Як змінити масляний ущільнювач заднього колінчастого вала на 402 двигун. Заміна начинки 402 двигуном

Як змінити масляний ущільнювач заднього колінчастого вала на 402 двигун

Витік зшиті нафти заднього колінчастого вала. це досить неприємна проблема, з якою стикаються багато власників автомобілів. Якщо герметик протікає, то масло забарвлює все в колі, після чого бруд та дорожній пил осідають на багатьох елементах

Essle в двигуні встановлюється на місці виходу циліндрового блоку.

Загалом на колінчастих валах використовуються дві масляні ущільнювачі. передня і ззаду. Тут ви можете прочитати про заміну передньої масляної ущільнення.

Нижче ми поговоримо про заміну заднього масляного ущільнення.

Якщо ви не хочете робити ремонт себе, ви можете довіряти професіоналам. Зв’яжіться з нами!

Що таке начинка для наповнення маслом?

Що це за елемент, і чому він вважається прокляттям двигунів?

Насправді начинка нафтового столу не є чимось оригінальним, і її не можна віднести до невдалих технічних рішень. Цей варіант для ущільнення заднього кінця колінчастого вала можна знайти не тільки на Волзі, але і на багатьох американських автомобілях, на деяких двигунах Mercedes, корабельних двигунах тощо.D. У нашій автомобільній промисловості нафта використовується на ZMZ 21, ZMZ 402, ZMZ 24, GAZ 21, GAZ 20, UMZ 414, UMZ 417 та їх модифікаціями. Начинка також розміщується на восьмициліндрових двигунах ZMZ (513, 523 і T.D.)

Структурно, начинка. це азбестовий шнур з графітовим просоченням, іноді з включенням мідного дроту (тепер виявляється фторопластична начинка). Шнур закладений у спеціальному кліпі, встановленому на випадок механізму на місці виходу з нього обертового валу. Кліп стискає начинку, і це, в свою чергу, примикає до одного боку до стінки затискача та тіла, а другий. до валу, забезпечує напругу і запобігає втрати олії.

Перевага цієї конструкції полягає в його простоті та низькій вартості, але головним недоліком є ​​те, що встановлення вимагає точності. На жаль, саме з точністю у багатьох автомобілях є великі проблеми. З цього і двигуни Volgovsky.

Заміна начинки для начинки. Перший етап, підготовчий

Як ми встановили, начинку винайшли не ідіоти, але вся секрет герметичності прихована у правильній установці. Давайте спробуємо виконати цю операцію самостійно. Для початку вам потрібно буде знайти щонайменше двох помічників (бажано чотирьох) або лебідку (може бути TAL), щоб видалити двигун із відділення. Досвідчені майстри розповідають про те, що ви можете змінити начинку і не вилучаючи двигун з автомобіля, просто знімаючи піддон і невеликий випуск корінного колінчастого вала Тубеля. Це, дійсно, можливо для автомобілів сім’ї Gaz 24 та Gaz 31, а також UAZS, вони мають можливість зняти піддон, не демонтуючи двигуна. Однак це надзвичайно незручно, і саме цей метод зробив вагомий внесок у казку про те, що двигун Волги не може, але текти. Ми зробимо все для себе та шляху.

Ми починаємо роботу з.під машини. Тому, якщо можливо використовувати спостережувальну яму, це буде набагато зручніше.

Злийте масло з двигуна. Злийте охолоджуючу рідину. Від’єднайте від двигуна все, що можна відключити знизу. Підвищіть двигун та коробку передач. Ми відкрутимо карданський вал. Ми відкрутимо контрольну точку.

Зніміть капюшон. Вийміть усі прикріплені з двигуна. Це не тільки зробить двигун не настільки важким, але й полегшить процедуру видобутку, а крім того, менш ймовірність, що ви зачепите щось, наприклад, газовий насос і зламаєте його. Зніміть радіатор. Вийміть подушки двигуна з променя. Зніміть головку блоку.

Ми прив’язуємо двигун з ременами і, повісивши його на трубі, за допомогою помічників ми видаляємо його з відділення. Детальніше про те, як видалити двигун Volga, прочитайте в окремому матеріалі, присвяченому спеціально цій темі.

Наслідки

Тепер, в порядку, ми розглянемо наслідки, які можуть виникнути при регулярному витоку з.під ущільнення масляного вала колінчастого вала. Ремінь ГРМ знаходиться поруч із передньою ущільнювальною ущільненням: у випадку двигуна, ремінь може швидше розірватися до перебігу роботи.

Встановлення переднього СК

Механізм зчеплення розташований поруч із задньою ущільнювальною ущільненням, і якщо витратний матеріал впаде на нього, система втратить свої характеристики тертя. Так чи інакше, але в першому та другому випадку потік рідини та забруднення двигуна неминучі,

Заміна начинки для начинки. Етап третій. Дефект

Тепер, коли двигун витягується, ми перевертаємо його вгору і поставимо його на сильну стабільну верстат або підготовлену платформу для цього. Раніше не забувайте витягувати стрижні та штовхачі часу і, підписавшись за фетровою ручкою, яка з них стояла, ми відклали сторону. Ми починаємо розбирати мотор. Ми відкрутимо піддон і видалимо його. Вийміть зчеплення і маховик. Ми ретельно дивимось на кришки корінних підшипників, ми знаходимо на них позначки, які вказують на порядок їх розташування. На всякий випадок ми робимо додаткові позначки з фетровою ручкою або кордером. Краще писати безпосередньо в числах (1, 2 і t.D.). Обкладинки не взаємозамінні, кожен під час складання повинен стояти суворо на своєму місці. Однак не потрібно повністю видаляти кришки. Ми випускаємо їхні болти для кількох революцій. Вийміть болти і вийміть тканину начинки. Видаліть кришку п’ятого радикального підшипника і вийміть старі прапори. Ретельно очистіть поверхні старого герметика. Ми викидаємо стару начинку і дивимось на стан поверхні, на якій він працював. Якщо є пошкодження валу, ми даємо йому ремонт. Це також дуже бажано мати спеціальне занурення нафти. На деяких валах це не в майстерні для ремонту колінчастих валів, він буде зроблений для невеликої доплати. Ми добре чистимо всі доступні деталі родовищ. Заміна начинки для начинки. Четвертий етап. Встановлення начинки

Ми збираємо все, що ми розібрали у зворотному порядку. Під час складання ми повинні використовувати динамометричний ключ. Не потрібно покладатися на свої сили, можливо, досвід сусіда в гаражі. Просто затягніть все, що повинно бути необхідним моментом, це не так складно і гарантує нормальну роботу двигуна. Найскладнішим моментом буде встановлення двигуна назад до відсіку, але ви впораєте.

Це вся робота. З розумними помічниками можна керувати за 3-4 години.

Якщо він тече, то ви не були обережними і намагалися спростити процес або суттєва шкода валу, або, можливо, присутній його удар/поздовжній рух.

П.С. Оскільки ви все ще зняли мотор:

Перевірте стан корінних підшипників, можливо, варто їх замінити. Можливо також, що вал вимагатиме ремонту. Замінити підтримуючі наполовину кілець; Оцінити стан поршневих кілець; Буде зручно негайно замінити ущільнення переднього колінчастого вала; Оцінити стан зчеплення та стискання підшипника; Перевірте, чи є сильна шкода короні маховика.

На видаленому двигуні всі ці процедури та необхідний ремонт, які ви легко зробите та не спокійно. Особливо доповнення для впертих людей, які занадто ліниві, щоб зняти мотор, але не надто ліниві робити роботу кілька разів

Ради фахівців

ESSLE виробляється з матеріалів різного ступеня щільності. Це робиться так, щоб вони були обрані типом олії. Якщо встановити масляні ущільнення для мінеральних масел, а синтетика буде затоплена в двигуні, то ущільнювачі можуть розчинятися.

змінити, масляний, ущільнювач, заднього, двигун

Перед встановленням ущільнювача випробувана на колінчастому валі. Поверхня кузова ущільнення та колінчастого вала змащена маслом. Після встановлення перевірте умову. Якщо витоки не спостерігаються, то все вийшло успішно. Експерти також консультують одночасно змінювати ущільнення моторного масла. як задній, так і передній.

Заміна начинки без видалення двигуна:

злити масло; Відпустіть опори двигуна, перемішайте двигун і спробуйте підняти його якомога більше; Вийміть піддон, щоб не зламати приймач нафти і не придушити олією, що залишилося в піддоні; Підтримайте колінчастий вал і випустіть корінні підшипники; Відкрутіть нижній кліп начинку; Спробуйте послабити затягування верхньої половини кліпу; смоктати стару начинку; засунути сильний гнучкий дріт через верхній кліп; Обріжте кінець начинки так, щоб він виявився конусом (наприклад, заточування олівців), прив’язуйте його до дроту, жир з твердим і приймає вал, розтягніть начинку через верхній затискач; Виріжте загострену наконечник. Розріжте краї входами 2-3 мм; Зберіть все назад; здивувати, як довго це вийшло; Подорожуйте пару днів, переконайтеся, що начинка протікає, і робіть усе так, як це має бути.

Ми робимо все так само, як у попередній версії, але розуміємо, що нормально не розтягувати начинку дротом, що він буде деформований і не буде ущільно ущільно; Ми не видаляємо начинку з верхньої частини затискача, а натомість намагаємось запечатати її через відповідний розпір, постукуючи з кінців; Для нижньої частини кліпу ми вирізаємо начинку за допомогою рівних поглиблень, утворених у верхньому затискачі за допомогою судна в додаткових 2-3 мм; Збирати; Ми переконані, що він тече; Ми переробляємо це, як очікувалося.

Як правильно встановити крок на 402 відео двигун

Використовуйте лише високу якість (“Mercedes”) і поставити обертанням колінчастого вала на керуванні маслом шляхом плетіння. Номер начинки A 001 997 12 41. Нормальний аналог Ельрінга після того, як стукала набивання молотком. Відріжте не під коренем (залишаючи 1-1,5 мм)-власника. Змастіть прапори герметиком і, встановлюючи, забивайте їх за допомогою бороди до належної посадки, а не вирізати кінці. З того часу, як під час встановлення кришки з начинкою вони трохи ковзають вгору.

Привіт. Я замовив начинку з Муруса на вашій кількості, порівняно з небом і землею, звичайно, з “нашим”. Вона форма, дуже щільна, і наша. як мереживо з зношеного взуття, спить і розпадається. Тільки питання, начинка Merce тонша за наше, це нічого?

є фото, інакше я не можу зрозуміти схему

Я демонтував новий двигун UAZ, і там начинка проти вовни! Тепер я зачиняю ріпу, як її поставити.

де є начинка на наповнення Mercedes

тобто, як би, з кінчиком до руху колінчастого вала?

Сьогодні, до речі, я відкрив дно, подивився, а начинка проти уривку. це квадрат, проти вовни, а не різкий кінець чомусь?!

І хто це поставив? Просто деякі це якось висловили, не звертаючи уваги на повороти

Я дкма, витягнув рослину, і вона вже розсипалася в моїх руках ідеєю зустрітися, якщо, навпаки

Я поклав Мерсвську, я згорнув його, потім вставив спалахи рясно з маслом, вирізав кінці лише після встановлення начинкової кришки після її затягування.Зазвичай, ні?

Вам потрібно розгорнути щось на зразок ручки молотка, на канавці, ніби “поглиблювати” коченням у канавку, ви повинні посадити герметик на герметик, а сама кришка. це також. Коли ви ставите кришку на місце, вам потрібно в’язати прапори бородою, а також (ноги прапорів) не ковзають вгору, коли ви кладете кришку. І лише тоді розріжте решту

Ясно.Необхідно відкрити кришку і зробити це для нового, поки піддона видаляється.До речі, я роблю, як ваше повітря з 406.го, я прочитав, що ви вставляли банку кави в кути, я пішов іншим шляхом і поклав корпуси з балончиків фарби автомобіля, вони довші ( Опір повітряного потоку менший) і розмір кліща в Тіку.І ще одне питання, що лежить під часул.черепахи, яку ви самі зробили?У нас просто немає у продажу, у мене є десяток магазинів і не зміг його знайти.

Ви можете просто зробити банки з пароніту не в кутах, а в гофрі

Правильна установка Omnivy Nabovy ZMZ 402

Використовуйте лише високу якість (“Mercedes”) і поставити обертанням колінчастого вала на керуванні маслом шляхом плетіння. Номер начинки A 001 997 12 41. Нормальний аналог elring

Раніше вибивали начинку молотком, жир рясно маслом і щільно встановіть силу в канавках. Відріжте не під коренем (залишаючи 1-1,5 мм)-власника. Змастіть прапори герметиком і, встановлюючи, забивайте їх за допомогою бороди до належної посадки, а не вирізати кінці. З того часу, як під час встановлення кришки з начинкою вони трохи ковзають вгору.

Коментарі 48

Привіт. Я замовив начинку з Муруса на вашій кількості, порівняно з небом і землею, звичайно, з “нашим”. Вона форма, дуже щільна, і наша. як мереживо з зношеного взуття, спить і розпадається. Тільки питання, начинка Merce тонша за наше, це нічого?

є фото, інакше я не можу зрозуміти схему

Я демонтував новий двигун UAZ, і там начинка проти вовни! Тепер я зачиняю ріпу, як її поставити.

де є начинка на наповнення Mercedes

тобто, як би, з кінчиком до руху колінчастого вала?

Сьогодні, до речі, я відкрив дно, подивився, а начинка проти уривку. це квадрат, проти вовни, а не різкий кінець чомусь?!

І хто це поставив? Просто деякі це якось висловили, не звертаючи уваги на повороти

Я дкма, витягнув рослину, і вона вже розсипалася в моїх руках ідеєю зустрітися, якщо, навпаки

Я поклав Мерсвську, я згорнув його, потім вставив спалахи рясно з маслом, вирізав кінці лише після встановлення начинкової кришки після її затягування.Зазвичай, ні?

Вам потрібно розгорнути щось на зразок ручки молотка, на канавці, ніби “поглиблювати” коченням у канавку, ви повинні посадити герметик на герметик, а сама кришка. це також. Коли ви ставите кришку на місце, вам потрібно в’язати прапори бородою, а також (ноги прапорів) не ковзають вгору, коли ви кладете кришку. І лише тоді розріжте решту

Ясно.Необхідно відкрити кришку і зробити це для нового, поки піддона видаляється.До речі, я роблю, як ваше повітря з 406.го, я прочитав, що ви вставляли банку кави в кути, я пішов іншим шляхом і поклав корпуси з балончиків фарби автомобіля, вони довші ( Опір повітряного потоку менший) і розмір кліща в Тіку.І ще одне питання, що лежить під часул.черепахи, яку ви самі зробили?У нас просто немає у продажу, у мене є десяток магазинів і не зміг його знайти.

Ви можете просто зробити банки з пароніту не в кутах, а в гофрі

Привіт, почувши, що ви можете встановити масляну печатку замість начинки, хтось робив чи знав, як це робиться?

Коментарі 33

До речі про герметик. Перед використанням на день я відкриваю і мазаю будь.який шматок праски. За день це можна побачити для якості. Якщо воно розсипається, то мука, і якщо гума стала, то це добре.

Я особисто годував понад 402.е, і оскільки скарг не було, я думаю, що я можу поділитися своїм досвідом, принаймні з точки зору палі. (На моїй Волзі я, як правило, змінював начинку, не виймаючи двигун з.під капота.) (але це вся тексти пісень) Отже: салькова начинка від Mercedes, в середньому в країні, коштує близько 200. Її переваги полягають у тому, що він, на відміну від “рідних” коси, продається вже по сформованню за радіусом, і він має краще просочення. Щоб встановити це, потрібен гострий ніж (нож “канцтовари” добре підходить), трохи герметика (лише не від компанії Abro, бо лайно рідко), ну, нові “прапори”. Спочатку вам потрібно підготувати саму інсталяційну начинку. (Спочатку це трохи більший діаметр). Розріжте начинку в розмірі таким чином, що під час пристосування на колінчасте вал це найбільше підходить до ознак масла. А тепер найосновніший чіп! УВАГА! Потрібно вирізати начинку з обох боків під одним кутом, так що під час встановлення з’єднані кінці сумісні “в одному цілому”. Під час різання необхідно поставити на площину і суворо перпендикулярно до площини, вирізати один кінчик під кутом близько 45 градусів. Потім покладіть на начинку на масляній нитці колінчастого валу, зробіть виїмку і відріжте другий кінець на ньому розміром і під тим же кутом. Під час встановлення необхідно розмістити начинку в канавку блоку двигуна, щоб середина площин кінця різання начинки знаходилася в одній площині з блоковою поверхнею знімної стінки блоку та суглоб був прямо в напрямку руху машини. При этом саму набивку надо расположить так: Если перевернуть двигатель «кверху ногами» и смотреть на него «сзади» (со стороны съемной стенки блока), то плоскость стыка должна быть слева (с противоположной стороны от маслофильтра и бензонасоса), и должна быть направлена під кутом

Що таке начинка для наповнення маслом?

Що це за елемент, і чому він вважається прокляттям двигунів?

Насправді начинка нафтового столу не є чимось оригінальним, і її не можна віднести до невдалих технічних рішень. Цей варіант для ущільнення заднього кінця колінчастого вала можна знайти не тільки на Волзі, але і на багатьох американських автомобілях, на деяких двигунах Mercedes, корабельних двигунах тощо.D. У нашій автомобільній промисловості нафта використовується на ZMZ 21, ZMZ 402, ZMZ 24, GAZ 21, GAZ 20, UMZ 414, UMZ 417 та їх модифікаціями. Начинка також розміщується на восьмициліндрових двигунах ZMZ (513, 523 і T.D.)

Структурно, начинка. це азбестовий шнур з графітовим просоченням, іноді з включенням мідного дроту (тепер виявляється фторопластична начинка). Шнур закладений у спеціальному кліпі, встановленому на випадок механізму на місці виходу з нього обертового валу. Кліп стискає начинку, і це, в свою чергу, примикає до одного боку до стінки затискача та тіла, а другий. до валу, забезпечує напругу і запобігає втрати олії.

Перевага цієї конструкції полягає в його простоті та низькій вартості, але головним недоліком є ​​те, що встановлення вимагає точності. На жаль, саме з точністю у багатьох автомобілях є великі проблеми. З цього і двигуни Volgovsky.

Що таке начинка для наповнення маслом?

Що це за елемент, і чому він вважається прокляттям двигунів?

Насправді начинка нафтового столу не є чимось оригінальним, і її не можна віднести до невдалих технічних рішень. Цей варіант для ущільнення заднього кінця колінчастого вала можна знайти не тільки на Волзі, але і на багатьох американських автомобілях, на деяких двигунах Mercedes, корабельних двигунах тощо.D. У нашій автомобільній промисловості нафта використовується на ZMZ 21, ZMZ 402, ZMZ 24, GAZ 21, GAZ 20, UMZ 414, UMZ 417 та їх модифікаціями. Начинка також розміщується на восьмициліндрових двигунах ZMZ (513, 523 і T.D.)

Привіт. Я замовив начинку з Муруса на вашій кількості, порівняно з небом і землею, звичайно, з “нашим”. Вона форма, дуже щільна, і наша. як мереживо з зношеного взуття, спить і розпадається. Тільки питання, начинка Merce тонша за наше, це нічого?

є фото, інакше я не можу зрозуміти схему

Я демонтував новий двигун UAZ, і там начинка проти вовни! Тепер я зачиняю ріпу, як її поставити.

де є начинка на наповнення Mercedes

тобто, як би, з кінчиком до руху колінчастого вала?

Сьогодні, до речі, я відкрив дно, подивився, а начинка проти уривку. це квадрат, проти вовни, а не різкий кінець чомусь?!

І хто це поставив? Просто деякі це якось висловили, не звертаючи уваги на повороти

Я дкма, витягнув рослину, і вона вже розсипалася в моїх руках ідеєю зустрітися, якщо, навпаки

Я поклав Мерсвську, я згорнув його, потім вставив спалахи рясно з маслом, вирізав кінці лише після встановлення начинкової кришки після її затягування.Зазвичай, ні?

Вам потрібно розгорнути щось на зразок ручки молотка, на канавці, ніби “поглиблювати” коченням у канавку, ви повинні посадити герметик на герметик, а сама кришка. це також. Коли ви ставите кришку на місце, вам потрібно в’язати прапори бородою, а також (ноги прапорів) не ковзають вгору, коли ви кладете кришку. І лише тоді розріжте решту

Ясно.Необхідно відкрити кришку і зробити це для нового, поки піддона видаляється.До речі, я роблю, як ваше повітря з 406.го, я прочитав, що ви вставляли банку кави в кути, я пішов іншим шляхом і поклав корпуси з балончиків фарби автомобіля, вони довші ( Опір повітряного потоку менший) і розмір кліща в Тіку.І ще одне питання, що лежить під часул.черепахи, яку ви самі зробили?У нас просто немає у продажу, у мене є десяток магазинів і не зміг його знайти.

Ви можете просто зробити банки з пароніту не в кутах, а в гофрі

Заміна начинки для начинки. Перший етап, підготовчий

Як ми встановили, начинку винайшли не ідіоти, але вся секрет герметичності прихована у правильній установці. Давайте спробуємо виконати цю операцію самостійно. Для початку вам потрібно буде знайти щонайменше двох помічників (бажано чотирьох) або лебідку (може бути TAL), щоб видалити двигун із відділення. Досвідчені майстри розповідають про те, що ви можете змінити начинку і не вилучаючи двигун з автомобіля, просто знімаючи піддон і невеликий випуск корінного колінчастого вала Тубеля. Це, дійсно, можливо для автомобілів сім’ї Gaz 24 та Gaz 31, а також UAZS, вони мають можливість зняти піддон, не демонтуючи двигуна. Однак це надзвичайно незручно, і саме цей метод зробив вагомий внесок у казку про те, що двигун Волги не може, але текти. Ми зробимо все для себе та шляху.

Використовуйте лише високу якість (“Mercedes”) і поставити обертанням колінчастого вала на керуванні маслом шляхом плетіння. Номер начинки A 001 997 12 41. Нормальний аналог Ельрінга після того, як стукала набивання молотком. Відріжте не під коренем (залишаючи 1-1,5 мм)-власника. Змастіть прапори герметиком і, встановлюючи, забивайте їх за допомогою бороди до належної посадки, а не вирізати кінці. З того часу, як під час встановлення кришки з начинкою вони трохи ковзають вгору.

Заміна начинки для начинки. Сцена другий. Демонтаж

Ми починаємо роботу з.під машини. Тому, якщо можливо використовувати спостережувальну яму, це буде набагато зручніше.

Злийте масло з двигуна. Злийте охолоджуючу рідину. Від’єднайте від двигуна все, що можна відключити знизу. Підвищіть двигун та коробку передач. Ми відкрутимо карданський вал. Ми відкрутимо контрольну точку.

Зніміть капюшон. Вийміть усі прикріплені з двигуна. Це не тільки зробить двигун не настільки важким, але й полегшить процедуру видобутку, а крім того, менш ймовірність, що ви зачепите щось, наприклад, газовий насос і зламаєте його. Зніміть радіатор. Вийміть подушки двигуна з променя. Зніміть головку блоку.

Ми прив’язуємо двигун з ременами і, повісивши його на трубі, за допомогою помічників ми видаляємо його з відділення. Детальніше про те, як видалити двигун Volga, прочитайте в окремому матеріалі, присвяченому спеціально цій темі.

Отже, нам потрібно:

помічники; сильна мотузка для того, щоб витягнути двигун за допомогою його допомоги (багато хто використовує для цього парашутне слінг або старі ремені безпеки); труба довжиною близько трьох метрів; Інструменти: Кінці та об’єднані клавіші, потужна щілина викрутки, гніздо, динамометрична ключ, гострий ніж, помилковий.фальсе.спалах або старий первинний вал коробки передач (для центру зчеплення), фетрова ручка для підписання деталі та позначки; Витратні матеріали: моторне масло, бензин або розчинник та щітка грубою купою для промивання деталей, автомобіля (ви можете побути сірим, ви можете червоний абро), ганчірник; Деталі: Нова начинка (найкраще взяти так.зведений «Mercedes», звичайно, це не має нічого спільного з Mercedes, але він дуже підходить для нас), прапори, набір обрізки піддону, прокладання під головою блоку;

Тепер нам потрібно знайти хорошу платформу з навісом або гаражем, але вона повинна бути достатньо просторою, щоб зробити, де обернутися з мотором. Виберіть потрібний час і перейдіть до процедури.

Заміна начинки для начинки. Етап третій. Дефект

Тепер, коли двигун витягується, ми перевертаємо його вгору і поставимо його на сильну стабільну верстат або підготовлену платформу для цього. Раніше не забувайте витягувати стрижні та штовхачі часу і, підписавшись за фетровою ручкою, яка з них стояла, ми відклали сторону. Ми починаємо розбирати мотор. Ми відкрутимо піддон і видалимо його. Вийміть зчеплення і маховик. Ми ретельно дивимось на кришки корінних підшипників, ми знаходимо на них позначки, які вказують на порядок їх розташування. На всякий випадок ми робимо додаткові позначки з фетровою ручкою або кордером. Краще писати безпосередньо в числах (1, 2 і t.D.). Обкладинки не взаємозамінні, кожен під час складання повинен стояти суворо на своєму місці. Однак не потрібно повністю видаляти кришки. Ми випускаємо їхні болти для кількох революцій. Вийміть болти і вийміть тканину начинки. Видаліть кришку п’ятого радикального підшипника і вийміть старі прапори. Ретельно очистіть поверхні старого герметика. Ми викидаємо стару начинку і дивимось на стан поверхні, на якій він працював. Якщо є пошкодження валу, ми даємо йому ремонт. Це також дуже бажано мати спеціальне занурення нафти. На деяких валах це не в майстерні для ремонту колінчастих валів, він буде зроблений для невеликої доплати. Ми добре чистимо всі доступні деталі родовищ. Заміна начинки для начинки. Четвертий етап. Встановлення начинки

Затоплення задньої нафтової ущільнювача колінчастого вала є проблемою, відомим багатьом Воллексом з двигунами 24D/2401/402. Багато прокляття двигуна Завольжського, звинувачуючи його у огидній якості запасних частин, хтось гріє за синтетику, хтось каже, що на нормальних двигунах немає років, але часто проблема в руках, що ростуть із відомого місця і У жалюгідності та лінощів людина, яка сортує мотор. Коли я купив машину, я проїхав на ньому близько 50 кілометрів, а потім негайно почав «капіталізувати», і мої знання в двигунах були на рівні 8 класу середньої школи. Я навіть не вимірював стиснення, я вирішив, що двигун “втомився” і почав розбирати. Все ще не марно. Я виявив, що один із компресійних кільця першого циліндра лопнув. Після того, як він зібрав і почав їздити, він помітив дратівливий нагляд під час зборів, після того, як він побачив краплю нафти, що тече з кришок дзвіночка. Можливо, вони були, звичайно, раніше, але я не помітив. Я вирішив, що мені доведеться це виправити, витягнути мотор і почав викупити, що вже є зовсім інша історія. Покладіть нову печатку, і “в той же час” новий поршень, зібраний, пішов на АЗС, і яке було розчарування, коли він знайшов усі ті ж краплі нафти після прибуття. Я забив, я вирішив, що якщо нафта не стікає з Волги, її, мабуть, не було, і почав їздити далі, літ наповнення 200-300 кілометрів. Нещодавно наткнувся на 24.com у цікавій статті, ось цитати з неї: і зовсім недавно, після того, як я натиснув новий фільтр вуглеводів Volgovsk витоки масла з.під трамвайну, і після того. Що ми можемо сказати про масляну ущільнення, текти потоком. Мені прийшло в голову, що якщо олія бульбашки через зонд, то, мабуть, надмірний тиск у картері. Я не грішила на кільцях, бо їм було 4 тисячі. Я вирішив, що проблема вентиляції картера. Я відкрутив кришку фільтра і що я бачу? Відкриття звукозапису закрито фільтром! Як я цього раніше не помічав?! Не може бути прохідності мови. Поклавши палець до отвору, я зрозумів, що гази не проходять через шланг! Так і є! Я видаляю шланг взагалі, і спостерігаю, як виходять гази з труби. Я занурююся під машину, і я бачу останню краплю з кришки дзвону, що летить у повітрі. Наступна крапля замерзає шланг був дуже довгим, а в одному місці був трохи переповнений. Мабуть, крихітні частинки олії виходять з газами з капюшоном, і з часом, накопичуючи, вони утворили пробку в нижній точці мого довгого провисаючого шланга. Більше того, якраз у цьому місці шланг був трохи скручений і розширений.Вентиляційний шланг картера був зроблений так само перед мною, і я не надав цьому жодного значення. Як виявилося, марно. Подивившись на цю справу, і в той же час, читаючи статтю про встановлення K135, я вирішив встановити собі фільтр з 406 з гофром, як на останній фотографії. А влітку це вже 135 вуглеводів. Звичайно, я хотів би поставити фільтр на те саме місце, але підсилювач гальма заважає. У гаражі лежить з 2410, що в той же час з циліндром вам потрібно оцінити його стан і, ймовірно, керувати ним, випустивши місце, адже тепер цей підсилювач займає багато місця тому чекайте, слідкуйте за Розробка подій у БЗ і не забувайте натиснути “мені подобається” і підписатися))))) Я не буду залишатися в боргу)))))

Я висловлюю свою велику подяку Мортісу (з Газ-24.com)

Складання

Я почав збірку, замінивши Танчік новим від газелі, закручуючи його на 18:

У термостаті лихоманка коштувала дефектів лиття, що покращить циркуляцію теплоносія на фракціях:

Також трохи «розщеплювати» канал для подачі олії з прокляття до опори осі рокера (видно на фотографії), були невеликі задишки:

Потім я почав замінювати поршневі кільця. До цього він ретельно вискочив кут з поршня (виявляється, алюміній):

Далі ми змінюємо начинку для герметизації масла. Я купив дешево за 15, змінився лише в нижньому власнику, оскільки колінчастий вал не видаляв. Незважаючи на все це, ця 15 на начинка проводить синтетику TNK 5V40 TNK з періодичною просуванням двигуна до 5000 оглядів. Наскільки я розумію, начинка тече з великими ударами, з сильним зносом шиї та вкладишів.

Наступним кроком є ​​встановлення HBC на шпильці. Взагалі, на всіх шпильках/болтах, схильних до підкислення, я поранив тонус фуму, він розірветься у навантажених місцях, і порожнини заповнюються, саме тому іржа не утворюється в них. Сам фум-Лент нікуди не піде:

Заміна начинки для начинки. П’ятий етап. Складання

Ми збираємо все, що ми розібрали у зворотному порядку. Під час складання ми повинні використовувати динамометричний ключ. Не потрібно покладатися на свої сили, можливо, досвід сусіда в гаражі. Просто затягніть все, що повинно бути необхідним моментом, це не так складно і гарантує нормальну роботу двигуна. Найскладнішим моментом буде встановлення двигуна назад до відсіку, але ви впораєте.

Це вся робота. З розумними помічниками можна керувати за 3-4 години.

Якщо він тече, то ви не були обережними і намагалися спростити процес або суттєва шкода валу, або, можливо, присутній його удар/поздовжній рух.

П.С. Оскільки ви все ще зняли мотор:

Перевірте стан корінних підшипників, можливо, варто їх замінити. Можливо також, що вал вимагатиме ремонту. Замінити підтримуючі наполовину кілець; Оцінити стан поршневих кілець; Буде зручно негайно замінити ущільнення переднього колінчастого вала; Оцінити стан зчеплення та стискання підшипника; Перевірте, чи є сильна шкода короні маховика.

На видаленому двигуні всі ці процедури та необхідний ремонт, які ви легко зробите та не спокійно. Особливо доповнення для впертих людей, які занадто ліниві, щоб зняти мотор, але не надто ліниві робити роботу кілька разів

Біг

Первинне шліфування кілець проводили органом.бочком (кривим закусоком), тобто, коли GBC не був встановлений, я вилив олію зверху в рукав і закручений. Тобто, я виявився паузою, я підхід. 50 дробів. Це стало особливо щільно після заміни начинки, я в цілому зробив його руками близько 500-1000 обертів, як результат, двигун розпочався без напруги. Я згорнувся в тій же нафті, в якій я пішов до столиці. напівсинтетика TNK 10B40. Під час руху я намагався провести 2100 революцій, не просуваючи більше 2500. Без будь.якої динамічної духовки. Граючи по місту тиждень, потім зробив почесне коло навколо міста, близько 80 км по обхідній дорозі. У той же час він їхав суворо 2100 об / хв у 5.му передачі. це близько 80 км год на ZHPS, спідометр становив 90. Я весь час бився з рідиною олії, і до моменту завершення 1000 км всі канали витоку були усунені, і я перейшов на синтетику з спокійною совістю.

Власне, причина відкриття двигуна. це ще одна успішна настройка. перенесення та ломування GBC. В результаті повторного обробки HBC я поділюсь своїми спостереженнями. Мінеральні родовища відносно просто відмиті посудомийною машиною. Неможливо було видалити лак з синтетики простим, але я не особливо. Розгортаючи втулки, я знайшов технологію їх ідеального розгортання на першому будинку, будь-яким чином один рукав розгортається, будь-яким чином буде мінімальний фон, будь-який спосіб буде мінімум. Після цього затисніть два рукави з кутами, використовуючи перший розширений як провідник. Як результат, розгортання йде відповідно до ідеальної трафірії з мінімальними відхиленнями. Далі, що стосується різання села, то камеру краще зробити широкий 2. 2,5 мм, факт полягає в тому. Як результат, ви отримуєте увігнуту камеру, яка погано працює на застуду. Крім того, камера повинна бути на зовнішньому краю клапана. це покращить заповнення циліндрів. Детальніше читайте у статті про настройку GBC. Крім того, ви не повинні нехтувати коригуванням зазору клапанів, мої входи досить сильні. Я думаю, що причини недостатньо. Я встановив сталеві стрижні, я обчислив необхідний проміжок 0,15. Тепер я замінив впускні клапани, і тепер зазор зі сталевими стрижнями встановить 0,1 мм. Ну, при усуненні HBC значні труднощі відбиваються з путівників. За допомогою цієї збірки двигуна я покрив довготермінову керуючу теплопровідну пасту. Одиночні шапки Kirovotysk Oil показали себе ідеально, покладіть нові. Однією з причин зменшення зазору від рокера до тарілки є заклепування тарілки та поглиблення сухарів глибше. Тому я змінив усі клапанні таблички.

Заміна начинки для начинки. Сцена другий. Демонтаж

Ми починаємо роботу з.під машини. Тому, якщо можливо використовувати спостережувальну яму, це буде набагато зручніше.

Злийте масло з двигуна. Злийте охолоджуючу рідину. Від’єднайте від двигуна все, що можна відключити знизу. Підвищіть двигун та коробку передач. Ми відкрутимо карданський вал. Ми відкрутимо контрольну точку.

Зніміть капюшон. Вийміть усі прикріплені з двигуна. Це не тільки зробить двигун не настільки важким, але й полегшить процедуру видобутку, а крім того, менш ймовірність, що ви зачепите щось, наприклад, газовий насос і зламаєте його. Зніміть радіатор. Вийміть подушки двигуна з променя. Зніміть головку блоку.

Ми прив’язуємо двигун з ременами і, повісивши його на трубі, за допомогою помічників ми видаляємо його з відділення. Детальніше про те, як видалити двигун Volga, прочитайте в окремому матеріалі, присвяченому спеціально цій темі.