Рекомендації

Завод виробник рекомендує лити тільки оригінальне масло в МКПП Hyundai Accent оскільки:

 • воно розроблено спеціально під цей вид АКПП та автомобіль;
 • має спеціальну хімічну структуру, що захищає деталі;
 • технічні та технологічні властивості олії підходять під стандарти заводу;
 • запобігає швидкому зносу деталей.

Масло в коробці передач покликане охолоджувати елементи і змащувати їх, але у зв’язку з нагріванням воно втрачає свої початкові властивості, що є приводом до заміни його.

Как поменять масло в коробке передач на автомобиле Hyundai Accent

Процес заміни олії в МКПП

Замінити масло в МКПП Hyundai Accent досить просто своїми руками. Процес трохи схожий із заміною масла, але має деякі тонкощі та нюанси проведення процедури. Отже, приступимо до заміни олії в МКПП Hyundai Accent:

  Насправді, здавалося б все просто, як і у всіх автомобілів, дві пробки, злив-залив, а ні. Але зараз не про це. Купуємо масло.

  олії, мкпп, hyundai, accent

Готуємо автомобіль для заміни олії МКПП.

Знімаємо захист двигуна.

Ключем «на 24» виконуємо ослаблення затягування пробки зливного отвору і остаточно робимо вивертання пробки вручну.

 • Шукаємо зливну та заливну пробку. ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
 • Зливаємо олію. Обов’язково, купувати 2 літри олії.
 • Дрантям очищаємо картер коробки навколо контрольного отвору.

  Чому два літри? З машини було злито 1.9 літра.

  Ключем “на 17” послаблюємо затягування пробки заливного отвору. Остаточно відвертаємо пробку вручну. Під пробкою встановлена ​​металева шайба ущільнювача. Дефектну шайбу замінюємо на нову.

  Закрутивши зливну пробку переходимо до затоки.

  Рівень оливи в коробці повинен бути на рівні нижньої кромки заливного отвору, що можна перевірити пальцем. За потреби

  Для затоки олії відкручуємо заливну пробку.

  За допомогою контрольного гвинта. заміряємо рівень масла до коробки.

 • Все готове й олію поміняно, тепер збираємо все як розбирали.
 • Заміна масла та фільтра Hyundai Accent (2012-2017)

  У цьому відео показано, як замінити олію та масляний фільтр у вашому Hyundai Accent 2013 року випуску. Коли ви змінюєте власну олію, ви знаєте, що додаєте якісну олію до свого Accent і що фільтр теж змінюється. Найголовніше, у вас буде можливість подивитися під своїм акцентом у пошуках потенційних проблемних місць. У цьому відео показано розташування пробки маслосливного отвору, масляного фільтра, кришки маслозаливного отвору і масляного щупа на додаток до кроків, необхідних для заміни масла і фільтра у вашому Accent. Якщо ви не можете цього зробити, відвідайте нашу сторінку запчастин, щоб знайти ключ до масляного фільтра Hyundai Accent. Якщо ваш Accent знаходиться надто низько щодо землі, щоб отримати доступ до зливної пробки та масляного фільтра, обов’язково використовуйте домкрати та безпечні процедури підйому перед тим, як потрапити під Accent.

  У більшості Hyundais тип олії вказаний на кришці олієзбірника. ймовірно, це буде 5W-20, 5W-30, 5W-40, 10W-30 або 10W-40. Якщо його немає на кришці маслозбірника, уточніть тип масла в посібнику користувача, перш ніж додавати нове масло. Ми рекомендуємо одягати захисні окуляри щоразу, коли ви працюєте під акцентом. Ніколи не знаєш, що може капати з двигуна, кислота з акумуляторної батареї, рідина, що охолоджує двигуна, гальмівна рідина і т. д. Всі ці рідини надзвичайно шкідливі для очей і шкіри, тому важливо захистити себе.

  READ  LADA Largus заміна олії в коробці передач

  Посібник із заміни моторного масла Hyundai Accent. Моделі з 2011 до 2015 року. Gamma GDI 1.6L I4 Motor

  Цей підручник з обслуговування автомобілів був спеціально написаний для допомоги власники четвертого покоління (2011, 2012, 2013, 2014 і 2015 рр.).

  Власники інших автомобілів Hyundai або Kia такі як Tucson, Elantra, Sonata, Azera, Veloster, Tiburon, Genesis, Lavita, Veracruz, Santa Fe, ix20, i20, ix35, Fluidic Verna, Equus, Cadenza, Forte, Optima, RIO, Soul, Sedona, Sorento, Spectra та Sportage також можуть порахувати ці інструкції своїми руками корисними.

  Предмети, необхідні для завершення цієї процедури, включають домкрат, два домкрат. уловлювач відпрацьованого масла контейнер, головка на 17 мм з храповим механізмом 3/8 дюйма, 4 кварти нового SAE 5W-20 масло та новий масляний фільтр.

  Кілька сумісних змінних масляних фільтрів з їх каталожними номерами є: Purolator L14459. Wix 51334. Bosch 3312. KN HP-1004, Fram PH9688, Mobil 1 M1-104. Royal Purple 10-2808, Mahle OC 707, ACDelco PF1127, Hastings LF565, Mann-Filter ML 1002, Pennzoil PZ-37, Ecogard X4612, Pentius PLB3593A та Hyundai 25330- Перші кроки для прогрівання двигуна протягом декількох хвилин припаркуйте автомобіль на рівній поверхні, а потім вимкніть двигун.

  Утеплення доведення двигуна до температури, близької до робочої, допоможе призупинити будь-які забруднюючі речовини в старій олії, а також дозволяють їй швидше стікати.

  Потім увімкніть аварійне / гальмо стоянки і поставте упори під задні колеса з обох боків, щоб запобігти руху автомобіля.

  Підніміть передню частину автомобіля та надійно підтримайте його двома опорами.

  Я волію працювати з одного боку машини одночасно тримати три колеса на землі для додаткової безпеки.

  Чорний металевий масляний піддон знаходиться поруч із передньою пасажирською зоною двигуна. Масляний фільтр розташований прямо перед масляним піддоном.

  Дозволити старе масло зливати протягом як мінімум кількох хвилин або поки потік не сповільниться до часу капає.

  Загорніть від руки болт зливу олії. повертається проти годинникової стрілки, щоб він не перехрестився різьбовою.

  Затягніть маслозливний болт, повернувши його. за годинниковою стрілкою за допомогою торцевого ключа на 17 мм і гайкового ключа з тріскачкою, щоб вручну або близько 30 фут-фунтів крутного моменту, якщо у вас динамометричний ключ.

  Відверніть старий масляний фільтр проти годинникової стрілки.

  Якщо вам не вдається повернути стару олію фільтра, вам може знадобитися ключ для масляного фільтра, наприклад Лисл 3600.

  Чому потрібно міняти масло в коробці

  Олію в АКПП потрібно міняти з наступних причин:

  • втрата хімічних властивостей;
  • втрата технічних та технологічних властивостей. Оскільки, деталі АКПП нагріваються, відповідно і олія гріється, а значить втрачає свої початкові властивості;
  • втрата мастильних властивостей.

  Усі вище вказані показники є причинами для заміни олії і не варто допускати, щоб хоч одна з них призвела до пошкодження деталей, що знаходяться в коробці передач, оскільки поміняти олію дешевше, ніж міняти весь агрегат.

  Вибір олії Hyundai Accent

  У механічну коробку передач (5-МКПП або 6-МКПП) рекомендується заливати трансмісійне масло зі ступенем в’язкості 75W-85 або 75W90 Gl4/GL5. Для заміни потрібно придбати 2 літри олії, в коробку піде приблизно 1,8 літра. Ось список масел, які точно підходять для Акцентівської коробки: Hyundai MTF 75W-85 Gl-4. вважається оригіналом Shell Spirax S5 ATE 75W-90 GL4 GL5.

  Заміна олії а МКПП Accent: процес, опис, відео

  Як у будь-якому автомобілі Hyundai Accent коробка передач має масло, яке періодично потрібно міняти. Тому в даній статті розглянемо процес заміни масла в МКПП Hyundai Accent, вибір масла, аналоги, які можна лити, причини заміни та рекомендації.

  READ  Заміна олії у варіаторі Honda Civic

  Відеоматеріал із заміни

  Як самостійно змінити масло в МКПП на Hyundai Accent правильно?

  Заміну масла в механічній коробці передач на Hyundai Accent слід проводити раз на 90 тисяч кілометрів. Процедура здійснюється на оглядовій ямі, витягу або естакаді. Перед початком заміни слід проїхати кілометрів 10-15.

  Правильна підготовка до заміни олії в МКПП та список необхідних інструментів

  Правила техніки безпеки при заміні масляної рідини в автомобілі Hyundai Accent:

  • Одягнутися у спеціальний одяг, щоб уникнути попадання відпрацьованої рідини на шкіру. Увага: попадання відпрацьованого автомастила на шкірний покрив спричиняє появу різних шкірних захворювань, аж до раку шкіри.
  • Одягнути рукавички, щоб безпечно працювати.
  • Проводити заміну тільки після того, як олія злегка охолоне.

  Перш ніж розпочати процес зміни олії в коробці, потрібно підготувати інструменти:

  • набір гайкових ключів (включаючи ключ на 24);
  • аптечний чи спеціальний шприц;
  • викрутка;
  • плоскогубці.

  Поетапна процедура заміни олії в механічній коробці передач

  Злив старої олії з МКПП Hyundai Accent відбувається за наступною схемою:

  • Автомобіль встановлюється на рівну поверхню. Для цього рекомендується використовувати оглядову яму, витяг або естакаду.
  • Картер коробки передач протирається ганчіркою навколо зливного та заливного отвору.
  • Під отвір підставляється ємність об’ємом 3-5 літрів.
  • Пробка зливного отвору послаблюється і підставляється порожня ємність під нього.
  • Олія зливається у підставку ємність. Проводиться заміна кільця ущільнювача пробки зливного отвору (за необхідності). Корок закручується моментом 35-45 Нм.

  Промивання піддону:

  • Відкрутити піддон. Акуратно злити залишкову олійну рідину. Очистити поверхню металевою щіткою і протерти чистою ганчіркою.
  • Закрутити піддон назад.

  Покрокова інструкція затоки нової олії в МКПП Hyundai Accent:

  Hyundai Accent 2 (Getz, Elantra) Замена масла в МКПП (Механической коробке передач)

  • Відкрутити заливну пробку ключем на 17.
  • Залити шприцем нову трансмісійну олію до потрібного рівня.
  • Закрутити заливну пробку ключем на 17.
  • Завести автомобіль, проїхати тестові 10-15 кілометрів та повторно встановити транспортний засіб на рівну поверхню.
  • Перевірити рівень автомастила та при необхідності долити його.

  Перевіряти рівень олії необхідно 1 раз на 10 тисяч кілометрів. Процедура допомагає шукати витоку, якщо такі з’являються. Контролювати рівень автомастила можна через оглядовий отвір.

  Вибір масла для Hyundai Accent

  Корейський автовиробник вказав в інструкції з експлуатації, яке лити масло Hyundai Accent в коробку. В автомобіль з МКПП потрібно заливати рідину з в’язкістю 75W90 з коефіцієнтом API GL-4. Наприклад, Total Transmission Dual 9 FE 75W90. Це автомасло має протизадирні параметри, завдяки яким гарантується захист МКПП від корозії та зносу за різних умов експлуатації.

  Перше покоління X3, 1994-1999

  Accent першого покоління прийшов на зміну Hyundai Excel, хоча колишнє ім’я Excel збереглося для Нідерландів та Австралії, а у Франції було актуальне позначення Pony. Машина не вирізнялася вишуканим дизайном і виглядала як типовий бюджетний седан, хоча три- та п’ятидверні хетчбеки мали більш молодіжний зовнішній вигляд. Загалом майже позбавлений гострих ліній кузов був визнаний досить сучасним. До того ж, машина стала популярною у тому числі завдяки високій ремонтопридатності та низькій вартості, що було дуже важливо для російського ринку в епоху 90-х. Інтер’єр автомобіля, як і екстер’єр, теж виконаний в округлих формах, актуальних на той час. Найдорожчі версії Accent мали кондиціонер, електросклопідйомники, гідропідсилювач, подушки безпеки та автоматичну КПП.

  Олія у МКПП: об’єм – 1,9 літра при частковій заміні

  Оригінальне

  Для механічної коробки автомобіля Hyundai Accent потрібна фірмова напівсинтетична олія Hyundai Mobis MTF 75W-85 GL-4. Що стосується кліматичних умов, переважно взимку слід використовувати олію SAE 70W, 75W, 80W або 85W, а влітку рекомендується SAE 90, 140 або 250. Для цілорічного використання краще вибрати всесезонну олію з в’язкістю SAE 75W-80, 80W-85. 75W-90 або 80W-90.

  READ  Заміна жаби педалі гальма ВАЗ 2110

  Друге покоління LC, 1999-2012

  Accent другого покоління, на відміну обтекаемого попередника, навпаки виділявся прямими формами, з допомогою яких кузов був пропорційним. До того вже збільшився внутрішній простір, а колісна база склала 2440 мм (раніше було 2400 мм). У 2003 році відбувся фейсліфтинг, що торкнувся передньої частини кузова, а також приніс новий індекс LC2 у позначенні моделі. Моторна гама Accent 2-го покоління складалася з нових бензинових ДВЗ: 12-клапанного SOHC об’ємом 1.3 л, а також 16-клапанного DOHC об’ємом 1.5 л. Ще був доступний трициліндровий дизель CRDi об’ємом 1.5 л. Найбільш топові версії пропонували в Європі та Північній Америці, для яких після 2003 року став доступний 1,6-літровий двигун. Офіційно виробництво завершилося у 2006 році, однак у Росії цю модель продовжували збирати до 2012 року.

  Олія у МКПП: об’єм – 1,9 літра при частковій заміні

  Період заміни олії

  Олію в коробці передач автомобіля Hyundai Accent потрібно міняти кожні 50-60 тис. км, щоб не виникало перегріву КПП та тугих перемикань передач. У суворих умовах не можна виключати частішої заміни масла, якість якого з часом погіршується через втрату корисних властивостей. Так, йдеться про захисні функції масла, які оберігають деталі коробки від корозійних та окислювальних процесів, грязьових відкладень та металевої стружки. Крім того, ще масло виконує охолодну функцію, захищаючи розпечені компоненти КПП від підвищеного сухого тертя та перегріву. І нарешті, якісне масло ефективно змащує деталі завдяки міцній масляній плівці, яка забезпечує плавне перемикання передач за будь-яких низько- та високотемпературних навантажень. Таким чином, при несвоєчасній заміні ці три важливі функції олії (захисна, змащувальна та охолодна) будуть втрачені, і в результаті коробка передач буде схильна до надмірного зносу.

  Олія для МКПП Hyundai Accent

  Hyundai Accent – ​​компактний автомобіль початкового рівня, який випускається з 1995 року. Однойменні седан та тридверний хетчбек оснащувалися бензиновими моторами 1.3, 1.5 та 1.6 л (85-105 л. с.), а також механічною або автоматичною КПП. У ряді країн машина мала позначення Excel і Pony, а також Dodge Brisa для ринку Венесуели. Друге покоління зразка 2000 року, відоме у Кореї під ім’ям Verna, стало дуже популярним на російському ринку. Більше того, виробництво цього седана здійснювалося у Таганрозі з 2003 по 2012 рік. До того часу (з 2003 р.) вже була доступна рестайлінгова Elantra з оновленим дизайном і салоном. У нас автомобіль пропонували із бензиновим мотором 1.5 л (102 л. с.). В інших країнах ще були доступні три- та п’ятидверні хетчбеки з двигуном 1.6 л (105 л. с.).

  Скільки олії заливати

  Неоригінальне

  У механічну коробку Hyundai Accent заливають будь-яке трансмісійне масло з характеристиками 75W-85. Для автомобілів останніх років випуску можна вибрати напівсинтетику або синтетику, а для старіших моделей – мінеральну олію. У нього густіша консистенція, а значить менше ймовірність витоків за наявності мікротріщин або зазорів між контактними парами. З інших параметрів важливо звернути увагу на олію з актуальними допусками API-GL-4 (5), які передбачають оптимальну кількість присадок для механічної КПП. Наприклад, можна зупинити вибір на Шелл Спіракс S5 ATE 75W-90 GL-4/GL-5.