Де знаходиться стартер естафета VAZ 2106 Фото. Де знаходиться стартерна естафета на Vaz 2106

Де знаходиться стартер естафета VAZ 2106 Фото

Реле з малюванням. Перевірте та ремонтуйте

Багато людей, мабуть, повинні були потрапити в ситуацію, коли їх автомобіль з невідомих причин не хотів починати. Якщо все нормально з електронікою, акумулятор справний і заряджений, то випадок, ймовірно, у стартері. Якщо наступні випробувальні зразки зменшуються до нуля, то настав час підготуватися до ремонту.

Суть полягає в тому, що стартер не ускладнюється структурою, і якщо є анотація, принаймні якийсь автолюбіліст зможе її розібратися та зібрати. Але навіть з такою звичайною конструкцією, для видалення та наступної установки втягування реле для багатьох є дуже проблематичним.

По.перше, необхідно діагностувати частину та визначити місце зриву. Перший на очі механіка натрапив на замок запалювання, а перемикаюча реле, розташована під капотом автомобіля.

Якщо стартер “мовчить” при запуску двигуна, то, швидше за все, поломка лежить у цих частинах. Якщо в той час стартер запускає стартер, клацає, галасливо, то фокус на поломці знаходиться в іншому місці.

На всякий випадок перевірте акумулятор ще раз і змініть його, якщо це необхідно. Якщо після заміни непослідовний не зникло, то вам доведеться почати більш серйозний ремонт.

Естафета VAZ 2106. Позначення

Огляд усіх релей Vaz 2106, де знаходиться і що відповідає.Необхідна інформація для власників VAZ. Піддається.

Заміна стартера естафета вазом

Стартерне естафета, що замінює Vaz.

Перевірка втягування реле

Відтяжна реле стартера працює за принципом електромагнету. Когда Набмотки та.даятсі ннапяженіе, дтягуееее.Прітяга, дедаля, Которая. Плеся. Поряд з цим контакти закриті, які дають напругу обмоткам. Якщо будь.яке з посилань цього ланцюга порушується або не вдається, автомобіль може бути зроблений лише з штовхача.

Chiatte також: як змінити масло у коробці Zaz Forza

Ви можете перевірити реле як з видаленим стартером, так і безпосередньо, закривши його викруткою або іншим металевим елементом. При закритті напруга постачається прямо до обмоток, обходячи реле. Якщо стартер обертається, то реле справді несправна.

Якщо при повороті ключа, втягування реле натискає, але сам стартер не крутиться, то фокус на поломці повинен бути пошук безпосередньо на початку.

З яких причин можуть з’явитися розбиття:

 • Старість і руйнування матеріалів
 • Згоряння обмотки
 • Згоряння каблука всередині реле

Ремонт естафети стартера

Якщо після всіх перевірок ви дійшли до висновку, що фокус проблеми полягає в дійсно у відновлювальній естафеті стартера, то його потрібно відремонтувати (хоча в багатьох випадках легше придбати нове).

Справа в тому, що багато виробників, які намагаються зробити реле максимально надійною, роблять його байдужим, у цьому випадку, звичайно, вам потрібно придбати нове. Якщо реле можна розібрати, то його роботу можна відновити своїми руками. Ось кілька поломок, з якими ви можете зіткнутися:

Будь.яке з поломок можна побачити, демонтуючи естафету. Після ремонту або придбання нового, деталь встановлюється у замовленням зворотного видалення. Нарешті, ми пропонуємо вам подивитися відео:

Стартер Рейл Ваз 2106 та власний ремонт

Рано чи пізно кожен власник автомобіля, незалежно від його бренду та моделі, повинен зіткнутися з проблемою, яку його транспортний засіб відмовляється почати. Перш за все, звичайно, рівень палива, заряду акумулятора, електроніка перевіряється. Якщо все це не викликає жодних скарг і сумнівів щодо справності, то, швидше за все, справа знаходиться в стартері. Зрештою, успішний старт двигуна залежить від нього.

В даний час автомобілі цієї моделі встановлюються, як правило, естафета 35.3708 з кінцевим колектором.

Однак на деяких примірниках VAZ 2106 стартери, зроблені в Німеччині чи Білорусі, можуть виявитись. До. Їх можна обміняти з стартером 35.3708.

У більш ранній час, приблизно за 70-80 років, також був встановлений стартер ST-221.

Втягування стартера

Дизайн естафети в стартері автомобіля Vaz 2106 вважається цілком складним, і кожен, принаймні, трохи захоплений автомобіліст може легко розібрати його і зібрати його самостійно. Однак видалити, а потім встановіть ретрансляційну реле для багатьох. це завдання переважного. Однак професіонали справляються з цим без труднощів.

Якщо у вас є підозри на розбиття втягування реле вашого автомобіля, то ви, безумовно, повинні перевірити це. Реле в VAZ 2106, як і в інших моделях автомобілів, працює як електромагніт. Для того, щоб перевірити його справність, вам потрібно закрити його металевим предметом, наприклад, викруткою. Якщо стартер починає обертатися, то несправність справді знаходиться в естафеті. Якщо ви почуєте клацання втягування реле, але стартер не почне обертатися, то вам потрібно точно шукати поломку в ньому.

Чому стартерне реле може припинити функціонування? Може бути кілька причин. По.перше, з старості матеріали можуть руйнуватися. По.друге, обмотка може вигоріти. І, нарешті, по.третє, палі може спалити всередині самої реле.

Ремонт естафети стартера

Здається, це дуже клопітно і часто безнадійно ремонтувати стартерне реле, тому простіший варіант просто придбає нове та зробить заміну. Це пов’язано з тим, що турбуючись про надійність своїх товарів, більшість виробників виробляють естафету для стартера як для автомобілів Vaz 2106, так і для інших марки автомобілів, не.Vegateable. Однак все ще є моделі, які не буде складно розібратися та усунути поломку.

Існує кілька основних поломок, з якими ви можете зіткнутися в процесі роботи з естафетами стартера автомобіля Vaz 2106. Перший. це знос механічного дроту, друге. спалювання п’яти, а третє. закриття. Кожне з цих поломок можна визначити при розбитті стартера реле.

Також, щоб перевірити справність стартера реле, ви можете використовувати спеціальний тестер, який добре справляється з визначенням закриття в ланцюзі.

Якщо, демонструючи цю деталь, ви знайдете подряпини або знущання на ньому, їх потрібно усунути піском. Деталі, на яких є значний знос, можна виправити за допомогою прокладок, але це не завжди приносить бажаний результат. Іноді вони замінять їх більш ефективними з новими. Пошкоджена ізоляція також, безумовно, повинна бути замінена новим. Колекціонери з зношеними або похитнутими тарілками не підлягають ремонту, вони, безумовно, повинні бути замінені.

Якщо є помітні поломки або пошкодження нитки, то вам слід вирізати новий або скористатися так.цільними любителями.

Якщо в обмоках збудження є несправності, корпус слід розібратися, гвинти кінчиків і клеєвих кріплень видаляються. У той же час, котушки повинні бути добре висушені та просочені ізоляційним лаку. Контакти, які були окислені, повинні бути очищені, а ті, які були зварені, повинні бути замінені новими.

Втулки на стартері автомобіля Vaz 2106 змінюються, якщо вони мають значний знос або бали на них. Для визначення зносу цих самих втулок потрібно виміряти зазор ролика. Якщо це більше 0,2 мм, то втулки зношуються і підлягають заміні.

Збірка частин стартера автомобіля Vaz 2106 знаходиться у зворотному порядку, в якому ви його проаналізували.

Проводячи всю вищезазначену роботу, не слід забувати про запобіжні заходи безпеки, і ні в якому разі не порушувати їх.

Вам сподобалася стаття? Вона була корисною?

Малювання реле стартера Vaz 2106: Ремонт, як видалити, де знаходиться

Багато людей, мабуть, повинні були потрапити в ситуацію, коли їхній автомобіль не хотів починати з невідомих причин. Якщо все нормально з електронікою, акумулятор справний і заряджений, то випадок, ймовірно, у стартері. Якщо наступні спроби запустити двигун до нуля, то настав час підготуватися до ремонту.

Суть полягає в тому, що стартер не складний у структурі, і якщо є інструкції, будь.який автомобіліст зможе розібратися та зібрати його. Однак навіть при такому простому дизайні для видалення та подальшої установки втягування реле для багатьох є дуже проблематичним.

Перш за все, необхідно діагностувати частину та визначити місце зриву. Перший на очі механіка натрапив на замок запалювання, а перемикаюча реле, розташована під капотом автомобіля.

Якщо при запуску двигуна стартер “мовчить”, то, швидше за все, поломка лежить у цих частинах. Якщо під час запуску стартерних трясків, клацає, шумить, то фокус на поломці знаходиться в іншому місці.

На всякий випадок перевірте акумулятор ще раз і, якщо потрібно, замініть його. Якщо проблема не зникла після заміни, вам доведеться почати більш серйозний ремонт.

Відремонтуйте, як видалити, скільки це коштує

Ремонт

Що робити, якщо стартер і реле відтягують не ввімкнено.

Перш за все, ми перевіряємо зарядку акумулятора, якщо це необхідно, заряджай його. Далі, вам потрібно перевірити стан клем акумулятора, перевірити їх затягування і якщо вам потрібно очистити від окислення.

У дроті відбулася перерва від додаткового реле до втягу, перевірити і, якщо потрібно, усунути проблему.

Контактна плата блокування запалювання не виходить з ладу, в результаті якого замок не дає напруги в ланцюг живлення стартера та реле тяги.

Проведення намотування втягувальної реле втратили контакт з «масою», або вона стала недостовірною.

Відтяжна реле увімкнулася, але якір стартера не обертається.

Знову ж таки, спочатку потрібно перевірити зарядку акумулятора, також перевірити стан клем акумулятора, якщо це необхідно, очистіть їх і затягніть.

Несправність також може бути прихована в самій тяжкій реле, а саме, контакти для стартера можуть спалити контакти.

Вийміть стартер з автомобіля і перевірте стан пензлів та власників пензлів, якщо це необхідно, замініть пензлі.

Внаслідок «розповсюдження» обмотки, якір стартера був заклинений, і тому, коли його повернули на втягувальну реле, він не крутиться.

Відтяжна реле вмикається і вимикається. стукає.

Знову ж таки, перш за все, при визначенні несправності ми шукаємо можливу причину в акумуляторі, ми перевіряємо його заряд та якість клеми терміналів та їх стан. Усуньте всі дефекти, і якщо втягувач не заробляв так, як слід, ми продовжуємо шукати подальшу несправність.

Витрата втягувальної реле втратила надійний контакт з “масою”.

Як видалити

Тоді нам потрібно мінімум інструменту, а саме:

Викрутка з плоским лезом голови 13 з гвинтом або брязкальцем (Еверектектор або клавіша клавіші)

Перш за все, ми відкрутили гайку кріплення терміналу, що веде від стартера до естафети:

Тоді ми нахиляємося до терміналу, щоб він не заважав нам:

Тепер ми беремо викрутку і вимкнемо два болти кріплення втягувальної реле.

Після чого ви можете зняти цю частину, злегка піднявши її, щоб звільнити себе від адгезії до стартера.

Скільки коштує

Залежно від виробника та магазину. 400 до 900.

Де знаходиться

Як видалити, перевірте стартер VAZ 2106, власними руками, чому він клацає і не крутиться, заміни реле, інструкції з відео та фото

Стартер. пристрій, призначений для запуску двигуна. Його невдача може спричинити багато неприємностей для власника автомобіля. Однак діагностика несправності та незалежно відновити стартер Vaz 2106 досить простий.

Пристрій та технічні характеристики стартера Vaz 2106

На VAZ 2106 виробник встановив два взаємозамінних типів стартерів-ST-221 та 35.3708. Вони трохи відрізняються один від одного в проектних та технічних параметрах.

Перший VAZ 2106 був оснащений початками типу ST-221

Технічні характеристики початківців VAZ 2106

До середини 80-х років минулого століття виробник встановив стартер ST-221 на всіх класичних автомобілях Vaz. Потім стартовий пристрій був замінений на модель 35.3708, який відрізнявся від попередника з конструкцією колектора та кріпленням кришки до тіла. Трохи змінило свої технічні характеристики.

Починаючи з середини 80-х, Starters 35 почав встановлювати на Vaz 2106.3708

Пристрій стартера VAZ 2106

Стартер 35.3708 складається з таких елементів:

 • статор (тіло з обмотками збудження);
 • ротор (вал приводу);
 • передня кришка (збоку приводу);
 • задня кришка (збоку колектора);
 • Тип електромагнітної реле.

І обкладинки, і корпус стартера з’єднані двома болтами. Чотирипольський статор має чотири обмотки, три з яких з’єднані з обмоткою ротора послідовно, а четверта. паралельно.

Два втулки кермети, притиснуті перед передньою та задньою кришкою, виконують функції підшипника валу. Для зменшення тертя ці втулки насичені спеціальною нафтою.

Дизайн стартера 35.3708 практично нічим не відрізняється від проектування звичайного електродвигуна

На передній кришці стартера встановлюється привід, що складається з передачі та обгрунтованого з’єднання. Останній передає крутний момент з валу до маховика при запуску двигуна, тобто з’єднує та відключає вал і коронку маховика.

Тякова реле також розташована на передній обкладинці. Він складається з:

 • корпус;
 • ядро;
 • обмотки;
 • контактні болти, для яких піднімається джерело живлення.

Коли напруга подається до стартера напруги, під впливом магнітного поля, важіль намальовується і рухається, що, в свою чергу. У той же час, контактні болти стартера закриваються, що подає струм на обмотки статора.

Редуктор

Незважаючи на невелику силу, повний час стартера Vaz 2106 досить добре справляється зі своїми завданнями. Однак він часто змінюється на аналог коробки передач, що відрізняється від класичної присутності коробки передач, що значно збільшує потужність пристрою. Це дозволяє запускати двигун навіть за допомогою виписаного акумулятора. Отже, стартер для коробки передач для класичних моделей Vaz виробництва TM Atek (Білорус) має номінальну потужність 1,74 кВт і здатний розслабитися колінчастим валом до 135 об / хв (зазвичай 40–60 об / хв достатньо для запуску живлення). Цей пристрій працює навіть з батареєю, виписаним до 40%.

Стартер передач має спеціальну коробку передач, яка значно збільшує потужність пристрою

Вибір стартера для Vaz 2106

Пристрій для монтажу для класичних моделей ваз не дозволяє встановлювати стартовий пристрій з іншого вітчизняного автомобіля або іноземного автомобіля на Vaz 2106. Адаптація таких стартерів дуже трудомістка і дорога (виняток. стартер із Ваза 2121 “Niva”). Тому купувати новий стартовий пристрій краще і простіше. Стартер акцій для Vaz 2106 коштує 1600–1800, а коробка передач на 500 дорожча.

З виробників рекомендується надати перевагу добре підготовленим брендам:

Діагностика несправностей стартера VAZ 2106

Всі несправності стартера можна розділити на дві групи:

 • електричний (збій електропровідних елементів);
 • Механічний (знос приводних деталей).

Для правильної діагностики стартера власник автомобіля повинен знати знаки, що відповідають певній несправності.

Ознаки несправності стартера

Основні симптоми виходу стартера можна віднести:

 • При повороті ключа запалювання, стартер та естафета тяги не є ознаками життя;
 • Тякова реле випромінює часті клацання;
 • Тякова реле спрацьовує при запуску, але ротор обертається занадто повільно;
 • Коли перетворюють ключ запалювання з боку стартера, чується тріщина;
 • Починаючи з боку стартера, з’являється гуркіт.

Поширені несправності стартера

Кожен симптом несправності має свої причини.

При запуску стартер і естафета тяги не працюють

Причини відсутності реакції стартера на звороті ключа запалювання можуть бути:

 • повний або майже повний розряд акумулятора;
 • окислення контактів акумулятора;
 • відсутність контактів між обліковими записами акумулятора та кінчиками проводів живлення;
 • Відсутність контакту між кінчиком дроту та виходом “50” на тяговому реле;
 • несправність контактної групи запалювання;
 • Кліф контрольного дроту, що переходить від блокування запалювання до тягової реле.

У такій ситуації, перш за все, вам потрібно перевірити акумулятор за допомогою мультиметра. напруга на його клемах не повинна бути нижче 11 в. В іншому випадку акумулятор повинен бути заряджений та діагностований.

Потім перевірте умову клем акумулятора та надійність їх контакту з кінчиками живлення проводів. У випадку поганого контакту рахунки акумулятора швидко окислюються, а енергія акумулятора стає недостатньою для запуску стартера. Те саме відбувається з висновком 50 на тягові естафети. Якщо сліди окислення виявляються з акумулятора, наконечника відключаються, які очищаються з клемами акумулятора та виходом 50.

VAZ 2106 РЕАЛЬНИЙ ОДИН І ЗВОРИТИ: Схеми декодування

VAZ 2106 з невеликим класовим карбюратором. одна з найдавніших моделей вітчизняного автомобіля, яку все ще можна знайти на дорогах. Остання копія вийшла з конвеєра в 2006 році, і не дивно, що ця машина не може похвалитися такою електронікою, як сучасні моделі. Ваз 2106 запобіжників відіграють велику роль у успішній роботі LADA.

Монтажний блок, встановлений під приладовою панеллю біля сидіння водія, не призначений для вставки прапора, тому власники автомобілів часто змінюють його на євроблок. Під коробкою коробки ви можете знайти схему зі значенням кожного з текучих елементів, і їх призначення визнано з керівництва користувача. Частина естафети також розташована під щитом, але особи також були розміщені під капотом.

Несправності системи запалювання “шість

Під час роботи транспортного засобу виникають наступні несправності системи запалювання, які необхідно усунути для подальшого руху на машині.

Несправність Метод усунення
Контактна група з рейдом бруду, окислюється або є контакти контактів, відстань між контактами збільшується Потрібно очистити групу контактів та відрегулювати зазор
Слабкі кріплення або ковпачки проводки в ланцюзі низької напруги окислювались, проводячи дротову вдячність або kz до корпусу автомобіля Перевірте проводку та їх суглоб, замініть ланцюги на пошкодження
Дефект вимикача запалювання (без контактного закриття) Перевірте сайт, замініть несправний контактний елемент перемикача запалювання
Конденсатор “пробивається”, не утримує контейнер Замініть продукт
Напруги струму в обмотці первинного типу немає Замініть продукт
Неправильний розмір коригування в групі трамбрів Встановіть рекомендований розмір у контактній групі
Великий знос текстоліту або збільшений діаметр рукава втулки Замініть контактну групу
Дефект у підшипнику мобільної типової пластини Замініть підшипник або повністю трамбріть
Свічки елементи запалювання мають невизначений контакт у різьбовій частині GBC, ковпачки супозиторіїв із ізольованих проводів ОІ вибухнуть або отримані окислення; Ізольовані дроти ІС були забруднені або їх ізоляційний шар має пошкодження Тестові контакти і, якщо потрібно, відновити стики, очистити або змінити проводку
Кришка трамблея зазнала сильного зносу або отримала дефект, перебуває у неконтактному стані Перевірте вугілля обкладинки трамбратора і, якщо необхідно, замінити його
Втрата або втрата напруги через чіпси, через тріщини або точку спалювання в кришці або поворотній частині трамвайну, а також через шар ґрунту або краплі вологи у внутрішню порожнину кришки трамвайного Проведіть, очистіть кришку з сторонніх шарів вологи та сажі, замініть елементи трамбратора (кришка та ротор), якщо на них виявлено пошкодження
Відмова опору в бігуна (трамблечний ротор) Замініть опір “бігун”
Боббіна автомобіля має зовнішні або внутрішні дефекти Замініть машину бобіну
Елементи сяйва свічок (електродів) фарбуються в маслі або невірний проміжок між взаємодіючими елементами встановлюється Очистіть елементи свічки та здійснюйте коригування дій щодо узгодження зазору між взаємодіючими елементами
Елементи свічки запалювання мають зовнішні дефекти у вигляді тріщин і мікросхем на елементі ізолятора Потрібно замінити елементи свічки на оновлені продукти
Неправильне підключення дротів високої напруги до контактів на кришці Tunker Car Tunker Підключіть дроти високої напруги відповідно до відповідного ланцюга (1-3-4-2)
Неправильне встановлення запалювання в транспортному засобі Перевірте встановлення MZ, якщо це необхідно, щоб його відрегулювати

Дана таблиця допоможе діагностувати та усунути проблеми, які виникли.

Типи початку, оснащені VAZ 2106

Існує 2 типи таких електричних машин:

Автомобіль з коробкою передач є більш ефективним, функціональним навіть з невеликим зарядним пристроєм. Як недолік, слід зазначити можливість дефекту в передачі обертання. Електричні машини, які не оснащені коробкою передач, є простішими та забезпечують майже миттєву взаємодію з короною маховика. Це суттєво прискорює момент запалювання. Перевага. високий ступінь його надійності. Як недолік, стартер у діапазоні низької температури не працює добре.

Що таке стартер?

Стартер. це електричний двигун постійного струму, який може керувати колінчастим валом для Dis in Motion. Більше того, ротор стартера та колінчастий вал постійно відкриті, і на момент запуску шестерні, розташовані на них, зачеплені. У верхній частині стрілецького корпусу знаходиться електромагнітна ретрактична реле. Він отримав свою назву з принципу дії.

На момент подачі напруги до реле обмотки серцевина “втягування” відбувається всередині тіла. У цьому випадку ядро ​​виконує дві важливі функції:

 • Переміщує передачу з обгрунтованою муфтою до моменту гачка з короною маховика.
 • У крайньому положенні ядро ​​натискає на невеликий стрижень, який приводить у рух мідну пластину. Останнє закриває контакти живлення та постачає напругу до обмотки статора.

Зверніть увагу на той факт, що стартер Vaz 2106 натискає, коли йому не вистачає сили, щоб розмотати ротор. Це відбувається, коли акумулятор повністю розряджається

Варто зазначити, що спочатку ротор обертається дуже повільно, ніби з останніх сил, після чого буде повністю зупинено і з’являться кліки. Але акумулятор може бути в ідеальному стані. Так, це трапляється. Перевірте всі мідні шини, що лежать між мінусом акумулятора, тіла та тіла двигуна. Їх не слід окислювати, мати сліди руйнування.

Спробуйте здійснити своєчасне обслуговування стартера VAZ 2106. Це електричний прямий струм, тому він має набагато менше надійності, ніж асинхрон. На жаль, останнього дуже важко застосувати в машині.

Термін служби стартера категорії середньої ціни становить щонайменше три роки. Більше того, з цієї причини іноді набагато простіше замінити весь вузол, ніж проводити його ремонт.

Що таке безконтактне запалювання та його переваги

Ще один цікавий варіант налаштування класичних моделей. встановити безконтактний тип запалювання. Безумовно, автомобіль виграє лише від такого інновації. двигун працює ще більше, невдачі зникають, коли автомобіль розгортається

, Мотор набагато простіше запустити в холодний сезон. Крім того, існує заощадження, пов’язана зі споживанням палива.

Схема електропроводки на VAZ 2106 У цьому випадку майже однакова: основні відмінності. це наявність датчика імпульсу та відсутність трамвайця. Поки двигун працює, датчик створює імпульси, що входять до перемикача транзистора.

З його допомогою розробляються інші імпульси, характерні для первинної обмотки на котушці. З перериванням вторинна обмотка виробляє струм високої напруги. З контакту дистриб’ютора струм подається до свічок запалювання в необхідній послідовності.

Отже, ви набуваєте плутанину запалювання VAZ “Classics”, яка повинна відповідати двигуну автомобіля за його характеристиками. Далі нам потрібна схема електричної проводки для Vaz 2106.

У конфігурації такого запалювання має бути наступні запчастини:

Етапи роботи

Щоб успішно замінити запалювання безконтактним, важливо дотримуватися принципів відповідності правильній робочій технології. Вийміть мінус.ланцюг із акумулятора. Завжди будь.який тип електричного ремонту повинен починатися з цієї дії.

Тут на допомогу прийде електропроводка у Vaz 2106:

Тепер ви можете зібрати, як підказує схема проводки VAZ 21063. кришка надягається, підключені дроти високої напруги. Ви можете почати демонтувати стару котушку запалювання (про це було сказано вище).

Заміна проводки зробленої Vaz 2106, ви можете затягнути дроти електричним. Залишається запустити двигун та регулювати роботу системи запалювання.

Зверніть увагу! Якщо двигун вашого “шести” почав працювати з перервами та перериваннями, і це також супроводжується втратою влади, то причиною запалювання може бути причина легко.

Перше, що має бути сплачено в цьому випадку, цілісність проводки, включаючи високу напругу, а також справність інших елементів системи запалювання. Світлові пробки перевіряються на окремому стенді. У деяких випадках причина ваза 2106 та проводка може бути причиною.

Старий автомобіль: головна мета

Рано чи пізно кожен власник автомобіля, незалежно від його бренду та моделі, повинен зіткнутися з проблемою, яку його транспортний засіб відмовляється почати. Перш за все, звичайно, рівень палива, заряду акумулятора, електроніка перевіряється. Якщо все це не викликає жодних скарг і сумнівів щодо справності, то, швидше за все, справа знаходиться в стартері. Зрештою, успішний старт двигуна залежить від нього.

В даний час автомобілі цієї моделі встановлюються, як правило, естафета 35.3708 з кінцевим колектором.

Однак на деяких примірниках VAZ 2106 стартери, зроблені в Німеччині чи Білорусі, можуть виявитись. До. Їх можна обміняти з стартером 35.3708.

У більш ранній час, приблизно за 70-80 років, також був встановлений стартер ST-221.

Електрична частина

Навіть якщо механічна частина блокування запалювання повністю справна, кінцевий блок все ще часто виходить з ладу. Ви завжди можете замінити його, оскільки така запасна частина продається в будь.якому магазині для автомобілів.

Клемна частина часто спалює себе або її контакти, які з’єднують певні схеми живлення живлення. Також трапляється, що центральна пластикова вставка тане, яка відкриває і закриває деякі контакти в іншому положенні ключа запалювання. Це провокує це перегрівання тривалого утримання ключа в положенні стартера, коли водій тривалий час не може запустити двигун свого транспортного засобу.

У таких випадках необхідно придбати новий блок терміналу, а не замок запалювання.

Дуже важливо, щоб зв’язок залишався незмінним. Якщо ви вперше заміните, вам потрібно подивитися внизу блокування запалювання та намалювати кольори з проводами та клемами, до яких вони підключені. Кожен з них на блоці має своє число, тому дуже зручно записувати колір дроту та номер терміналу, щоб нічого не плутати.

Стартер Рейл Ваз 2106, де знаходиться

Малюнок естафета стартера Vaz 2106

Суть полягає в тому, що стартер не складний у структурі, і якщо є інструкції, будь.який автомобіліст зможе розібратися та зібрати його. Однак навіть при такому простому дизайні для видалення та подальшої установки втягування реле для багатьох є дуже проблематичним. Перш за все, необхідно діагностувати частину та визначити місце зриву. Перший на очі механіка натрапив на замок запалювання, а перемикаюча реле, розташована під капотом автомобіля.

Якщо при запуску двигуна стартер “мовчить”, то, швидше за все, поломка лежить у цих частинах. Якщо під час запуску стартерних трясків, клацає, шумить, то фокус на поломці знаходиться в іншому місці.

На всякий випадок перевірте акумулятор ще раз і, якщо потрібно, замініть його. Якщо проблема не зникла після заміни, вам доведеться почати більш серйозний ремонт.

Ремонт

Перш за все, ми перевіряємо зарядку акумулятора, якщо це необхідно, заряджай його. Далі, вам потрібно перевірити стан клем акумулятора, перевірити їх затягування і якщо вам потрібно очистити від окислення.

У дроті відбулася перерва від додаткового реле до втягу, перевірити і, якщо потрібно, усунути проблему.

Контактна плата блокування запалювання не виходить з ладу, в результаті якого замок не дає напруги в ланцюг живлення стартера та реле тяги.

Проведення намотування втягувальної реле втратили контакт з «масою», або вона стала недостовірною.

Відтяжна реле увімкнулася, але якір стартера не обертається.

Знову ж таки, спочатку потрібно перевірити зарядку акумулятора, також перевірити стан клем акумулятора, якщо це необхідно, очистіть їх і затягніть.

Несправність також може бути прихована в самій тяжкій реле, а саме, контакти для стартера можуть спалити контакти.

Вийміть стартер з автомобіля і перевірте стан пензлів та власників пензлів, якщо це необхідно, замініть пензлі.

Внаслідок «розповсюдження» обмотки, якір стартера був заклинений, і тому, коли його повернули на втягувальну реле, він не крутиться.

Відтяжна реле вмикається і вимикається. стукає.

Знову ж таки, перш за все, при визначенні несправності ми шукаємо можливу причину в акумуляторі, ми перевіряємо його заряд та якість клеми терміналів та їх стан. Усуньте всі дефекти, і якщо втягувач не заробляв так, як слід, ми продовжуємо шукати подальшу несправність.

Витрата втягувальної реле втратила надійний контакт з “масою”.

Як видалити

Викрутка з плоским лезом голови 13 з гвинтом або брязкальцем (Еверектектор або клавіша клавіші)

Перш за все, ми відкрутили гайку кріплення терміналу, що веде від стартера до естафети:

Тоді ми нахиляємося до терміналу, щоб він не заважав нам:

Тепер ми беремо викрутку і вимкнемо два болти кріплення втягувальної реле.

Після чого ви можете зняти цю частину, злегка піднявши її, щоб звільнити себе від адгезії до стартера.

Де знаходиться

знаходиться, стартер, естафета, 2106, фото
знаходиться, стартер, естафета, 2106, фото
знаходиться, стартер, естафета, 2106, фото
знаходиться, стартер, естафета, 2106, фото
знаходиться, стартер, естафета, 2106, фото

Стартерна естафета в транспортних засобах бренду Vaz 2106 та його ремонт

Рано чи пізно кожен власник автомобіля, незалежно від його бренду та моделі, повинен зіткнутися з проблемою, яку його транспортний засіб відмовляється почати. Перш за все, звичайно, рівень палива, заряду акумулятора, електроніка перевіряється. Якщо все це не викликає жодних скарг і сумнівів щодо справності, то, швидше за все, справа знаходиться в стартері. Зрештою, успішний старт двигуна залежить від нього.

В даний час автомобілі цієї моделі встановлюються, як правило, естафета 35.3708 з кінцевим колектором.

Однак на деяких примірниках VAZ 2106 стартери, зроблені в Німеччині чи Білорусі, можуть виявитись. До. Їх можна обміняти з стартером 35.3708.

У більш ранній час, приблизно за 70-80 років, також був встановлений стартер ST-221.

Старий автомобіль: головна мета

Рано чи пізно кожен власник автомобіля, незалежно від його бренду та моделі, повинен зіткнутися з проблемою, яку його транспортний засіб відмовляється почати. Перш за все, звичайно, рівень палива, заряду акумулятора, електроніка перевіряється. Якщо все це не викликає жодних скарг і сумнівів щодо справності, то, швидше за все, справа знаходиться в стартері. Зрештою, успішний старт двигуна залежить від нього.

В даний час автомобілі цієї моделі встановлюються, як правило, естафета 35.3708 з кінцевим колектором.

Однак на деяких примірниках VAZ 2106 стартери, зроблені в Німеччині чи Білорусі, можуть виявитись. До. Їх можна обміняти з стартером 35.3708.

У більш ранній час, приблизно за 70-80 років, також був встановлений стартер ST-221.

Ремонт естафети стартера

Здається, це дуже клопітно і часто безнадійно ремонтувати стартерне реле, тому простіший варіант просто придбає нове та зробить заміну. Це пов’язано з тим, що турбуючись про надійність своїх товарів, більшість виробників виробляють естафету для стартера як для автомобілів Vaz 2106, так і для інших марки автомобілів, не.Vegateable. Однак все ще є моделі, які не буде складно розібратися та усунути поломку.

Існує кілька основних поломок, з якими ви можете зіткнутися в процесі роботи з естафетами стартера автомобіля Vaz 2106. Перший. це знос механічного дроту, друге. спалювання п’яти, а третє. закриття. Кожне з цих поломок можна визначити при розбитті стартера реле.

Також, щоб перевірити справність стартера реле, ви можете використовувати спеціальний тестер, який добре справляється з визначенням закриття в ланцюзі.

Якщо, демонструючи цю деталь, ви знайдете подряпини або знущання на ньому, їх потрібно усунути піском. Деталі, на яких є значний знос, можна виправити за допомогою прокладок, але це не завжди приносить бажаний результат. Іноді вони замінять їх більш ефективними з новими. Пошкоджена ізоляція також, безумовно, повинна бути замінена новим. Колекціонери з зношеними або похитнутими тарілками не підлягають ремонту, вони, безумовно, повинні бути замінені.

Якщо є помітні поломки або пошкодження нитки, то вам слід вирізати новий або скористатися так.цільними любителями.

Якщо в обмоках збудження є несправності, корпус слід розібратися, гвинти кінчиків і клеєвих кріплень видаляються. У той же час, котушки повинні бути добре висушені та просочені ізоляційним лаку. Контакти, які були окислені, повинні бути очищені, а ті, які були зварені, повинні бути замінені новими.

Втулки на стартері автомобіля Vaz 2106 змінюються, якщо вони мають значний знос або бали на них. Для визначення зносу цих самих втулок потрібно виміряти зазор ролика. Якщо це більше 0,2 мм, то втулки зношуються і підлягають заміні.

Збірка частин стартера автомобіля Vaz 2106 знаходиться у зворотному порядку, в якому ви його проаналізували.

Проводячи всю вищезазначену роботу, не слід забувати про запобіжні заходи безпеки, і ні в якому разі не порушувати їх.

Втягування стартера

Дизайн естафети в стартері автомобіля Vaz 2106 вважається цілком складним, і кожен, принаймні, трохи захоплений автомобіліст може легко розібрати його і зібрати його самостійно. Однак видалити, а потім встановіть ретрансляційну реле для багатьох. це завдання переважного. Однак професіонали справляються з цим без труднощів.

Якщо у вас є підозри на розбиття втягування реле вашого автомобіля, то ви, безумовно, повинні перевірити це. Реле в VAZ 2106, як і в інших моделях автомобілів, працює як електромагніт. Для того, щоб перевірити його справність, вам потрібно закрити його металевим предметом, наприклад, викруткою. Якщо стартер починає обертатися, то несправність справді знаходиться в естафеті. Якщо ви почуєте клацання втягування реле, але стартер не почне обертатися, то вам потрібно точно шукати поломку в ньому.

Чому стартерне реле може припинити функціонування? Може бути кілька причин. По.перше, з старості матеріали можуть руйнуватися. По.друге, обмотка може вигоріти. І, нарешті, по.третє, палі може спалити всередині самої реле.

Малювання реле стартера Vaz 2106: Ремонт, як видалити, де знаходиться

Багато людей, мабуть, повинні були потрапити в ситуацію, коли їхній автомобіль не хотів починати з невідомих причин. Якщо все нормально з електронікою, акумулятор справний і заряджений, то випадок, ймовірно, у стартері. Якщо наступні спроби запустити двигун до нуля, то настав час підготуватися до ремонту.

Суть полягає в тому, що стартер не складний у структурі, і якщо є інструкції, будь.який автомобіліст зможе розібратися та зібрати його. Однак навіть при такому простому дизайні для видалення та подальшої установки втягування реле для багатьох є дуже проблематичним.

Перш за все, необхідно діагностувати частину та визначити місце зриву. Перший на очі механіка натрапив на замок запалювання, а перемикаюча реле, розташована під капотом автомобіля.

Якщо при запуску двигуна стартер “мовчить”, то, швидше за все, поломка лежить у цих частинах. Якщо під час запуску стартерних трясків, клацає, шумить, то фокус на поломці знаходиться в іншому місці.

На всякий випадок перевірте акумулятор ще раз і, якщо потрібно, замініть його. Якщо проблема не зникла після заміни, вам доведеться почати більш серйозний ремонт.

Ремонт ремонту, скільки це коштує

Vaz 2106 стартер. Ми ремонтуємо стартер VAZ 2106 власними руками. діагностика та причини несправності

VAZ 2106VAZ 2106 RENTER Inclusion Relay

Реле з малюванням. Перевірте та ремонтуйте

Багато людей, мабуть, повинні були потрапити в ситуацію, коли їх автомобіль з невідомих причин не хотів починати. Якщо все нормально з електронікою, акумулятор справний і заряджений, то випадок, ймовірно, у стартері. Якщо наступні випробувальні зразки зменшуються до нуля, то настав час підготуватися до ремонту.

Суть полягає в тому, що стартер не ускладнюється структурою, і якщо є анотація, принаймні якийсь автолюбіліст зможе її розібратися та зібрати. Але навіть з такою звичайною конструкцією, для видалення та наступної установки втягування реле для багатьох є дуже проблематичним.

По.перше, необхідно діагностувати частину та визначити місце зриву. Перший на очі механіка натрапив на замок запалювання, а перемикаюча реле, розташована під капотом автомобіля.

Якщо стартер “мовчить” при запуску двигуна, то, швидше за все, поломка лежить у цих частинах. Якщо в той час стартер запускає стартер, клацає, галасливо, то фокус на поломці знаходиться в іншому місці.

На всякий випадок перевірте акумулятор ще раз і змініть його, якщо це необхідно. Якщо після заміни непослідовний не зникло, то вам доведеться почати більш серйозний ремонт.

Естафета VAZ 2106. позначення

Огляд усіх релей Vaz 2106, де знаходиться і що відповідає.Необхідна інформація для власників VAZ. Вибух

Перевірка втягування реле

Відтяжна реле стартера працює за принципом електромагнету. Когда Набмотки та.даятсі ннапяженіе, дтягуееее.Прітяга, дедаля, Которая. Плеся. Поряд з цим контакти закриті, які дають напругу обмоткам. Якщо будь.яке з посилань цього ланцюга порушується або не вдається, автомобіль може бути зроблений лише з штовхача.

Ремонт естафети стартера

Якщо після всіх перевірок ви дійшли до висновку, що фокус проблеми полягає в дійсно у відновлювальній естафеті стартера, то його потрібно відремонтувати (хоча в багатьох випадках легше придбати нове).

Справа в тому, що багато виробників, які намагаються зробити реле максимально надійною, роблять його байдужим, у цьому випадку, звичайно, вам потрібно придбати нове. Якщо реле можна розібрати, то його роботу можна відновити своїми руками. Ось кілька поломок, з якими ви можете зіткнутися:

Будь.яке з поломок можна побачити, демонтуючи естафету. Після ремонту або придбання нового, деталь встановлюється у замовленням зворотного видалення. Нарешті, ми пропонуємо вам подивитися відео:

Старий автомобіль: головна мета

Рано чи пізно кожен власник автомобіля, незалежно від його бренду та моделі, повинен зіткнутися з проблемою, яку його транспортний засіб відмовляється почати. Перш за все, звичайно, рівень палива, заряду акумулятора, електроніка перевіряється. Якщо все це не викликає жодних скарг і сумнівів щодо справності, то, швидше за все, справа знаходиться в стартері. Зрештою, успішний старт двигуна залежить від нього.

В даний час автомобілі цієї моделі встановлюються, як правило, естафета 35.3708 з кінцевим колектором.

Однак на деяких примірниках VAZ 2106 стартери, зроблені в Німеччині чи Білорусі, можуть виявитись. До. Їх можна обміняти з стартером 35.3708.

У більш ранній час, приблизно за 70-80 років, також був встановлений стартер ST-221.

Як перевірити втягування реле стартера Vaz 2106 ~ autointerline.Ру

Як перевірити втягування реле стартера Vaz 2106

Малюнок естафета стартера Vaz 2106

Багато людей, мабуть, повинні були потрапити в ситуацію, коли їх автомобіль з невідомих причин не хотів починати. Якщо все нормально з електронікою, акумулятор справний і заряджений, то випадок, ймовірно, у стартері. Якщо наступні зразки двигуна зменшуються до нуля, то настав час підготуватися до ремонту.

Суть полягає в тому, що стартер не ускладнюється структурою, і якщо є анотація, принаймні якийсь автолюбіліст зможе її розібратися та зібрати. Але навіть з такою звичайною конструкцією, для видалення та наступної установки втягування реле для багатьох є дуже проблематичним.

По.перше, необхідно діагностувати частину та визначити місце зриву. Перший на очі механіка натрапив на замок запалювання, а перемикаюча реле, розташована під капотом автомобіля.

Якщо стартер “мовчить” при запуску двигуна, то, швидше за все, поломка лежить у цих частинах. Якщо в той час стартер запускає стартер, клацає, галасливо, то фокус на поломці знаходиться в іншому місці.

На всякий випадок перевірте акумулятор ще раз і змініть його, якщо це необхідно. Якщо після заміни непослідовний не зникло, то вам доведеться почати більш серйозний ремонт.

Ремонт втягування стартера естафета своїми руками

Знижки для власників автомобілів та велосипедів з Китаю

Стартер втягуючи реле (тест), що включає стартерне реле)

Підключення до апамації. перевірка запуску стартерної реле на двигуні Cherry Tiggo

У дроті відбулася перерва від додаткового реле до втягувача, перевірте і, за необхідності.

Контактна плата блокування запалювання вийшла з ладу, внаслідок чого замок не дає напруги в ланцюг живлення стартера та реле тяги.

Проведення намотування втягувальної реле втратили контакт з «масою», або вона стала недостовірною.

Відтяжна реле увімкнулася, але якір стартера не обертається.

Знову ж таки, спочатку потрібно перевірити зарядку акумулятора, також перевірити стан клем акумулятора, якщо це необхідно, очистіть їх і затягніть.

Несправність також може бути прихована в самій тяжкій реле, а саме, контакти для стартера можуть спалити контакти.

Вийміть стартер з автомобіля і перевірте стан пензлів та власників пензлів, якщо це необхідно, замініть пензлі.

Внаслідок «розповсюдження» обмотки, якір стартера був заклинений, і тому, коли його повернули на втягувальну реле, він не крутиться.

Відтяжна реле вмикається і вимикається. стукає.

Знову ж таки, перш за все, при визначенні несправності ми шукаємо можливу причину в акумуляторі, ми перевіряємо його заряд та якість клеми терміналів та їх стан. Усуньте всі дефекти, і якщо втягувач не заробляв так, як слід, ми продовжуємо шукати подальшу несправність.

Витрата втягувальної реле втратила надійний контакт з “масою”.

Задні лампи не горить.

Запобіжники та естафета VAZ 2106

Привіт усім сьогодні я хочу поговорити про запобіжник та ретрансляційний блок за автомобілем Vaz 2106. На шістьма запобіжники знаходяться в салоні, але реле під капотом розкидається в різних місцях. До речі, у кабіні Vaz 2106 є також естафета, майже забута.Іноді це запобіжник або реле, що може спричинити несправність певного елемента.

Вся естафета автомобілем VAZ 2106

Естафета автомобілем Vaz 2106 Досить багато. І іноді досить важко знайти, що потрібно знайти естафету елемента, і особливо важко знайти, де вони намагаються зрозуміти цю проблему, і показати розташування всієї реле автомобіля Vaz 2106.

Корисна порада щодо несправності рекомендується замінити зібрану реле, оскільки якщо обмотка вигоріла, або реле контакти значно спалили, важко якісно відновити його продуктивність

Регулятор напруги реле

Регулятор напруги реле, який відповідає за зарядку автомобіля Vaz 2106, розташований біля танка з гальмівними рідинами на малюнку нижче Я думаю, що це буде зрозуміло.

Двигун вентилятора радіатора системи охолодження двигуна

Реле вентилятора на VAZ 2106 не далеко від естафети напруги ближче до розширення танка.

Акумулятор VAZ 2106

Реле цибулини акумулятора розташована з боку акумулятора.

Закрити світло

Реле для включення далеких і поблизу світлових фар та реле включення радіатора системи охолодження двигуна є тим самим типом (90.3747-10 або 113.3747-10), взаємозамінний і замінив те саме.

Реле повороту та індикаторів тривоги в автомобілі Vaz 2106

Реле повороту та аварійної тривоги на шістьма розташована за інструментом Щит. Він розташований навколо тахометра.

RealeArnoven-скла Vaz 2106 очищувачів

Естафета склоочисників у автомобілі Vaz 2106 розташована на ногах з лівого боку під кожухом. Наче воно виявляється з важеля отвору капота та основних запобіжників.

Ну, тут ми всі вивчили основну ретрансляцію та запобіжники автомобіля Vaz 2106. Бувайте усі.

VAZ-2106 19 квітня 2017 р. 8878

Навіщо вам потрібна висувна стартерна реле 2106

У цьому маленькому матеріалі ми розглянемо втягування естафети стартера 2106, з яких складається частини, і чому це потрібно. Час зараз полягає в тому, що всі намагаються автоматизувати інженерів.

Якщо ви заглиблюєтесь у історію автомобілів, ви можете дізнатися про початківці різних дизайнів. Але в останні десятиліття поширюється автоматичний тип. Про нього, а точніше. про його найважливішу частину буде описано у статті.

Діаграма з’єднання початківця Ваза

На автомобілях Vaz використовуються закуски, які є електричним двигуном постійного струму з електромагнітною подвійною реле, і вільно.зчепленням (зчеплення, що обганяє). Початки служать для забезпечення мінімальної швидкості колінчастого вала, необхідного для запуску двигуна. Початкова їжа в стартовому режимі проводиться з акумулятора.

Реле стартера має з’єднання з потужністю ланцюга, тим самим закриваючи та розмиваючи ланцюг, залежно від того, як обертається швидкість колінчастого вала. На всіх автомобілях пристрій початківців однаковий, відмінності є лише незначними конструктивними. Якщо ви зрозумієте, як працює стартер в одній машині, то ви зрозумієте без труднощів і в іншому.

Щоб поломка стартера не сприймала зненацька, подумайте, як його замінити самостійно. Але спочатку прочитайте теорію та вивчіть усі варіанти підключення стартера до різних моделей автоматичних ваз, зібраних схемами редакції 2.RU для знайомої автоматичної електрики.

Діаграма з’єднання стартера VAZ 2101

 • стартер;
 • тримання намотування тягової естафети;
 • Перемикач запалювання;
 • Генератор VAZ 2101;
 • блок запобіжників;
 • малювання намотування тягової естафети;
 • акумуляторна батарея.

У звичайних навантаженнях струм, що генерується стартером, становить 150 a. Коли виникають великі навантаження, наприклад, взимку, струм струму може досягти 500 a.

Це серйозний тест на цю електричну одиницю, тому не рекомендується тримати ключ при запуску довше 10 секунд, а повторні спроби запуску слід робити з перервою принаймні за хвилину.

Діаграма з’єднання початківця на 2105

 • генератор;
 • акумуляторна батарея;
 • Шунт.котушка статора намотування;
 • Стартер Ваз 2105;
 • Серія котушка статора обмотки;
 • тримання намотування тягової естафети;
 • малювання намотування тягової естафети;
 • Реле комутації стартера;
 • Монтажна одиниця;
 • Перемикач запалювання.

Діаграма з’єднання стартера VAZ 2106

 • стартер;
 • генератор;
 • акумуляторна батарея;
 • малювання намотування тягової естафети;
 • Перемикач запалювання;
 • Тримаючи намотування тягової естафети

Стартерна схема Vaz 2108, 2109, 21099

Електричний струм входить у ланцюг стартера від виходу “30” генератора. Далі, через блок кріпильного блоку SH8 (X8) (Висновки 5.6), Sh1 (X1) Блок-рожевий дріт, для перемикача запалювання. Драйвер перетворює ключ у замок запалювання, щоб увімкнути стартер (положення 2) і закриває контакти (50, 30).

Після цього блокування запалювання на червоному дроті, струм потрапляє в монтажний блок Sh1 (X1) (висновок 8), потім блок Sh5 (X5) (висновок 4), естафета стартера (висновок 85). Естафета працює. З вилучення “30” перемикаючого реле, струм переходить до виходу “50” тягової реле стартера, оплачуючи його обмотку.

Тякова естафета працює, починаючи стартер.

У стартерному електричному ланцюзі реле включення використовується 111.3747-10.

 • Захисна шапка.
 • Захисна шапка.
 • Зупині наполовину.
 • Кріплення задньої кришки.
 • Задня кришка.
 • Пружини пензлів.
 • Керівні щітки (зовнішня частина).
 • Щітки.
 • Статор.
 • Якір.
 • Важіль приводу.
 • Привідний блок.
 • Обмежувальне кільце.
 • Зупинити кільце.
 • Вісь важеля приводу.
 • Введіть гвинти для монтажу реле.
 • Передня кришка.
 • Пластикове ущільнювальне кільце.
 • Складні шпильки.
 • Гумова пробка.
 • Ядро тягової естафети.
 • Повернути весну.
 • Тяжкий естафтний кільце.
 • Тип реле.
 • Герметична пральна машина.
 • Налаштування шайб.

Стартерна схема для VAZ 2110, 2111, 2112

Початки типу 57 були встановлені на автомобілях VAZ-2110.3708 і мав такі технічні характеристики:

 • Номінальна потужність 1,55 кВт
 • Поточний споживається при максимальній потужності не більше 375 амперів
 • Поточний споживається в гальмівному стані не більше 700 амперів
 • Поточний струм у режимі холостого ходу не більше 80 амперів

Корисно: Заміна старих 220 В для нових власними руками

Діаграма з’єднання стартера наведена вище, ось її розшифровка:

Підключення проводів до стартера

Підключення стартера до Ваза. Інструкція. Закріпіть реле в місці, де це зручно (наприклад, танк для пральної машини). Принесіть дроти до стартера. Потім вийміть червону забарвлену електропроводку, розташовану на плоскому виведенні реле, і вам потрібно встановити з’єднання з з’єднувачем дроту, схожого.

Дріт з кільцевим кінчиком на 8 мм, надягайте на позитивну сторону стартера і потягніть його за допомогою горіха. Дріт нового типу естафету “мама” поставила контакт, який випускається в тягові естафети. Цей провід перенесе плюс котушку. Використовуючи затискач, потягніть новий дріт та повний час разом. Зафіксуйте дріт з котушки невеликої довжини. Тепер ви можете включити нову естафету.

2–5.00