Як поміняти лобове скло на ВАЗ 2107

зняття виріб

 • Спочатку потрібно зняти замок з распорного клина, розташованого посередині скла знизу. Процес виконується за допомогою плоскої викрутки.
 • Після цього необхідно здійснити вилучення клиноподібної гумової вставки. Зробити це нескладно, для її вилучення потрібно пройти по всьому периметру.
 • Розташувати на капоті тканину. Чим м’якше тканину, тим краще.
 • Після цього необхідно з боку салону видавити скло. Тиснути необхідно по верхніх кутах вироби. Помічник повинен зі зворотного боку салону притримувати скло, щоб після видавлювання воно не впало на капот. При цьому не забувайте прибрати двірники, щоб їх не пошкодити.
 • Після зняття вироби, необхідно вийняти гумовий ущільнювач і здійснити очистку установочного паза на кузові авто. Для очищення можна скористатися знежирювачем. Наявність іржі неприпустимо, тому при необхідності місця корозії слід зачистити і зафарбувати.

Таким ось чином здійснюється зняття лобового скла ВАЗ 2107. Після демонтажу вироби слід зняти з нього окантовку. Тепер можна переходити до установки вироби.

Що потрібно для проведення робіт

Якщо ви вирішили здійснити заміну лобового скла на ВАЗ 2107, то, перш за все, потрібно придбати новий виріб. Крім цього, потрібно запастися таким інструментом і матеріалом:

 • викрутки;
 • тканина;
 • шнур діаметром близько 4 мм і довжиною 5 м.

Замінити лобове скло на ВАЗ 2107 самостійно практично неможливо, тому вам буде потрібно помічник. Можна попросити друга або одного з членів сім’ї. Далі з’ясуємо з чого почати.

Заміна лобового скла ВАЗ 2107

Погане дорожнє покриття. це не тільки ті дороги, на яких є вибоїни, а й ті на яких є невеликі камінчики. Бувалі автомобілісти знають, наскільки небезпечним може бути навіть найдрібніший камінчик, який вилітає з-під коліс зустрічно автомобілем під час руху. Дрібний камінчик, який врізається в лобове скло, утворює скол або невелику тріщину, а більші. можуть привести до розтріскування великої частини скла. Експлуатувати автомобіль з тріснутим або розбитим склом не тільки можна, але й це робити просто неможливо. Тріщини постійно відволікають водія від дороги, що може викликати аварію. Навіть дрібна тріщина на лобовому склі авто, як правило, з часом перетворюється у велику, що йде через всю поверхню скла, що тягне за собою необхідність заміни вироби.

ВАЗ-2107 має незначний кут нахилу лобового скла, тому камінці, що вилітають з-під коліс зустрічних автомобілів, завдають серйозної шкоди. Автомобілі з великим нахилом лобового скла типу ВАЗ 2109, схильні до такого явища в меншій мірі. Заміна лобового скла на ВАЗ 2107 зазвичай здійснюється в умовах СТО або на авторинку. Але для того, щоб заощадити, можна замінити скло самостійно, тим більше що цей процес цілком реально виконати своїми руками в домашніх умовах. Як його поміняти на сімці, а також основні особливості процесу заміни, дізнаємося детальніше.

Особливості монтажу лобового скла

Ущільнювач, який був витягнутий з паза, слід очистити і надіти на новий пристрій. Починати рекомендується з кутів. Після того, як ущільнювач буде повністю надітий на скло, потрібно закрити його замком в місці стику, попередньо закріпивши клиновидную вставку.

Установка лобового скла триває з того, що потрібно скористатися шнуром або мотузкою, яку необхідно вкласти в зовнішній розріз ущільнювача. Мотузка просунув по периметру всього ущільнювача, а з’єднання повинно вийти в нижній частині. При цьому, потрібно кінці мотузки перехлестнуть, а потім закріпити, як показано на фото нижче.

Після цього разом з помічником слід докласти скло до автомобіля, відрегулювати його місце розташування. Як тільки ви поєднаєте розташування вироби, приступаємо до установки. Для цього, одна людина сідає в салон, а другий регулює розташування ззовні. Потім він натискає на нижню частину виробу, а другий повільно здійснює витягування шнура в салон. Всі процедури потрібно робити не поспішаючи, дотримуючись симетрію. Як тільки нижня частина скла буде встановлена, можна продовжити установку бічних і верхньої частини, витягуючи при цьому поступово мотузку.

Під час монтажу необхідно притискати скло із зовнішнього боку, а з внутрішньої поступово виймати шнур. Шнур дає можливість розмістити ущільнювач, як можна глибше до відбортовці.

Замена лобового стекла на ВАЗ 2101-ВАЗ 2107

В процесі робіт по установці, немає необхідності що-небудь запаювати або клеіть.По завершення робіт потрібно не забувати встановити накладки на стелі і з боків, якщо такі є.

Важливо знати! Ущільнювач слід обов’язково замінити на новий, якщо старий має явні дефекти: потертості, відколи, пошкодження тощо.

Заміна скла на ВАЗ «класиці» не представляє особливих труднощів, тому задавшись такою метою, слід приступати до її реалізації. В ході проведення робіт по установці не слід поспішати, а при необхідності можна скористатися викруткою. Підводячи підсумок, слід зазначити, що від якості установки лобового скла буде залежати його функціонування.

Призначення вітрового і заднього скла автомобіля

Банальне запитання: «Чи можна їздити на автомобілі без лобового або заднього скла?». Відповідь дуже проста: «Звичайно можна». Але в цьому випадку ви отримаєте максимальний дискомфорт всередині салону автомобіля. Вітер, пил, будь-які опади будуть спрямовані в салон, і температура повітря в ньому буде такою ж, як і на вулиці. Крім цього, в салон полетять різні комахи і навіть птахи, і каміння з-під коліс попереду йде транспорту. А про те, як виглядає машина без стекол, навіть і мови не може бути. Захист водія автомобіля і його пасажирів від зовнішніх фізичних і погодних факторів, саме це і є основним призначенням вітрового і заднього скла.

Як без проблем поміняти лобове скло на ВАЗ 2107

У даній статті детально описані порядок і послідовність заміни вітрового і заднього скла ВАЗ 2107. Також описано призначення та типи лобових стекол. Дано корисні поради не тільки по установці, але і по обслуговуванню цього важливого конструктивного елементу автомобіля.

Які бувають види автомобільного скла

Сучасні автомобільні скла виготовляються із застосуванням високих технологій. Від простого скла, вони відрізняються досить високою міцністю і специфічними конструктивними особливостями. Саме ці конструктивні особливості дозволяють убезпечити учасників автомобільного руху від травм в момент аварійної сітуаціі.На сьогоднішній день існує два види стекол в плані вищезгаданого призначення. це триплекс і сталініт. У сучасних модифікаціях автомобілів, технологія триплекс стала переважаючою для виготовлення вітрових і задніх стекол. Також її використовують для бічних стекол і стекол люків. Триплекс в перекладі з латині означає «потрійний» і передбачає багатошарове виконання скла, а саме. з двох і більше шарів органічного або силікатного скла. Такі конструкції склеюються між собою за допомогою спеціальної плівки з подальшим пресуванням під температурою. У момент руйнування таке скло не розбивається на осколки з гострими краями і розбиті частини його залишаються на поверхні плёнкі.Сталініт. це загартоване скло, яке нагрівається до певної температури і потім поступово і рівномірно охолоджується в повітряному потоці. При руйнуванні такого скла утворюється безліч осколків з затупленими крайками і вони, як правило, при аварії завдають мінімальної шкоди водієві і пасажирам. Скло такого типу мають все менше застосування на сучасних автомобілях. Найбільшим спокусою їх установки на автомобілях є їх ціна.

поміняти, лобове, скло, 2107

Увага: При купівлі нового скла слід звертати увагу на його маркування. Це необхідно для того, щоб уникнути придбання виробів виконаних кустарним способом. Маркування гравірується або наноситься за допомогою хімічного травлення, має чорний колір і знаходиться в нижньому правому куті (дивіться фото нижче).

Як правильно видалити лобове скло

Перш ніж поставити нове скло, дуже важливо правильно виконати видалення старого дефектного скла. З причини є основне завдання. не пошкодити посадочні кромки віконного роз’єму. Для цього необхідно:

 • За допомогою плоскої викрутки або воротка, зняти замок з распорного клина, який знаходиться посередині в нижній частині кріплення скла.
 • Далі, клиноподібна вставка акуратно вилучається вручну. Вона розташована по всьому периметру скла.
 • Потім необхідно застелити капот машини м’якою тканиною.
 • Акуратним натисканням по верхніх кутах скла, з боку салону видавити його назовні.
 • Зняти гумове ущільнення і прочистити від бруду інсталяційний паз по всьому периметру віконного отвору.

Так знімається лобове скло на автомобілі ВАЗ. класика. Якщо вас цікавить питання: «як зняти заднє скло на ВАЗ 2107?», То відповідь будить однозначним. Саме також, але тільки треба від’єднати контакти обігріву заднього скла. Видаливши старе дефектний скло, після ретельного очищення посадкових крайок, можна приступати до установки нового скла.

Рекомендація: Чи не викидайте старе пошкоджене скло. Воно може стати в нагоді в подальшому при фарбуванні автомобіля.

Послідовність установки лобового скла ВАЗ 2107

 • нове скло.
 • Гумова прокладка. Перед установкою його обов’язково необхідно очистити від бруду і пилу
 • Замкову декоративну смугу.
 • Капронову шнур, товщиною не більше 3-4 мм і довжиною 4 метри.

Більш наочно послідовність заміни вітрового скла на автомобілях марки ВАЗ продемонстровано в наступному

 • Насамперед необхідно встановити на склі гумове ущільнення.
 • Потім в гумове ущільнення, в відповідний паз вставляється замкова смуга.
 • Далі, в торці, по всьому периметру ущільнення зміцнюється капронову шнур. Його необхідно укладати в найглибший паз, як можна щільніше і з натяжкою по кутах. Кінці повинні зійтися посередині, в нижній частині скла.
 • Потім беремо скло і встановлюємо його нижньої кромкою в посадковий паз віконного отвору.
 • Потім, легкими натисканнями повністю заводимо скло в віконний проріз по всьому периметру.
 • Одна людина сідає в салон автомобіля і буде витягати шнур.
 • Інша людина зовні, несильно підтискає ті місця, звідки виймається шнур.
 • Шнур необхідно виймати спочатку в одну сторону до верхнього кута, а потім також в іншу. Далі шнур видаляється повністю.
 • Після того, як шнур буде видалений, скло, акуратними натисканнями грунтовно встановлюється у віконний отвір.

Как снять-вставить лобовое стекло ВАЗ-2107

поміняти, лобове, скло, 2107

Рекомендація: Шнур краще витягувати круговими рухами і не поспішаючи, щоб не пошкодити гумове ущільнення.

ЯК ЗМІНИТИ СКЛО НА КЛАСИКУ ВАЗ 2101-21099

ЯК ЗМІНИТИ СКЛО НА КЛАСИКУ ВАЗ 2101-21099

У статті детально описаний порядок і послідовність заміни вітрового і заднього скла ВАЗ 2107. Також описано призначення та типи лобових стекол. Дано корисні поради не тільки по установці, але і по обслуговуванню цього важливого конструктивного елементу автомобіля.

ПРИЗНАЧЕННЯ ВІТРОВОГО І ЗАДНЕГО СКЛА АВТОМОБІЛЯ

Банальне запитання: «Чи можна їздити на автомобілі без лобового або заднього скла?». Відповідь дуже проста: «Звичайно можна». Але в цьому випадку ви отримаєте максимальний дискомфорт всередині салону автомобіля. Вітер, пил, будь-які опади будуть спрямовані в салон, і температура повітря в ньому буде такою ж, як і на вулиці. Крім цього, в салон полетять різні комахи і навіть птахи, і каміння з-під коліс попереду йде транспорту. А про те, як виглядає машина без стекол, навіть і мови не може бути. Захист водія автомобіля і його пасажирів від зовнішніх фізичних і погодних факторів, саме це і є основним призначенням вітрового і заднього скла.

ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ АВТОМОБІЛЬНИХ СТЕКОЛ

Сучасні автомобільні скла виготовляються із застосуванням високих технологій. Від простого скла, вони відрізняються досить високою міцністю і специфічними конструктивними особливостями. Саме ці конструктивні особливості дозволяють убезпечити учасників автомобільного руху від травм в момент аварійної сітуаціі.На сьогоднішній день існує два види стекол в плані вищезгаданого призначення. це триплекс і сталініт. У сучасних модифікаціях автомобілів, технологія триплекс стала переважаючою для виготовлення вітрових і задніх стекол. Також її використовують для бічних стекол і стекол люків. Триплекс в перекладі з латині означає «потрійний» і передбачає багатошарове виконання скла, а саме. з двох і більше шарів органічного або силікатного скла. Такі конструкції склеюються між собою за допомогою спеціальної плівки з подальшим пресуванням під температурою. У момент руйнування таке скло не розбивається на осколки з гострими краями і розбиті частини його залишаються на поверхні плёнкі.Сталініт. це загартоване скло, яке нагрівається до певної температури і потім поступово і рівномірно охолоджується в повітряному потоці. При руйнуванні такого скла утворюється безліч осколків з затупленими крайками і вони, як правило, при аварії завдають мінімальної шкоди водієві і пасажирам. Скло такого типу мають все менше застосування на сучасних автомобілях. Найбільшим спокусою їх установки на автомобілях є їх ціна. Увага: При купівлі нового скла слід звертати увагу на його маркування. Це необхідно для того, щоб уникнути придбання виробів виконаних кустарним способом. Маркування гравірується або наноситься за допомогою хімічного травлення, має чорний колір і знаходиться в нижньому правому куті (дивіться фото нижче).

Замена лобового стекла Ваз 2101-2107 (как установить стекло ваз классика)

Перш ніж поставити нове скло, дуже важливо правильно виконати видалення старого дефектного скла. З причини є основне завдання. не пошкодити посадочні кромки віконного роз’єму. Для цього необхідно: За допомогою плоскої викрутки або воротка, зняти замок з распорного клина, який знаходиться посередині в нижній частині кріплення скла. Далі, клиноподібна вставка акуратно вилучається вручну. Вона розташована по всьому периметру скла. Потім необхідно застелити капот машини м’якою тканиною. Акуратним натисканням по верхніх кутах скла, з боку салону видавити його назовні. Зняти гумове ущільнення і прочистити від бруду інсталяційний паз по всьому периметру віконного отвору. Так знімається лобове скло на автомобілі ВАЗ. класика. Якщо вас цікавить питання: «як зняти заднє скло на ВАЗ 2107?», То відповідь будить однозначним. Саме також, але тільки треба від’єднати контакти обігріву заднього скла. Видаливши старе дефектний скло, після ретельного очищення посадкових крайок, можна приступати до установки нового скла. Рекомендація: Чи не викидайте старе пошкоджене скло. Воно може стати в нагоді в подальшому при фарбуванні автомобіля. Послідовність установки лобового скла ВАЗ 2107

поміняти, лобове, скло, 2107

Установка лобового скла на автомобіль ВАЗ 2101-2107

Установка лобового скла на автомобілі ВАЗ 2101-2107 (Жигулі) набагато простіше, ніж на «десятку» і наступні моделі, так як в даному випадку скло не уклеівается на кузов, а стоїть на ущільнювачі. Для установки буде потрібно тільки плоска викрутка і мотузка довжиною 4 метри і діаметром близько 4 мм.

Зняття старого скла ВАЗ 2101-2107

Для того щоб зняти старе скло ВАЗ 2101-2107 необхідно уперти викрутку в ущільнювач (всередині салону) у верхній частині лобового скла, приблизно на 5 мм нижче верхнього краю ущільнювача. Потім виштовхуємо ущільнювач від себе і заводимо його за отвір.

Таким чином, невелика ділянка ущільнювача виявляється зовні автомобіля. Далі переміщаємо викрутку на 5 см в сторону і точно так же виштовхуємо наступну ділянку ущільнювача. Коли верхня частина від ущільнювача до верхнього бічного кута звільнена, можна знімати скло.

Можна як видавити його зсередини, так і зняти зовні, притягаючи його до себе і одночасно піднімаючи вгору. Хочеться відзначити, що зберегти старе скло практично неможливо, тому навіть не варто намагатися. Навіть досвідчені майстри не беруться за таку роботу.

Підготовка нового скла

Насамперед необхідно надіти ущільнювач на нове скло. Якщо ви використовуєте старий ущільнювач, то це досить просто зробити. Якщо ж ви вирішили поставити новий ущільнювач, то доведеться попітніти. необхідно спочатку надіти його на всі кути скла для ВАЗ 2101-2107 і бічні сторони, тільки після чого одягати на верхню і нижню сторони.

Після того як ущільнювач надітий, необхідно вставити замок (клин, який має П-подібний профіль), який повинен знаходитися по центру ущільнювача і пройти по всьому периметру. Перед установкою клин потрібно розтягнути, так як він дуже пластичний і під час транспортування зменшується по довжині сантиметрів на двадцять.

Вставляти замок необхідно наступним чином. спочатку вставляєте довгу частину, потім коротку і так потрібно пройти по всьому периметру. Коли клин вставлений, залишається невеликий залишок. його можна обрізати будь-яким ножем або перекусити кусачками.

Ось тут і стане в нагоді мотузка. Приблизно визначаємо середину мотузки і вставляємо її в ущільнювач (по зовнішньому периметру) у верхній частині скла. Ущільнювач у зовнішній його частині має два пази, мотузку потрібно вставляти в той, який знаходиться ближче до зовнішньої, зовнішньої поверхні скла.

Далі за допомогою викрутки утапливаем мотузку в паз до упору і продовжуємо точно так же утапливать її, поки не дійдемо до середини нижньої частини скла. З іншого боку чинимо з мотузкою точно так же. У місці їх перетину необхідно укласти мотузки внахлест одна на іншу, причому перехлест повинен бути довжиною 5-10 см і втоплений до упору.

Перед тим як укладати лобове скло ВАЗ 2101-2107 на отвір необхідно прокинути вільні кінці мотузки в салон автомобіля. Після цього потрібно укласти скло на отвір таким чином, щоб нижня частина отвору зайшла в зовнішній паз (той, в якому проведена мотузка) нижньої частини ущільнювача. Потім садовить скло вниз, щоб воно не вийшло з паза.

Починаємо тягнути мотузку в напрямку на себе. по горизонталі. Ущільнювач починає входити в салон. Простягаємо приблизно половину відстані до нижніх кутів скла і зовні садовить скло вниз.

Потім також тягнемо мотузку далі, притримуючи скло через відчинені двері. Кути необхідно проходити в такий спосіб. для проходження лівих кутів необхідно обертати мотузку за годинниковою стрілкою (рухатися вона буде повільно, але ущільнювач добре ляже на отвір), а при проходженні правих. проти годинникової.

При втягуванні мотузки потрібно періодично «саджати» скло в проріз. При цьому його не можна бити, можна лише штовхати руками. Після того як весь периметр пройдено, і мотузка повністю вийшла з ущільнювача, перевіряємо салон. Ущільнювач міг вийти занадто далеко і лягти на торпеду, в такому випадку його потрібно загнати в простір між торпедою і прорізом за допомогою викрутки.

Останній штрих. посадити скло до кінця. Для цього кладемо на верхній край ущільнювача руку і несильно вдаряє по ній кулаком. Таким чином, проходимся по всьому верхньому краю скла.

Якщо між ущільнювачем і прорізом залишилися невеликі зазори. нехай це вас не бентежить, це може бути наслідком незначного зсуву скла, або через жорсткості нового ущільнювача. Через кілька днів в результаті вібрації скло знайде своє місце і буде стояти як влиті.