Заміна акумуляторів у Nissan. Заміна акумуляторів у Nissan Teana

Заміна акумуляторів у Nissan

Візьміть останню літієву батарею 3 вольт, кладу його в тіло з плюсом “”, так що мінус-сторона “-“-“. Недарма вузли підвіски зношуються набагато раніше, ніж їх оголошений термін служби, і потребують заміни. Найяскравіші представники цього явища. це мовчазні блоки підвіски.

Заміна акумуляторів у Nissan Juke

Зміна ланцюга T30 T30 Nissan X-Trail складніша, ніж зміна пояса, але, ознайомившись із матеріалом, пропонованим нами. Відкладіть. З кінця є дві невеликі канавки.

Це місце, де ключ демонтував з брелок.

Далі візьміть викрутку, і щоб не подряпати корпус клавіатури, обгорнути край акумулятора в вену Nissan Juke з вузькою мікро-двою. Як замінити акумулятор у міхурі Nissan, обережно підніміть тіло викруткою, потім приклейте викрутку плоскою частиною в одній із знайдених поїздок з кінця ключового фобу і плавно відключіть дві акумулятори в животі Nissan Juke Belly Белька з 2.ї сторони. Щоб відокремити найвищу частину корпусу, вам потрібно покласти викрутку з викруткою, вставляючи її в канавку, щоб відключити брелок на дві половини, вам потрібно приклеїти викрутку, завантажити цю кінцеву частину корпусу, а потім Трохи більше з іншого боку.

Розподіляючи дві половинки, вийміть старий акумулятор плоскою викруткою, підбираючи її вгору. Покладіть старий акумулятор з викруткою, будьте обережні, щоб не знищити залізні електронні контакти за допомогою викрутки.

Крок.by.step інструкції для заміни

Ми з’ясували, що періодична заміна акумулятора вимагає трьох моделей з чотирьох. Розглянемо процес для кожного з них.

Для інтелектуального

Щоб розібратися з цим інструментом, вам знадобиться невелика хрестоподібна викрутка та канцелярський ніж. Покладіть пристрій з кнопками вниз і подивіться гвинт, що фіксує половинки голови. Ми вимикаємо його.

Ми вимикаємо фіксуючий гвинт

Ми вставляємо лезо ножа в проміжок, що проходить уздовж кінцевої частини, злегка поверніть її, тим самим відкривши засувки засувки.

Відкриття ключа Nissan за допомогою канцелярського ножа

Тепер корпус пристрою можна відкрити, як гайок. На одній його частині буде дошка з кнопками, з іншого. елементом живлення, встановленим мінусом вгору.

Акумулятор встановлений мінус вгору

Використовуючи ніж, ми виймаємо старий елемент харчування.

Поставте акумулятор з ножем і вийміть акумулятор

Ми встановили новий на місце часу, спостерігаючи за полярністю, і збираємо пристрій, не забуваючи обернути фіксуючий гвинт.

Заміна акумулятора та складання

Для розумного ключа

На одній із боків ми знаходимо замок, який прикріплений до шапки ключа. Візьміть рівну викрутку і перемістіть повзунок замку.

Ми переміщуємо слайдер замку

У той же час ми переміщуємо ковпачок і видалимо її з ключа.

Шапка, що покриває бороду, видаляється

В кінці ключового FOB ми знаходимо дві канавки під плоскою викруткою. До цього вони були закриті шапкою. Встановіть викрутку по черзі в кожному з них і з легким поворотом натисніть замки, що фіксують кришку. Не потрібно натискати на викрутку.

Вичавити кришку викруткою, щоб замки її відкривали

Вийміть кришку (на ній є кнопки та дошка управління) і побачите акумулятор, який ми вирішили замінити.

Видалення обкладинки з ключа

Ми натискаємо на елемент харчування ножем, виносимо і встановлюємо новий на своєму місці, спостерігаючи полярність (плюс вниз).

Заміна Nissan Baltic Autonomous Office

Встановіть кришку на місце, натисніть її на периметр, щоб усі засувки працювали надійно.

Асамблея інтелектуальна ключ nissan

Встановіть кришку на розміщення, перевірте експлуатацію ключа.

Заміна інтелектуального ключа на бороду інсульту

Ця модифікація не має шапки, і її буде легше відкрити. Навпаки з пропускної здатності ми знаходимо канавку. У цій моделі він один.

акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana

Канавка для відкриття брелок

Ми вставляємо плоску викрутку в канавку, притиснемося і трохи повертаємося, стискаючи кришку.

Поверніть викрутку, поки не з’явиться зазор між корпусом і кришкою

Зніміть кришку разом з кнопками та дошкою управління та перегляньте елемент живлення, встановлений мінусом вгору.

Інтелектуальний ключ розбирається

Ми натискаємо акумулятор ножем, виносимо його, змінюємо його на новий, спостерігаючи полярність. Покладіть кришку на місце, потягніть її, натискаючи по периметру.

Які ключі використовувались

Починаючи з 1995 року, Nissan почав оснащувати свої машини системою анти.крадіжки NAT. У міру розвитку системи клавіші змінилися. були додані нові функції, принцип використання змінився. Поки що є 4 типи електронних клавіш для автомобіля Nissan.

Ключ чіп

На вигляд, це звичайний механічний ключ з бородою (лезом, жало) та пластиковою головкою. Різниця полягає в тому, що мікросхема вбудована в голову.

Nissan Chap Key

Використовуйте його так само, як завжди. вставте двері в замок, поверніть, вставте в замок запалювання, обертається. А чіп потрібна для того, щоб автомобіль ідентифікував власника. Він робить це бездротовим способом, як і домофон розпізнає “свою” клавішу бездротового чіпа. Якщо ви можете відкрити двері, запустіть двигун. Фальсифікація. замки заблоковані. Такий ключ не має власного джерела живлення і практично вічний.

Інтелектуальний

Зовні це виглядає як попередній, має лише збільшену голову, на якій є дві кнопки.

Інтелектуальний ключ nissan

Використовуючи ці кнопки, ви можете віддалено заблокувати або розблокувати двері, не вставляючи сам ключ у замок дверей. Акумулятор використовується для живлення мікросхеми.

акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana
акумуляторів, nissan, teana

Розумний ключ

Цей “Кей” вже більше схожий на брелок, оскільки у нього немає бороди. Точніше, він має, але в складеному положенні це не видно.

акумуляторів, nissan, teana

Інтелектуальний ключ Nissan Qashqai

Різниця між цією системою та попередніми полягає в тому, що перед тим, як потрапити в салон і запустити двигун, брелок не потрібно взагалі видаляти з кишені. Як тільки власник знаходиться в безпосередній близькості від машини, самі двері замикаються. Кейкейн “ліворуч”. замки були заблоковані. За бажанням ви можете зняти або покласти кнопки кнопками. Борода інсульту допоможе.

Двигун запускається за допомогою “вертушки”, встановленого замість класичного блокування запалювання. Якщо в кабіні знаходиться кейс, поворот “вертушки” запустить двигун.

Друга версія інтелектуального ключа Nissan

Розумний ключ nissan

Найсучасніший інструмент, який виглядає як компакт.стиль. Вони оснащені Nissan Altima та п’ятим поколінням Teana (з 2013 року.). Бюхейн, як і інтелектуальна клавіша, оснащений складною бородою (механічний ключ) та кнопки.

Розумний ключ nissan

Ви можете потрапити в салон або заблокувати двері за допомогою кнопок. Щоб запустити двигун, просто натисніть кнопку Start Stop, розташовану на приладовій панелі. Якщо в кабіні знаходиться кейсайн, то двигун запуститься.

Сорти Nissan Keys

Система NAT. Існує кілька різновидів клавіш запалювання Nissan, кожен тип яких відповідає певній епоху системи іммобілайзера Nissan.

Найпростіші клавіші Nissan виглядають як звичайний ключ з пластиковою ручкою, всередині якого встановлюється мікросхема іммобіази.

Використання таких клавіш просте: повернувши його у замок дверей, власник входить у внутрішні приміщення автомобіля. І щоб запустити двигун, вам просто потрібно повернути клавішу Nissan у блоці запалювання.

Як замінити акумулятор у Nissan?

Для захисту від крадіжок автомобілів виробники надали ключ до додаткової електронної наповнення. Тому джерело живлення у вигляді акумулятора встановлюється в кожній клавіші мікросхеми. Це повинно періодично змінюватися. Заміна акумулятора в вени Nissan Tiida та інших марок японських автомобілів не потребує спеціальних навичок, але існує певна процедура дій, які необхідно спостерігати.

Залежно від модифікації, ключі можуть відрізнятися за своєю формою, принципом відкриття жало та мати додаткові функції.

У Nissan Tiida заміна акумуляторів у ключ не потребує спеціального інструменту. Для того, щоб дістатися до акумулятора, вам потрібно:

  • Відкрийте ключ (видаліть кришку).
  • Вставте в канавку на пластику або монету в канавку, що з’єднує дві частини ключа.
  • Відключіть тіло клавіші чіпа, натиснувши на одну з його половин.
  • Витягніть акумулятор і замініть його (акумулятор 2032).

Вироблений дублікат ключа без електронної наповнення дозволить лише відкрити замки автомобіля. Це не буде працювати, щоб запустити його, оскільки іммобілайзер, оснащений автомобілем, не отримає секретного коду з ключа.