Де знаходиться номер тіла Toyota Corolla 2008 року. Де номер двигуна Toyota Corolla

Де знаходиться номер тіла Toyota Corolla 2008 року

Шукайте хороший екземпляр Toyota Corolla E150, як правило, затягується місяцями. Однак, виявивши щось вартісне на ринку, не кидайся на трубу у фанфарі та викладіть продавця крові, не дивлячись належним чином на криміналістичні позначки. Існує так багато викрадених і перерваних зразків, що є стільки шансів зіткнутися з проблемою, залишеною без машини та грошей, надзвичайно високий, особливо якщо ви натрапите на стоячу версію “солодкої” ціни. Крім того, як товариш на ім’я Ауріс, Toyota Corolla E150 приховував головний ідентифікаційний номер VIN на місці, знайомий японській марці. під сидінням переднього пасажира:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Символи захищені на поперечній смузі тіла, який може просто зварювати тут з іншого автомобіля, а це означає, що не тільки літери з числами, але й кріплення, що є точковим зварюванням, повинні бути вивчені на наявність дійсності. Для цього вам доведеться демонтувати частину декоративної оббивки порогу правих вхідних дверей:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Вийміть колодку

знаходиться, номер, тіла, toyota

Точкове зварювання монтажу

Сліди скручування болтів сидіння не означають злочину, але це привід ще більше уважно перевірити машину:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Дублікат металізованої вовни з позначенням VIN прикріплюється у отворі дверей водія під зовнішньою петлею замку. Зазвичай наклейка міцно фіксована, і не вдасться пошкодити її навіть не для найточніших хостів автомобілів:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Шільда ​​несе інформацію про обладнання, прикрасу та колір тіла. Порівняйте дані з тим, що доступно в машині, насправді

Ультрафіолетова етикетка вздовж контуру використовується як захист від повторного поселення:

Скажи мені, де номер двигуна на блоці?

Унікальний паливний фільтр на пластиковому корпусі Corolla блок живлення палива, в який встановлюється фільтр.елемент та елемент фільтрації. На унікальному пристрої очищення палива здійснюється за допомогою звичайних картонних деталей та склопластику з поліестером. Покриття найменших частинок забруднення система фільтрації тут не втрачає своєї пропускної здатності.

Як принаймні, який номер двигуна на чистці Toyota Corolla, в якому не передбачено видалення фільтруваної композиції, унікальний фільтр не повинен бути нескінченним.

Його ресурс обмежений певним часом або пробігом автомобіля. За даними ради виробничої компанії, зміна повинна здійснюватися через 80 км пробігу. Де номери VIN на Toyota Camry, швидкість наповнення фільтра наповнювача домішками та водою не схожа під час роботи в різних країнах та різних кліматичних зонах. Спочатку він визначається ступенем чистоти самого палива, потім номер двигуна на Toyota Corolla та матеріали пристрою паливного комплексу бухгалтерських програм, утворення власного внутрішнього забруднення.

Toyota Corolla E180. місце розташування VIN та маркування

Купуючи вживану віночок E180, ми не повинні забувати, що Toyota. це охайна ціль для автокрайдів. Легко викрадено, кількість є непокірними і швидко продається через торгові посередники поганого споживача всього цього злочинного ланцюга. Тому перед тим, як взяти участь.

Основний Toyota Corolla E180 Vin-Nomer традиційно несе під сидінням переднього пасажира на поперечній смузі тіла:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Однак символів недостатньо. Необхідно також перевірити кріплення планки до решти тіла для можливого “повторного розшарування”:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Рідний герметик

Друга найважливіша тарілка з Вінером-на стійці у дверях:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Обов’язково згорніть кольоровий код, обробку та передачу знаків з тим, що має автомобіль

знаходиться, номер, тіла, toyota

Забути, що Toyota Circuit of Tablet має ультрафіолетовий позначку як захист від RE.RAKE.

Звичайно, ми переконані, що рік випуску автомобіля збігається з датами виробництва деяких його елементів. Наприклад, ремені безпеки:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Як показує практика вибору використовуваних машин, комп’ютерна діагностика корисна не тільки в тому, що вона дозволяє визначити деякі несправності, але й надає додаткову страховку в перевірці криміналістики. Ми перевіряємо номер VIN в двигуні двигуна з заводськими знаками:

Vin і номер тіла. те саме?

Ці цифрові комбінації не завжди збігаються. І перш ніж дізнатися, де знаходиться номер тіла та код VIN, ви повинні зрозуміти відмінності між ними, щоб уникнути непорозумінь із працівниками ДАІ.

В останні роки все змінюється та вдосконалюється, що певною мірою допомагає спростити життя сучасних людей. Тож у галузі автомобільного коду виграшів поступово замінює номер тіла. На сьогоднішній день 24 країни.виробництва відмовилися від останнього на користь першого. Важливо знати, що якщо на машині є 17 символів, кількість числа тіла вже входить до них.

Тим часом ці цифри та листи можуть відрізнятися, що призводить до не менш несподіванки власника автомобіля, ніж їхній повне збіг. Найчастіше ви можете бачити таке явище на іноземних машинах. Плутанина виникає через те, що номер тіла може бути іноземним, а код виграшів у будь-якому випадку не повинно хвилюватися та панікувати достроково. Якщо ця інформація збігається з даними, зазначеними в TCP, немає злочину. У крайніх випадках ви можете зв’язатися з гарячою риболовною лінією дилера або безпосередньо виробником, щоб дізнатися про можливість збігу або невідповідності цих даних про певну марку та автомобільну модель.

Тіло E150

Для різних типів тіла E150 розташування пластини буде різним.

З середини 1981 року всі моделі Toyota, які експортовані до Європи та США, мали 17-значний ідентифікаційний номер. Існують відмінності між кількістю автомобілів, призначеними для європейського ринку та для американців.

Код VIN розташований у верхній лівій панелі інструментів, видно через лобове скло.

Модель автомобіля 2. Модель двигуна 3. Vin код або тіло Код фарби 5. Код внутрішнього оздоблення 6. Код передачі 7. Основний код програми 8. Код виробника

Toyota Corolla | Ідентифікаційні номери

1.1. Ідентифікаційні номери

ИДЕНТИФИКАЦИОННЫЙ НОМЕР АВТОМОБИЛЯ

Идентификационный номер автомобиля (VIN) и другие номера идентификации

1. Ідентифікація автомобіля 2. планшет із даними вакуумної системи 3. знак із зменшенням даних токсичності вихлопних газів 4. Ліцензійні знаки ідентифікації автомобіля 5. Ідентифікаційна табличка 6. Ідентифікаційний знак (лише Каліфорнія) 7. Номер тіла

Идентификационный номер автомобиля (VIN)

Ідентифікаційний номер автомобіля (VIN), який ми бачимо через лобове скло з боку водія.

Ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) наноситься на пластину, на лівій частині передньої панелі та видно через лобове скло. Ідентифікаційний номер автомобіля містить інформацію, де та коли автомобіль був виготовлений, рік випуску та типу тіла. Пластина з ідентифікаційним номером автомобіля також прикріплена в моторному відділенні до розділу.

Ідентифікаційний номер складається з номерів позначення моделі та шести.дієтного заводу.

ИДЕНТИФИКАЦИОННЫЙ НОМЕРДВИГАТЕЛЯТабличка идентификации автомобиля

Знак ідентифікації автомобіля додається до дверей водія.

Расположение идентификационного номера двигателя

Расположение идентификационного номера автоматической коробки передач

Расположение идентификационного номера механической коробки передач

Расположение идентификационного номера задней главной передачи

Табличка с данными уменьшения токсичности выхлопных газов

Таблетка зі зниженням токсичності вихлопних газів прикріплюється під капотом автомобіля.

Ідентифікаційний номер двигуна знаходиться на пластині, прикріпленому на передній частині правого боку двигуна. Шоста цифра зліва вказує на код двигуна, а десята. код року.

Л 1990
М 1991
П 1992
П 1993
F 1994
С 1995
Т 1996
V 1997
В 1998

Що таке VIN.код, і яку інформацію він містить

Код VIN (зменшення від ідентифікаційного номера англійського терміну). це поєднання 17 арабських номерів та букв латинського алфавіту.

Інформація застосовується на панель кузова, яку неможливо видалити без руйнування конструкції, або до спеціальних наклейок або металевих знаків. Елементи встановлюються на заклепках (кріпильні головки стискаються заводським інструментом, що важко підробити).

Склад виграшного коду на Toyota та будь-якого іншого автомобіля включає інформацію про:

 • виробник;
 • модифікації (у закодованій формі);
 • Сучасний рік;
 • фабрика, яка зібрала машину;
 • серійний номер.

Як дізнатись код VIN та номер двигуна Camry 40

Під час придбання автомобіля руками потрібно підкрасти кількість тіла та двигуна з тими, зазначеними в документах до автомобіля.

Крім того, вам потрібно з’ясувати VIN коду транспортного засобу.

Отримана інформація дозволить вам дізнатися, чи є автомобіль крадіжки чи в заставі біля банку.

Крім того, ви повинні переконатися, що номер двигуна збігається з номером, зазначеним у паспорті технічного обслуговування автомобіля.

Де код VIN на Камрі

Для того, щоб придбати автомобіль з рук, він не приносить додаткових проблем, важливо перевірити ідентифікаційний код машини, вказаний у TCP, та мітки з VIN. Вони розташовані на транспортному засобі. Виграй код на Toyota Camry 40 знаходиться у трьох місцях:

 • Верхній лівий кут приладної панелі. Якщо ви уважно подивитесь спереду, ви можете побачити місце, де знаходиться код.
 • Під переднім правим пасажирським сидінням. Для цього вам потрібно буде ретельно оглянути салон, транспортний засіб.
 • На стійці для тіла. Ярлик із кодом можна побачити лише з відкритими правими пасажирськими дверима.

На панелі приладів, а під сидінням ви можете знайти сам код вин, а на стійці для тіла є знак, де, крім вин, автомобіліст може дізнатися кількість фарб транспортного засобу.

Важливий! Коди вин, розміщені автомобілем, повинні бути ідентичними один одному. В іншому випадку вам слід відмовити купувати такий транспортний засіб.

Щоб перевірити вина, вам слід звернутися до відділу поліції та попросити працівника перевірити транспортний засіб VIN. Це необхідно для того, щоб переконатися, що Toyota Camry не вказана в крадіжці, і не в заставі банку. Багато водіїв виконують чек самостійно.

Для цього на веб.сайті державної інспекції безпеки дорожнього руху необхідно ввести коди в вітряному підрахунку. Крім того, в Інтернеті ви можете знайти багато безкоштовних сайтів, на яких декодування вин коду автомобіля буде наведено в основних параметрах. Щодо платних ресурсів Інтернету, водій може отримати найповнішу інформацію про декодування вин свого транспортного засобу.

Особливості дизайну

Серія NZ виявилася довгостроковою:

 • 2000. 2005. 105 літрів. З., 138 нм, призначений індекс NZE124;
 • 2005. 2007. 109 л. З., 141 нм, індекс NCP90;
 • 2007. 2013. 110 л. З., 140 нм, індекс NZT260;
 • 2013 109 л. З., 136 нм, індекс NZT.

Атмосферна атмосфера для того, щоб бензиновий двигун 1nz Fe включає дизайнерські особливості сімейства ZZ/AZ та свіжі розробки дизайнерів Toyota:

 • Кровні чавунні рукава виливаються безпосередньо в алюмінієвий блок, тому капітальний ремонт циліндрів неможливий;
 • Кастинний картер. це масляний піддон, забезпечує твердість блоку;
 • Вісь сталевого кованого вала зміщена відносно циліндрів 12 мм;
 • Спідниця поршня легкої ваги з полімерним покриттям, пальці натиснуті;
 • Особливістю впускного валу є наявність муфт VVTI для регулювання фаз розподілу газу;
 • Голова блоку циліндрів оснащена стандартними отворами для посадки для насадок та сідла клапана;
 • Масляний насос розташований у картері, має окремий привід від колінчастого вала;
 • Шархами дросельної заслінки нагріваються, “холодний” термостат. 84 градуси, механічний тип;
 • Насос приводиться в обертання із загального пояса, як і все інше обладнання для кріплення;
 • Час подвійний, наприклад, DOHC 16V, привід одним.родним ланцюгом на розподільному валу випускний;
 • Колекціонери змінили місце розташування.вхід попереду, випустіть ззаду, так що.це сама сама сила полегшується дизайнерами спочатку;
 • Жодна лінія риболовлі повернення в паливній системі не забезпечується, невеликі.і спрямовані невеликі форсунки інжектора;
 • Механічне перемикання дросельної заслінки, запалювання DIS-4 з окремими котушками для кожної свічки.

знаходиться, номер, тіла, toyota
знаходиться, номер, тіла, toyota

Ефективність гідравлічних компенсаторів та муфт VVTI залежить від якості нафти. Посібник збирає детальний опис операцій обслуговування та ремонту електроживлення.

Моделювання ідентифікаційної таблички (c) та ідентифікаційного числа кузова автомобіля (a) під кришкою капота, як показано на малюнку та на фотографії.

А також на наступній сторінці, інформація, де знаходиться двигун, та кількість коробки передач, залежно від типу двигуна.

Розшифровка коду моделі

TA. Позначення сертифікації автомобіля для дотримання екологічних стандартів.

TA. для бензинових двигунів з 2000 року;

KE. для дизельних двигунів з 1997 року.

NZ-дизайну двигунів серії “NZ” (1nz-Fe; 2 NZ-Fe)

ZZ-дизайнація двигунів серії “ZZ” (1zz-Fe)

C- двигуни серії “C” (3 S-E)- Дизель

E. це сім’я

121 G. Позначення генерації моделі. двигун і привід

1NZ-FE C51 2 шт – awmnk
Nze 121 g 1NZ-FE U340E 2 шт – awpnk
Zze 122 g 1zz-Fe C52 2 шт – awmek
Zze 122 g 1zz-Fe U341E 2 шт – awpek
Zze 123 g 2zz-ge C60 2 шт – awfqf
Zze 123 g 2zz-ge U240E 2 шт AWPQF
CE 121 G 3 c. e U341E 2 шт – awpne
NZE 124 G 1NZ-FE U340f 4 WD – awpnk
Zze 124 G 1zz-Fe U341f 4 WD – awpek

A Седан універсальний. Runx. хетчбек;

B. allex. хетчбек.

W. фургон; E. седан; H. Хетчбек.

M. Механічний, 5 кроків; F. механічний, 6 кроків.

K-бензиновий двигун з розподіленим впорскуванням палива, DONC (1NZ-FE; 2NZ-FE; 1ZZ-FE)

F. бензиновий двигун з розподіленим впорскуванням палива, DONC. Twincam (2 ZZ-GE)

E-дизельний двигун з електронним управлінням паливним насосом (3 С-Е)

Список модифікацій льоду

Версія 1NZ FXE виникла на стадії розробки головного двигуна 1NZ Fe, стала частиною гібридного двигуна (ICE Plus Electric) для Toyota Prius, має характеристики:

Замість циклу Отто тут використовується метод Аткінсона. На низьких швидкостях колеса автомобіля електродвигун обертається, на великих ICES, з яких акумулятор одночасно отримує вправи. Використовуються складні та різноманітні вкладення, що не в основній версії.

Плюси і мінуси

Спочатку управління Toyota заклало блок утилізації циліндрів у привід живлення, ремонт якого неможливий. Пальці поршня викликають неприємності, оскільки вони зроблені не плаваючими, а натиснутими. Коли ланцюг розрізається або стрибає в кілька ланок після розтягування поршнів без цексу, клапани зігнуті під час зустрічі з ними.

Плюси двигуна 1NZ-FE:

 • Високий оперативний ресурс від 300 000 км пробігу;
 • Незалежна настройка мікросхеми для збільшення потужності;
 • Відсутність коригування теплових зазорів клапанів після 2004 року.

Пошир електроенергії економічно витрачає бюджетне паливо AI-92, не ускладнюється в технічному обслуговуванні та ремонті.

Типовий розпад двигуна 1NZ-FE та можливі методи їх усунення

Найчастіше перші неприємності починають з’являтися після довгого пробігу транспортного засобу. Перш за все, з’являються такі проблеми:

 • Невдача ланцюга синхронізації, натягувача, заспокійливості.
 • Плавання моторних революцій.
 • Збільшення споживання моторного масла.

Як правило, після проходження шляху більше 150 000 км під час руху машини починаються характерні постукування та сторонні шумові ефекти. Перш за все, необхідно оглянути схему механізму розподілу газу двигуна і, якщо необхідно, замінити його. Паралельно з ланцюгом вам також доведеться змінити механізми напруги та демпфування коливань (спокусник).

Якщо ви виявляєте, очищення дросельної заслінки повинно допомогти. Датчик холостого ходу також повинен буде видалити та встановити новий пристрій. Часто ці дії допомагають повністю усунути проблему, яка виникла.

Якщо двигун почав споживати багато масла, вам потрібно видалити зношені кілець з маслом та замінити їх новими деталями. Причиною надмірного витрат також може бути використання мастильних, невідповідних брендів.

Порада: Для збільшення оперативного ресурсу двигуна внутрішнього згоряння 1NZ-FE необхідно заповнити мастильне матеріал відповідно до рекомендацій виробника автомобіля. Вибираючи відповідну моторну олію для певного двигуна в роздрібній мережі, найкраще надати перевагу відомим позиціям бренду.

Список моделей автомобілів, в яких

Атмосферна в Інтернет.чотири.циліндровий двигун 1NZ Fe, який працює відповідно до класичного циклу Отто, була встановлена ​​на модифікації Toyota:

 • Fielder/Axio Corolla. фургон для та 11 покоління седана;
 • Ractis. субкомпітал зі скляним дахом;
 • Успіх.правий.мінівен з повним/переднім приводом;
 • Probox. сімейний мінівен;
 • Вілл. молодіжний автомобіль у задній частині оригінального дизайну;
 • Сента. мінівен із розсувними дверима;
 • Альйон. Седан із спортивним зовнішнім виглядом;
 • Преміо. седан для старшого покоління;
 • Веселий вантаж. Compactwane з оригінальним зовнішнім виглядом;
 • Auris. сімейний хетчбек, нове покоління Corolla;
 • Платц. Класичний седан;
 • Porte. субкомпітал з дверима різних типів розширення;
 • RAUM. субкомпітал з автоматичною коробкою передач;
 • Vios. седан;
 • BB. субкомпітал в англійському стилі;
 • Yaris/Echo. Класичний седан.

Крім того, ці двигуни стояли в Scion XB та XA/IST, а початкова версія використовувалася виключно в Toyota Prius.

Символи на тарілці

знаходиться, номер, тіла, toyota

Номер двигуна 4zz-Fe кожен символ, надрукований на металевій таблиці, має власне значення. Дивлячись на них, ви можете дізнатися про машину:

 • модифікація транспортного засобу;
 • модель двигуна;
 • VIN.код або ідентифікатор тіла;
 • кодування фарби, з якою намальована машина;
 • коригування інтер’єру;
 • автоматична коробка передач або ручна коробка передач;
 • Позначення виробника.

Таким чином, прочитавши ці цифри та значення літер, ви можете дізнатися всю інформацію про машину.

Характеристики двигуна

Моделі цих двигунів виробляються з початку вісімдесятих років ХХ століття і були зроблені досі.

Більшість Corolla була оснащена 1,4.літровим двигуном моделі 1Zr Fe. Ці двигуни йдуть разом з автоматичною коробкою передач, хоча деякі модифікації, які можна побачити, мають робототехніку. Зазвичай автомобілі постачалися з роботами до 2009 року. Потім поставки були зупинені та перемикалися на автоматичну коробку передач.

Технічні дані

Розглянемо деякі двигуни, оскільки не буде достатньо часу на все. Почнемо зі старого 2 е. Цей двигун мав об’єм 1,3 літра. Він з’явився в 1984 році. Серед автомобілістів він прославився як робочий коник.

Його можна знайти в задній частині Toyota Corolla E 60. Привід механізму розподілу газу керує поясом. Коробка передач. Механічна. Головна головка циліндра була встановлена ​​12-клапаном. Циліндри розміром 73 мм, а поршень. 77,4 мм.

Ще один тип двигуна 4 E Fe. Об’єм двигуна також 1,3 літра. Але він був винайдений у 1989 році. Це чотирициліндровий живлення з головкою блоку алюмінієвих циліндрів. Хоча сам блок виготовлений з чавуну. Серед автомобілістів теж стали відомим як надійний робочий коник. Деякі двигуни все ще перебувають у Віноклі, і люди їздять на них. Модель з брендом FTE цієї серії силових одиниць була обладнана турбонаддувами.

Подібна стаття Технічні характеристики двигуна 1JZ GTE VVTI

4zz Fe. двигун віночка з обсягом 1,6 літра. За конструкцією він схожий на модель 3 ZZ Fe. Блок циліндрів і голова виготовляються повністю з алюмінію. Тільки як привід механізму розподілу газу. це ланцюг, а не пояс, як на двигунах раніше. Живлення ходить більше, ніж термін служби служби. Вхід має регулятор фази VVTI. Якщо ви не заміните ланцюг вчасно, то удар до клапана виливається з нього.

Витрати палива

Споживання палива в двигунах Corolla, як і всі маленькі.лейтери, звичайне і нічим не відрізняється. На шосе енергетичні блоки їдять від 4 літрів до 7, залежно від моделі двигуна Corolla. У місті їх споживання палива на літр або два. Але власники автомобілів скаржаться на серйозне збільшення лише тоді, коли трапляються деякі поломки з двигуном.

Споживання моторного масла також невелике. Збільшення мастила моторного моторного мастила лише у випадку прокладок прокладок, витоків. Тому ці двигуни з віночка вважаються майже незнищенними.

Увага! Досвідчені механіки кажуть, що якщо це уважно до двигунів, бути на службі кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, то власник автомобіля не знає з ними проблем. Споживання палива завжди буде 4-5 літрів на 100 кілометрів.

Модифікації двигуна

Ось лише деякі з силових одиниць, які були розміщені на Toyota Corolla:

Ці двигуни були встановлені як на двостійних седанах, так і на чотирьох седанах. Деякі з них негайно пройшли з ручною коробкою передач, інші, особливо останні двигуни.

Найбільш мінімальний об’єм становив 4А з. Ця машина вважалася економічною, а обсяг потужної одиниці становив 1,2 літра. Вони обладнали Toyota Corolla четвертого покоління.

Подібний пристрій статті та принцип роботи двигуна внутрішнього згоряння

Останні машини Corolla в задній частині E 170 мали двигуни 1Nz Fe. Це останні розробки сучасності. Однак, згідно з експериментальною механікою, вони не відрізняються від такої довговічності, як двигуни з двадцятого століття.

Ресурс

Якщо раніше ресурс двигуна Toyota Corolla був призначений виробником на 300 тисяч кілометрів пробігу і відповідав йому або перевищував кілька сотень тисяч кілометрів. Тоді виробник пише 250 тис. Км пробігу, і двигун може пройти максимум 200 тисяч до першого великого капітального ремонту. Деякі підрозділи силових віночок не підлягають капітальному ремонту через функції дизайну.

Де є дані ідентифікації

знаходиться, номер, тіла, toyota

VIN TOYOTA COROLLA E150 трапляється, що власник автомобіля не знає, де знаходиться номер двигуна Toyota. Оскільки це важко зробити на старих моделях. Потрібно очистити брудні місця, особливо тих, де видно загострені сторони металевої пластини. Це можуть бути бічні частини дверей і навіть на оригінальних автомобілях автомобіля.

Відео Як знайти номер у автофоторусі Auto Toyota:

Щоб дізнатися, де знаходиться номер автомобіля двигуна, вам потрібно переглянути наступні місця:

 • на Toyota Corolla з 90, 100, 110 з тілом із задньої частини двигуна або під капотом з боку приладної панелі, всередині кабіни з боку водія, де розташовані педалі управління автомобілем;
 • з 120 корпусом. під капотом, з боку приладної панелі, збоку двигуна;
 • з 150 випадками. з правого боку двигуна, збоку від тіла, де сидить водій, під лобовим склом на приладовій панелі з боку водія.

Багато новачків плутають значення коду двигуна та VIN, тому вони часто сумніваються, де знаходиться номер двигуна і чи це правильно. І зловмисники можуть легко ввести таку людину.

Недоліки та скарги на підрозділ

Серед недоліків підрозділу можна назвати характерні звуки з ланцюга синхронізації приводу часу. Після 100 тисяч кілометрів пробігу ланцюг починає брязкати, але це звук практично не переходить у салон. Після такого пробігу сам двигун починає працювати набагато шумніше. З чим це пов’язано, інженери, що стосуються, не пояснюють.

Двигун 1zr-fe

Незручне розташування масляного фільтра на 1ZR-FE також стало значною проблемою. Фільтр розташований із задньої частини двигуна, а відсутність зорового контролю часто призводить до тече масла. Тиск у системі досить великий, тому після декількох тисяч роботи фільтр починає копати.

Відгуки 1zr-fe показують, що двигун має досить велике споживання палива. Декларовані дані паспорта можуть перевищувати півтора рази. Хоча цей показник залежить від більшої міри звичок водія, а не від будівництва двигуна.

Що таке Він

знаходиться, номер, тіла, toyota

Дублікатна пластина на стійці з VIN на Toyota Corolla E150 VIN Rack. це ідентифікаційний номер транспортного засобу або англійською. Він вибивається на передній частині двигуна разом з рештою автоматичних параметрів або на деталях, що вище у статті.

Дилер VIN дає розуміння того, яке обладнання оснащене автомобілем. Це не просто набір випадкових букв і цифр. Код містить таку інформацію:

 • дата складання транспортних засобів;
 • тип і розмір двигуна;
 • Модель передачі;
 • Колір тіла.

Технічні характеристики

Вузька сфера застосування диктувала умови, до яких слід відповідати характеристикам 1zr-fe. У чисельному відношенні показники підрозділу виглядають так:

Робочий об’єм 1.6 літрів
максимальна потужність 124 л.З. досягнув 6000 на хвилину
Обертаючий момент 157 нм при 5200 на хвилину
Кількість циліндрів 4
Кількість клапанів 16
Діаметр циліндра 80.5 мм
Хід поршня 78.5 мм
Система розподілу газу DOHC
Ступінь стиснення 10.2: 1

З зменшеним перебігом поршня потужність залишалася досить великою. Це поєднання характеристик зробило двигуни потенційно більш надійними. Ресурс 1ZR-FE-близько 400 тисяч кілометрів. У той же час, капітальний ремонт поршневої системи неможливо зробити. блок циліндрів тонкого стінки та відсутність розміру ремонту роблять цей ресурс остаточним життям. Toyota 1zr-fe двигун відрізняється незвичними характеристиками в експлуатації. На низьких швидкостях динаміка автомобіля не надто вражаюча, але в режимі треку, що обганяє, вдається робити без труднощів навіть на великих швидкостях.

Що таке Він і де номер двигуна Toyota Corolla

З цієї статті новачок дізнається, які потрібні цифри, які належать до двигунів. Скорочення трьох латинських листів буде розшифровано. А також автомобіліст дізнається, для чого використовується VIN.

Купівля автомобіля Toyota Corolla, продаж та купівля власників автомобілів Перевірте ідентифікаційні дані. Зазначений транспортом, з інформацією, призначеною в документах для автомобіля.

Але багато новачків не знають, де знаходиться номер двигуна, що таке код VIN і чому він потрібен на транспортному засобі.

Нюанси розшифровки

Крім того, на думку експертів. Тепер більше інформації про те, яка інформація може містити ідентифікаційний код Corolla, чому він унікальний.

Декодування VIN Toyota для європейського ринку

Символ від 1 до 3 номерів VIN показує всесвітній індекс автоматичного виробника. Далі я дам позначення всіх регіонів, де вироблявся та виготовлявся автомобіль Toyota Corolla:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Положення від 4 до 5. уточнює тип кузова автомобіля (випуск до 2002 року):

4.й символ для автомобілів, що виробляються до 2002 року, позначає тип тіла та формулу колеса:

5.й символ числа VIN на Corolla перевищує 2002 року, роз’яснює двигун:

6.а положення вказує на двигун або його серію (транспортні засоби, випущені до 2002 року):

Для 7.го положення вина (якщо ваша віночка до 2002 року буде випущена) повинна бути буква e або t.

7.й символ вказує на наявність пасивних систем безпеки (якщо ваш віночок вивільняється після 2002 року):

На 8.му положенні автомобіля понад 2002 р.

9 позиція коду VIN. це керуюча цифра.

На 10.му положенні, якщо автомобіль є запасним символом до 2002 року (зазвичай 0), якщо після, то модельний рік:

11.й символ визначає рослину, де збирається автомобіль (лише для автомобіля з 2002 року.V.):

Серійний номер на транспортних засобах, випущених до 2002 року, шифрується в числах від 11 до 17, після 12 до 17.

Декодування коду VIN Toyota для північноамериканського ринку

Позиції від 1 до 3 ми вже вивчали вище (див. Декодування VIN для європейського ринку). На 4.му місці у винах код для автомобіля, випущений з 1983 по 1995 рік, вказано двигун:

знаходиться, номер, тіла, toyota

Четвертий символ числа може сказати про тип тіла та формулу колеса автомобіля, випущеного після 1996 року:

На 5.му місці в коді VIN за умови, що автомобіль був випущений до 1996 року, слід розташувати літера E, що він є Corolla / FX.

5.й символ у кімнаті. двигун (з 1996 року):

На 6.му місці у вини Короллі, випущеному з 1983 по 1990 рік. Були персонажі 8 або 9, а з 1990 по 1995 р. 0 або 9.

6.й символ говорить про серію (після 1996 р.): 1. 10, 111; 2. 20, 110; 3. 30, 130; 4. 40, 140.

7.й символ показує серію та класифікацію (на машині 1983–1995.G.): 1983–1990:

7 Позиція інформує про наявність пасивних систем безпеки (з 1996 року), подібних до автомобілів для Європи (див. вище).

8.е число може сказати про тип систем тіла та безпеки (1983–1990.):

8 Положення числа повідомить про тип тіла (з 1990 по 1995 рік.):

Латинська буква Е для 8.ї позиції автомобіля з 1996 року, а це означає, що це віночок.

9.е положення. це контрольна фігура.

10.й символ модельного року (див. інформація вище)

На 11.му положенні вина рослина показана там, де збирається автомобіль:

Від 12 до 17, як завжди. серійний номер.

Де є дані ідентифікації

знаходиться, номер, тіла, toyota

VIN TOYOTA COROLLA E150 трапляється, що власник автомобіля не знає, де знаходиться номер двигуна Toyota. Оскільки це важко зробити на старих моделях. Потрібно очистити брудні місця, особливо тих, де видно загострені сторони металевої пластини. Це можуть бути бічні частини дверей і навіть на оригінальних автомобілях автомобіля.

Відео Як знайти номер у автофоторусі Auto Toyota:

Щоб дізнатися, де знаходиться номер автомобіля двигуна, вам потрібно переглянути наступні місця:

 • на Toyota Corolla з 90, 100, 110 з тілом із задньої частини двигуна або під капотом з боку приладної панелі, всередині кабіни з боку водія, де розташовані педалі управління автомобілем;
 • з 120 корпусом. під капотом, з боку приладної панелі, збоку двигуна;
 • з 150 випадками. з правого боку двигуна, збоку від тіла, де сидить водій, під лобовим склом на приладовій панелі з боку водія.

Багато новачків плутають значення коду двигуна та VIN, тому вони часто сумніваються, де знаходиться номер двигуна і чи це правильно. І зловмисники можуть легко ввести таку людину.

Опис двигуна 1zr-fe

знаходиться, номер, тіла, toyota

Двигун 1ZR Fe 1ZR-FE є класичним представником вбудованих 4-циліндрових двигунів, має механізм часу ланцюга та зв’язок системи VVT-I на кожному розподільному валі. Блок циліндрів і HBC виготовлені з алюмінію. Живлення розроблений для невеликих автомобілів середнього цінового сегмента. Цей двигун вважається коротким терміном, оскільки поршневий інсульт, рівний 78,5 мм, менший за діаметр циліндра, який, у свою чергу, становить 80,5 мм. 1ZR-FE був вироблений на заводі в Китаї та Сполучених Штатах Америки, дебют відбувся восени 2006 року, і це питання розпочалося в 2007 році. Двигун не став інноваційним проривом, але має кілька відмінних особливостей:

 • Вали розподілу встановлені в окремому випадку;
 • використання гідравлічних компенсаторів;
 • Привід часу здійснюється ланцюгом;
 • використання алюмінієвого блоку;
 • окремі кришки корінних підшипників;
 • Кут колапсу клапанів становить 29 °;
 • привід масляного насоса з окремим ланцюгом;

Положення про обслуговування 1ZR-FE

 • Зміна нафти повинна здійснюватися хоча б раз на 10 000 км. Якщо ви не дотримуєтесь цього правила, то клапани системи VVT-I можуть вийти з ладу, а шум гідротепів з’явиться. Виробник рекомендує використовувати масло класу SL та SM для 1ZR-FE.
 • Рекомендується змінювати свічки кожні 50 тис.КМ, і для контролю за своїм розривом кожні 10 000 запуску, інакше системи запалювання DIS-4 можуть зазнати заздалегідь.
 • Ми повинні серйозно ставитися до заміни ланцюга синхронізації після пройденого 100 тисяч кілометрів, оскільки це досить дорога процедура, але двигун ще дорожчий після ланцюга, оскільки двигун 1ZR-FE пригнічений клапанами.
 • Заміна палива та повітряних фільтрів повинна здійснюватися кожні 20 тис.км, і фільтр грубого очищення палива змінюється кожні 50 000 км.
 • Перевірте ремені кріплення обладнання кожні 30 тис. км.
 • Форсунки повинні бути очищені кожні 50 тисяч кілометрів.

знаходиться, номер, тіла, toyota

Масло і фільтрують для двигуна 1ZR-FE

Огляд несправностей та методів їх відновлення

Двигуни серії ZR прийняли всі болячки з моторів попередньої серії ZZ. Високе споживання нафти, низький ресурс, підвищення рівня шуму, проблеми з непрацюючим, також насос живлення не є надійним і любить просочитись. Якщо проблема з присяжним нафтою може хоча б якось вирішити збільшення в’язкості, то з низького ресурсу цього пристрою ви не можете нікуди. Ви можете максимізувати термін експлуатації двигуна з хорошою олією та помірними навантаженнями.

Нижче наведені найбільш характерні поломки та слабкі місця:

 • Капітальний ремонт живлення неможливий.
 • Ланцюг синхронізації схильний до розтягування, після чого виникає шум (моргання) ланцюга. Проблему можна вирішити, замінивши ланцюг і натягувач.
 • Через конструктивну недосконалість сильні вібрації спостерігаються на холостому ходу, багато гріхів на подушки, змінюють їх, але нічого не змінюється.
 • Під час початку з місця збої часто спостерігаються під час роботи двигуна. Помічники ECU допомагають.
 • Ви можете почути дотик двигуна, який пояснюється відсутністю тиску палива, і засмічені фільтри палива закриті з усім. Краще не вливати паливо низької якості в машини, оснащені цим живленням.
 • Невдача гідравлічних компенсаторів обумовлена ​​поганою якісною олією.
 • Низький ресурс масляних ковпачків (оброблених заміною).

Загалом, при своєчасному догляді та помірному навантаженні цей двигун не спричиняє незручностей для його власника і служить навіть більше, ніж виробник ресурсів на 200 тисяч.км.

Параметри налаштування 1zr fe

Атмосферна настройка живлення не дасть видимих ​​результатів. Все, що можна зробити. це спалахувати ECU та зробити HBC Porting. Це дасть збільшення 15-20 кінських сил.

Існує також опція з встановленням нагнітача, але для цього потрібно знизити ступінь стиснення, встановити новий електронний блок управління, замінити форсунки на більш продуктивні. Тонінгери вважають за краще використовувати компресор та форсунки SC 14 з двигуна 2ZZ GE, а потім на виході ви можете отримати тиск до 0,7 бар та потужність близько 180 літрів.З. Але вам потрібно зрозуміти, що ця модернізація буде плачевною, щоб впливати на ресурс, який уже невеликий.

знаходиться, номер, тіла, toyota

Компресор SC-14

Ще один варіант. це встановлення турбоцитів з двигуна 2ZR. Він заснований на турбіні Garret GT28, він також включає Bluoff, Sees, Intercooler, високі форсунки, насос високого тиску палива потужністю 255 л/год, а також новий ECU та вихлоп. Після такої настройки можна вичавити до 300 літрів від мотора.З., Залежно від тиску турбіни.

Але вам доведеться серйозно змінити SPG і знизити ступінь стиснення до 8,5 або обмежити себе турбінним тиском 0,5 бар і отримати близько 200 кінських сил на виході.

знаходиться, номер, тіла, toyota

Турбіна Garret GT28 вичавиться з двигуна до 300 літрів.З.

Що таке Він

знаходиться, номер, тіла, toyota

Дублікатна пластина на стійці з VIN на Toyota Corolla E150 VIN Rack. це ідентифікаційний номер транспортного засобу або англійською. Він вибивається на передній частині двигуна разом з рештою автоматичних параметрів або на деталях, що вище у статті.

Дилер VIN дає розуміння того, яке обладнання оснащене автомобілем. Це не просто набір випадкових букв і цифр. Код містить таку інформацію:

 • дата складання транспортних засобів;
 • тип і розмір двигуна;
 • Модель передачі;
 • Колір тіла.

Список модифікацій 1zr fe

Технічні характеристики 1zr fe

Виробництво Toyota Motor Manoufaring Західна Вірджинія Шимумама завод
Бренд двигуна Toyota 1zr
Роки звільнення 2007 рік
Матеріал блоку циліндра алюміній
Головка блоку Алюміній 16В
Система харчування Інжектор, електронний EFI
Квітка Один.ра.ланцюг з натягувачем і заспокійливим
Тип Comple 16-клапан подвійний VVT-I з ланцюгом DOHC ланцюга
Кількість циліндрів 4
Клапани на циліндрі 4
Зниження клапана Автоматичне регулювання гідротенів
Гідро.компенсатори Так
Фазовий регулятор на вході та виході, подвійний VVT-i
Турбонаддув Немає
Поршневий інсульт, мм 78.5
Діаметр циліндра, мм 80.5
Ступінь стиснення 10.2 10.7
Об’єм двигуна, куб.см 1598
Потужність двигуна, L.З./про.хв 126/6000 134/6400
Крутний момент, nm/близько.хв 150 (15) / 4800 157 (16) / 3800 157 (16) / 5200 160 (16) / 4400
Паливо 95
Екологічні норми Євро 5
Видалення CO2, g/км 168. 190
Споживання палива, л/100 км (для віночка E140). місто. шосе. міксан. 8.9 5.8 6.9
Споживання нафти, GR./1000 км до 1000
Нафта в двигуні 0W-20 5W-20 5W-30 10W-30
Скільки масла в двигуні (L) 4.7
Заміна нафти проводиться, км 10 000 (бажано 5000)
Робоча температура двигуна, град. ~ 95
Ресурс двигуна, тисяча. KM. за даними рослини. на практиці п.D. 250-300
Налаштування. потенціал. без втрати ресурсів 200 н.D.
Які машини були розміщені Toyota avensis toyota corolla toyota auris toyota verso lotus elise

Якщо у вас є запитання, залиште їх у коментарях під статтею. Ми або наші відвідувачі будемо раді відповісти на них