Заміна масляного брухту Gaz 53. Заміна масляного брухту Gaz 53

Знос олії.зремонтовані ковпачки (клапани): як замінити без видалення голови

Кампки нафтового брухту необхідні в двигунах, щоб запобігти маслом і тонкому сміття в камері згоряння. Їх часто називають ущільнювачами клапанів, і ця назва повністю відображає роль, яку вони виконують.

Шапочки для нарізки нафти розташовані безпосередньо на стрижнях клапанів і складаються з трьох основних частин:

Основа. це рукав із сталі. Вона грає роль рамки цієї деталі і надає їй необхідні сили. Насправді шапка. головний елемент частини. Він виготовлений із спеціальних, стійких до високих температур та наслідків сили гумового тертя. Ковпачок встановлюється всередині втулки, і встановлюється на клапані, щільно підходить до стрижня і видаляє масло. А пружина встановлена ​​у спеціальній кільцевій ущільнювач кришці і забезпечує найбільш щільну придатність до стрижня до стрижня.

Що стосується масла, яку ці ковпачки повинні бути видалені, вона подається до механізму розподілу газу з масляним насосом. Він призначений для змащування частин часу, що переживають тертя, та збільшення їх ресурсів. У той же час, його в’їзд до циліндрів через групи клапана надзвичайно небажано, оскільки, спалюючи, він утворює килим, що накопичується на їх стінах.

Слід зазначити, що в сучасних двигунах внутрішнього згоряння, нафтові ковпачки на нафтових нафтовій повинні функціонувати в досить жорстких умовах високих температур та підвищених механічних навантажень. Крім того, на них негативно впливають речовини, що містяться у видаленій мастилі. Тому виробники нафтових ковпачків використовують найбільш міцні, стійкі до тертя, теплові та хімічні ефекти матеріалів для їх виготовлення.

Функції CAPS

CAPS, як невід’ємна частина двигуна автомобіля, призначені для запобігання проникнення зайвої олії в зазор, яка утворюється направляючими втулками та стрижками клапана. Для олії.тиканських ковпачків у їх виготовленні використовується спеціальний тип гуми. Поступово, в міру роботи транспортного засобу, цей матеріал може бути деформований і згортається. Але в основному є порушення його еластичності. Через втрату початкових властивостей CAPS не впорається зі своїми функціями, масло потрапляє в більшу кількість, ніж потрібно. Це вирощує споживання нафти. Якщо ми поговоримо про дим синього відтінку, то це ознака процесів згоряння, що відбуваються в двигуні.

Щоб вирішити проблему несправності масляних ковпачків, ви можете піти двома способами:

 • Змінити шапки для нових. Незважаючи на очевидну елементарність цих компонентів, замінити досить важко. Автомобільна послуга потребуватиме багато грошей, а для незалежної заміни не кожен має достатньо досвіду, навичок, інструментів та вільний час елементів.
 • Використовуйте спеціальні добавки. Це хороший засіб для відновлення еластичності шапки. Спеціальний склад добавок дозволяє повернути попередні характеристики гумових продуктів, тим самим дозволяючи їм ефективно виконувати свої функції.

Якщо ви вирішили зупинитися на добавках, то обов’язково детальніше розгляньте питання їх використання та актуальність використання проблем з маслом.шапками.

Коли вони допомагають

Погодьтеся, що ходять чутки та суперечки щодо автомобільних добавок, думки розходяться, а іноді є абсолютно протилежними. Тому вам потрібно зрозуміти, як доповнення до часу та чи варто їх взагалі використовувати. Об’єктивно, така автомобільна хімія має свої позитивні та негативні сторони. Але результат використання безпосередньо залежить від грамотності самого власника автомобіля, його уважності та виконання всіх інструкцій виробника цих самих добавок.

Якщо ви серед автомобілістів, які не заощаджують на фірмових мастилах, купуйте лише найбільш підходящі масла для свого транспортного засобу, це абсолютно справжній підхід. Річ, що такі масла вже постачаються з рослини з додаванням усіх необхідних добавок.

Додавши в них додаткові добавки, ви змінюєте властивості, характеристики та можливості мастильних матеріалів. Це далеко не завжди користь автомобіля. В ідеалі виробники нафти повинні вказати в складі яких добавки та в якій кількості вони додали до двигуна або трансмісійної рідини. Але поки що таких вимог немає.

У реальних умовах використання добавок виправдовується лише в тих ситуаціях, якщо гумові ущільнювачі, які є просто ковпачками, мають незначні дефекти або пошкодження. Тобто, коли не краплі нафти проходять через них, але цілі потоки не повинні чекати дива від добавок. Вона не допоможе. Тому неможливо розраховувати на всемогутність автоматичної хімії.

Принцип функціонування добавок для масляних блискітних ковпачків зводиться до того, що автоматична хімія пом’якшує гумові продукти, вони набрякають, відновлюють свою геометрію і не дозволяють проникати через надмірну кількість мастила через себе. Якщо ковпачка розтріскнулася, частково розпала, то вам не потрібна добавка. Ви марно витрачаєте гроші, щоб краще зв’язатися з хорошою службою автомобілів для повної заміни І реальна користь досягається шляхом заповнення добавки в нафту, коли ковпачки просто почали зношуватися, але не призвели до серйозних змін у операції двигуна. Вони використовуються для незначних деформацій або як засіб для профілактики.

Як замінити та видалити масляні ковпачки, не знімаючи нашу ручну головку

Як замінити та зняти масляні ковпачки, не знімаючи голову? Наш посібник

Зі збільшенням рівня зносу вони не можуть впоратися з завданням. Ось масло, яке потрапляє в суміш і викликає такий специфічний вихлоп. Самі шапки виготовлені з спеціальної гуми з металевим рукавом. Коли з’являється дим, необхідно вимірювати стиснення. Цей же дим може з’явитися з зносом кілець масла, що визначається зменшити стиснення.

Як замінити та видалити масляні ковпачки, не знімаючи голову, питання є досить складним. Рекомендується виконати цю роботу з видаленої частини. Але для цього необов’язково. Вам знадобиться помічник, щоб замінити безпосередньо на машині (ви можете вбити шапки на вилученій голові самостійно). Крім того, далеко не всі моделі, ця робота може бути виконана безпосередньо на двигуні. Це стосується насамперед автомобілів з поздовжнім місцем розташування. Щоб дістатися до четвертого циліндра в цьому випадку, він далеко не завжди.

Також не дуже зручно змінювати, таким чином, масляні ковпачки для шістнадцяти клапанних машин. Але в принципі це можливо. Основний спосіб. це заміна на знятому голові. Метод без зйомки використовується лише тоді, коли немає інших варіантів.

Найпростіший спосіб поговорити про заміну на прикладі видаленої голови, неперевершений спосіб трохи відрізняється. З нерівних пристроїв вам знадобиться пристрій для видалення пружин. Зібравши весь інструмент, ви можете почати роботу.

 • Спочатку слід відключити акумулятор і вивернути всі свічки запалювання. Перший і четвертий циліндр відображається у верхній мертвій точці. На ланцюгових двигунах положення зірок зафіксовано, для цього слід зафіксувати ланцюг на верхній зірці з дротом, знявши його, вам потрібно ретельно повісити його;
 • Далі видаляється розподільний вал. Для кожної моделі можуть бути власні нюанси. Він найчастіше прикріплений до 8-10 стилетів. Іноді окремо доводиться відкрутити осей рокера. Болти використовуються тут. Знімаючи розподільний вал, ви можете перейти безпосередньо до видалення голови;
 • Він кріпиться на болтах. Зазвичай є від 10 до 14, вивернувши їх, обов’язково перевіряйте довжину. У процесі роботи двигуна їх витягують, якщо, згідно з результатами вимірювань, індикатор вище, рекомендується виробником (ви можете дізнатися в книзі служби), тоді краще придбати нові;
 • Почніть демонтаж ковпачків, видаливши пружини. Для цього спеціальний знімач (обґрунтований) пружин стискає його і з пінцетами витягує сухарі кріплення. Якщо такого пристрою немає, то ви можете використовувати молоток і стогін. Щоб зняти пружини, потрібно поставити крок на верхню чашку пружини і сильно вдарити його молотком. Крекери вистрибують одночасно. Тільки вам потрібно переконатися, що вони не відлітають;
 • Після зняття весни перейдіть до видалення ковпачків. У отвір для свічок вставляється викрутка або металева смужка, клапан підтримується ним, інакше він просто падає вниз. Ви можете видалити масляні стрільці за допомогою спеціального знімача або простих плоскогубців. Не намагайтеся зняти ковпачок, відтінкуючи її викрутками. Це неефективно, і ви також можете подряпати ногу клапана. По.перше, його збивають з рукава, після чого ковпачка витягується з плоскогубцями або зятором;
 • Перед встановленням нової шапки необхідно змащувати його з маслом, після чого її ретельно притискають у своє законне місце.

Процедура заміни обмеження нафтового блокування

Поміркуйте, як замінити ковпачки для блокування масла на 8.кладе двигун, не знімаючи голову:

 • Зніміть паливний насос і повітряний фільтр.
 • Відключіть акумулятор акумулятора та демонтуйте розповсюджувач запалювання.
 • Відкрутіть верхню кришку блоку, відключіть зубчастий шків та масу.
 • Відкрутіть і вийміть кріпильні гайки на розподільному валі та підшипниках.
 • Ми демонтуємо вали та ущільнювачів.
 • Повернення колінчастого вала, підніміть поршень у транспортному засобі на подачі циліндра.
 • М’який стрижень з олова вставляється під клапан через отвір для свічки.
 • Вийміть пружини за допомогою спеціального пристрою та вийміть тарілки. Ми замінюємо масляні ущільнювачі, стискаючи старі з рукава та встановлюючи нове.
 • Ми ставимо збірку у зворотному порядку. Ми переходимо до послідовної подібної заміни на решті циліндрів.

Перед встановленням у рамці ковпачки змащуються маслом

Обережно притиснуті до тарілки, без різких сильних ударів. Під шапками болтів встановлюються прокладки та ущільнювачі. Сортуйте невеликі елементи, щоб уникнути їх втрат.

Після заміни всіх ущільнювачів клапанів зберіть голову, надягаючи герметик та нову прокладку. Затягніть горіхи певною точкою зусиль, згідно з посібником з експлуатації цього двигуна.

брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту

_5.JPG

брухту

Ми прокручуємо противагу, він повинен легко обертатися, а не за допомогою брухту.

Далі встановіть задню ущільнювальну масляну ущільнювач у тримач і закріпіть його до GBC, не забуваючи про прокладку. Ми змасжуємо зовнішню частину сірника з герметиком і заповнюємо простір між робочим краєм і пиляннями літтолом.

брухту

Скрутити маховик. Маховик на KV розміщується лише в одному положенні. Під болтами встановлюється спеціальна шайба. Щоб зупинити колінчастий вал, потрібно покласти ручку молотка між стіною стіни та противаги.

Покладіть розпірну шайбу та новий підшипник первинного валу коробки передач.

брухту

Подальший ремонт двигуна 406, зручно проводити, поклавши блок на маховик.

Ми збираємо з’єднувальну групу поршня. Нові поршні Go включають пальці та зупинки кілець.

Перед складанням поршня потрібно нагрівати та змащувати маслом. У поршні ми негайно встановлюємо одне стоп-кільце, ми повинні переконатися, що вони сидять у своїх канавках у поршні, щоб не встановлювати пальцем далі, ніж потрібно. Напис на поршні спереду та уступ на нижній головці з’єднувального стрижня повинен бути однаково спрямований.

Ми ставимо зупинки, ми повинні переконатися, що вони потрапляють у свої канавки в поршні. На упаковці кілець існує схема їх установки.

ZMZ-405 головка циліндра блоку циліндрів

Голова циліндрового блоку ZMZ GBC-405 Євро-3 Три Богері з прокладкою та кріпленнями в комплекті.

GBC-405 Євро-3 Три грязі (п’ять Bugelny GBC-405 Євро-3

Голова блоку ZMZ-405 Євро-3 виробляється фабрикою Забольжського лише у трьох курганах. П’ять варіантів трауру, крім Танакі, на жаль, не існує! Тільки японсько-китайські товариші встановили виробництво глав ZMZ-405 та ZMZ-409 Екологічний клас Євро-3 та Євро-4/5. Зокрема, виробник трьох головки шафи. це фабрика двигуна Завольжський. Більше того, три бугельські головки блоку ZMZ-405 Eur-3 оснащені металевою прокладкою та кріпленнями. Клапан на голові вже витертий, і, звичайно, головка блоку повністю готова до встановлення на двигуні. Робота над заміною GBC ZMZ-405 Євро-3 рекомендує лише на ліцензованих станціях технічного обслуговування.

GBC-405 ZMZ Євро-3 Три бугл з клапанами, металевими прокладками та кріпленнями.

ZMZ-406 та ZMZ-405 EUR-2 ЦИЛІНДЕР. Pyatogelskaya pr-in Zza “АВТОКОПОНЕНТ РОЗДІЛУ ЗАВОЛЬБИКИ”.

Крім того, GBC для двигунів ZMZ-406 та ZMZ-405 Євро-2 Встановлене виробництво рослини Завольжського автокомпонентів (ZZA). П’ять Bugelnaya GBC-406 та GBC-405 Євро-2, що закінчуються дуже твердим і дуже високою якістю. Під час операції вона показала себе, крім того, не гірше, ніж ZMZ-етнічна голова. Ціна трохи нижча, ніж оригінальна, але якість не гірша! ZMZ-406/405 Циліндрова головка балона циліндра з клапанами, в свою чергу, оснащена прокладкою параніту. Більше того, клапан витере, а головка блоку 406/405 повністю готова до встановлення.

Голова циліндра GBC-406; 405 Євро-2 П’ять Бугельная, PR-In “Заводський автокомпонент” Завольжський “.

Перевірка датчика тиску аварійного масла

Щоб перевірити пристрій, вам знадобиться:

 • ШЛОТЕЛЬНА викрутка;
 • 22 ключ;
 • Омметр (мультиметр);
 • шинний насос з манометром;
 • Розділ шланга з затискачами відповідного діаметра.
 • За допомогою викрутки від’єднайте джерело живлення від аварійного датчика.
 • 22.wing від підгонки (трійник).
 • Ми підключаємо пристосування манометра до одного кінця шланга. Ми фіксуємо з’єднання за допомогою затискача.
 • Ми надягаємо на інший кінець шланга на підгонку датчика. Закрийте з’єднання за допомогою затискача.
 • Ми прикріплюємо зонди омметра або мультиметра, включеного в режим Омметра, до виходу датчика та його тіла (маса). Опір повинен бути нульовим (контакти закриті).
 • Ми починаємо накачувати насосом, контролюючи тиск і опір датчика. Коли тиск 0,4-0,8 атмосфери досягає, контакти датчиків повинні відкриватися, а омметр виявляє нескінченний опір. Це означає, що датчик є працівником. В іншому випадку його потрібно замінити.Принцип перевірки полягає у створенні тиску, необхідного для відкриття контактів всередині датчика

Найпопулярніші бензинові електростанції

З моменту виходу на ринок ГАЗель мала кілька модифікацій електростанцій, найпопулярніші з них:

Встановлення живлення ZMZ 402

Цей двигун ГАЗель є найбільш масивним і загальним з усіх встановлених. Початок його виходу був закладений у 1980 році і тривав до 2006 року, більше двадцяти років.

брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту

Характеристики електростанції ZMZ 402

 • Блок циліндрів, матеріал. алюміній;
 • Влада. карбюратор;
 • Розташування циліндрів/кількості, ПК поспіль/4;
 • Клапан, кількість, ПК 8;
 • Поршень, рух, мм 92;
 • Циліндр, діаметр, мм 92;
 • Стиснення. 8,2;
 • Об’єм двигуна, CM3. 2445;
 • Влада, л.З 100;
 • Момент, NM. 182;
 • Бензин з паливом-92
 • Вага крижанки, кг 181;
 • Споживання палива, л/100 км (місто). 13,5;
 • Нафта в двигуні, L. 6.

Основні несправності електростанції ZMZ 402

Перевагою двигуна є можливість встановити його на великій кількості виробів з газової марки. Ремонт двигуна Gazelle не принесло багато проблем, завдяки простоті дизайну та великій кількості запасних частин. Несправності:

 • Задня масляна ущільнення колінчастого вала, перевищуючи швидкість понад 2500, почала виводити масло. Необхідно змінити начинку масляної ущільнення.
 • Нерівномірна подача робочої суміші до двигуна викликала сильні коливання та шум. Налаштування карбюратора вирішило цю проблему, але на короткий час.
 • Погано відрегульовані клапани створили стук на електростанцію. Коригування повинно здійснюватися кожні 15 000 км.
 • Підтримує двигун швидко не вдалося і створив сильну вібрацію. Потрібно було замінити зношені деталі.
 • Було кілька можливих причин, коли перегрівання льодової газелі: термостат, насос, пробкода в системі охолодження. Часте перегрівання двигуна призвело до ослаблення горіхів головки балона циліндра, а в майбутньому. до спалювання прокладки.

Встановлення живлення ZMZ 406

Двигун був послідовником моделі ZMZ 402 і замінив його. Порівняно зі своїм попередником було внесено значні зміни, які зробили встановлення більш сучасного.

Характеристики електростанції ZMZ 406

 • Блок циліндрів, матеріал. чавун;
 • Потужність. інжектор/карбюратор;
 • Розташування циліндрів/кількості, ПК поспіль/4;
 • Клапан, кількість, ПК 16;
 • Поршень, рух, мм 86;
 • Циліндр, діаметр, мм 92;
 • Стиснення. 9.3;
 • Об’єм льоду, CM3. 2286;
 • Влада, л.З 145;
 • Момент, NM. 201;
 • Бензин з паливом-92
 • Вага крижанки, кг 187;
 • Споживання палива, л/100 км (місто). 13,5;
 • Нафта в двигуні, L. 6.

Основні несправності електростанції ZMZ 406

Двигун був абсолютно новим, порівняно з його приймачем, відрізнявся у литлому блоку, верхнє розташування валів розподілу, наявність 16 клапанів та гідравлічних компенсаторів. Характерними недоліками були:

 • Шум схеми механізму розподілу газу. Причина: невдача гідравлічного механізму розтяжки. Іноді ланцюг міг закликати.
 • Двигун споживає багато нафти. Причина: знос масляної плитки та клапанів, зазор між кришкою клапана та тарілкою нафтопереробності лабіринтного масла.
 • Несправність двигуна на холостому ходу, різке падіння сили. Причина: несправність котушки запалювання, вузол вимагає заміни.
 • Шум, працюючи на льоду, стукайте. Причина: компенсатори гідравлічних клапанів, пальці поршня, поршні, вкладиші сполучних стрижнів тощо.D.

Електростанція UMZ 4216

Електростанція широко використовувалася завдяки надійності та хороших характеристик. Основна відмінна особливість можна назвати збільшенням об’єму двигуна, збільшенням клапанів та встановленням інжектора для подачі бензину.

Характеристики електростанції UMZ 4216

 • Блок циліндрів, матеріал. алюміній;
 • Потужність. інжектор/карбюратор;
 • Розташування циліндрів/кількості, ПК поспіль/4;
 • Клапан, кількість, ПК 8;
 • Поршень, рух, мм 92;
 • Циліндр, діаметр, мм 100;
 • Стиснення. 8,2;
 • Об’єм льоду, CM3. 2890;
 • Влада, л.З 125;
 • Момент, NM. 220;
 • Бензин з паливом-92
 • Вага крижанки, кг 170;
 • Споживання палива, л/100 км (місто). 12,5;
 • Нафта в двигуні, L. 5,8.

Чому важко зняти шків

Залежно від дизайну двигуна бренду та моделі автомобіля, труднощі демонтажу шківа різні. У деяких автомобілях багато місця для комфортних ремонтних робіт, у деяких є дуже мало вільного місця. Шківи структурні елементи покривають шків.

У структурі шківів також різні, є 2 типи:

Шківи сміттєзвалища в конструкції мають зовнішнє кільце з еластичною смугою, яка поглинає вібрації, мікроколетичний.

Перш ніж почати знімати шків, необхідно послабити натяжні гайки-болт, зняти ремінь генератора та гідравлічний гідропідсилювач керма (GUR).

На фабричному складі шків висаджується на колінчасте вал двигуна, натиснута болтом або гайкою і затримується з великою силою стиснення. Таким чином, заводська збірка дуже сильна. Тому, якщо ви ніколи не видаляли шків, то вперше буде складніше демонтуватися.

Окрім затягування максимально допустимим силою спеціальним динамометричним ключем, під час роботи двигун сильно нагрівається, різьбове з’єднання ще більш щільне. І на зовнішні фактори впливають, через які може бути розіграно різьбове з’єднання.

Якщо вимкнути зчеплення, колінчасте вал двигуна внутрішнього згоряння може бути вільно скручений гайковим ключем. Тому для того, щоб відкрути гайку шківа колінчастого вала, потрібно заблокувати вал від повороту. Якщо при зчепленні зчеплення, швидкість не перемикається, то це не працює. Можливо, система дістала повітря. У цьому випадку вам потрібно накачати зчеплення.

Чому спеціальні технологічні дірки роблять порожнини? У туші є спеціальний пристрій для фіксації валу, який необхідно скрутити до шківу з болтами і зупинити вал.

Якщо немає спеціального пристрою для фіксації валу, який накручується до шківа, то вам потрібно поставити хороші пристрої проти трафіку під колеса автомобіля і поставити 4 передачі на пункт пропуску.

Або третій варіант. щоб відпочити на кріпленні на зубах маховика і виправити колінчастий вал від повороту під час відкручення шківа гайки.

Ще один варіант, вставте штифт у отвір шківа та встановіть кріплення на штифті та другий акцент, як на цій фігурі.

Заміна полотна клапанів, валиків ланцюга, повітряного фільтра ZMZ-409

Доброго дня всім, друзі! Тут робота закінчилася заміною клапанів на двигуні моєї Добриї. Але для початку я скажу тобі, з чого все почалося. 14 липня 2017 року було вирішено потрапити в двигун, оскільки були деякі проблеми: www.Drive2.RU/L/L/478051713912144262/Але ремонт принесло відчутне споживання моторного масла (до цього рівня стояв від заміни до заміни) близько 1 літра на 1500-2000 км. Це дивно якось, на перший погляд все це було. Найближчим часом я вирішив не розбирати двигун, оскільки було вирішено спостерігати за процесом запуску (шліфування) нових кілець. Проїхавши близько 30 000 км, споживання нафти не зменшилося: www.Drive2.ru/l/511990614204613136/також перемикається на більш дороге масло: www.Drive2.ru/l/544442150142607686/але результат залишився тим самим. У вибраній новому нафті двигун працює набагато приємніше, але споживання не падало.Тому, коли з’явився відносно вільний час, я замовив ендоскоп без розблокованого обстеження двигуна: www.Drive2.RU/L/581960510539300880/У дослідженні двигуна показано, що клапани (8-9 штук) були розміщені з їхніх місць, решта вже були на межі: www.Drive2.ru/l/583116647015957968/Ну, ви самі розумієте, налийте олію з “відрами” в двигун досить втомився. Звичайно, все відносно, але все.таки для усунення «дратівливого» дефекту, набору кірово. чепешків (16 шт. 380 R) та кришки клапанів Герцога були придбані.

брухту

Я приїхав до друга в гаражі, встановлюючи заміну ущільнювачів клапанів, не демонтуючи головку блоку циліндрів. Чесно кажучи. це все ще “задоволення”! “Sekasa”. просто для приєднання. Але небажання демонтувати голову, а потім фрезер. взявся.

Звичайно, кришку клапана промивали, всі ущільнювачі та замінювали мембрану Saopin.

брухту

До речі, силіконова хата Сапуни була в ідеальному стані, еластично. Покласти в резерв.Ось опис цієї мембрани: www.Drive2.RU/L/531378852493001430/Я вирішив замінити всі ущільнення з одного віддаленого припущення.

брухту

Визначаючи старі клапани тиаллі компанії, ми з друзями були дуже здивовані! Справа в тому, що ці кілька шапок, які все ще залишаються на місцях, були вилучені просто з пінцетами без будь.яких зусиль! Ну, заради експерименту, вони були встановлені на своєму місці дуже легко!

брухту

Для порівняння печаток я дам наступне фото, де нафтова ущільнювача пісковика-Кірово-Чепецький, Зелений-Тріаллі.

брухту

“Трале” еластично, все було б добре, але отвір збільшився-як це набрякло, ну і насправді стрибає зі свого місця. Кірово-Чепецька вмісткує ідеально, в втручанні, як і очікувалося.

брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту

брухту

Далі все було зібрано у зворотному порядку. Я не бачу причин описувати це.

брухту

До речі, в процесі всієї цього “дії” несправності “виповзлися”: “Переважні відео” закінчилися (4 роки відбулися), а радіатор тече. Демонтаж та паяльна пайка також зайняло багато часу. Меднік взяв 1500 для пайок.Відео взяли посилені збільшенням підшипника.

брухту

Крім того, “до купи” замінив повітряний фільтр (GB-76)-сполучення, до речі: це було досить брудно.

Вони зібрали все, поставили фази, підключили проводку, двигун розпочався без проблем. Зараз я буду спостерігати за споживанням нафти.

В витратах:.bolt M6x20 5 = 50 ;.nut m6 з бактером 5 = 25r;.solvent 646 1L = 150 RUR; ;.Пальф-кільце розподілу вала 406: Фланці запасів 2 = 40 ;.ir фільтр GB-76 = 630 r;.ration радіатора: 1500r;.kirovo-chepetsk клапани 16 = 380r;.zmz-409 клапани Ремені-3: 600R: 600R: 600R: 600R.

ZMZ-405 головка циліндра блоку циліндрів

Голова циліндрового блоку ZMZ GBC-405 Євро-3 Три Богері з прокладкою та кріпленнями в комплекті.

GBC-405 Євро-3 Три грязі (п’ять Bugelny GBC-405 Євро-3

Голова блоку ZMZ-405 Євро-3 виробляється фабрикою Забольжського лише у трьох курганах. П’ять варіантів трауру, крім Танакі, на жаль, не існує! Тільки японсько-китайські товариші встановили виробництво глав ZMZ-405 та ZMZ-409 Екологічний клас Євро-3 та Євро-4/5. Зокрема, виробник трьох головки шафи. це фабрика двигуна Завольжський. Більше того, три бугельські головки блоку ZMZ-405 Eur-3 оснащені металевою прокладкою та кріпленнями. Клапан на голові вже витертий, і, звичайно, головка блоку повністю готова до встановлення на двигуні. Робота над заміною GBC ZMZ-405 Євро-3 рекомендує лише на ліцензованих станціях технічного обслуговування.

GBC-405 ZMZ Євро-3 Три бугл з клапанами, металевими прокладками та кріпленнями.

ZMZ-406 та ZMZ-405 EUR-2 ЦИЛІНДЕР. Pyatogelskaya pr-in Zza “АВТОКОПОНЕНТ РОЗДІЛУ ЗАВОЛЬБИКИ”.

Крім того, GBC для двигунів ZMZ-406 та ZMZ-405 Євро-2 Встановлене виробництво рослини Завольжського автокомпонентів (ZZA). П’ять Bugelnaya GBC-406 та GBC-405 Євро-2, що закінчуються дуже твердим і дуже високою якістю. Під час операції вона показала себе, крім того, не гірше, ніж ZMZ-етнічна голова. Ціна трохи нижча, ніж оригінальна, але якість не гірша! ZMZ-406/405 Циліндрова головка балона циліндра з клапанами, в свою чергу, оснащена прокладкою параніту. Більше того, клапан витере, а головка блоку 406/405 повністю готова до встановлення.

Голова циліндра GBC-406; 405 Євро-2 П’ять Бугельная, PR-In “Заводський автокомпонент” Завольжський “.

Перевірка датчика тиску аварійного масла

Щоб перевірити пристрій, вам знадобиться:

 • ШЛОТЕЛЬНА викрутка;
 • 22 ключ;
 • Омметр (мультиметр);
 • шинний насос з манометром;
 • Розділ шланга з затискачами відповідного діаметра.
 • За допомогою викрутки від’єднайте джерело живлення від аварійного датчика.
 • 22.wing від підгонки (трійник).
 • Ми підключаємо пристосування манометра до одного кінця шланга. Ми фіксуємо з’єднання за допомогою затискача.
 • Ми надягаємо на інший кінець шланга на підгонку датчика. Закрийте з’єднання за допомогою затискача.
 • Ми прикріплюємо зонди омметра або мультиметра, включеного в режим Омметра, до виходу датчика та його тіла (маса). Опір повинен бути нульовим (контакти закриті).
 • Ми починаємо накачувати насосом, контролюючи тиск і опір датчика. Коли тиск 0,4-0,8 атмосфери досягає, контакти датчиків повинні відкриватися, а омметр виявляє нескінченний опір. Це означає, що датчик є працівником. В іншому випадку його потрібно замінити.Принцип перевірки полягає у створенні тиску, необхідного для відкриття контактів всередині датчика

Найпопулярніші бензинові електростанції

З моменту виходу на ринок ГАЗель мала кілька модифікацій електростанцій, найпопулярніші з них:

Встановлення живлення ZMZ 402

Цей двигун ГАЗель є найбільш масивним і загальним з усіх встановлених. Початок його виходу був закладений у 1980 році і тривав до 2006 року, більше двадцяти років.

брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту
брухту

Характеристики електростанції ZMZ 402

 • Блок циліндрів, матеріал. алюміній;
 • Влада. карбюратор;
 • Розташування циліндрів/кількості, ПК поспіль/4;
 • Клапан, кількість, ПК 8;
 • Поршень, рух, мм 92;
 • Циліндр, діаметр, мм 92;
 • Стиснення. 8,2;
 • Об’єм двигуна, CM3. 2445;
 • Влада, л.З 100;
 • Момент, NM. 182;
 • Бензин з паливом-92
 • Вага крижанки, кг 181;
 • Споживання палива, л/100 км (місто). 13,5;
 • Нафта в двигуні, L. 6.

Основні несправності електростанції ZMZ 402

Перевагою двигуна є можливість встановити його на великій кількості виробів з газової марки. Ремонт двигуна Gazelle не принесло багато проблем, завдяки простоті дизайну та великій кількості запасних частин. Несправності:

 • Задня масляна ущільнення колінчастого вала, перевищуючи швидкість понад 2500, почала виводити масло. Необхідно змінити начинку масляної ущільнення.
 • Нерівномірна подача робочої суміші до двигуна викликала сильні коливання та шум. Налаштування карбюратора вирішило цю проблему, але на короткий час.
 • Погано відрегульовані клапани створили стук на електростанцію. Коригування повинно здійснюватися кожні 15 000 км.
 • Підтримує двигун швидко не вдалося і створив сильну вібрацію. Потрібно було замінити зношені деталі.
 • Було кілька можливих причин, коли перегрівання льодової газелі: термостат, насос, пробкода в системі охолодження. Часте перегрівання двигуна призвело до ослаблення горіхів головки балона циліндра, а в майбутньому. до спалювання прокладки.

Встановлення живлення ZMZ 406

Двигун був послідовником моделі ZMZ 402 і замінив його. Порівняно зі своїм попередником було внесено значні зміни, які зробили встановлення більш сучасного.

Характеристики електростанції ZMZ 406

 • Блок циліндрів, матеріал. чавун;
 • Потужність. інжектор/карбюратор;
 • Розташування циліндрів/кількості, ПК поспіль/4;
 • Клапан, кількість, ПК 16;
 • Поршень, рух, мм 86;
 • Циліндр, діаметр, мм 92;
 • Стиснення. 9.3;
 • Об’єм льоду, CM3. 2286;
 • Влада, л.З 145;
 • Момент, NM. 201;
 • Бензин з паливом-92
 • Вага крижанки, кг 187;
 • Споживання палива, л/100 км (місто). 13,5;
 • Нафта в двигуні, L. 6.

Основні несправності електростанції ZMZ 406

Двигун був абсолютно новим, порівняно з його приймачем, відрізнявся у литлому блоку, верхнє розташування валів розподілу, наявність 16 клапанів та гідравлічних компенсаторів. Характерними недоліками були:

 • Шум схеми механізму розподілу газу. Причина: невдача гідравлічного механізму розтяжки. Іноді ланцюг міг закликати.
 • Двигун споживає багато нафти. Причина: знос масляної плитки та клапанів, зазор між кришкою клапана та тарілкою нафтопереробності лабіринтного масла.
 • Несправність двигуна на холостому ходу, різке падіння сили. Причина: несправність котушки запалювання, вузол вимагає заміни.
 • Шум, працюючи на льоду, стукайте. Причина: компенсатори гідравлічних клапанів, пальці поршня, поршні, вкладиші сполучних стрижнів тощо.D.

Електростанція UMZ 4216

Електростанція широко використовувалася завдяки надійності та хороших характеристик. Основна відмінна особливість можна назвати збільшенням об’єму двигуна, збільшенням клапанів та встановленням інжектора для подачі бензину.

Характеристики електростанції UMZ 4216

 • Блок циліндрів, матеріал. алюміній;
 • Потужність. інжектор/карбюратор;
 • Розташування циліндрів/кількості, ПК поспіль/4;
 • Клапан, кількість, ПК 8;
 • Поршень, рух, мм 92;
 • Циліндр, діаметр, мм 100;
 • Стиснення. 8,2;
 • Об’єм льоду, CM3. 2890;
 • Влада, л.З 125;
 • Момент, NM. 220;
 • Бензин з паливом-92
 • Вага крижанки, кг 170;
 • Споживання палива, л/100 км (місто). 12,5;
 • Нафта в двигуні, L. 5,8.

Чому важко зняти шків

Залежно від дизайну двигуна бренду та моделі автомобіля, труднощі демонтажу шківа різні. У деяких автомобілях багато місця для комфортних ремонтних робіт, у деяких є дуже мало вільного місця. Шківи структурні елементи покривають шків.

У структурі шківів також різні, є 2 типи:

Шківи сміттєзвалища в конструкції мають зовнішнє кільце з еластичною смугою, яка поглинає вібрації, мікроколетичний.

Перш ніж почати знімати шків, необхідно послабити натяжні гайки-болт, зняти ремінь генератора та гідравлічний гідропідсилювач керма (GUR).

На фабричному складі шків висаджується на колінчасте вал двигуна, натиснута болтом або гайкою і затримується з великою силою стиснення. Таким чином, заводська збірка дуже сильна. Тому, якщо ви ніколи не видаляли шків, то вперше буде складніше демонтуватися.

Окрім затягування максимально допустимим силою спеціальним динамометричним ключем, під час роботи двигун сильно нагрівається, різьбове з’єднання ще більш щільне. І на зовнішні фактори впливають, через які може бути розіграно різьбове з’єднання.

Якщо вимкнути зчеплення, колінчасте вал двигуна внутрішнього згоряння може бути вільно скручений гайковим ключем. Тому для того, щоб відкрути гайку шківа колінчастого вала, потрібно заблокувати вал від повороту. Якщо при зчепленні зчеплення, швидкість не перемикається, то це не працює. Можливо, система дістала повітря. У цьому випадку вам потрібно накачати зчеплення.

Чому спеціальні технологічні дірки роблять порожнини? У туші є спеціальний пристрій для фіксації валу, який необхідно скрутити до шківу з болтами і зупинити вал.

Якщо немає спеціального пристрою для фіксації валу, який накручується до шківа, то вам потрібно поставити хороші пристрої проти трафіку під колеса автомобіля і поставити 4 передачі на пункт пропуску.

Або третій варіант. щоб відпочити на кріпленні на зубах маховика і виправити колінчастий вал від повороту під час відкручення шківа гайки.

Ще один варіант, вставте штифт у отвір шківа та встановіть кріплення на штифті та другий акцент, як на цій фігурі.

Як і будь.який інший двигун, ZMZ 53 рано чи пізно розбивається, і його потрібно відремонтувати. Двигуни внутрішнього згоряння родини ZMZ 53 мають хороший ресурс і є досить витривалими, але так, що цей ресурс не контракт, не заважає регулярному обслуговуванню двигуна внутрішнього згоряння.

Капки ковпачків з маслом ZMZ 402, а послуга включає:. Регулярна заміна моторного масла для мінерального типу. кожна тисяча. Голову блоку просто потрібно витягнути через 1, тисячу.

Caps масляний скребок DV. ZMZ-402, DV. UMZ-4216 (8шт.) 12026288

Перевірка затягування в інших випадках рекомендується один раз на 30 тис. Затягування SBTS здійснюється на холодному двигуні. Більше того, горіхи легко доступні, а їх затягнути дуже простий; Перевірка рівня води в галузі охолодження в системі охолодження. Доцільно робити таку перевірку щоразу, перш ніж виходити на рейс. Недостатній рівень рідини в радіаторі незмінно призведе до перегріву кришків ICS з маслом ZMZ 402, можливо, для ковпачків масла ZMZ 402 його ремонту; Регулювання клапанів GAZ зазвичай обмежує масляну олію ZMZ 402. Система розподілу газу не повинна бути постійною перевіркою, регулювання повинно здійснюватися після заміни прокладок GBC або більш серйозного ремонту після 1, тисяч тисяч.

В інших варіантах клапана вони регулюються, якщо стукають. Самі клапани навряд чи стиснуть самостійно, це інша справа, якщо господар замінив під час їх регулювання. Це доведено практикою. краще буде наповнити клапан трохи, ніж вони будуть натиснуті; Перевірка рівня нафти в піддоні льоду. Це потрібно робити щодня перед поїздкою. З недостатнім рівнем нафти на зонді необхідно зробити клапан. Вам також потрібно стежити. Пристрій та датчик тиску повинні працювати!

Захворювання ZMZ 53. це витік олії через задній кореневий підшипник, тому краще перевірити спостережну яму. Систематична перевірка повинна закріпити головки циліндрів до блоку циліндрів.

брухту

Якщо кріплення ослаблено, то ковпачки масляного брухту ZMZ 402 повинні бути затягнуті. Перед цим бажано злити охолоджуючу рідину з системи, після чого потрібно послабити кріплення труб з капсуїду ZMZ 402 до головки циліндрів, щоб уникнути впливу натискання голови одного циліндра на.

Лише після цього кріпильні гайки витягуються з динамометричним ключем. Цей підйом рекомендується здійснити при перших трьох технічному обслуговуванні автомобіля. Потім підйом здійснюється трохи рідше. кожен, як зазначено вище, при використанні рекомендованого палива та мастила, ремонт двигуна можна уникнути, килим на поршнях та камерах внутрішнього згоряння буде невеликим і не вплине на роботу двигуна.

Але якщо ви нехтуєте рекомендаціями виробників, то родовища перевізника буде значним, і це, в свою чергу. Для того, щоб позбутися сажі, необхідно очистити днища поршнів та стінку внутрішніх камер згоряння. Нагар містить велику кількість токсичних речовин, і вам потрібно забезпечити, щоб вони не потрапляли в дихальні шляхи.

Для цього автомобіль добре змащений гасом.

Щоб збільшити потенціал двигуна до газу, необхідно регулярно замінювати поршневі кільця та корінні вкладиші колінчастого вала. Вкладиші замінюються на значне падіння тиску моторного масла. За необхідності замініть ковпачки масляного скрепер ZMZ 402 вкладишів.

Необхідно також ретельно очистити порожнини шпильки штока колінчастого валу. Якщо їх очищення буде здійснено погано, це призведе до швидкого зносу сполучних вкладишів.

Якщо споживання нафти почало перевищувати g на км пробігу, то настав час змінити поршневі кільця. Необхідно встановити набір кілець, який складається з ковпачків нафтового скрепера ZMZ 402 стиснення.IRION RING та набору сталевих дисків. Під час заміни кільця циліндрами доцільно видалити недосліджену частину пояса, а також очистити головку циліндра та дно поршня з вуглецевих відкладень.

Періодичні ковпачки нафта.скрутка ZMZ 402 вимагає механізму розподілу газу. Якщо потрібно, вам потрібно відрегулювати зазори клапанів і очистити їх від автомобіля. Прогалики потрібно перевірити лише на холостому двигуні, з повністю опущеним штовхачем.

На двигуні Gaz 53 є ті самі поломки, що і в іншому бензиновому блоці живлення.

Але вони просто не з’являються, причина повинна. Розгляньте поломку та їх причини:. Стукає з’єднувальних вкладишів на шию колінчастого вала. Одна з найбільш неприємних і серйозних несправностей у двигуні внутрішнього згоряння. Caps Oil.Breed ZMZ 402.це недостатній рівень олії в картері, низькому тиску або його повної відсутності в системі, загальний знос усіх корінних та сполучних шибентів; Велике споживання нафти.

брухту

Нафту можна споживати за допомогою поршневих кілець вантажних кілець або витоків через з’єднання або ущільнення. Нафта може витікати, якщо немає вентиляції картера, саапун забивають; Поршень або верхні втулки у сполучених стрижнях. Поршні можуть лопнути спідниці або перегородки між поршнями, спалити дно.

Як правило, багато проблем у групі поршня виникають через перегрівання двигуна; Спалювання прокладок HBC. Також найпоширенішою причиною є перегрівання. Навіть під час перегріву це часто приносить поверхні самих голов, і, замінюючи прокладки, було б непогано перевірити поверхню ГБ на кривизну. На блок.ковпачках масляні смуги ZMZ 402 GBZ, покладаючи на спеціальні мідні ковпачки, без масла ZMZ 402 Permatex.

Загалом, тут немає нічого особливого для опису, все було зібрано, налагоджено та віддано хлопцям для встановлення в машині.

Шапки скрепера Goetze масла

Через день я прийшов відвідати перший старт. Всі рідини затоплені, все готово, ключ до початку двигун ледве запустився, почав тремтіти, потім розібрався і почав різко вступати в максимальні повороти, не помилок на панелі одночасно. Я поспішав працювати, тому пішов і попросив мене тримати мене в поклонінні подій.

Чоловік порадив спостерігати за датчиками, мозками та чимось іншим, питання з правильністю запалювання відзначалося, оскільки етикетки на передачі коліна та розподіл, безумовно, були встановлені правильно. Хлопці принесли мозок двигуна для перевірки, все добре, змінили всі датчики, все без змін.

Тоді хтось пам’ятав, що проводка двигуна була розплавлена ​​одночасно через невелике запалювання, а також може бути баггі. Як результат, власник бази та я придбав нову проводку двигуна внутрішнього згоряння і пішов побачити, що було причиною всього. Ми махали всю проводку за півгодини, вона була розміщена на ковпачках масляного скрепера ZMZ 402. Ми запускаємо двигун. та сама картина і тут мій друг помічає дуже цінний момент і запитує мене: чому газовий кабель настільки дивно виправлений?

Хлопці взагалі встановили кабель, щоб він стрибнув з оболонки і непомітно для всіх, що натискають на газ. Зрештою, коли кабель був правильно встановлений, машина запустилася і заробляла дуже чисто сміх, істерія, сміх Додам, що задоволення від ремонту таких двигунів дуже мало, якість та вибір запасних частин дуже дефіцитні, після перегріву блоку починає руйнуватися, і проблеми з шпильками починаються, які там пристойні.

Враховуючи той факт, що цей двигун схильний до перегріву, я завив щільно вентилятор радіатора і просвердлив невеликий отвір у термостаті. Після таких заходів лід повинен бути більш стабільним у температурному режимі.

Будемо сподіватися, що двигун буде працювати щасливо тривалий час і сумлінно виконає завдання, призначені йому:. Дякую за читання, усього світу! Далі буде. Встановіть поршень 1.го циліндра до SMT. Регулювання ковпачків масляного скрепер ZMZ 402 зазори в приводі клапана. Вийміть скребок масла ковпачків ZMZ 402 Рокери CM.

Масляні сталеві ковпачки Vaz, ZMZ, MTZ, Maz, Kamaz, Mercedes Actros

Видалення вісь рокерів та стрижнів штовхачів. Поверніть свічки запалювання CM. Заміна свічок запалювання.

Встановлюючи міркування клапанів, через отвір для свічок ми вставляємо стрижню з м’якого металу припою між клапаном і поршнем. Посібники уваги зроблені на конусі і не мають обмежувальної зупинки для масляної шапки, тому легко помилитися і поставити шапку глибше, ніж далі. У той же час, верхній кінець ковпачків втулки.це шапка.без масла ZMZ 402, щоб вибухнути робочим краєм ковпачка, і він не затягне масло.

Ми збираємо механізм розподілу газу у зворотному порядку. Вибір цього конкретного двигуна не випадковий. Каталог умов кондиціонування автоматичних інструкцій. Як показав подальший розвиток подій, крім одягу двигуна безпосередньо, вони також сприяли зчепленню та поблажливому гальмівному блоку, а також приглушеній системі ефх, а також внеску.

Столиця була зроблена рік тому, наприкінці бігу.в зиму, що взимку, під час звичайного водіння без боксу, він був закладений у 20 літрів, влітку споживання було літерами шапки нафти. Загорнутий ZMZ 402 Трафік середнього ступеня агресивності. Під час бігу.в проблемі витоків нафти активно вирішується, і до того часу, коли пробіг був завершений, двигун був перенесений на синтетику, на якій він все ще їздить.

У мене був задовільний тиск на нафту до столиці, тому я не планував усунути колінчастий вал. Як я не планував і не змінював лайнерів. З запасних частин я взяв набір клапанів:. Нові пружини клапана.

Вони повинні бути змінені під час столиці, Євген Травников постійно повторює про це, вони кажуть. Це схоже на правду, після того, як мотор з новими джерелами почав тягнути набагато веселіше. Деталі нафти Caps ZMZ 402 придбали набір прокладок для капітального ремонту серії ZMZ Golden.

брухту

Цей набір Caps Oil STRS 402 з рідкісним гаманом, тому я раджу купувати окремо нафтові кепки, нафтове ущільнення переднього колінчастого вала, прокладки пробки картера, кришка клапанів та кришки штовхачів. Для всіх інших прокладок я раджу придбати нафту.бобонас.стійкий паронт і скоротити необхідні прокладки на місці самостійно.

Щоб видалити GBC, спочатку вийміть вісь рокера, а потім обережно відкрутіть 10 гайок.

Шапки перемішування масла двигун. (8 шт.) Запчастинні ковпачки масляний скребок DV ,, evotech. (8pcs) із заводським Quant Number (стаття)

Шапки олія.розкупа ZMZ 402 Мене пара горіхів пішла з скрипкою, тому вам потрібно плавно відкрутити його. Для того, щоб не спотворити GBC, гайки повинні бути відкручені в тому ж порядку, що і з пухом. Тобто спочатку ми тягнемо горіхи з місця. Тоді ми послідовно відкрутимо всі гайки, відкручуючи їх за третину черги.

брухту

Далі, вся надія на те, що колективна ферма не була схожа на CBC для встановлення кліпу з захопленої олії ZMZ 402. Однак, навіть за відсутності покладання коси, швидше за все, виникне проблема з передостанньою шпилькою з пасажира:. Наступним кроком у основному ремонті є миття деталей з родовища Таррі. Ось як GBC виглядав за рік до великого ремонту, після 1,5 років на напівсинтетиці:.

Миття проводили інструментом для миття посуду для будь.яких ковпачків для масляної ZMZ 402 Допомога зубних щіток. І так далі, таким чином, майже всім деталям вдалося мити:. Далі вийміть старі шапки метелика. У мене був маленький дуб, качка пара взагалі була зламана:.

брухту

Наступний крок планувався перекласти. Я хотів скористатися технологіями Євгені Травникова. Але ходити по всіх втулках на 9,01 мм люфт, а не шапка.без олії ZMZ 402. Більше того, в деяких втулках я навіть вийшов щось вискочити. Я настійно рекомендую, перш ніж розширити замінені втулки, практикувати на декількох експериментальних втулках, оскільки це не так просто, як.

Я також нагадую вам, що необхідно суворо розгортатися руками, без електричного інструменту. Справедливо кажучи, слід зазначити, що в одному з втулків був невеликий знос, тобто після екватора ідеального дзеркала це не вийшло, але місце було невеликим і посередині та значущою реакцією клапана не.

Тому я вирішив не перекладати. Окрім економії часу та нервів, ненаоренція також значно полегшує різання села, оскільки вісь не змикається. Мені здалося, що з рослини вирізано лише 45 градусів, але я вирізав усі 3, саме тому клапан повинен закрити більше, а обмін газом повинен покращитися. Про твердість SBC Zmzno було почуто багато.

Центральна камера була виготовлена ​​в області 1 ковпачки масляного скребка ZMZ 402, щоб після подрібнення її збільшився до закладеного 1.

Як і будь.який інший двигун, ZMZ 53 рано чи пізно розбивається, і його потрібно відремонтувати. Двигуни внутрішнього згоряння родини ZMZ 53 мають хороший ресурс і є досить витривалими, але так, що цей ресурс не контракт, не заважає регулярному обслуговуванню двигуна внутрішнього згоряння.

Капки ковпачків з маслом ZMZ 402, а послуга включає:. Регулярна заміна моторного масла для мінерального типу. кожна тисяча. Голову блоку просто потрібно витягнути через 1, тисячу.

Caps масляний скребок DV. ZMZ-402, DV. UMZ-4216 (8шт.) 12026288

Перевірка затягування в інших випадках рекомендується один раз на 30 тис. Затягування SBTS здійснюється на холодному двигуні. Більше того, горіхи легко доступні, а їх затягнути дуже простий; Перевірка рівня води в галузі охолодження в системі охолодження. Доцільно робити таку перевірку щоразу, перш ніж виходити на рейс. Недостатній рівень рідини в радіаторі незмінно призведе до перегріву кришків ICS з маслом ZMZ 402, можливо, для ковпачків масла ZMZ 402 його ремонту; Регулювання клапанів GAZ зазвичай обмежує масляну олію ZMZ 402. Система розподілу газу не повинна бути постійною перевіркою, регулювання повинно здійснюватися після заміни прокладок GBC або більш серйозного ремонту після 1, тисяч тисяч.

В інших варіантах клапана вони регулюються, якщо стукають. Самі клапани навряд чи стиснуть самостійно, це інша справа, якщо господар замінив під час їх регулювання. Це доведено практикою. краще буде наповнити клапан трохи, ніж вони будуть натиснуті; Перевірка рівня нафти в піддоні льоду. Це потрібно робити щодня перед поїздкою. З недостатнім рівнем нафти на зонді необхідно зробити клапан. Вам також потрібно стежити. Пристрій та датчик тиску повинні працювати!

Захворювання ZMZ 53. це витік олії через задній кореневий підшипник, тому краще перевірити спостережну яму. Систематична перевірка повинна закріпити головки циліндрів до блоку циліндрів.

брухту

Якщо кріплення ослаблено, то ковпачки масляного брухту ZMZ 402 повинні бути затягнуті. Перед цим бажано злити охолоджуючу рідину з системи, після чого потрібно послабити кріплення труб з капсуїду ZMZ 402 до головки циліндрів, щоб уникнути впливу натискання голови одного циліндра на.

Лише після цього кріпильні гайки витягуються з динамометричним ключем. Цей підйом рекомендується здійснити при перших трьох технічному обслуговуванні автомобіля. Потім підйом здійснюється трохи рідше. кожен, як зазначено вище, при використанні рекомендованого палива та мастила, ремонт двигуна можна уникнути, килим на поршнях та камерах внутрішнього згоряння буде невеликим і не вплине на роботу двигуна.

Але якщо ви нехтуєте рекомендаціями виробників, то родовища перевізника буде значним, і це, в свою чергу. Для того, щоб позбутися сажі, необхідно очистити днища поршнів та стінку внутрішніх камер згоряння. Нагар містить велику кількість токсичних речовин, і вам потрібно забезпечити, щоб вони не потрапляли в дихальні шляхи.

Для цього автомобіль добре змащений гасом.

Щоб збільшити потенціал двигуна до газу, необхідно регулярно замінювати поршневі кільця та корінні вкладиші колінчастого вала. Вкладиші замінюються на значне падіння тиску моторного масла. За необхідності замініть ковпачки масляного скрепер ZMZ 402 вкладишів.

Необхідно також ретельно очистити порожнини шпильки штока колінчастого валу. Якщо їх очищення буде здійснено погано, це призведе до швидкого зносу сполучних вкладишів.

Якщо споживання нафти почало перевищувати g на км пробігу, то настав час змінити поршневі кільця. Необхідно встановити набір кілець, який складається з ковпачків нафтового скрепера ZMZ 402 стиснення.IRION RING та набору сталевих дисків. Під час заміни кільця циліндрами доцільно видалити недосліджену частину пояса, а також очистити головку циліндра та дно поршня з вуглецевих відкладень.

Періодичні ковпачки нафта.скрутка ZMZ 402 вимагає механізму розподілу газу. Якщо потрібно, вам потрібно відрегулювати зазори клапанів і очистити їх від автомобіля. Прогалики потрібно перевірити лише на холостому двигуні, з повністю опущеним штовхачем.

На двигуні Gaz 53 є ті самі поломки, що і в іншому бензиновому блоці живлення.

Але вони просто не з’являються, причина повинна. Розгляньте поломку та їх причини:. Стукає з’єднувальних вкладишів на шию колінчастого вала. Одна з найбільш неприємних і серйозних несправностей у двигуні внутрішнього згоряння. Caps Oil.Breed ZMZ 402.це недостатній рівень олії в картері, низькому тиску або його повної відсутності в системі, загальний знос усіх корінних та сполучних шибентів; Велике споживання нафти.

брухту

Нафту можна споживати за допомогою поршневих кілець вантажних кілець або витоків через з’єднання або ущільнення. Нафта може витікати, якщо немає вентиляції картера, саапун забивають; Поршень або верхні втулки у сполучених стрижнях. Поршні можуть лопнути спідниці або перегородки між поршнями, спалити дно.

Як правило, багато проблем у групі поршня виникають через перегрівання двигуна; Спалювання прокладок HBC. Також найпоширенішою причиною є перегрівання. Навіть під час перегріву це часто приносить поверхні самих голов, і, замінюючи прокладки, було б непогано перевірити поверхню ГБ на кривизну. На блок.ковпачках масляні смуги ZMZ 402 GBZ, покладаючи на спеціальні мідні ковпачки, без масла ZMZ 402 Permatex.

Загалом, тут немає нічого особливого для опису, все було зібрано, налагоджено та віддано хлопцям для встановлення в машині.

Шапки скрепера Goetze масла

Через день я прийшов відвідати перший старт. Всі рідини затоплені, все готово, ключ до початку двигун ледве запустився, почав тремтіти, потім розібрався і почав різко йти в максимальні повороти, не помиляючись на панелі одночасно. Я поспішав працювати, тому пішов і попросив мене тримати мене в поклонінні подій.

Чоловік порадив спостерігати за датчиками, мозками та чимось іншим, питання з правильністю запалювання відзначалося, оскільки етикетки на передачі коліна та розподіл, безумовно, були встановлені правильно. Хлопці принесли мозок двигуна для перевірки, все добре, змінили всі датчики, все без змін.

Тоді хтось пам’ятав, що проводка двигуна була розплавлена ​​одночасно через невелике запалювання, а також може бути баггі. Як результат, власник бази та я придбав нову проводку двигуна внутрішнього згоряння і пішов побачити, що було причиною всього. Ми махали всю проводку за півгодини, вона була розміщена на ковпачках масляного скрепера ZMZ 402. Ми запускаємо двигун. та сама картина і тут мій друг помічає дуже цінний момент і запитує мене: чому газовий кабель настільки дивно виправлений?

Хлопці взагалі встановили кабель, щоб він стрибнув з оболонки і непомітно для всіх, що натискають на газ. Зрештою, коли кабель був правильно встановлений, машина запустилася і заробляла дуже чисто сміх, істерія, сміх Додам, що задоволення від ремонту таких двигунів дуже мало, якість та вибір запасних частин дуже дефіцитні, після перегріву блоку починає руйнуватися, і проблеми з шпильками починаються, які там пристойні.

Враховуючи той факт, що цей двигун схильний до перегріву, я завив щільно вентилятор радіатора і просвердлив невеликий отвір у термостаті. Після таких заходів лід повинен бути більш стабільним у температурному режимі.

Будемо сподіватися, що двигун буде працювати щасливо тривалий час і сумлінно виконає завдання, призначені йому:. Дякую за читання, усього світу! Далі буде. Встановіть поршень 1.го циліндра до SMT. Регулювання ковпачків масляного скрепер ZMZ 402 зазори в приводі клапана. Вийміть скребок масла ковпачків ZMZ 402 Рокери CM.

Масляні сталеві ковпачки Vaz, ZMZ, MTZ, Maz, Kamaz, Mercedes Actros

Видалення вісь рокерів та стрижнів штовхачів. Поверніть свічки запалювання CM. Заміна свічок запалювання.

Встановлюючи міркування клапанів, через отвір для свічок ми вставляємо стрижню з м’якого металу припою між клапаном і поршнем. Посібники уваги зроблені на конусі і не мають обмежувальної зупинки для масляної шапки, тому легко помилитися і поставити шапку глибше, ніж далі. У той же час, верхній кінець ковпачків втулки.це шапка.без масла ZMZ 402, щоб вибухнути робочим краєм ковпачка, і він не затягне масло.

Ми збираємо механізм розподілу газу у зворотному порядку. Вибір цього конкретного двигуна не випадковий. Каталог умов кондиціонування автоматичних інструкцій. Як показав подальший розвиток подій, крім одягу двигуна безпосередньо, вони також сприяли зчепленню та поблажливому гальмівному блоку, а також приглушеній системі ефх, а також внеску.

Столиця була зроблена рік тому, наприкінці бігу.в зиму, що взимку, під час звичайного водіння без боксу, він був закладений у 20 літрів, влітку споживання було літерами шапки нафти. Загорнутий ZMZ 402 Трафік середнього ступеня агресивності. Під час бігу.в проблемі витоків нафти активно вирішується, і до того часу, коли пробіг був завершений, двигун був перенесений на синтетику, на якій він все ще їздить.

У мене був задовільний тиск на нафту до столиці, тому я не планував усунути колінчастий вал. Як я не планував і не змінював лайнерів. З запасних частин я взяв набір клапанів:. Нові пружини клапана.

Вони повинні бути змінені під час столиці, Євген Травников постійно повторює про це, вони кажуть. Це схоже на правду, після того, як мотор з новими джерелами почав тягнути набагато веселіше. Деталі нафти Caps ZMZ 402 придбали набір прокладок для капітального ремонту серії ZMZ Golden.

брухту

Цей набір Caps Oil STRS 402 з рідкісним гаманом, тому я раджу купувати окремо нафтові кепки, нафтове ущільнення переднього колінчастого вала, прокладки пробки картера, кришка клапанів та кришки штовхачів. Для всіх інших прокладок я раджу придбати нафту.бобонас.стійкий паронт і скоротити необхідні прокладки на місці самостійно.

Щоб видалити GBC, спочатку вийміть вісь рокера, а потім обережно відкрутіть 10 гайок.

Шапки перемішування масла двигун. (8 шт.) Запчастинні ковпачки масляний скребок DV ,, evotech. (8pcs) із заводським Quant Number (стаття)

Шапки олія.розкупа ZMZ 402 Мене пара горіхів пішла з скрипкою, тому вам потрібно плавно відкрутити його. Для того, щоб не спотворити GBC, гайки повинні бути відкручені в тому ж порядку, що і з пухом. Тобто спочатку ми тягнемо горіхи з місця. Тоді ми послідовно відкрутимо всі гайки, відкручуючи їх за третину черги.

брухту

Далі, вся надія на те, що колективна ферма не була схожа на CBC для встановлення кліпу з захопленої олії ZMZ 402. Однак, навіть за відсутності покладання коси, швидше за все, виникне проблема з передостанньою шпилькою з пасажира:. Наступним кроком у основному ремонті є миття деталей з родовища Таррі. Ось як GBC виглядав за рік до великого ремонту, після 1,5 років на напівсинтетиці:.

Миття проводили інструментом для миття посуду для будь.яких ковпачків для масляної ZMZ 402 Допомога зубних щіток. І так далі, таким чином, майже всім деталям вдалося мити:. Далі вийміть старі шапки метелика. У мене був маленький дуб, качка пара взагалі була зламана:.

брухту

Наступний крок планувався перекласти. Я хотів скористатися технологіями Євгені Травникова. Але ходити по всіх втулках на 9,01 мм люфт, а не шапка.без олії ZMZ 402. Більше того, в деяких втулках я навіть вийшов щось вискочити. Я настійно рекомендую, перш ніж розширити замінені втулки, практикувати на декількох експериментальних втулках, оскільки це не так просто, як.

Я також нагадую вам, що необхідно суворо розгортатися руками, без електричного інструменту. Справедливо кажучи, слід зазначити, що в одному з втулків був невеликий знос, тобто після екватора ідеального дзеркала це не вийшло, але місце було невеликим і посередині та значущою реакцією клапана не.

Тому я вирішив не перекладати. Окрім економії часу та нервів, ненаоренція також значно полегшує різання села, оскільки вісь не змикається. Мені здалося, що з рослини вирізано лише 45 градусів, але я вирізав усі 3, саме тому клапан повинен закрити більше, а обмін газом повинен покращитися. Про твердість SBC Zmzno було почуто багато.

Центральна камера була виготовлена ​​в області 1 ковпачки масляного скребка ZMZ 402, щоб після подрібнення її збільшився до закладеного 1.