері Штат на панелі приладів на ВАЗ 2123 або Chevrolet Тахо, Орландо, Блейзер, Lanos, Niva, Lacetti, Cruze, Captiva, Epica, Aveo в кузові T250 і T300 несправності виводяться в двозначному вигляді. Замість комбінацій на дисплеї можуть з’являтися повідомлення, що попереджають автомобілістів.

коди, помилок, chevrolet, niva, панелі

Натискання на кнопку одометра на приладовій панелі

Як розшифрувати і усунути коди помилок на Chevrolet

Всі сучасні авто дозволяють визначити несправність в роботі тих чи інших систем і агрегатів за допомогою комбінацій помилок. Їх виявлення здійснюється за допомогою діагностики. У цій статті розберемо, які використовуються коди помилок Chevrolet Niva для повідомлення про поломки.

Як виконати самостійно?

Перевіряти поява помилок в Chevrolet можна двома способами. методом самодіагностики або за допомогою додаткового обладнання або комп’ютера. Для того щоб наявність несправностей протестував бортовий комп’ютер, треба затиснути кнопку на одометрі для скидання добового пробігу і повернути ключ у замку запалювання. Це призведе до того, що стрілки на спідометрі і датчиках почнуть рухатися за шкалами. А коли ви натиснете на кнопку ще раз, на дисплеї ЕБУ видасть повідомлення про версії використовується прошивки. Після наступного натискання на екрані з’являться комбінації неполадок, якщо вони є.

Які коди можуть з’явитися на Chevrolet Niva після самодіагностики:

 • 1. некоректно працює мікропроцесор;
 • 2. зафіксовано обрив в електроланцюзі контролера рівня пального в баку;
 • 4. підвищений рівень напруги в бортовій мережі машини, що становить понад 16 вольт, потрібна діагностика акумулятора і генераторного пристрою;
 • 8. напруга в електромережі Chevrolet знижений, виконуються ті ж дії з перевірки;
 • 12. некоректно функціонує контрольний індикатор;
 • 13. блок управління не отримує сигнал з лямбда-зонда;
 • 14. на ЕБУ надійшов сигнал про перегрів охолоджуючої рідини, це може привести до закипання мотора;
 • 15. робоча температура антифризу в охолоджувальній системі занадто низька;
 • 19. на ЕБУ надійшов сигнал про неправильну роботу колінчастого вала, радимо виконати тестування контролера;
 • 21-22. дросельна заслінка перебуває в неправильному положенні;
 • 23-25 ​​- температура всмоктуваного повітря не відповідає нормі;
 • 24. на приладову панель не надходить імпульс про швидкість руху машини;
 • 27-28. блок управління повідомляє про порушення рівня вихлопних газів;
 • 33-34. ЕБУ отримує невірні дані про витрату повітря;
 • 35. силовий агрегат некоректно працює на холостих обертах;
 • 41. з контролера фаз або датчика распредвала надходить некоректний сигнал;
 • 42. ЕБУ повідомляє про проблеми в роботі запалювання;
 • 43. некоректний імпульс з датчика детонації;
 • 44-45. некоректний склад горючої суміші;
 • 49. ЕБУ фіксує втрату вакууму;
 • 51. несправності ПЗУ;
 • 52. ЕБУ зафіксував помилку ОЗУ;
 • 53. на керуючий модуль не надходить імпульс з регулятора відпрацьованих газів;
 • 54. не відповідає контролер октан-коректора;
 • 55. на силовий агрегат дуже високе навантаження;
 • 61. кисневий контролер видає невірні показання.

Скріншот комп’ютерної утиліти для тестування ВАЗ 2121 Chevrolet

Якщо керуючий модуль авто зафіксував кілька проблем, на табло з’явиться цифра, відповідна відразу всім поломок. Наприклад, помилка 10. сума кодів 2 і 8 і т. Д.

В останніх версіях Chevrolet на щитку приладів можуть з’являтися такі повідомлення:

 • Change Engine Oil Soon. У найближчому майбутньому буде потрібно провести зміну масла в моторі.
 • Low Engine Oil LevelВ. Рівень мастила в силовому агрегаті занадто низький. Потрібно провести перевірку витратного матеріалу і додати його в систему змащення.
 • Oil Pressure Low. Stop Engine. Блок управління зафіксував знижений рівень тиску масла в системі змащення. Рекомендується заглушити мотор і вирішити проблему.
 • Program Cluster. Контрольний щиток потребує перепрограмування. Зазвичай повідомлення такого плану з’являється в результаті зміни компонентів на приладовій панелі.
 • Service Vehicle Soon. Бортовий комп’ютер говорить про швидке техобслуговуванні автомобіля.
 • Vehicle Overspeed. Швидкість руху занадто висока, рекомендується скинути.

Для детального тестування можна скористатися адаптером з ноутбуком:

 • До PC приєднується адаптер відповідно до інструкції по його експлуатації.
 • Комп’ютер підключається до діагностичного роз’єму. Він може бути розташований зліва на центральній консолі під кермом, під панеллю приладів, за бардачком, під автомагнітолою. Все залежить від конкретного автомобіля. Уточніть в технічній документації розташування.
 • На PC запускається діагностичний софт. Програм в Мережі безліч, тому рекомендується вибирати утиліту, розроблену спеціально під певну марку машин.
 • Запускається перевірка всіх систем. За підсумком на екрані ноутбука з’являться повідомлення з кодами помилок, які повинні розшифровуватися за технічним регламентом.

Система повідомляє про поломку контрольного індикатора автомобіля. Лампа Чек не горітиме навіть при серйозній несправності. Як ремонту досить замінити пошкоджений елемент.

Диагностика и коды ошибок комбинации приборов Chevrolet NIVA

Помилка Р0504

Датчик контролера електричного кола пошкоджений. Це відгукується на ДППТ. система показує, що фактичний стан педалі гальма відрізняється від встановленого.

Шніва: помилка іммобілайзера

Коди постійно вистрілюють при пошкодженні антени або порушення цілісності проводки. Причиною відмови штатної протиугонки може стати банальний розряд батарейки в пульті.

Помилка 1 1

Система ГУР не функціонує належним чином. Потрібно виконати діагностику модуля. Можливо в ущільнюючих елементах є протікання.

Самодиагностика ошибок контроллера Шеви Нива при покупке автомобиля это очень просто

Помилка 1570

Каже про відмову системи АПС. Противоугонка може нормально функціонувати, але проводка знаходиться в неробочому стані.

код 0560

Бортове напруга знаходиться нижче порога працездатності системи. Заряд акумулятора низький або пошкоджена головна силова магістраль.

Помилка датчика детонації

Сенсор схильний до механічних пошкоджень і підвищеної вібрації. Деталь при наявності проблем слід замінити цілком.