Чи не працює підігрів сидінь Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze tips (Chevrolet Cruze. поради, підказки, хитрості)

Як сказав майстер. приймальник проявляється від самих бюджетних до дорогих моделей. Можна вимагати від суб’єкта, але може бути вбудованим в блок БСМ. Поки, це не напружує. дійсно гріє тільки на “саме воно”.

працює, підігрів, сидінь, chevrolet, cruze

Наступне. Chevrolet Cruze. Як розібрати передні сидіння не знімаючи їх, чиним підігрів! Обігрів сидінь на

Важливо, щоб система нового підігріву відповідала старої по напрузі і розміром. Елемент не розбірний, провід проходить всередині, але якщо ви в руках можете тримати вольтметр, то можна знайти обрив або частина з високим опором, далі її локалізують вирізають і з’єднують робочі ділянки. працездатність нагріву відновлюється.

Як сказав майстер. приймальник проявляється від самих бюджетних до дорогих моделей. Воно відповідає за упровленіе блоком обігріву, а не працює обігрів одного сидіння, друге працює нормально. Можна вимагати від суб’єкта, але може бути вбудованим в блок БСМ.

Вимикається підігрів сидінь | автоблог

Зазначу. на форумах гуляє інформація, про підбір елемента від наших ВАЗ, вартість у них в рази менше, а тому досить підібрати рівнозначну за характеристиками і під’єднати до шлейфу Chevrolet.

Обогрев сидений Chevrolet Cruze(исправили ошибку)

Канал YouTube

Якщо на Chevrolet Cruze не працює підігрів сидіння, насамперед рекомендується перевірити стан запобіжників, що відповідають за цю функцію. Знайти відповідний запобіжник можна, використовуючи схему, зазначену в мануалі.

Якщо запобіжник виявився цілим, причина непрацюючого підігріву може критися в обриві проводів. Виявити обрив можна, не знімаючи сидіння з автомобіля.

Для цього прямо в салоні з крісла знімається оббивка, яка тримається за допомогою металевих скоб. Обрив проводу міг статися в місці підходу до накидці електропідігріву сидіння. Причиною поломки нерідко стає обрив нитки підігріву, захованої в сидінні.

Так як цей механізм складається з двох окремих частин: Для цього беремо тестер і вимірюємо опір через клеми.

Знявши оббивку з сидінь Chevrolet Cruze, рекомендується візуально оглянути накидку, в яку вбудований підігрів. Перегоріла або порвану нитку нерідко вдається побачити неозброєним оком. Зробити самому нереально, змінюються повністю подушки оббивки сидінь. Причому зона обігріву розділена на дві складових, це сама спинка і подушка.

В якості нагрівача використовується провід МГТФ. На мати викладається елемент, на якій подається струм і він нагрівається. Потрібно відзначити, що в Chevrolet він практично вбудований в мати. приклеєний до поролону.

Підігрів водійського сидіння.

Якщо все працює добре, то він буде гріти і нічого не завершить роботу. У моєму випадку. і водійська і пасажирська. Саме через це відключаються приблизно через хвилину, кнопки нагріву. Звичайно ж, мені все міняли по гарантії.

Пошук по блогу

Тому потрібно знати. як її усунути після гарантії. Суть поломки і ремонт Не завжди рветься сам нагрівальний елемент, як сказав майстер-приймальник, іноді різко підвищується опір ділянки кола, і елемент перестає гріти. В мануалі пояснення не знайшов.

Може експерти підкажуть в чому справа? Це інтелектуальне поведінка авто або шлюб? John Включаю підігрів водійського сидіння, воно працює секунд 30, не більше і вимикається.

Не повинно бути такого, гріє довго і наполегливо! Корейці для твоєї середньої частини тіла вибрали золоту середину: Поки, це не напружує. дійсно гріє тільки на “саме воно”.

Але, боюся, що це вже дзвіночок перед тим, як все остаточно відмовить. Ольга У мене то-ж саме, заїхала в сервіс, електрик запропонував замінити блок управління обігріву сидінням. Воно відповідає за упровленіе блоком обігріву, а не працює обігрів одного сидіння, друге працює нормально.

Ремонт підігріву сидіння Chevrolet Cruze

На навряд чи так вийде відшукати. За логікою, ланцюги живлять котушки реле через кнопки або вмикачі, свої. Але їх може і не бути.

А самі навантаження обов’язково повинні харчуватися через свої захисні пристрої. Треба залізти під Сідухі, і разьеденів фішку, повісити туди лапкочку або тестер.

Чи не працює підігрів сидінь на Chevrolet Cruze як виправити

Ось чому поперек перестала гріти. Фішка НЕ ​​продзвонювати і опору не. Вихід з ладу автовласник зазвичай виявляє де включається підігрів сидінь Chevrolet Cruze по холодній сидушке або спинці. Причини чому відключається обігрів можуть бути різними. Якщо в автомобілі повністю не працює обігрів, то дана проблема може говорити про необхідність заміни запобіжника.

Характерною ознакою є одночасне відсутність обігріву керма.

Виправити цю несправність можна за допомогою заміни вийшов з ладу запобіжника. Якщо система підігріву сидінь знаходиться в постійно включеному стані і не вимикається, то автовласникові потрібно зробити діагностику і заміну реле.

Не включається підігрів сидінь на Chevrolet Cruze (вирішено). 1 відповідь

Були придбані наступний комплектуючі необхідні для всього процесу: В принципі підходить. Відразу зазначу, що завдяки ще одній людині, я дізнався, що блок управління відрубує підігрів при опорі на виході, при послідовному підключенні матів 5 Ом і вище. Відразу обмовлюся, в мате сидушки я спочатку міряв опір в маленькій фішці, потім в фішці де 4 дроти на крайніх чорних.

Нижче на фото зрозуміліше. Ось так треба міряти опір в мате сидушки, і тільки тоді ви отримаєте де включається підігрів сидінь Chevrolet Cruze Далі, пішов знімати сидіння, щоб принести його додому і почати ремонт. Зняття сидіння Для того, щоб убезпечити себе спочатку вийняв запобіжник подушок безпеки. Він під номером 13, на 10 А, знаходиться в салоні, ну і також зняв клему.

Далі робив все як описано по посиланнях по зняттю сидіння. Деякі нюанси і складності, які я опишу, у вас можуть не виникнути, якщо прислухаєтеся 1.

Відкручуйте задні болти воротком, так як сидять вони дуже добре. У мене трещетка “поповзла” і щоб не зламати її, відмовився нею зривати болти.

Щоб зняти сидіння з гаків санчат, які знаходяться спереду необхідно сидіння нахилити вперед чуть чуть, все сидіння, не спинку, а повністю, так як у нас задні болти відкручені це легко вийде і після цього, коли сидіння виявиться трохи під кутом тягнути сидіння. Саме після пункту 2 я рекомендую вам починати відкручувати болт кріплення планки ременя безпеки, так як саме в цьому випадку знявши санчата з гаків, ви зможете сидіння присунути ще сильніше де включається підігрів сидінь Chevrolet Cruze, і буде легко крутити болт на 10 накидним ключем.

Коли будете відкручувати, болт з часом упреться в пластик, цей пластик можна пальцем підігнути, так буде простіше. Після того, як всі відкрутили і всі фішки відключили, щоб зручно було і швидко витягати сидіння через передні двері, підсувається сидіння максимально до керма і починаємо його розгортати до себе, так, щоб воно виявилося спинкою до вас, і після цього піднявши і відходячи назад. воно легко де включається підігрів сидінь Chevrolet Cruze з вами на вулицю.

На цьому. Беремо сидушку і тягнемо додому. Ось цей болт.

У такому вигляді крутити найлегше Розбір сидіння, з’ясування причин Розбирав сидіння теж по інструкції, але там і так все зрозуміло, але перестрахуватися добре. Коли розібрав одразу побачив прозженое місце на мате попереку.

Підігрів сидінь на Chevrolet Cruze

Ще одна з причин чому не гріє мат може полягати в несправності датчика температури. Дану проблему усунути досить просто шляхом заміни термодатчика.

Ще одна причина неможливості включити, обігрів полягає в тому, що кнопка отримала механічне пошкодження. Для усунення несправності потрібно її заміна.

Не включається підігрів сидінь на Chevrolet Cruze

Тобто, щоб так неповторний, а сенс ставити те ж саме, щоб потім отримати те ж саме? Ми ж знаємо чому так відбувається, через натискань колін, твердих предметів, кнопок-пупирешек на задніх кишенях джинсів і навіть який-небудь стразик під тиском сів на нього організму, може зі спроб саме в точне місце над вольфрамової нитки принести шкоди в.1 ефективної роботи функції.

Цікава для мене ідея тут www. А тепер прикол. Наш оригінальний 1 мат коштує в середньому р. Ги ги вони продаються набором 4шт Вважаємо, 1крепкій мат р, 1 хріновий мат р Вибух мозку, в 40 разів дешевше!

Беру один комплект. Знайдуться такі стоумовие дотепники, скажуть скнара, або ну і купуй тоді Таз, навіщо іно брав. Відповідаю, я не готовий за всяку ненадійну хрень переплачувати в 40 разів!

Якщо Вам поприколу переплачувати, справа Ваше, я сам де включається підігрів сидінь Chevrolet Cruze собою поухажеваю.

Ремонт підігріву сидінь своїми руками

Коли приходить зима, питання не працюючого підігріву сидінь виходить на перше місце. Жоден водій не хоче сидіти на крижаному кріслі і чекати поки воно нагріється від тепла людського тіла.

Коли працює підігрів сидінь. досить хвилини, щоб відчути тепло, що йде від нагрівальних елементів з-під оббивки. Але одна невелика поломка ставить під питання комфортне самопочуття водія під час зимових поїздок.

Увага! Полагодити підігрів сидінь, який не працює, можна своїми руками.

Перед тим як приступити до ремонту підігріву сидінь, ви повинні знати про ті причини, які можуть викликати дану несправність. Загалом, причин, що викликають перегорання підігріву може бути всього три:

 • несправний запобіжник;
 • обрив нагрівальної стрічки всередині конструкції;
 • пульт управління або перемикач, що розміщується на сидінні.

На жаль, в деяких моделях автомобілів підігрів сидінь робиться вкрай ненадійним. Зазвичай це стосується бюджетних машин. досить «наступити» коліном на сидінні і відбувається обрив. Само собою, дорогі автомобілі на кшталт «ягуара» або «лексуса» позбавлені подібних дефектів, а ось малобюджетні «Сітроени» і «Renault» часто мають ненадійні стрічки підігріву.

перевіряємо запобіжники

Від того, як працює бортова мережа автомобіля залежить нормальне функціонування підігріву сидінь. Тому перед тим, як провести діагностику самого пристрою, потрібно перевірити запобіжник.

Увага! Про справність запобіжника можна судити по світних лампочок вимикача.

Стандартний F33 має номінал в 15 ампер. Цей пристрій кріпиться в блоці, який в більшості випадків встановлюється в нижній частині панелі там, де місце водія. Якщо лампочки не працюють, вам потрібно буде здійснити заміну.

Підігрів сидінь на Chevrolet Cruze

Для забезпечення комфорту в холодну пору року у автовласник Chevrolet Cruze є можливість включити підігрів сидінь, а також обігрів лобового скла.

Деякі комплектації дозволяють мати теплу поверхню керма і обігрівається задній ряд сидінь.

Чи не працює підігрів водійського сидіння Chevrolet Cruze

Оригінал і аналоги підігріву сидінь для автомобіля Chevrolet Cruze

Нагрівальні елементи для підігріву сидінь бувають як фірмові, так і від стороннього виробника. Фірмовий підігрів спинки сидіння має Артикульний номер 96875817. Його Обігрів сидіння сидіння має артикул 95225585. Його середня ринкова

Добрими альтернативними варіантами від сторонніх виробників є мати від ВАЗ 2110 і від Пріори. Вони відмінно підходять на автомобіль Chevrolet Cruze. за комплект на сидіння.

Ємеля при підключенні має загальний опір, яке становить від 2,7-2,8 Ом, що запобігає вимикання підігріву блоком управління.

Причини чому не включається обігрів і способи їх усунення

При експлуатації автомобіля Chevrolet Cruze з двигуном на 1.6 і 1.8 літра автовласники можуть зіткнутися з проблемою не працюючого підігріву передніх сидінь. Вихід з ладу автовласник зазвичай виявляє сам по холодній сидушке або спинці. Причини чому відключається обігрів можуть бути різними.

Якщо в автомобілі повністю не працює обігрів, то дана проблема може говорити про необхідність заміни запобіжника. Характерною ознакою є одночасне відсутність обігріву керма. Виправити цю несправність можна за допомогою заміни вийшов з ладу запобіжника.

Якщо система підігріву сидінь знаходиться в постійно включеному стані і не вимикається, то автовласникові потрібно зробити діагностику і заміну реле.

При поломці даного пристрою автоматики система підігріву може перебувати в одному постійному режимі «включено» або «вимкнено».

Ще одна з причин чому не гріє мат може полягати в несправності датчика температури. Дану проблему усунути досить просто шляхом заміни термодатчика.

Ще одна причина неможливості включити, обігрів полягає в тому, що кнопка отримала механічне пошкодження. Для усунення несправності потрібно її заміна.

Інструменти

Для того щоб успішно пройшла заміна підігріву сидінь в автомобілі Chevrolet Cruze автовласникові знадобитися набір інструментів і матеріалів, який наведено в таблиці нижче.

Інструменти і матеріалиПрімечаніе
тріскачка з головкою TORX 50
плоскогубці для від’єднання металевих кріплень
ключ «На 10»
Клей момент за потребою для монтажу матів
пластикові хомути на випадок якщо не вийти змонтувати металеві кріплення
викрутка з прямим лезом

Заміна нагрівального елементу

Для того щоб зробити заміну підігріву сидінь своїми руками на Chevrolet Cruze, автовласникові потрібно звернутися до інструкції, яка приведена нижче.

 • На автомобілі необхідно скинути клеми з акумулятора.
 • Відкрутити з полозів два болти кріплення, які утримують сидіння. Для цього рекомендується скористатися тріскачкою зі спеціальною головкою TORX 50. При відсутності ключа не варто катувати відкрутити кріплення, так як болти закручені з фіксатором різьби. Це може привести до їх поломок.

Відкрутити болт кріплення ременя від водійського сидіння за допомогою ключа або скористатися головкою «на 10». Для зручності демонтажу можна витягнути сидіння з автомобіля. Для того, щоб не забруднити його в процесі проведення ремонтних робіт, рекомендується застелити клейонку на робочу поверхню.

 • Відстебнути внизу сидіння гумові засувки.
 • Розстебнути по обидва боки блискавку чохла.
 • Від’єднати кріплення чохла за допомогою плоскогубців від спинки і сидушки. Подушки сидіння щільно зафіксовані металевими скріпками, тому демонтаж потрібно проводити акуратно, щоб не пошкодити чохол.
 • Зняти чохол зі спинки сидіння.
 • Зняти нагрівальний елемент зі спинки сидіння.
 • Підчепити фіксатор викруткою і зняти чохол сидіння.
 • Схема підключення фірмових нагрівальних елементів і сторонніх має відмінності. У разі використання оригінальних матів потрібно зробити їх підключення послідовно, аналогічно раніше встановленим. Використання неоригінальних нагрівальних елементів може привести до необхідності зміни монтажної схеми. Для узгодження внутрішнього опору мати повинні бути підключені паралельно.
 • Для запобігання перегріву сидінь автомобіля Chevrolet Cruze необхідно підключити датчик. Виявити його можна за двома червоним проводам. Для визначення місця розміщення вимірювача автовласникові необхідно подивитися розташування датчика на демонтованих матах. Кріплення нештатного термовимірника можна здійснити за допомогою клею.
 • Помістити нагрівальний елемент на спинку і сидушку сидіння.
 • Одягти чохол на сидіння і зібрати все в зворотній послідовності. Замість металевих скріпок можна скористатися пластиковими хомутами, як показано на фото нижче.
 • Змонтувати сидіння на автомобіль.

Чи не працює підігрів сидінь на Chevrolet Cruze як виправити

Якщо в автомобілі повністю не працює обігрів, то дана проблема може говорити про необхідність заміни запобіжника. Характерною ознакою є одночасне відсутність обігріву керма. Виправити цю несправність можна за допомогою заміни вийшов з ладу запобіжника. Якщо система підігріву сидінь знаходиться в постійно включеному стані і не вимикається, то автовласникові потрібно зробити діагностику і заміну реле.

Ще одна з причин чому не гріє мат може полягати в несправності датчика температури. Дану проблему усунути досить просто шляхом заміни термодатчика.

Підігрів сидінь на Chevrolet Cruze

Заізолював спочатку кожен провід, потім разом. Заізолював Повторний завмер опір методом накручування. Знову ті ж 2.

Все норм Всі звонится. Далі ввечері хоч і стемніло вже пішов перевіряти підігрів. Друзі, все працює, щастя повні штани хвилини поганяв і поніс додому. Збірка сидіння Перед тим як збирати, точніше як тільки зняв чохол штатний, виправ.

Стирав на 20 градусах, режим шерсть. Практично не сів, якщо зовсім чууууть-чуть. Просунувши дроти, приклеїв мати. Відразу скажу мати большевати, можна краю підрізати, але я цього не зробив, просто загнув їх трохи. Чохол по результату приклеївся на липучку але не ідеально, це не критично, все одно все сідає добре, перестав працювати підігрів сидінь на Chevrolet Cruze переживайте, якщо підрізати, будьте готові, що в деяких місцях можуть виходити жили мату на поглиблення для липучки, тобто ідеально підігнати вкрай проблематично.

Ємеля при підключенні має загальний опір, яке становить від 2,8 Ом, що запобігає вимикання підігріву блоком управління. Причини чому не включається обігрів і способи їх усунення При експлуатації автомобіля Chevrolet Cruze з двигуном на 1. Вихід з ладу автовласник зазвичай виявляє сам по холодній сидушке або спинці.

Причини чому відключається обігрів можуть бути різними.

Чи не працює підігрів сидінь на Chevrolet Cruze як виправити

Далі робив все як описано по посиланнях по зняттю сидіння. Деякі нюанси і складності, які я опишу, у вас можуть не виникнути, якщо прислухаєтеся 1. Відкручуйте задні болти воротком, так як сидять вони перестав працювати підігрів сидінь на Chevrolet Cruze добре. У мене трещетка “поповзла” і щоб не зламати її, відмовився нею зривати болти. Щоб зняти сидіння з гаків санчат, які знаходяться спереду необхідно сидіння нахилити вперед чуть чуть, все сидіння, не спинку, а повністю, так як у нас задні болти відкручені це легко вийде і після цього, коли сидіння виявиться трохи під кутом тягнути сидіння.

Саме після пункту 2 я рекомендую вам починати відкручувати болт кріплення планки ременя безпеки, так як саме в цьому випадку знявши санчата з гаків, ви зможете сидіння присунути ще сильніше вперед, і буде легко крутити болт на 10 накидним ключем.

Коли будете відкручувати, болт з часом упреться в пластик, цей пластик можна пальцем підігнути, так буде простіше. Після того, як всі відкрутили і всі фішки відключили, щоб зручно було і швидко витягати сидіння через передні двері, підсувається сидіння максимально до керма і починаємо його розгортати до себе, так, щоб воно виявилося спинкою до вас, і після цього піднявши і відходячи назад. воно легко вийде з вами на вулицю.

На цьому. Беремо сидушку і тягнемо додому. Ось цей болт. У такому вигляді крутити найлегше Розбір сидіння, з’ясування причин Розбирав сидіння теж по інструкції, але там і так все зрозуміло, але перестрахуватися добре. Коли розібрав одразу побачив прозженое місце на мате попереку. Ось чому поперек перестала гріти. Фішка НЕ ​​продзвонювати і опору не. Жах Перестав працювати підігрів сидінь на Chevrolet Cruze, що не до діри. Паралон теж пропекло НЕ.

При з’єднанні розриву опір з’явилося. Мат сидушки так і не продзвонив, так як рішення було перестав працювати підігрів сидінь на Chevrolet Cruze на заміну альтернативного підігріву, витягнув всю нитку обігріву штатного, розриву не знайшов. Почав перевіряти на розтягнення, всюди міцно, в одному місці порвався.

Але опору не було і немає! В сміття. Плюнув на те, що обміняти підігрів не зможу відрізав штатні фішки від матів Емелі, відрізав штатну проводку, скрутив, щоб все вийшло як і в штаті, заміри опору і, вуаля, 2.

Чому не працює обігрів сидінь на Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze

Ще одна причина неможливості включити, обігрів полягає в тому, що кнопка отримала механічне пошкодження. Для усунення несправності потрібно її заміна.

Відключення блоку управління нагрівачем Якщо перестав працювати блок управління, то швидше за все стався розрив ланцюга. Щоб вирішити цю проблему автовласникові необхідно знайти порив спіралі нагрівального елементу і зробити пайку в місці розриву.

Обрив в ланцюзі матів підігріву сидіння

Якщо при включенні кнопки підігріву сидінь вона сама відключається через хвилину (не залежно від режиму), то причина несправності. обрив мату.

Зняти його без досвіду достатньо проблематично. Всі болти сидять на різьбовому герметике, можна легко злизати межі болтів і тоді зняти сидіння буде ще складніше. Як тільки витягли сидіння з автомобіля, то можна приступати до його розбору.

Для доступу до матюків необхідно зняти обшивку сидінь. На наше щастя нічого різати і шматувати не доведеться, на Крузе передбачили заміну підігріву. Обшивка сидінь сидить на спеціальних пластикових засувках, дістатися до яких можна за допомогою блискавки. А точно повторюють форму поролону обшивки сидінь за рахунок липучки.

Як тільки зняли обшивку сидінь, відправляємо її в прання. На першому фото видно що є грязьові розлучення саме на обшивці. Господар автомобіля скаржився, що навіть при попаданні звичайної води на сидінні вже утворювався грязьовий слід. Все це наслідок багаторічної бруду, яку прибрати можна тільки пранням обшивки.

Далі переступаємо до детального огляду матів зовні. На фото нижче видно сліди підгоріле з’єднання проводів з самим матом. Але причина несправності підігріву сидіння була не в цьому.

Як тільки зняли мати з самих сидінь, а тримаються вони на заводському клеї, при більш детальному огляді виявили саме місце обриву. Виявити його було не так-то просто, хоча в деяких випадках навіть утворюються невеликі прогоріли місця (чорні кратери) які легко помітити.

Обрив був як на сидушке, так і на спинці. Фотографія нижче. нижня частина сидіння. Більш детально оглядати спинку не стали, так як її мат теж підлягає заміні.

Причина несправності підігріву сидінь на Chevrolet Cruze:

У 99% випадків підігрів сидінь не працює через обрив ниток в ланцюзі матів. Справа в тому, що з часом нитки підігріву (мату) десь перетіраются, а потім просто-напросто перегорають у цих слабких місцях. Як правило, найчастіше виходить з ладу мат сидушки, саме йому доводиться випробовувати “навантаження”.

Так само підігрів сидінь міг вийти з ладу якщо сильно натиснути на сидіння тупим предметом з невеликою площею опори. Наприклад впертися коліном або встати на сидіння ногами. В такому випадку нитки мату можуть обірватися.

Дану роботу виконував наш техцентр Master-GM. Записатися на ремонт підігріву сидінь можна по телефону. 8 (925) 724-88-74

Чи не працює підігрів сидінь на Chevrolet Cruze? Ще одна часта проблема у автомобілів Chevrolet Cruze. непрацюючі підігріви / підігрів сидінь. В першу чергу, слід сказати про причини несправності підігріву сидінь:

Встановлено старих матів

Відновлювати (запаювати) місце обриву немає сенсу (перевірено досвідченим шляхом). Мат знову обірветься, тільки вже в іншому місці. Так само, що б не знімати сидіння знову через місяць міняємо обидва мата відразу (підігрів сидушки і спинки, навіть якщо у вас порваний тільки один мат).

Нові мати повністю підходять до Крузовскім сидінням. Нічого відрізати, допрацьовувати і перепоювати не треба. На фото видно що новий мат повністю повторює форму сидіння. Підключаються нові мати абсолютно так само, як і рідні. ніякого колгоспу!

Поки ми знімали старі мати і встановлювали нові, оббивки сидіння встигли випрати і висушити під тепловою гарматою. Стали вони значно чистіше! Перш ніж збирати сидіння перевіряємо опір нових матів. Якщо воно відповідає бажаному, то можна приступити до складання.

Збираємо все в послідовності, зворотній зняттю.

Ремонт підігріву сидінь на Chevrolet Cruze

У сьогоднішньому випадку не працює тільки підігрів водійського сидіння. Пасажирське все ще відмінно гріє “попу”, хоча пробіг на автомобілі 218 000 км. Насамперед починаємо прозванивать мат сидіння без його зняття, раптом цей автомобіль потрапив в той єдиний 1% і у нього причина криється не в згорілому мате.

Якщо мультиметр при прозвонке підігріву сидінь показав обрив, значить точно необхідно приступати до процедури по зняття сидіння. До речі, зрозуміти що в ланцюзі матів є обрив навіть без зняття сидінь дуже просто:

Чи не працює підігрів сидінь на Chevrolet Cruze?

Відключається підігрів сидінь на Chevrolet Cruze?

Причина в обриві ланцюга мату. Якщо при натисканні на кнопку включення підігріву через деякий час він відключається, то винен в цьому сам підігрів сидінь. Необхідно змінити мат підігріву і можна знову насолоджуватися теплим сидінням!

Причини чому не включається обігрів і способи їх усунення

При експлуатації автомобіля Chevrolet Cruze з двигуном на 1.6 і 1.8 літра автовласники можуть зіткнутися з проблемою не працюючого підігріву передніх сидінь. Вихід з ладу автовласник зазвичай виявляє сам по холодній сидушке або спинці. Причини чому відключається обігрів можуть бути різними.

Якщо в автомобілі повністю не працює обігрів, то дана проблема може говорити про необхідність заміни запобіжника. Характерною ознакою є одночасне відсутність обігріву керма. Виправити цю несправність можна за допомогою заміни вийшов з ладу запобіжника.

Якщо система підігріву сидінь знаходиться в постійно включеному стані і не вимикається, то автовласникові потрібно зробити діагностику і заміну реле.

При поломці даного пристрою автоматики система підігріву може перебувати в одному постійному режимі «включено» або «вимкнено».

Ще одна з причин чому не гріє мат може полягати в несправності датчика температури. Дану проблему усунути досить просто шляхом заміни термодатчика.

Ще одна причина неможливості включити, обігрів полягає в тому, що кнопка отримала механічне пошкодження. Для усунення несправності потрібно її заміна.

Відключення блоку управління нагрівачем

Якщо перестав працювати блок управління, то швидше за все стався розрив ланцюга. Щоб вирішити цю проблему автовласникові необхідно знайти порив спіралі нагрівального елементу і зробити пайку в місці розриву. Супроводжується дана неприємність тим, що блок управління не бачить ні опору, ні навантаження, тому виключає ланцюг майже відразу після включення обігріву.

Якщо автовласникові недавно доводилося міняти мати, а при запуску двигуна блок управління обігрівом відключається через 1 хвилину, то скоріше за все проблема в опорі, що виникла при виборі схеми підключення.

Водієві потрібно проконтролювати опір нагрівального елементу, щоб воно не перевищувало 5 Ом.

Якщо у автовласника виникли серйозні проблеми з нагрівальними елементами сидінь, з якими він не може впоратися самостійно, в такому випадку рекомендується довірити ремонт фахівцям.

Ремонт подогрева сидения шевроле круз

Оригінал і аналоги підігріву сидінь для автомобіля Chevrolet Cruze

Нагрівальні елементи для підігріву сидінь бувають як фірмові, так і від стороннього виробника. Фірмовий підігрів спинки сидіння має Артикульний номер 96875817. Його Обігрів сидіння сидіння має артикул 95225585. Його середня ринкова

Добрими альтернативними варіантами від сторонніх виробників є мати від ВАЗ 2110 і від Пріори. Вони відмінно підходять на автомобіль Chevrolet Cruze. за комплект на сидіння.

Ємеля при підключенні має загальний опір, яке становить від 2,7-2,8 Ом, що запобігає вимикання підігріву блоком управління.

Інструменти

Для того щоб успішно пройшла заміна підігріву сидінь в автомобілі Chevrolet Cruze автовласникові знадобитися набір інструментів і матеріалів, який наведено в таблиці нижче.

Інструменти і матеріалиПрімечаніе
тріскачка з головкою TORX 50
плоскогубці для від’єднання металевих кріплень
ключ “На 10”
Клей момент за потребою для монтажу матів
пластикові хомути на випадок якщо не вийти змонтувати металеві кріплення
викрутка з прямим лезом

Підігрів сидінь на Chevrolet Cruze

Для забезпечення комфорту в холодну пору року у автовласник Chevrolet Cruze є можливість включити підігрів сидінь, а також обігрів лобового скла.

Деякі комплектації дозволяють мати теплу поверхню керма і обігрівається задній ряд сидінь.

Заміна нагрівального елементу

Для того щоб зробити заміну підігріву сидінь своїми руками на Chevrolet Cruze, автовласникові потрібно звернутися до інструкції, яка приведена нижче.

 • На автомобілі необхідно скинути клеми з акумулятора.
 • Відкрутити з полозів два болти кріплення, які утримують сидіння. Для цього рекомендується скористатися тріскачкою зі спеціальною головкою TORX 50. При відсутності ключа не варто катувати відкрутити кріплення, так як болти закручені з фіксатором різьби. Це може привести до їх поломок.

Відкрутити болт кріплення ременя від водійського сидіння за допомогою ключа або скористатися головкою «на 10». Для зручності демонтажу можна витягнути сидіння з автомобіля. Для того, щоб не забруднити його в процесі проведення ремонтних робіт, рекомендується застелити клейонку на робочу поверхню.

 • Відстебнути внизу сидіння гумові засувки.
 • Розстебнути по обидва боки блискавку чохла.
 • Від’єднати кріплення чохла за допомогою плоскогубців від спинки і сидушки. Подушки сидіння щільно зафіксовані металевими скріпками, тому демонтаж потрібно проводити акуратно, щоб не пошкодити чохол.
 • Зняти нагрівальний елемент зі спинки сидіння.
 • Підчепити фіксатор викруткою і зняти чохол сидіння.
 • Схема підключення фірмових нагрівальних елементів і сторонніх має відмінності. У разі використання оригінальних матів потрібно зробити їх підключення послідовно, аналогічно раніше встановленим. Використання неоригінальних нагрівальних елементів може привести до необхідності зміни монтажної схеми. Для узгодження внутрішнього опору мати повинні бути підключені паралельно.
 • Для запобігання перегріву сидінь автомобіля Chevrolet Cruze необхідно підключити датчик. Виявити його можна за двома червоним проводам. Для визначення місця розміщення вимірювача автовласникові необхідно подивитися розташування датчика на демонтованих матах. Кріплення нештатного термовимірника можна здійснити за допомогою клею.
 • Помістити нагрівальний елемент на спинку і сидушку сидіння.
 • Одягти чохол на сидіння і зібрати все в зворотній послідовності. Замість металевих скріпок можна скористатися пластиковими хомутами, як показано на фото нижче.
 • Змонтувати сидіння на автомобіль.

Chevrolet Cruze НЕ ПРАЦЮЄ ПІДІГРІВ СИДІНЬ

Після того, як всі відкрутили і всі фішки відключили, щоб зручно було і швидко витягати сидіння через передні двері, підсувається сидіння максимально до керма і починаємо його розгортати до себе, так, щоб воно виявилося спинкою до вас, і після цього піднявши і відходячи назад. воно легко вийде з вами на ремонт обігріву сидіння Chevrolet Cruze. Також іноді рветься нагрівальний кабель. також на заміну. Потім все було зібрано, змонтовано і підключено. Далі відключаємо акумулятор, так як в сидінні встановлені подушки безпеки і при неправильному поводженні можуть спрацювати. Відкручуйте задні болти воротком, так як сидять вони дуже добре. Щоб зняти сидіння з гаків санчат, які знаходяться спереду необхідно сидіння нахилити вперед чуть чуть, все сидіння, не спинку, а повністю, так як у нас задні болти відкручені це легко вийде і після цього, коли сидіння виявиться трохи під кутом тягнути сидіння назад. Саме після пункту 2 я рекомендую вам починати відкручувати болт кріплення планки ременя безпеки, так як саме в цьому випадку знявши санчата з гаків, ви зможете сидіння присунути ще сильніше вперед, і буде легко крутити болт на 10 накидним ключем.

Обогрев сиденья Шевроле Круз. Замена.

При експлуатації автомобіля Chevrolet Cruze з двигуном на і літра автовласники можуть зіткнутися з проблемою не працюючого підігріву передніх сіденій.5 / 5 (2). Підігрів сидінь на Chevrolet Cruze: що робити якщо не працює, ремонт Для забезпечення комфорту в холодну пору року у автовласник Chevrolet Cruze є можливість включити підігрів. Chevrolet Cruze, не працює підігрів сидіння. Від’єднуємо штекер під сидінням, просто витягуємо фіксатор по стрілці і трохи тягнемо штекер на

Деякі нюанси і складності, які я опишу, у вас можуть не виникнути, якщо прислухаєтеся 1. Відкручуйте задні болти воротком, так як сидять вони дуже добре. Щоб зняти сидіння з гаків санчат, які знаходяться спереду необхідно сидіння нахилити вперед чуть чуть, все сидіння, не спинку, а повністю, так як у нас задні болти відкручені це легко вийде і після цього, коли сидіння виявиться трохи під кутом тягнути сидіння. Саме після пункту 2 я рекомендую вам починати не працює обігрів сидінь на Chevrolet Cruze болт кріплення планки ременя безпеки, так як саме в цьому випадку знявши санчата з гаків, ви зможете сидіння присунути ще сильніше вперед, і буде легко крутити болт на 10 накидним ключем. Коли будете відкручувати, болт з часом упреться в пластик, цей пластик можна пальцем підігнути, так буде простіше. Після того, як всі відкрутили і всі фішки відключили, щоб зручно було і швидко витягати сидіння через передні двері, підсувається сидіння максимально до керма не працює обігрів сидінь на Chevrolet Cruze починаємо його розгортати до себе, так, щоб воно виявилося спинкою до вас, і після цього піднявши і відходячи назад, воно легко вийде з вами на вулицю. Ось цей болт. У такому вигляді крутити найлегше Розбір сидіння, з’ясування причин Розбирав сидіння теж по інструкції, але там і так все зрозуміло, але перестрахуватися добре.

Чи не працює підігрів сидінь. Відновлюємо підігрів.:

Причини чому не включається обігрів і способи їх усунення. При експлуатації автомобіля Chevrolet Cruze з двигуном на і Після покупки авто, майже відразу помітив, що не працює підігрів водійського сидіння, а саме, працює 1 хвилину приблизно і. Теж не став працювати обігрів сидіння водить. боку вирубувався через хвилин! А сьогодні прийшов включив підігрів і він працює!

Коли приходить зима, питання не працюючого підігріву сидінь виходить на перше місце. Жоден водій не хоче сидіти на крижаному кріслі і чекати поки воно нагріється від тепла людського тіла. Коли працює підігрів сидінь. досить хвилини, щоб відчути тепло, що йде від нагрівальних елементів з-під оббивки. Але одна невелика поломка ставить під питання комфортне самопочуття водія під час зимових поїздок. Перед тим як приступити до ремонту підігріву сидінь, ви повинні знати про ті причини, які можуть викликати дану несправність.

Ремонт підігріву сидінь Chevrolet Cruze:

Оригінал і аналоги підігріву сидінь для автомобіля Chevrolet Cruze. Нагрівальні елементи для підігріву сидінь бувають як фірмові, так і від стороннього виробника.

Привіт всім. Підігрів мого сидіння працює рівно 1 хвилину і відключається. Така ж дурниця і на пасажирському сидінні. Допоможіть, може хто стикався з таким. Попередньо дякую всім. Або спинка, або підігрів подушки.

Здрастуйте Шановний! Варто перевірити запобіжник під капотом і плавку вставку в салоні відповідають за підігрів. Тривалість: Причини чому не включається обігрів і способи їх.

І взагалі ти мужик чи дівчинка? Без підігріву їздити не можеш чи що? Відповідь від Карагач балу [гуру] Ну значить проводку дивись і вимикачі. Відповідь від Ізя Шінезон [гуру] Автоматичне відключення, йяци зварені! Відповідь від YOтас Береза ​​[експерт] Зламатися може що завгодно, не тільки запобіжники. Тепловий датчик, дистанційний пульт елемент, проводок десь відійшов посилання тут треба дивитися. Але якщо розбираєшся в цій справі.

За 12 СЕКУНД знайшов несправність підігріву сидіння