Заміна задніх гальмівних дисків Passat B3. Заміна задніх прокладок Passat B5

Як змінити задні прокладки для Volkswagen Passat B5

Під час встановлення болта 1 необхідно використовувати новий болт. Коли відкрутіть болт, утримуйте направляючий палець від повороту.

Змініть гальмівні прокладки 2 на повній на одній осі автомобіля.

Власник суппорт із штангенциркуля з направляючими пальцями та захисними обкладинками 4 доставляється як запасна частина.

Не забудьте замінити всі прокладки на одній осі автомобіля, навіть якщо лише один блок досяг межі зносу. Якщо прокладки повторно встановіть, перед тим, як їх зняти, потрібно позначити.

При встановленні нових гальмівних колодок необхідно закрутити поршень у суппорт.

Коли поршень накручується, гальмівна рідина зміщується з гальмівного циліндра в резервуар для розширення, тому постійно контролювати рівень гальмівної рідини в резервуарі. Вилийте рідину з резервуара, якщо це необхідно.

Для кожного оригінального набору гальмівних колодок VW наноситься на кожен суппорт на одному новому болті.

Volkswagen Passat Grey Monster 2003 на Drive2

О, я не буду писати багато. Там все так просто, так просто. Всі 4 прокладки однакові. Колесо зазвичай видаляється, як і всі інші. Суппортер видаляється ще простіше.Єдина засідка. це скрутити поршень клавішею від шліфувальної машини, щоб натиснути його.Ні, є демонами WAG. І навіть 1500 можна витратити на них. Але ми вже в гаражі, колодки з нами та сверблячи руки.

Ми беремо шутер мовчазних блоків, з нього нам знадобиться лише шпилька та горіх.

Ми промиваємо гайку на суппортері, ми крутимо шпильку в голову (ну, це моено, щоб називати довгий болт з великими нитками).Звичайно, гай. Потім ми беремо старий блок, вирізаємо в ньому слот слайдом під стилею. І вуаля, виливши старий блок у суппорт, скручуючи гайку на стрижні. Але не дуже, щоб нічого не зламати нам. Як трохи відпочивав. із загальним ключем від шліфувальної машини (маленькі, 125 дисків), ми за годинниковою стрілкою мимо.Як тільки наша адаптація вже хоче впасти, від того, що акцент ослаблений, ми знову крутямо стрижня, відпочивають. тепер ми крутимо ключ від шліфувальної машини. Близько 5 хвилин вам потрібно зробити цей процес.

Правда, у мене все ще є питання. Ви, коли ви повністю накрутили поршень, у вас є пильниці на краях поршня, не піднімаються? Я боявся зламати черевик. Бо як тільки він ледве почав підніматися, я спробував покласти колодки і відкинути суппорт назад. Млинець. Я забив його з кіянкою, дешево.

Є нюанс все ще крутий. Вам потрібно стежити за пружинами на блоках. Вони прагнуть впасти в слайд. Зверніть увагу на цей момент, перш ніж скрутити суппорт на місці)

Заміна задніх гальмівних дисків та прокладок на VW Passat B5

Настав час замінити задні гальмівні диски, а отже, накладки. У цій операції немає нічого складного, але все.таки є деякі нюанси, так що підемо!

Нам знадобиться такі запчастини:

 • Задні гальмівні диски: я взяв Brembo 08.5743.14. Зверніть увагу, що вони продаються в творі.
 • Задні гальмівні прокладки: Я взяв Brembo P 85 020. Вони йдуть на набір з 4 штук відразу з 2 боків.
 • Високотемпература мастила для екскурсоводів (пальців) гальмівних супортів. У мене є slipkote 220-r dbc. Багато людей люблять використовувати графітове змащення, Lile.D., Але ці мастильні матеріали не є високо.температурою. Краще використовувати «правильну» хімію, так що пізніше немає проблем.

Ось вони, абсолютно нові запчастини:

Зверніть увагу, що за допомогою гальмівних колодок входили нові болти для направляючих (пальців) гальмівних супортів:

Перш за все, налийте машину і надягайте безпечні опори: залишати машину лише на гнізді небезпечно! Потім ми видалимо колесо і отримуємо таке зображення:

Для того, щоб зняти гальмівний супорт, вам потрібно відкрути направляючі болти, показані стрілками. Але перед цим потрібно відключити кабель ручного гальма. В іншому випадку, в процесі відкручення верхнього болта, дуже легко пошкодити гумову сорочку.

Щоб зняти кабель гальмівного кабелю, потрібно зняти замок, показаний на

Щоб відкрутити болти путівників, необхідно утримувати їх від прокрутки на 15 з ключем з ключем:

Після звільнення супорта він повинен бути вивішений на якомусь дроті, щоб він не повісив на гальмівні шланги:

На фотографії нижче видно, що кронштейн заважає видалити гальмівний диск. Насправді ні! Я вивернув це помилково, хоча це було неможливо цього робити:

Ось помилково видалений кронштейн:

Справа в тому, що коли я змінив диск з іншого боку, я більше не стріляв у дужку (я не міг відкрутити жодного болта), і диск легко вийшов. Не повторюйте мої помилки: вам не потрібно видаляти кронштейн, щоб замінити гальмівні диски.

Ми продовжуємо: встановлюємо новий диск.

Оскільки моя кронштейна знята, я покажу її на видаленому: Далі вам потрібно очистити місця для путівників від старої мастила, змастіть путівники новим жиром.

Встановіть нові прокладки:

Щоб встановити суппорт на місці, потрібно натиснути поршні. На задніх супортерах поршні не просто натиснуті, а накручені: t.Е. Необхідно одночасно розчавити їх і скрутити за годинниковою стрілкою. Щоб полегшити своє життя, я давно купував спеціальний інструмент для цих цілей:

Ось суппорт на своєму місці:

Встановлюємо ручний гальмівний кабель назад:

От і все! Нічого складного.

Заміна задніх гальмівних колодок Volkswagen Passat B5 GP

задніх, гальмівних, диск, passat
Механізм заднього гальма: 1, 5. болти (35, 95 нм відповідно); 2. гальмівний суппорт; 3. гальмівний блок; 4. гальмівний диск; 6. кронштейни гальмівного супорта; 7. гальмівний шланг з порожнистим гвинтом (45 нм).
2. Вийміть шайбу замок (1) і від’єднайте кабель для паркування з суппорт (рис. 10.9).
3. Вийміть кріпильні болти гальмівного супорта до кронштейна (рис. 10.10).

Вийміть гальмівний супортер і зав’яжіть його з дротом, щоб гальмівні шланги не тягнули. 5. Вийміть гальмівні прокладки.

Установка 6. Обережно вийміть гальмівну рідину з резервуара.

Очистіть гальмівний супортер технічним алкоголем.

Уточіть поршень у циліндрі гальмівного колеса, повертаючи маховик пристрою MP 9-401 (стрілка).

Примітка. Якщо необхідно, утримуйте пристрій гайковим ключем (стрілка A).

Вийміть захисну плівку з задньої поверхні гальмівної колодки.

Встановіть гальмівний супорт з новими кріпильними болтами. Момент затягується: 35 нм. 13. Відрегулюйте важіль приводу приводу гальма.

задніх, гальмівних, диск, passat

задніх, гальмівних, диск, passat

Copyright © 2018 Формула-AVTO26.Ру

Заміна задніх гальмівних дисків Passat B3

Заміна задніх гальмівних колодок Passat B3 починається з видалення пружин, які приваблюють прокладки до опорного диска.

Для цього, зсередини, стрижень тримає стрижень, пружина стискається і виповниться на 90 градусів.

Виходить весняний чашка, і весна випускається.

Пружини, підтяжні прокладки не потрібно зняти. Досить витягнути колодки з диска підтримки та натиснути їх на вниз. Щоб вони залишали нижні опори. Це дозволяє зробити дизайн поршня циліндрів. Підтримка прокладок робить акцент лише з боку диска. Тому вони легко стрибають з гальмівного циліндра.

задніх, гальмівних, диск, passat

Тепер ви можете легко зняти всі щільні пружини та відключити кабель ручного ручка.

Passat B5 Задні супорти

Добре для всіх. Я заклинив задню панель, потягнув поршень для заміни, але сидіння під стрижнем ущільнювача рик/масляного ущільнювача пошкоджена, плюс на ньому є якийсь рукав, який немає іншого аналізу на фотографіях, i Не помічав крихти алюмінію, мабуть, це пошкодження. Це було з колишнім власником. Питання полягає в тому, що цей рукав/прокладка, що на фотографії сталь повинна бути там, або це робиться нашими майстями? І візьміть нову будівлю на розбирання або все ще подорожують, хоча я не знаю розуму, оскільки масляна ущільнення буде щільно сидіти в ньому. Пробачте за те, що я розбився, я поспішав, я планував швидко розібратися з цим, і, як завжди, мені доведеться отримати підлогу машини

Півгодини тому демонтували праву ззаду, це виявилося масляним ущільненням, яке було кільцем. Я зрозумів, коли відчув новий з віддаленого комплексу

Я вирішив до цих пір поставити віддалений комплекс, і крім того, сам суппорт є ідеальним, крім цього дефекту.

Ну, якщо він не тече, то рептилію котили. Якщо він тече, заміна, безумовно, є

Новий збори супорта FENKS 2500

У мене є 2 відносно мертвого багажника, але, здається, він без таких дірок), якщо вам це потрібно, вам потрібна доставка від вас, і я за номером 240р пиво) 89267o779o дзвінок, або SMS пишу, якщо я не піднімаю. Ми вирішимо там.

https: // www.Drive2.ru/l/4337781/це тема 1, шукайте цього автора продовження, якщо не зрозуміло, вона залишається. Взагалі я розібрав свої власні, купили дистанційні 2 ПК. Я не знав, що мені потрібно до аналізу, тому я взяв різні, один був просто з еластичними смугами (пилом, кільцями), а другий був повністю, і там був рукав, і там були болти для путівників. Я не пам’ятаю компанії, у зелених ящиках там ще був такий поршень. Коротше кажучи, там має бути рукав

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

Просто забудьте в пошуку: відремонтуйте задній суппорт VW Passat своїми руками, і там він дасть вам стільки.

Мені це здається в Emex 2 рази дорожче

Загальна інформація про гальмівну систему шасі. Гальмівна система. Volkswagen Passat B3

Гідравлічна гальмівна система з приводом ножа складається з головного гальмівного циліндра, підсилювача гальмівного приводу, гальма диска на передній і задній. Система гідравлічного гальмування має 2 контури, які діють по діагоналі. Один контур гальма покриває передню та задню ліву колеса, а другий. лівий та задній колесо передній та задній. Завдяки цьому, незважаючи на відмову від одного гальмівного ланцюга, автомобіль може зупинити гальмування одного переднього та протилежного одному задньому колесі.

На передніх колесах встановлюється дискове гальмо, яке в моделях з двигунами з потужністю 107 літрів.З. Для найкращого тепловідводу він охолоджується зсередини повітрям. Гальмування задніх коліс, залежно від моделі, здійснюється шляхом саморегулюючого комірця або дискового гальма в моделях з двигунами з потужністю 107 літрів.З

Над головним гальмівним циліндром у моторному відділенні знаходиться компенсаційний бак з гальмівною рідиною. Привід гідравлічного зчеплення (встановлений не на всіх моделях) розгортається гальмівною рідиною з одного бака. Тиск в обох гальмівних ланцюгах створюється головним гальмівним циліндром при вплиді на педаль гальма.

Підсилювач гальмівного приводу керується повітряним вакуумом. Через наявність відповідного клапана, гальмівна сила, створена педаль гальма, збільшується, якщо це необхідно, використовуючи вакуум. Вакуум вибирається з вхідного колектора двигуна. Дизельні двигуни мають спеціальний вакуумний насос, облямований збоку двигуна, який створює вакуум для підсилювача гальмівного приводу.

Ручне гальмування проводиться через кабель на гальмівних прокладках задніх коліс.

VW Passat Avtombips працює з супортами з механізмів гальмування колісних коліс, виготовлених різними фірмами: Girling, Ate або VW-II. Тому при заміні гальмівних майданчиків потрібні різні робочі операції.

Під час очищення гальмів піднімається гальмовий пил, що може спричинити небезпечні наслідки для здоров’я. Тому при очищенні гальмівної системи необхідно забезпечити, щоб цей пил не вдихав.

Гальмівні колодки підпадають під експлуатацію дозволів. ABE (Allgemeinen Betriebserlaubnis), крім того, вони призначені для відповідної моделі автомобіля.

Тому рекомендується використовувати гальмівні накладки лише фірми VW або дозволено Федеральним автомобільним департаментом. KVA (Kraftfahrtbundesamt). Такі гальмівні накладки мають відповідний номер КВ вступу до операції.

Робота з гальмівною системою вимагає екстремальної чистоти та перевірених методів роботи. Якщо необхідний досвід відсутній, то попрацюйте з гальмами слід проводити в спеціалізованій майстерні. Вказівка: На дорогах, дуже мокрих від дощу під час поїздки, необхідно час від часу гальмувати, щоб звільнити гальмівні диски з родовищ. Завдяки відцентровим силам вода з гальмівних дисків скидається, але тонка силіконова плівка, гумовий знос, мастило та інші забруднення, які знижують ефективність гальма, залишаються.

Якщо машина, після знущання на дорозі, розміщується на стоянці взимку, коли вулиці посипаються сіллю, доцільно гальмувати легким натисканням на педаль до повної зупинки. У цьому випадку гальмівні диски сухі і менше підлягають корозії.

Увага: Якщо після повороту виявлено змінений хід педалі гальма, то необхідно перевірити бічне побиття гальмівних дисків на зовнішньому діаметрі, якщо це необхідно, гальмовий диск слід замінити. Джерело

Встановлення

Перед встановленням перевірте зчеплення, см. Розділ “Машка”.

Підшипник затвора зчеплення перевіряйте на легкість переїзду.

Увага: Тільки протерти підшипник, не промивати. Якщо перед вилученням у підшипнику при вимкненні зчеплення виникли шум, то замініть підшипник, дивіться

Розсувна передача провідного валу очищається і легко змащує за допомогою антифрикційної пасти або розпилення за допомогою антифрикційного спрею на основі молібденуму.

Перевірте, чи є в блоці двигуна направляючих втулок для центрування коробки передач, інакше вкладаються в рукави.

Підніміть коробку передач і в горизонтальному положенні, щоб потрапити в зчеплення. Якщо при встановленні провідного валу роликової передачі не входить до прорізів диска зчеплення, то поверніть провідний вал вручну фланцем для карданського валу, поки прорізи не збігаються.

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

Асамблея виконується в послідовності тієї, яка відбулася під час зняття. Затягніть кріплення двигуна/коробки передач (M12), щоб затягнути момент 80 нм.

Встановіть амортизатор і затягніть болти на хвилину 30 нм, см. Розділ “передній міст”.

Назвіть ліворуч з лівих болтів, кріплення опори коробки передач, не затягніть.

Вийміть пристрій для підвіски двигуна та відставте передню підтримку двигуна вручну. 0 Встановіть циліндр зчеплення і затягніть кріпильний болт на мить 25 нм. У автомобілях з механічним приводом зчеплення встановіть кабельний стрижень, см. Розділ “Машка”.

Встановіть карданські вали, CM. Розділ “передній міст”.

Складіть захисний екран карданового валу.

Кришка зчеплення, щоб виправити момент 10 нм.

Встановіть систему вироблених газів, див. Розділ “Виробнича система вихлопних газів”.

Підключіть електричні дроти до коробки передач.

Дизельний двигун з газовим турбіном Boost: Встановіть повітряний шланг з турбокомпресора до холодильника. Для цього покладіть шланг на з’єднувальні форсунки і зафіксуйте затискач за допомогою затискаючого гвинта, 0, щоб вийти на пенсію до коробки передач коробки передач.

Увага: Якщо кабельна тяга на важелях була звільнена, перенесення приводів регулюються, див. внизу

Автомобілі з індикатором механічної швидкості: для виправлення приводного валу індикатора швидкості до коробки передач.

Автомобілі з електронним індикатором швидкості: Підключіть пробку до датчика швидкості.

Контроль рівня масла в коробці передач, див. внизу.

Вирівнюйте живлення, затягніть опори із встановленим значенням моменту, див. Розділ “двигун”.

Підключіть дріт маси (-) акумулятора.

Увага: Акумулятор може бути підключений лише з запалюванням, оскільки в іншому випадку система вприскування контролює блок управління. Введіть код пристрою антиграну для радіо, див. Розділ “Введення радіо.коду”

Введіть код пристрою антиграну для радіо, див. Розділ “Введення радіо.коду”.

Коли і як змінити гальмівні диски VW Passat B5

Гальмівні диски такого німецького автомобіля, як Passat B5, однак, як і будь.яка інша машина, повинні бути змінені, коли з’являється максимальний знос або якщо з’являється дефект принаймні одного гальмівного диска, як передня, так і задня вісь. У той же час, що стосується конкретних параметрів зносу диска, їх значення, як правило, виробники безпосередньо вказують на свої поверхні.

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

задніх, гальмівних, диск, passat

Щодо інформації про максимальний знос гальмівних дисків Passat B5, ви почуєте що.небудь від наших братів у господаря автомобіля, починаючи з діапазону 50. 100 тисяч. втеча і, закінчуючи, що ці продукти повинні бути змінені, коли вони досягають 2 міліметрового зносу.

Volkswagen Passat B6 гальмо: нюанси при виборі

Але без ADO ми відкрито відкриваємо програму дилера, а саме ELSA про послугу після.Sales автомобільного автомобіля, ми знаходимо відповідний розділ і читаємо:

 • Тип. це вентильована продукція;
 • діаметр. 312 мм;
 • Початкова товщина. 25 мм.;
 • Обмеження зносу. 22 мм, коли цей розмір досягає одного з дисків. замініть обидва.
 • може бути як 16 дюймів або діаметром 286 мм;
 • і на 17 дюймів і, відповідно, мають діаметр 310 мм;
 • Початкова товщина 16.дюймового диска. 12 мм;
 • і початковий параметр товщини 17 дюймів 22 мм;
 • граничний знос першого –10 мм, а другий. 20 мм. Якщо знайдено граничний знос одного з дисків, заміни обох.Що

Заміна задніх гальмівних дисків Passat B3

Заміна задніх гальмівних колодок Passat B3 починається з видалення пружин, які приваблюють прокладки до опорного диска.

Для цього, зсередини, стрижень тримає стрижень, пружина стискається і виповниться на 90 градусів.

Виходить весняний чашка, і весна випускається.

Пружини, підтяжні прокладки не потрібно зняти. Досить витягнути колодки з диска підтримки та натиснути їх на вниз. Щоб вони залишали нижні опори. Це дозволяє зробити дизайн поршня циліндрів. Підтримка прокладок робить акцент лише з боку диска. Тому вони легко стрибають з гальмівного циліндра.

задніх, гальмівних, диск, passat

Тепер ви можете легко зняти всі щільні пружини та відключити кабель ручного ручка.

Passat B5 Задні супорти

Добре для всіх. Я заклинив задню панель, потягнув поршень для заміни, але сидіння під стрижнем ущільнювача рик/масляного ущільнювача пошкоджена, плюс на ньому є якийсь рукав, який немає іншого аналізу на фотографіях, i Не помічав крихти алюмінію, мабуть, це пошкодження. Це було з колишнім власником. Питання полягає в тому, що цей рукав/прокладка, що на фотографії сталь повинна бути там, або це робиться нашими майстями? І візьміть нову будівлю на розбирання або все ще подорожують, хоча я не знаю розуму, оскільки масляна ущільнення буде щільно сидіти в ньому. Пробачте за те, що я розбився, я поспішав, я планував швидко розібратися з цим, і, як завжди, мені доведеться отримати підлогу машини

Півгодини тому демонтували праву ззаду, це виявилося масляним ущільненням, яке було кільцем. Я зрозумів, коли відчув новий з віддаленого комплексу

Я вирішив до цих пір поставити віддалений комплекс, і крім того, сам суппорт є ідеальним, крім цього дефекту.

Ну, якщо він не тече, то рептилію котили. Якщо він тече, заміна, безумовно, є

Новий збори супорта FENKS 2500

У мене є 2 відносно мертвого багажника, але, здається, він без таких дірок), якщо вам це потрібно, вам потрібна доставка від вас, і я за номером 240р пиво) 89267o779o дзвінок, або SMS пишу, якщо я не піднімаю. Ми вирішимо там.

https: // www.Drive2.ru/l/4337781/це тема 1, шукайте цього автора продовження, якщо не зрозуміло, вона залишається. Взагалі я розібрав свої власні, купили дистанційні 2 ПК. Я не знав, що мені потрібно до аналізу, тому я взяв різні, один був просто з еластичними смугами (пилом, кільцями), а другий був повністю, і там був рукав, і там були болти для путівників. Я не пам’ятаю компанії, у зелених ящиках там ще був такий поршень. Коротше кажучи, там має бути рукав

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

Просто забудьте в пошуку: відремонтуйте задній суппорт VW Passat своїми руками, і там він дасть вам стільки.

Мені це здається в Emex 2 рази дорожче

Загальна інформація про гальмівну систему шасі. Гальмівна система. Volkswagen Passat B3

Гідравлічна гальмівна система з приводом ножа складається з головного гальмівного циліндра, підсилювача гальмівного приводу, гальма диска на передній і задній. Система гідравлічного гальмування має 2 контури, які діють по діагоналі. Один контур гальма покриває передню та задню ліву колеса, а другий. лівий та задній колесо передній та задній. Завдяки цьому, незважаючи на відмову від одного гальмівного ланцюга, автомобіль може зупинити гальмування одного переднього та протилежного одному задньому колесі.

На передніх колесах встановлюється дискове гальмо, яке в моделях з двигунами з потужністю 107 літрів.З. Для найкращого тепловідводу він охолоджується зсередини повітрям. Гальмування задніх коліс, залежно від моделі, здійснюється шляхом саморегулюючого комірця або дискового гальма в моделях з двигунами з потужністю 107 літрів.З

Над головним гальмівним циліндром у моторному відділенні знаходиться компенсаційний бак з гальмівною рідиною. Привід гідравлічного зчеплення (встановлений не на всіх моделях) розгортається гальмівною рідиною з одного бака. Тиск в обох гальмівних ланцюгах створюється головним гальмівним циліндром при вплиді на педаль гальма.

Підсилювач гальмівного приводу керується повітряним вакуумом. Через наявність відповідного клапана, гальмівна сила, створена педаль гальма, збільшується, якщо це необхідно, використовуючи вакуум. Вакуум вибирається з вхідного колектора двигуна. Дизельні двигуни мають спеціальний вакуумний насос, облямований збоку двигуна, який створює вакуум для підсилювача гальмівного приводу.

Ручне гальмування проводиться через кабель на гальмівних прокладках задніх коліс.

VW Passat Avtombips працює з супортами з механізмів гальмування колісних коліс, виготовлених різними фірмами: Girling, Ate або VW-II. Тому при заміні гальмівних майданчиків потрібні різні робочі операції.

Під час очищення гальмів піднімається гальмовий пил, що може спричинити небезпечні наслідки для здоров’я. Тому при очищенні гальмівної системи необхідно забезпечити, щоб цей пил не вдихав.

Гальмівні колодки підпадають під експлуатацію дозволів. ABE (Allgemeinen Betriebserlaubnis), крім того, вони призначені для відповідної моделі автомобіля.

Тому рекомендується використовувати гальмівні накладки лише фірми VW або дозволено Федеральним автомобільним департаментом. KVA (Kraftfahrtbundesamt). Такі гальмівні накладки мають відповідний номер КВ вступу до операції.

Робота з гальмівною системою вимагає екстремальної чистоти та перевірених методів роботи. Якщо необхідний досвід відсутній, то попрацюйте з гальмами слід проводити в спеціалізованій майстерні. Вказівка: На дорогах, дуже мокрих від дощу під час поїздки, необхідно час від часу гальмувати, щоб звільнити гальмівні диски з родовищ. Завдяки відцентровим силам вода з гальмівних дисків скидається, але тонка силіконова плівка, гумовий знос, мастило та інші забруднення, які знижують ефективність гальма, залишаються.

Якщо машина, після знущання на дорозі, розміщується на стоянці взимку, коли вулиці посипаються сіллю, доцільно гальмувати легким натисканням на педаль до повної зупинки. У цьому випадку гальмівні диски сухі і менше підлягають корозії.

Увага: Якщо після повороту виявлено змінений хід педалі гальма, то необхідно перевірити бічне побиття гальмівних дисків на зовнішньому діаметрі, якщо це необхідно, гальмовий диск слід замінити. Джерело

Встановлення

Перед встановленням перевірте зчеплення, см. Розділ “Машка”.

Підшипник затвора зчеплення перевіряйте на легкість переїзду.

Увага: Тільки протерти підшипник, не промивати. Якщо перед вилученням у підшипнику при вимкненні зчеплення виникли шум, то замініть підшипник, дивіться

Розсувна передача провідного валу очищається і легко змащує за допомогою антифрикційної пасти або розпилення за допомогою антифрикційного спрею на основі молібденуму.

Перевірте, чи є в блоці двигуна направляючих втулок для центрування коробки передач, інакше вкладаються в рукави.

Підніміть коробку передач і в горизонтальному положенні, щоб потрапити в зчеплення. Якщо при встановленні провідного валу роликової передачі не входить до прорізів диска зчеплення, то поверніть провідний вал вручну фланцем для карданського валу, поки прорізи не збігаються.

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

Асамблея виконується в послідовності тієї, яка відбулася під час зняття. Затягніть кріплення двигуна/коробки передач (M12), щоб затягнути момент 80 нм.

Встановіть амортизатор і затягніть болти на хвилину 30 нм, см. Розділ “передній міст”.

Назвіть ліворуч з лівих болтів, кріплення опори коробки передач, не затягніть.

Вийміть пристрій для підвіски двигуна та відставте передню підтримку двигуна вручну. 0 Встановіть циліндр зчеплення і затягніть кріпильний болт на мить 25 нм. У автомобілях з механічним приводом зчеплення встановіть кабельний стрижень, см. Розділ “Машка”.

Встановіть карданські вали, CM. Розділ “передній міст”.

Складіть захисний екран карданового валу.

Кришка зчеплення, щоб виправити момент 10 нм.

Встановіть систему вироблених газів, див. Розділ “Виробнича система вихлопних газів”.

Підключіть електричні дроти до коробки передач.

Дизельний двигун з газовим турбіном Boost: Встановіть повітряний шланг з турбокомпресора до холодильника. Для цього покладіть шланг на з’єднувальні форсунки і зафіксуйте затискач за допомогою затискаючого гвинта, 0, щоб вийти на пенсію до коробки передач коробки передач.

Увага: Якщо кабельна тяга на важелях була звільнена, перенесення приводів регулюються, див. внизу

Автомобілі з індикатором механічної швидкості: для виправлення приводного валу індикатора швидкості до коробки передач.

Автомобілі з електронним індикатором швидкості: Підключіть пробку до датчика швидкості.

Контроль рівня масла в коробці передач, див. внизу.

Вирівнюйте живлення, затягніть опори із встановленим значенням моменту, див. Розділ “двигун”.

Підключіть дріт маси (-) акумулятора.

Увага: Акумулятор може бути підключений лише з запалюванням, оскільки в іншому випадку система вприскування контролює блок управління. Введіть код пристрою антиграну для радіо, див. Розділ “Введення радіо.коду”

Введіть код пристрою антиграну для радіо, див. Розділ “Введення радіо.коду”.

Коли і як змінити гальмівні диски VW Passat B5

Гальмівні диски такого німецького автомобіля, як Passat B5, однак, як і будь.яка інша машина, повинні бути змінені, коли з’являється максимальний знос або якщо з’являється дефект принаймні одного гальмівного диска, як передня, так і задня вісь. У той же час, що стосується конкретних параметрів зносу диска, їх значення, як правило, виробники безпосередньо вказують на свої поверхні.

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

задніх, гальмівних, диск, passat

Щодо інформації про максимальний знос гальмівних дисків Passat B5, ви почуєте що.небудь від наших братів у господаря автомобіля, починаючи з діапазону 50. 100 тисяч. втеча і, закінчуючи, що ці продукти повинні бути змінені, коли вони досягають 2 міліметрового зносу.

Volkswagen Passat B6 гальмо: нюанси при виборі

Але без ADO ми відкрито відкриваємо програму дилера, а саме ELSA про послугу після.Sales автомобільного автомобіля, ми знаходимо відповідний розділ і читаємо:

 • Тип. це вентильована продукція;
 • діаметр. 312 мм;
 • Початкова товщина. 25 мм.;
 • Обмеження зносу. 22 мм, коли цей розмір досягає одного з дисків. замініть обидва.
 • може бути як 16 дюймів або діаметром 286 мм;
 • і на 17 дюймів і, відповідно, мають діаметр 310 мм;
 • Початкова товщина 16.дюймового диска. 12 мм;
 • і початковий параметр товщини 17 дюймів 22 мм;
 • граничний знос першого –10 мм, а другий. 20 мм. Якщо знайдено граничний знос одного з дисків, заміни обох.Що

Вершина найкращих гальмівних продуктів відповідно до користувачів Passat B5

Нещодавно один із аналітичних центрів ринку витратних матеріалів гальмувало статистику щодо переваг користувачів Passat B5. Принаймні власники цього німецького автомобіля (а саме 10 відсотків), які висловили свою думку, що найкращим виробником гальмівних продуктів є Fenox.

Друге місце з точки зору попиту на запчастини для гальмівних систем належить до якої компанії, як Brembo. Тож вони вважають трохи менше 9 відсотків власників Passat B5.

А на третьому місці. це продукція для гальм такого виробника, як їла. Близько 5 відсотків пастомів впевнені в цьому.

задніх, гальмівних, диск, passat

Щодо загального. Потім перші топ.9 виробників оцінювали таким чином:

Заміна гальмівних прокладок, диски Passat B3

Для початку неможливо дозволити гальмівні диски на Volkswagen Passat B3 більше двох мм від початкової товщини. І не потрібно битися з бруківкою, це не про них. Просто сплетені диски мають меншу масу, відповідно нагріваються швидше і запобігають нормальній роботі гальм. А накладення зношених колодок на тонкі диски може призвести до втрати поршня від суппорт. Краще не думати про наслідки. Якщо прокладки стерти до металу, вам доведеться змінитися і диски. Диски змінюються лише парами.

Процедура встановлення гальмівних прокладок та дисків на Passat B3, як і інші машини, така: 1. Перед встановленням поверхня нових дисків повинна бути знежирена. Є спеціальна рідина, але ви можете зробити з ганчіркою, змоченою бензином. 2. Переконайтесь, що сидіння під димом чисте, не має іржі та набігів бруду.

Якщо старі подушечки нерівномірно зношені, вам потрібно звернути увагу на стан направляючих втулків суппорт, їхні пильови. Наявність ям неприйнятна, інакше прокладки в них застрягнуть. Невелику шорсткість можна усунути, залишивши всю площину з файлом

В іншому випадку вам доведеться змінити кронштейн (колісні диски на 14 дюймів Volkswagen Passat B3). Кислих охоронців слід обережно витягнути, трахкав, у випадку очевидної іржі “їсти”. замінити. Замініть розірвані пильовики, не забуваючи очистити бруд і змащувати путівники тонким шаром жиру. Як показує практика, самі пальці сильніші, але отвори в дужці, в якій вони рухаються. Більше того, нижні мають більший люфт, ніж у верхній. Якщо немає фінансових можливостей встановлювати нові дужки, ви можете тимчасово змінити старі місця. Це зменшить безкоштовний удар педалі гальма. 4. Ми не повинні забувати про пивоварки самого поршня: Обов’язково перевіряйте, чи є прогалини та тріщини. В іншому випадку вам доведеться знову розібрати гальма, щоб замінити пильні таки, і. Що гірше, змініть поршень

Невелику шорсткість можна усунути, залишивши всю площину з файлом. В іншому випадку вам доведеться змінити кронштейн (колісні диски на 14 дюймів Volkswagen Passat B3). Кислих охоронців слід обережно витягнути, трахкав, у випадку очевидної іржі “їсти”. замінити. Замініть розірвані пильовики, не забуваючи очистити бруд і змащувати путівники тонким шаром жиру. Як показує практика, самі пальці сильніші, але отвори в дужці, в якій вони рухаються. Більше того, нижні мають більший люфт, ніж у верхній. Якщо немає фінансових можливостей встановлювати нові дужки, ви можете тимчасово змінити старі місця. Це зменшить безкоштовний удар педалі гальма. 4. Ми не повинні забувати про пивоварки самого поршня: Обов’язково перевіряйте, чи є прогалини та тріщини. В іншому випадку вам доведеться знову розібрати гальма, щоб замінити пильні таки, і. Що гірше, змініть поршень.

Якщо життя змушує вас поставити нові колодки на старі колеса, які мають гроші, раджу вам не захоплюватися грою з наждаком, видаляючи краї з колодки. Краще трохи більше часу пройде до шліфування гальма, ніж блоки невідомого, дешева компанія, що зменшується по області пристосування (зрештою, ми обговорюємо дешевий варіант) почне давати диски нові пропорції. 6. Головне-спочатку пам’ятати про плескання деталей гальмівної системи (100-200 км.). Ефективність гальмування буде значно нижчою.

Категорія: гальмівна система

Як перевірити фактичну товщину та стан гальмівних дисків?

Існує два варіанти управління зносом. це за допомогою непрямих ознак, а друге. це, що робить товщину продукту

Непрямі ознаки гальмівних дисків:

 • Поява невдач, коли ви натискаєте на педаль гальма. Хоча причиною цього явища можуть бути проблеми, пов’язані з зносом прокладок, поява витоків (відмова манжети) у гальмівному циліндрі, дефіцит через витік гальмівної рідини. Однак для перевірки товщини дисків також необхідно на всякий випадок;
 • Поява вібрації або ривків під час гальмування. Такі симптоми можуть вказувати як на нерівномірний знос поверхні гальма, так і той самий нерівномірний знос прокладок;
 • Побиття керма під час гальмування. знову ж таки, може стати причиною зносу, як поверхнею продукту, так і колодками;
 • Кільце і свист під час гальмування. це, перш за все, вказує на знос прокладок до металевої основи, коли тертя металу прокладок на металі з неминучим пошкодженням поверхонь починається.

Таким чином, якщо з’являються ці або вищезазначені дефекти, то діагностичні процедури гальмівної системи об’єкта нашої уваги повинні здійснювати. У той же час, щоб виправдати попередню версію ймовірної відмови системи гальм, діагностичні сервісні гальма рекомендують оцінити їх стан за допомогою табличної методології для оцінки стану елементів гальмівної системи

У той же час, щоб виправдати попередню версію ймовірної відмови системи гальм, діагностичні сервісні гальма рекомендують оцінити їх стан за допомогою табличної методології для оцінки стану елементів гальмівної системи.

Симптоми Приклеюючи колодки до дисків Свердління Свист і гальмові гальма Побиття керма Поява ривків
Що потрібно зробити?
Замініть гальмівні прокладки Так Так Так Немає Немає
Перевірте роботу гальмівного супорта, а також поршнів та путівників Так Так Так Так Так
Перевірте товщину та поточні стани дисків Так Немає Так Так Так
Перевірте накладки Немає Так Немає Немає Немає
Перевірте підшипники концентраторів, а також механізми керма та підвіски Немає Немає Немає Так Так
Перевірте як шини, так і колеса Немає Немає Немає Так Немає

Заміна задніх гальмівних колодок Volkswagen Passat B5

Загальна інформація про заднє гальмо

задніх, гальмівних, диск, passat

Під час встановлення болта 1 необхідно використовувати новий болт. Коли відкрутіть болт, утримуйте направляючий палець від повороту.

задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat
задніх, гальмівних, диск, passat

Змініть гальмівні прокладки 2 на повній на одній осі автомобіля.

Власник суппорт із штангенциркуля з направляючими пальцями та захисними обкладинками 4 доставляється як запасна частина.

Не забудьте замінити всі прокладки на одній осі автомобіля, навіть якщо лише один блок досяг межі зносу. Якщо прокладки повторно встановіть, перед тим, як їх зняти, потрібно позначити.

Встановлення попереднього

Коли поршень накручується, гальмівна рідина зміщується з гальмівного циліндра в резервуар для розширення, тому постійно контролювати рівень гальмівної рідини в резервуарі. Вилийте рідину з резервуара, якщо це необхідно.

Для кожного оригінального набору гальмівних колодок VW наноситься на кожен суппорт на одному новому болті.

Як замінити гальмівні прокладки задніх коліс у VW Passat B5 1998.2005, Audi A4

Заміна задньої частини гальмівних прокладок і дисків Passat B5

Як перевірити гальмо машини

Коли гальмівні прокладки зношуються, відстань гальмування автомобіля збільшується. Це може призвести до ДТП. Іноді критичний знос гальм супроводжує появу неприємного писків. Необхідно періодично контролювати товщину робочого шару. Незважаючи на те, що виробники вказують у корумпованих документах, термін служби фактичного пробігу автомобіля з цими блоками може бути різним. Це залежить:

 • від умов експлуатації;
 • від стилю водіння автомобіля;
 • Якщо була заміна, ресурс деталей впливає
 • Температура навколишнього середовища.

Щоб виміряти товщину гальмівних прокладок, можна дістатись до них, навіть не знімаючи колеса, якщо колесо має литий диск із в’язальними голками. Але якщо колесо має безперервний диск, вам доведеться зняти колесо. Причиною заміни є:

 • Товщина не повинна бути менше п’яти міліметрів;
 • Крихке з’єднання накладок з основою;
 • Мало робоча поверхня;
 • Наявність глибоких канавок або поверхневих чіпів.

задніх, гальмівних, диск, passat

Верхня версії Passat

Описані гальмівні диски були встановлені на більшості модифікацій автомобіля з двигунами з ємністю до 200 літрів. З. всеосяжний. Але на більш потужних версіях були встановлені інші типи гальм з різними характеристиками.

3.2 fsi 4motion (250 л. З.) і 3.6 R36 4Motion (300 л. З.)

Параметр Фронт Тил
Тип гальмівного механізму 1lk; 1lm 2EA; 2EL
Тип диска Вентильований Вентильований
Діаметр, мм 345 310
Висота, мм 49,5 48.2
Товщина, мм тридцять 22
Мінімально прийнятний, мм 27 20
Кількість дірок 5 5
Стаття (згідно з каталогом Brembo) 09.C892.одинадцять 09.A200.одинадцять

Існують модернізовані аналоги, провітрені з проникненням, 09.C892.1x і 09.A200.1x, спереду і ззаду.

Фронт Тил
VAG 1K0615301ABVAG 1K0615301ARVAG 1K0615301MABS 17559APEC Bracking DSK2473APEC Bracking SDK64866ATE 2401300111ATE 2401300115102ATE 430115BENDIX 521443BENDI X 562239bendix 562239BBLUE Print Adv18431111bosch 0986479204BREMBO 09A20110BREMBO 09A20111cifam 800851comline Adc1469vdelphi BG9952FEDERAL MOGULA DDF1504FER ODO DDF1504Girling 6043505GRAF DF29851GRAF DF29852LEMFORMFORMFORMFORMFORMFORDER 3086501MEYLE 11552101010MINTEX MDC171NK 204786PAGID 54206PilenGA V862TEXTAR 92120 00Textar 92120603Textar 982001206TRUSTING DF1070TRW DF4350SVAICO V1080091ZIMMERMANN 100330120zimMermann 100330152 Ваг 3QD615601AVAG 1K0615601NVAG 5Q0615601EVAG 5QM615601A