Де плита на Каліні. Де кран каліни

Де плита на Каліні

Кожен власник автомобіля знає, наскільки важлива робота системи опалення, особливо в умовах зимового холоду. Якщо плита вийде з ладу, це принаймні принесе значну незручності для водія та пасажирів, тому продуктивність цього вузла повинна бути на найвищому рівні. Детальніше про те, як замінити плиту на Каліну, і в яких випадках це потрібно, ви можете дізнатися з цього матеріалу.

Демонтаж регулятора контролю системи нагріву

Якщо плита дме дуже слабко або в поточному режимі, в принципі вона відмовляється дути повітря, то може бути кілька несправностей, а також методів усунення:

 • Шланги опалювальної системи зношуються. Як правило, якщо антифриз тече або не зігріває плиту, це може бути пов’язано з зносом труб. Для вирішення такої проблеми необхідно ретельно діагноз кожної з труб. Через тріщини, а також інші пошкодження, охолоджуюча рідина може вийти.
 • Кран нагрівача зазнав невдачі. Якщо кран контрольного крана зламається, про це можна сказати сліди витоку витратного матеріалу в кабіні транспортного засобу.
 • В експлуатації блоку управління з’явилися несправності. Якщо проблема полягає в блоці, то, перш за все, необхідно перевірити якість його з’єднання з мережею ON.BOARD. Якщо це правильно підключено, то, швидше за все, проблема полягає в ньому. Ремонт блоку найкраще доручено фахівцям.
 • Несправності електропроводки. Можливо, пристрій не включає систему опалення через відсутність контакту з бортовою мережею. У цьому випадку проблему вирішують ланцюг Pro.високі для пошуку зламаної області.
 • Додатковий резистор зламався. Цей пристрій використовується для управління вентилятором нагрівача, тому якщо плита не зігріває на Каліні, вам також потрібно перевірити продуктивність цього елемента. Якщо це не спрацює, то його потрібно буде змінити.
 • Регулятор печі Kalina не працює, розташований у салоні автомобіля. Якщо нагрівач дме лише гарячим, і при перенесенні режиму з гарячого повітря на холод, він ні в якому разі не реагує, то, швидше за все, регулятор, встановлений на центральній консолі.
 • Радіатор нагрівального блоку зламався. Ця проблема вважається однією з найпоширеніших на домашніх машинах, особливо вона є актуальною для Viburnum. Ви можете спробувати відремонтувати цей пристрій або змінити його самостійно. Ми розповімо більше про те, як зйомка та як замінити пристрій, ми розповимо вам нижче (автор. це цікаве відео).

Інструкції щодо заміни плит

Перш ніж видалити всі необхідні деталі, кабелі та інші компоненти з Viburnum, підготуйте новий радіатор, форсунки та затискачі. Труби будуть потрібні у випадку, якщо старі зношуються або в роки роботи, яку вони ніколи не змінювали. Як показує практика, шланги найбільш сприйнятливі до носіння при температурних відмінностях, тому в будь.якому випадку їх потрібно час від часу змінювати.

Інструкції щодо зміни радіатора представлені нижче:

 • Процедура заміни починається в моторному відділенні. Спочатку ви повинні замінити контейнер під зливним отвором і злити всі витратні матеріали з радіатора. Якщо ви помітили, що рідина охолодження вже стара і розробляє ваш операційний ресурс, який можна зрозуміти за його кольором та відкладами, то антифриз також краще змінити.
 • Потрібно забезпечити найбільш зручний доступ до всієї труби та шлангів радіатора в моторному відділенні. Для цього демонтувати повітряний фільтр живлення, акумулятор, а також його платформи. Крім того, необхідно відключити всі шосе від пристрою радіатора в підрозділі простору. Зробивши це, використовуючи гайковий ключ, ви можете відкрутити гайку, яка фіксує металевий кожух на щиті двигуна. Ця гайка розташована поруч із трубами, які потрапляють у салон Viburnum.
 • Далі ми переходимо до інтер’єру автомобіля. Вам потрібно демонтувати педаль газу, для цього відкрутіть три горіхи. Що стосується педалі гальма, то вона не буде працювати над тим, щоб її демонтувати, тому просто відведіть його якомога більше.
 • Тепер вам доведеться вирізати сталевий кожух, як показано на фотографії, а потім вирізати трубки вузла радіатора. Зробивши це, ви можете демонтувати пристрій за педалями, але для цього вам також потрібно буде відкрутити болти, які його виправляють.
 • Перед встановленням нового пристрою радіатора потрібно буде ретельно лікувати наждачний папір його трубки. Майте на увазі, що вони повинні бути якомога більше. Після того, як всі поверхні будуть готові, на верхню трубку та на нижній. Решта виходів повинні бути підключені в моторному відділенні замість старого. Також зауважте, що з боку інтер’єру Каліна доцільно обробити місце виходу автомобільних доріг у моторному відсі.

Від’єднайте труби від радіатора системи системи. 2. Виріжте кожух і розріжте трубки, як показано на фотографії. 3. Демонтувати фіксатор вузла і зробити заміну новому.

Діапазон радіаторів для Каліна не дуже великий. В середньому ціни на радіатори такі:

Пристрій радіатора від Avtovaz 2. DAAZ пристрій

“Вирішення проблеми проточного радіатора”

Як відремонтувати збірку вдома. детальна інструкція процесу представлена ​​на відео нижче (автор. Сергсерг).

Стаття була корисною для обміну інформацією зі своїми друзями

Як змінити радіатор плит для Лади Каліна

“Слабке місце” в системі опалення кабіни Каліна Ваз. це радіатор плит. Теплообмінник на цьому автомобілі виготовлений з алюмінію (трубки та соти) та пластику (резервуари), тому термін служби цієї частини не такий великий.

З часом радіатор втрачає напругу і починає просочується, що загрожує серйозними проблемами. Дизайнери розмістили двигун двигуна під корпусом плит.

Якщо радіатор протікає, то антифриз, що виникає з нього, потрапляє в блок управління, що спричиняє його вигорання.

Можна вирішити проблему за допомогою витоку радіатора бджоли на Каліні Ваз лише одним способом. замінити пошкоджений теплообмінник на новий, оскільки алюмінієві радіатори печі не відновлюються. Але тут з’являється друга проблема. як найкраще замінити. Обігрівач на Каліні Ваз недостатньо розроблений, тому заміна радіатора. це складна процедура.

Відповідно до рекомендації виробника автомобілів, ви можете замінити радіатор печі лише за допомогою демонтажу передньої панелі від автомобіля. Видалення панелі-операція забирає багато часу завдяки великій кількості кріплень, крім того, необхідно демонтувати ряд внутрішніх елементів перед сидіннями, рульовою колоною, блоком педалі. Додатковим негативним фактором заміни радіатора печі з Каліною Ваз із видаленням передньої панелі. це поява “цвіркунів” після складання.

Єдина перевага технології заміни, рекомендованої виробником автомобілів.Автомобілісти придумали альтернативні методи заміни радіатора печі, не знімаючи передню панель, але в кожному варіанті є недоліки.

Особливості та нюанси структури нагрівача

Зауважте, що проблеми при заміні не демонструють, а встановлення нового радіатора. Є два основні нюанси, які ускладнюють посадку теплообмінника в корпус нагрівача.Перший з них. сторона установки. Радіатор витягується в напрямку педальної одиниці, а самі педалі заважають “виході” до радіатора. Але при демонтажі це не викликає проблем, оскільки поточний теплообмінник може бути вирізаний і видалений. Але новий радіатор не може бути поставлений через педалі.

Другий нюанс. це конструкція самого радіатора. Фурнітура теплообмінника для підключення трубопроводів системи охолодження довгі і проходить через двигун.

Завдяки цьому, у моторному відділенні проводиться з’єднання труб з радіатором, і у випадку послаблення затискачів кріплення антифриз, що виникає через витоки, не потрапляє у внутрішню частину.

Але через тривалі фітинги ви можете розтягнути радіатор плитки лише, переміщуючи корпус нагрівача до кабіни, і це можливо лише при знятому передній панелі.

Методи заміни, які винайшли автомобілісти, передбачають деякі уточнення елементів нагрівача, що дозволяє поставити радіатор плит. В майбутньому ці вдосконалення дозволяють без проблем і за короткий час замінити теплообмінник.

Алгоритм для видалення

Що стосується видалення елемента, з усіма трьома методами заміни без видалення панелі, демонтаж виконує однакові. Алгоритм вилучення радіатора нагрівача такий:

 • Ми зливаємо антифриз із системи охолодження.
 • Ми демонтуємо повітряний фільтр двигуна за допомогою повітряного каналу.
 • Відключіть клеми акумулятора та вийміть акумулятор з автомобіля.
 • Зніміть місце встановлення акумулятора.
 • Під рульовою стійкою ми знаходимо дві труби, уздовж якої теплоносій подається до радіатора плит, послаблює їх затискачі та витягніть трубки з фурнітури.
 • Поруч з фурнітурою ми знаходимо гайку, яка фіксує застібку з гумовою ущільненням, через яку арматура теплообмінника проходить до щита двигуна. Ми відкрутимо цей горіх.
 • Ми йдемо в салон. З боку водія ми видаляємо декоративну бічну подушечку центральної консолі.
 • Відкрутіть кріплення педалі газу і відведіть його в бік.
 • Ми демонтуємо датчик вимкнення, розташований біля педалі гальма.
 • Оскільки не вдасться зняти педаль гальма без демонтажу рульового стовпчика та механізму, ми це робимо. Зніміть штифт кронштейна фіксації штифта, за допомогою якої педаль гальма підключена до вакууму, зняти штифт і згинайте сайт датчика стоп.символу. Після цього ми піднімаємо педаль вгору, і вона не заважає витяжці екстрактора.
 • Відкрутіть три гвинти кріплення радіатора до тіла.
 • Оскільки вихід радіатора торговими точками їх потрібно відписати або відламати.
 • Після розпилення фурнітури, радіатор “вийде” з сидіння.

Але демонтаж теплообмінника. це лише половина бізнесу, вам все одно потрібно поставити новий елемент, і арматура заважає цьому.

Методи встановлення радіатора

Ви можете поставити нове радіо за:

 • скорочення фітингів;
 • різання тіла нагрівача;
 • Детальна установка теплообмінника.

Одним із способів встановлення радіатора плитки VAZ “Каліна”. це скорочення фурнітури. Порізавши їх, ми поставимо теплообмінник на місце. Але, використовуючи цей метод, вам доведеться додатково змінити гумові теплоносія теплоносія на довше (труба з VAZ-2109 підходить) і трохи модифікувати тарілку з ущільненням.

Недолік цього методу полягає в тому, що після скорочення арматури їх з’єднання з гумовими трубами розташоване в кабіні, а у випадку витоків на перехресті витікає антифриз на підлозі буде на підлозі.

Для того, щоб не скоротити фітинги, ми вирізали збоку збоку та внизу. Вирізавши шматок корпусу, вікно для розміщення радіатора на сидіння збільшиться, що встановить новий елемент.

Після встановлення на місці встановлюються вирізані шматки корпусу і закріплюються болтами, а лінія різання зрізання покрита герметиком. Негативний факт цього методу полягає в розрізанні тіла.

Крім того, якщо лінії розрізів погано закриваються, то ефективність печі знизиться через дисперсію потоку повітря.

Третій метод. це детальна установка. За допомогою цієї установки арматура спрямована на кабіну.

Заміна крана нагрівача VAZ-2113, 2114, 2115

Клапан нагрівача призначений для управління рухом теплоносія через радіатор нагріву. У теплий сезон кран блокується за допомогою важеля на панелі управління.

У цьому положенні антифриз або антифриз рухаються обхопленням радіатора нагріву. Когда т.

Охолоджуюча рідина одночасно проходить через радіатор, нагріваючи повітря, нагріване вентилятором. Клапан нагрівача надається у більшості побутових автомобілів, в t.h. і в VAZ 2114.

Основні несправності крана нагрівача Vaz 2114

Незрозуміло, чому, але саме цей елемент системи охолодження, швидше за все, зазнає невдачі. Зазвичай це відбувається восени, коли є потреба використовувати обігрівач. Є лише дві основні причини розбиття крана:

У першому випадку відкрити або закрити кран неможливо. Окислювальні процеси всередині призводять до того, що елементи блокування механізму кип’ятять один до одного.

Застосування сили для того, щоб порушити запор, загрожує їх повним знищенням. Цей порив не є критичним і дозволяє керувати автомобілем у теплий сезон.Досить просто заблокувати потік повітря в салон за допомогою демпфера. Якщо ви знайдете витік, не рекомендується користуватися автомобілем. Порушення напруги тіла крана виявляється наступними ознаками:

 • зниження рівня теплоносія;
 • наявність характерного запаху в салоні;
 • поява жирової таблички на лобовому склі;
 • Сліди теплоносія на гумових килимах або килимі під безладом.

Варто зазначити, що кран нагрівача має непереборний випадок, саме тому його не можна відремонтувати. Тут допоможе лише його заміна.

Заміна крана нагрівача на VAZ 2114

Сьогодні у продажу ви можете знайти крани з металевим блокуванням та з керамікою. Останні вважаються більш надійними, оскільки вони стійкі до окислювальних процесів, однак, що стосується напруги, моделі з металевим запором їм не поступаються.

Є також крани з механізмом блокування кулі, але вони також не відрізняються зокрема надійністю. Нижче таблиці показані моделі кранів нагрівача для VAZ 2114 залежно від моделі.

Виробник Каталоговий номер Матеріал.це механізм закриття
Овес Дааз 21080-810115000 Метал
Avtovaz 21080-810115000 Метал
TSN-цитрон 8.5.2 Метал
“Дорожня карта” 21080-8101150 Кераміка
Явва 2108-8101150 Кераміка
Лузар 2108-8101150 Кераміка

Інструменти та інструменти, які знадобляться для заміни крана:

 • набір гайкових ключів;
 • Хрест і плоска викрутка;
 • Пасатігі;
 • контейнер для збору дренованої теплоносія;
 • ганчірка.

Спочатку покладіть машину на шляхопроводу або на отвір. Дайте двигуну охолонути. Далі вам потрібно злити охолоджуючу рідину. Це можна зробити, відкрутивши зливну пробку (13) на балоні циліндра, раніше відкривши розширювальний бак або через зливний отвір на дні охолодження радіатора. Далі ми знаходимо дві труби, що йде в салон під капотом від переднього пасажира.

Послабити хистки глистів і вийміть шланги хрестом. Якщо теплоносія протікає з них, замініть контейнер і використовуйте ганчірку. Тепер перейдіть до салону. На передньому пасажирському місці зліва внизу ми шукаємо насадку, що надходить від радіатора до кранів нагрівача. Для зручності вийміть ліву кришку панелі, яка закриває радіатор. Послабте затискачі, що прикріплюють їх, і відключіть шланги. При те, що протікає рідиною, ми використовуємо ганчірку.

Коли шланги відключаються з обох боків, ми повертаємося до капота і відкрутимо 2 гайки на шпильці, що фіксує корпус насоса. Тут ми використовуємо ключ для 10. Ми переходимо до салону і тягнемо кран над собою. Використовуючи плоскогубці та плоску викрутку, ми відключаємо кабель механізму закритих крана, після зняття кронштейна, що тримає тягу. Ми витягуємо зламаний кран нагрівача.

Встановлення нового запуску крана, кріпляючи кабель і трубу, що переходить до радіатора нагрівача.

Далі ми робимо збірку у зворотному порядку. В кінці встановлення кришки панелі ми не ставимо на місце. Викладаючи теплоносій у радіатор, запустіть двигун, мазайте його до увімкнення вентилятора.

Ми перевіряємо роботу системи, відкривши демпфер, увімкнувши вентилятор нагрівача та переміщуючи важіль управління краном праворуч.

Періодично візуально огляньте кран та місця кріплення до нього на наявність витоків. Якщо все добре, поставте на місце кришку панелі інструменту.

Результат заміни крана

При нормальній експлуатації крана нагрівача тепле повітря повинно потрапляти в інтер’єр майже одразу після його відкриття. У закритому положенні введене повітря не повинно бути гарячим.

Якщо причиною ремонту було кран, не забудьте висушити килим і протрітати лобове скло спиртним розчином. випаровування антифризу та антифризу токсичні. Так, і ви не повинні часто закриватися, відкрити кран-його ресурс не такий великий. Краще використовувати демпфер.

Заміна радіатора печі Каліна: вирішення проблеми видалення та аргументів на користь кожного варіанту, інструкції щодо отримання кінцевого результату

З настанням холодної погоди автомобілісти починають використовувати свої машини. Через це цей підрозділ не працював зовсім або зовсім рідко, можливі несправності в його роботі. За статистичними даними, всі поломки системи опалення спричинені відмовою двох вузлів:

Зима в одному з найхолодніших, тому одна з переваг Лади-Каліни-це лише наявність досить теплої плитки. Однак недоліком є ​​те, що в процесі постійної роботи ви незабаром почнете виявляти калюжу на килимах з герметичного радіатора з постійним ароматом антифризу або антифризу.

Як видалити радіатор плит на Каліні

Негайно вам потрібно поставити собі мету замінити радіатор, оскільки протікаюча рідина може заповнити електронний блок управління, що спричинить за собою більш серйозні проблеми.

Радіатор Kalina буде розташований у нерозумному місці, потрапити до нього не так просто. Для того, щоб замінити його, вам потрібно розібрати та зняти центральну панель. Він розташований трохи нижче місця аудіо підготовки праворуч від педалі газу над електронним блоком управління.

Рішення проблеми може бути виконано трьома способами:

 • Виберіть професіоналів та приводьте машину до послуги для ремонту.
 • Спробуйте вирішити проблему за допомогою технічного посібника з експлуатації, розібравши половину автомобіля відповідно до інструкцій.
 • Використовуйте народний метод, який уникає видалення панелі, а процес заміни можливий через педаль газу в місці водія.

, Тому багато людей все ще вважають за краще змінювати звільнений підрозділ самостійно.

Перший варіант рекомендує виробник

 • Злити анти.об’єм перед початком ремонтних робіт.
 • Звільнити трубу, що веде до печі з кріплення.
 • Збоку водія, використовуючи викрутку і відкрутіть кріплення радіатора, що складається з трьох гвинтів, після чого для зняття кріплення газової педалі та зняття, щоб він не заважав подальшими маніпуляціями.
 • Акуратно витягуйте ECU (електронний блок управління).
 • Щоб відкрути два болти підкладки, під липучкою є гайки, які їх також потрібно видалити. Важливий! Нічого іншого не повинно бути відкрученим.
 • Відповідно до еталонних інструкцій, зазначена схема кріплення передньої панелі. Необхідно скористатися нею, щоб відкрути всі болти, що звільняють її від кріплення.
 • Складіть з них акуратно видалені елементи з кріпленнями.
 • Відкрутіть ремінь ручного ручного піднебіння, скручуючи один болт його кріплення, а другий повністю відкручений, це необхідно для полегшення процесу видалення гвинтів з тунелю.
 • Далі вам потрібно демонтувати торпеду та зняти передню панель.
 • Після відкрутки болта кріплення печі.
 • Після завершення цих процедур доступу до печі з радіатором повністю відкривається.
 • Повернувши гвинти з кришки кожуха, рамка випускається.
 • Старий радіатор демонструється, а новий встановлений на своєму місці.
 • Збірка для кроку в зворотному напрямку. Наприкінці наливається новий антифриз або антифриз. Щоб перевірити продуктивність, цілісність та відсутність витоків, необхідно залишити підрозділ у робочому стані на деякий час.
 • Після перевірки процес можна вважати повним.Описаний вище процес є дуже трудомістким, тому наступний процес заміни радіатора пропонується на багатьох форумах.

Параметри від користувачів, як змінити радіатор, не знімаючи панель

 • Щоб провести процедуру заміни радіатора, не знімаючи передню панель, вам потрібен простір, достатній, щоб повністю відкрити двері з боку водія.
 • Звільніть місце під капюшоном, знявши акумулятор повітряного фільтра разом із повітряним каналом.
 • Злити антифриз.
 • Від’єднайте форсунки, які кріпляться до пристосування двигуна. Точно однакова арматура на кріпленні плитою, знайти їх досить просто.
 • Відключіть труби, що ведуть до печі.
 • Між шлангами є гайка кріплення кожуха до двигуна.
 • Відкрутіть і видаліть цю гайку.
 • У кабіні демонтруйте педаль газу та послаблюйте педаль гальма, щоб забезпечити здатність підштовхнути її в бік.
 • Зніміть бічну панель і кришку радіатора з трьох гвинтів, три гайки на десять.
 • Розріжте трубки, що ведуть до радіатора, трохи вирізавши сидіння.
 • Вийміть несправний блок і встановіть новий.
 • Якщо в процесі встановлення нового радіатора виникають труднощі з цілями труби, то їх потрібно зменшити, вирізаючи приблизно на сантиметр.
 • Розтопіть кінці труб, щоб після підключення форсунок не вислизав.
 • Збірка знаходиться у зворотному порядку.

Другий варіант заміни радіатора

 • Злити антифриз.
 • Зніміть педаль газу.
 • Розбирайте рульову колонку та вийміть рульове електромоложне управління.
 • Демонтувати радіаторні трубки.
 • Ретельно вирізати шматок справи плитки для свободи маніпуляцій у процесі видалення радіатора.
 • Вийміть несправну запасну частину та встановіть нову.
 • Збірка здійснюється у зворотному порядку.

Результат

Який би варіант для заміни радіатора було б обрано, найголовніше. це те, що все виходить, а залізний кінь приємно захоплюється не лише швидкою їздою, але і з теплим комфортним салоном.

Ну, якщо метод ремонту своїми руками не підходить, спеціалісти з обслуговування, безумовно, допоможуть вирішити питання про ремонт автомобіля в найкоротший час.

VAZ 2114 КЛАПАНІВ ЗАВДАННЯ: Як самостійно замінити плиту

VAZ 2114 Кран нагрівача. одна з частин системи опалення автомобіля. Цей елемент виконує функцію регулювання живлення та перекриття гарячого антифриз, циркулюючих у невеликому ланцюзі системи охолодження. Іншими словами, він регулює потік теплоносія, що проходить через радіатор автомобіля.

Хранік плитки VAZ 2114, як і вся система опалення автомобіля, навіть якщо оперативні та технічні умови з часом можуть провалюватися з різних причин. Враховуючи функції дизайну та принцип роботи цього елемента системи опалення автомобіля, ви можете швидко визначити та усунути поломку.

VAZ PICE TAP: Сорти та функції дизайну

Існує три основні типи печей з вуглецевого волокна. Фабричний кран на плиті. це стандартна заводська частина системи автомобільного опалення (принцип роботи. коливальні рухи гумової мембрани). Недоліки: за умови окислення та короткого, швидко не вдається. Переваги: ​​відносно низька ціна.

Кульовий клапан 2114 також використовується в пристрої нагрівальної системи, на відміну від попереднього типу, принцип роботи базується на роботі кулі з відповідними отворами. Недоліки: Частина підлягає окисленню, ціна помітно вища. Переваги: ​​На відміну від фабричного опалення, кульова куртка плит 2114 є більш надійною та довговічною.

Керамічна пташеня обігрівача Vaz 2114 має конструктивні відмінні особливості (пластиковий корпус із замикаючим елементом, що складається з двох керуючих плит)). Недоліки: Порівняно з зануренням м’яча, є низька пропускна здатність теплоносія та досить велика вартість. Переваги: ​​дуже надійна та довговічна деталь.

Де є танк плитки VAZ 2114 та принцип її дії

Танк вази в кабіні знаходиться внизу під центральною консоллю автомобіля на перегородці з моторним відсіком. До елемента нагрівання приводиться дві труби.

Під час виконання ремонтних робіт демонтується демонстрація крана. Відкрутіть пару кріплень і знімаючи трубу, що надходить до неї. Зверніть увагу, на відміну від заміни радіатора печі, при демонтажі крана не потрібно злити охолоджуючу рідину або зняти панель приладів.

Враховуючи той факт, що клапан нагрівача керує потоком теплоносія, що проходить через радіатор автомобіля, він використовується лише в холодний сезон для розігріву пасажирського відсіку та окулярів автомобілів. Влітку року “плита” автомобіля служить вентиляцією.

Повітря, накачане вентилятором, проходить через радіатор, нагрівається і потрапляє в внутрішню частину автомобіля у вигляді теплових потоків. Регулювати постачання або припинення гарячого повітря досить просто: отвір або перекриття крана здійснюється шляхом перекладу нижнього важеля, розташованого на панелі клімату в кабіні (праворуч від червоної зони, яка відповідає Для тепла “синя зона” менш тепла) зліва).

Кран піч: Основні причини несправностей

Піч.кран. один із вразливих, що підлягає окисленню частин системи нагріву автомобіля. Найчастіше несправність проявляється з настанням холодного сезону, коли є необхідність нагрівати кабіну та скляні окуляри.

Якщо кран окислюється і він заклинає, регулювання температури повітря порушується або відсутня. Як результат, нам потрібно відремонтувати систему опалення, тобто заміну крана.

Якщо ми розглянемо основні несправності плитки:

 • Занювання та збій цього елемента нагрівальної системи, пов’язаної із забрудненням антифризних родовищ (розпад теплоносія або іншого забруднення). Несправність усувається шляхом заміни піч;
 • Джерело плитки VAZ 2114. кран не може бути закритий або виявлений, як результат, відсутність постачання гарячого повітря (найчастіше відбувається влітку). Проблема усувається шляхом заміни частини новою;
 • Витік крана плитки, заклинювання в одній конкретній позиції (заводський шлюб, руйнування частини або низькоякісна охолоджуюча рідина). Вирішення проблеми. Діагностика та ремонт за допомогою подальшої заміни несправної або зношеної печі.

Заміна крана нагрівача: Загальні рекомендації та процедура заміни

Найчастіше проблематичні крани нагрівача VAZ (кран плини, витоки, не виконує його функцій подачі тощо.D.) переодягатися на нове. Якщо кран все.таки підлягає ремонту, він відремонтується (вибух або стиснення через трубу, гумова мембрана була знищена у випадку пластикового крана тощо. D.).

Ви можете замінити або замінити TAP в присутності стандартного набору інструментів, а також шляхопроводу або ями. Також доцільно запросити одного помічника, і сама робота в основному виконується всередині кабіни.

Список необхідних матеріалів та інструментів:

 • одиниця, гайкові ключі на “10” та “13”, хатин хармум з діаметром 16-23 мм;
 • Перехресна ущільнена викрутка, ганчірка, герметик силікон;
 • Пачка та дві труби (для підключення крана та радіатора);
 • Ємність теплоносія та необхідний об’єм нового для клапана.

Послідовність дій, виконаних для заміни обігрівача

 • Переконавшись, що двигун повністю охолонув, встановіть машину на яму, вийміть картер;
 • Осушування охолоджуючої рідини з льодового блоку, радіатор охолодження та труби, що надходять від моторного відсіку до нагрівача, обробляють гайки шпильки WD-40 (засіб для корозії) для повної диссишалації та легкого демонтажу крана;
 • Для вільного доступу до крана та форсунок, збоку переднього пасажира в кабіні автомобіля, необхідно зняти бічну оболонку торпеди та зняти килим;
 • Послабте затискачі за допомогою викрутки, укладеної поперечним, і, знімаючи шланги, покладіть ганчірку в салон під обмот, що капає;
 • Знявши труби з печі в кабіні автомобіля, під капотом автомобіля, відкрутіть гайки зі шпильки на “10”, поверніться до кабіни знову;
 • З боку водія, знявши підкладку і раніше знявши кронштейн, тримаючи тягу, викрутку та плоскогубці, щоб відключити кабель механізму трансферу крана нагрівача;
 • Заздалегідь замінюючи гумові прокладки, ми змінюємо несправний кран нагрівача новим;
 • Встановлюючи кабель управління на місці, ми перевіряємо напругу;
 • Після встановлення крана ми починаємо збірку у зворотному порядку;
 • Як результат, вам потрібно перевірити роботу крана нагрівача, увімкнення вентилятора (відкрити демпфер для введення повітря) та відкриття. розширення доступу теплоносія в радіатор, стежте за температурою повітря в салоні.

Піч Лада Каліна

18 грудня 2014 р. Ladaonline 96 398

Залежно від конфігурації, діаграма плит Lada Kalina може змінюватися. В одному випадку конструкція системи вентиляції та нагріву є простим і надійним, в іншому. контроль температури в салоні автомобіля на плечах автоматизації та електроніки. Розглянемо принцип експлуатації нагрівача Лади Каліна в різних модифікаціях.

Пристрій обігрівача Lada Kalina

Повітря з вулиці потрапляє в повітря через повітряний фільтр. Потім повітря їздить у повітряні протоки з електрикою. Опалення кабіни здійснюється нагрівачем (радіатор плитки), який встановлюється під панель.

Під час роботи двигуна нагріта теплопроводка циркулює через радіатор, нагріваючи повітря, що проходить через нього. Кількість повітря, що проходить через радіатор і обхід його встановлюється центральним демпфером.

Налаштування керування швидкістю вентилятора, а також управління плитами проводиться за допомогою блоку управління, встановленого на панелі.

двигун вентилятора обігрівача; 2. кожух вентилятора нагрівача; 3. декордсатор рециркуляції повітря; 4. повітряні протоки; 5. обігрівач; 6. провідна труба радіатора нагрівача; 7. падаюча труба радіатора нагрівача.

Плони Lada Kalina регулюються механічним блоком управління. Коли ручки обертаються на блок тяги, вони поранені/розмотаються на спеціальному відео всередині блоку управління. Строни мають таку мету:

 • РЕМОНТАЦІЙНА ДЕМПЕР.
 • Чорні зсуву нагрівання лобового скла.
 • Тяга стулок нагрівання ніг.

Таким чином, демпфер Лади Каліна механічно контролюється без використання автоматизації. Єдина електронна частина в конструкції. це додатковий резистор, який, залежно від положення ручки на блок управління нагрівачем, визначає швидкість обертання вентилятора. Цей принцип роботи дуже простий і надійний.

Кліматичний контроль LADA KALINA LUX

Система системи нагадує описану вище, за винятком деяких деталей. Для підтримки заданої температури в конструкції в конструкції використовуються два нові елементи: датчик температури в салоні (вбудований у стельовий освітлювальний плафон) та мікромотомотор демпфера. Також механічний блок управління замінюється електронною.

Робоча схема така: блок управління періодично отримує сигнал від датчика температури в салоні і порівнює його з температурою, встановленою на блоці. Якщо різниця занадто велика, блок управління надсилає сигнал мікромомотальному редактору, який вже керує плитою (відкриває або закриває гаряче повітря з нагрівача).

Лада Каліна салон вентиляція

Екстракт повітря з кабіни у всіх рівнях оздоблення здійснюється через розряд, що виникло біля задньої частини тіла, коли автомобіль рухається. Дефлектори вихлопу побудовані в задній частині заднього бампера.

Дивіться також інші відгуки Lada Kalina.

Ключові слова: плита Lada Kalina | Кондиціонер Лада Каліна | Lada Kalina Ducts | Фільтри Лада Каліна

Вони знайшли помилку? Виділіть його та натисніть Ctrlenter.

Подібні матеріали

Відвідувачі групи гостей не можуть залишити коментарі до цієї публікації.

Заміна крана обігрівача VAZ 2114.Крок.By.step Incrows

Заміна крана печі (нагрівача) на побутових вазах найчастіше необхідна з двох основних причин: перший. кран “текла”, другий. кран “вирізаний”. І в цьому і в іншому випадку необхідна негайна заміна крана нагрівача.

Потік крана печі вважається більш «неприємним» явищем, оскільки це може викликати більше неприємностей. Якщо ви не виявляєте витоку своєчасно, рідина охолодження (охолоджуюча рідина) просто затопить ваш інтер’єр.

Якщо ви знайдете мокрі сліди або понюхають запах антифризу в салоні, негайно проведіть огляд, щоб визначити джерело витоку. Щоб знайти джерело витоку, достатньо мати ліхтарик або просто подивитися на кран нагрівача.

Якщо є витік, він, безумовно, з’явиться в салоні на килимі. До речі, причиною витоку антифризу може бути тріщини в трубах або самого радіатора.

Якщо ви знайшли джерело витоку, і це повинно було бути краном для плит, то я пропоную поговорити про те, як замінити цей дуже обігрівач.

Щоб замінити кран нагрівача VAZ 2114-2115, вам потрібно:

 • Купуйте новий кран Vaz Heater (я б рекомендував кераміку з набором гумових прокладок і ущільнювачів), а також проникаючою рідиною WD-40;
 • Майте набір ключів (бажано унітарне і закінчується на “10”, “13” тощо. D.) і викрутки (поперечні та плоскі);
 • Знайти порожній контейнер для охолоджуючої рідини;
 • Силіконовий герметик;
 • Крім усього іншого, вам знадобиться спостережлива яма або підйом.

Як замінити кран нагрівача на VAZ 2114-2115

Отже, ми їхали до ями. Візьміть контейнер для антифризу, відкрутіть зливну пробку і злийте весь теплоносій у нього. Детально про те, де знаходиться зливна пробка та як злити антифриз, я написав тут.

Cogda oж sslyth.podbyraemst. Ослаблюючи затискачі труб, ми очищаємо різьбові стики двох шпильок, за допомогою яких кріпляться кран нагрівача, для цього ми використовуємо металеву щітку, а також проникаючу рідину WD-40. Якщо цього не буде зроблено, проблеми можуть виникнути при відключенні.

Вийміть труби по черзі, будьте обережні, можна просочити охолоджуючу рідину, тому підготуйте контейнер.

Далі, перейдіть до салону, необхідно зняти бічну оболонку торпеди в ній і демонтувати труби, якщо в ньому є потреба. Якщо ви не збираєтесь їх змінювати, відкрутити їх повністю, немає потреби. Підготуйте ганчірку, можливо, антифриз залишається в них.

Потім ви знову ходите під машину, де використовуючи кінець на “10”, відкрутіть гайки кріплення крана.

У кабіні потягніть кнопку на себе, а потім вийміть пружинну засувку та відключіть керуючий кабель від крана.

Тепер, коли нічого не заважає. Ви можете почати встановлювати новий кран. Перш ніж накрутити кран плита, підключіть кабель, і лише після цього ви зможете накрутити кран до корпусу.

Всі подальші складання виконуються у зворотному порядку, не забудьте встановити нові прокладки та ущільнення між корпусом та краном. Також не забувайте про герметик, не забудьте додати його під час підключення труб. Перш ніж вилити антифриз у систему охолодження, затягніть зливну пробку.

Матеріал сайту: ремонт VAZ

Заміна радіатора печі на Каліну

Заміна радіатора печі Каліна. Спрощений варіант! Заміна радіатора нагрівача Каліна

Водій та пасажири залежать від того, як працює система опалення в будь.якому автомобілі, незалежно від пори року.

Система опалення складається з радіатора печі, що складається з ядра, верхніх і нижніх бочок, труб та відповідального за нагрівання інтер’єру транспортного засобу в холодному сезоні, і вентилятор, що дме водія та пасажири в літній теплі. Тому дуже важливо підтримувати плиту та вентилятор у хорошому стані.

Система опалення майже у всіх домашніх автомобілях, в тому числі в Каліні Ладі, має подібну конструкцію, тому якщо плита радіатора перестала зігріти машину, ви можете виправити її своїми руками вдома.Заміна радіатора печі на Kalina 1117

Піч Лада Каліна складається з двох ящиків: Верхня та Нижня. Перший містить трубки з овальною формою та розташуванням шахів, припаяними до соти радіатора. Охолоджуюча рідина постачається до цих труб. У другій частині є кран, призначений для осушення антифриз при заміні його.

У яких випадках необхідно відремонтувати або замінити систему опалення автомобіля?

Причин ремонту або заміни системи опалення автомобіля може бути багато. Якщо взимку, плита радіатора припиняє нагрівання внутрішнього або нагрівається дуже погано, то в більшості випадків необхідно замінити всю систему нагріву. У деяких випадках це може зажадати заміни вентилятора охолодження.

Найпоширеніша ситуація для ремонту. це обрізати радіатор. Це пов’язано з тим, що водії забувають своєчасно замінити антифриз, внаслідок чого масштаб утворюється на внутрішніх стінках труб, що, в свою чергу система.

Заміна радіатора системи опалення своїми руками

Усунути несправність плитки радіатора може бути можливим декількома способами. Перше, що потрібно зробити.це демонтувати плиту за допомогою автомобіля торпеди. Для цього знадобиться такі інструменти:

Хрестова викрутка.Перетягування охолоджуючої рідини.Новий антифриз, для заповнення системи охолодження.

Процес демонтажу починається з розгортання трьох самостійних гвинтів, що фіксують захисну кришку кожуха, після чого ми знімаємо раму ущільнення. Таким чином, ми отримали доступ до радіатора нагріву, який необхідно замінити новим. Робота над складанням системи опалення та турбіни автомобіля здійснюється аналогічно навпаки.

Однак цей процес дуже споживає час, тому багато автомобілістів намагаються зробити без зняття турбіни та безпосередньо отримують доступ до радіатора. Для цього необхідно злити весь теплоносій з системи до глибокої контейнера. Після цього педаль газу видаляється за допомогою гайкового ключа протягом 10.

Далі, демонтувати рульову електроенергію. Таким чином, ми отримуємо доступ до радіатора печі з боку педалі газу, витрачаючи набагато менше, ніж зусилля та час. Для демонтажу невдалого радіатора трубки відрізані, а сидіння розрізається.

Після встановлення нового радіатора система опалення збирається у зворотному порядку.

Заміна вентилятора радіатора

Ще одним поширеним розбиттям є збій вентилятора радіатора, в результаті якого перегрівається блок живлення, що призводить до пом’якшення та знищення гумових шлангів та ущільнювачів, а також зриву головки циліндра та впускного колектора. Причиною цього може бути несправності в електричній проводці транспортного засобу.

Через неспроможність гумових ущільнювачів і шлангів вони починають проходити повітря, що призводить до зменшення концентрації горючої суміші, під час згоряння, головки циліндрів та весь двигун внутрішнього згоряння перегріваються. У цьому випадку комп’ютер на дошці дає відповідні сигнали, що вказують на необхідність заміни вентилятора радіатора.

Якщо система опалення не працює добре, а потік повітря дуже слабкий, то необхідно замінити повітряний фільтр. У деяких випадках може знадобитися заміна вентилятора радіатора. Для виконання цієї кількості робіт потрібні такі інструменти:

Ядра 10.Потужність 8.Хрестова викрутка.Плоскогубці.

Щоб замінити вентилятор, по.перше, необхідно зняти корпус повітряного фільтра. Це можна зробити, відкрутивши 2 кріплення болта та відключення шланга розширення, вимкнувши спеціальну засувку кріплення. Зробіть це набагато простіше, якщо ви використовуєте плоскогубці.

Після цього потрібно вимкнути пробку з датчика повітря. Для цього натисніть на відповідну засувку, розташовану нижче датчика. Далі відключіть пробку від адсорберного клапана, розташованого на корпусі фільтра повітряного потоку.

Інструменти та матеріали для ремонту печі Каліна

Обов’язково:

 • Два викрутки: перехрестя та плоска (для відкручених затискачів)
 • Ключ куртки
 • Голова в 7 та 8 (для відкручених затискачів)
 • Голова на 10, 13
 • Довга голова в 10 (завдовжки 5 см)
 • Ключі на 10, 13
 • Довгі кліщі або лінії Форсі (щоб вирвати пристосування старого радіатора)
 • Металевий файл (обережно побачив пристосування нового радіатора)
 • Різкий ніж (для різання піни)
 • Повний час радіатора печі Kalina 11183
 • 3 метри посиленого шланга, внутрішнього діаметра 20 мм
 • Два куточки труб (D = 18-20 мм, розміром 50х50 мм)
 • Пінопластова гума товщиною 5 і 15 мм

Бажано:

 • Освітлення: лампа або ліхтарик
 • Шматок шланга для осушення вугільної труби
 • Тонкі куточки (для відкрученого жорсткого.до.прочистого затискача)

Я звертаю вашу увагу, шановні читачі, що два трубчасті кути діаметром 18-20 мм (діаметром шланга) розміром розміром 50х50 мм абсолютно необхідні для ремонту, що поверне потік рідини з фурнітури вгору (На фотографії вони мають рацію):

Ви можете спробувати обійтися без цих кутів, але в цьому випадку шланги будуть дуже згинами, і, можливо, антифриз не зможе вільно циркулювати на них. Крім того, навантаження неминуче збільшується в місцях переломів, тому ризик витоків, які надзвичайно небажані в автомобілі автомобіля, збільшується.

Я купив куточки 50 с. В магазині для газових запасних частин. У той же час схопив жменю затискачів відповідного розміру

Коли вам потрібна заміна крана нагрівача?

Відремонтуйте клапан нагрівача на автомобілі Lada Kalina, необхідний у двох випадках:

Не має значення, що спричинило несправність, продукт слід замінити. Інакше наслідки будуть більш серйозними. Ознаки несправного крана:

 • Кабіна теплоносія присутня в кабіні.
 • Помічені сліди кулера на підлозі автомобіля.
 • Піч увімкнено, але тепла немає.

Витік крана печі вважається не лише черговою неприємністю, яка затопить інтер’єр, а небезпеку для ECU автомобіля. Якщо ви помічаєте сліди рідини під ногами, то негайно проведіть перевірку, знайдіть можливу причину витоку. Використовуйте додаткове освітлення або ліхтарик, щоб швидко вивчити обігрівач. Окрім крана, причиною антифризу може бути пошкодження форсунок або радіатора. Тепер ви знаєте, де знаходиться кран для печі Каліна. Якщо ви визначили джерело потоку, який виявився краном, то вам потрібно терміново замінити.

Як надіти ваз 2115

Механізм шикарного шикету, призначений для регулювання потоку теплоносія в радіатор плит. На вазі встановлюється уніфікована пташеня.

Нова Лада: Як зробити незалежну заміну та ремонт двигуна.редука демпфера нагрівача в Каліні Лада

Чому потік крана нагрівача? Давайте розглянемо наступну ситуацію: при посадці весни ми закриваємо клапан нагрівача, t. Переміщення температури TSAZ печі в крайньому лівому положенні. Протягом весни, літа та восени ми дуже рідко регулюємо температуру печі, внаслідок чого змішувач стає підкисленим.

 • Як змінити плиту, натисніть на фото та відео
 • Де частина
 • Де він і коли необхідно замінити клап. Як змінити кран плита
 • Який кран нагрівача краще надіти на вазу
 • Заміна крана обігрівача Vaz.Крок.By.step Інструкції | Vaz Repair

Приводний ремінь. основні функції, ознаки та причини несправності.

Сторінка “Як змінити плиту, натисніть на ваз, як змінити плиту, щоб вимкнути Vaz. Крок.By.Степ Інструкції щодо заміни крана печі вазою Як злити антифери, як її приправити плюс ще 5 кроків із фотографією та Відо. Ми даємо статті деталей. Ремонт та обслуговування VAZ. Ключ для “10”. Як змінити кран плитки? Якщо ви покладете керамічний кран, то ви не досягнете цієї передачі тепла.

Причини відмови у верхній частині 5! Різновиди автомобілів: їхні плюси та мінуси.

Основні причини, чому швидкість холостого ходу вазить присягають зчеплення ваз, не знімаючи коробку та дренаж масла. Чому задня передача не вмикається до Лади Каліни? Діагностика та ремонт.

Незалежне коригування карбюратора Ваза вдосконалення вази своїми руками своїми руками.

Процедура заміни піч.

Зміна крана нагрівача здійснюється на холодному двигуні. Покладіть ганчірку під ноги для поглинання розлитої рідини. Ми замінимо плиту, не знімаючи торпеду. Все, що нам потрібно. це дістатися до місця, де знаходиться кран нагрівача на Каліні.

 • Зніміть корпус повітряного фільтра.
 • Видаліть модуль запалювання.
 • Відкрутіть болт і злийте антифриз
 • Ми відкрутимо гайку на місці, де труби проходять у внутрішню частину.
 • Зніміть верхню трубу плиту з термостата.
 • Зніміть нижню трубу.
 • Ми йдемо в салон.
 • Від’єднайте газовий кабель від педалі.
 • Зніміть педаль газу з кронштейном.
 • Відкрутіть кришку радіатора печі.
 • Ми згинаємо металеву частину, яка розміщується зліва від корпусу плит.
 • Частково скрутити один болт кріплення ручного гальма, інший повністю скручений. Тепер ви можете відкрути тунельні гвинти.
 • Відключіть запальничку для сигарети, блок запобіжників.
 • Ванн і розбирайте передню консоль. Все видно і доступно, немає нічого складного.
 • Вийміть попільницею. На аварійній кнопці є два вилки. Витягуючи його, ви побачите під ними гвинти, що клацають.
 • Підпишіть усі мікросхеми та дроти та оніміння. Тоді при складанні ускладнень не буде ускладнень.
 • Потягніть електронний блок управління (ECU), наскільки дозволять дроти. Місце в надійному місці, головне, подалі від обігрівача.
 • Тепер вам доведеться відкрути всі болти, які ви зустрінете в процесі розбирання. Тільки тоді зможе повністю демонструвати передню консоль.
 • Зніміть панель торпедо, натисніть радіатор убік, а потім вийміть повітряний канал. Ви дісталися до місця, де стоїть кран Каліна.

Усуньте старий кран, встановіть новий і збирайте все, спостерігаючи за зворотним порядок дії. Ми також рекомендуємо змінити труби, що переходять до радіатора з крана.

LADA OKA FRANKENSTEIN ЛОГ КОРОБКА ВАРУВАННЯ ВАРУ (ЧАСТИНА 1)- Ми позбаємося від крана печі T.D.

Ну, я на короткий час пишу про ремонт лисиці) я вже писав про те, що в машині проходить кран плитки (це створює багато проблем, таких як запах антифризу в салоні, постійна підливка антифери, бруд у беконі і менше тепла в машині! І навіть з досвіду з копійкою, я вирішив, що просто знімаю кран і покладу мідну трубку! Оскільки я майже не закривав кран протягом усього часу на копі, навіть влітку! Це все в повітрі, якщо ви блокуєте подачу повітря, то радіатор нагрівача не нагріває вуличне повітря і не зігріває салон! Така система також застосовується до нашої Lada Kalina. де кран не встановлений з фабрики. Ми приступаємо до роботи).Перш за все, я просочився антипсихотом і зняв повітря повітря огорожі з осаду (тримаючи на чотирьох гвинтах) і побачив купу листя, грязі тощо.e, але найгірше було те, що під кожухом було заховано багато іржі!

-Подальше збору телефону та крана з радіатора вимив його під водою шампунем))

Після того, як він взяв і поклав радіатор назад на місце для встановлення), я побачив, що нова трубка майже тягне тіло автомобіля, а прокладка моторного відсіку не збігається через трубки) добре, взявши круглий файл, він загнав все як слід)

Щось подібне) зібрав усе на місці! і радий) зараз у машині це не тоді, коли кран не працює))), а решта регулятора відкриття крана адаптується десь до іншого місця), але це ще не все ! Продовження повинно бути) усі Пасібо і поки що =)

Підведемо підсумки

Система опалення проста. Своєчасна діагностика здатна врятувати власника Лади Каліни від непередбачених зривів, і схема нагрівача допоможе в цьому. Дотримуйтесь рівня антифриз, змініть його відповідно до правил, і радіатор системи прослужить свій регуляторний ресурс, радуєте вас теплом і комфортом у салоні.

Повітряна плита Lada Kalina вважається однією з найкращих тепла в сім’ї Ваз, але далеко не найнадійніша в операції. Проблеми починаються майже в автосалоні, оскільки багато автомобілістів говорять. Але більшість проблем досить вирішені, і часто навіть без участі спеціалістів з обслуговування автомобілів.

Коли вам потрібна заміна крана нагрівача?

Відремонтуйте клапан нагрівача на автомобілі Lada Kalina, необхідний у двох випадках:

Не має значення, що спричинило несправність, продукт слід замінити. Інакше наслідки будуть більш серйозними. Ознаки несправного крана:

 • Кабіна теплоносія присутня в кабіні.
 • Помічені сліди кулера на підлозі автомобіля.
 • Піч увімкнено, але тепла немає.

Витік крана печі вважається не лише черговою неприємністю, яка затопить інтер’єр, а небезпеку для ECU автомобіля. Якщо ви помічаєте сліди рідини під ногами, то негайно проведіть перевірку, знайдіть можливу причину витоку. Використовуйте додаткове освітлення або ліхтарик, щоб швидко вивчити обігрівач. Окрім крана, причиною антифризу може бути пошкодження форсунок або радіатора. Тепер ви знаєте, де знаходиться кран для печі Каліна. Якщо ви визначили джерело потоку, який виявився краном, то вам потрібно терміново замінити.

Процедура заміни піч.

Зміна крана нагрівача здійснюється на холодному двигуні. Покладіть ганчірку під ноги для поглинання розлитої рідини. Ми замінимо плиту, не знімаючи торпеду. Все, що нам потрібно. це дістатися до місця, де знаходиться кран нагрівача на Каліні.

 • Зніміть корпус повітряного фільтра.
 • Видаліть модуль запалювання.
 • Відкрутіть болт і злийте антифриз
 • Ми відкрутимо гайку на місці, де труби проходять у внутрішню частину.
 • Зніміть верхню трубу плиту з термостата.
 • Зніміть нижню трубу.
 • Ми йдемо в салон.
 • Від’єднайте газовий кабель від педалі.
 • Зніміть педаль газу з кронштейном.
 • Відкрутіть кришку радіатора печі.
 • Ми згинаємо металеву частину, яка розміщується зліва від корпусу плит.
 • Частково скрутити один болт кріплення ручного гальма, інший повністю скручений. Тепер ви можете відкрути тунельні гвинти.
 • Відключіть запальничку для сигарети, блок запобіжників.
 • Ванн і розбирайте передню консоль. Все видно і доступно, немає нічого складного.
 • Вийміть попільницею. На аварійній кнопці є два вилки. Витягуючи його, ви побачите під ними гвинти, що клацають.
 • Підпишіть усі мікросхеми та дроти та оніміння. Тоді при складанні ускладнень не буде ускладнень.
 • Потягніть електронний блок управління (ECU), наскільки дозволять дроти. Місце в надійному місці, головне, подалі від обігрівача.
 • Тепер вам доведеться відкрути всі болти, які ви зустрінете в процесі розбирання. Тільки тоді зможе повністю демонструвати передню консоль.
 • Зніміть панель торпедо, натисніть радіатор убік, а потім вийміть повітряний канал. Ви дісталися до місця, де стоїть кран Каліна.

Заміна вентилятора

Найзручніше дістатися до підрозділу з боку пасажирського крісла, якого доведеться демонтувати, щоб вам не довелося займатися акробатикою всередині кабіни. Навички крісла мають розміром 4 горіхів 13 мм, відкрутити їх не буде складно. Подальша робота над заміною вентилятора проводиться в наступній послідовності:

 • Витягніть салонний фільтр, зніміть бруд і пил із отвору.
 • Відкрутіть 4 самостійні гвинти, розташовані на задній стінці відсіку рукавичок, і ще один під правою решіткою нагрівача.
 • Вийміть пластикову підкладку з стійки і відкрутіть 2 гвинти, що кріплять, що кріплять панель та дме.блок.
 • Диматувати дме.вузол, підніміть пластикову панель і послабіть 2 кріплення вентилятора, розташованих під ним.
 • Торпедо рухається якомога більше і виправте це. Турбіну потрібно зняти знизу, з положення лежачи.

Не поспішайте змінити вентилятор, коли він працює лише з 1 швидкістю, і перемикач плит стоїть на максимумі. Це впевнений ознака того, що резистор, розташований знизу за безладом, вийшов з ладу. Частина. це невелика пластикова зелена панель з роз’ємом для з’єднання. Заміна резистора плит здійснюється без будь.якого розбирання, вам просто потрібно відключити роз’єм і відкрути 2 гвинти, які кріплять його до тіла.

В основному, усунення плит Viburnum. це проста, але дуже трудомістка. Щоб змінити невелику деталь, вам потрібно провести час на розбирання, щоб дістатися до нього.

Встановлення електричного крана плити та перемикання з Viburnum

Насправді спочатку було напружено, що в темряві кнопка вмикання печі та важелів контролю над краном, а демпфер просто просто не було видно, тому спочатку виникала ідея організувати підсвічування цих елементів управління, Але, трохи роздумів, було вирішено замінити повну кран на електричний з ГАЗель, здається. Ну, і перемикач також вирішив замінити опір Каліни плюс від Шеві-Ваза 2121

Я почав думати, як це все в машині. Як розмістити елементи управління. Я вирішив переробити панель. Для цього стара накладка блоку управління плитою була демонтована і трохи модифікована. Фотографії додаються

Потім антифриз об’єднався, а панель розібралася

Потім радіатор був доопрацьований. Замість стандартного крану довгу трубку накрутили і нарізали вздовж довжини верхньої трубки

Опір встановлюється в плиті

Далі все було підключено. Кран підключений відповідно до цієї схеми

І перемикач для цього

Далі, все було з’єднано, зібрано, перевірило, випробувано та промивається)) працює ідеально і поява естетики. Все підкреслено і радує око. Подальше фото

Дуже гідний! Як це показує себе зараз?

Привіт, 1,2,3,4 окремо купується? У сенсі навколо кнопки!

Ні, це все одна наклейка

Круто готово. Повага до автора

Привіт.Як ви вирізали курей нагрівача більш детально

Сьогодні я встановив кран (Rikor Electronics), розпочав витоки на швах (2500-3000 Ooobarots), шлюб?

Не знаю, у мене був інший. Спробуйте розібратися і надіти герметик

А мотор плитки є рідним?

Здоровий, з якого вставка з цифрами

У мене є така мофона, як ти. Я хочу запитати, за допомогою цього флеш.накопичувача у вас закрита кришка?

Я перечитав майже всі коментарі, але я не зрозумів. 1. Звичайне положення клапана відкрите або закрите. 2. Як я це розумію, коли напруги немає, вона закрита і відкрита, коли на ньому є скоринка. Або як ? не розумів принципу дії. Мене цікавить, коли часом лише під час перемикання або коли він відкритий або закритий

На крані немає коригування, t.Е. Сторона менша ? Або тупо відійти і ?

Добре! Красиво і акуратно зроблено. Я теж це роблю. Підготував усе, але керівництво (включно.) Зроблено кнопку Windows, розміщену в “сміття” на Cululis. Блок взяв перехід з комп’ютера. Блок живлення від холостого клапана карбюратора. Т.До. Я не хочу залишати іншого споживача, коли машина варта. Коли я складу звіт, я вкладу у свій блог.

Мало не забув. Клапан пролив усі схеми перед встановленням. намальований цапоном, він спеціально використовується для схем. Я покладу під капюшон. де вхід знаходиться в радіаторі печі і поставте його з самим клапаном вгору, де він виходить, т.u. Якщо кран протікає, то всі види мікрокурсів залишаться без впливу антифриз або антифриз. Я читав це, на якому.Цей форум. Покладіть кришки на герметик. Я ще не буду стріляти зі старого крана з радіатора, t.До. Було багато речей, він заклинив в одній позиції, якщо що, в крайніх випадках пізніше, але якщо я приїду, то навесні я зроблю це так, як у вас з трубами.

Пристрій обігрівача Lada Kalina

Повітря з вулиці потрапляє в повітря через повітряний фільтр. Потім повітря їздить у повітряні протоки з електрикою. Опалення кабіни здійснюється нагрівачем (радіатор плитки), який встановлюється під панель. Під час роботи двигуна нагріта теплопроводка циркулює через радіатор, нагріваючи повітря, що проходить через нього. Кількість повітря, що проходить через радіатор і обхід його встановлюється центральним демпфером. Налаштування керування швидкістю вентилятора, а також управління плитами проводиться за допомогою блоку управління, встановленого на панелі.

двигун вентилятора обігрівача; 2. кожух вентилятора нагрівача; 3. декордсатор рециркуляції повітря; 4. повітряні протоки; 5. обігрівач; 6. провідна труба радіатора нагрівача; 7. падаюча труба радіатора нагрівача.

Плони Lada Kalina регулюються механічним блоком управління. Коли ручки обертаються на блок тяги, вони поранені/розмотаються на спеціальному відео всередині блоку управління. Строни мають таку мету:

 • РЕМОНТАЦІЙНА ДЕМПЕР.
 • Чорні зсуву нагрівання лобового скла.
 • Тяга стулок нагрівання ніг.

Таким чином, демпфер Лади Каліна механічно контролюється без використання автоматизації. Єдина електронна частина в конструкції. це додатковий резистор, який, залежно від положення ручки на блок управління нагрівачем, визначає швидкість обертання вентилятора. Цей принцип роботи дуже простий і надійний.

Рекомендовано метод ремонту

Особливість Lada Kalina. це не найзручніше місце розташування. Його заміна може знадобитися багато часу.

Власники автомобілів Lada Kalina можуть вибрати один із двох способів, які дозволяють вам самостійно змінити плиту. Перший метод рекомендується в посібнику з ремонту автомобілів, і, як правило, проводиться на службових станціях. Цей метод вимагає ретельних та кроків.кротелів. Це пов’язано з демонтажу значної кількості частин та елементів автомобіля, тому незалежна заміна викликає певні труднощі.

Якщо це все.таки буде вирішено діяти таким чином, потрібно буде здійснити такі операції.

 • Передня панель звільняється від кріпильних болтів. Наступні гвинти відкручені: уздовж кінців від дверей, ліворуч і праворуч у кутах передніх стелажів, у рукавичці, уздовж краю лобового скла.
 • Відпустіть пластиковий кожух центрального тунелю на парковці.
 • Зніміть блок приладу, всі зовнішні перемикачі, кнопки.
 • Коли він випускається, пластиковий корпус піднімається, контролюючи стан електричних проводів та роз’ємів.

Кліматичний контроль LADA KALINA LUX

Система системи нагадує описану вище, за винятком деяких деталей. Для підтримки заданої температури в конструкції в конструкції використовуються два нові елементи: датчик температури в салоні (вбудований у стельовий освітлювальний плафон) та мікромотомотор демпфера. Також механічний блок управління замінюється електронною.

Робоча схема така: блок управління періодично отримує сигнал від датчика температури в салоні і порівнює його з температурою, встановленою на блоці. Якщо різниця занадто велика, блок управління надсилає сигнал мікромомотальному редактору, який вже керує плитою (відкриває або закриває гаряче повітря з нагрівача).

Поширені несправності

Сама плита Каліна добре задумана, але завдяки низькій якості виготовлення елементів та деталей різні проблеми з ним постійно трапляються. Навіть останні моделі з кліматичним контролем мають різні “захворювання”.

Список найпоширеніших несправностей виглядає так:

 • протікає радіатор нагрівача;
 • заклинання або не повністю відкриває демпфер на плиту;
 • збій вентилятора або блоку управління;
 • Поломка моторного кредитора;
 • Датчик температури або резистор нагрівача стали непридатними;
 • Салон фільтрується.

Щоб дізнатися, де розміщено той чи той елемент опалення системи, варто вивчити інструкції з експлуатації, напевно, що має відповідну схему.

Пристрій печі Каліна без контролю клімату такий, що повітря, що поглинається вентилятором, проходить через повітряний фільтр і потрапляє в радіатор нагрівача. Там він нагрівається та подається в різні зони кабіни через регульовані решітки та отвори. Контроль демпфера та швидкість вентилятора здійснюються вручну. Така система опалення є більш надійною, оскільки в ній немає електроніки.

На Ладу Каліни з кліматичним контролем обертання демпфера керується моторним редактором за командуванням електронного блоку. Останній отримує сигнали від датчика температури, розташованого в кабіні автомобіля, і реагує відповідно на зміни мікроклімату. Контролер взаємодіє як з нагрівачем, так і з кондиціонером.

Вентиляція та плита перевіряють Ладу Каліну

Власники автомобілів кажуть, що обігрівач Kalina нагрівається набагато краще, ніж попередні моделі вазів. Вона іноді залишає систему і вимагає ремонту. Поставити повний діагноз системи, щоб бути впевненим у виконанні.

 • Ми запускаємо автомобільний двигун.
 • Поверніть ліву ручку проти годинникової стрілки і покладіть у синю зону.
 • Покладіть перемикач швидкості вентилятора по черзі в кожну з 4 позицій. Якщо вентилятор не обертається в одному з положень, тоді перевірте ланцюг живлення пристрою.
 • Ми перекладаємо контроль швидкості на максимум.
 • За допомогою правої ручки (управління демпфером) ми перевіряємо перенаправлення потоків повітря. Якщо ми помітимо, що змін немає, то нам потрібно відремонтувати привід змін.
 • Розігріти двигун до 90 ° C. Поверніть ліву ручку в крайньому положенні червоної зони.
 • Повітря, яке виходить з панелей, повинно підірвати тепле повітря.
 • Поверніть ліву ручку до синьої зони. Холодне повітря знову вийде з соплі.
 • Якщо температура потоку повітря не змінюється від зміни положення регулятора, то контроль центрального приводу демпфера несправний.

Діагностика та усунення проблем

Найпростіший спосіб. вирішити проблему салонного фільтра. Вперше ретельна очищення елемента буде досить ретельною, але тоді краще його замінити. Справжня неприємність. це витік радіатора або поломка вентилятора, цього не можна уникнути дорогою заміною пристрою. Така ж висока ціна повинна заплатити за новий блок управління.

Встановлення нового датчика температури, редуктора двигуна або резистора обігрівача калію коштуватиме трохи дешевше. Більше того, несправності все ще потрібно правильно діагностувати, що досить складно. Палений резистор легко виявляється. вентилятор працює лише з максимальною швидкістю.

Більш важче перевірити датчик, прихований у освітленні. Знак несправності. від однієї або декількох решітків є гарячий або холодний потік, незалежно від положення ручки регулятора.

Більш важче виявити, наскільки добре механічний регулятор піч. Для цього вам потрібно дістатися до цього, демонтуючи частину передньої панелі. Таким же чином уточнюється справність роботи повітряних інактерів.

Для діагностики пошук проблем краще почати з найдоступніших елементів, а потім почати демонтаж.

Елементи опалювальної системи Лада Каліна

Система вентиляції та нагрівання внутрішніх приміщень. це постачання та вихлоп, тоді як температура нагріву понад 90 «з рідиною з системи охолодження двигуна використовується для нагрівання кабіни.

плита, кран

Деталі нагрівача: 1. тіло фільтра системи вентиляції та нагрівання салону; 2. фільтрувальний елемент; 3, 4, 5, 6, 7. повітряні протоки; 8. кожух радіатора та дистриб’ютора повітря нагрівача; 9. радіатор нагрівача; 10. кожух електричного вентилятора нагрівача; 11. нагрівач

Елемент вентиляції та нагрівання системи:

 • Електричний двигун з крильчаткою 1118-8118020-01
 • Електричний перемикач 1118-3709608
 • Додатковий резистор нагрівача 2123-8118022

Як змінити радіатор

Операція дуже трудомістка, для якої автомобільна служба буде взята у вас круглу суму. Але є ще один, маленький варварський, але швидкий і широко практикується метод. Схема роботи така:

 • Злийте антифриз, вимкніть і вийміть акумулятор, а потім від’єднайте шланги від піч.
 • Відкрутіть гайку, розташовану біля фурнітури в моторному відсіку. Вона тримає сталеву пластину, яка буде заважати демонтажу нагрівача.
 • Вийміть педаль газу і потягніть сталеву вісь педалі гальма. Відкрутіть декоративну, а за ним пластикова панель, що покриває радіатор плит.
 • Щоб витягнути його, виріжте отвір у пластиковій рамі, що дозволяє витягнути радіатор у бік драйвера.
 • Встановіть новий елемент і збирайте у зворотному порядку. Розрізаний отвір може бути запечатаний пластиком і прикрашати будь.яким відповідним методом.

Виконуючи операцію, варто перенести в інше місце, що контролер, розташований безпосередньо під плитою. Антифриз, що капає з нього, може відключити чутливу електроніку поза порядку. Крім того, з прийняттям радіатором легко змінити несправний клапан обігрівача або двигун.редактор, оскільки доступ для них відкриється. Коробка передач. це єдиний блок із датчиком положення демпфера, а також повністю змінюється.

Зробіть самостійне ремонт системи опалення

Щоб змінити таку чи іншу деталь опалювальної системи, зовсім не потрібно звернутися за допомогою до фахівців. Це допоможе заощадити час, але не фінанси. Якщо ви дотримуєтесь рекомендацій, ви можете самостійно замінити деякі системні компоненти.

Вентилятор нагрівача

Заміна вентилятора Каліни може навіть початківців. Основна проблема. її місцезнаходження. З цієї причини більшість часу не займає заміну частини, а її демонтаж.

Заміна вентилятора з видаленням панелі

Метод рекомендує інженери Avtovaz, але це не найпростіше. Не кожен вирішує використовувати його в звичайному гаражі. Виконуючи роботу, вам потрібно дотримуватися інструкцій:

 • Спочатку вам слід де.енергізуйте бічну мережу, відключаючи клеми акумулятора.
 • Злийте всю охолоджуючу рідину, витягуйте салонний фільтр.
 • Відкрутіть кріпильну гайку, опустіть рульову колонку до крайнього положення.
 • Перемикач стоп-сигналів безкоштовний від проводів, клацання засувок, вийміть оббивку з стелажів.
 • Відкрутіть гвинти і вийміть передню панель (облицювання), а потім вийміть торпеду разом з дефлекторами.
 • Тепер ви можете почати демонтувати вентилятор. Для цього вам потрібно відключити від нього термінал з проводами, зняти вентиляційний шланг, відкрутити кріплення.

Після встановлення нового вентилятора всі подальші дії здійснюються таким чином, зворотне демонтаж. Процедура вимагає уваги та точності, займає багато часу. У деяких моментах знадобиться допомога другої людини.

Заміна вентилятора без зняття панелі

Видалення всієї приладової панелі лише через вентилятор печі недоцільно. Ви можете замінити пристрій, не знімаючи торпеду. вам просто потрібно підняти його праву сторону. Далі вам слід «руки» ножем і ліхтариком і піднятися під панель. Шумна ізоляція відрізана, фіксовані елементи відкручені, а заміна двигуна плит Каліна стає набагато простішою. Цей метод суттєво заощадить час і нерви, хоча це створить певні незручності.

Перш ніж почати замінити електричний вентилятор, ви повинні переконатися, що цей пристрій несправно працює.

Заміна контролера температури

Щоб демонтувати частину та її заміну, необхідно зняти збірку управління. Процедура виглядає так:

 • Мережа на.дошці де.енергетикує шляхом видалення терміналу “мінус” з акумулятора;
 • Радіо (якщо є) витягується, а клемний блок проводів від нього відстежений;
 • Важіль управління демпфера видаляється;
 • Далі ручка регулятора температури та напрямок потоку повітря демонтують;
 • У нижній частині блоку управління є вилки. їх потрібно видалити та відкрутити під ними;
 • Центральну консоль слід ретельно підтягнути;
 • Після зняття консолі відключіть клемні прокладки від комутаторів.

Після заміни все збирається у зворотному порядку. Ця операція проста, і для роботи знадобиться лише пара різних викруток.

Заміна радіатора нагрівача без зняття панелі

Змініть радіатор плитки на Каліні Ладі, як на всіх транспортних засобах на передньому колесі, є складним завданням. Доведеться демонтувати більшу частину передньої панелі. Для роботи вам знадобиться новий радіатор нагрівача, шланги, затискачі, шліфувальна машина та стандартний набір інструментів. Спочатку вам потрібно провести деякі маніпуляції в інженерному просторі:

 • злити антифриз із системи охолодження;
 • Вийміть акумулятор, повітряний корпус фільтра, забезпечуючи безперешкодний доступ до труб нагрівача;
 • З печі в моторному відділенні потрібно відключити всі гумові форсунки, відкрути гайку металевого щита.

Заміна вентилятора

Найзручніше дістатися до підрозділу з боку пасажирського крісла, якого доведеться демонтувати, щоб вам не довелося займатися акробатикою всередині кабіни. Навички крісла мають розміром 4 горіхів 13 мм, відкрутити їх не буде складно. Подальша робота над заміною вентилятора проводиться в наступній послідовності:

 • Витягніть салонний фільтр, зніміть бруд і пил із отвору.
 • Відкрутіть 4 самостійні гвинти, розташовані на задній стінці відсіку рукавичок, і ще один під правою решіткою нагрівача.
 • Вийміть пластикову підкладку з стійки і відкрутіть 2 гвинти, що кріплять, що кріплять панель та дме.блок.
 • Диматувати дме.вузол, підніміть пластикову панель і послабіть 2 кріплення вентилятора, розташованих під ним.
 • Торпедо рухається якомога більше і виправте це. Турбіну потрібно зняти знизу, з положення лежачи.

Не поспішайте змінити вентилятор, коли він працює лише з 1 швидкістю, і перемикач плит стоїть на максимумі. Це впевнений ознака того, що резистор, розташований знизу за безладом, вийшов з ладу. Частина. це невелика пластикова зелена панель з роз’ємом для з’єднання. Заміна резистора плит здійснюється без будь.якого розбирання, вам просто потрібно відключити роз’єм і відкрути 2 гвинти, які кріплять його до тіла.

В основному, усунення плит Viburnum. це проста, але дуже трудомістка. Щоб змінити невелику деталь, вам потрібно провести час на розбирання, щоб дістатися до нього.

Заміна стрижнів управління вентиляцією та нагрівання салону

Натисніть на щілину викрутку, пружинний тримач аркуша регулятора управління температурою повітря та вийміть тримач

Зніміть тягу з важеля регулятора температури повітря.

Натисніть на прорізну викрутку, пружинний тримач листа стрижня регулятора температури повітря з корпусу нагрівача та вийміть тримач.

Видаліть тягу регулятора температури повітря з важеля на корпусі нагрівача.

Нова тяга контролера температури повітря встановлюється у зворотній послідовності

Послідовність операцій для заміни перемикачів режиму роботи вентилятора та регулятора розподілу повітря схожа.