Як видалити то на Volkswagen Polo седан

Скидання ТО на Volkswagen Polo седан

Терміни проведення ТО автомобілів Volkswagen розрізняються для робіт, коли виконується заміна моторного масла і без його заміни. Так як індикатор ТО попереджає про наближення терміну проведення техобслуговування із заміною масла, то кожен раз після проведення таких робіт необхідно лічильник обнуляти. У дилерських СТО цим займаються майстри з використанням професійного діагностичного обладнання. адаптера.

Надаємо вам докладний опис, як скинути лічильник ТО і прибрати INSP на Volkswagen Polo седан. Всі діагностичні процедури виконуються згідно з інструкцією виробника.

Щоб здійснити скидання міжсервісний інтервалу Polo седан діє таким чином:

 • Пристрій підключають до PC за допомогою шнура, що входить в комплект адаптера.
 • Адаптер приєднується до комп’ютера, встановлюється ПО.
 • Діагностичне пристрій підключається до автомобіля, кабель вставляється в спеціальне гніздо.
 • Чи включається запалювання / заводиться двигун.
 • На PC запускається ПО, в настройках включається функція «Тест».
 • У режимі адаптації приладової панелі змінюються показники деяких каналів. Коригуються канали 40. 45 і 46. 48, якщо використовується Longlife.

Скидання лічильника ТО на Volkswagen Polo седан також може знадобитися, якщо сервісні інтервали змінюються вручну. Для видалення попередження виконуємо такі дії:

 • Вимкнути запалення, затиснути на приладовій панелі клавішу 0.0 / SET.
 • З затиснутою клавішею включити запалювання. Машину можна не заводити.
 • Відпустити клавішу 0.0 / SET, затиснути і утримувати деякий час розташовану зліва кнопку переведення годинників.
 • Відпустити клавішу, вимкнути запалювання. Обнулення здійснено. Вказівка ​​по ТО на дисплеї гасне.

Щоб переконатися, що скидання ТО на Polo седан виконаний правильно, вставте ключ, на екрані з’явиться інформація про те, що до нового ТО залишилося 15 тис. Км.

Як можна здійснити скидання ТО на Volkswagen Polo седан

Сервісний інтервал. це проміжок часу між попереднім і наступним технічним обслуговуванням транспортного засобу, під час якого проводиться заміна масла і рідин. На багатьох німецьких автомобілях встановлено сервіс-лічильник, який показує водієві, коли необхідно проводити планове ТО і заміну витратних матеріалів.

У багатьох автолюбителів з часом виробився чіткий рефлекс. загорілася лампа ТО, значить, пора відвідати сервісний центр. А якщо немає можливості приїхати на СТО? У статті розглянемо, як скинути міжсервісний інтервал на Volkswagen Polo седан в сервіс-центрі та самостійно.

Загальні відомості

Індикатор лічильника загоряється в момент включення запалювання при настанні терміну ТО (INSP). Зазвичай це відбувається кожні 15 тис. Км. (15, 30, 45 тис. Км.). При цьому на дисплеї з’являється значок у вигляді гайкового ключа і лунає звуковий сигнал. Згодом цей значок пропадає і на заставці, де показується кілометраж, з’являються годинник із зазначенням кількості днів, що залишилися до техобслуговування. При прострочений ТО показання виводяться зі знаком мінус.

Якщо ви виконуєте сервісне техобслуговування автомобіля в дилерському центрі, то фахівці обов’язково обнулять покажчик періодичності ТО за допомогою спеціального ключа. Але якщо ви міняєте масло не у дилера, то залишається питання: як обнулити міжсервісний пробіг на Volkswagen Polo седан своїми руками?

Навіщо взагалі потрібно скидати сервісний інтервал? Це може знадобитися, якщо:

 • спрацьовує сервісний індикатор;
 • виникають збої в роботі системи;
 • сервісне ТО пройдено не в дилерському центрі.

Перш за все, це потрібно зробити для того, щоб вимкнути лампочку з інформацією про наближення терміну ТО. Вона згасне після проведення деяких маніпуляцій.

volkswagen, polo, седан

Фото повідомлення про необхідність пройти ТО

Переваги та підводні камені

Це досить проста і доступна процедура, що дозволяє погасити індикатор своїми руками і для цього не обов’язково відвідувати офіційний сервіс VW. Але як на Volkswagen Polo седан прибрати нагадування про ТО, якщо автомобіль новий і знаходиться на гарантії? Для збереження гарантії на сервісне обслуговування скидання показань індикатора краще проводити в авторизованих технічних центрах. Інакше автовласникові може бути відмовлено в гарантійному обслуговуванні.

Обнуляти лічильник на дисплеї самостійно можна тільки тоді, коли гарантія на автомобіль закінчилася. Але важливо пам’ятати, що скидання сервісного інтервалу на Volkswagen Polo седан можна робити в період між відвідуваннями СТО. Інакше інформація про термін проведення наступного технічного обслуговування буде невірною.

Сподіваємося, що інформація про те, як обнулити ТО на Volkswagen Polo седан, буде вам корисна. Але пам’ятайте, що скидання налаштувань не замінює обслуговування автомобіля. Дотримуйтесь інтервали, рекомендовані виробником.

І щоб не було збоїв в системі, скидання інтервалу краще не робити самостійно, а довірити цю процедуру професіоналам. Вони точно знають, як скинути сервіс на Volkswagen Polo седан так, щоб уникнути перебоїв в роботі електрики та інших систем автомобіля і не допустити порушень з гарантійного договору.

У разі, якщо автолюбитель сам змінює масло, то йому допоможе наступне відео про те, як скинути лічильник ТО на Polo седан:

Покрокова інструкція того, як обнулити лічильник пробігу на Фольксвагені Polo до наступної заміни масла, представлена ​​в відео нижче:

Як обнулити то на Polo седан

У цьому відео показано як самому скинути лічильник (INSP) чергового регламентного ТО Volkswagen Polo Sedan. Таке скидання, як і саме тех.обслуживание, має періодичність в кожні 15,000 км. Отже, для скидання сервісу необхідно:

 • Спочатку вимкнути запалювання.
 • Потім натиснути кнопку «00 / Set».
 • Утримуючи її, включити запалювання.
 • Відпустити і натиснути розташовану поруч кнопку.

Така послідовність дій повинна допомогти прибрати лічильник ТО з панелі Polo Sedan. Для інших авто скидання сервісного інтервалу може відрізнятися.

Підпишись на наш канал в Я ндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі

Скидання показань покажчика періодичності сервісного техобслуговування VW Polo можна здійснити за допомогою кнопки скидання добового лічильника пройденого шляху.

При вимкненому запаленні натискаємо 0.0 / SET, кнопку скидання добового інтервалу пройденого шляху, утримувати не менше 10 секунд.Повернуть ключ запалювання, машину заводити не обов’язково, при кнопці 0.0 / SET.Отпустіть кнопку 0.0 / SET, натиснути і утримувати протягом 20 секунд сусідню кнопку зліва з «квадратами».Отпустіть кнопку з «квадратами» і вимкнути запалювання, закінчивши скидання сервісного інтервалу.

Індикатор технічного обслуговування, як обнулити то.

Інформація про інтервали технічного обслуговування відображається на дисплеї в комбінації приладів

Терміни проведення технічного обслуговування автомобілів Volkswagen розрізняються для обслуговування з заміною моторного масла (наприклад, сервіс через певні інтервали) і без заміни моторного масла (наприклад, інспекційний сервіс). Індикатор технічного обслуговування повідомляє тільки про термін проведення обслуговування з заміною моторного масла. Інформація щодо термінів інших видів ТО, наприклад, за терміном наступного інспекційного сервісу або після закінчення терміну заміни гальмівної рідини вказується в наклейці на стійці автомобіля або в сервісній книжці. як обнулити то

Для автомобілів з обслуговуванням за часом або пробігу встановлені фіксовані міжсервісний інтервали.

Нагадування про майбутній технічному обслуговуванні

Коли наближається термін проведення технічного обслуговування, при включенні запалення з’являється нагадування про майбутній технічному обслуговуванні.

На дисплеї комбінації приладів відображається піктограма гайкового ключа і величина пробігу в км. Зазначена величина відповідає пробігу в км, який можна наїздити до моменту майбутнього технічного обслуговування. Через кілька секунд зображення змінюється. З’являється «пікторамма годин» із зазначенням кількості днів до найближчою техобслуговування.

Наступ терміну технічного обслуговування

Після настання терміну техническою обслуговування при включенні запалювання лунає звуковий сигнал, і на дисплеї на кілька секунд з’являється миготлива піктограма гайкового ключа Запит інтервалу до наступного ТО

При включенні запалювання на автомобілі, що стоїть з вимкненим двигуном, можна зробити запит про майбутній технічному обслуговуванні

 • Натискайте клавішув комбінації приладів, поки не з’явиться піктограма гайкового ключа.Прі прострочений ТО показання пробігу в км або термін у днях виводяться зі знаком мінус.

Обнулення індикатора технічного обслуговування як обнулити то

Якщо технічне обслуговування було проведено не на сервісному підприємстві Volkswagen, індикатор технічного обслуговування можна обнулити наступним чином:

 • вимкніть запалювання.
 • Натисніть і утримуйте [0.0 / SET.
 • Увімкніть запалювання.
 • Відпустіть клавішу [0,0 / SET] і протягом 20 секунд натисніть клавішу.

Індикатор технічного обслуговування не можна обнуляти в проміжку між відвідинами сервісу, т. К. Після цього він буде відображати невірну інформацію про майбутній ТО.

Попередження про необхідність проведення ТО

Водій дізнається про наближення регламентного техобслуговування заздалегідь: при включенні запалювання на більшості автомобілів, що підтримують цю функцію, на приладовій панелі загоряється відповідна сигналізація-нагадування.

У Volkswagen Polo це піктограма гайкового ключа, під якою вказується значення пробігу в кілометрах, що залишився до відвідування сервісного центру. Через пару секунд після включення запалення гайковий ключ зникає, а замість неї з’являється піктограма годин, а замість кілометражу. кількість днів, що залишилися до ТО.

Якщо міжсервісний інтервал пройшов, а автовласник так і не спромігся заїхати на СТО, де фахівці після виконання всіх належних за регламентом процедур обнуляют сервісний інтервал Volkswagen Polo, при включенні запалення починає пищати звуковий сигнал. При цьому на дисплеї піктограма гайкового ключа кілька секунд привертає увагу миготінням.

Щоб дізнатися, скільки машина проїхала понад покладений, потрібно після включення запалення на непрацюючому моторі натиснути клавішу 11, поки не з’явиться напис про пройдені кілометрах або про кількість прострочених днів (зі знаком мінус перед цифрами).

Як самостійно скинути міжсервісний інтервал Volkswagen Polo

Особливість техобслуговування автомобілів марки Volkswagen полягає в тому, що існує два типи подібних заходів: з заміною ММ, або ТО, що виконується за використанням міжсервісний інтервалів, і інспекційні техобслуговування, не прив’язані до заміни моторного масла.

В даному випадку індикатор, що сигналізує про необхідність відвідування СТО, налаштований тільки на пробіг, відповідно до якого проводяться всі ТО і на кожному з яких виконання такої заміни є обов’язковою процедурою.

Що стосується інспекційних сервісів, то інформація по ним наводиться в сервісній книжці автомобіля і дублюється на наклейці, зазвичай розміщується на передній стійці.

Коригування терміну техобслуговування

Якщо ви з якихось причин не виконали ТО в термін, або зробили всі належні роботи самостійно, кожен раз при включенні запалювання автомобіль буде нагадувати вам про необхідність відвідування сервісного центру. Це подразнюючу нагадування можна прибрати.

Скидання міжсервісний інтервалу Polo Sedan 1999-2002 років випуску.

Процедура, яка виконується після заміни масла:

 • натискаємо і утримуємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • як тільки на дисплеї з’являться символи «-», відпускаємо клавішу;
 • вимикаємо запалювання.
 • натискаємо і утримуємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • як тільки на дисплеї з’явиться відповідний напис, відпускаємо клавішу;
 • вимикаємо ЗЗ;
 • якщо потрібно, оновлюємо індикатор моторного масла.

Опишемо, як скинути масляний і інспекційний сервіс Polo 1994-1997 років випуску, а також Polo Classic 1994-1997 років.

Процедура, яка виконується після заміни масла:

 • натискаємо і утримуємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • на дисплеї повинен з’явитися напис OEL;
 • відпускаємо кнопку А і натискаємо кнопку В, поки на дисплеї не з’являться символи «-»;
 • вимикаємо ЗЗ.

При наступному включенні з’явиться напис IN00.

 • натискаємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • відпускаємо кнопку А, ще раз натискаємо і відпускаємо;
 • з’явиться напис IN01;
 • натискаємо кнопку В (установка хвилин годин), поки не з’являться символи «-»;
 • вимикаємо ЗЗ.

При наступному включенні з’явиться напис IN00.

 • натискаємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • відпускаємо кнопку А;
 • з’явиться напис IN01;
 • тиснемо В (установка хвилин годин), поки не здадуться символи «-»;
 • натискаємо клавішу А;
 • натискаємо В, поки не здасться «-»;
 • повторюємо процедуру;
 • вимикаємо ЗЗ.

При наступному включенні з’явиться напис IN00.

Обнулення сервісного інтервалу Polo Sedan 1995-1997 років випуску (з двигуном AEF), а також Polo Classic 18996-199 років (з мотором 1Y).

Процедура, яка виконується після заміни масла:

 • натискаємо і утримуємо кнопку А;
 • включаємо запалювання;
 • відпускаємо клавішу;
 • на дисплеї повинен з’явитися напис OEL;
 • тиснемо клавішу В, доки не загориться «-»;
 • вимикаємо запалювання.

При наступному включенні загориться напис INSP-0.

 • натискаємо кнопку А;
 • включаємо запалювання;
 • відпускаємо А;
 • з’явиться напис INSP-1;
 • натискаємо клавішу В, поки не загориться «-»;
 • тиснемо кнопку А до загоряння написи OEL;
 • натискаємо клавішу В, повинна спалахнути напис «-»;
 • вимикаємо запалювання.

При наступному включенні загориться напис INSP-0.

 • натискаємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • відпускаємо А;
 • натискаємо і відпускаємо кнопку А;
 • загориться напис INSP-2;
 • тиснемо В, поки не загориться напис «-»;
 • натискаємо А до появи напису INSP-1;
 • натискаємо В, поки не здадуться символи «-»;
 • повторюємо процедуру до загоряння написи OEL;
 • вимикаємо запалювання.

При наступному включенні загориться INSP-0.

Як скинути лічильник Volkswagen Polo Sedan 1998-1999 років випуску:

Процедура, яка виконується після заміни масла:

 • натискаємо і утримуємо клавішу А;
 • включаємо запалювання;
 • на дисплеї повинна з’явиться абревіатура OEL;
 • коли на дисплеї з’являться символи «-», відпускаємо клавішу;
 • вимикаємо запалювання.
 • натискаємо і утримуємо А;
 • включаємо ЗЗ;
 • як тільки на дисплеї з’являться символи «-», відпускаємо клавішу;
 • вимикаємо ЗЗ;
 • якщо потрібно, оновлюємо індикатор моторного масла.

Як відключити інспекційний сервіс Volkswagen Polo останнього покоління:

 • натискаємо клавішу 0.0;
 • включаємо запалювання;
 • відпускаємо клавішу 0.0, тиснемо і утримуємо 20 секунд клавішу 111;
 • вимикаємо запалювання.

Процедура обнулення повинна виконуватися тільки після проведення ТО. Якщо провести таку маніпуляцію в проміжку між техобслуговування, попередження буде видаватися некоректно.

Технічне обслуговування: тепер дешевше!

Друзі, ми раді повідомити вам, що в наших сервісних центрах знижені ціни на технічне обслуговування.

Як правило, протягом гарантійного терміну кожен автомобіль потрапляє на планове технічного обслуговування від двох до чотирьох разів, в залежності від пробігу. Раніше в вартість ТО входили обов’язкові і рекомендовані роботи, і це робило обслуговування досить дорогим. Ми вирішили, що відтепер у вартість ТО будуть входити тільки обов’язкові роботи. Все, що ми рекомендуємо вам, не є обов’язковим і в вартість ТО не входить.

Мінімальна вартість ТО на деякі моделі автомобілів становить:

Volkswagen Golf / Jetta / Golf. від 6 622 руб.

При цьому ми настійно рекомендуємо вам уважно ставитися до порад фахівців сервісу. Не забувайте, що будь-яку проблему простіше і дешевше вирішити на самій ранній стадії виникнення. Невелика сума, яку ви можете заощадити зараз, на наступному ТО може вилитися в витрати, що перевершують її в рази.

Всю інформацію, що стосується нових цін на технічне обслуговування, ви можете отримати у менеджерів сервісних центрів або за телефонами (342) 219-55-77 або (342) 2-144-555Tags: новини, сервіс

Tags: Як скинути сервісний інтервал на Volkswagen Polo седан 2014

Скидання сервісного інтервалу Golf V

кілька днів тому висвітилося попередження про «необхідність» проходження техобслуговування авто.

2) Затискаємо кнопочку обнулення добового пробігу (на моєму гольфі праворуч) і тримаємо її

3) повертаємо ключ запалювання в положення ВКЛ, але не заводимо авто:

5) Натискаємо кнопочку MIN управління годинами (у мене зліва) і.

Як скинути сервіс на Volkswagen Polo

У розділі Сервіс, Обслуговування, Тюнінг на питання Як скинути OIL Service в VW Polo? заданий автором Leonid Alekperov краща відповідь це На фольксів роблять наступну процедуру: 1. Включаєте запалювання (не заводиться двигун) 2. Натискаєте кнопку скидання добового пробігу (вона одна, під покажчиком температури двигуна). 3. Не відпускаючи кнопку виключаєте і знову включаєте запалювання. 4. Відпускаєте кнопку. Через 3-4 секунди в мене напис змінилася на Service In 01. 5. Не вимикаючи запалювання знову натискаєте кнопку скидання. 6. Не відпускаючи кнопку виключаєте і знову включаєте запалювання. 7. Відпускаєте кнопку. Через 3-4 секунди у мення напис змінилася на Service OIL. 8. Не вимикаючи запалювання знову натискаєте кнопку скидання. 9. Не відпускаючи кнопку виключаєте і знову включаєте запалювання. 10. Відпускаєте кнопку. Через 3-4 секунди у мення зник напис Service. 11. Запалювання виключаєте

Вітання! Ось добірка тим з відповідями на Ваше питання: Як скинути OIL Service в VW Polo?

Відповідь від просіяти поитка не катування ка йдеться спробуй отсоеденіть на ноч акумулятор

Відповідь від Lefan10 З ремонтної програми ELSA підредагувати: за допомогою клавіші настройки лічильника шляху в комбінації приладів, на автомобілях випуску 10.99 Покажчик періодичності техобслуговування повинен при. кожному сервісі по заміні масла (ред. 10.15 тис.). кожному інспекційному сервісі (ред. 30 тис., 1 рік, 2 роки) бути скинутий (повернутий у вихідне положення)! Інструкція:. Кожен захід з обслуговування слід скидати окремо, так як з лічильників пробігу і часу скидаються дані тільки того заходу з обслуговування, яке відображається в даний момент. Повернення покажчика в початкове положення здійснювати наступним чином:. Вимкнути запалювання Натиснути і утримувати кнопку 1 під покажчиком лічильника пройденого шляху Включити запалювання, натиснути кнопку 1 і тримайте її довше (не менше 10 сек.) Поки на індикаторі не відобразяться три штриха (-) Або такий вигляд ТО. Тепер скидання завершено Відпустити кнопку 1 Вимкнути запалювання. Після скидання покажчика періодичності техобслуговування знову з’явиться індикація колишньої величини добового пробігу. Інструкція: Необхідно враховувати, що в кожному випадку скидається інформація тільки по поточному заходу з обслуговування Для скидання наступного заходу з обслуговування повторити всі названі етапи.

Відповідь від Посібника мені в сервісі скидали, інакше ніяк))

Вітання! Ось ще теми з потрібними відповідями:

Загорівся на PC гайковий ключ на Polo седан, хоча пробіг всього 9000 км і до ТО ще 6000 км, як прибрати?

Аліна Аліментарно!)) Скидання OEL Дмитро проводиться так: Включити запалювання Кнопку Катерина Вимкнути запалювання Відпустити кнопку Катерина На дисплеї одометра спідометра висвітяться літери «OEL» Натиснути кнопку хвилин годин Діана поки не висвітиться «-» Скидання IN01 Марина проводиться так: Включити запалювання кнопку Катерина Вимкнути запалювання Відпустити кнопку Катерина на дисплеї одометра спідометра висвітиться «IN01» Натиснути кнопку хвилин годин Діана поки не висвітиться «-» Як описано вище, скинути індикатор «OEL» Скидання IN02 Марина проводиться так : Включити запалювання кнопку Катерина Вимкнути запалювання Відпустити кнопку Катерина на дисплеї одометра спідометра висвітиться «IN02» Натиснути кнопку хвилин годин Діана поки не висвітиться «-» Як описано вище, скинути індикатор «OEL» і «IN01»

Любов ось так обманює Volkswagen своїх клієнтів заявляє 15 тис., А в борт. PC прописує 9 тис.

Volkswagen Polo седан скидання міжсервісний інтервалу Published on Oct 11, 2014 удержіваем.виключаем і включаємо запалювання і

Як скинути то на Volkswagen Polo седан

У цьому відео показано як самому скинути лічильник (INSP) чергового регламентного ТО Volkswagen Polo Sedan. Таке скидання, як і саме тех.обслуживание, має періодичність в кожні 15,000 км. Отже, для скидання сервісу необхідно:

 • Спочатку вимкнути запалювання.
 • Потім натиснути кнопку «00 / Set».
 • Утримуючи її, включити запалювання.
 • Відпустити і натиснути розташовану поруч кнопку.

Така послідовність дій повинна допомогти прибрати лічильник ТО з панелі Polo Sedan. Для інших авто скидання сервісного інтервалу може відрізнятися.

Підпишись на наш канал в Я ндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі

Індикатор технічного обслуговування, як обнулити то.

Інформація про інтервали технічного обслуговування відображається на дисплеї в комбінації приладів

Терміни проведення технічного обслуговування автомобілів Volkswagen розрізняються для обслуговування з заміною моторного масла (наприклад, сервіс через певні інтервали) і без заміни моторного масла (наприклад, інспекційний сервіс). Індикатор технічного обслуговування повідомляє тільки про термін проведення обслуговування з заміною моторного масла. Інформація щодо термінів інших видів ТО, наприклад, за терміном наступного інспекційного сервісу або після закінчення терміну заміни гальмівної рідини вказується в наклейці на стійці автомобіля або в сервісній книжці. як обнулити то

Для автомобілів з обслуговуванням за часом або пробігу встановлені фіксовані міжсервісний інтервали.

Нагадування про майбутній технічному обслуговуванні

Коли наближається термін проведення технічного обслуговування, при включенні запалення з’являється нагадування про майбутній технічному обслуговуванні.

На дисплеї комбінації приладів відображається піктограма гайкового ключа і величина пробігу в км. Зазначена величина відповідає пробігу в км, який можна наїздити до моменту майбутнього технічного обслуговування. Через кілька секунд зображення змінюється. З’являється «пікторамма годин» із зазначенням кількості днів до найближчою техобслуговування.

Наступ терміну технічного обслуговування

Після настання терміну техническою обслуговування при включенні запалювання лунає звуковий сигнал, і на дисплеї на кілька секунд з’являється миготлива піктограма гайкового ключа Запит інтервалу до наступного ТО

При включенні запалювання на автомобілі, що стоїть з вимкненим двигуном, можна зробити запит про майбутній технічному обслуговуванні

 • Натискайте клавішув комбінації приладів, поки не з’явиться піктограма гайкового ключа.Прі прострочений ТО показання пробігу в км або термін у днях виводяться зі знаком мінус.

Обнулення індикатора технічного обслуговування як обнулити то

Якщо технічне обслуговування було проведено не на сервісному підприємстві Volkswagen, індикатор технічного обслуговування можна обнулити наступним чином:

 • вимкніть запалювання.
 • Натисніть і утримуйте [0.0 / SET.
 • Увімкніть запалювання.
 • Відпустіть клавішу [0,0 / SET] і протягом 20 секунд натисніть клавішу.

Індикатор технічного обслуговування не можна обнуляти в проміжку між відвідинами сервісу, т. К. Після цього він буде відображати невірну інформацію про майбутній ТО.

Для початку потрібно вимкнути запалення, потім натискаємо на кнопку 0.0 / SET,

Скидання лічильника чергового ТО на Volkswagen Polo Sedan

утримуючи кнопку включаємо запалювання, тепер відпускаємо кнопку і на протязі 20 секунд Ви повинні натиснути іншу кнопку.

Скидання лічильника чергового ТО на Volkswagen Polo Sedan

Тепер перевірте скинув чи лічильник, включаємо запалювання (напис INSP повинна пропасти). Натискаючи ліву кнопку можете перевірити кілометраж до наступного ТО, має бути 15.000 км.

Відео-посібник з по скиданню лічильника чергового ТО на Volkswagen Polo Sedan своїми руками:

Як прибрати то на Polo седан

Скидання показань покажчика періодичності сервісного техобслуговування VW Polo можна здійснити за допомогою кнопки скидання добового лічильника пройденого шляху.

При вимкненому запаленні натискаємо 0.0 / SET, кнопку скидання добового інтервалу пройденого шляху, утримувати не менше 10 секунд.Повернуть ключ запалювання, машину заводити не обов’язково, при кнопці 0.0 / SET.Отпустіть кнопку 0.0 / SET, натиснути і утримувати протягом 20 секунд сусідню кнопку зліва з «квадратами».Отпустіть кнопку з «квадратами» і вимкнути запалювання, закінчивши скидання сервісного інтервалу.

У цьому відео показано як самому скинути лічильник (INSP) чергового регламентного ТО Volkswagen Polo Sedan. Таке скидання, як і саме тех.обслуживание, має періодичність в кожні 15,000 км. Отже, для скидання сервісу необхідно:

 • Спочатку вимкнути запалювання.
 • Потім натиснути кнопку «00 / Set».
 • Утримуючи її, включити запалювання.
 • Відпустити і натиснути розташовану поруч кнопку.

Така послідовність дій повинна допомогти прибрати лічильник ТО з панелі Polo Sedan. Для інших авто скидання сервісного інтервалу може відрізнятися.

Підпишись на наш канал в Я ндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі

Індикатор технічного обслуговування, як обнулити то.

Інформація про інтервали технічного обслуговування відображається на дисплеї в комбінації приладів

Терміни проведення технічного обслуговування автомобілів Volkswagen розрізняються для обслуговування з заміною моторного масла (наприклад, сервіс через певні інтервали) і без заміни моторного масла (наприклад, інспекційний сервіс). Індикатор технічного обслуговування повідомляє тільки про термін проведення обслуговування з заміною моторного масла. Інформація щодо термінів інших видів ТО, наприклад, за терміном наступного інспекційного сервісу або після закінчення терміну заміни гальмівної рідини вказується в наклейці на стійці автомобіля або в сервісній книжці. як обнулити то

Для автомобілів з обслуговуванням за часом або пробігу встановлені фіксовані міжсервісний інтервали.

Нагадування про майбутній технічному обслуговуванні

Коли наближається термін проведення технічного обслуговування, при включенні запалення з’являється нагадування про майбутній технічному обслуговуванні.

На дисплеї комбінації приладів відображається піктограма гайкового ключа і величина пробігу в км. Зазначена величина відповідає пробігу в км, який можна наїздити до моменту майбутнього технічного обслуговування. Через кілька секунд зображення змінюється. З’являється «пікторамма годин» із зазначенням кількості днів до найближчою техобслуговування.

Наступ терміну технічного обслуговування

Після настання терміну техническою обслуговування при включенні запалювання лунає звуковий сигнал, і на дисплеї на кілька секунд з’являється миготлива піктограма гайкового ключа Запит інтервалу до наступного ТО

При включенні запалювання на автомобілі, що стоїть з вимкненим двигуном, можна зробити запит про майбутній технічному обслуговуванні

 • Натискайте клавішув комбінації приладів, поки не з’явиться піктограма гайкового ключа.Прі прострочений ТО показання пробігу в км або термін у днях виводяться зі знаком мінус.

Обнулення індикатора технічного обслуговування як обнулити то

Якщо технічне обслуговування було проведено не на сервісному підприємстві Volkswagen, індикатор технічного обслуговування можна обнулити наступним чином:

 • вимкніть запалювання.
 • Натисніть і утримуйте [0.0 / SET.
 • Увімкніть запалювання.
 • Відпустіть клавішу [0,0 / SET] і протягом 20 секунд натисніть клавішу.

Індикатор технічного обслуговування не можна обнуляти в проміжку між відвідинами сервісу, т. К. Після цього він буде відображати невірну інформацію про майбутній ТО.

2.6.2 Заправка і видалення повітря з системи охолодження

Тепер треба прокачати, вигнати повітря з системи охолодження й грубки Polo. Заводимо автомобіль, чекаємо коли двигун нагріється.

Тепер відкручуємо кришку розширювального бачка Polo на 2,5 обороту, так щоб повітря почав виходити через спускний канал бачка. Ні в якому разі не викручуйте кришку повністю, є ймовірність отримати опіки. При спускання повітря, рідина в бачку піднімається вище, а може навіть і буде Volkswagen Polo седан повітряна пробка через спускний канал.

Закручуємо кришку і чекаємо. Через незначну кількість часу знову відкручуємо, при цьому двигун повинен працювати.

Ремонт Volkswagen Polo: Видалення повітря з системи охолодження VW Polo

Тепер відкручуємо саму помпу. Вона тримається чотирма болтами під Торекс.

Відкрутивши болти, витягуємо несправну помпу і встановлюємо на її місце нову. Нова помпа йде в комплекті з прокладкою комплект не окремо, прокладка приклеєна до деталі. Сильно болти кріплення помпи не тягніть, інакше є ймовірність зірвати різьбу на алюмінієвому блоці двигуна Polo. Збираємо все в зворотній послідовності.

Встановивши розширювальний Volkswagen Polo седан повітряна пробка на місце, заливаємо в нього охолоджуючу рідину до відмітки максимуму.

Повітря в системі охолодження

Вода питної якості зазвичай Volkswagen Polo седан повітряна пробка цим вимогам. Двигун може бути пошкоджений при Volkswagen Polo седан повітряна пробка не рекомендованого антифризу. Якщо радіатор, головка блоку циліндрів або прокладка головки блоку циліндрів були замінені, стара охолоджуюча рідина не повинна використовуватися повторно.

Відкрийте систему охолодження. Компоненти системи охолодження двигуни 2,0 л: Бачок з охолоджувальною рідиною: Виникне проблема, якщо в радіатор потрапила вода або неякісний тосол. Підшипники або щітки можуть вийти з ладу, і це призведе до нестабільної роботи всієї системи. Можуть виникати і проблеми безпосередньо пов’язані з електронікою. Це кілька найбільш поширених проблем.

ЯК МОЖНА Забрати повітряні пробки в системі ОХЛАЖДЕНИЯ?

Іноді, система опалення виходить з ладу через пошкодження радіатора заслінки. Повітря може не потрапляти в систему або потрапляти в недостатній кількості. Трохи по-іншому йде справа, якщо мова йде про вітчизняні автомобілі.

Виділимо кілька причин, за якими погано гріє пічка ВАЗ, в цих автомобілях може не працювати система опалення. Могли пересохнути гумки або сам важіль закисает.

В цьому випадку слід замінити його на новий разом з радіатором самої грубки. Через його розташування в автомобілі, цей патрубок дуже легко ненавмисно зачепити.

Він ламається і абсолютно не придатний для ремонту. Його також слід замінити на новий, після чого робота грубки повинна нормалізуватися. Це стане помітно, якщо вентилятор буде погано працювати в положенні 1 і 2.

До збоїв в роботі системи опалення може призвести несправний датчик температури повітря в салоні автомобіля. Для того, щоб грубка завжди перебувала в робочому стані і не підвела в потрібний момент, необхідно дотримуватися кількох простих порад: Зовнішній радіатор можна очистити потоками стиснутого повітря, а при необхідності його можна зняти Volkswagen Polo седан повітряна пробка вимити під струменями води. Внутрішньої радіатор очиститься і пилососом, якщо рівень забруднення не дуже великий. Можна легко очистити радіатор не знімаючи.