Де знаходиться датчик холостого ходу на Lanser 9. Заміна Lancer 9

Mitsubishi Lancer 9 Налаштування вугілля

Існує ряд проблем, які можуть призвести до несправності RXX Lancer 9:

 • природний знос двигуна кроку;
 • порушення постачання електроенергії;
 • забруднення стрижня та конуса;
 • Збиття ECU, який також можна визначити шляхом надмірного споживання палива, труднощі з експлуатацією електростанції тощо.

Діагностування поломки датчика сама не так складно. Досить, щоб запустити машину та демонтувати з’єднувальну розетку з колодки. Якщо з регулятором немає проблем, то повороти впадуть, а двигун зупиниться.

Ознаками, що не є перевищенням регулятора, є:

 • Нестабільна робота двигуна, він зупиняється, під час холодного запуску оберти колінчастого вала не збільшуються;
 • Якщо увімкнути фари або скористатися електричною системою автомобіля, революції XX падають;
 • Під час перемикання швидкості двигун періодично зупиняється;
 • помітно спонтанне збільшення та зменшення швидкості.

Ви можете знайти несправність як самостійно, проводячи ретельний огляд, і зв’язавшись із фахівцями в Сервісному центрі.

Крім того, несправності також інформуються про коди відмови, вони виглядають так:

 • P1509. Схема управління переживає перевантаження;
 • P1513. Закрика до “Меси”;
 • P1514. У постачанні електроенергії були проблеми, недостатньо енергії.

У таких випадках корінь проблем часто прихований у справності проводки. Тестові коди можна отримати при використанні сканера, а їх дешифрування можливе за допомогою спеціальної таблиці в мережі.

Вугілля регулятора холостого ходу Lancer 9. Drive2

Я спеціально не буду враховувати деталі роботи регулятора холостого ходу, тут є достатньо статей на приводі з описом його роботи, я розповім вам лише у короткій особливій моїй проблемі.Блок управління двигуном прагне підтримувати швидкість холостого ходу в межах 800 (для ручної коробки передач), коли ви стоїте на місці, а також у режимі завантаження двигуна, коли ви увімкаєте фари, кондиціонер, скрутіть кермо, для цього, Електромагнітний клапан встановлений на дроселі, який регулює перетин проходу повітряного каналу, повз демпфера. у мене була така проблема, коли двигун був повністю прогрітий (особливо в теплі) простою швидкістю, впав до 500 Або навіть менше, ялина ялино звертався, майже слава. Я вирішив промити дросель і перевірити регулятор простою. Я вимив усе, я перевірив регулятор відповідно до методу Тіт (увімкнув запалювання 60 разів і подивився на нього, щоб воно було стабільно просунуто). Взагалі він зібрав усе все, затопив силіконовий мастило в регуляторі та пішов їздити. Спочатку двигун почав працювати нормально, швидкість становила 800, і все було б добре, але після 500 км проблема повернулася.Регулятор знову був демонтований. Він підписує просто

Ось мій регулятор, старий.стиль

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Мета DHH: Що загрожує мітку датчика

Основна мета атрибута автомобіля. встановити революції в режимі очікування. Якщо є проблеми PXX, оборот знижується вниз звичайні значення, що не є хорошим жодним чином. Лансер чхає і кіоски, а не попередньо нагріта машина в прохолодну погоду дуже складна. Власник автомобіля повинен регулярно натискати на педаль газу та утримувати момент.Ви можете розпізнати проблему датчика DHX на інформаційній панелі Lancer у вигляді зображення помилки ВР.

Датчик працює наступним чином: Електричний двигун шляхом рівномірного обертання дає забезпечення рівного потоку кисню через спеціальний шлях. Аналогічно, відхилення в обертанні кривого валу на не розігрітій моторах сприяє необхідному рівню.

Звичайно, RXX діє разом з іншими датчиками та регуляторами. Наприклад, кількість прибуття кисню безпосередньо регулюється DMRV (спеціальним регулятором споживання маси), а коливання обертання кривого валу. DPKV (датчик розташування коліна).

Діагностика

Перевірка PHX передбачає процедуру, під час якої відбувається інсульт стрижня. Цей метод діагностики називається методом заголовка. Правда, вам доведеться протестувати разом із помічником: помічник повинен повернути ключ у замку, а власник Лансера повинен слідувати за переходом стрижня.

Ви повинні знати, що робочий датчик з кожним циклом I/запалювання повинно йти вперед і назад на 1 мм (загальна кількість циклів до 60). Не потрібно запустити двигун! Якщо щонайменше 1 раз протягом 60 повторень циклу годинника/запалювання з стебла не поширюватиметься і не рухається, є привід сумніватися у справедливості елемента. Перевірка RXX починається після того, як датчик буде поставлений на роз’єм.

Заміна регулятора холостого ходу. Mitsubishi Lancer, 1.6 л., 2005 на Drive2

Тривалий час я вже мучився з проблемою запуску “гарячого” двигуна. У попередніх примітках я виклав, у чому проблема, але, я думаю, варто згадати.

Я давно виявив, що при запуску двигуна «нагріти» оберти холостого до 500, тоді протягом 2-3 секунд піднімаються до 900, а потім падають до 750-800. Іноді стрілка тахометра могла висіти на 500 близько 1-2 секунди.

Цей факт, звичайно, напружений. Змінив вузол дросельної заслінки, не допомогло. Я сподівався, що після заміни підказок котушок запалювання, ця проблема залишиться. Але немає. Я навіть не знав, що мені потрібно замінити. Ну, це перший лямбда-зон? До речі, дросель змінився не через це, а тому, що час вже став клієнтом Тіта. Я трохи примружився, звичайно, на RXX, але чи вмираючий датчик міг тривати цілий рік у цьому режимі?! У коментарях до моїх нотаток та на форумах люди радили спробувати змінити RXX або встановили свої кроки.

Я вирішив придбати вживаний оригінальний регулятор. Я не хотів звертатися до нових китайських даних. І, схоже, кандидат на покупку випадково з’явився. Продавець, звичайно, сказав, що регулятор оригінальний. Проблема полягає в тому, що я особливо не знаю, як відрізнити китайський RXX від фабрики. А в Інтернеті майже немає інформації на цю тему. Взагалі, я купив його) ось що я прийшов.

Коробка, як, з оригінальною наклейкою. Прикріплення болтів у комплекті. На самому регуляторі, скажімо, випадок. Загалом, я не знаю Китаю чи ні. Трохи пізніше ми організуємо невелику порівняльну характеристику.

Прочитавши достатню інформацію, я піднявся, щоб змінити RXX. Ослаблений викруткою затискач на трубі, яка з’єднує коробку повітряного фільтра та вузол дросельної заслінки. Він зняв трубу. Сама коробка не розбирала повітряний фільтр, але без нього це було б явно зручніше. Ми бачимо про таку картину, ось це, наш rxx.

Фото вже встановило новий регулятор, але це не так важливо. Малюнок у цьому місці завжди буде однаковою)

Я зняв роз’єм, відкрутив три болти, на яких rxx відпочиває. У мене є Amadeus Production Amadeic роман, тож ті самі болти регулятора управління простою для шестикутника. Відкрутило все з храпочкою з відповідною головою та невеликим шестикутником.Ми виймаємо наш регулятор.Але тепер спробуємо провести невелике порівняння. Видно, що на новому PXX немає опуклої піктограми “Mitsubishi”, а старий PXX має дещо інший вигляд.Тоді я розпочав інтенсивне купання в силіконовому мастилі. Кілька разів збирав всю верхню частину. Потім підключений до роз’єму, увімкнув запалювання і розпорошіть його силіконом у цьому положенні. Я не знаю, це правильно чи ні, але я все зробив. Не було помічника. Потім він знову вимкнув RXX з роз’єму і розлив його силіконовою мастилом зверху ще кілька разів.

Після того, як він уже повністю встановив новий регулятор і зібрав всю структуру, ввімкнув 3-4 рази ще 3-4 рази і вимкнув запалювання.

Тепер настав час зробити адаптацію PXX. Все було прочитано на “Форумі Амадея”. Вийміть клем з акумулятора на 15 хвилин. Відповідно, після цього часу ми повернемо його назад. Ми запускаємо машину і даємо їй працювати на холостому ходу без навантажень протягом 10 хвилин. Потім ми зачекаємо, почекаємо 10 секунд і почнемо знову. Ну, і там ми вже спостерігаємо за швидкістю на абсолютно теплому двигуні.

Я досі не впевнений у оригінальності RXX. Старий не викинувся, це, звичайно, не буде зайвим. Але! Чtо un! Повороти старту стрибають приблизно до 1200-1300, і опускаються до прийнятних.

Я сподіваюся, що довга проблема була усунена, і мій новий вживаний RXX у майбутньому не засмутить мене. Так, до речі, здавалося, що під час руху на дуже низькій швидкості в першій передачі, в деякі моменти це стало помітно меншим, ніж струшування машини.Додаток: Заміна регулятора холостого ходу не вирішила проблему малювання революцій, описаних у цьому записі. Крім того, я скажу, що заміна датчика температури теплоносія, той, що знаходиться у випадку термостата, також не допоможе. Ці твердження базуються на особистому досвіді. Тимчасовий ефект того факту, що проблема осідання була усунена після заміни PSX, я думаю, що це пов’язано з тим, що регулятор ще не був пристосований до кінця. Після невеликого пробігу все знову стане на місце. Проблема плаває, t.Е. Це не з’являється постійно. Я колись так, щоб малюнок революцій зникав протягом декількох місяців, але потім знову повернувся. Я припускаю, що цю проблему потрібно вирішити програмно, t.Е. Спочатку намагайтеся встановити кроки PXX. Я ще цього не робив.

Mitsubishi Lancer 9 (IX), заміна RXX (регулятор простою)

Всім привіт! Я зіткнувся з неприємностями багатьох ліцеровиків. відштовхуючись від RXX (простою регулятора) і, в результаті стрибка, нестабільність обертів у холостому ходу. Це тривало, поки машина не відмовилася від початку (схопиться і зупиняється негайно), тримаючи імпульс під час газу, кинув педаль. вона зупиняється. Мені було цікаво, що робити? Searches on the Internet led to several options: MD619857. Drestyil, collapsible, reliable (brown insert) 1450A116. restyl (RXX complete with the body to which warranty turnover control) MD619928. another Drestyl1450A132. replacement 1450A116 (only RXX, without, without RXX. без корпусу та опалення) інфа не є точною, він особисто не тримав жодної з цих деталей у своїх руках! Я вразив ціни. волосся стояло в кінці! Почав дивитися в бік Китаю і використовувався з розправами. Як показали відгуки: Китай. як пощастило, в основному не дуже пощастило!)) З розпродажів використаних. для зміни AWL для мила, наскільки ця частина досі не відома! І на нашій колективній фермі немає цих розправ. для мене це не було варіантом. Я вирішив замовити одне китайське ремесло, як корейське походження (CGA 11-SNT6198-ra), але знову відгуки привели мене до відчаю! Я справді не знав, що робити. Варто зазначити окремо, що у мене є модернізований дросель. це було зроблено за схемою: я даю рідний (раніше видаливши RXX та DPDZ), а в заміщенні я негайно отримую відновлений, модифікований, але з іншого машина. Отже, з обігріваючими поворотами, я не одразу працював з ним. вони були завищені весь час. жодних коректив не допомогло! І в розпачі він почав шукати варіанти в Інтернеті, поки я випадково не знайшов один цікавий звіт: www.Drive2.ru/b/489856345625855042/і там я знайшов своє рішення! Я відразу скажу, що раніше я намагався відновити його рідного, добре, що Dorestail є розблокованим:

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Я не хотів зрозуміти відразу, я вирішив допомогти з ключем розлучення. і RXX, звичайно, зламався!

Невдала спроба розібрати RXX. зламала справу

Я не скажу, які слова я прокляв. результат, коли я трохи подрібнений, повернув на голову, загорнув цю коричневу вставку товстим шаром острова і злегка витягнув легкість!

Важливий допоміжний інструмент. острів!))

І для цього мені соромно, витрачайте свій час!

Як результат, він очистив усе, змащував, пролив тріщину суперклюзом, зібрав, поставив його на місце але, хлопці, це все панель. виробництво на пластикових деталях, подорожувало дуже мало, і всі проблеми повернулися!За допомогою ENOT82 я зміг замовити себе таким ублюдком:

Мій новий RXC з нагрівальним блоком

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Ця частина б’є по.різному, головна стаття:

Mitsubishi E169012Mikuni E169012E169012 MIKUNI MITSUBISHI НАДАЛЬНИЙ РЕГУЛЬТАТ 1450A116MIKUNI MITSUBISHI E169012 MITSUBISHI 1450A116 E169012 MIKUNI MITSUB ISHI E169012MITSUBISHIESTIS E1 28, MD619857) і t.С.

Для спокою я використовував два нові прокладки:

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Прокладка для самої дросельної заслінки

Процес видалення та заміни RXX/DZ вже багато разів описаний, але я все ще згадую пару важливих моментів, що стикалися, це може бути корисно для тих, хто це вперше)))))

Вугілля регулятора холостого ходу Lancer 9. Drive2

Я спеціально не буду враховувати деталі роботи регулятора холостого ходу, тут є достатньо статей на приводі з описом його роботи, я розповім вам лише у короткій особливій моїй проблемі.Блок управління двигуном прагне підтримувати швидкість холостого ходу в межах 800 (для ручної коробки передач), коли ви стоїте на місці, а також у режимі завантаження двигуна, коли ви увімкаєте фари, кондиціонер, скрутіть кермо, для цього, Електромагнітний клапан встановлений на дроселі, який регулює перетин проходу повітряного каналу, повз демпфера. у мене була така проблема, коли двигун був повністю прогрітий (особливо в теплі) простою швидкістю, впав до 500 Або навіть менше, ялина ялино звертався, майже слава. Я вирішив промити дросель і перевірити регулятор простою. Я вимив усе, я перевірив регулятор відповідно до методу Тіт (увімкнув запалювання 60 разів і подивився на нього, щоб воно було стабільно просунуто). Взагалі він зібрав усе все, затопив силіконовий мастило в регуляторі та пішов їздити. Спочатку двигун почав працювати нормально, швидкість становила 800, і все було б добре, але після 500 км проблема повернулася.Регулятор знову був демонтований. Він підписує просто

Ось мій регулятор, старий.стиль

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Необхідно повернути коричневий направляючий стрижень проти годинникової стрілки, вона сидить там щільно, спочатку я спробував щипцями через ганчір сам регулятор, вдаривши нижню частину цього самого посібника, все ще перемістив її з місця. Потім стебло разом із направляючим скручується з нитки ротора.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Ротор просто витягується з корпусу, є невеликий підшипник, я очистив всю цю справу, помазав підшипник, перевірив обмотки на внутрішню протрою, нормально. Загалом, як я розумію, головна проблема всіх цих регуляторів полягає в тому, що ця пара. це посібник, стрижень, виготовлений з пластику, звичайно, протягом багатьох років служби, міліонів циклів, відкриття обкладинки, стрижень разом з направляючим не стиснув один і той же Чіло! І коли педаль газу відкрита (ми йдемо), регулятор повністю закритий, повітря проходить через дросель, як тільки газ вивільняється, сорозель закривається, а регулятор, в свою чергу, повинен відкрити обхідний канал, але t.До. Є велика робота, він просто клить у закритому положенні.Подав Tokar (привіт дядьку Воді). Він зробив для мене новий путівник з другого плацта, а форми стрижні стояли під розміром ремонту, як у посібнику!

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Помазав усе, зібране. Тепер повороти, як очікувалося, очікувалося.

Ремонт RXX Mitsubishi Lancer 9 4G18 та 4G15. Mitsubishi Lancer, 1.6 л., 2005 на Drive2

Сьогодні я спробую показати вам причини старших революцій після гальмування та нестабільної революції революцій, якщо ви вже встановили модифікований дросель! Природно, дуже важливо, щоб обмотка початкового RXC не була закрита, так що його електрична частина працює! Але механічна частина після 10 років роботи RXC значно зношується.

І так, що спричинило ремонт RXX? Під час перевірки, використовуючи запалювання, було виявлено, що стрижень був піднятий зовсім небагато:

До об’єму, від зносу путівників стрижня та затискачів, з’являється люфт Stirstone:

На недослідженому RXX рух стрижня має велику амплітуду, я покажу приклад на наступному

Яка причина зменшення амплітуди стрижня стрижня?1. Носіння направляючих стрижнів та кліпів2. Носіння спірального кроку на кінцевій частині стрижня, захованого всередині rxx.

І так, щоб вирішити проблему, зношений оригінальний RXX був видалений, і як донор до нього взяв китайський розбірливий RXX. Перш за все, вам потрібно розібрати RXX. Мені було незручно зняти процес розбирання, тому я додаю відео, знайдене в Інтернеті. Треба одразу сказати, що метод розбору плоскогубців надзвичайно небезпечний, оскільки існує велика ймовірність пошкодження коричневої клітки RXX. Особисто я зробив трохи інакше! Я надягаю гумові рукавички, щоб збільшити зчеплення з пластиковою частиною PHX і руками скрутив затискач! Так, це важко! Але трохи надихається, і все це зрозуміє! У той же час, кліп залишиться!

І так, після розбору RXX у нас є такі деталі: 1. Випадок RXX2. Вісь (ротор) з підшипником3. Стрижня (гриб.чорний) 4. Кліп (коричневий) 5. Весна

Неправильно використаний оригінальний rxx

Випадок оригінального RXX має опуклий значок mitsubishi

Зірка оригінального RXX

Знос кліпу оригіналу RXX

Вісь і стебло оригінальної збірки RXX

Далі ми переходимо до аналізу китайської RXX.

Неправильно використаний китайський rxx

Випадок китайського RXX не має опуклих знань

Перевірка та очищення PXX, Адаптація XX. Коротке керівництво.

Перевірка та очищення PXX (ми робимо все на повністю охолодженому двигуні):

Вийміть трубу, що переходить від повітряного фільтра до дросельної заслінки, під ним є PXX, вийміть роз’єм з PXX, відкрутіть три болти, вийміть дросель RXX, підключіть роз’єм назад, утримуйте RXX у відкритій долоні.2. Друга людина потрапляє за кермо і вмикає запалювання (але не запускає двигун), без пауз, повторюючи серію “вимкнено”, 50-60 разів (чим більше повторень, тим точніше тест).3. Кожного разу RXC повинен працювати “вперед і назад” в осьовому напрямку носом, амплітуда близько 1 мм. Якщо це хоча б раз клацає або щось не так візуально-RXX вже “хворий”.4. Якщо PHX нагрівається так, що неможливо було б утримувати його у вашій руці-це зазвичай позначається міжпрофільним закриттям, ви можете побачити його наявність або відсутність, перевіривши обмову RXX тестер: Підручник у режимі омометра, опір між двома крайніми висновками нижнього ряду в блоці регулятора:

Потім один із середніх і кожен з двох бічних висновків:

Повторіть зазначену перевірку на наявність висновків верхнього ряду блоку.Опір повинен бути в межах 0,030-0,060 KOHM.Якщо при будь.якому вимірюванні опір відрізняється від зазначеного, регулятор несправний і його слід замінити.-5. RXX очищення-пожвавлення з клініком для вуглеводів, вибухніть стисненим повітрям, рясно змащується рідким універсальним силіконовим мастилом (аерозоль), повторіть тест з ПП.2-4, якщо RXX не почав працювати нормально-варто шукати новий або з розбою.6. Після тестування та мастильних груп RXX доцільно здійснити адаптацію XX.

Адаптація XX (може бути здійснена на охолодженому або на нагрітому двигуні): 1. Ми видаляємо клему з акумулятора протягом 15 хвилин (плюс або мінус. це не має значення).2. Ми одягаємо термінал назад.3. Запустіть машину, нехай вона працює рівно 10 хвилин на холостому ходу, всі навантаження вимкнено.4. Мужність машина, пауза 10 секунд, почніть знову.5. Ми чекаємо, поки двигун розігріться до робочої температури і спостерігаємо за швидкістю-якщо ми стояли на 750-800-все гаразд.6. У наступному 100-150 км пробігу все повинно нормалізуватися.

Rxx. регулятор холостого ходу. Що вам потрібно зробити, але робити мало. (Частина 3)

І давайте перейдемо до корисного.

Регулятор Купера (RXX)

Частота обертання колінчастого вала зберігається на заданому рівні за допомогою ступінчастого електродвигуна, регулюючи потік повітря, що проходить через обхідний канал, обходячи дросель.Як правило, він не провалюється миттєво, з деякими симптомами. Несе відповідальність за роботу бездіяльності (характеризується випадками швидкості, що падає нижче норми). Сам механізм. це проста конструкція, і у випадку проблем з проблемами його можна спробувати промити. Проблема PHX проявляється у вигляді помилки P0505, двигун може зупинитися.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

PXX розташований на будівлі дросельної заслінки, збоку від коробки повітряного фільтра прямо під його трубою. Для доступу необхідно зняти гофру та тіло самої коробки фільтра. Відкрутіть 3 болти, на одному з них є фіксатор безпеки, не забудьте повернути його на місце, коли повернення.

PXX у контакті з вузлом дросельної заслінки має прокладку. З зворотним збором змащуйте його з моторним маслом. У разі пошкодження замініть його (герметичне кільце MD 628313).Коли ви видалите RXX, необхідно перевірити його відповідно до методу Titus: вам потрібна друга людина, ввімкнеться і вимкне запалювання (до 60 циклів постійно), другий буде спостерігати за кутом стрижня. Правильне PXX слід подовжити і переміщувати назад до 1 мм з кожним включенням і вимкненням запалювання (вам не потрібно запускати машину).Якщо хоча б раз їх 60 циклів спостерігатимуть неправильну поведінку кроку двигуна кроку, то у цього RXX є проблеми.

Для можливості реанімації RXX. промийте його за допомогою очищувача карбюратора (карблінер). Сухе і видалити стисненим повітрям. Далі, не забудьте змащувати силікон PXX.Знову проведіть процедуру перевірки. Якщо проблема пішла, встановіть і перевірте роботу. Якщо проблема залишається, а крок двигун не працює рівномірно, цей PHX повинен бути замінений. Варіант також можливий, коли страждання пластикового наконечника PXX візуально спостерігається. Це вказує на його знос.Оригінальний RXX відомий своєю високою вартістю. Проблема вирішується пошуком аналогів. Домашні ділерс не мають аналогів, і для цього ви можете зв’язатися з eBay для його придбання.com (ціна, враховуючи доставку близько 60 UE).Також відомо, що існують два типи RXX. від рестайнованого автомобіля та рестіль. По.перше, PHX має більший ресурс. І вони взаємозамінні для 1.3 і 1.6 двигунів.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Перевірте роботу PXX. Увімкніть і вимкніть у 60 разів більше запалювання, подивіться на рухи PXX. Я зробив це просто, підтягнув проводку до лобового і поклав RXX вище, через кермо. його робота видима ідеально. Це набагато зручніше, ніж хтось просити запалювання))

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Продим набором для очищення RXX. очищувач карбюратора, WD40, і закінчуючи підкладкою з силіконовим мастилом

Підсумок: У тесті мій RXX не зробив жодної невдачі. добре! Гаманець більш темний.Після прання я пішов додому. Це більше прокотилося.Я скажу це, збої революцій зникли до 500-600 у XX в режимі D на світлофорі.Дріжджі в кабіні змінювались на м’які, не такі помітні, коли прискорюючи та перемикаючи передачі в режимі машини, він перестав відчувати ривки.Я задоволений процедурою. З машини є кілька нових відчуттів невеликих. Робота виконується не даремно =)

PS: Квітень 2015 року. Він зняв рідний rxx. Замовляв китайців напередодні 1200р. Покладіть його на перевірку.Рідна вага все ще має ситний кінець трохи. А тепер машина, коли випускає гальмо в пробці. він добре тягнеться вперед, на старому PXX без газу майже кулемет, що їхав майже на газ.У холостому ходу менше вібрацій. Загалом, поведінка автомобіля покращилася, незважаючи на те, що запасна частина. Китай з Aliexpress, який не було особливих надій

знаходиться, датчик, lanser, lancer

119. Перевірка та очищення RXX (регулятор холостого ходу)

Це було страшно, очі бояться їх рук. Використання Інструкції і вдихнув більше повітря, я пішов до гаража. Процедура проста, але робити це самостійно і страшно вперше! ))

!Процедура повинна здійснюватися на повністю охолодженому двигуні!

Вийміть протоку та повітря. Видалення насадки з дросельної заслінки. Ми бачимо RXX. Вийміть мікросхему з нього і відкрутіть. Увага, будьте пильними! На болті, який ближче до щита двигуна, є кріплення для проводки, не падайте. Клем від акумулятора не можна видалити.

Відкручувати. Ми оглядаємо. В принципі, стан не фатальний, але вам потрібно очистити.

Ми з’єднуємо мікросхему назад. Нам це знадобиться для того, щоб провести його чек. Т.До. Я зробив ту саму процедуру, моїм помічником був гаджет виробництва корпорації Apple. Ми закладаємо RXX комфортно, націлюючи на нього камеру, увімкнуть відео, І ми самі ходимо в салон. Увімкніть і вимкніть запалювання 50-60 разів, в той час як все навантаження слід вимкнути. Після останнього разу, B/Off, ми швидко виходимо і візьмемо його в руку RXX. Якщо гаряче, все погано. З нами все добре, RHH не нагрівався. Подивившись відео, я був переконаний, я цитую:

ЩоКожного разу RXC повинен працювати “вперед і назад” в осьовому напрямку носом, амплітуда близько 1 мм. Якщо це хоча б раз клацає або щось не так візуально-rxx вже “хворийЩо.

Я зрозумів роботу RXX. Ми починаємо його чистити. Нам знадобиться:

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer
знаходиться, датчик, lanser, lancer

Після очищення, висушіть і змащуйте силіконом:

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Зробивши процедуру, поверніть все назад, і ми адаптуємо RXX, я цитую:

1. Снимаем клемму с аккумулятора на 15 минут (плюс или минус — неважно).2. Одеваем клемму обратно.3. Заводим машину, даёте поработать ей ровно 10 минут на холостом ходу, все нагрузки выключены.4. Глушим машину, пауза 10 секунд, заведите опять.5. Ждем прогрева двигателя до рабочей температуры и смотрим обороты — если встали на 750-800 — все окей

Такий чудовий я провів свій вечір! ))

Завжди залишайте місце в машині, для Бога та вашого ангела!Весь світ і добро!З повагою, PM9 мм!

Регулятор простою на Lancer 9 Restyil необмежений? Хто сказав?(Багато листів. )

Коротше кажучи, я отримав два мертві restyl rchx. Один від 1.6. Другий з EVO (як я розумію це так само, як і 2.0). Різниця полягає лише в кінчику носа. На 1.6 Він з скосами. На 2.0 кінчик носа прямокутна. Між ними немає різниці.Багато людей вважають revyl. Ну, ебать! Якщо це було якось зібраним, це може бути розібрано і розібрано))))).Тож почнемо.Складніше розібрати PXX, ніж Драстилова, але навіть двома способами))))).1) Можна зняти лише ніс.Це вимагає двох людей.Принцип аналізу дуже простий. Коли запалювання увімкнено, PXH спочатку простягає ніс і простягається через секунду. Ви можете використовувати це) Перша особа (номер 1) сягає за кермом. Друга особа (номер 2) утримує в руці знятий PXX і з’єднує і вимикає з’єднувач до нього.Слостання дій: 2 з’єднує роз’єм (не до кінця, щоб легко видалити) 1.Ніс вдосконалений.2 видаляє з’єднувач, поки ніс не почав рухатися.1 вимикає запалювання.А потім знову.2 ставить на роз’єм 10.1 вимкнув запалювання.Так 4 рази, а ніс залишає канавки, а потім легко відкрутиться.На зборі Лансерського клубу Санкт-Петербурга, I та MAL-SPB (MAL-SPB) за 2 хвилини демонструвалися.Потім ви можете очистити ніс ватами та внутрішніми прорізами в жирі rhh і збирати. Асамблея. це також пригода)))) вам потрібно зробити все так само, як при розбиранні, але в іншій послідовності.Перший включає запалювання.Другий чекав, що другий з’єднує роз’єм до RXX.Ніс рухається.Перший вимикає запалювання.Другий вимикає роз’єм.І знову.Перший включає запалювання.Другий чекає секунду і з’єднує знімний.Перший вимикає запалювання.Другий видаляє роз’єм.Головне. поєднати зуби на носі та вирізання у випадку PXX.Це був перший шлях.

2) метод (повне демонстрація).Перед тим, як розбиратися, вийміть прокладку гуми.Вам потрібно відрізати той факт.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Але на фотографії видно, що необхідно вирізати круглу випинання найменшого діаметра

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Ми обережно вирізаємо, щоб не пошкодити кругові виступи, між якими є гумова прокладка.Так повністю розрізати по колу.Далі, застосовуючи номінальні подібні зусилля, ми виносимо уступ з тіла.

Тут на фотографії він уже трохи вийшов.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Далі ми виймаємо підшипник з магнітом.

Ми бачимо пил і бруд на внутрішній кінчику замість змащування.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Ми бачимо те саме всередині в центрі. Корпус. Дві речі повинні бути зроблені відразу. Як тільки підшипник з магнітом. 1Bate гострий край того, що залишається складки (яку ми вирізали), щоб було легко зібрати все це пізніше. 2 Витягніть м’яч і пружину з центру корпусу (на фотографії він світить у центрі) і промийте все там карблінером і очистіть його від бруду.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Далі ми очищаємо посібник з магніту від бруду і знаходимо це.

знаходиться, датчик, lanser, lancer

знаходиться, датчик, lanser, lancer

Найцікавіше, що ядро ​​- це метал

Заміна

До речі, експерти стверджують, що це було так, ніби поява Poshtilin RXX є найбільш життєздатним, ніж оновлений.

Статура Оновлена ​​модель DHH Модель дрестилінгу DHH
Універсальний 1450A115 MD619857 MD619856
Седан 1450A116 MD619857 MD619856 MD619928

Датчик високої якості DHX миттєво збільшить швидкість двигуна, приносячи їх до типових значень. Швидка швидкість до п’ятсот шостих революцій/хвилину в системі XX (ми більше не хвилюємося на світлофорі зобов’язані повністю зникнути, якщо ручка коробки передач D). Якщо датчик пошкоджений, двигун трясеться в кабіні на холостому ходу, нагадує слонів, і в цьому випадку після зміни його практично не відчувати.

Ремонт

Зниження швидкості холостого ходу часто вказує на проблему RXX. Ви повинні розпочати ремонт з огляду частини. Для цього вийміть трубу, що переходить від повітряного фільтра до дросельної заслінки, під якою розташований датчик, відкрутіть болти і витягніть її з корпусу дросельної заслінки.

Розбір RXX

Щоб розібратися з демонтажним датчиком, просто виконайте наступні дії:

 • поверніть направляючу стрижню проти годинникової стрілки;
 • скрутити стебло з нитки ротора;
 • Зніміть ротор з корпусу і вийміть підшипник.

Посібник і стрижень виготовлені з пластику, тому вони піддаються значному зносу, який можна помітити за рахунок зменшення кількості швидкостей. Однак керівництво можна замінити, а стебло обробляється на токарному верстаті, оновлюючи зношені канавки.

Візуально ви можете помітити оселене вуглецеве волокно, дефекти корпусу або зношування голки. Для очищення використовується рідина для промивання карбюратора, після чого регулятор підірвається стисненим повітрям і змащується силіконовим мастилом. Зазвичай. тип аерозолю.

Під час очищення ви не можете натиснути на датчик клапана, щоб бути недбалим, легко повністю зіпсувати деталь.

Адаптація RXX

Після очищення та змащення необхідно адаптувати датчик:

 • Необхідно зняти клему з акумулятора на чверть години, а потім встановити його назад;
 • Запустіть двигун і залиште його на десять хвилин, без додаткових навантажень;
 • Потопити електростанцію на десять секунд і почати знову;
 • Нехай двигун розігрівається до робочої температури. Якщо швидкість зросла до 800, то датчик успішно адаптувався.

RXX зможе повністю повернутися на сто кілометрів пробігу.

Діагностика

Перевірка PHX передбачає процедуру, під час якої відбувається інсульт стрижня. Цей метод діагностики називається методом заголовка. Правда, вам доведеться протестувати разом із помічником: помічник повинен повернути ключ у замку, а власник Лансера повинен слідувати за переходом стрижня.

Ви повинні знати, що робочий датчик з кожним циклом I/запалювання повинно йти вперед і назад на 1 мм (загальна кількість циклів до 60). Не потрібно запустити двигун! Якщо щонайменше 1 раз протягом 60 повторень циклу годинника/запалювання з стебла не поширюватиметься і не рухається, є привід сумніватися у справедливості елемента. Перевірка RXX починається після того, як датчик буде поставлений на роз’єм.

Мета DHH: Що загрожує мітку датчика

Основна мета атрибута автомобіля. встановити революції в режимі очікування. Якщо є проблеми PXX, оборот знижується вниз звичайні значення, що не є хорошим жодним чином. Лансер чхає і кіоски, а не попередньо нагріта машина в прохолодну погоду дуже складна. Власник автомобіля повинен регулярно натискати на педаль газу та утримувати момент.Ви можете розпізнати проблему датчика DHX на інформаційній панелі Lancer у вигляді зображення помилки ВР.

Датчик працює наступним чином: Електричний двигун шляхом рівномірного обертання дає забезпечення рівного потоку кисню через спеціальний шлях. Аналогічно, відхилення в обертанні кривого валу на не розігрітій моторах сприяє необхідному рівню.

Звичайно, RXX діє разом з іншими датчиками та регуляторами. Наприклад, кількість прибуття кисню безпосередньо регулюється DMRV (спеціальним регулятором споживання маси), а коливання обертання кривого валу. DPKV (датчик розташування коліна).

Ремонт

Зниження швидкості холостого ходу часто вказує на проблему RXX. Ви повинні розпочати ремонт з огляду частини. Для цього вийміть трубу, що переходить від повітряного фільтра до дросельної заслінки, під якою розташований датчик, відкрутіть болти і витягніть її з корпусу дросельної заслінки.

Розбір RXX

Щоб розібратися з демонтажним датчиком, просто виконайте наступні дії:

 • поверніть направляючу стрижню проти годинникової стрілки;
 • скрутити стебло з нитки ротора;
 • Зніміть ротор з корпусу і вийміть підшипник.

Посібник і стрижень виготовлені з пластику, тому вони піддаються значному зносу, який можна помітити за рахунок зменшення кількості швидкостей. Однак керівництво можна замінити, а стебло обробляється на токарному верстаті, оновлюючи зношені канавки.

Візуально ви можете помітити оселене вуглецеве волокно, дефекти корпусу або зношування голки. Для очищення використовується рідина для промивання карбюратора, після чого регулятор підірвається стисненим повітрям і змащується силіконовим мастилом. Зазвичай. тип аерозолю.

Під час очищення ви не можете натиснути на датчик клапана, щоб бути недбалим, легко повністю зіпсувати деталь.

Адаптація RXX

Після очищення та змащення необхідно адаптувати датчик:

 • Необхідно зняти клему з акумулятора на чверть години, а потім встановити його назад;
 • Запустіть двигун і залиште його на десять хвилин, без додаткових навантажень;
 • Потопити електростанцію на десять секунд і почати знову;
 • Нехай двигун розігрівається до робочої температури. Якщо швидкість зросла до 800, то датчик успішно адаптувався.

RXX зможе повністю повернутися на сто кілометрів пробігу.

Діагностика

Перевірка PHX передбачає процедуру, під час якої відбувається інсульт стрижня. Цей метод діагностики називається методом заголовка. Правда, вам доведеться протестувати разом із помічником: помічник повинен повернути ключ у замку, а власник Лансера повинен слідувати за переходом стрижня.

Ви повинні знати, що робочий датчик з кожним циклом I/запалювання повинно йти вперед і назад на 1 мм (загальна кількість циклів до 60). Не потрібно запустити двигун! Якщо щонайменше 1 раз протягом 60 повторень циклу годинника/запалювання з стебла не поширюватиметься і не рухається, є привід сумніватися у справедливості елемента. Перевірка RXX починається після того, як датчик буде поставлений на роз’єм.

Мета DHH: Що загрожує мітку датчика

Основна мета атрибута автомобіля. встановити революції в режимі очікування. Якщо є проблеми PXX, оборот знижується вниз звичайні значення, що не є хорошим жодним чином. Лансер чхає і кіоски, а не попередньо нагріта машина в прохолодну погоду дуже складна. Власник автомобіля повинен регулярно натискати на педаль газу та утримувати момент.Ви можете розпізнати проблему датчика DHX на інформаційній панелі Lancer у вигляді зображення помилки ВР.

Датчик працює наступним чином: Електричний двигун шляхом рівномірного обертання дає забезпечення рівного потоку кисню через спеціальний шлях. Аналогічно, відхилення в обертанні кривого валу на не розігрітій моторах сприяє необхідному рівню.

Звичайно, RXX діє разом з іншими датчиками та регуляторами. Наприклад, кількість прибуття кисню безпосередньо регулюється DMRV (спеціальним регулятором споживання маси), а коливання обертання кривого валу. DPKV (датчик розташування коліна).

Mitsubishi Lancer 9 DEDER

DHH промивають основним пріоритетом для очищення карбюраторів. Потім вони висохнуть і підірвані сильним потоком придушеного кисню. Нарешті, весь пристрій змащується силіконом. Якщо RXX в хорошому стані з самого початку, а складність у його роботі була пов’язана із зовнішніми факторами, засміченням тощо, в цьому випадку подальша діагностика дає сприятливий результат. Питання з натисканням/натисканням стрижня зникне, і пристрій дозволяється поставити на своє місце. Однак цього не відбувається постійно. Значно більше DHH, як виявилося, зіпсовано заздалегідь, а діагностика після очищення забезпечує однакові дані. двигун PHX працює нерівномірно, що ні в якому разі не є неприйнятним. У цих умовах лише заміна датчика може допомогти. Визначте знос датчика можливий і візуально. Стражання пластикової наконечника про це поговорить.

Причини та ознаки несправностей RXX

Існує ряд проблем, які можуть призвести до несправності RXX Lancer 9:

 • природний знос двигуна кроку;
 • порушення постачання електроенергії;
 • забруднення стрижня та конуса;
 • Збиття ECU, який також можна визначити шляхом надмірного споживання палива, труднощі з експлуатацією електростанції тощо.

Діагностування поломки датчика сама не так складно. Досить, щоб запустити машину та демонтувати з’єднувальну розетку з колодки. Якщо з регулятором немає проблем, то повороти впадуть, а двигун зупиниться.

Ознаками, що не є перевищенням регулятора, є:

 • Нестабільна робота двигуна, він зупиняється, під час холодного запуску оберти колінчастого вала не збільшуються;
 • Якщо увімкнути фари або скористатися електричною системою автомобіля, революції XX падають;
 • Під час перемикання швидкості двигун періодично зупиняється;
 • помітно спонтанне збільшення та зменшення швидкості.

Ви можете знайти несправність як самостійно, проводячи ретельний огляд, і зв’язавшись із фахівцями в Сервісному центрі.

Крім того, несправності також інформуються про коди відмови, вони виглядають так:

 • P1509. Схема управління переживає перевантаження;
 • P1513. Закрика до “Меси”;
 • P1514. У постачанні електроенергії були проблеми, недостатньо енергії.

У таких випадках корінь проблем часто прихований у справності проводки. Тестові коди можна отримати при використанні сканера, а їх дешифрування можливе за допомогою спеціальної таблиці в мережі.

Заміна

До речі, експерти стверджують, що це було так, ніби поява Poshtilin RXX є найбільш життєздатним, ніж оновлений.

Модель дрестилінгу DHH

Universal 1450A115 MD619857 MD619856 Седан 1450A116 MD619857 MD619856 MD619928

Датчик високої якості DHX миттєво збільшить швидкість двигуна, приносячи їх до типових значень. Швидка швидкість до п’ятсот шостих революцій/хвилину в системі XX (ми більше не хвилюємося на світлофорі зобов’язані повністю зникнути, якщо ручка коробки передач D). Якщо датчик пошкоджений, двигун трясеться в кабіні на холостому ходу, нагадує слонів, і в цьому випадку після зміни його практично не відчувати.

Ремонт

Зниження швидкості холостого ходу часто вказує на проблему RXX. Ви повинні розпочати ремонт з огляду частини. Для цього вийміть трубу, що переходить від повітряного фільтра до дросельної заслінки, під якою розташований датчик, відкрутіть болти і витягніть її з корпусу дросельної заслінки.

Розбір RXX

Щоб розібратися з демонтажним датчиком, просто виконайте наступні дії:

 • поверніть направляючу стрижню проти годинникової стрілки;
 • скрутити стебло з нитки ротора;
 • Зніміть ротор з корпусу і вийміть підшипник.

Посібник і стрижень виготовлені з пластику, тому вони піддаються значному зносу, який можна помітити за рахунок зменшення кількості швидкостей. Однак керівництво можна замінити, а стебло обробляється на токарному верстаті, оновлюючи зношені канавки.

Візуально ви можете помітити оселене вуглецеве волокно, дефекти корпусу або зношування голки. Для очищення використовується рідина для промивання карбюратора, після чого регулятор підірвається стисненим повітрям і змащується силіконовим мастилом. Зазвичай. тип аерозолю.

Під час очищення ви не можете натиснути на датчик клапана, щоб бути недбалим, легко повністю зіпсувати деталь.

Адаптація RXX

Після очищення та змащення необхідно адаптувати датчик:

 • Необхідно зняти клему з акумулятора на чверть години, а потім встановити його назад;
 • Запустіть двигун і залиште його на десять хвилин, без додаткових навантажень;
 • Потопити електростанцію на десять секунд і почати знову;
 • Нехай двигун розігрівається до робочої температури. Якщо швидкість зросла до 800, то датчик успішно адаптувався.

RXX зможе повністю повернутися на сто кілометрів пробігу.

Діагностика

Перевірка PHX передбачає процедуру, під час якої відбувається інсульт стрижня. Цей метод діагностики називається методом заголовка. Правда, вам доведеться протестувати разом із помічником: помічник повинен повернути ключ у замку, а власник Лансера повинен слідувати за переходом стрижня.

Ви повинні знати, що робочий датчик з кожним циклом I/запалювання повинно йти вперед і назад на 1 мм (загальна кількість циклів до 60). Не потрібно запустити двигун! Якщо щонайменше 1 раз протягом 60 повторень циклу годинника/запалювання з стебла не поширюватиметься і не рухається, є привід сумніватися у справедливості елемента. Перевірка RXX починається після того, як датчик буде поставлений на роз’єм.

Мета DHH: Що загрожує мітку датчика

Основна мета атрибута автомобіля. встановити революції в режимі очікування. Якщо є проблеми PXX, оборот знижується вниз звичайні значення, що не є хорошим жодним чином. Лансер чхає і кіоски, а не попередньо нагріта машина в прохолодну погоду дуже складна. Власник автомобіля повинен регулярно натискати на педаль газу та утримувати момент.Ви можете розпізнати проблему датчика DHX на інформаційній панелі Lancer у вигляді зображення помилки ВР.

Датчик працює наступним чином: Електричний двигун шляхом рівномірного обертання дає забезпечення рівного потоку кисню через спеціальний шлях. Аналогічно, відхилення в обертанні кривого валу на не розігрітій моторах сприяє необхідному рівню.

Звичайно, RXX діє разом з іншими датчиками та регуляторами. Наприклад, кількість прибуття кисню безпосередньо регулюється DMRV (спеціальним регулятором споживання маси), а коливання обертання кривого валу. DPKV (датчик розташування коліна).

Помилка Mitsubishi Lancer P0505 Форум Chiptuner