Заміна заднього бампера на VAZ 2114, 2115. Заміна заднього бампера VAZ 2115

Видалення та встановлення заднього бампера (для використання на моделі Vaz 2115)

Виплата товарів та завантаження книги в електронній формі (формат PDF) здійснюється на сайті.

Для цього вам потрібно знайти книгу, яка вас цікавить, і натисніть кнопку “Купівля”. Ціна книги знаходиться на кнопці.

Для зручності ціна на майданчику для мешканців Білорусі та Казахстану представлена ​​в Рублах.

Для жителів України в Гривніасі та для всіх інших країн. доларів.

Після натискання кнопки “Купівля” ви відкриєте вікно платежів, де ви можете вибрати платіжну систему, за допомогою якої ви можете заплатити за вибрану книгу за допомогою будь.якої банківської картки (Visa, MasterCard, World тощо.D.)

Натиснувши кнопку «Оплата банківської картки», система оплати Portmone відкриється, з якою найпростіше здійснювати оплату.

Крім того, на сайті представлені чотири платіжні системи для оплати:

 • Яндекс (оплата з будь.яких банківських карток, грошовий рахунок Yandex, гаманець Qiwi, термінали тощо.D.);
 • PortMone (оплата з будь.яких банківських карток, рахунок Portmone);
 • PayPal (оплата з будь.яких банківських карток, рахунок PayPal);
 • WebMoney (оплата з будь.яких банківських карток, оплата з гаманців WebMoney).

Оплата через готівку Yandex

Після вибору платежу через Yandex розпочнеться платіжна система Yandex Cass, де вам потрібно вибрати зручний метод оплати (банківська картка, Qiwi, рахунок рахунку Яндекс тощо.D.)

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Якщо у вас є банківська картка у валюті, яка відрізняється від рубля, то запис.оф.оф.оф з картки відбуватиметься за ставкою центрального банку на момент покупки.

Цей метод оплати є оптимальним для мешканців Казахстану та Білорусі.

Офіційний веб.сайт платіжної системи Yandex https: // kassa.Яндекс.Ру

Як видалити задній бампер на VAZ-2114, 2115

Спочатку вам потрібно демонтувати Лінс. Зазвичай вони кріпляться до гвинтів, які потрібно відкрутити викруткою.

Видалення відбувається на декількох етапах:

Ліва підкладка кріпильних горіхів

Увага! На автомобілях LADA-2114 та 2115 демонтаж однаковий, але седан, крім усіх дій, повинен відключити термінали підсвічування чисел, щоб вони не були пошкоджені.

заднього, бампер, 2114, 2115

Само.викривлячі гвинти

Зніміть ліву підкладку

 • Праве видалення відбувається аналогічно.
 • Дивіться, який промінь встановлений. Якщо з металу (посиленого), вам потрібно відкрутити 3 гайки на “10”, на пластикові. повороті 2 гвинтів, які прикріплюють продукт до корпусу, і 2, що тримає номерну табличку.

Бампер кріплення до тіла

Бампер знімається разом з променем, щоб встановити нову запасну частину. Якщо підсилювач виготовлений з пластику, необхідно відкрутити 6 гвинтів і зняти його, потім на кожній стороні кінцевої головки на “13” відкрутіть 3 гайки для демонтажу кронштейнів. На металевому промені кронштейни кріпляться лише з гайками.

Оплата через Портмоне

Після вибору платежу через Portmone розпочнеться система платіжної системи, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок рахунку Portmone.

Ціна в системі платіжної системи Портмона перерахована в доларах за ставкою Центрального банку країни, де ви.

Якщо у вас є банківська картка, яка відрізняється від долара, то запис.оф.оф з картки відбуватиметься за ставкою центрального банку вашої країни на момент покупки.

Після вказівки на платіжні дані та підтвердження платежу оплачується платіж.

Офіційний веб.сайт Portmone https: // www платіжної системи.Портмоне.com

Як замінити бампер Vaz 2115

Bumper Vaz.це енергетичний пристрій у вигляді бару, розташованого в передній та задній частині автомобіля Lada Samara 2. Цей важливий елемент безпеки є обов’язковою частиною тіла і надає машині прекрасний вид.

 • Декоративний. Автомобіль виглядає більш просунутим. Продюсер тіла був розроблений як стиль на VAZ 2114. Вони виглядають естетично приємно і в той же час збільшують показники затискання зусиль під час руху з високою швидкістю, що збільшує безпеку.
 • Захисний. Бампер захищає автомобіль від світлих ударів, пошкодження, захищає підсилюючий промінь, тіло та інші деталі.

Моделі VAZ 2113/2114/2115 оснащені 2 бамами:

Набори тіла виготовлені з пластичного матеріалу 2 типів:

Термопластичний пластик легко пом’якшується, під час ремонту він з’єднаний з однорідною структурою. Реактоплласти можна відремонтувати за допомогою зварювання неможливо.

Маркування матеріалу розташована на внутрішній стороні елемента тіла.

По мірі роботи машини можуть виникати різні сутички, набіги на перешкоди з подальшим деформацією набору кузова. Заміна переднього бампера Vaz 2115 у цьому випадку необхідна.

заднього, бампер, 2114, 2115

Якщо ви залишите пошкоджену частину, то з можливим наступним ударом, вся енергія буде спрямована на корпус автомобіля, в результаті чого з системи вийде багато механізмів:

З незначними пошкодженнями, такими як подряпини, невеликі тріщини, комплект для тіла, можна склеювати, розташувати та пофарбувати. Причини зняття цієї частини такі:

 • деформація елемента в результаті зіткнення, удар;
 • Ремонт двигуна, ампліфікація променя, заміна радіатора;
 • Встановлення захисної сітки, декоративна підкладка;
 • Заміна фар, встановлення оптики.

Задній комплект кузова Vaz 2114 відрізняється від передньої відсутності отворів для реєстраційного числа автомобіля.

Причини ремонту та заміни заднього бампера Vaz 2114 такі ж, як і у переднього елемента:

Вибираючи частину тіла, власник автомобіля повинен дотримуватися таких рекомендацій та правил:

 • Товщина. Товстіший матеріал підвищує якість та захист.
 • Забарвлення. Пофарбований комплект для тіла обраний до кольору автомобіля, нефарбованого. для капітального ремонту тіла з повним індивідуальним забарвленням машини.
 • Сумісність. Усі елементи повинні бути підходящими за розміром. Краще вибрати отвори для туманних вогнів, особливо для Vaz 2114.
 • Виробник. Ринки представлені марками різних виробників, але для VAZ 2113-2115 рекомендується придбати новий побутовий новий бампер.
 • Ціна. Вартість бамперів нижча, а якість вища, ніж іноземна.

Застосовуючи ці рекомендації на практиці, власник автомобіля зможе вибрати чудовий варіант для своїх уподобань та бюджету.

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. на малюнку показано стрілку.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Платіть зараз (оплата)” кнопка “.

Офіційний веб.сайт платіжної системи PayPal HTTPS: // www.Paypal.com

Передній бампер

Заміна переднього бампера VAZ 2114 власними руками займає трохи часу. Якщо необхідно замінити радіатор або решітку, то процедуру проводиться довше. Видалення комплекту для кузова для всіх моделей VAZ 2113-2115 здійснюється однаково.

Бампер.це вплив.абсорбуючий пристрій автомобіля (у разі легкого удару) у вигляді пластикового променя, який надає автомобіль естетично привабливий вигляд.

Сучасний бампер Vaz 2114/2115 виконує такі функції:

 • Захисник у автомобілі VAZ 2114, бампер служить першим бар’єром для будь-якої перешкоди, будь то паркан, стовп чи бампер іншого перед стоячою машиною. У випадку дотичного зіткнення з іншим автомобілем чи особою, бампер робить можливим ковзання, тим самим мінімізуючи шкоду автомобілю та травмуванню людини. Це створює умови для правильної та безперебійної роботи автомобіля в цілому та двигуна, зокрема, захищаючи радіатор від невеликих каменів, гравію, комах, вологи та забезпечуючи наявність повітря, що проходить до радіатора.
 • Декоративні. завдяки конструктивним ознакам (округлі краї, видування форми) та розташування, бампер є невід’ємною частиною унікального та унікального типу автомобіля.
 • Перевізник. у макеті з підсилювачем бампера, так званим “телевізор”, є перевізною частиною туманних вогнів та номерних знаків, що забезпечує їх ергономіку від автомобіля.
 • Аеродинамічний. Бампер. перший, хто розсікає повітряні потоки, завдяки своїм вигинам створюється мінімальний опір, що робить автомобіль більш стійким та обтічним, що впливає.

Як зняти передній бампер Vaz 2114, щоб встановити новий

Ви можете зробити це, якщо виконати всю описану процедуру у зворотній послідовності, однак, перш ніж встановити новий передній бампер, рекомендується перевірити стан підсилювача.

Цей компонент повинен бути в хорошому стані. Якщо це не так, то автомобілісту потрібно буде замінити та підсилювач перед встановленням нового бампера.

Для того, щоб виконати цю процедуру якомога швидше, вам потрібно демонтувати кілька кріпильних гайок відразу після видалення бампера. Це можна зробити з головою 13 мм. Усі регулюючі шайби повинні залишатися на шпильках, і всі кронштейни, які розташовані збоку, повинні бути відкручені. Їх можна використовувати під час встановлення нового бампера.

Коли це закінчиться, ви можете прийняти коригування нового підсилювача на потрібній висоті. Тоді потрібно встановити зазори між фарами, підсилювачем та самим крилом. Це можна зробити з слотами.

Після цього слід розпочати збірку всієї структури.