Запобіжники на Toyota Corolla 120: Де вони і як замінити. Де знаходиться…

Запобіжники на Toyota Corolla 120: Де вони і як замінити

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Ці елементи в еклектичній схемі автомобіля забезпечують захист від короткого замикання та перебоїв у проводці всіх електронних пристроїв, доступних у автомобілі.

Якщо запобіжники на Toyota Corolla блокують їх, необхідно змінити, заміну можна зробити самостійно, єдине, що вам потрібно знати, де вони є, і що вони відповідають.

Ознаки поломки

Як було сказано вище, автомобіль має спеціальні елементи, які захищають усі електричні прилади від короткого замикання. Якщо в електричному ланцюзі відбувається коротке замикання або переривання, то струм починає зростати та захищати дроти від вогню, нитка, розташована в блоках запобіжників.

Кожен гладкий елемент має власне позначення, це робиться так, щоб ви могли швидко знайти та замінити спалений елемент. Завдяки контактам, схожим на ножем, їх легко витягують, щоб замінити їх зі свого місця.

Ви можете замінити їх самостійно без спеціального обладнання.

Можна зрозуміти, що він зазнав невдачі як сполучний дріт, який видно завдяки прозорому пластичному випадку, але також трапляється, що цілісність справи порушується, в результаті чого він не вдається.

Види

Вони відрізняються один від одного своєю конструкцією, і у випадку спалення їх характеристик.

Запобіжники, встановлені на Toyota Corolla. це три типи;

 • Переглянути A, ви можете зрозуміти стан нитки лише у видаленому стані;
 • Переглянути B, перевірити його цілісність без усунення;
 • Переглянути C, а також у другому випадку, зрозумійте, в якому стані є нитка, ви можете без видалення, різниця полягає лише у вигляді гладкої вставки.

Вони відрізняються один від одного своєю конструкцією, і у випадку спалення їх характеристик.

ВАЖЛИВО: Якщо будь.який електронний пристрій перестає працювати в машині, перше, що вам потрібно перевірити. це в якому стані. запобіжники.

Розташування блоку на 120-150 кузові

На автомобілях Toyota Corolla E120- E150 є 3 блоки, два розташовані в салоні, а третя в моторному відсіку, а моделі, випущені в 2008 році.

Другий блок розташований під передньою панеллю з лівої сторони педалей, на місці, де закінчується кожух. Щоб отримати доступ до запобіжників, вам потрібно вичавити засувки та видалити кришку, на якій є інформація про їх мету та місце розташування.

Також є кріпильний блок, який розташований під капотом у моторному відсіку, в зоні повітряного фільтра. Елементи цього вузла відповідають за підтримку електричних приладів та струмової реле, що споживає більше електроенергії.

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Заміна

Перше. вимкнути електроенергію перед заміною. Для зручності використовується спеціальний пінцет, з яким ви можете легко витягнути, а потім вставити тестовий пристрій назад. Якщо після встановлення новий гладкий елемент негайно спалює, вам потрібно перевірити стан електричного ланцюга, оскільки цілком можливо, що в ньому відбувається коротке замикання.

Потрібно змінити запобіжник лише на частину з тією ж потужністю, рейтингове струм вказується на його випадок. Деталі з однаковою силою мають свій колір, тому важко заплутати їх один з одним.

Запам’ятати! Не рекомендується встановлювати запобіжники з великими конфесіями, а також використовувати домашній джемпер, оскільки це може принести сумні наслідки, такі як вогонь або спалювання електричних приладів.

Заповаги для Toyota Corolla: їх блоки, де вони

Усі електричні схеми автомобіля захищені плаваннями, їх також називають захисними пристроями або захисними вставками, а також автоматичними вимикачами, які встановлюються у двох блоках. Ці вузли встановлені в різних місцях автомобіля Toyota Corolla.

Під час спалювання будь.якої вставки вона вимагає його заміни. Ви можете зробити це самостійно, якщо ви знаєте, де знаходиться вузол із запобіжниками, його число, а також місце встановлення невдалих.

Центральний блок розташований під панеллю приладів автомобіля. Він розташований на стіні. Він закритий легкою декоративною панеллю. Другий блок розташований у моторному відділенні. Для моделей Toyota, які встановлюють кондиціонер, його розташування дещо відрізняється, він розташований поруч із акумулятором.

Що вказує на збій запобіжника

Автомобілі Toyota Corolla забезпечують захист електричного обладнання від струмів короткого замикання. Якщо в електричному ланцюзі виникає несправність. Запобіжник блокує запобіжник, тим самим захищаючи дроти від вогню.

Усі пристрої захисту мають на панелі, де вони встановлені, їх позначення. Вони потрібні для того, щоб мати можливість швидко їх виявити, а потім замінити. Літаючі запобіжники оснащені контактами, подібними до ножа, легко знімаються з їхніх гнізд, легко замінюються. Заміна їх не потребує спеціального обладнання, але здійснюється вручну.

У разі відмови в роботі будь.якого елемента електричного ланцюга або цілого електронного пристрою, перше, що потрібно перевірити в захисті цього вузла.

Це просто зробити, оскільки корпус запобіжника виготовлений з прозорого пластику, і якщо ви придивитесь уважно, ви можете візуально побачити спалену нитку. Ви також можете використовувати оммет або тестер для перевірки. Бувають випадки, коли корпус пристрою може почати танути.

Про типи вставки Fuster

Вставки недоліків, встановлені на автомобілях Toyota Corolla, є три типи. Звичайно їх позначають типом A, типу B, переглянути з.

Усі вони мають різну структуру, тому несправність кожного з них має свою особливість. Так на пристрої типу та несправності у вигляді спаленої нитки можна побачити лише з видаленим пристроєм.

Здуто нитку можна побачити збоку, між контактами, тим самим дізнаючись, чи потрібно її змінити чи ні.

Вставки вад виду розташовані в дещо іншому. Стан провідної нитки можна побачити, а також перевірити цілісність, не виводячи її з гнізда. Це видно, якщо подивитися на вставку вгорі. Те саме можна сказати і про інструменти типу С, вони відрізняються лише типами вставки запобіжників.

Інструкції з заміни кордону

Якщо Toyota Corolla буде виявлена ​​під час діагностики електричного обладнання Toyota Corolla, його потрібно замінити. Перед заміною необхідно вимкнути всіх споживачів електричного струму і лише почати замінювати.

Фахівці використовують різні пінцет для цих цілей у своїй роботі. За допомогою їхньої допомоги легко видалити, а потім вставити будь.який тестовий пристрій. У нових автомобілях Toyota пінцет доступні під кришкою блоку, яка встановлюється під капотом. Блоки зроблені таким чином, що з пальцями не завжди можливо виконувати цю операцію.

Потрібно лише встановити новий запобіжник, як зазначено в інструкції Toyota Corolla. При встановленні з нижчим номінальним струмом, коли обладнання увімкнено, воно знову заблокує, і якщо з великим, можливо, зняти електронний блок або пожежу проводки.

Якщо новий встановлений пристрій відразу після того. Можливо, що ланцюг має коротке замикання. Номінальний струм із злиттям вставки позначається маркуванням на його справі. Вставки однієї сили мають свій колір, і при заміні його досить важко заплутати.

Автомобілі Toyota Corolla E120-E130 мають 5 вузлів із захисними пристроями та реле в ланцюгах електричного обладнання. У кабіні автомобіля розташовані два блоки, а три в моторному відділенні.

У кабіні є блоки під числами 2 та 5. Щоб отримати доступ до блоку, вийміть кришку міні-коробки, він розташований на панелі в області лівої ноги водія.

Розташований за в’язницею на торпеді з правого боку автомобіля Toyota Corolla.

У відділенні Toyota двигун три блоки розташовані наступним чином. Розташований з лівого боку в напрямку руху ближче до лобового скла, встановленого з правого боку біля передньої підвіски.

Розташований поблизу радіатора системи охолодження двигуна. Усі вони закриті пластиковими кришками, на задній частині яких є нумерація запобіжників та позначення захищених ланцюгів.

У моделях Toyota Corolla 2008 електричний захист розташований лише у двох вузлах. Вони розташовані наступним чином. Один у кабіні автомобіля біля ніг водія, біля нижніх дверей дверей, а другий розташований у моторному відсіку, недалеко від повітряного фільтра.

Toyota Corolla 120 запобіжників

Запобіжники. це невід’ємний елемент електричної проводки будь.якого автомобіля. У разі несправностей у функціонуванні електричного обладнання машини, перш за все, вам потрібно буде перевірити стан запобіжників. Ось чому вам потрібно знати, де в кулі E120 є запобіжники.

Прикордонні блоки

У Corolla120 П’ять блоків безпеки. Троє з них встановлені у відділі двигуна, а решта. у салоні. Детальне розташування блоків запобіжників на корпусі Toyota Corolla 120, що вказує на захищений електричний ланцюг, описано пізніше.

Перший блок

Його установка здійснюється в моторному відсіку, у верхньому куті з правого боку. Блок захищений від впливу води та пилу пластиковим корпусом. Він складається з електричних охоронців та контрольної реле. На захисному кожух є електричний ланцюг, що вказує на елементи ланцюга.

Компанія Toyota Corolla E120 відповідно до наступної нумерації, дешифрування та номінального струму:

 • 1, 2. права та ліва фарли (15а);
 • 3. сигнал (10а);
 • 4. поворотні сигнали та сигнал аварійної зупинки (10а);
 • 5. зарядний пристрій (5а);
 • 6. запасний;
 • 7. Система регулювання двигуна та індикація автоматичної передачі (15а);
 • 8. на дошкових годинниках, центральний замок, панель панелі, освітлення салону з попереджувальним повідомленням про не вимкнене світло, фари, кондиціонер з автоматичним обслуговуванням температури, аудіосистеми, ABS, Автомобіль (15а);
 • 9. запалювання AM2;
 • 10-13-не задіяно;

Реле управління призначене для включення такого електричного обладнання: A. електричне кермо; B. електромагніт компресорних муфт; C. сигнал; D. система подачі палива; E, F. Електричний вентилятор радіатора.

 • A. підсилювач електроенергії (50a);
 • B. фари (40а);
 • C. Система регулювання двигуна (50а);
 • D. зарядний пристрій і нагрівання заднього вікна (100а);
 • E. пральна машина передніх фар (30а);
 • F. Електричний рух фокусується на конденсаторі, радіатор (30а);
 • G, H. ABS (VSC), 2 (відповідно 30 та 40A).

Другий блок

Західання Corolla E120 встановлені в салонному просторі. Він виготовлений у вигляді розкладного рукавички та встановлюється під рульову стійку з дверей водія.

Схема запобіжника доповнюється реле пристроїв. Вони використовуються для роботи з таким електричним обладнанням: A. Система запалювання; B. нагрівання заднього вікна; C. насос подачі палива; D. електричні підйомники окулярів; E. стартер; F. електричний привід люка та підйомники окулярів; G. Система опалення, кондиціонер.

У блоці в блоці беруть участь такі номінальні значення для захисту певних ділянок електричного ланцюга:

2-O Fuse 2-O Діаграма

 • 1-3-не залучено;
 • 4. нагрівання палива (25а);
 • 5. мультимедійна система, годинник на приладовій панелі, електричний привід дзеркала заднього виду (15а);
 • 6.датчики, лічильники та такі системи: подушки безпеки, багатоканальний (MFI) та послідовний багатоканальний розподіл палива (SFI), стартер, зарядка (15а);
 • 7. Опалення зовнішніх дзеркальних елементів, системи подачі палива MFI та SFI (10a);
 • 8. Електричне живлення палива MFI та SFI, датчики та контрольні пристрої (7,5А);
 • 9. Задні туманні світильники та різні функції: кондиціонер, ABS, ESP (10a);
 • 10. сигаретна запальничка (25а);
 • 11. Задні фари, цифри та підсвічування панелі панелі, паркувальні світильники, електричне регулювання кутового нахилу передніх фарш, на дошкових годинниках, передні фари, туманні світильники спереду, нагрівання сидінь, система паливної суміші MFI та SFI ( 15a);
 • 12. електричний привід (20а);

Відмінності в справних та несправних запобіжниках та естафеті

 • 13. СТОП, включаючи встановлені на задньому вікні, Системи: управління замками передачі, MFI постачання палива та SFI, ABS, особливо стабільність курсу (15A);
 • 14. передні туманні вогні (15а);
 • 15. електричні накопичувачі для закриття замків дверей (25а);
 • 16. не задіяно;
 • 17. система кондиціонування (10а);
 • 18. на.дошці автоматичного діагностичного комп’ютера (7.5a);
 • 19. Датчики, лічильники, кондиціонер, сповіщення про світло не скріплюється, електричний привід окулярів, звук сповіщення задньої частини, аварійна тривога, світлові світильники, автоматичний салон заднього огляду з функцією протистояння, система : перемикання автоматичної коробки передач, закриття електричних приводів замків дверей, зарядки, подушки безпеки (10а);
 • 20. Опалення сидінь (10а);
 • 21. шайба та склоочисники лобового скла (15а);
 • 22. склоочисники передніх фар, вентилятор охолодження та системи: подушки безпеки, абс, управління управлінням, кермовий електричний привід (10а);
 • 23. шайба, двірники лобового скла та заднього вікна (25а);
 • 24. функція запобігання підкладки заднього вікна та зовнішніх бічних дзеркал (40а);
 • 25. електричний привід і люк (30а);
 • 26. Система кондиціонування, кондиціонер (40a).

Третій блок

Використання цього блоку надається виключно для конфігурацій із кондиціонером.

Щоб зрозуміти, де знаходиться третя одиниця електричних охоронців. Виробник заводу забезпечує розташування блоку біля радіатора охолодження. Він використовує три естафети, в тілі Toyota Corolla E120, для виконання роботи вентилятора радіатора.

Четвертий блок

Використання в Toyota Corolla E120 четвертого блоку запобіжників надається, якщо є система ABS. Блок.ланцюг складається з захисного елемента ABS (VSC) з номіналом.5 a, два реле пристрої для електричного насоса та клапанів ABS.

П’ятий блок

Встановлений у салонному просторі машини, зокрема на приладовій панелі з передньої сторони пасажира. Щоб оглянути підрозділ, вам потрібно буде демонтувати повітряний протоки.

Corolla E150 запобіжників

Для моделі Toyota Corolla в корпусі E150 блоки запобіжника встановлюються в кабіні та під капотом. Електричний ланцюг складається з запобіжників різних рейтингів струму. Монтажна одиниця, розташована в салоні, включає основні захисні елементи електричного обладнання.

Блок у кабіні

Блок запобіжників, встановлений у кабіні Toyota Corolla E150, розташований у нижній зоні приладної панелі з лівого боку. Макет елементів захисту вказується на кришці блоку зсередини. Це сприяє швидкому та чіткому визначенню місця розташування сигаретної запальнички Toyota Corolla E150 та інших захисних компонентів електричного ланцюга.

Схема захисту складається з реле: індикатори поворотів (R1), нагрівання (R2), IG1 (R3). Також надається наступний макет елементів безпеки:

F1. ECU (електронний блок управління) обладнання для тіла (30a);

F2. ланцюг реле поворотних знаків (40a);

стартер, система контролю ін’єкцій та управління (7.5a);

туманні вогні (15а);

3, 6, 12, 18, 25, 27, 28. резервний ланцюг;

система ін’єкцій, стартер (25а);

Функція блокуючих дверних замків (25а);

впорскування палива, стоп.вогні, ABS (10a);

Програма діагностики.дошки (7.5a);

9.Система зарядного пристрою акумулятора (AB), дзеркало заднього погляду з режимом протиглазу, нагрівання заднього скла Правий пасажир спереду, поворотні знаки (10а);

201 Програма та без ключового доступу (10а);

Скляне скло лобового скла (15а);

склоочисники та насос для водопостачання для лобового скла (25а);

кондиціонер, нагрівання заднього вікна та дзеркала зовнішнього огляду (10а);

передні та задні фари, реєстраційне освітлення чисел, світлові світильники, освітлювальні панелі з інструментами, туманними вогнями, системою вприскування та регулювання ручного регулювання фари (10а);

Освітлення салону та рукавички, освітлення панелі з інструментами, вимикачами, встановленими на кермі, ECU з електричним обладнанням тіла (7,5А);

передні вікна передніх дверей (20а);

20, 21. зліва та права вікна задніх дверей (20а);

Електричний підйом Луки (20а);

мультимедійна підготовка, ЕКУ електричного обладнання для тіла, функція блокуючих перемикань та без ключового доступу, зовнішні дзеркала для виду заднього виду (7,5А);

Опалення бічних дзеркал для виду заднього виду та системи вприскування (10а);

задній туманний світ (7.5a);

Функція блокування керма, автоматичної коробки передач та систем: запуску подушок безпеки, без ключового доступу та введення (7.5a);

31-контроль та вимірювальні інструменти-KIP (7,5а).

Блок у відділі двигуна

Блок запобіжника Toyota Corolla E150 встановлений у відділенні з двигуном внутрішнього згоряння, у верхньому правому куті. Електрична схема Toyota Corolla в 150 кузові включає встановлення додаткових блоків з елементами управління. Тож естафета стартера розташована внизу приладової панелі, безпосередньо під мультимедійною системою. Блок у просторі двигуна складається з таких елементів безпеки:

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться
запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Блок 2 і 3

Тепер вам доведеться мати справу з блоками, які знаходяться в просторі салону Toyota Corolla.

Контактні позначення зліва від водія. Від 1 до 3. це резервні пристрої.

За те, що відповідає (позначення) Сила струму (a)
Обігрівач палива (4) 25
Сигарня та аудіосистема, контроль дзеркал заднього погляду (5) 15
SRS, системи вприскування палива, стартер та зарядка (6) 15
Антиполінатор зовнішніх дзеркал (7) 10
Система вприскування палива, різні лічильники (8) 7.5
Колесо анти.блокування, кондиціонер, контроль стійкості на шосе (9) 10
Cig (10) 25
Задні фари, цифри, передні туманні світильники, обігрівачі сидінь (11) 15
Віконний електричний привід (12) 20
Стопарі, замок передачі (13) 15
Туман попереду (14) 15
Ваггер.замок для дверей (15) 25
Резерв (16)
Кондиціонер (17) 10
Бортінг.діагностична система 7.5
Сигнал перезавантаження, світловий індикатор про ремінь безпеки пасажирів, система збільшення коробки передач (19) 10
Опалення сидінь (20) 15
Dpinics and Warners Що (21) 15
Вентилятор охолодження, склоочисники передньої фари, дверний електричний привід (22) 10
Склоочисники та шайби лобового скла (23) 25
M-HTRDEF I-UPM (24) 40
Система електричної системи (25) тридцять
A/S (26) 40

Таблиця для блоку, яка розташована праворуч від водія.

За те, за що відповідає реле Місцезнаходження
Система холостого контролю
Туман Б
Додаткові пристрої С
Обігрівач D

Решта блоків не встановлені на всіх модифікаціях. Тому ви можете дізнатися більше про них у інструкціях для машини. Він детально описує роль кожної частини плавлення елементів.

Правила заміни запобіжників

Наступні фактори можуть призвести до спалення захисного елемента електричного ланцюга транспортного засобу:

Заміна запобіжника Toyota Corolla E150 повинна супроводжуватися попередньою усуненням причини її пошкодження. Для заміни спаленого захисного компонента слід використовувати спеціалізовані пластикові щипці. Вони включені в заводський пакет і знаходяться в монтажному блоці інженерного простору.

Виконуючи роботу над заміною запобіжника, вам потрібно буде дотримуватися наступних правил безпеки:

 • 1) вимкніть запалювання та все електричне обладнання;
 • 2) заблокований елемент змінюється на ідентичне у допустимому поточному значенням;
 • 3) Спротовується використовувати перемички взамін для пошкоджених захисних елементів.

Трохи про операцію

Нижче наведено кілька порад щодо використання ВР. Щоб ваш пристрій працював довше, дотримуйтесь нижче рекомендацій. Це не складно, крім того, це допоможе збільшити життєвий ресурс.

 • Домашні запобіжники не встановлюються у вашому баку. Регулярна експлуатація таких елементів може з часом призвести до коротких схем, які вам, очевидно, не потрібні. Так що вам не доведеться робити гладку нитку з імпровізованих засобів на дорозі, завжди носіть із собою додатковий набір деталей.
 • Якщо певне гніздо ВР підтримує встановлення посилань однієї конфесії, то зробіть це лише. Встановлення частин невідповідної номінальної вартості може не тільки спричинити коротке замикання, але й призвести до відмови обладнання. І заміна того ж магнітофона або ремонту нагрівального пристрою заднього вікна завжди буде дорожчою, ніж встановлення деталей із необхідною номіналом.
 • Завжди тримайте ВР в чистоті. Коли бруд входить у гніздо, можлива неправильна робота певних елементів. Крім того, пристрій завжди повинен бути сухим, волога не повинна потрапляти в нього. Якщо це станеться, то терміново усунути причину появи води в ВР.

Ми пропонуємо ознайомитися з цілями, пристроєм, термінами. Двигун внутрішнього згоряння: механізм розподілу газу

Причини несправності

Для підозри на несправність паливного насоса Corollakuzuzov 120 або 150 можлива відповідно до характерних особливостей:

 • Зменшення потужності двигуна, що відбувається через знос бензинового насоса і вимагає його заміни.
 • Двигун погано запущений навіть після високоякісного нагріву. Це пов’язано з зносом ресурсу клапана, який зберігає тиск на необхідному рівні в системі, або в забрудненому стані, може бути сітка з газового резервуара, яку можна видалити або просто замінити.
 • Рух ривків також може бути спричинений як зносом елементів насоса, так і третьою стороною забруднення.
 • Часто кіоски та мотор TROIT.
 • Сторінний шум під час роботи двигуна.

Наявність цих несправностей.це привід звернутися за допомогою до службової станції для кваліфікованої допомоги, яка зазвичай починається з діагностики (діагностика високої якості проводиться за допомогою обладнання Bosch). Найчастіше за допомогою зносу складових елементів замінюється паливний насос, а також витратні матеріали, які забезпечують його безперебійну роботу.

Можна віднести до інших причин, що викликають несправність бензинового насоса:

 • Паливо низької якості, а також наявність домішок, пилу та води в ньому.
 • Накопичення конденсату в резервуарі для газу через падіння температури.
 • Звичка подорожувати з резервуаром, наповненим бензином, менше половини обсягу.
 • Забруднення паливних фільтрів.

Алгоритм заміни паливного фільтра на Toyota Corolla E150

Для незалежної заміни паливного модуля більшості Toyota Corolla протягом 2008 року глибокі технічні знання та навички не потрібні. Деталей, які вам знадобляться:

 • Тонке очищення газофіллера;
 • фільтрувальний елемент грубого очищення;
 • Прокладки та кільця,
 • або складання модуля палива.

З інструментів, які вам знадобляться:

 • Хрест і тарілка викрутки;
 • ганчірки;
 • ємність до осушення залишку бензину;
 • вакуумний очищувач або мітла;
 • наведені вище деталі;
 • Вийміть заднє сидіння;
 • Під сидінням розташований спеціальний люк, який повинен бути витягнутий плоскою викруткою, не докладаючи грубих фізичних зусиль.
 • Ми відключимо всі клеми та шланги, підготувались, що коли останні відокремлюються, з нього витікають близько 200 мілілітрів бензину. тут буде корисною ємність, підготовлена ​​для цього;
 • Не будьте занадто лінивими, щоб очистити простір бруду та пилу. це принесе користь лише машині і не займе багато часу;
 • Акуратно вийміть пластиковий гайок з газового бака. Тут вам може знадобитися помічник, оскільки може бути важко відкрутити його без механічних пошкоджень;
 • Візьміть викрутку в гайку з протилежних боків і спробуйте зняти її найбільш точним способом, якщо ви перестараєте, буде важко повернути його назад;
 • Знявши гайку, витягніть всю систему з резервуара і не втрачайте захисне кільце з шиї;
 • Замінити герметичне кільце;
 • Відокремити елемент грубого очищення від паливного насоса;
 • Покладіть нові деталі та поверніть все на наше місце;

Якщо є питання, читаючи матеріал про заміну газофілера Corolla 120.

Поради та попередження

Перед початком роботи розгляньте такі нюанси:

Не забудьте дотримуватися правил пожежної безпеки. Переконайтесь, що поблизу немає пожежних та легкозаймистих матеріалів, а також дбайте про наявність вогнегасника;

Процедура рекомендується проводити поза відкритими дверима автомобіля, щоб запах бензину не залишався в салоні.

Після зняття насосного блоку шийку газового резервуара найкраще закрити плівкою, щоб запобігти потраплянню пилу та бруду;

Будьте готові, що Toyota Corolla не може почати з нового паливного фільтра вперше, це нормально. Спробуйте 2-3 рази, не слід натискати на газ у паніці, це може лише зашкодити.

Вибір фільтра на віночку

Перед заміною ви повинні ретельно підійти до вибору нового фільтра. Зверніть увагу на статтю та сумісність з вашим автомобілем. Ринок автозапчастин пропонує такі варіанти:

 • Для Corolla у 180 кузові номер запасної частини-23300-2040. ;
 • Для Corolla в 180 кузові та моделі a avensis-77024-02320, оскільки фільтр у комплекті з насосом;
 • Оригінал від Toyota 77024-12050 сумісний з більшістю сучасних королів і коштує 5500;
 • Для 120 тіл є придатна частина зі статтею 23217-0d090, для якої вам доведеться дати 500;
 • Паливний фільтр для Toyota Corolla 150 версій кузова запасних частин 77024-12030 ціна 4500.

Правила видалення та заміни

Видалення газового насоса в моделях з корпусом 120 і вище необхідне після попереднього видалення заднього сидіння. Саме під ним є люк з бензобака, під яким можна знайти паливний модуль разом із паливною лінією. Існує також система живлення паливної системи.

Демонтаж паливного модуля повинно здійснюватися дуже ретельно, щоб запобігти пошкодженню пластикового корпусу та кріплення. Модуль йде після повного відключення від паливної лінії та відключення від електричного роз’єму.

Досить часто причиною неправильної роботи бензинового насоса може бути засмічена сітка як шорсткого очищення фільтра, так і тонкого фракційного очищувача. Це передбачає заміну насоса та всі фільтри, включені до його завершення.

Перед встановленням корпусу Toyota Corolla Fuel 12, і над ним слід перевірити на діагностичній підставці разом з усім комплексом, що бере участь у подачі палива до двигуна.

Після процедури перевірки модуль встановлюється та підключається до автомобільних доріг. Необхідно слідувати якістю встановлення герметичних елементів. ущільнювальних кілець та прокладок, які відповідають за проникнення надлишку в систему. Після цього на місці встановлено заднє сидіння. Своєчасна діагностика, технічне обслуговування якості та належна експлуатація є ключовим фактором для ефективної роботи не тільки паливного насоса, але і всіх автомобілів загалом.

Процедура заміни

Якщо заміна паливного фільтра не була вироблена, а пробіг перевищує понад 100 тисяч км, то ви не можете знати, як замінити газовий насос на Toyota Corolla. У цьому випадку всі елементи (насос і фільтр) поєднуються в один вузол. Для заміни необхідно придбати паливний насос. При необхідності. паливний фільтр. Порядок роботи такий.

 • Відключіть мінус.термінал акумулятора.
 • Демонтувати дно заднього сидіння.
 • Відкрийте доступу до закриття кришки до газового бака. Перед тим, як підключити паливні лінії та вийняти кришку, запобігайте входу пилу в бак для газу. Обкладинка відкручена в напрямку проти годинникової стрілки.
 • Вийти з вузла.
 • Зрозумійте нижню частину, знявши пластикові засувки, що тримають нижню частину.
 • Усуньте паливний насос разом із фільтром у формі МР.

Залежно від покоління, автомобілі, в яких встановлений паливний насос, може відрізнятися. Так, у Corolla 150 вузол складається з двох компонентів, а в 120 версіях він поєднується в одній. При демонтажі зосередьтеся на паливному фільтрі грубого очищення, маючи M-форми.

Всередині пластикового резервуара паливний насос нічого не утримує, крім гумової прокладки. Не забудьте встановити його з новою частиною до вашого місця.

Однією з причин, з яких Toyota Corolla замінюється заміною газового насоса. це засмічення фільтрувального елемента. Уникайте експлуатації автомобіля з мінімальним рівнем бензину в резервуарі, оскільки охолодження бензинового насоса відбувається шляхом циркуляційного палива.

Як визначити несправність паливного насоса

Для того, щоб визначити несправність в експлуатації бензинового насоса, необхідний спеціальний пристрій, щоб вимірювати тиск, який створюється в паливній лінії. Вимірювання проводяться у трьох версіях:

 • Без двигуна на двигуні;
 • на холостому ходу;
 • Через 5 хвилин після зупинки мотора.

If the pressure in the fuel line within 5 minutes after stopping the engine becomes less than 1.5 kgf/cm2, and during the engine operation at idle, the device is less than 3.1 kgf/cm2 or exceeds the value of 3.5 kgf/cm2, then Заміна газового насоса в Toyota Corolla. єдине правильне рішення.

Крок.by.step інструкції під час заміни елемента фільтра та насос

Лука, що веде до паливного бака для зміни бензиноторів, важливий для підтримки потужності двигуна, відсутності проблем при його запуску та продовження терміну служби поршнів, поршневих кілець, з’єднання стрижнів та пальців.

Заміна газофільтера в Toyota Corolla на спині 120 здійснюється незалежно, якщо власник автомобіля має ідею працювати з інструментами середньої складності.

Перш ніж змінити фільтр палива на віночку, потрібно підготуватися. Для цього підготуйте необхідні інструменти та матеріали заздалегідь. Нам знадобиться:

 • валовий газовий фільтр;
 • Паливний фільтр тонкого очищення;
 • Викрутка з прямим слотом для кріплення вузька;
 • викрутка.
 • гайковий ключ на 8,
 • Фен.

Також готуйте велику кількість ганчірків та ємності з водою.

Виконання робіт

Corolla Gasophiller розташований у резервуарі і є частиною модуля газового насоса, що складається з:

 • Паливний насос;
 • Первинне очищення газофільтра. компонент, який очищає паливо зайвої вологи та різних домішок;
 • Кінцевий фільтр для очищення. компонент, ретельно фільтрує паливо з менших частинок;
 • поплавок, що показує кількість палива.

Кришка газового насоса перед початком роботи слід злити з системи, щоб не заповнити його внутрішньою частиною автомобіля. Для цього вам потрібно витягнути запобіжник із блоку запобіжника і залишити двигун на холостому ходу, поки газовий насос і шосе не спустошені, а двигун не піддається. Далі відкрийте кришку з газового резервуара для спуску тиску. Рекомендується замінити фільтри на Toyota Corolla E120 з невеликим залишком палива в резервуарі.

Засіб газового насоса та фільтрів

Спочатку вам потрібно відключити мінус клем акумулятора. Потім вийміть заднє сидіння, записане двома засувками та екскурсоводами. Вам потрібно це зробити з різкими рухами. Під сидінням є кришка порожнини газового резервуара з підключеними до неї проводами. Кришка прикріплена герметиком і піднімається з викруткою з плоским наконечником. Таким чином, вивільняється вхід у невеликий простір над резервуаром, де встановлюється паливна система. Щоб уникнути забивання бруду в резервуар, вам потрібно очистити пилосос під місцем, де було сидіння, а потім над самим резервуаром.

Далі відкрутіть 8 болтів і вийміть бензиновий насос. Це слід робити під кутом через поплавок, який кріпиться до дроту на достатній відстані.

Тепер ви можете оцінити ступінь забруднення танка та сітки. Неможливо побачити ступінь забруднення газофільорів підводних човнів.

Наступне завдання. розібрати паливний модуль. Для цього демонтуйте поплавок, зігнув пластикову засувку. Потім сітку знімають і відключений тонкий очисний фільтр, який фіксується гумовою прокладкою.

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Один засувка

Аналізуючи старий бензофілтер, важливо не втрачати еластичну групу, якщо нові не були куплені. Найскладніше. це еластична смуга з верхньої частини газового бака.

Вставте еластичні смуги в новий фільтр.елемент, аналогічно розташуванню в старому, і складіть структуру. Фільтр для грубого очищення та виправлення блокуючого кільця стає проблематичним.

Ще дві засувки

Тепер ми повертаємо всі деталі на місце в послідовності, в якій ми видалили. Знову скрутіть гайки, ми прикріплюємо трубки. Але перед тим, як встановити місце на місці, варто перевірити, як працює система. Для цього вставте ключ у запалювання і перетворіть його в положення “увімкнено”, але без запуску машини. Роботу бензинового насоса слід почути. Звук повинен бути знайомим. Металева кришка бака встановлюється за допомогою того ж герметика, після чого ви можете встановити заднє сидіння на місці.

Можливі неприємності та труднощі

Після заміни та приміщень бензинового насоса до резервуару для палива, автомобіль може бути запущений вперше. Причиною цього може бути слабке ущільнення паливних труб, внаслідок чого газовий насос не створює достатнього тиску на шосе.

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Урок труби бензинового насоса

Від’єднання шлангів від тіла, ви повинні бути точними. Система залишається в системі, і паливо може розпорошувати в салон або очі. Варто запасатись із достатньою кількістю очисних ганчірків.

Варто також бути уважним вогнем та іскрами біля місця роботи, t.До. Після зняття кришки пари бензину з бака вони швидко заповнюють інтер’єр.

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Перевірте жорсткість перед встановленням

Ознаки несправності

Паливний насос у більшості автомобілів торгової марки Toyota, оснащений бензиновими двигунами, встановлений у паливному баку. Чітка ознака його несправності. відсутність бензину в камері згоряння, в результаті чого автомобіль не запускається.

Іноді епізодичне відключення або зниження продуктивності насоса. В результаті тиск у паливній пандусі стає нижчим за норму. У цьому випадку важко точно діагностувати несправність. Ви не можете обійтися без спеціальних вимірювальних пристроїв.

Ознаки несправності газового насоса такі:

 • Під час переїзду можна спостерігати ривки;
 • Революції простою двигуна двигуна починають «плавати»;
 • Блок живлення погано розпочинається при будь.якій температурі навколишнього середовища.

Toyota Corolla E150 (2010). Несправності паливного насоса (не завантажують бензин)

Одним з найважливіших елементів живлення двигуна бензину інжектора є електричний газовий насос, який розташований у паливному баках автомобіля. Паливний насос паливо паливо в систему газових резервуарів, створюючи певний тиск.

Експерти з ремонту автомобілів розрізняють такі загальні проблеми паливної системи, які пов’язані з паливним насосом:

Він не накачує бензиновий насос і не створює бажаного тиску; Газовий насос не накачує, коли запалювання увімкнено; Враховуючи той факт, що паливний насос є електромеханічним пристроєм, найпопулярніші несправності бензину пов’язані як з механічною, так і з електричною частиною. Далі ми розглянемо, які ознаки вказують на поломку бензинового насоса і чому газовий насос припиняється частково або повністю.

Ознаки несправностей газового насоса

Основними симптомами невдачі газового насоса, а також невдач у його роботі є:

Автомобіль починається з труднощів, двигун працює нестабільним, є збої, ривки при натисканні на педаль газу тощо.D.; Насос не накачує після включення запалювання, не закручує стартер і не накачує газовий насос, двигун не починається; Є також випадки, коли бензиновий насос зупиняється прямо в русі. Двигун у подібній ситуації починає повзати і відразу ставиться відразу після того, як залишки бензину в паливній лінії будуть витрачені на. Проблема може виникати як регулярно, так і періодично.

Не завантажує бензиновий насос: причини та діагностика

Для початку, якщо газовий резервуар заповнений, акумулятор заряджається, блискучі свічки сухі, а на них є іскра, стартер зазвичай перетворює двигун, але налаштування двигуна не відбувається одночасно, тоді ви слід звернути увагу на бензиновий насос. Часта проблема полягає в тому, що не існує живлення бензинового насоса після ввімкнення запалювання. Аналогічним чином несправність проявляється в русі, коли живлення бензинового насоса зникне, і двигун раптом зупиняється.

Не менш важливим моментом є те, наскільки бензиновий насос коктейть. Іншими словами, насос може гудити і гудити (харчування постачається), але не створювати бажаного тиску в паливній лінії. Тиск у паливній системі з робочим бензиновим насосом повинен бути більше 3 бар (що залежить від конкретної моделі автомобіля). Визначений тиск накопичується в паливному пандусі і має показник 300 кПа і вище.

Для перевірки необхідно виміряти тиск у паливній рейці за допомогою датчика, враховуючи показники, які є нормою для певної моделі автомобіля. На прикладі тиску інжектора, коли запалювання увімкнено, 3 атмосфера, в індикаторі холостого ходу. 2.5 атмосфери при натисканні газу 2.5-3 атмосфери. Цей метод допоможе визначити:

несправність регулятора тиску палива в пандусі; Порив бензинового насоса або помітне зниження його продуктивності через знос; сильне забруднення фільтрів (паливний фільтр та/або сітка насосів); У другому випадку, при натисканні на газ, тиск не зростає, в останньому випадку стрілка манометра піднімається, але дуже повільно або смикається.

Зниження індикатора тиску нижче норми призведе до того, що двигун може не починатись або починатись із труднощів, вежі, смикання, роботи нестабільно та з невдачами. Якщо це станеться через несправність насоса, а не паливного фільтра, то ймовірність того, що валова сітка ізоляції газу була засмічена. У цьому випадку немає необхідності змінювати самазовий насос, оскільки цього буде достатньо, щоб замінити або навіть очистити сітку.

Якщо є підозра на те, що напруги бензинового насоса немає, є спосіб швидко перевірити. Досить повернути ключ запалювання та слухати, оскільки в той час, коли ключ обертається, слід почути легкий гуркіт бензинового насоса. Якщо таке гудіння не чути, то не існує живлення газового насоса, виникли проблеми з проводкою тощо.D.

Додаємо, що цей метод визначення роботи насоса за звуком не підходить для всіх автомобілів. На деяких моделях (особливо класу преміум.класу) шумоізоляція знаходиться на високому рівні, а бензиновий насос увімкнено відразу після відкриття дверей водія, а не під час повороту ключа в замку. У цьому випадку може здатися, що газовий насос не працює, коли запалювання увімкнено, тоді як звук насоса просто не можна почути. Крім того, у загальних переліках можливих причин, чому газовий насос не накачує, зазначається:

-несправність запобіжника бензинового насоса;.розбиття естафети Tinososa;.проблеми з “масою” бензинового насоса;.несправність інженера з бензинового насоса;.окислення або контактний зал та термінал газового насоса;.Сам бензиновий насос несправний;

Робота над бензиновим насосом

На більшості автомобілів електропроводка на бензиновому насосі. це три дроти: “плюс”, “мінус”, а також провід для вказівки кількості палива в бензобазі з газом. Якщо газовий насос не накачує, то може не вистачати енергії.

Щоб перевірити джерело живлення на бензиновий насос, просто візьміть 12.вольтову лампочку, подану в неї живлення із зовнішнього роз’єму бензинового насоса. Після обертання запалювання контрольна лампа повинна освітлювати. Якщо цього не відбудеться, то проблема полягає у зовнішніх ланцюгах. Освітлення лампи вказує на необхідність перевірити внутрішні контакти бензинового насоса.

Щоб перевірити зовнішню проводку, слід по черзі підключити позитивні та негативні контакти, які видаляються з роз’єму живлення паливного насоса, до маси насоса. Контакти також повинні бути підключені до реле Tanososa. Якщо ви розміщуєте мінус контакт на масі, після чого запалювання вмикається, і лампочка освітлюється, то це означає, що цей контакт несправний. У випадку, якщо світло світла не відбувається, то проблеми з “плюс” очевидні. Якщо ви розміщуєте контакт на реле, а лампочка освітлюється, провід на сегменті, який з’єднує саму реле та самазовий насос, ймовірно, стався.

Стартер не працює

Привіт, шановні учасники! У мене була поточна проблема, під’їхав до гаража, заглушив мій бізнес і вирішив повернутися додому, але, на жаль, моя машина не хоче запускати запалювання, а стартер не працює, я спробував це з брелока і Запобіжники не хотіли дивитись на ключ пізніше, тоді я спробував його з ключа, запустив так, запустив так, і тепер він починається за один раз, тоді він почнеться. Можливо, хтось скаже вам, яка причина була все в порядку раніше

Вітаємо з Днем народження!

Лише 30 імен. Список. найактивніший.

Як контролювати та замінити в’януть елементи

Власник автомобіля зможе перевірити запобіжник мультиметром. Він повинен встановити ручку пристрою в положенні “діод” або “дзвінок”.

Увага! Режим вимірювання опору повинен бути в найнижчій точці.

Як визначає робочий стан плавного контакту:

 • Якщо частина працює, то опір завжди буде показувати 0;
 • Якщо елемент спалений, то власник автомобіля побачить пристрій на мультиметровому дисплеї.

Після того, як власник автомобіля виявив, що запобіжник не працює, його потрібно замінити.

Як їх змінити

Експерти рекомендують змінювати запобіжники на те саме за номіналом. Або використовувати елементи рідини з номіналом на 40 відсотків вище. Лише в цьому випадку частина вигоріть вчасно, перш ніж нагрівання пошириться по всій проводці та провокує вогонь.

Досвідчена механіка не радить встановлювати паперові кліпи, помилки та інші пристрої, які є домашніми та ненадійними. Вони не тільки не запобігають пожежі, але й можуть спричинити пожежу для звільнення всього транспортного засобу.

Під час заміни вам потрібно звернути увагу не на один контакт, а на всю контактну групу. Якщо пристрій носиться або знищується, то необхідно замінити групу елементів запобіжників.

Щоб змінити контакт, вам не потрібно купувати спеціальні інструменти. Досвідчені механіки використовують звичайні пінцери для видалення запобіжника з гнізда. За поточною силою новачок також не зможе заплутати деталі. Оскільки кожен з них пофарбований у свій колір. Звичайно, вам потрібно встановити частину лише однакового кольору в одному гнізді.

Блоки закриті пластиковими кришками. Видалення та покладання їх знову, власник автомобіля не буде складно.

Увага! Сучасні модифікації Toyota Corolla мають складні схеми. Тому початківцю не рекомендується робити це самостійно.

 • Відкрийте капюшон транспортного засобу, щоб видалити кришку з пристрою смердючих пристроїв, який розташований поруч із радіатором.
 • Або сидіти на сидінні водія або пасажира (залежно від місця розташування потрібної частини) та досягніть повітряної упаковки.
 • Видаліть її. Відкрийте блок з плавцями.
 • Вийміть спалені пінцетами, які потрібно замінити.
 • Вставте новий.
 • Принесіть двигун. Перевірте, чи працюють пристрої, на які відповідає частина.

Увага! Вся робота повинна бути виконана, коли запалювання вимкнено.

Сигаретна запальничка на Toyota Corolla ( E12) 1.4 VVT-I (ZZE120_)

Сигаретна запальничка. пристрій для освітлення сигарети в машині.

Зазвичай запальничка для сигарет складається з металевої спіралі, яка розташована в пластиковому корпусі. Корпус вставляється в роз’єм і підключається до бортової мережі. При натисканні на сигарет. Великий струм починає проходити через спіраль, приблизно 10а. Сигаретна запальничка проводиться замість двох біметалічних табличок. Спіраль нагрівається, і сигарета запальничка починає світитися помаранчевим. Коли спіраль досягає певної температури і стає червоною, біметалічні пружини розходяться, вставка для сигарет повертається у вихідне положення, після чого ви можете запалити сигарету.

Захисний пристрій встановлюється на запальничці для сигарет, що запобігає, перегріву та запалювання сигарети. Якщо біметалічні пружини не розпорошуються після нагрітого, а легша вставка не повертається до початкового положення.

Спочатку запальничка для сигарет використовувалася як електричний запальничка, тепер світлий роз’єм використовується як роз’єм для живлення портативних аксесуарів: телефони, гравці, вентилятори, ліхтарики, пристрій для опалення напоїв і навіть невеликі насоси для шин. Для зручності в багатьох автомобілях встановлено кілька роз’ємів, деякі з яких можуть бути в задній частині кабіни. Стандартна напруга, яка постачається на запальничку для сигарет. 12 в.

Електрична запальничка для сигарет була винайдена та запатентована на початку 1880.х років німецьким винахідником Фрідріхом Вільгельмом Шиндлером. У 1980.х роках сигаретна запальничка була продана як електрична запальничка для сигар. У 1921 році США зареєстрували патент США на 1 376,154 на So.Called “бездротовий” легший зі знімним елементом. Починаючи з 1926 року, у Сполучених Штатах запальничка для сигарет почала виглядати як стандартне обладнання в автомобілях.

Правила заміни запобіжників

Відмінності справних та несправних запобіжників та передачі спалення захисного елемента електричного ланцюга обладнання автомобіля можуть призвести до таких факторів:

Заміна запобіжника Toyota Corolla E150 повинна супроводжуватися попередньою усуненням причини її пошкодження. Для заміни спаленого захисного компонента слід використовувати спеціалізовані пластикові щипці. Вони включені в заводський пакет і знаходяться в монтажному блоці інженерного простору.

запобіжники, toyota, corolla, знаходиться

Спеціальні щипці для безпечної та зручної заміни запобіжників. похований на внутрішній стороні кришки блоку.

Виконуючи роботу над заміною запобіжника, вам потрібно буде дотримуватися наступних правил безпеки:

 • 1) вимкніть запалювання та все електричне обладнання;
 • 2) заблокований елемент змінюється на ідентичне у допустимому поточному значенням;
 • 3) Спротовується використовувати перемички взамін для пошкоджених захисних елементів.

Toyota Cigarette Lighter.

Автомобілі Toyota мали різні дизайни сигарет. Найпоширеніша модифікація (фірма Valeo, для європейських моделей асамблеї), яку ми розглянемо більш докладно.

Toyota avensis сигарет легша валео

До речі, подібні запальнички сигарет Валео доставили інших видатних автовиробників до конвеєрів, отже, конструктивні відмінності багатьох збігів європейських автомобілів є мінімальними.

Toyota Avensis Cigarette Light має типову структуру валео.

Основні частини сигаретної легшої avensis

 • металевий корпус
 • Основа підсвічування
 • контактна група
 • Прозорий кільцевий світло
 • Декоративна пластикова підкладка
 • нагрівальний елемент з ручкою
 • Нагрівальний елемент сигаретної запальнички
 • Сигареттер Валео Асамблея