Де знаходиться блок комфорту Skoda Octavia а5

Блок запобіжників в салоні

Відкриваємо водійські двері кришка блоку буде в панелі. Зняти її можна за допомогою викрутки. піддягши знизу (див схему.)

Для наочності показано кілька фотографій блоків. Для зіставлення розташуванню основних запобіжників в різних машинах.

Запобіжники Skoda octavia a5 і реле з описом призначення

Skoda Octavia 2 го покоління створена на платформі а5. Випускалася в 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 і 2013 році з кузовами універсал і ліфтбек, як з бензиновими так і дизельними двигунами. У цьому матеріалі ми надамо опис блоків запобіжників і реле Skoda Octavia а5, місця їх розташування, фотографії та схеми. Окремо виділимо запобіжники відповідають за прикурювач і омивач. У висновку запропонуємо для скачування повну електричну схему автомобіля.

Кількість елементів в блоці і їх призначення може відрізнятися від представленого і залежить від року випуску, рівня комплектації авто і країни призначення поставки.

Де знаходиться блок комфорту Skoda Octavia Tour

Під електроустаткуванням системи комфорту автомобіля мається на увазі сукупність різних приладів, як то єдиний замок, дистанційне керування, регулювання дзеркала зовнішнього вигляду, електричні склопідйомники, внутрішнє освітлення, управління зсувний панеллю даху, протиугінна сигналізація, а також пам’ять сидінь і дзеркала.

Єдиний замок приводиться в рух електродвигуном. Він складається з одного центрального приладу управління, двох або чотирьох дверних приладів управління, чотирьох блоків замикання дверей, а також двигунів і вимикачів для замків кришки багажника або двері задка. Інші відомості щодо єдиного замку наведені в підрозділі Єдиний замок. загальні відомості і вакуумні шланги.

Обмін даними між приладами управління відбувається через так звану CAN-шину (по комутованих лініях). CAN є скороченням слів Controlled Area Network і означає, що прилади керування пов’язані один з одним в одну мережу. Наприклад, зв’язок центрального приладу управління з приладом керування дверима відбувається по двох проводах. Без CAN-шини зв’язок здійснювалася б за допомогою 14 кабелів. Завдяки цьому електронна система займає небагато місця і мало важить.

Прилади управління дверима утворюють разом з електродвигунами склопідйомників блок. Блок управляє наступними функціями електричних склопідйомників:

Якщо скло при русі вгору зустрічається з перешкодою, наприклад, з рукою, механізм захисту повертає скло в попереднє положення. Захист від защемлення складається з датчика Холла, розташованого на платі приладу керування дверима і кільцевого магніту на осі двигуна. За допомогою датчика Холла прилад керування дверима розпізнає зменшення числа обертів двигуна (при виникненні перешкоди руху) і змінює полярність напруги на двигуні, тобто.

Захист від защемлення може бути виключена, якщо стеклопод’емник, після зупинки скла, включається двічі протягом 5 з.

Після втрати електроживлення приладу керування дверима, наприклад, внаслідок відключення акумуляторної батареї прилад керування повинен знову запам’ятати кінцеві положення скла. В іншому випадку неможлива автоматична робота вікна, дивись підрозділ Зняття і установка акумуляторної батареї.

Прилад керування дверима здійснює також функції управління регулюванням дзеркала зовнішнього вигляду і його обігрівом.

Центральний орган управління знаходиться в блоці панелі приладів і виконує наступні функції:

Дистанційне керування має радіус дії близько 7 м, при сприятливих умовах до 10 м.

Передача даних від передавача на ключі до приймача в автомобілі відображається оптично за допомогою LED на вимикачі ключа. Вбудовані акумуляторні батареї забезпечують близько 5 000 натискань.

Якщо при натисканні вимикача LED не світиться, батареї необхідно замінити.

Вікна та зсувні панель люка даху дистанційно не зачиняються.

Приймальна антена дистанційного керування знаходиться в стійці А автомобіля з боку водія. Стійка А. перша стійка кузова, в яку впирається двері водія.

Команда “відкривання / закривання” дистанційного керування підтверджується центральним приладом управління шляхом короткочасного миготіння. Якщо єдиний замок відкривається за допомогою дистанційного керування і при цьому двері або кришка багажника / двері задка не відкриваються, автомобіль закривається автоматично знову через 30 з.

Блок комфорту Skoda Octavia а5 де знаходиться?

Відповідь: Skoda Octavia 1998р система комфорту

У даній ситуації простіше все взяти інший блок і увіткнути його. Головне щоб роз’єми підходили і обязалова двері залиш відкр. тільки замок замкніть. Я ставив на Audi лівий блок вона у мене двері закрив а відкривати відмовилася. А в іншому цілком прийнятний варіант для перевірки. По крайнього заходу у мене лівий блок дещо які свої функції виконував і для авто підміна пройшла без наслідків.

блок реле

Він знаходиться під самою панеллю приладів, за облицювальною панеллю.

 • B4. реле напруги харчування (30)
 • B5. реле обігріву заднього скла
 • B6. реле звукового сигналу
 • B7. реле.1- насоса омивача скла
 • B8. реле.2- насоса омивача скла
 • B9. кoммутaціoннoe рeлe для кoнтaктa X

В даному виконанні, тут знаходиться і центральний блок управління.

 • рeлe нaпряжeнія живленні (15).J329-
 • реле пристрою для обігріву заднього стекла.J9-
 • рeлe нaпряжeнія живленні (50).J682- / реле стартера 1.J906-
 • реле паливного насоса (створення тиску в системі живлення).J643- (у літерних позначень двигуна BUD, CGGA, BSE, BSF, CMXA, CHGA) / реле паливного насоса.J17- (у дизельних двигунів)
 • комутаційне реле для контакту Х.J59-

Додатковий блок реле над ЦБУ

 • D1. реле незалежного отопітеля.J485- (у автомобілів з незалежним додатковим обігрівачем) / реле для малої теплопроізводітельності.J359- (у автомобілів з додатковим резистивним обігрівачем (РТС))
 • D2.1. реле звукового сігнала.J4-
 • D2.2. реле паливного насоса (у літерних позначень двигуна BUD, CGGA, BSE, BSF, CMXA, CHGA) /. реле додаткового паливного насоса.J832- (у літерних позначень двигуна CLCA, CLCB, CFHF, CFHC, CEGA)
 • D3. реле для великої теплопроізводітельності.J360- (у автомобілів з додатковим резистивним обігрівачем (РТС)) D3.1. реле вентилятора для впуску свіжого воздуха.J13- (у автомобілів з незалежним додатковим обігрівачем)
 • D3.2. реле паливного насоса додаткового отопітеля.J749- (у автомобілів з незалежним додатковим обігрівачем)
 • D4. реле стартера 2.J907-
 • D5.1. рeлe фaрooбмивaтeлeй.J39
 • D5.2. реле для нагрівального елемента.J925- (у літерного позначення двигуна CAYC)

Більше інформації про розташування, доступ, а так само відео приклад зняття блоку комфорту можете знайти в даному відео.

знаходиться, блок, комфорт, skoda

Чи не працює грубка? У деяких моделях передбачений термо-запобіжник грубки, який розташовується окремо.

Skoda Octavia 1998р система комфорту

Підкажіть, хто може, а то голову зламав. Приїхала авто. Skoda Актавіа 1998р движок AKL обсяг 1595.Якоби після аварії, аварія була з права, перестав працювати центральний замок і скло, підйомники пропав авто-світло в салоні. Точніше. З багажника працюють обидві двері з правого боку, і замки та вікна відкриває і закриває. З боку водія замки на обох дверях працюють, скла немає. Якщо зняти і знову надіти водійський дверний роз’єм, скло підйомник водійський починає працювати хвилин 30, потім вмирає.

Задній водійський стеклопод’емник живе своїм життям, може працювати може, немає, закономірності не якийсь немає. Діагнозу пише, що через харчування двері, обидві ліві і задні праві заблоковані. Хоча задні праві працює без проблем. Всі дроти продзвонив від дверей до блоку комфорту. K-L волосінь в порядку пакети інформації по ній бігають. Чи не на нема на. витоку немає. і. силові в нормі. Блок комфорту і блок водійських дверей підкидав з розбору робочий. Результат той-же. Я так розумію потрібно зробити адоптацию, але як не знаю.

Блок Комфорту 1C0 Все Вирішено, докладна інструкція.

Далі почався пошук фішки і терморегулятори роз’єму для блоку з радіоуправленіем.Фішка знайшлася у всім відомого Goflik.

Далі інструкція по терморегулятори фішки виключно для блоків 1C0: № Т15 контактний роз’єм. (1C0) 1 Пусто2 Пусто3 Пусто4 Пусто5 Коричнево-Червоний Br-Ro Вимикач капота (штатна сигналка) 6 Пусто7 Антена (обплетення чорного кабелю) 8 Пусто9 Пусто10 Антена (плюс чорного кабелю) 11 Чорно-Жовтий Sw-Ge (Сигнальний ріжок для штатної сигналки ) 12 Червоно-Жовтий Ro-Ge попер. F11113 Червоно-Чорний Ro-Sw F114 (перед Ц.З.) 14 Чорно-Зелений Sw-Gn (приборка) Т32 / 2 (для штатної сигналки) 15 Чорно-Білий Sw-Ws (приборка) Т32 / 18 (для штатної сигналки )

Хто то радить підключати дроти живлення на постійний Я не за і не проти такого варіанту, але що буде не понятно.Я підключив як написано. штатно до запобіжника на дроти повісив ще 1 запобіжник додатковий (номінал вибрав такий же як вказано на проводах до яких треба підключитися: F111. 5A F114- 10A)

Распіновал фішку і почав сборку.Провода взяв з купленої давно проводки донора.Антенна була зроблена зі звичайного дроту антенного.

Після повної установки (крім Сирени тимчасово) Потрібно адаптувати Блок комфорту: Заходимо в 46 блок. Адаптація 10:03. Автоматичне блокування дверей при швидкості більше 15 км / ч1. включено0. отключено04. Автоматична розблокування дверей при витягуванні ключа із замка зажіганія1. включено0. отключено05. Дозволити моніторинг внутрішнього простору при подвійному закриття ЦЗ (тільки для машин з встановленими датчиками обсягу ) 1. включено0. отключено06. Звуковий сигнал при знятті блокування (зняття з охорони) 1. включено0. отключено07. Звуковий сигнал при установці блокування (постановки на охорону) 1. включено0. отключено08. Включення світлової сигналізації при знятті блокування (моргає двічі) 1. включено0. отключено09. Включення світлової сигналізації при установці блокування (моргає один раз) 1. включено0. отключено10. Звуковий сигнал сигналізації (в Німеччині сигнали заборонені. Якщо вибрати Німеччину, то звукові підтвердження постановки / зняття охорони працювати не будуть). Європа-Німеччина. Великобританія

Після адаптації заново перекодував блок на всякий випадок, для цього заходимо в 46 блок. Кодування 7: Запам’ятати отриманий 5-ти значний код (про всяк випадок) Записати новий код: Центральний замок (2 двері / 2-електричних склопідіймача): 00064 = Розблокування тільки водійських двері00065 = Розблокування всіх дверейЦентральний замок (4 двері / 2-електричних склопідіймача ): 00066 = Розблокування тільки водійських двері00067 = Розблокування всіх дверейЦентральний замок (4 двері / 4-електричних склопідіймача): 00258 = Розблокування тільки водійських двері00259 = Розблокування всіх дверей

На жаль фоток особливо нет.Есть фінальне відео роботи сігналізаціі.Доволен як слон.Осталось виконати 2 моменти: 1) підключити сірену1) І попросити або зробити самому доводчики стёкол.Надеюсь що відомий Гуру погодитися допомогти мені в цьому питанні

Блоку комфорту Skoda Octavia а5 ремонт своїми руками

З якоїсь причини він не відкривається. У мене була подібна проблема із задньою лівою лампою заднього ходу.

Лампа ціла, на контакті при включенні заднього ходу було 0. У сервісі як я зрозумів перепрограмували блок можливо перепрошили. Чи може через нього і не працювати обігріву сидінь? У запуску двигуна він не бере, і на роботу стартера не впливає.

Мануал по блоку комфорту SSP_017

Блок комфорту у Skoda знаходиться під рульовою панеллю. Його можна визначити тільки «пірнувши» під кермо.

У змісті розділи по самодіагностики, принцип дії системи, робота в режимі очікування, дії при ДТП, шина CANспеціальние функції, схеми з’єднань і багато іншого.

В автомобілі Skoda OCTAVIA встановлена ​​децентралізована електронна система «комфорт» (Convenience Electronics System), до складу якої входять:

Додатково до її складу можуть входити:

Всі складові елементи системи «комфорт» об’єднані між собою шиною CAN (CAN-інтерфейс), що здійснює обмін даними між ними.

За що відповідає блок комфорту Skoda Octavia Tour

У зв’язку з цим викладаю фотозвіт на прикладі двигуна BLP. Пробіг 90 тис. Найбільша нагальна проблема в турбированних двигунах це виникнення Передув.

Особливо це актуально для дизельних двигунів так як утворення сажі в випускних газах призводить до швидкого накопичення її всередині турбіни і підклинювання геометрії. Спочатку спробуємо розібратися як відбувається регулювання тиску наддуву, а потім розглянемо як виглядає Передув в логах. Пристрій і принцип дії. Літерне позначення двигуна: Двигун TSI 1,4 л л.

У порівнянні зі своїм попередником новий двигун TSI при значно більш низькій витраті палива і викид CO2 має суттєво кращі характеристики потужності. Від двох двигунів TSI з подвійним наддувом його відрізняє перш за все відсутність компресора і нова система охолодження наддувочного повітря. блок комфорту Skoda Octavia Tour

Досвід власника Запобіжники Skoda Octavia Tour А4, встановлені в блок комфорту Skoda Octavia Tour запобіжників розташованому в торці торпеди з лівого боку, блок запобіжників закритий пластмасовою кришкою, яка просто знімається начерк.

При поломці концевика в замку дверей Skoda Octavia Tour А4, в салоні при відкритті дверей не запалюється св Опис електронних схем на автомобілі UAZ Буханець Однією з найбільш частих проблем російських автомобілів є поломка якихось електронних пристроїв, в цьому вам допоможе розібратися схема живлення.

Єдиним вирішенням цієї перепони буде здійснюватися перевірка стану запобіжників. Темою сьогоднішньої статті буде схема живлення автомобіл Блок комфорту Skoda Octavia ремонт Ремонт електричного блоку комфорту Skoda Octavia А5.

17 коментарів

Хлопці підкажіть які ознаки коли накрився блок комфорту

Нещодавно у офіціалів був і вони машину брали, де глючила електрика. Тадей поворотник горів, вікна довільно відкривалися Поставили вони діагноз заміна блоку комфорту. А так на Драйв2 залезь, там хлопці їх лагодять на кшталт

Alexey, у мене все нормально працює тільки акб розріджується по елек все ок

Сергій, Шукайте, що жере аккум. В прикурювача нічого не встромлений постійно?

все откл, откл сигналку все одно йде розряд

Все таки ремонтується блок комфорту чи ні? Загорілася задня ВТФ.

Сергій, Ви вирішили свою проблему з розрядкою акумулятора даремно? І якщо так, то як? У мене та ж сама проблема (Scoda Octavia A5).

Валерій, задайте своє питання у нас в групі ВК. можливо, там Сергій швидше побачить і відповість.

валерий якщо є чим, поділіться, у мене та ж сама проблема.

задайте питання у нас в групі. Skoda підкажуть. https://vk.com/avtopol_msk

Хто підкаже? У мене перестала бризкати рідина омивача лобового скла. Моторчик зняли перевірили на пряму він цілий і працює. Думав запобіжник, виявилося не реле не запобіжник на обиватель немає. Кажуть блок комфорту. Може хто в курсі, що може бути?

Здрастуй Олег. Ні не перевіряв, але як тільки проварачіваешь ключ запалювання один раз спрацьовує моторчик і потім не працює. Вимикаєш запалювання і знову включаєш така-ж історія. Через те грішимо на блок комфорту, але не впевнений.

тоді варіант на діагностику. шнурком почитайте на що лається машина.

від Xxx-Funtik-xxX тим, хто збирається ставити нештатний ксенон і як вмирає блок комфорту.

Розглянемо ситуацію: Автомобіль з ксеноном, і автомобіль без ксенону. Має один і той же блок комфорту це поки що чисті факти. І чому ж на автомобілі з ксеноном з заводу немає проблем? Ні, це не чари колдовства- це просто заводська кодування блоку.

Чому ж тоді горять блоки комфорту у автомобілів без заводського ксенону?

В даному випадку стояли обманки в ВТФ, які і погубили блок.

Ксенон на автомобілі не йшов з заводу і блок комфорту будуть коректно працювати при дотриманні декількох умов:

1) НІЯКИХ використання обманок! Ні в габаритах, ні в задніх стоп-сигналах, ні в підсвічуванні номера. НІДЕ!

2) Підбирати блок розпалу ксенону. максимально наближений за характеристиками до штатних блокам. МТФ слим лайн без обманок- вдале рішення (перевірено багатьма моїми і не тільки клієнтами)

3) Грамотна установка, що виключає коротиші й проведення на соплях

4) Виправлення параметрии світла в блоці комфорту.

Всі ВСЬОГО 4 ПРОСТИХ ПРАВИЛА! І ваш блок буде жити довго і щасливо.

UPD. Скільки не зустрічав ситуацій з померлим блоком комфорта- у всіх випадках було порушено хоча б одне правило »(с)

Поради по ремонту автомобіля Skoda Octavia А4 Tour. досвід власника

Запобіжники автомобіль Skoda Octavia Tour А4

Запобіжники Skoda Octavia Tour А4, встановлені в блоці запобіжників розташованому в торці торпеди з лівого боку, блок запобіжників закритий пластмасовою кришкою, яка просто знімається (малюнок).

Блок запобіжників Skoda Octavia Tour А4 і розміщення запобіжників в блоці може відрізнятися, це залежить від того, який у Вас автомобіль. до рестайлінгу або після рестайлінгу

Рестайлінг (фейсліфтінг). незначне зміна зовнішнього (внутрішнього) дизайну моделі, через певний період її виробництва.

Запобіжники Skoda Octavia Tour А4, до рестайлінгу (розміщення):

 • 1. 10А. Підігрів обприскувачів лобового скла, підігрів дзеркал
 • 2. 10А. Покажчики поворотів
 • 3. 5А. Освітлення
 • 4. 5А. Освітлення номерного знака
 • 5. 7,5А. Особливе обладнання
 • 6. 5А. Система замків дверей з ЦЗ
 • 7. 10А. Фари заднього ходу, Коробка автомат
 • 8. 5А. Телефон
 • 9. 5А. Анти блокировочная система гальм «ABS»
 • 10. 10А. Блок управління двигуном внутрішнього згоряння
 • 11. 5А. Панель приладів, Коробка автомат
 • 12. 7,5А. Електроживлення діагностичної установки, телефон
 • 13. 10А. Ліхтарі стоп-сигнал
 • 14. 10А. Освітлення салону, система замків дверей з ЦЗ
 • 15. 5А. Панель приладів, Коробка автомат
 • 16. 10А. Електричне зчеплення, Коробка автомат
 • 17. 7,5А. Підігрів циліндрів замків дверей
 • 18. 10А. Права фара дальнього світла
 • 19. 10А. Ліва фара дальнього світла
 • 20. 15А. Права фара ближнього світла, коректор фари
 • 21. 15А. Ліва фара ближнього світла, коректор фари
 • 22. 5А. Правий габарит
 • 23. 5А. Лівий габарит
 • 24- 20А. Склоочисник
 • 25. 25А. Вентилятор бухгалтерської системи опалення, кондиціонер
 • 26. 25А. Підігрів заднього скла
 • 27. вільний
 • 28. 15А. Паливний насос
 • 29. 15А / 10А. Блок управління бензиновим / дизельним двигуном
 • 30. 20А. Електро люк у даху автомобіля
 • 31. 20А. Коробка автомат
 • 32. 10А / 15А. Блок управління бензиновим / дизельним двигуном
 • 33. 20А. Омивач фар
 • 34. 10А / 15А. Блок управління бензиновим / дизельним двигуном
 • 35. 30А. Побутова розетка тягово-зчіпного пристрою
 • 36. 15А. фронтальні і задні протитуманні фари
 • 37. вільний
 • 38. 10А. Освітлення багажника, система замків дверей з ЦЗ
 • 39. 15А. Система аварійної світлової сигналізації
 • 40. 20А. Сигнал
 • 41. 15А. Прикурювати
 • 42. 15А. Авто радіоприймач / магнітола
 • 43. 10А. Блок управління бензиновим / дизельним двигуном
 • 44. 15А. Підігрів сидінь

VESKO-TRANS.RU

17 коментарів

Хлопці підкажіть які ознаки коли накрився блок комфорту

Нещодавно у офіціалів був і вони машину брали, де глючила електрика. Тадей поворотник горів, вікна довільно відкривалися Поставили вони діагноз заміна блоку комфорту. А так на Драйв2 залезь, там хлопці їх лагодять на кшталт

Alexey, у мене все нормально працює тільки акб розріджується по елек все ок

Сергій, Шукайте, що жере аккум. В прикурювача нічого не встромлений постійно?

все откл, откл сигналку все одно йде розряд

Все таки ремонтується блок комфорту чи ні? Загорілася задня ВТФ.

Сергій, Ви вирішили свою проблему з розрядкою акумулятора даремно? І якщо так, то як? У мене та ж сама проблема (Scoda Octavia A5).

Валерій, задайте своє питання у нас в групі ВК. можливо, там Сергій швидше побачить і відповість.

валерий якщо є чим, поділіться, у мене та ж сама проблема.

задайте питання у нас в групі. Skoda підкажуть. https://vk.com/avtopol_msk

Хто підкаже? У мене перестала бризкати рідина омивача лобового скла. Моторчик зняли перевірили на пряму він цілий і працює. Думав запобіжник, виявилося не реле не запобіжник на обиватель немає. Кажуть блок комфорту. Може хто в курсі, що може бути?

Здрастуй Олег. Ні не перевіряв, але як тільки проварачіваешь ключ запалювання один раз спрацьовує моторчик і потім не працює. Вимикаєш запалювання і знову включаєш така-ж історія. Через те грішимо на блок комфорту, але не впевнений.

тоді варіант на діагностику. шнурком почитайте на що лається машина.

від Xxx-Funtik-xxX тим, хто збирається ставити нештатний ксенон і як вмирає блок комфорту.

Розглянемо ситуацію: Автомобіль з ксеноном, і автомобіль без ксенону. Має один і той же блок комфорту це поки що чисті факти. І чому ж на автомобілі з ксеноном з заводу немає проблем? Ні, це не чари колдовства- це просто заводська кодування блоку.

Чому ж тоді горять блоки комфорту у автомобілів без заводського ксенону?

В даному випадку стояли обманки в ВТФ, які і погубили блок.

Ксенон на автомобілі не йшов з заводу і блок комфорту будуть коректно працювати при дотриманні декількох умов:

1) НІЯКИХ використання обманок! Ні в габаритах, ні в задніх стоп-сигналах, ні в підсвічуванні номера. НІДЕ!

2) Підбирати блок розпалу ксенону. максимально наближений за характеристиками до штатних блокам. МТФ слим лайн без обманок- вдале рішення (перевірено багатьма моїми і не тільки клієнтами)

3) Грамотна установка, що виключає коротиші й проведення на соплях

4) Виправлення параметрии світла в блоці комфорту.

Всі ВСЬОГО 4 ПРОСТИХ ПРАВИЛА! І ваш блок буде жити довго і щасливо.

UPD. Скільки не зустрічав ситуацій з померлим блоком комфорта- у всіх випадках було порушено хоча б одне правило »(с)

Де знаходиться блок комфорту Skoda Octavia Tour