Де знаходиться теплообмінник на Chevrolet Cruze

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ БЛОК КОМФОРТУ Chevrolet Cruze

Ремонт Chevrolet Cruze гв, заміна блоку bcm, прив’язка ЕБУ, прив’язка і відв’язування електронних блоків. Chevrolet Cruze від чого може постраждати блок управління кузовним оборудованнюіем. Чесний ремонт ECU Підтримати мене і дізнатися трохи більше про ремонт системи управління двигуном можна Chevrolet Cruze електрика текучка в ремонті. Невелике відео в Ремонт блоку BCM своїми руками. Відео про те які проблеми виникають при несправному блоці BCM і як їх усунути.

Залежно від того, де знаходиться блок, в салоні або під капотом, їх ділять на внутрішній і зовнішній. Основним БП в «Chevrolet- Cruze» буде вважати той, що знаходиться в підкапотному. Датчик температури охолоджуючої рідини на Chevrolet Cruze (,) розташовується в руховій системі, біля корпусу розподільника і шланга підведення рідини до дроселя. Де блок комфорту в Chevrolet Еквінокс? Chevrolet Equinox I. Привіт. Підкажіть будь ласка, де знаходиться блок комфорту? Поділитися: Chevrolet; Aveo; Cruze;.

Залиште свої контактні дані, ми зв’яжемося з вами і допоможемо вибрати кращу пропозицію за ціною і якістю! Магазини та СТО на карті. Додати авто VIN. Каталог запчастин По маркам і моделям авто За видами запчастин. Масла і рідини Масло моторне Антифриз Гальмівна рідина Рідина гідропідсилювача Рідина омивача. Автосервіс Запис на СТО. Кузовний ремонт.

Chevrolet Cruze від чого може постраждати блок управління кузовним оборудованнюіем:

Відгук власника Chevrolet Cruze (1G). поломка. блоку управління кузовним обладнанням (блок комфорту). А справа в блоці управління, яке відповідає за світло і за все що перебувати в салоні авто. Блок управління кузовом в Крузе знаходиться під центральною консоллю по центру спереду. Іншими словами на підлозі під магнітолою. Доступ для. тривалість:

знаходиться, теплообмінник, chevrolet, cruze

Ми допоможемо підібрати кращий варіант: оптимальне співвідношення ціни і якості. Володимир Іркутськ Новосибірськ Улан-Уде; м Володимир, 5-й Тупиковий проїзд, 13; мкрн. Сонячний, Байкальська, м Дусі-Ковальчук, 83; вул. Автогенна, до.

Відключення кондея при включеній кнопки положення вгору на Chevrolet Cruze:

Код фарби де знаходиться Chevrolet Cruze. розбираємо суть Перш ніж приступити до розгляду модифікацій колірної гами, ознайомимося з тим, як дізнатися оригінальний номер забарвлення Chevrolet Cruze. Електронний блок керування двигуном Chevrolet Cruze або скорочено ЕБУ, ЕСУД, або контролер являє собою електронний пристрій, який використовує сигнали від різних датчиків двигуна і керує. Chevrolet Cruze де знаходиться паливний фільтр Власники автомобілів з досвідом знають, що заміні паливного фільтра необхідно приділяти увагу, оскільки від.

Ремонт Chevrolet Cruze гв, заміна блоку bcm, прив’язка ЕБУ, прив’язка і відв’язування електронних блоків. Chevrolet Cruze електрика текучка в ремонті. Невелике відео в Chevrolet Cruze tips Chevrolet Cruze. поради, підказки, хитрості. Допомогло відео? Підтримай канал!

Розширені функції штатної сигналізації Chevrolet Cruze:

Сторінка 1 з 2. Chevrolet Cruze МКПП. Блок Комфорту запобіжник в А (над акумуляторної батарей знаходяться). BCM Chevrolet Cruze г заміна на новий. Автор залізяка, 25 листопада, в Ремонт електронних блоків управління (ЕБУ, ECU). Клонування блоку BCM Chevrolet Cruze. Оригінальний номер блоку комфорту Прошивка процесора D70F і Eeprom 24C16 без.

Блок комфорту Chevrolet Cruze високої якості гарантують надійність, керованість, мобільність і безпеку вашого автомобіля на дорогах. В наявності на складах завжди оригінальні і брендові запчастини за адекватними цінами. Однак, говорячи про ремонт ще більш важливими для безпеки водіння є регулярне технічне обслуговування і своєчасний ремонт, при дотриманні регламенту ТО, автомобіль :. Ми полегшуємо вашого автомобіля в хорошому стані і забезпечуємо вигідними пропозиціями на весь асортимент деталей.

Chevrolet Cruze tips (Chevrolet Cruze. Поради, підказки, хитрості)

Ремонт Chevrolet Cruze 2011гв, заміна блоку bcm, прив’язка ЕБУ, прив’язка і відв’язування електронних блоків

Сигнал на Chevrolet Cruze: де знаходиться, заміна. Taxi Bolt

Одна з невеликих проблем, пов’язаних з експлуатацією автомобіля Chevrolet Cruze. недостатня потужність звукового сигналу. Згодом його гучність більш слабшає, тому постає необхідність заміни сигнального випромінювача. Ресурс штатного сигналу в Chevrolet Cruze становить близько 200.

300. 000 км пробігу. У деяких випадках можливе передчасний вихід з ладу системи звукового сигналу.

Інструкція з обслуговування та експлуатації

Більше інформації Chevrolet Cruze, можете дізнатися вивчивши інструкцію з експлуатації: «скачати«.

Запобіжники на Chevrolet Cruze: де знаходяться, схема. Автоексперт

Поміняти запобіжники на Chevrolet Cruze своїми руками не складе особливих труднощів. Це займе трохи часу і зусиль навіть у людини без досвіду в ремонті авто.

Запобіжники розташовані в двох блоках: під капотом справа ззаду, біля акумулятора, і в салоні, за панеллю біля того місця, де знаходиться коліно водія.

Спочатку треба зняти кришку блоку зраджу під капотом. Зі зворотного боку кришки намальована схема розташування запобіжників.

В підкапотному блоці також можна знайти пінцет для заміни запобіжників, але якщо його немає, то можна обійтися невеликими гостроносими плоскогубцями.

Ними слід взяти запобіжник і витягнути. Його можна оглянути, щоб переконатися, що він перегорів. Але для більшої впевненості його в будь-якому випадку краще поміняти, все одно вони недорогі.

Перш ніж встановлювати новий запобіжник потрібно усунути причину перегорання попереднього.

У салонному блоці запобіжники змінюються таким же чином. Дізнатися більше про те, як робиться заміна запобіжників Chevrolet Cruze, допоможе ця інструкція з фото.

Додатковий блок з реле

Залежно від комплектації можлива наявність окремо розташованого блоку з реле під капотом.

 • Реле середньої швидкості вентилятора системи охолодження;
 • Реле регулювання швидкості вентилятора охолодження;
 • Реле середньої швидкості вентилятора системи охолодження.

Які запобіжники ставити на Chevrolet Cruze?

Оригінальний номер блоку запобіжників салонного. 13222786, блоку запобіжників під капотом. 95938113, середня ціна 6000 руб.

Зняти кришку. Зі зворотного боку є схема розташування запобіжників.

Взяти пінцет для заміни запобіжників.

Стиснути задню частину, щоб розкрилися «щелепи».

Оглянути запобіжник. Якщо смужка всередині пошкоджена, значить запобіжник згорів.

У районі розташування лівого коліна водія в салоні є панель за якою знаходиться ще один блок запобіжника.

Витягнути запобіжник. Далі слід вже відома процедура з оглядом і заміною.

Встановити кришку блоку запобіжників під капотом.

Основні причини несправності звукового сигналу автомобілів Chevrolet Cruze

Основні причини несправності системи звукового сигналу:

 • Попадання води у внутрішні порожнини клаксона. У улітообразний випромінювач в разі руху по калюжах може потрапити вода (особливо при русі заднім ходом. сигнал знаходиться перед колесом). Ця вода може залишатися в равлику, так як немає шляху для її стоку. Згодом волога руйнує металеву мембрану за рахунок процесів корозії. Це призводить до зміни резонансної частоти мембрани, відповідно, гучності звукового сигналу. Резонансну частоту можна підлаштувати за допомогою гвинтового регулятора, розташованого на сигналі. Подальші процеси корозії призводять до потрапляння вологи всередину конструкції і руйнування електричних з’єднань.
 • Несправність запобіжника в ланцюзі харчування звукового сигналу і реле сигналу. Вони розташовані на платі блоку запобіжників в підкапотному просторі. Для моделі J300 вона виглядає, як показано на малюнку:

Звуковий сигнал обслуговує запобіжник 51 номіналом 15 Ампер і реле. Труднощі обслуговування полягає в тому, що реле звукового сигналу в J300 розташоване безпосередньо на друкованій платі блоку запобіжників, і є не обслуговуються елементом. Для його заміни потрібно розбирати підкапотний блок запобіжників, і виробляти його ремонт. Такий вид робіт не під силу пересічному автолюбителю. Тому на таких моделях автомобілів слід строго встановлювати запобіжники номіналом не більше 15 Ампер і звукові випромінювачі відповідної потужності, щоб уникнути виходу з ладу реле.

Головний блок з реле і запобіжниками

Він розташовується під капотом в правій частині моторного відсіку, поруч з фарою і батареєю акумулятора. Закритий пластиковою захисною кришкою. 3 кріплення з різних сторін.

На зворотному боці кришки вказана актуальна інформація з описом запобіжників. Можливі зміни в представлених схемах залежно від комплектації і року випуску Вашого автомобіля.

номер захищається ланцюг
1 15А Блок управління коробкою передач
2 15А Блок управління двигуном
3 Не використовується
4 10А Електромагнітний повітряний клапан адсорбера
5 15А Запалювання
7 Не використовується
8 15А Система вприскування палива
9 15А Система вприскування палива, система запалювання
10 15А Блок управління двигуном
11 10А Датчик концентрації кисню
13 7,5А Електромагнітний клапан адсорбера
14 Не використовується
15 20А Очисник заднього скла
16 7,5А Запалювання, датчик якості повітря в салоні (система кондиціонера)
17 5А Запалювання, подушка безпеки
18 10А Датчик положення дросельної заслінки
19 Не використовується
20 20А Паливний насос
22, 23, 29 Не використовується
30 15А ABS
31 20А Блок управління кузовним обладнанням
32 20А Те ж
33 30А Обігрів передніх сидінь
34 25А Люк даху
35 30А система
36 Не використовується
37 10А Запобіжник правої фари далекого і ближнього світла
38 10А Ліва фара дальнього і ближнього світла
39,40 Не використовується
46 10А Вентилятор системи охолодження
47 10А Датчик концентрації кисню
48 15А Протитуманні фари
49,50 Не використовується
51 15А Звуковий сигнал
52 15А Панель приладів
53 10А Електро дзеркало
54 5А Вимикач світлових приладів, управління світловими приладами
55 7,5А Складання дзеркал
56 15А Омивач вітрового скла
57 15А Замок рульової колонки
58 Не використовується
60 7,5А Обігрівач дзеркала
61 7,5А Обігрівач дзеркала
62 10А Стан повітря
63 7,5А Датчик заднього скла
64 5А Датчик якості повітря
65 7,5А Задні протитуманні фари
66 15А Омивач заднього скла
67 20А Блок управління подачею палива
68 Не використовується
69 5А Датчик напруги акумуляторної батареї
70 5А Датчик дощу
71 Не використовується
плавкі вставки
6 30А Очисник вітрового скла
12 30А Тягове реле стартера
21 30А Задні електричні склопідйомники
22 Не використовується
24 30А Передні електричні склопідйомники Cruze
25 20А Вакуумний насос з електронним управлінням
26 40А ABS
27 30А Система управління електронним ключем
28 40А Обігрів заднього скла
41 Не використовується
42 20/30 / 40А Вентилятор системи охолодження двигуна
43,44 Не використовується
45 40А Вентилятор системи охолодження двигуна
59 30А Нагрівач дизельного палива
реле
R1 Муфта приводу компресора кондиціонера
R2 Тягове реле стартера
R3 Вентилятор системи охолодження двигуна (К7)
R4 Реле режиму (швидкості) роботи передніх склоочисників
R5 передні склоочисники
R6 Не використовується
R7 Головне реле системи управління двигуном
R8 Паливний насос
R9 Вентилятор системи охолодження двигуна (К2)
R10 Вентилятор системи охолодження двигуна (КЗ)
R11 Не використовується
R12 Вентилятор системи охолодження двигуна (КЗ)
R13 Вентилятор системи охолодження двигуна (К1)
R14 Не використовується
R15 запалювання
R16 Система передпускового підігріву (дизель)
R17 Обігрів зовнішніх дзеркал заднього виду

F18D4 і теплообмінник

F18D4: має два фазовращателя, ремінний привід, чавунний блок, впускний ресівер із змінною геометрією. При цьому в F18D4 прибрали гидрокомпенсатори. тепер потрібно міняти склянки раз в 100 тис.км. (Приблизно).

Двигун має ресурс в.300 тис.км. і з легкістю піддається капітальному ремонту. Мотор насправді хороший: в міру економічний, надійний і простий в обслузі. Але є і недоліки, які змусять власника перебувати в нервовому напруженні круглий рік, точніше єдина критична проблема. це теплообмінник.

Теплообмінник, що допомагає швидше прогрітися маслу, колись обов’язково почне протікати і це “колись” відбудеться до 100 тис.км. Знаходиться він під впускним ресивером і якщо заміну прокладок теплообмінника можна зробити в гаражі власними руками, то на комплект прокладок доведеться витратитися, краще міняти все прокладки разом, щоб уникнути повторного зняття. Як визначити текти: запах масла в салоні і патьоки на самому теплообміннику (витекло масло може і спалахнути). У другому варіанті масло потрапляє в систему охолодження, перетворюючи антифриз в желеподібну рідина.

Chevrolet Cruze. дуже привабливий варіант для покупки на вторинному ринку. Але в бочці меду є ложка дьогтю. теплообмінник. Проблему цю можна побороти, але боротьба буде нелегкою.

Ремонт і заміна прокладок теплообмінника на Chevrolet Cruze

діагностика несправності

Текти масла по передній стінці і піддону двигуна.

Неприємний запах горілого масла в салоні.

Заміна прокладок теплообмінника на Chevrolet Cruze

Власники автомобілів Chevrolet- Cruze з великим пробігом стикаються з течею масла з-під клапанної кришки або з теплообмінника. Гумові прокладки з часом втрачають свою еластичність, що стає причиною розгерметизації кришки і подальшого просочування масла назовні. Рідина, що потрапила на впускний колектор, починає горіти, а утворена гар проникає в салон машини.

Рішенням проблеми є заміна прокладки клапанної кришки Chevrolet- Cruze і теплообмінника. Виконати її водії можуть самостійно, ознайомившись з інструкцією. Також буде корисно ознайомитися з тим, як вибрати і замінити маточину на Chevrolet- Cruze, яка також часто виходить з ладу.

Важливо! Корисно ознайомитися з процедурою заміни прокладки клапанної кришки в запропонованому відео.

Заміна прокладок теплообмінника Cruze

Це слабке місце Chevrolet Cruze адже так як маслоохладитель розташований близько до випускного колектора, прокладки схильні до високої температури всього їх там 9 штук. Часто буває прокладка руйнується між водяною сорочкою і масляним каналом.

Chevrolet Cruze замена уплотнителей теплообменника

Тоді масло потрапляє в антифриз і утворюється емульсія в системі охолодження. При відсутності досвіду і відповідних інструментів і матеріалів бажано довірити цей процес фахівцям або більш досвідченому водієві.

Інструкція по заміні прокладки теплообмінника Заміна прокладок теплообмінника Chevrolet- Cruze виконується наступним чином: На автомобілі Chevrolet- Cruze представлену процедуру потрібно виконувати з максимальною уважністю, так як допущення помилок може призвести до серйозних негативних наслідків.

Відновлення герметичності системи змащення Перераховані маніпуляції на автомобілі Chevrolet– Cruze можуть виявитися неефективними.

У такому випадку може знадобитися відновлення герметичності системи змащення. Для цього крім прокладок і ущільнювальних кілець необхідно застосовувати герметичні вироби або встановлювати алюмінієву клапанну кришку.

Крім перерахованих дій, може знадобитися установка нових деталей газорозподільного механізму або теплообмінного радіатора. Їх несправності також можуть вплинути на протікання масла.

Несвоєчасне усунення даної поломки призводить до виходу з ладу двигуна. Присутність масла в системі охолодження, негативно позначається на всіх гумових з’єднаннях і патрубках.

Гумки втрачають свою еластичність, патрубки починає роздувати і вони лопаються. При заміні прокладок теплообмінника, ми рекомендуємо особливу увагу приділити саме цим деталям і по можливості ретельно перевіряти патрубки системи охолодження.

Для того щоб замінити прокладки теплообмінника на автомобілі Chevrolet Cruze, необхідно демонтувати випускний колектор в зборі з каталізатором, потім демонтувати маслоохладитель і ретельно відмити його від масляних відкладень. Або як?

Chevrolet Cruze, теплообмінник і двигун 1.8 л. F18D4 (141 к.с.)

Яскравими представниками або носіями двигуна F18D4 c теплообмінником є: Chevrolet Cruze і Opel Astra. взагалі два цих автомобіля дуже, дуже схожі між собою, можна сказати, що Cruze. це Astra c шильдиком Chevrolet. Все б на кшталт з цими двома добре: і надійні, і прості в обслуговуванні, з неабиякою зовнішністю. До того ж на вторинному ринку такий автомобіль в 2020 році можна розглядати по “солодкої” ціною, але потрібно бути готовим до можливих проблем.

А основні проблеми тут криються в моторі, якщо брати 1.8 л. (1.6 л. На машині вагою в 1500 кг. Буде повним розчаруванням, але при цьому безпроблемним), тому розглянемо версію з 1.8 л. на 140 к.с.

M, M, M, M, M, M M15M, M15B, M20M (T20M), T20B, T20P, M30, AK20, CLIP3, CLIP6, CLIP8, CLIP10, MX25B, MX25M, TS6M, TS20M, P16, 22 / P26, TL6B, TL10B, TL10P, TL15B, A15B, M6MW. M10BW, MK15BW, T20MW, AM10, AM20, A20B, AX30B, AC400, AC600

T4, SR1, SR2, SR3, h22, h27, N30D, N35, Q0E. Q055D, Q055E, Q080E, SR6GL, K34, K55, A055, A085, J060, J092, J107, M60, M92, M107, B063, B110, B134, R5, SR9, серія Q, серія J, серія A, h27, 35 серії

VT04, VT10, VT20, VT20P, VT40, VT40M, VT80, VT80M, N40, VT405P, NT50T, NT50M, NT50X, NT100T, NT 100M, NT100X, NT150S, NT150L, ​​NT250S, NT250M, NT250L, NT350S, FA184

серії SX, серії GC, серії GF, серії GW, серії GW9, серії

S4A, S7A, S8A, S9A, S14A, S17, S18, S19A, S20A, S21, S21A, S22, S31A, S37, S38, S41A, S41, S42, S43, S47 S47A, S58, S62, S63, S64, S65. S81, S86, S100, S121, SW40, SF123

GC8, GX12, GL13, GC16, GX26, GC26, GX42 GC51, GX51, GC60, GX60, GX64, GX85, GX91, GX100, GX145, GX180, серії GX

FP04, FP08, FP09, FP10, FP14, FP16, FP19, FP20, FP22, FP205, FP31, FP40, FP41, FP50, FP60, FP80, FP81, FP100, FP120, FP405

TL90SS, TL90PP, TL150SS, TL150PP, TL250SS, TL250PP, TL400SS, TL400000, TL5008 9000 TL000, TL0006 9509SS4 API

SIGMA25, SIGMA26, SIGMA35, SIGMA35X, SIGMA37, SIGMA56, SIGMA66, SIGMA96, SIGMA106, SIGMA156

Chevrolet Cruze 2013 год ревизия теплообменника

Запитайте, будь ласка, моделі, показані вище, для довідки, інші моделі PHE наведені для довідки.

Запобіжники Chevrolet Cruze

Запобіжники призначені для руйнування, оскільки вони запобігають перевантаження всієї системи. Вони є благородними жертвами електричного світу.

 • Знайдіть панель запобіжників вашого автомобіля. Можливо, вам буде потрібно розібрати керівництво користувача, але їх зазвичай можна знайти під рульовим колесом. Також має сенс заглянути під капот.
 • Необхідно зняти кришку панелі запобіжників Chevrolet Cruze. Усередині ви побачите ряд кольорів і чисел, які позначають різні сили струму, в той час як діаграма (зазвичай на зворотному боці обкладинки) покаже, на що кожен запобіжник діє в вашому автомобілі.
 • Знайдіть запобіжник який перегорає. Якщо елемент вибило, внутрішня частина зазвичай буде чорною або металева нитка може бути зламана. Якщо темно, вам може знадобитися ліхтарик, щоб зробити це швидше.
 • Дістаємо зламаний запобіжник, якщо відома його точна терморегулятори. Ви можете використовувати різні інструменти, щоб витягти перегоріли запобіжник. Запобіжники можуть легко ламатися, і зламаний запобіжник набагато складніше витягти, ніж повністю неушкоджений.
 • Вставте новий, який замінює запобіжник (або запасні запобіжники) правильної сили струму. зверніть увагу на панель запобіжником і керівництво користувача. Використання запобіжника неправильної сили струму може викликати серйозні проблеми в схемі.
 • Зберігайте кілька додаткових плавких запобіжників різної сили. У пробці ви завжди можете отримати запобіжник з менш використовуваної функції з тією ж силою струму і використовувати її для чогось більш насущного, але це всього лише тимчасове рішення. Наприклад, якщо запобіжник для ваших склопідйомників перегорає, і в прогнозі немає дощу, заберіть робочий запобіжник, виділений для заднього скла, і використовуйте його для склопідйомників. Просто двічі перевірте, що сили струму для кожного з них однакові.
 • Запустіть запалювання, щоб перевірити, окупилася чи успіхом ваша робота.
 • Якщо той же самий запобіжник вийде зі строю, незабаром після заміни або взагалі не спрацює, можливо, настав час для поїздки до механіка для діагностики.

Монтажний блок під капотом

Номери і розшифровка

1 Модуль відповідає за коробку передач (електромагнітний клапан-регулятор).
2 Елемент контролю роботи двигуна.
3
4 Вентиляційний соленоїд каністри.
5 процес запалювання.
6 Робота передніх склоочисників.
7
8 Введення палива в двигун.
9 Введення палива в систему запалювання.
10 Елемент контролю мотора.
11 Датчик кисню.
12 Соленоїд стартера в формі реле.
13 Каністровий соленоїд вентиляції.
14
15 Елемент відповідає за склоочисник заднього скла.
16 Датчик перевіряючий якість повітря.
17 Робота подушки безпеки.
18 Елемент контролю палива.
19
20 Елемент відповідає за паливний насос.
21 Склопідйомники заднього скла.
22
23
24 Склопідйомники переднього виду.
25 Насос вакуумний, електронний.
26 ABS
27 Систем ключів електронного типу.
28 Елемент підігріву для заднього скла.
29
30 Елемент для підігріву лобового скла.
31 Елемент контролю тіла.
32 Модуль контролю тілом.
33 Підігрів водійського і переднього крісел.
34 Люк в автомобільній даху.
35 Підсилювач і інформаційна система для пасажирів.
36
37 Елемент запобіжника правої фари далекого і ближнього освітлення.
38 Лівий елемент фари ближнього світла.
39
40
41
42 Реле низьких оборотів вентилятора охолодження.
43
44
45 вентилятор.
46 Нагнетатель.
47 Лямбда-зонд.
48 Елементи протитуманних фар
49
50
51 ріжок
52 приладова дошка
53 Запобіжний елемент F53UA 10A A10 Дзеркало заднього виду в салоні (DD8), M29L Виконавчий апарат коректора світла фар. лівий (TR6), M29R Елемент коректора світла фар. правий
54 Вимикач підсвічування. управління освітленням
55 Вимикач дзеркала, заднього огляду
56 Елементи омивача скла
57 Блок рульової колонки
58
59 Підігрівання дизельного пального
60 дзеркальне опалення
61 дзеркальне опалення
62 Елемент кондиціонера повітря
63 Датчик для тилового скла
64 Датчик аналізу повітря
65 протитуманні вогні
66 задня шайба
67 Елемент контролю паливною системою
68
69 Датчик напруги батареї
70 Датчик дощу
71

Блок запобіжників панелі приладів

Компоненти блоку запобіжників знаходяться за відсіком для зберігання на панелі приладів (в салоні).

Число і схема:

1 Інформаційно-розважальний модуль, засоби гучного зв’язку.
2 Перетворювач струму (постійний / змінний).
3 Модуль контролю кузова.
4 Інформаційно-розважальна система.
5 Інформаційний екран, ехолот.
6 елемент прикурювача.
7 Розетка автомобіля.
8 Елемент контролю кузова.
9 Елемент контролю кузовом.
10 Елемент контролю кузовом.
11 Нагнетатель повітря, внутрішній.
12
13 Деталі підігріву сидінь в салоні.
14 Роз’єм для діагностики.
15 Подушка повітряна
16 Задні двері, кнопки багажника авто, центральний замок.
17 модуль кондиціонування.
18 трейлер.
19 Важіль управління передачами.
20 Датчик елемента живлення.
21 інструмент.
22 На позиції стоять електронні ключі.
23 Елемент контролю тілом.
24 Елемент контролю тілом.
25 Блокування рульової колонки.
26 задня розетка.

Розглянуто автомобілі Chevrolet Cruze 1.6 1.8 з 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 року. Також актуальне даний для 2012, 2013 років випуску.

Зазначені нижче опису реле відносяться до необслуговуваним елементів друкованої плати (ДП):

 • KR3 Реле звукового сигналу
 • Запобіжник F51UA. моторчика насоса омивача.
 • Реле передніх протитуманних фар.
 • Реле дальнього світла фар.

Снятие и установка теплообменника двигателя на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2011 года 1часть

Під час роботи машини, є шанс, що один із запобіжників в вашому автомобілі вийде з ладу. Коли це відбувається, результати зазвичай не створюють кризу, але це означає, що щось на автомобілі більше не працює. Швидше за все, те, що перестане працювати на вашому автомобілі, буде відносно незначним. Наприклад, це можуть бути резервні вогні, сигнал поворотников, високошвидкісна настройка вентилятора обігріву системи грубки, клімат-контролю, радіо або навіть внутрішні освітлення. У будь-якому випадку, якщо запобіжник спрацює, пристрій, про який йде мова, не буде працювати.

Для зовнішнього (ближнього і далекого) або внутрішнього освітлення ймовірність наявності запобіжника є причиною збою. Фактично, для будь-якого окремого елемента або системи в транспортному засобі, ймовірність того, що запобіжник стане причиною електричного збою, досить висока. У більшості випадків це має бути перше, що водій повинен перевірити.

Якщо пристрій або система автомобіля не працює, і підозри падають на запобіжник, першим кроком є ​​перегляд керівництва користувача. Керівництво допоможе вам знайти блок запобіжників і розкрити, як отримати до нього доступ. На старих автомобілях коробка зазвичай отримувала розташування під краном, зліва від педалі гальма або поруч з педаллю гальма стоянки. Парктроника Chevrolet Cruze може зустрічатися при покупці максимальній комплектації, в іншому випадку її доведеться купувати окремо. Варто відзначити, що при використанні коректора фари при помилках в роботі також потрібно перевірка системи і різних запобіжників.

підкапотний

 • Піднімаємо кришку капота і фіксуємо її.
 • Поруч з акумуляторною батареєю знаходимо пластиковий скриньку.
 • З боків є три фіксатора. віджимаємо їх.
 • знімаємо кришку.
 • Перевернувши її, знаходимо на зворотному боці схематичне зображення, яке допоможе нам визначити розташування необхідного електрозапобіжників, реле або ж плавкою вставки.

Знаходимо спеціальний пінцет (він набагато спрощує процес заміни). Перед заміною спробуйте визначити, чому елемент перегорів.

Електрозапобіжників, який потрібно замінити просто затисніть пінцетом і витягніть із гнізда.

Новий, вставте в пінцет і встановіть в роз’єм.

 • Реле або ж плавкі вставки вільно витягуються і встановлюються рукою.
 • Важливо! У разі повторного перегорання запобіжника, залиште самостійні спроби усунення несправності і зверніться за допомогою до автоелектрика. Ні в якому разі не ставте електрозапобіжники відмінного номіналу або ж так званий «жучок». Подібні дії можуть привести до повного виходу з ладу електрообладнання або ж до пожежі.

  Блок з плавкими запобіжниками високої потужності

  Він розташований на кришці акумуляторної батареї.

  розшифровка

  1 100А Блок предохранітелекй. панель приладів
  2 100А Блок предохранітелекй. панель приладів
  3 80А Рульовий привід з електричним підсилювачем (EPS) (NJ1)
  4 Не використовується
  5 250А Блок плавких запобіжників. додаткова батарея
  6 250 / 500А Двигун стартера

  додаткова інформація

  Якщо після заміни запобіжника проблема не зникла, можливо причина в самому блоці і його треба замінити. В даному відео ви побачите як самому замінити блок з запобіжниками який знаходиться під капотом.

  Блок з запобіжниками в салоні

  Блок розташований в панелі з лівого боку прямо біля лівого коліна водія.

  Для доступу необхідно відкрити речовий ящик для дрібних предметів і потягнути його нагору. Потім слід вивести нижню частину ящика з упорів панелі і витягнути його.

  1 10 Модуль управління мобільним телефоном
  2 Не використовується
  3 25 контролер кузова
  4 20 радіоприймач
  5 7.5 Модуль управління системи допомоги при парковці, звуковипромінювач, подрулевой перемикач. центральна консоль, дисплей
  6 20 Прикуриватель. передній
  7 20 Розетка для додаткових електроприладів. центральна консоль 1/2
  8 30 контролер кузова
  9 30 контролер кузова
  10 30 контролер кузова
  11 40 Модуль управління дверима. Електровентилятор
  12 Не використовується
  13 25 Модуль системи управління підігрівом сидіння
  14 7.5 Колодка діагностики, штуцер подачі масла
  15 10 Модуль діагностики і контролю подушок безпеки
  16 10 Реле звільнення двері заднього відсіку
  17 15 Блок управління системою опалення, вентиляції та кондиціонування / панель управління системою опалення, вентиляції та кондиціонування в зборі
  18 Не використовується
  19 Не використовується
  20 Не використовується
  21 15 Комбінація приборів
  22 2 Вимикач запалювання / приймач сигналу дистанційного керування замками дверей
  23 20 контролер кузова
  24 20 контролер кузова
  25 20 Модуль управління замком рульової колонки
  26 Не використовується
  Примітка: Перераховані нижче реле є необслуговуваних реле друкованої плати (ДП) і розташовані всередині блоку.
  1 Звільнення двері заднього відсіку
  2 Логістичний режим
  3 Реле допоміжного джерела живлення

  Зверніть увагу: запобіжник прикурювача в Chevrolet Cruze знаходиться в даному блоці під номером 6.

  Запобіжники Chevrolet Cruze і реле з описом призначення і схемами. запобіжник прикурювача

  Chevrolet Cruze офіційно з’явився на російському ринку в 2009 році. Хоча його продажу в усьому світі стартували ще в 2008. Випускався в 2010, 2011, 2012, 2013 роках.

  Після рестайлінгу в 2014 році, Cruze випускається оновленою моделлю в 2015, 2016 2017, 2018, 2019 року. У нашій публікації буду розглянуті блоки запобіжників Chevrolet Cruze з описом схем російською мовою.

  Окремо відзначимо запобіжник відповідає за прикурювач.

  Блок з плавкими запобіжниками високої потужності

  Він розташований на кришці акумуляторної батареї.

  розшифровка

  1 100 Блок предохранітелекй. панель приладів
  2 100 Блок предохранітелекй. панель приладів
  3 80 Рульовий привід з електричним підсилювачем (EPS) (NJ1)
  4 Не використовується
  5 250 Блок плавких запобіжників. додаткова батарея
  6 250/500 двигун стартера