Заміна масляного та масляного фільтра на сухопутному фрілянді 2 дизель. Заміна масла…

Заміна масляного та масляного фільтра на сухопутному фрілянді 2 дизель

Насправді, заміна масляного та масляного фільтра на дизеля Freelander 2 з дизельним двигуном 2,2 ТД досить проста.

Злийте старе масло, масляний фільтр змінюється, масло заповнюється новим, ми перевіряємо та переходимо на рівень.

Промивання?

Забудьте про всі ці витрати минулого. Від бажання якось допомогти вашому двигуну перетворюється на божевілля. Одного разу довгий час були випадки, коли вони не чули про синтетичне масло. Це саме в ті часи, коли всі використовували мінеральну моторну олію, яка залишила серйозний туман, промивання мало сенс. А тепер усі сучасні олії на сучасних автомобілях, синтетичні, «набиті» купою добавок, щоб витримати технічні характеристики фабрики виробника. І якщо ви дійсно хочете допомогти своєму дизельному двигуну 2- тоді “тупо” змінювати нафту на масляну землю 2 частіше, частіше, на 12 000-13 000 км, і кожні 6000 км, про що, в принципі, передбачає техніку Технічна підтримка Land Rover (з інтенсивною експлуатацією в умовах Off.Road, постійними пробками та використанням дизельного палива зі збільшенням Марса. так, так, ось як це описано, перейдіть на офіційний сайт самостійно, або ось посилання http: // wwww.Land Rover.com/образність/ринок/ru/kosers_russia/frelander-2-from-2012). І якщо ви хочете ще більше допомогти двигуну. Тоді змінюйте кожні 3000 км. але це також божевілля.

Свердло старого масла

Відкрутіть кришку начинки нафти

Перший, де почати. відкрутити кришку наливання масла. вона розташована під капотом і на ньому витягується масло. І нехай при атмосферному тиску в внутрішню частину двигуна, що допоможе швидше витікати стару моторну олію через зливний отвір.

З усіх фотографій. Вам знадобиться позиція 5. це пробка на шиї наповнювача моторного масла і 6. це зонд для вимірювання рівня моторного масла.

Ми рекомендуємо охолонути двигун, щоб Бог забороняв гарячу олію, не дістатися до вас у відкриті ділянки шкіри, волосся, очей тощо.D.

Зніміть захист двигуна

Зрештою, необхідно зняти захист двигуна для підходу.

УВАГА. КОГДА НАРАЙТУ БУДЕТЕТ ТРИВИТЬ НА НА НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ ПОКРУРІВІВАРАЙТЕТЕТЬ ПОРЕЙРІВ ПЛЯКСА-ПОРОМОМ ТОДНІТЬ-ТОДНІТЬ-ТОДНІТЬ-ТОДНІТЬ-ТОДНІТЬТЕКАРІЯ ант. Якщо вони трясуться і мають сильний пух. тоді заміна масла перетвориться на слюсаря на болти захисту від різання. Затягування моменту 60 нм. Змащення всіх різьблених з’єднань завжди корисно.

Злити стару олію

Ну, тепер стара нафта на дизельному фрілендері 2 повинна бути залучена. Для цього відкрутіть зливну пробку, плавно та акуратно, і обов’язково замініть ємність під місцем відтоку. Покладіть рукавички і намагайтеся не кидати зливну пробку, інакше вам доведеться шукати резервуар, куди буде текти масло. І нехай все стік моторного масла, навіть якщо потік вже дуже тонкий. Для цього в середньому це займає 3-5 хвилин.

Скрутити вилку

Після осушення масла на дизельному фрейдері 2 змініть ущільнювальну шайбу зливної пробки на нову. обов’язково!

Після цього затягніть пробку. увагу. Це найважливіший момент! Не підтягуйте зливну пробку масляного піддону. (як би ви хочете помститися всім ворогам присяги). Надмірні зусилля з часом тягнуть за собою порушення нитки в піддоні, що створює ризик витоку нафти згодом.

Пухирка зливної пробки 20 нм. Це не так багато, як пробка відпочила, і перезапустив. посилити бажані зусилля з динамометричним ключем і запам’ятайте ці зусилля на майбутнє. Мідний заклад. це м’яка металева мідь, тому цього зусилля досить достатньо, адже для нас важлива герметизація, і ця пробка не має важких вантажів.

Заміна масляного фільтра з дизелем фрілендер 2

Знайдіть спочатку місце, де розташований масляний фільтр, він знаходиться перед двигуном у центрі центру, і більше збоку, ніж знизу. Подивіться на фотографію, де вся передня частина фрілянера 2 знімається радіаторами, а потім зручно розглянути, де знаходиться масляний фільтр на дизельному фрілендері 2.

Далі вам потрібно відкрутити і зняти кришку (скло) сидіння масляного фільтра дизельного фрілендера 2. Сама кришка (скло) пластикова. тому точніше з нею. Обкладинка відкрутить на 27. Але тут більшість механіків зустрічається з труднощами. Справа в тому, що досить складно повзати до найбільш шестикутної кінчики кришки, і важко підійти до звичайного ключа обличчя або нещасного. Це через це, якщо у вас немає ключа з 27-ма з плаваючою головою та механізмом фрагментації, процедура заміни масляного фільтра на дизельний фріленд 2 перетворюється на недосвідченого механіка на муки.

Після того, як ви відкрутили кришку посадкової ніші масляного фільтра дизельного фрілендера 2. його потрібно витягнути. На всякий випадок для непосвячених “. Ми відкручуємо проти годинникової стрілки і крутяться за годинниковою стрілкою, якщо подивитися на кришку, перпендикулярну “обличчя” зверху, як вам подобається.

УВАГА. Масло буде протікати, тому готуйте ганчірку заздалегідь, щоб уникнути наповнення рукави старим моторним маслом та шкірою обличчя та шиї, волосся, плечей.

Обкладинка вийде з елементом фільтру, оскільки при встановленні вона фіксується (оснащена) за допомогою пластикових затискачів.

Потім обережно “стійка” фільтр.елемент з викруткою, і покладіть нове з злегка забійшою долонею, щоб вона знімалася пластиковими замками.

Крім того, дуже важливо правильно надіти герметичне гумове кільце на кришці (чашці) масляного фільтра дизельного фрілендера 2, який у комплекті з оригінальним фільтром. Доцільно змочити цю еластичну смугу з моторним маслом.

І встановіть кришку (скло) разом з елементом фільтру назад у посадку ніші. І почніть скручувати.

Кришка пластична, тому не потрібно затягувати її протягом усього життя, через деякий час комусь потрібно буде успішно відкрутити. Тому момент затягування. має бути 20-25 нм. Це не багато, наприклад, за ключем 27, як тільки ви відчуєте акцент у посиленні кришки, трохи докладіть зусиль з пензлем. Але динамометричний ключ буде більш правильним та академічним! Але де ви знайдете це для підходу? Досвідчена механіка дуже точно визначає момент затягування рукою на чутливість власних зусиль.

Далі вилийте нове моторне масло. заздалегідь готуйте 5 літрів. Після того, як вони заповнюють їх, зачекайте 1-2 хвилини і виміряйте рівень нафти в двигуні за допомогою зонда. Зверніть увагу на який рівень і почніть додавати решту літра, спочатку 0,5 літра і знову вимірювати зондом. Швидше за все, 0,5 літра на акцію буде достатньо, щоб позначка нафти буде між максимальною та мінімумом, ви можете зробити цілі точно максимум, але не більше ніж.

Відповідно до рекомендацій виробника, нафта вимірювала нафту, слід виконувати через 2-3 хвилини після зупинки двигуна. Або вранці на щоденній інспекції.

Закрийте пробку і встановіть захист. не забувайте про момент затягування болтів захисту двигуна. не маєте звички спочивати болти.

Як часто потрібно змінити масло на дизельних двигунах Flilender 2?

Слід зазначити, що, наприклад, в Європі. нафта в дизелі Фрілендера 2 змінюється один раз на 24000 км. На даний момент для ринку правила заміни для моделей до 2012 року модельного року один раз на 12 000 км та для моделей з 2012 року випускають кожні 13000 км. Але чому вони різні, правила. тому тут все зрозуміло. це маркетинговий крок. Протягом гарантійного періоду сови на ходу, який становить 100 000 км, якщо нафта змінюється кожні 12 000 км, то сума буде більша, ніж якщо ви зміните кожні 13000 км, тобто, ніби один випадає! Що ж, якщо ми враховуємо, що зараз з 2012 року правила заміни автоматичної коробки передач кожні 65 000 км, а не 48 000 км, виявляється, що протягом гарантійного періоду потрібно буде змінювати нафту один раз в автоматичній коробці передач. І, таким чином, витрати на нормативні акти з 2012 року будуть меншими. Тобто маркетинговий крок для зміни правил для цього було зроблено для тих потенційних покупців, які вважають неминучими витратами. А клієнти, які купили Flilender 2 у 2010 році, а в 2011 році виявилися просто не пощастими. зрештою, машини однакові.

Ми були трохи відволіканими. згідно з правилами заміни нафти в дизельному двигуні фрілендера 2, важливо зазначити, що, на жаль, якість нашого дизельного палива залишається бажати кращого. І є такий дуже важливий показник дизельного палива. як сірка. Справа в тому, що сама сірка для більшості дизельних двигунів відіграє корисну функцію, вона має змащувальні властивості та зменшує тертя в контактних поверхнях механізмів ін’єкційної системи високого тиску, і це насамперед TNVD та насадки. Але при горінні сірка утворює оксиди. що негативно впливає на навколишнє середовище. Здавалося б, так з нею з нею. Але. На дизелі Freelander 2 реалізується система рециркуляції відходів газу ЕГР. Зменшити токсичність. Отже, суть системи рециркуляції використовує клапан Egr.електротрольований у певні моменти, щоб передати частину вихлопних газів назад до входу. І якщо вихлопні гази містять оксид або діоксид сірки, то змішування на вході зі свіжим повітряним повітрям, ці оксиди сірки контактують з вологою (водою), яка завжди присутня у впускному повітрі. І ця сполука утворює сірчану кислоту. що негативно впливає на металеву та моторну олію та його властивості. І з часом знос дизельного двигуна стає в кілька разів швидше, ніж якщо сірка відсутня в дизельному паливі. У багатьох країнах Європи вимоги до дизельного палива для вмісту сірки надзвичайно суворі, а деякі країни. Австрія, Норвегія, сірка повністю вилучається з дизельного палива, а його змащувальні функції замінюються добавками. Але вони роблять це в Європі не для збільшення ресурсу двигуна, а для екологічних міркувань.

Як змінити масло трансмісії в автоматичній передачі Land Rover Frelander II своїми руками

Хороші показники, високі технічні характеристики та легкий контроль. все це є відмінними особливостями Land Rover Frelander 2. Але для того, щоб автомобіль довше зберігав свої операційні якості, вам потрібно періодично змінювати мастило в системі передачі автомобіля. Тільки таким чином можна буде підтримувати ефективність багатьох елементів та компонентів автомобіля, тим самим продовжуючи термін служби. Добре, що заміна нафти в автоматичній коробці передач у Land Rover Freelander 2 може бути здійснена вдома, просто потрібно знати чітку процедуру та деякі особливості цієї процедури.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Частота заміни

Виробник радить змінити трансмісійну рідину в автоматичній коробці передач Freelander 2 після кожні 50 000-60 000 км. Якщо машина працює у складних умовах, то проблема з нафтою виникне після 40 000-45 000 км. Звичайно, якщо ви часто змінюєте мастило, це призведе до збільшення витрат на обслуговування автомобілів, але в той же час, таким чином можна значно продовжити термін служби елементів елементів коробки передач.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Частота заміни передачі масла також суттєво впливає на те, наскільки активно використовується автомобіль. Якщо ви закінчите 300 км щодня, то навіть у цьому випадку вам доведеться змінювати рідину мастила раз на півроку. І якщо ви використовуєте машину не так активно, то зміна масла буде потрібна лише раз на рік.

Яку олію заповнити

З 2010 року. Toyota WS мастила. це стандартна та рекомендована виробник мастила для коробкової машини. Автоматична коробка передач AKP Freelander 2, яка має хороші якості очищення, допомагає позбутися відкладень на поверхні клапанів гідру та металевих дисків. Змащення також забезпечує елементи системи передачі високого захисту від окислення і не піниться під час роботи.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Якщо ця композиція не вдасться придбати, у цьому випадку ви можете шукати його повний аналог. Mobil ATF 3309. Масштаб цієї марки не відрізняється за характеристиками стандартного варіанту і створить звичайні умови для ефективної роботи передачі.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Особливості часткової заміни

У процесі використання транспортних засобів з належним обслуговуванням його систем та окремих елементів, до моменту заміни мастила, його об’єм зазвичай зменшується до приблизно 40%. У таких випадках буде достатньо часткової заміни передачі. Цього достатньо, щоб система передачі продовжувала продовжувати працювати в регулярному порядку.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Ця процедура виконується наступним чином:

 • Візьміть два просторі контейнери з обсягом щонайменше 5 літрів.
 • Використовуючи зонд, перевірте рівень мастила, щоб перевірити його достатню кількість.
 • Злити частину відпрацьованої олії в одну ємність.
 • Вилийте аналогічну кількість мастильної рідини у другий контейнер, а потім перенесіть з нього на автоматичну коробку передач.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Якщо ви робите все правильно, ви можете значно покращити роботу системи передачі. І більшість автомобілів цієї процедури достатньо. Якщо часткова заміна більше не допомагає (керованість автомобіля погіршилася, з’явилися сторонні шуми, програми перемикаються з труднощами), то краще повністю змінити мастило.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Повні норми заміни

Щоб повністю замінити масло в автоматичній коробці передач Freelander 2, може бути таким:

 • Потрібно розігріти двигун і поставити машину над спостережною ямою.
  фільтра, фрілянді, дизель, масло
 • Вийміть захист двигуна, а потім відкрийте отвір злив, відкрутивши пробку.
 • Злийте відпрацьовану рідину в попередньо попередній контейнер, а потім закрийте вилку.
  фільтра, фрілянді, дизель, масло
 • Знову візьміть двигун і виконайте селектор відповідно до передач, при цьому затримується принаймні кілька секунд. Це потрібно зробити для того, щоб вигнати мастила по всій системі передачі.
 • Покладіть коробку передач у режим паркування та заглушіть двигун.
  фільтра, фрілянді, дизель, масло
 • Здійснити змащення мастила, так що таким чином ретельно промивала трансмісію автомобіля.

В кінці роботи рекомендується вимірювати рівень мастильної рідини з зондом: вона повинна залишатися в області між мінімальними та максимальними знаками.

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Заміна мастила у коробці передачі Frelander 2. це обов’язкова процедура, яку потрібно регулярно повторювати, дотримуючись рекомендованих інтервалів. В іншому випадку відпрацьоване масло почне негативно впливати на систему трансмісії автомобіля до розпаду деяких елементів. На щастя, ви можете самостійно виконати заміну мастила, якщо ви знаєте повну послідовність дій.

У коментарях ви можете поділитися своїм досвідом заміни нафти передач у автоматичній передачі Land Rover FreeLander 2, а також висловити думку про згадані мастила та рекомендувати інші відповідні варіанти.

Яка олія налити землю Rover Frilelander 2

Компактні преміум.кросовери другого покоління Land Rover Freelander були випущені з 2006 по 2014 рік за фабричним індексом L359. У 2010 та 2012 роках заплановане рестайлінг чекав на цю лінію, завдяки якому транспортні засоби не тільки змінилися зовні, але й отримували нові електростанції. У той же час 2 відповідають за динаміку автомобілів цієї серії.2-літровий дизель і 3.2-літрові бензинові двигуни. Відповідно, вибираючи моторне масло для запланованого обслуговування двигунів цих транспортних засобів, важливо не помилятися при виборі. Зрештою, Land Rover Freelander 2 має фабричну толерантність, яку потрібно придбати продукти.

Допуски нафти Land Rover Flilender 2

фільтра, фрілянді, дизель, масло

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Flilender Motor Oland Rover 2 бензин

Виробник Land Rover FreeLander 2 не підштовхує спеціальних вимог до моторного масла для бензинових двигунів B6324 та 204pt. Відповідність набутому вами олії буде достатньо толерантністю принаймні API SM або A1/B1. Відповідно, ви можете розглянути найпопулярніші синтетичні моторні олії з в’язкістю 5W30. Наприклад, наприклад, Castrol 5W-30 Edge Professional, Gulf Formula FS 5W-30 або Idemitsu 5W-30.

Castrol 5W-30 Edge Professional

4 літри Стаття: 157E6b

1 літр Стаття: 1537F1

1.літрова стаття: 5056004112718

1 літр Стаття: 1845-001

Нафта для Land Rover Frilelander 2 Diesel 2.2

Але нафта для дизельного двигуна 224dt Land Rover FreeLander 2 необхідна для дотримання фабричної толерантності WSS-M2C913-B. Однак якщо немає можливості купувати олії, придатні для цієї специфікації, ви можете зробити вибір вбік автотранспорту з альтернативою прийому WSS-M2C913-C. І в цьому випадку вибір досить великий. Це Castrol 5W-30 Edge Professional, Motorcraft Synthetic Blend 5W30, Ford Formula F 5W30, Shell Helix Ultra Pro AF 5W-30 тощо.

4 літри Стаття: 157E6b

1 літр Стаття: 1537F1

1 літр Стаття: 14E8B9

1.літрова стаття: 550048694

Скільки нафти вливається в двигун Land Rover Frelander 2

Змінити Land Rover Flilender 2 необхідний, оскільки він забруднений. Відповідно, дуже важливо регулярно оцінювати його технічний стан при перевірці рівня нафти. Зрештою, нафта в двигуні цих автомобілів може тривати від 7 до 12 тисяч кілометрів. Все залежить від робочого стану транспортного засобу, вилитого в нього палива та технічного стану двигуна внутрішнього згоряння.

Як перевірити рівень фрілянера Land Rover 2

Як було сказано вище, перевірка рівня нафти в двигуні Land Rover Frelander 2 необхідна регулярно. В ідеалі ця процедура повинна проводитися щотижня. Для цього необхідно:

 • Точно поставити машину
 • Розігріти двигун і дайте годинник охолонути
 • Очистіть зонд старої олії
 • Зробити заміни

Зверніть увагу, що на масляному зонді є мінні та максимальні позначки. Відповідно, при нормальному рівні олії в двигуні його частинки розташовані в межах цих підрозділів.

Перевірка рівня нафти

Як замінити нафту в двигуні Land Rover Frelander 2

Щоб самостійно замінити фрейддр моторного масла Land Rover, вам потрібно:

 • Точно поставити машину
 • розчаровувати
 • Відкрутіть пробку зливного отвору знизу
 • Дренаж
 • Замініть масляний фільтр
 • Налийте свіже моторне масло

Заміна нафти Land Rover Frilelander 2 Diesel 2.2

Land Rover Express Тихоокеанський фліленд 2 бензин 3.2

Яка нафта для заповнення фрілеленда Land Rover

Перша серія компактних преміум.кросоверів Land Rover Freelander була випущена з 1997 по 2006 рік за індексом L314. Під час їх існування автомобілі цього покоління пройшли шляхом запланованого рестайлінгу та придбали лінійку бензину та дизельних двигунів 1.8, 2.0 і 2.5 літрів. Відповідно, піднявши питання про фріляндер двигуна Land Rover, варто роз’яснити, що він має індивідуальні фабричні допуски, про які ми поговоримо в цій статті.

Freeandraine нафти на нафту

фільтра, фрілянді, дизель, масло

фільтра, фрілянді, дизель, масло

Моторне масло Land Rover FreeLander у бензиновому двигуні

Основна нафта для бензинових двигунів першого покоління Land Rover Frilelander має специфікацію WSS-M2C913-B. У той же час, альтернативна толерантність до масла-WSS-M2C913-C. Відповідно, виробник автомобілів рекомендує при заміні знаменитого фахівця Castrol 5W-30 Edge. Або його не менш видатні аналоги. Наприклад, Mobil 1 Formula 5W-30 або ZIC X9 FE 5W-30.

Castrol 5W-30 Edge Professional

4 літри Стаття: 157E6b

1 літр Стаття: 1537F1

1 літр Стаття: 152622

1 літр Стаття: 132615

Дизельні двигуни Land Rover

А тепер поговоримо про дизельні одиниці серії FreeLander Land Rover. Хоча вони нічим не відрізняються від бензинових двигунів з точки зору вживаного моторного масла. Зрештою, толерантність на нафту для цих двигунів має номенклатуру WSS-M2C913-B/C. Тобто, варто розглянути автомобіль із прийому WSS-M2C913-B для придбання. За відсутності їх ми сміливо купуємо моторні олії з альтернативною толерантністю WSS-M2C913-C. Що краще вибрати? Перш за все, це синтетична олія Castrol 5W-30 Edge Professional, розроблена індивідуально для транспортних засобів цієї серії. Але крім цього, формула Ford F 5W30 або Shell Helix Ultra Pro AF 5W-30 не буде поганими варіантами.

4 літри Стаття: 157E6b

1 літр Стаття: 1537F1

1 літр Стаття: 14E8B9

1.літрова стаття: 550048694

Land Rover Freelander 1.8

Індивідуальна толерантність до масла спеціально для двигуна 18 K4F з об’ємом 1.8 літрів, не існує. Він, як і решта своїх бензинових аналогів, працює в моторному маслі з толерантністю WSS-M2C913-B та альтернативним прийому WSS-M2C913-C. Ви можете придбати Castrol 5W-30 Edge Professional, про який згадували раніше. Або синтетичні олії інших виробників. Liquu Moly Molygen New Generation 5W-30 або Motul 8100 Eco-Lite 5W30.

4 літри Стаття: 157E6b

1 літр Стаття: 1537F1

1.літрова стаття: 9041

1.літрова стаття: 839511

Коли змінити нафту в двигуні FreeLander Land Rover

Моторне масло в двигуні Land Rover працює у складних технічних умовах, виконуючи ряд функцій. Відповідно, його заміну потрібно регулярно здійснювати. Однак його частота залежить від ряду умов. Якість палива вилилося в транспортний засіб, умови експлуатації та технічний стан самого двигуна внутрішнього згоряння. Усереднене регулювання заміни моторного масла для автомобілів цієї серії становить 12 тисяч кілометрів. Але іноді власники автомобілів виробляють це набагато раніше.

Робота внутрішнього спалювання автомобілів Land Rover Frelander безпосередньо залежить від рівня моторного масла. Він перевіряється кожні 1000 кілометрів пробігу, дозволяючи мотору охолонути. Нафтовий зонд незамінний у цій технічній процедурі, яка надає інформацію про рівень нафти в двигуні. Після вимірювання необхідно звернути увагу на поділ зонда з Min та максимальними знаками. Якщо олія знаходиться в їх межах, ви не можете турбуватися про рівень.

Перевірка рівня нафти

Масло трансмісії в автоматичній передачі Land Rover Flilender 2

Спочатку 6-ступінчаста машина TF-80SC від японської компанії Aisin була встановлена ​​на Land Rover FreeLander 2. І після рестайлінгу ця лінія отримала в своєму розпорядженні модернізованою версією TF-81SC. У той же час заповніть дані автоматичної передачі даних Land Rover рекомендує оригінальний нафта Land Rover AW-1. І вибрати свої замінники відповідно до толерантності AW-1 (Wolf Ecotech Multivehicle ATF Fe, Castrol ATF MultiveHicle).

1 літр Стаття: 154F33

Яка нафта для автоматичної передачі Land Rover Flilender 2 Diesel

Що стосується Land Rover Freelander 2 з дизелем 2.2-літровий двигун, тоді, залежно від року випуску, вони також встановили модифікації TF-80SC та TF-81SC, описані вище 6-ступінчаста автоматизація CAN. Відповідно, у цьому випадку для придбання може бути рекомендована рідина з специфікацією AW-1. Оригінальний Land Rover AW-1, або аналоговий ZIC ATF Multi LF, Kroon Oil Sp Matic 4036 тощо.

1 літр Стаття: 132665

Скільки нафти в коробці Land Rover Frelander 2

Для цього використовуйте нижній перелив автоматичної коробки передач:

 • Зігрівати трансмісійну рідину до 45 градусів
 • Покладіть машину на ділянку без схилів
 • Перенесіть селектор на P
 • Відкрутіть нижню регуляторну пробку кулемета
 • Злийте зайву олію з переповнення

Рекомендується злити рідину передач, поки вона не почне капати з переповнення.

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач без зонда

Якщо вам потрібна заміна нафти в автоматичній коробці передач Land Rover, під ключ freelander, ми можемо порекомендувати цю послугу.

Заміна нафти в автоматичній передачі Land Rover Frelander 2

Впровадження часткової заміни нафти в машині Land Rover Freilender 2, підготуйтеся до таких дій:

 • Видалення нижнього захисту двигуна картера
 • Відкрутіть пробку кулемета
 • дренажний дренаж у контейнери
 • Видалення та очищення піддону автоматичної коробки передач
 • Заміна витратних матеріалів
 • наливання придбаної нафти з подальшим перевіром його рівня в коробці автоматично