VAZ 2106 Надзвичайні ситуації сказали, що не моргайте. Заміна vaz 2106 Кнопка аварій

Як правильно підключити аварійну кнопку на VAZ 2106

Нагадаємо, що тривога здійснюється тим самим електричним ланцюгом, що включає індикатори поворотів. Тому можливо, що проблеми в електричному ланцюзі будуть подібними. Але перш ніж ми почнемо говорити про несправності, ми згадуємо, як виглядає електричний ланцюг тривоги на VAZ 2114 і як це вмикається. Також з тієї ж статті читач дізнається, як перенести кнопку аварійної аварії з.під керма на панель приладів та встановити елегантний Euroblop.

Система аварійної сигналізації почала встановлювати на транспортних засобах родини Ваз, починаючи з моделі 2103 відповідно Людина, яка сумувала за вами в пробці та підморгує симпатичній дівчині, або просто, майже легально, щоб зупинитися на зупинці громадського транспорту перед автобусом і зіткнутися в стійлі майже не порушуючи правила дорожнього руху, і я, як правило, мовчу про примусову технічну зупинку.Отже, для встановлення мені потрібно було:

-Мама для підключення реле (2 непотрібні контакти, які потрібно витягнути).

-Кнопка літака тривоги з VAZ 2106 (шість контактів)

Схема повороту сигналів повороту на VAZ 2101 та їх модифікації мають такий погляд:

1.Передні індикатори обертання 2.Поворотні індикатори на передніх крилах. 3.АКБ. 4.Генератор. 5.Замок запалювання. 6.Блок кордону. 7.Реле переривання індикаторів повороту. 8.Індикаторна лампа в поєднанні пристроїв. 9.Перемикач керма повороту сигналів. 10.Індикатори обертання в задніх вогнях.

Як схема підключення, ми використовуємо ланцюг із Vaz 2106 з кнопкою шість.пін:

1.Індикатори переднього повороту. 2.Поворотні індикатори на передніх крилах. 3.АКБ. 4.Генератор. 5.Замок запалювання. 6.Блок кордону. 7.Додатковий блок запобіжників. 8.Реле переривника тривоги та повороту покажчиків. (Намагання реле контактів відповідно до схеми (ліворуч) 4-2-1-3) 9.Індикаторна лампа в поєднанні пристроїв. 10.Кнопка парафіяльної тривоги. (Кількість контактів кнопки відповідно до схеми (на зверху вниз) 4-2-8-1-7-3) 11.Індикатори обертання в задніх вогнях.

Порядок выполнения работы

Багато хто радить зручності зняти панель приладів, але я цього не робив, але видалив лише обличчя рульового валу, інструментів та консолі (до того часу я вже стояв на панелі шістдера). Потім ми видалимо старі індикатори повороту, для яких ми відкрутимо гайку його кріплення на передню панель і відключимо від нього три дроти. (Кольори проводів повинні відповідати кольорам у схемі 2101). Ми визначаємо та окреслюємо розташування кнопки аварійного Крім того, необхідний корпус керування кермом VAZ 2107)

Контактна реле 2 підключена до дроту, вилученого з контакту “L”, старої реле та з контактом 7.ї кнопки аварій. Зверніться до реле 1 Підключіться з контактною 4.кнопкою аварій. Контактна реле 3 підключена до дроту, вилученого з контакту “P”, старий естафет з контакту 4 приєднаний до маси (випадок a/m). Оптимальне місце. під горіхом монтажу реле.

Вдосконалення кнопки надзвичайних ситуацій

Volkswagen Passat Variant Red Line Electric Trunk Drive з аварійною сигналізацією. Кожен водій використовує досить часто, причину встановлених правил поведінки на дорозі. Коли автомобіль проїжджає в пробку, то згідно з неписаними законами, як ознака вдячності, вам потрібно моргнути “надзвичайною ситуацією”. На деяких сучасних автомобілях виробник встановлює спеціальні кнопки “Дякую”, які після декількох спалахів автоматично відключаються. Якщо такої кнопки немає, то вам доведеться самостійно розглянути сигнали і перебивати їх вручну. Ситуацію можна виправити з невеликим вдосконаленням.

Зміна принципу роботи тривоги при встановленні пристрою

Якщо ви коротко натиснете кнопку Avariki, то механізм дасть швидкий сигнал біпором і згортається до останньої програми, встановленої спеціалістом (лампочка в цьому режимі постійно триває). Два преси зроблені у звичайний режим тривоги. Сигнальні світильники будуть блимати, поки драйвер не натисне кнопку для скасування.

Після натискання та випуску кнопки пристрій передає три сигнали звуку, а потім записуйте наступну програму в пам’яті, працює на ній і переходить у режим очікування. Автоматичне відключення BEIPH після запрограмованої четвертої миготливої ​​лампочки.

Під час переїзду з одного режиму роботи в інший включений дві лінії провідників (що стосується звуку в спокої). Стежте за станом пристрою на лампах провідників провідників на панелі приладів автомобілів.

Порядок роботи

Основа пристрою не є дорогим мікроконтролером (Microchip Pic 12 A 629). Бренд був обраний з урахуванням резерву флеш.пам’яті та клітини, які не належать до роботи.

Коли готується необхідна основа пристрою, можна перетнути безпосередньо, створивши наступні елементи. На першому етапі роботи ми видалимо фіксацію та видалимо мікросхему.

Далі необхідно зняти лампочку і, обережно розподіляючи стрижки, зняти верхню кришку.

Після видалення рухомої частини кнопки витягується металевий штифт, що забезпечує його фіксацію. Потім збірка здійснюється у зворотному порядку.

На наступному етапі потрібно підготувати саму кнопку. Для цього витягуються дроти, а їх кінці утеплені тепловою трубою.

Червоний дріт повинен бути прикріплений до “плюс”, на певній шпильці. Один із чорних дротів буде відповідати за масу, а другий. за визнання. Жовтий дріт повинен перейти до лампочки.

Далі вам потрібно встановити готову кнопку в машині.

На заключному етапі роботи Zummer прикріплений до джгута з проводами за допомогою теплового програвача або простого затискача. Короткі кінці повинні бути припаяні відповідно до схеми мікропланшетів, і довгі закріплені на автомобільній мікросхемі. Установка проводів рекомендується для скручування.

Принцип роботи готового пристрою, який керує кнопкою аварійної тривоги, показаний у відео.

У доданому архіві-1 та архіві-2 ви можете знайти вихідні матеріали та схеми для виготовлення пристрою.

Кнопки блогу Shendys на VAZ 2101-2107

Я знайшов фотографії, я вирішив опублікувати. Можливо, хтось стане в нагоді, і хтось дізнається щось нове. Як працюють кнопки і чим вони відрізняються. На фото, вимикач очищувача задніх вікна 2104

Це те, що всередині кнопки (розміри)

Тепер складніше: перемикач вентилятора нагрівача

На вершині класики, знизу того ж на Niva з освітленням. Додаткові два контакти (один з них не названий, а на діаграмах він позначається як з’єднання) перейдіть до лампочки, щоб кнопка сяяла. У середньому положенні плюс переходить до червоного дроту, щоб вентилятор повільно крутився.

Перемикач опалення заднього вікна

У кнопці є лампочка, але не сяє символ, а сірчаний коло. Кнопка Nivov світить символ, а контакти розташовані по.різному через інше розташування лампочки.

Задній перемикач ліхтарика

Перший варіант: кнопка з фіксацією, увімкніть/вимкніть. Друга опція: Кнопка без фіксації: Якщо світло увімкнено, тоді натисканням та випуску кнопки (вона повернеться до початкового положення), задні тумани ввімкнуться. Коли ви неодноразово натискаєте, відпустіть кнопку або коли ви вимикаєте світло, вони вимикають. Це робиться так, щоб водій не забув їх вимкнути.

Я не буду говорити про решту кнопок, як вони зараз працюють ясно. На старих машинах:.Витова кнопка підсвічування 2101-2103 (VKL/вимкнення), немає яскравих ручок Кнопка двірника (склоочисники увімкнено кнопкою). А на панелі 2101 разом може бути три кнопки (розміри, склоочисники та пристрої).

Ключ (мобільна частина з малюнком) зазвичай розміщується без змін від однієї кнопки до іншої (але, можливо, потрібно буде додати або зняти другу пружину пружиною).

Незалежна діагностика світлових пристроїв

Існує кілька ситуацій, в яких можна визначити, що оптика потребує діагностики:

 • Поворот не спалахує, але спалюйте. Така несправність вказує на збій реле, зокрема, ми говоримо про його електромагнітний компонент. Сам електромагнет може бути закритий в одному з положень, в результаті чого він не може повернутися до початкового стану.
 • Повернення вогнів блимає дуже швидко або дуже повільно. У цьому випадку проблема може лежати не лише в естафеті. У деяких випадках несправність такого роду проявляється, коли водій використовує некорецентні джерела світла. Отже, купуючи нові лампочки, вам потрібно переконатися, що вони відповідають номінальній вартості, встановленій на виробництві автомобіля.
 • Оптика взагалі не працює. Тобто, світлові вогні не мерехтять, на охайному відповідні показники також не спалюють. Крім того, немає характерних кліків, які з’являються при включенні перемикання вогнів. З такими симптомами причин проблеми може бути багато, ми розповімо більше про їх діагноз нижче (автор відео. сталевий кінський канал).

Це цікаво: повітряні фільтри для автомобілів: як змінити незалежно від діагностики, тоді вона проводиться на декількох етапах:

 • Перш за все, вам потрібно переконатися, що всі датчики та індикатори працюють над охайним. Якщо вони не функціонують, вам потрібно діагностувати пристрої безпеки.
 • Якщо всі пристрої працюють у звичайному режимі, то вам потрібно увімкнути кнопку світла та діагностувати всі джерела світла в фарах. Тобто, перевірте передню, ззаду, а також бічні (за наявності) ліхтарі.
 • У випадку, якщо сигналізація не функціонує під час активації, тоді вам потрібно перевірити роботу реле, а також перевірити потужність на висновках. Для цього демонтувати реле від сидіння, а потім за допомогою контрольного світла підключіть один з його контакту до місця встановлення (до плюс), а другий до корпусу автомобіля або акумулятора. У той же час, вам не потрібно вмикати. Якщо немає потужності, то, швидше за все, причина полягає в невдалому пристрої безпеки, розбиття кнопки аварійного або пошкодження електричного центру. Також суть проблеми може полягати в поганому контакті у з’єднувальних пробках.
 • У випадку, якщо плюс доступний на контактах, то спробуйте закрити дві реле, за допомогою мідної проводки. Якщо всі електричні ланцюги, а також роз’єми є справними, то всі поворотні сигнали повинні освітлювати. У цьому випадку в естафеті слід шукати несправності.
 • Якщо цибулини не спалили після виконаних вами дій, то, швидше за все, причиною несправності є кнопка управління аварійним управлінням. Однак на практиці це трапляється досить рідко, часто в ланцюзі відбувається закриття. До речі, саме коротке замикання може призвести до поломки реле, тому перед заміною невдалого елемента необхідно усунути закриття.
 • У випадку, якщо жінка з надзвичайних ситуацій, це вказує на те, що пристрої безпеки та реле працівників, відповідно, вам потрібно почати діагностувати саму кнопку. Перш за все, необхідно діагностувати позитивний висновок, як у випадку перевірки реле, тоді. Якщо діагноз показав, що плюс відсутній, це вказує на те, що вам потрібно детальніше перевірити саму кнопку. Вийміть його з сидіння і перевірте схему з’єднання. Якщо живлення немає, то вам потрібно шукати перерву на проводку від охайного до кнопки. Якщо є потужність, то потрібно буде закрити висновки на місці установки, запалювання не вимикається, після чого необхідно активувати показники поворотів (з будь.якої сторони). Коли джерела освітлення увімкнено, кнопка управління підлягає заміні, але якщо немає живлення, то вам потрібно перевірити потужність у аварійному стрижні. За відсутності харчування, проблема, швидше за все, буде розбита в сполученому електрокопі від клавіші управління до пристрою з безпечними пристроями.

Це цікаво: методи незалежної заміни теплоносія в машині та вибір антифризу

VAZ 2107 Обертається несправностей

Основна ознака несправності.це необробні індикатори поворотів. Однак причиною може бути не тільки в естафеті. Є кілька поломок:

 • Лампи повороту постійно горять, не моргайте. Це вказує на несправність електромагнітних частин реле повороту VAZ 2107. контакти застрягли у закритому положенні і не відкриваються. Це може бути як обробка контактів електромагнітної реле, і відмова електронної схеми реле поворотів. Незалежно від конкретної причини, один вихід. замінити реле Vaz 2107.
 • Світильники блимають занадто повільно або швидко. Причина може бути як в електронній частині реле повороту, так і не відповідністю струму поточного споживання ламп. Якщо один із світильників вигоріло або встановлюється світильники, що споживають менший струм, то повороти блиматимуть частіше, ніж потрібно. Таке те саме явище відбувається, якщо провід, що йде до однієї з ламп, або окислювальної картриджа або основи лампи розірваний. Аналогічне явище виникає, коли світлодіодні світильники встановлюються замість ламп розжарювання. При встановленні більш потужних світильників частота миготіння зменшується. Якщо всі лампи працюють і несправність не виявлялася після заміни світильників, причина саме в реле повороту або поганих контактів у ланцюзі живлення.
 • Повернення ламп не спалює. Причиною несправності може бути зламаний перемикач поворотів, спалений (несправний) обертається реле, в ланцюговому скелі або в спаленому запобіжник. Краще почати перевіряти з останнім

Реле Turn Turn. діагностика та заміна власними руками

2106, ситуації, кнопка, авар

Поворотні сигнали, мабуть, дуже важлива частина будь.якого транспортного засобу. Виконання маневрів на дорозі стає досить небезпечним завданням, якщо сигнали повороту не працюють. Реле Turn Signaling та реле VAZ 2107 відповідають за правильну роботу індикаторів поворотної точки. Цей пристрій використовується на всіх автомобілях класичної родини. Поміркуйте, чому потрібна реле поворотних сигналів, як визначається несправність реле та як виконується її заміна?

Ліва нижня частина електричної електропроводки VAZ-2106

Ця частина схеми показує елементи та запасні частини, відповідальні за роботу двигуна та електричну проводку (стартери, реле тощо.D.). Переглядаючи зверху вниз, ви можете побачити такі елементи:

 • Набір електромагнітних клапанів карбюратора машини (21);
 • Дизайн генератора автомобіля (22) та сам стартер безпосередньо (23);
 • Батареї (24) батареї (24);
 • Набір різних типів реле, що відповідає за отримання заряду для всієї системи від батарей (25), увімкнення фари з близьким (26) та високим світлом (27), а також реле, яка керує роботою склоочисника (28);
 • В кінці вказується підключення до додаткового блоку запобіжників (29).

Мета реле сигналу повороту та тривоги

Всім відомо, що показники поворотів та тривога в процесі їх роботи мигають. Це необхідно для того, щоб привернути увагу інших учасників руху. Мерехтіння світильників не можна плутати з будь.яким іншим сигналом, що постачається за допомогою освітлювальних пристроїв. Невеликий пристрій під назвою The Turn Relay відповідає за це явище. На додаток до мерехтіння поворотних сигналів, реле забезпечує іншу функцію. створення необхідного звукового сигналу (клацання), який говорить про те, що покажчики повороту знаходяться в роботі.

У VAZ було використано два типи естафети, які відрізняються як у своєму пристрої, так і за принципом дії.

  Перший тип. це реле електромагнітного типу, який прикріплений у допоміжному просторі автомобіля. Основою для роботи електромагнітного теплового реле є спеціальна низка ніхрому, яка, нагрівання та охолодження, закриває та відкриває ланцюг індикаторів обертання. Ці типи естафети використовувались на ранніх моделях “класичної” сім’ї: VAZ 2101-2102 та VAZ 2103.

VAZ 2106 Схема кнопки Avariy

На транспортних засобах VAZ 2106, 21061, електричний ланцюг індикаторів обертання та тривогу записується з виходу “30” генератора. Покажчики повороту розташовані в шпинделях передньої частини автомобіля, на передніх крилах та на задніх вогнях.

Повернення ланцюга для повороту та тривоги VAZ 2106

Основні елементи електричного ланцюга

 • Індикатори повороту.
 • Повернення індексів на передніх крилах.
 • Поворотне управління лампом.
 • Переривання реле повороту та індикаторів тривоги.
 • Перемикач повороту.
 • Перемикач тривоги.
 • Додатковий блок запобіжників.
 • Основний блок запобіжників.
 • Акумуляторна батарея.
 • Генератор.
 • Перемикач запалювання.
 • Задні ліхтарі.

Примітки та доповнення

електриками вен Ваз

Система аварійної сигналізації почала встановлювати на транспортних засобах родини Ваз, починаючи з моделі 2103 відповідно Людина, яка сумувала за вами в пробці та підморгує симпатичній дівчині, або просто, майже легально, щоб зупинитися на зупинці громадського транспорту перед автобусом і зіткнутися в стійлі майже не порушуючи правила дорожнього руху, і я, як правило, мовчу про примусову технічну зупинку.

Итак, для установки мне понадобилось:

-Мама для підключення реле (2 непотрібні контакти, які потрібно витягнути).

-Кнопка літака тривоги з VAZ 2106 (шість контактів)

Схема повороту сигналів повороту на VAZ 2101 та їх модифікації мають такий погляд:

1.Передні індикатори обертання 2.Поворотні індикатори на передніх крилах. 3.АКБ. 4.Генератор. 5.Замок запалювання. 6.Блок кордону. 7.Реле переривання індикаторів повороту. 8.Індикаторна лампа в поєднанні пристроїв. 9.Перемикач керма повороту сигналів. 10.Індикатори обертання в задніх вогнях.

Діагностика несправності естафети поворотів Vaz 2107

Якщо одного дня, поворотні сигнали припинили свою роботу. Настав час перевірити, що сталося, і, якщо можливо, замінити несправну частину схеми. Ви можете дізнатися про несправності реле поворотних сигналів за деякими ознаками:

 • Поворотні сигнали горять, але не мерехтіть. Це безпосередньо вказує на поломку реле, а точніше, його електромагнітну частину. У цьому випадку електромагнет закрився в одній із позицій і не може повернутися до початкового стану.
 • Поворотні сигнали блимають занадто швидко або занадто повільно. Це може статися, але не тільки через вини реле індикаторів повороту. Іноді швидкість мерехтливих світильників може змінювати. Однак встановлення нового реле не зашкодить як чек.
 • Поворотні сигнали взагалі не працюють. Це означає, що світильники індикаторів повороту, лампа на приладовій панелі не моргає, і немає відповідних кліків реле. Однак, як і у другому випадку, несправність не завжди стосується реле показників обертання. Іноді причина. це несправність кнопки аварійної тривоги.

Ланцюг повороту

Перш ніж говорити про помилки поворотних сигналів, вам потрібно знати, з чого складається схема індикаторів повороту. Він включає лампочки, індикатори повороту, перемикач, запобіжник та аварійна тривога.

Реле. це елемент перемикання електричного ланцюга. Саме це забезпечує коротке включення та поза лампами під час повороту. Реле отримує інформацію про закриття ланцюга тієї чи іншої сторони знаків із перемикача ротора та кнопки тривоги.

Відповідно, він закриває бажаний ланцюг і забезпечує експлуатацію конкретних лампочок. Розташування реле може бути різним. У нових автомобілях його кладуть в монтажний блок, і, наприклад, на VAZ встановлений за панеллю приладів. Там він кріпиться спеціальним кільцем, накрученим до корпусу автомобіля на гайці. Це кільце відіграє роль “маси” і завжди повинно бути очищене. Також реле індикаторів обертання може бути прикріплене до геральда автомобіля.

Лампи є головним елементом і відіграють роль самого вказівника. Включення світильників забезпечується напрямком сигналів, що залишають реле. Схема підключення лампи надається таким чином, що навіть якщо один з них блокує, це не вплине на роботу інших.

Перемикач поворотної точки розташований на рульовій колонці автомобіля і служить контрольним пристроєм для драйвера. За допомогою комутатора ви можете встановити напрямок включення індикаторів поворотів.

Кнопка тривоги. забезпечує включення всіх лампочок, які є частиною поворотів. У контактній групі кнопок виникають з’єднання всіх проводів, включаючи дроти блокування запалювання.

Усі елементи ланцюга з’єднані за допомогою електричної проводки та тіла автомобіля (або на народній мові. «маси»).

Запобіжник призначений для захисту ланцюга від коротких схем. Це може статися, якщо ви випадково закрили дроти в схемі або через те, що їх ізоляція недостатня. Запобіжник має плавну вставку, яка зі збільшенням струму в ланцюзі (супроводжується підвищенням температури провідників), розбиває електричний ланцюг і захищає ланцюг від вогню.

Заміна реле поворотної сигналізації та тривоги (відео)

Після виявлення будь.якої з цих несправностей, естафета обертальної реле повинна бути замінена. Залежно від модифікації (карбюратор або інжектор), розташування реле-розбиття може помітно відрізнятися. ВАЗ 2107 Транспортні засоби з карбюратором передбачають встановлення реле за приладовою панеллю в машині автомобіля. Однак, починаючи з двигуна інжектора, реле може розташовуватися в монтажному блоці в інженерному просторі.

2106, ситуації, кнопка, авар

Для того, щоб зняти реле, розташовану в монтажному блоці. просто поставте її і потягніть його вгору. Після цього на його місці встановлюється новий елемент.

Що стосується естафети, яка виходить за рамки панелі, все складніше. Перед тим, як зняти реле, вам потрібно поставити приладову панель за допомогою викрутки та зняти її. Якщо довжина проводів дозволяє, ви можете витягнути його на певну відстань, але якщо вони занадто короткі, рекомендується витягнути вилки і відкрутити кабель приводу спідометра. Покладіть панель збоку та від’єднайте контактні дроти від реле. Тепер відкрутіть “масу” від вимикача і видаліть його. Замість старої реле встановіть новий і вставте в нього контактні дроти. Після цього зробіть збірку приладової панелі та встановіть її на звичайному місці. Заміна реле поворотного сигналу завершується.

Це все, що вам потрібно знати про естафету поворотних сигналів.

VAZ 2107 поворотні сигнали не працюють

Шановний, автовиробник! Потрібна ваша допомога. VAZ 2107 поворотні сигнали не працюють. Крім того, жінка з надзвичайних ситуацій не працює. Автомобіль стояв у надзвичайних ситуаціях близько години, після чого раптом все вийшло. Нічого не працює, навіть лампочка не реагує. Що грішити, що може бути проблемою? Я буду вдячний за будь.які відповіді.

Спочатку вам потрібно перевірити запобіжник і реле, не забувайте про кнопку аварій. Не буде зайвої перевірки продуктивності вимикачів керма. Загалом, шукайте поломку в цих місцях

ВАЗ-2106 ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛІН (Новий)

Загальна схема електричного обладнання VAZ 2106/11061 /21063 /21065 Випуск 1988. 2001.

передні вогні; 2. знаки повороту на стороні; 3. акумулятор; 4. реле акумулятора лампи заряду акумулятора; 5. реле для включення сусідніх фар; 6. реле для включення фар фар; 7. стартер; 8. генератор; 9. зовнішні фари; 10. внутрішні фари; 11. Електричний двигун вентилятора на датчику живлення; 12. двигун двигуна системи охолодження двигуна; 13. звуковий сигнал; 14. котушка запалювання; 15. розповсюджувач запалювання; 16. свічки запалювання; 17. електромагнітний клапан карбюратора; 18. датчик індикатора температури теплоносія; 19. Лампа передплати; 20. назад перемикач; 21. датчик індикатора масла; 22. датчик тривоги недостатнього тиску масла; 23. Сигналізаційний датчик недостатнього рівня гальмівної рідини; 24. двигун.редактор лобового скла; 25. перемикач;26. електричний двигун шайби з лобовим склом; 27. реле для включення електродвигуна вентилятора; 28. регулятор напруги; 29-А реле-розрив очищувача лобового скла; 30. додатковий блок запобіжників; 31. головний блок запобіжників; 32-A реле-розбиття індикаторів тривоги та повороту; 33. реле включення нагрівання заднього вікна; 34-стоп-сигнальний перемикач; 35. розетка Shtepsel для портативної лампи; 36. додатковий резистор електричного двигуна нагрівача; 37. електричний двигун нагрівача; 38. перемикач електричного двигуна нагрівача; 39. годинник; 40. освітлювальна лампа коробки одягу; 41. Сигаретна запальничка; 42. аварійний перемикач тривоги; 43. регулятор освітлення приладів; 44. Лампа тривоги рівня гальмівної рідини; 45. Три.Лізний перемикач; 46. перемикач запалювання; 47. перемикач опалення заднього вікна;48. перемикач задньої туманної лампи; 49. вимикач на відкритому повітрі; 50. Стельові вимикачі, розташовані в стелажах вхідних дверей; 51. двигун.windows електричних вікон вхідних дверей; 52. Перемикачі табличок, розташованих у задніх дверних стелажах; 53. вимикач вимикача паркувальної гальмівної лампи; 54. освітлювальні площі кабіни; 55. Індикатор рівня палива з резервним сигнальним пристроєм; 56. Індикатор температури теплоносія; 57. індикатор тиску масла з недостатньою сигналізацією тиску; 58. тахометр; 59. Лампа для паркування гальмівного сигналу; 60. лампа заряду батареї заряду; 61. лампа літаки протиповітряної оборони карбюратора; 62. контрольна лампа загального світла; 63. Лампа тривоги індикаторів обертання; 64. лампа родзинки фари фари; 65-методометр VAZ-2106;66. перемикач тривоги демпфера повітряного карбюратора; 67. перемикач електричних вхідних дверей до лівих вхідних дверей; 68. реле для включення електричних вікон вхідних дверей; 69. перемикач електричної обмотки для правих вхідних дверей; 70. задні ліхтарі; 71. освітлювальні освітлювальні вогні; 72. датчик рівня рівня та резерву палива; 73. накладки, з’єднані з елементом нагрівання заднього вікна; 74. лампа освітлення багажника; 75. Задня туманна лампа.

Порядок умовної нумерації вилків у блоках:

A. перемикач; B-INGITION-ДИСТРИБУВАТОРНИЙ ДАЙТОР; в. очищувач лобового скла та естафета очищувача лобового скла; G. реле переривання тривоги та повороту; D. Три.cheaf Switch.

Він встановлений у випадку використання неконтактної системи запалювання на автомобілі. У цьому випадку слід встановити тип типу запалювання 38.3706 та котушка запалювання типу 27.3705 або 027.3705. З 2000 року. не встановлено, і електродвигун 12 увімкнено безпосередньо STAR-SWITCH 11. Більше того, замість раніше використовуваного датчика температури 11 типу 108 TY-108 тип 108 використовується 661 датчик перемикача.3710. Встановлено на частинах автомобілів. З 2000 року. не встановлюється.

VAZ-2106 ЕЛЕКТРИЧНИЙ КАРБУРЕТОР ВІДПОВІДНО:

Типи та місце встановлення реле повороту в різних моделях VAZ

У автомобілях Vaz використовуються два основні типи поворотів:

Основою роботи цих естафтів є різні фізичні принципи, що буде детальніше наведено нижче. Тут скажемо про застосовність та функції встановлення реле різних типів.

Електромагнітна ретрансляція поворотів була встановлена ​​на ранніх моделях Vaz Classic: 2101, 2102 та 2103. Було виготовлено кілька моделей цього типу естафети та все ще виробляються, сьогодні знайдено реле серії RS: RS491M, RS491B, RS57, RS950 та інші. Ці реле, завдяки їх зовнішній показниках, часто називають “бочкою”.

Електронні реле почали встановлювати на автомобілях Vaz, починаючи з моделі 2104, і сьогодні цей тип реле оснащений усіма відповідними моделями LADA. Виробляються досить багато моделей електронного реле, найбільше використання найбільше використовується найбільше використання.3747, 231.3747, 494.3747, 6422.3747 (всі встановлені на моделях 2104. 2107), 26.3747, 49.3777, 491.3747, 495.3747 та 712.3777 (всі встановлені на моделях 2108. 2110), 07.4747 (встановлено на моделі 2108. 2115), 14.3747 (встановлено на всій лінії VAZ “Classic”, VAZ-1111 “OKA”, VAZ-2121 “NIVA” та інших автомобілях) тощо.D.

Також сьогодні випускаються електронні реле повороту для VAZ-2101-2103 автомобілів, які можна встановити без змін замість стандартної електромагнітної великої кількості. Найпоширеніший тип реле 71.3777, однак, деякі описані вище моделі реле можуть бути використані в Kopayki.

Місце встановлення реле повороту залежить від моделі автомобіля. Отже, на “VAZ” 2101. 2106 реле встановлюється безпосередньо під передньою інформаційною панеллю (в деяких моделях також встановлено реле запалювання), тому воно добре захищено, а його кліки чітко чутні в будь.яких умовах. У пізніших моделях обертальної реле “мігрували” в монтажну одиницю реле та запобіжників. Потрібно знати про розташування естафети, оскільки це може значно полегшити його заміну у разі поломки.

Схема проводки VAZ 2106 (інжектор)

2106, ситуації, кнопка, авар

1 Контролер 2 Електричні фанфери системи охолодження 3 Блок системи запалювання системи спалювання лівого Brypovik Bug 4 Палаючий Бургон до правого розпилювача спалює 5 палива 6 палива палива до будівлі будівлі Buel 7 кисню датчик 8 палива Burne Burne Пекло для будівельної системи спалює запалювання 9 Електробензосос 10 Датчик швидкості 11 Регулятор вугілля 12 датчик датчика датчика голокоулуса 13 датчик температури температури теплоносія 14 датчик повітряного потоку 15 діагностичний шок 16 датчик вала вала VAZ-VAZ-VAZ-VAZ-VAZ-VAZ-VAZ2106 21 ПЕРЕГЛЯДАЛЬНА ПАДА СИСТЕМИ ЗАПАЛКУ ДО ТУРНІКЕТУ ПЕРЕДНОГО Панелі приладів 22 ЕЛЕКТРИЧНА РЕЛЕЛА 23 КРЕДИТЬ КРЕДИТЕЛЬ Контролер контролера 24 Реле 25 Межа запалювання реле 26 межі Powerbenzososa Power 27 електробензоси реле 28 Блок блок Система спалювання 29 блоків насадок інкримінаторів 30 панель панелі приладів на панелі панелі до спалювання системи запалювання 31 перемикач запалювання 32 комбінації пристроїв 33 взуття антитоксичної системи двигуна

Корисно: дренаж діагностичного з’єднувача транспортних засобів

Вдосконалення кнопки надзвичайних ситуацій

Кожен водій користується аварійною тривогою, причиною встановлених правил поведінки в дорозі. Коли автомобіль проїжджає в пробку, то згідно з неписаними законами, як ознака вдячності, вам потрібно моргнути “надзвичайною ситуацією”. На деяких сучасних автомобілях виробник встановлює спеціальні кнопки “Дякую”, які після декількох спалахів автоматично відключаються. Якщо такої кнопки немає, то вам доведеться самостійно розглянути сигнали і перебивати їх вручну. Ситуацію можна виправити з невеликим вдосконаленням.

Зміна принципу роботи тривоги при встановленні пристрою

Якщо ви коротко натиснете кнопку Avariki, то механізм дасть швидкий сигнал біпором і згортається до останньої програми, встановленої спеціалістом (лампочка в цьому режимі постійно триває). Два преси зроблені у звичайний режим тривоги. Сигнальні світильники будуть блимати, поки драйвер не натисне кнопку для скасування.

Після натискання та випуску кнопки пристрій передає три сигнали звуку, а потім записуйте наступну програму в пам’яті, працює на ній і переходить у режим очікування. Автоматичне відключення BEIPH після запрограмованої четвертої миготливої ​​лампочки.

Під час переїзду з одного режиму роботи в інший включений дві лінії провідників (що стосується звуку в спокої). Стежте за станом пристрою на лампах провідників провідників на панелі приладів автомобілів.

Порядок роботи

Основа пристрою не є дорогим мікроконтролером (Microchip Pic 12 A 629). Бренд був обраний з урахуванням резерву флеш.пам’яті та клітини, які не належать до роботи.

Коли готується необхідна основа пристрою, можна перетнути безпосередньо, створивши наступні елементи. На першому етапі роботи ми видалимо фіксацію та видалимо мікросхему.

Далі необхідно зняти лампочку і, обережно розподіляючи стрижки, зняти верхню кришку.

Після видалення рухомої частини кнопки витягується металевий штифт, що забезпечує його фіксацію. Потім збірка здійснюється у зворотному порядку.

На наступному етапі потрібно підготувати саму кнопку. Для цього витягуються дроти, а їх кінці утеплені тепловою трубою.

Червоний дріт повинен бути прикріплений до “плюс”, на певній шпильці. Один із чорних дротів буде відповідати за масу, а другий. за визнання. Жовтий дріт повинен перейти до лампочки.

Далі вам потрібно встановити готову кнопку в машині.

На заключному етапі роботи Zummer прикріплений до джгута з проводами за допомогою теплового програвача або простого затискача. Короткі кінці повинні бути припаяні відповідно до схеми мікропланшетів, і довгі закріплені на автомобільній мікросхемі. Установка проводів рекомендується для скручування.

Принцип роботи готового пристрою, який керує кнопкою аварійної тривоги, показаний у відео.

У доданому архіві-1 та архіві-2 ви можете знайти вихідні матеріали та схеми для виготовлення пристрою.

Блок управління двигуном інжектора

Діаграма електричних з’єднань системи управління двигуном інжектора:

Коментарі та думки власників 50

Днями я кладу ту саму кнопку з VAV-21123. Я не підключив показання. Я також не підключив проводку, позначені «розміри», але жінка аварійної роботи працює (всі поворотні сигнали та ретранслятори моргають, стрілки на охайному блиманні, лампочка блимає, є клапатка клатера). Чому ця проводка (“розміри”)?

Потім почалися деякі чудеса. За днем ​​до вчорашнього дня було наступне: довільна підрозділ квію сигналу повороту під час їзди (звук був почутий, але в той же час не помічав, чи моргнув індикатор (стрілка)), а також деякі гнахінги ( ніби він був коротким) після вимкнення сигналу повороту (кілька разів кілька разів тягнуть ручку туди.сюди, щоб вона зникла). Це було кілька разів.

Вчора все це вже не було, але на одному з поворотів машина просто випала. вона вимерла, але продовжувала котитися. Вимкнено і включило запалювання та продовжили. Сьогодні це повторювалося на обліні, моргнувши в іншому напрямку. Відчувається, що його було скорочено точно при включенні сигналу повороту.

Кнопки блогу Shendys на VAZ 2101-2107

Я знайшов фотографії, я вирішив опублікувати. Можливо, хтось стане в нагоді, і хтось дізнається щось нове. Як працюють кнопки і чим вони відрізняються. На фотографії перемикач очищувача задніх склянок 2104 та принцип роботи кнопки

У середньому положенні плюс переходить до очищувача (двигуна), в нижньому. до чистіше та до шайби. Ця кнопка має нижню положення без фіксації (пружини), і при випуску вона повертається в середнє положення. Тобто мити заднє вікно, потрібно утримувати кнопку.

Це те, що всередині кнопки (розміри)

І сам відкритий вимикач

Перше положення кнопки. розміри, друге. це розмірне світло, а перемикач керма ми перемикаємо його на довгу і назад. Він без верхньої позиції. Кнопка має лише одну позицію, розміри. В той же час, ми вмикаємо коротке або високе світло, воно з верхнім положенням. Всередині цієї кнопки верхній контакт роздвоєний під плитами (вгорі на фотографії, яку ви можете побачити). А тарілки прямі, з яких середня позиція не працює.

І на панелі 2107 є обидві кнопки, оскільки вони стоять там, перевернуті догори дном, і так, що картина красиво оббита на кнопці. Ми отримуємо 2 типи кнопок розмірів та ще два з перевернутими зображеннями за 2107.

Тепер складніше: перемикач вентилятора нагрівача

На вершині класики, знизу того ж на Niva з освітленням. Додаткові два контакти (один з них не названий, а на діаграмах він позначається як з’єднання) перейдіть до лампочки, щоб кнопка сяяла. У середньому положенні плюс переходить до червоного дроту, щоб вентилятор повільно крутився.

Символ світить на кнопці Nivov, і таку кнопку можна поставити на класику та зробити підсвічування. Один контакт на мінус, інший. плюс підсвічування, наприклад, на запальничку для сигарет.

Щоб змінити лампочку, вам потрібно зняти ключ. Лампочку можна замінити на світлодіод. У всіх там 2101 та 2106, кнопка вентилятора вузька, екстремальні положення. швидкість вентилятора.

Перемикач опалення заднього вікна

У кнопці є лампочка, але не сяє символ, а сірчаний коло. Кнопка Nivov світить символ, а контакти розташовані по.різному через інше розташування лампочки.

Класична цибулина використовується або для підсвічування, або для індикації. На панелі 2107 є кнопки з колом підсвічування з перевернутою картиною.

Задній перемикач ліхтарика

Перший варіант: кнопка з фіксацією, увімкніть/вимкніть. Друга опція: Кнопка без фіксації: Якщо світло увімкнено, тоді натисканням та випуску кнопки (вона повернеться до початкового положення), задні тумани ввімкнуться. Коли ви неодноразово натискаєте, відпустіть кнопку або коли ви вимикаєте світло, вони вимикають. Це робиться так, щоб водій не забув їх вимкнути.

І ті самі кнопки на 2107 з перевернутою картиною. І кнопки без лампочки перейдіть на панель 2105.

Я не буду говорити про решту кнопок, як вони зараз працюють ясно. На старих машинах:.Витова кнопка підсвічування 2101-2103 (VKL/вимкнення), немає яскравих ручок Кнопка двірника (склоочисники увімкнено кнопкою). А на панелі 2101 разом може бути три кнопки (розміри, склоочисники та пристрої).

Ключ (мобільна частина з малюнком) зазвичай розміщується без змін від однієї кнопки до іншої (але, можливо, потрібно буде додати або зняти другу пружину пружиною).

Контролер освітлення приладу можна знайти з невеликими клемами, це на панелі 2108 та 21083. І тому вони не відрізняються. 2114 регулятор з великими терміналами, а також класикою.

І різниця між кнопками надзвичайної ситуації та обертанням реле.

Кнопка аварійного перемикання перемикає живлення реле від запалювання на постійну потужність, і був випадок, коли, натиснувши кнопку, вона закрила всі контакти разом і запалювання без ключа. Таку кнопку потрібно змінити. Я десь читав, що стара реле під час освітлення світильників запалює лампочку в інструментах для постійного сяйва, а не блимати її частіше за допомогою Тернери. Перемикач аварійних ситуацій з 2114 контактує лише 6, має однаковий розмір, але інша форма тиску тиску, ви можете поставити його замість класики, не вирізаючи нічого (якщо комусь це подобається). А на старих машинах, як аварійна кнопка, стояла «пімпечкою», яку довелося висувати.

Ви можете поставити кнопки з інших машин, наприклад, з Волги, вони освітлені (багато зображень зображень), працюють аналогічно і розміщуються, якщо ви вирізаєте рамку.

На старих автомобілях не було реле фарби, і все навантаження пройшло кнопкою. З цього він нагрівається, і контакти дуже спалені, особливо якщо ви вкладаєте більш потужні світильники у фари.

Я нічого іншого не знаю, я розповів усе, що відомо.

Ось ще одне детальне відео про кнопки

Ми трохи посміхнемося: у нещодавно випущеному японському мультфільмі я помітив VAZ-2106, коли головний герой повернувся до вікна, проходження 2106 був відбитий там, з багажником на даху та колесам з Аріони)))))))))))))))) ) Сюжет з автомобілями не з’єднаний. Чому вони намалювали російську машину, яку я не знаю, напевно, художники притулили його. Або хтось фанат з російських машин.

Заміна кнопки тривоги Nissan X-Trail

Перейдіть до інтер’єру автомобіля. Кнопка тривоги встановлена ​​на центральній консолі панелі приладів.

Подружте з плоскою викруткою, загорнутою в ганчірку, нижні краї центральної підкладки.

Потягніть себе, вийміть центральну підкладку з 4.х засувок і зупиняється.

Візьміть центральну підкладку з консолі приладової панелі.

Від’єднайте блок від кнопки тривоги Nissan X-Trail.

Стисніть 2 кнопки замків.

Витягніть кнопку з центральної підкладки.

При необхідності замініть кнопку Nissan X-Trail Avariy на нову.

Встановіть кнопку та всі видалені деталі в порядку.

Перемикання ланцюга фари, розмірів та повороту сигналів VAZ-2113, 2114 та 2115

Світло на світлі фари Vaz-2113, 2114 та 2115

Схема увімкнення фари та туманних вогнів:

1-блока Фара; 2. монтажна одиниця; 3. перемикач фар; 4. перемикач запалювання; 5. вимикач зовнішнього світла (фрагмент); 6. світильники туманного світла у внутрішніх задніх вогнях; 7. перемикач туманного світла з керуванням керуючою лампою; 8. Лампа управління фари в поєднанні пристроїв; K8. реле для увімкнення освітлених фар; K9. реле для найближчого світла фар; A-порядок умовної нумерації вилків у блоці блоку-фари; B. до джерел живлення

Перемикаюча схема розмірних світильників VAZ-2113, 2114 та 2115

Зовнішнє освітлювальне ланцюг:

1-мірні світлові світильники в блокових фаринських фарин; 2. Лампа передплати; 3. монтажна одиниця; 4. перемикач інженерної лампи; 5. перемикач запалювання; 6. вимикач зовнішнього світла (фрагмент); 7. Зовнішня освітлювальна лампа в поєднанні пристроїв; 8-лампи загального світла та стоп-сигналу у зовнішніх задніх вогнях; 9. освітлювальні освітлювальні вогні; 10. регулятор освітлення приладів; 11-стоп-сигнальний перемикач; 12. блок системи управління ON.дошкою; K4. Реле для моніторингу справності ламп (всередині реле вказується контактні перемички, які слід встановити за відсутності реле); A. джерела живлення;

Заміна реле поворотної сигналізації та тривоги (відео)

Після виявлення будь.якої з цих несправностей, естафета обертальної реле повинна бути замінена. Залежно від модифікації (карбюратор або інжектор), розташування реле-розбиття може помітно відрізнятися. ВАЗ 2107 Транспортні засоби з карбюратором передбачають встановлення реле за приладовою панеллю в машині автомобіля. Однак, починаючи з двигуна інжектора, реле може розташовуватися в монтажному блоці в інженерному просторі.

2106, ситуації, кнопка, авар

Для того, щоб зняти реле, розташовану в монтажному блоці. просто поставте її і потягніть його вгору. Після цього на його місці встановлюється новий елемент.

Що стосується естафети, яка виходить за рамки панелі, все складніше. Перед тим, як зняти реле, вам потрібно поставити приладову панель за допомогою викрутки та зняти її. Якщо довжина проводів дозволяє, ви можете витягнути його на певну відстань, але якщо вони занадто короткі, рекомендується витягнути вилки і відкрутити кабель приводу спідометра. Покладіть панель збоку та від’єднайте контактні дроти від реле. Тепер відкрутіть “масу” від вимикача і видаліть його. Замість старої реле встановіть новий і вставте в нього контактні дроти. Після цього зробіть збірку приладової панелі та встановіть її на звичайному місці. Заміна реле поворотного сигналу завершується.

Це все, що вам потрібно знати про естафету поворотних сигналів.

VAZ 2107 Turn Signals не працює: Заміна реле

Несправність реле можна зрозуміти за наступними ознаками:

 • Поворотні сигнали горять, але не мерехтять, як це має бути
 • Занадто повільне або швидке мерехтіння відбувається
 • Тернери та аварійний сигнал взагалі не працюють (ваш випадок)

Я рекомендую замінити цей конкретний механізм, це коштує не стільки, і робота можна виконати всього за 20-30 хвилин. Переконайтесь, що доступ до монтажу, знайдіть там реле, це виглядає так:

Після того. Відкрутіть “масу” від вимикача та встановіть новий механізм до місця старої реле і підключіть усі дроти, що надходять до нього. Потім збирайте всі раніше розібрані елементи у зворотній послідовності. Як бачите, нічого складного. Головне у всій роботі. правильно підключити висновок до “плюс” та “мінус”. Я бачу названий спосіб вирішити вашу проблему. Бажаю удачі.

Коментарі та думки власників 50

Днями я кладу ту саму кнопку з VAV-21123. Я не підключив показання. Я також не підключив проводку, позначені «розміри», але жінка аварійної роботи працює (всі поворотні сигнали та ретранслятори моргають, стрілки на охайному блиманні, лампочка блимає, є клапатка клатера). Чому ця проводка (“розміри”)?

Потім почалися деякі чудеса. За днем ​​до вчорашнього дня було наступне: довільна підрозділ квію сигналу повороту під час їзди (звук був почутий, але в той же час не помічав, чи моргнув індикатор (стрілка)), а також деякі гнахінги ( ніби він був коротким) після вимкнення сигналу повороту (кілька разів кілька разів тягнуть ручку туди.сюди, щоб вона зникла). Це було кілька разів.

Вчора все це вже не було, але на одному з поворотів машина просто випала. вона вимерла, але продовжувала котитися. Вимкнено і включило запалювання та продовжили. Сьогодні це повторювалося на обліні, моргнувши в іншому напрямку. Відчувається, що його було скорочено точно при включенні сигналу повороту.

Кнопки на панелі VAZ 2107

Анотація на тему “Типи комбінацій приладів 2107”)))))

Ми дивимось на загальну схему пристрою 151.3801

До 1988 року було використано поєднання пристроїв 15.3801

Ви можете знайти пристрої для експортних машин з іншою шкалою спідометра (з милями)

Дуже схожий на її охайність 35.3801 для автомобілів Gazelle та Sobol

Існує дещо інший зв’язок для патріотних автомобілів UAZ

Коротше кажучи, під час заміни пристроїв ви можете поставити неправильну, і щось не покаже. Для інжектора 2107 останніх років випуску є налаштований електронний пристрій Gamma GF 607 з маршрутною та простором ціною