Заміна задніх гальмівних колодок Nissan ікстрейл

Заміна гальмівних колодок на Nissan Х-Trail Т32

У цій моделі застосовується гальмо SUMITOMO. За своїми розмірами колодки збігаються з тими, які використовуються для Т31. Для ручного гальма вони змінилися.

Як міняти задні і передні колодки на Nissan Х-Trail

Заміну обох видів колодок виконують аналогічним чином, але для передніх його зробити складніше. Важливо враховувати, що для проведення роботи колеса можна повернути в потрібному напрямку, щоб полегшити доступ. При цьому задні колодки набагато більше забруднені.

При проведенні заміни потрібно враховувати, для якої вони призначені моделі. Якщо не звернути на це уваги, то це може привести до несправностей.

Процедура заміни на різних моделях Х-Trail відбувається аналогічним чином. Для роботи буде потрібно приготувати наступні матеріали й інструменти:

 • струбцина;
 • рукавички;
 • гайковий ключ;
 • мастило для болтів;
 • домкрат;
 • набір колодок для заміни.

Колодки потрібно підготувати на цілу або навіть обидві осі. Тільки з одного боку їх міняти не можна.

Щоб зробити заміну, виконують такі дії:

 • Машину піднімають за допомогою домкрата.
  задніх, гальмівних, колодка, nissan, ікстрейл
 • Відкручують напрямні на обох колесах і знімають їх.
 • Гальмівний циліндр відсувають убік. Тепер можна вийняти старі гальмівні колодки. Далі знімають дужки. У верхній є «вушко», в нижній. немає.
 • Щіткою з металевою щетиною очищають їх посадочне місце.
 • Дужки ставлять на місце. Потім монтують нові колодки. Потрібно враховувати, що у внутрішній деталі передбачено наявність «пискуна», а у зовнішній. немає. Радіатори переставляють зі старих колодок.
 • Місце, де повинні стояти напрямні, потрібно акуратно очистити м’якою ганчіркою. Для цього її намотують на викрутку і прочищають внутрішню частину деталей.
 • Мастило для напрямних набирають в шприц, потім наносять на посадочні місця і самі напрямні. Викруткою трохи піднімають пильовик і капають під нього. Після цього гумку потрібно розгладити.
 • Використовуючи струбцину, поршень вдавлюють всередину.
 • Верхню напрямну вставляють в паз і заводять в пильовик.
 • Тепер потрібно опустити циліндр. Після цього поправляють пильовик.

Потім процедуру повторюють для іншої сторони осі. Після складання коліс необхідно перевірити, чи правильно було зроблено заміна. Для цього після запуску двигуна потрібно різко натиснути на гальмо.

Заміна гальмівних колодок на Nissan Х-Trail Т30

Тут передбачена установка наступних варіантів: передніх, задніх, а також тих, які призначені для ручного гальма (стоянкові). Колодки для останнього зношуються набагато рідше. Гальмівні механізми в основному розроблялися фірмою Akebono. Однак зустрічаються вироби бренду JURID.

Заміна гальмівних колодок на Nissan Х-Trail Т31

Це покоління з’явилося в 2017. Від попереднього тут відрізнялися передні диски, які були трохи менше. Ручні і розташовані ззаду елементи були ідентичними.

Навіщо і коли потрібно міняти гальмівні колодки

Якщо запчастини фірмові, то вони витримають на хороших дорогах близько 20 тисяч кілометрів. У складних умовах краще робити заміну раніше. Якщо колодки зношені, то їх необхідно поміняти при першій можливості. У рамі, де вони кріпляться, є оглядове віконце, за допомогою якого можна приблизно визначити ступінь зносу деталей. Якщо заміна відбувається щорічно, то зазвичай цього виявляється досить для того, щоб вони завжди були справними.

Якісні гальмівні колодки підвищують безпеку руху. Крім цього, така заміна допомагає оберігати від зносу диски системи. Ця проблема особливо актуальна для тих, хто використовує агресивну манеру водіння.

На кожному колесі в більшій мірі страждають внутрішні колодки в порівнянні з зовнішніми. Це пов’язано з сильним забрудненням, яке зменшує термін служби деталей.

Чи можна їздити на стертих гальмівних колодках

При їзді на старих гальмівних колодках машина стає менш керованою. Несправні елементи системи сприяють руйнуванню та інших деталей. Неможливість нормально гальмувати збільшує аварійність поїздок. Тому при появі небезпечних ознак потрібно вжити відповідних заходів.

Заміна задніх і передніх гальмівних колодок на Nissan Ікстрейл (Nissan X-Trail)

Неякісно працюють гальмівні колодки створюють загрозу життю водієві. Це особливо небезпечно, якщо машина дивно поводиться при гальмуванні, наприклад, чути скрип, її несе в сторону. В цьому випадку допоможе заміна гальмівних колодок на Nissan Х-Trail. Її можна виконати самому. Ця процедура доступна досвідченому автомобілісту і дозволяє заощадити на проведенні ремонту.

Гальмівні елементи знаходяться безпосередньо під супортом

Як підібрати колодки на Nissan Х-Trail

Найкраще для заміни підійдуть фірмові колодки. Якщо власник автомобіля воліє користуватися аналогами, то він може придбати запчастини бренду Текстар, який також називають Delphi. При зверненні в автомайстерню заміна колодок зазвичай коштує близько 3-4 тисяч рублів.

На цьому можна заощадити, зробивши роботу самостійно. Зазвичай для заміни потрібно цілий день. Товщина нових передніх колодок дорівнює 11 мм. Вони можуть бути стерті на 2 мм. Відповідні цифри для задніх. 8 і 2 мм.

Якщо елементи сильно сточилися, потрібне негайне проведення заміни

Основою запчастин гальмівної системи є сталеві пластини. Вони покриті фрикційним шаром, який у різних виробників може відрізнятися.

 • Металеві. Зазвичай встановлюють в машинах в процесі їх виготовлення. Вони надійні і довговічні. Їх основним недоліком є ​​те, що при нагріванні погіршується якість роботи і посилюється знос.
 • Мінеральне покриття. Воно поєднує низьку вартість і гарна якість роботи. Цей різновид важко зустріти в продажу, так як вона вважається застарілою. Робочий шар складається з азбесту або містять його речовин. Їх слабким місцем є зниження якості служби при попаданні вологи. Крім того, азбестовий пил здатна завдавати шкоди здоров’ю.
 • У напівметалевих покриття додають органічні речовини. Їх може доходити до половини. Вони дорожчі, але добавки забезпечують зниження максимальному ступені нагріву при роботі. Однак такі речовини іноді можуть знижувати міцність деталей.
 • Використання керамічної крихти дозволяє не боятися ні вологи, ні нагріву. Цей матеріал робить деталь більш стійкою до стирання. Такі запчастини мають більш високу вартість, але виправдовують її.
 • Повністю керамічні мають високу міцність і відмінними гальмівними властивостями. Однак вони проявляються тільки при істотних навантаженнях. Тому такі деталі застосовують в гоночних автомобілях, але не використовують в більшості легкових.

Вид відповідних колодок водії вибирають з урахуванням умов експлуатації і своїх фінансових можливостей.

Зазвичай користувачі нашого сайту знаходять цю сторінку за наступними запитами: немає гальм Nissan Rogue. прокачування гальм Nissan Rogue. схема гальмівної системи Nissan Rogue. ремонт гальмівної системи Nissan Rogue. несправності гальмівної системи Nissan Rogue. немає гальм Nissan X-Trail. прокачування гальм Nissan X-Trail. схема гальмівної системи Nissan X-Trail. ремонт гальмівної системи Nissan X-Trail. несправності гальмівної системи Nissan X-Trail

# Тормозние_колодкі # задніе_тормоза #Nissan_X_Trail # Ніссан_Ікс_Треіл

Задні гальмівні колодки

Увага: Гальмівні колодки ЗАВЖДИ замінювати комплектом. 4 шт. (По дві на кожну сторону).

Примітка: Нижче описана заміна гальмівних колодок з лівого боку. Заміна з правого боку однакова.

Спочатку перевіряємо рівень гальмівної рідини в бачку головного гальмівного циліндра. Якщо він знаходиться на позначці «MAX» або наближається до неї, відкачуємо з бачка частина рідини. В іншому випадку вона поллється через край при установці нових колодок.

Послаблюємо колісні гайки. Піднімаємо автомобіль на підйомнику або домкратом піднімаємо задню частину автомобіля і встановлюємо її на надійні опори (для цього попередньо встановлюємо упори під передні колеса).

Відвертаємо колісні гайки і знімаємо заднє колесо.

Щіткою по металу очищаємо гальмівний механізм від пилу і бруду.

Ключем з головкою на 14 відвертаємо нижній болт кріплення гальмівного супорта.

Nissan X Trail Ниссан Икстрейл 2001 года Замена задних тормозных колодок

Після того як болт відкручені, витягаємо його і максимально переміщаємо поршень колісного циліндра всередину циліндра. Для цього вставляємо через отвір в супорті викрутку з широким лезом між гальмівною колодкою і супортом і спираючись нею на супорт, зрушуємо її, утапливая тим самим поршень в циліндр.

Розгортаємо супорт вгору навколо осі верхнього болта, щоб отримати доступ до гальмівних колодок. Щоб гальмівний супорт нам не заважав, підвішуємо його на міцній металевій дроті за елемент підвіски, як показано нижче.

Увага: При знятому гальмівному супорті, не натискайте на педаль гальма, інакше поршень може повністю вийти з колісного циліндра.

Піддягаємо викруткою і потім знімаємо внутрішню і зовнішню гальмівні колодки. Видаляємо старі гальмівні колодки в відходи.

Піддягаємо викруткою і витягаємо пружинні пластини гальмівних колодок з скоби-утримувача.

Щіткою по металу і наждачним папером ретельно очищаємо від пилу, бруду та іржі пружинні пластини колодок, а також посадочні місця пружинних пластин на скобі-тримачі гальмівного супорта.

Наносимо спеціальну високотемпературну мастило для гальм на скобу гальмівного супорта в ті місця, де будуть контактувати пластини гальмівних колодок зі скобою-держателем.

Встановлюємо пружинні пластини гальмівних колодок на скобу-тримач гальмівного супорта.

Примітка: Всі пружинні пластини гальмівних колодок повинні встановлюватися в належних місцях з дотриманням правильної орієнтації: нижня пластина має отвір.

Наносимо спеціальну високотемпературну мастило для гальм на нові гальмівні колодки в ті місця, де вони будуть контактувати з гальмівним супортом, скобою і пластинами.

Потім встановлюємо гальмівні колодки на скобу-тримач.

Увага: На поверхні гальмівних колодок і гальмівного диска не повинно бути слідів мастила.

Примітка: Внутрішня гальмівна колодка має спеціальну пластину, будьте уважними, щоб не переплутати колодки при установці.

Щіткою по металу або напилком очищаємо від бруду та іржі посадочні місця гальмівних колодок в гальмівному супорті (робимо це обережно, щоб не пошкодити пильовик циліндра).

При необхідності пристосуванням для утапливания поршнів повністю вдавлюємо поршень в гальмівний супорт, одночасного його повертаючи.

Примітка: При вдавливании поршня стежимо за рівнем гальмівної рідини в бачку, що перетікає через край рідина може пошкодити лакофарбове покриття.

Увага: На задніх гальмівних механізмах поршень повинен утапливаться з одночасним обертанням. В іншому випадку це може привести до пошкодження гальмівного супорта і подальшої його заміни.

Встановлюємо гальмівний супорт на скобу держатель.

Вставляємо і вкручувати нижній болт кріплення гальмівного супорта.

Примітка: Перед установкою змащуємо різьблення болта графитной або мідної мастилом.

Ключем з головкою на 14 остаточно затягуємо болт кріплення гальмівного супорта з моментом затяжки в 43 Н м.

Аналогічно змінюємо гальмівні колодки з іншого боку.

Встановлюємо колесо і опускаємо автомобіль на землю.

Кілька разів сильно натискаємо на педаль гальма для того, щоб гальмівні колодки зайняли своє робоче положення.

Перевіряємо і при необхідності оновлювати рівень гальмівної рідини в розширювальному бачку. Закручуємо кришку бачка.

Виконуємо пробну поїздку і робимо кілька гальмувань, щоб видалити будь-які сторонні частинки з робочих поверхонь і забезпечити приработку гальмівних колодок.

Nissan X-Trail Замена задних тормозных колодок

Заміна задніх гальмівних колодок і ремонт задніх супортів Nissan Х-Trail Т31.

Всім доброго дня! Загалом зауважив я, що гальма у машини поступово стають все гірше і гірше ззаду чого топоскріпивает передній правий гальмівний диск явно перегрівається. Значить треба зайнятися ремонтом! Власне всі мої підозри вели до задньої осі, їй і займемося: 1. знімаємо колесо.

Супорт тримається на двох направляйках. Гальмівна скоба на двох болтах.

Для зняття супорта треба: викрутити нижню напрямну, повернути вгору скобу на верхній направляє і витягнути скобу разом з направляючою.

Оглядаємо гальмівний циліндр, що направляють і їх пильовики.

Гофра циліндра рвана, але все інше в ідеалі: поршень під пилюжником, напрямні та їх пильовики.

Відновлюємо суппорт.Я взяв такі ремкомплекти:

В цілому якість на дотик гарне. Упаковано якісно, ​​комплект повний.

Підчіплюємо пильовик і акуратно витягуємо его.Смазиваем поршень тонким шаром спецсмазка і акуратно руками одягаємо нову гофру.Тонкім шаром змащуємо напрямні і отвори під них і одягаємо нові пильовики.

5.Тормозние колодкі.Собственно ось і “винуватець” ремонту. Коли я розібрав праве колесо у мене просто мату не вистачило на майстерню де обслуговували мого Х-Трейла. Гальмівна КОЛОДКА з боку поршня була забита молотком наглухо і природно взагалі не рухалася і до гальмівного диска вже не досягала. Зодного боку авто протівоськріпниє пластин не було, з іншого були на одній колодці. До речі старі колодки в мене були кашияма. Загалом знімаємо скобу, вибиваємо кувалдою стару колодку. Приміряємо нові колодки. Цю пародію з однієї протівоськріпниє пластини прибираємо. На більшості машин їх немає і нічого не скрипить, а купувати за 4000 комплект железячек з нержавійки мені не охота. Кашияма в цілому цілком робочі, але з ранку любили поскріпеть трохи і в порівнянні з Акебоно трохи заслабкі на гальмування.

З одного боку все супер, але там де колодка була забита нова не вставляти. Трохи допрацьовуємо напилком (по суті зняв фарбу) і знову приміряємо: входить легко, рухається без заїдань, не люфтить. Загалом все супер. Ськріпун на колодках стоять з внутрішньої сторони, тобто з боку поршня.

Перевіряємо наш ремонт.Полностью зібраний супорт повинен переміщатися на напрямних легко без заїдань і перекосів. Простіше кажучи він може зрушити навіть від зусилля пиляків напрямних. Гальмівні колодки так само повинні легко переміщатися від руки, але не бовтатися.

Збираємо все назад і їдемо накочувати нові колодки, а мені ще й на сход / розвал пора.

Принцип роботи системи гальмування

Основна кількість транспортних засобів оснащені дискової системою. У тому числі і Nissan X Trail. При натисканні на педаль гальма, колодки починають фіксувати обертається ротор системи гальмування. Завдяки утворився тертю колеса починають сповільнюватися, в результаті все транспортний засіб зупиняється. По закінченню часу деталі починають зношуватися, через що гальмівна система починає працювати гірше. Від правильного функціонування всіх механізмів гальмування залежить безпека водія на дорозі.

Надійні гальма Nissan X-Trail: заміна колодок Nissan в автосервісі

При зверненні власника автомобіля Nissan X Trail, наші фахівці надають такі послуги:

 • Будь-які ремонтні роботи в нашому сервісі починаються з діагностики. Необхідно з’ясувати причини виникнення подібних ознак.
 • Коли майстер з’ясував в чому причина, він оцінює терміни і ціну, необхідні для її усунення.
 • Потім необхідно здійснити заміну пошкодженої колодки і її пару.
 • Також ми перевіряємо якість гальмівної рідини. Можливо, вона також потребує заміни.
 • При необхідності проводиться заміна складових даної системи.

Основні етапи ремонту

Заміна передніх колодок Nissan X-Trail:

 • Насамперед необхідно зняти передні колеса.
 • Необхідно якомога глибше проштовхнути поршень циліндрів всередину.
 • знімаємо колодки.
 • Необхідно зачистити посадкові місця від утворилася корозії і накопичилася бруду.
 • При наявності несправних елементів їх необхідно також замінити.
 • Встановлюються нові колодки.
 • Потім на місця повертаються інші елементи.
 • Насамперед послаблюються троси ручного гальма.
 • Знімаються ковпаки ступиці, через яку откручиваются кріпильні болти коліс.
 • Знімаються колеса і гальмівні барабани.
 • Необхідно очистити гальмовий пристрій від бруду та корозії.
 • З колодок знімаються пружини і важелі.
 • Демонтуються і самі колодки, з наступною заміною.
 • Перевіряємо справність окремих елементів системи гальмування і при необхідності здійснюємо оновлення пошкоджених фрагментів.
 • Встановлюємо нові деталі.
 • Повертаємо все елементи на місця.

Варто підкреслити, що перш ніж здійснювати заміну задніх колодок Nissan X-Trail, як і передніх, необхідно трохи злити гальмівної рідини.

Своєчасна заміна гальмівних колодок X-Trail (задніх). запорука безпечного руху на Nissan (Nissan)

Гальмівні колодки. головний елемент системи гальмування. Завдяки їх роботі колеса починають зупинятися. Все це через що утворюються умов тертя гальмівного диска. Маніпуляції з оновлення даних елементів вимагає наявність навичок і досвіду. Тому проводити її необхідно в сервісі технічного обслуговування.

Причини, що вказують на несправність гальмівних колодок Nissan

Кожен власник транспортного засобу Nissan X Trail повинен знати характерні ознаки зносу системи гальмування і в яких випадках може знадобитися термінова заміна гальмівних колодок X-Trail.

 • Освіта металевого пилу і стружок на деталях;
 • Збільшений гальмівний шлях автотранспорту;
 • Поява підозрілих скрипів під час здійснення гальмування;
 • При різкому скоєнні гальмування відчуваються удари.

Через що може знадобитися заміна гальмівних колодок X-Trail?

Орієнтовно оновлення елементів гальмівної системи необхідно проводити кожні 30. 50 тисяч кілометрів пробігу. Безумовно, все залежить від ряду факторів:

 • Якість деталей. Оскільки дана система створює головні умови безпеки для власників Nissan X Trail на дорозі, то економити на них не можна. Чим краще будуть колодки, тим безпечніше для водія. Також варто звернути і на попередню заміну. Вона повинна бути проведена якісно.
 • Манера водіння. Це залежить від самого господаря транспортного засобу. Зношування елементів гальмування відбувається швидше через пересування на високих швидкостях. Особливо в межах міста, коли, розвинувши велику швидкість, доводиться різко гальмувати.
 • Також на їх знос впливає і якість сучасних доріг. Постійне гальмування на кожній купині призводить до швидкого зносу системи.
 • Часті простої в пробках. Через постійне старту і гальмування під час пробок на дорозі, гальмівна система транспортного засобу псуватися.

Чому саме ми?

З огляду на всі вимоги водіїв до сервісних центрів, ми радимо звернутися за допомогою саме до нас. І ось чому:

 • У нас працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.
 • Автосервіс оснащений найсучаснішим обладнанням.
 • Ми гарантуємо якість.
 • Виконуємо всі роботи швидко і в строк.
 • Наші ціни влаштовують більшість власників автомобілів Nissan X Trail.

Замена задних тормозных колодок на Ниссан Х трейл 2014 года Nissan X TRAIL

Для того, щоб ремонт гальмівних колодок ні незапланованим, необхідно дбайливіше ставитися до свого автотранспорту, а також систематично проходити технічний огляд.