Заміна задніх прокладок Nissan Qashqai J11 електронним ручним рухом. Заміна тилу…

Як замінити задні гальмівні колодки Nissan Qashqai своїми руками

Кросовер Nissan Qashqai почав вироблятися в 2006 році, а через рік я потрапив у топ.10 найкращих автомобілів у Європі. Автомобіль оснащений сучасною системою дискового гальмування як на передній, так і на задній осі.

Для 7-ї локальної версії названого Nissan Qashqai 2 з повним приводом та 2-літровим бензиновим двигуном використовуються гальмівні диски збільшеного розміру 320 мм. і колодки з збільшеною робочою поверхнею.

З появою другого покоління у 2014 році система паркувальних гальм також була піддана вдосконаленню. барабанні колодки ручного русла були замінені на гальмівну систему електромеханічного паркування (EPB).

Для правильного вибору та заміни гальмівних колодок Nissan Qashqai необхідно розглянути статті та відмінні функції для деяких модифікацій автомобіля

Коли вам потрібно змінити задні гальмівні колодки на Нісан QASHQAI

Задні прокладки автомобіля Nissan Qashqai, залежно від стилю водіння, медсестра 40-50 тисяч. км.

Ознаки зносу задніх гальмівних колодок з’являються наступним чином:

 • Під час гальмування з боку колеса з’являється характерний металевий брязкальце.
 • Відстань гальмування помітно збільшується.
 • Гальма задніх коліс спрацьовували.
 • Зберігає паркувальне гальмо погано.

Які задні гальмівні прокладки вибрати на Nissan Qashqai

Перша генерація Nissan Qashqai оснащений передніми та задніми дисками гальмами, робота з паркувальними гальмами виконується окремими барабанними колодками з ручним приводом. Вся система гальм на Qashqai J10 виробляється японською компанією Akebono, включаючи гальмівні майданчики.

У більшості випадків, на практиці, оригінальні прокладки Nissan D1060-JD00A та зчеплення Akebono AN-751WK однакові, оскільки Akebono надає дані “витратні матеріали” Nissan Conveyor

Передні колодки для диска Оригінальні D1060-JD00A Оригінальні передні гальмові прокладки для вентиляційного гальмівного диска з діаметром 296 мм мають статтю D1060-JD00A, також KS Numbers-41060-JD00A, D1060-3ub0a. Оригінальні задні гальмівні прокладки йдуть під номером витоки D4060-JA00A, колодки зі статтею 44060-8H3X5 також підходять. Розглянемо детальніше список аналогів та оригінальних майданчиків для Qashqai J10 (2006. 2014.V.):

Задні дискові гальмівні колодки Qashqai J10

Задні барабанні колодки парковки гальмо Qashqai J10

Задні дискові гальмівні колодки Qashqai J11

Задні гальма Nissan Qashqai

Перед початком роботи автомобіль встановлюється на плоскому майданчику. Гайки колеса раніше розбиті, машина фіксується, паркувальне гальмо вимикається. Автомобільні удари ззаду, відкручують і задні колеса видаляються.

Об’єкт роботи стає зрозумілим, після чого можна оцінити стан гальмівного диска. Якщо його поверхня буде зношена нерівномірно з хвилями, нецікаво ставити на нього нові прокладки, оскільки вони швидко провалюються. У цьому випадку заміна прокладок робиться одночасно із заміною диска.

Заміна задніх прокладок Nissan Qashqai виготовляється в такому порядку:

 • Демонтаж ручного гальмівного приводу. Він виготовляється після попереднього видалення пружини за допомогою викрутки.
 • Відкрутіть ключем фіксуючої гайки, яка містить кінчик ручного гальмівного кабелю.
 • Від’єднання ручного гальмівного кабелю з видаленням тарілки та гачка, після чого він призначений на бік.
 • Натискання циліндрів супорта з колодки за допомогою викрутки.
 • Порятунок суппорт убік і фіксуючи його за допомогою дроту, щоб під час роботи не пошкодив шланг гальмівної системи, підключеної до нього.
 • Видалення старих прокладок, після яких можна оцінити ступінь та особливості зносу, а також якість.
 • Встановлення нових прокладок на місці. Колондри повинні ходити легко і без зусиль. В іншому випадку бічні тарілки витягуються і ретельно очищають їх від бруду, після чого все легко поставити.
 • Встановлення суппорт. Він має 4 канавки, а зсередини прокладки PIMPA, посередині яких після встановлення має бути одна з канавок, що забезпечує фіксацію супорта.
 • У випадку з м’яким для посадки супорта, кріплення болти скручені, але не затягнуті. Після вивчення заднього блоку: прищів прищів у канавці та зазор, який залишається мінімальним. Якщо поставити суппортер непросто, вам потрібно налаштувати його, що буде описано нижче.
 • Втягування болтів монтажних супортів. Після встановлення колеса вам потрібно спробувати прокрутити його. Якщо воно не зупиняється відразу, і обертання відбувається легко, збірка робиться правильно.
 • Підключення гальмівного кабелю. Після підключення його потрібно повернути, а колодки турбують і перешкоджають обертанням, після того.
 • За допомогою м’якої гальмової педалі накачайте всю систему.

Як налаштувати суппорт на інструкції Nissan Qashqai

Процес налаштування супорта (обертання поршня) зручно проводиться за допомогою спеціальних плоскогубців. Якщо необхідно поновити проміжок (незмінний), обертання капелюха здійснюється за годинниковою стрілкою, із зменшенням. у зворотному напрямку відкрутити його. Встановивши суппорт і досягнувши необхідної проміжки, вони контролюють вхід у пазу сутенерів з обох боків.

Це фундаментальний момент, оскільки у випадку неправильної збірки неправильна гальмівна операція може завдати шкоди його елементам або провокуючи аварію. Після завершення зазор, кріпильні болти щільно скручені. Потім покладіть колесо на місце і обертайте його: обертання повинно відбуватися без гальмування. Якщо уповільнити, все розібрано, розрив відкрутиться на чверть повороту, і знову правильна збірка перевіряється обертанням колеса.Відкрутіть болти фіксації супорта.

Існує багато позитивних відгуків у роботі прокладки Bosch, але вони обережно і трохи пилу. Advics/Sumitomo, TRW, Akebono. офіційні постачальники конвеєрів! Тож немає сумнівів у якості їх продукції. Прокладки Nibk досить часто стикаються з підробкою, тому в мережі є багато суперечливих відгуків. Ця ж ситуація стосується інших популярних брендів, таких як Ferodo, Sangsin.

Вибираючи найкращі гальмівні прокладки, важливо звернути увагу на країну виробництва та ознаки “оригінальності” запчастин, оскільки якість накладок і, відповідно, ефективність гальм та найважливіша безпека руху, сильно залежить від цього, тому шукайте, що це не найкращий вибір вибору!

Заміна задніх прокладок Nissan Qashqai J11 електронним ручним рухом

Кросовер Nissan Qashqai почав випускати в 2006 році. Перше покоління з тілом J10 було зроблено з 2006 по 2014 рік з рестайлінгом у 2010 році. На передніх та задніх колесах цього автомобіля була встановлена ​​надійна система дискового гальмування. Паркувальне гальмо було представлено барабанною системою.

Друге покоління J11, яке вийшло на ринок у 2014 році і все ще здійснюється (рестайлінг у 2017 році) зазнав пари змін, постраждалих та гальмування. Дискові гальма залишалися незмінними, але барабанні прокладки були замінені електромеханічним ручним гальмом.

Коли подушечки потрібні?

Книга користувача Nissan Qashqai вказує на період, коли настає час замінити гальмівні колодки новими. Зміна повинна бути здійснена кожні 30 000 км з тихою їздою.

Але є умови, за яких вони змінюються раніше, щоб підтримувати гальмівну силу автомобіля на належному рівні.

Причини заміни гальмівних прокладок:

 • Посяг технічної рідини (нафта, гальмівна рідина, паливо), що зменшує тертя і, відповідно, гальмівна сила;
 • скеля накладки, яка забезпечує тертя;
 • поява мікросхем, тріщин та інших механічних пошкоджень на металевій частині прокладок;
 • ослаблення всієї структури;
 • стоншення тертя, що вистилає до 2 мм або менше.

Не потрібно контролювати товщину прокладок. гальмівна система попереджає про це характерним скрипком, зробленим індикатором зносу.

Необхідно буде змінити гальмівні колодки раніше, ніж термін, встановлений виробником, і ті водії, які подорожують агресивно, часто використовуючи різке гальмування, а також тих, хто часто змушений рухатися під дощем у глибоких калюжах. Таким чином, вони зношуються набагато швидше.

Підготовка до заміни

Заміна витратних матеріалів гальмування на Nissan Qashqai 2008 або 2016 однаково проста, і ви можете це зробити своїми руками. Конкретні знання або спеціальний інструмент не потрібні для роботи. лише те, що має кожен власник автомобіля.

Інструмент для заміни прокладок:

 • Анти.Легогі акцент;
 • Джек;
 • утримання стенду;
 • шприц;
 • Пасатігі;
 • плоска викрутка;
 • брязкайте з набором головки або клавіш.

Крім того, ми рекомендуємо підготувати невеликий шматок дроту та труби, який можна використовувати як важіль, якщо гайки колеса прикріплені, не хоче зламати.

Перш ніж почати замінювати зношені прокладки, автомобіль повинен бути поставлений на ручний хід або вмикання першої передачі на машині з механічною коробкою передач. Кількість рідини також оцінюється всередині основного гальмівного циліндра.

задніх, прокладка, nissan, qashqai, електронним, ручним

Після ремонту рівень гальмівної рідини незначно збільшується, отже, якщо він знаходиться на максимальній позначці, його потрібно викачати шприцом.

Які колодки вибрати на Nissan Qashqai

Усі гальма для Qashqai зроблені Акебобо в Японії. Саме ці запасні частини вважаються оригінальними, але на ринку є багато аналогів на ринку. Їх ціна буде в півтора.два рази менше, і ви можете дізнатися про те, що з них краще, читаючи відгуки клієнтів.

Передні мають такі розміри:

Оригінальні деталі Nissan у каталозі представлені під номером D1060-JD00A, D1060-3ub0a, 41060-JD00a.

Ви також можете використовувати популярні аналоги:

Виробник

Розміри задніх прокладок Nissan Qashqai першого покоління:

Оригінальний-Nissan, число D4060-JA00A. Нижче наведено таблицю перевірених аналогів:

Виробник

Розміри задніх барабанних прокладок паркувального гальма Nissan Qashqai J10:

Оригінальні деталі каталогу йдуть під номером 44060-025, найпопулярніші аналоги представлені наступними виробниками:

Виробник

Варто зазначити, що оригінальний Nissan та аналог компанії Akebono з відповідним числом. це те саме, що споживає.

Друге.Generation Nissan Qashqai увійшов у виробництво у 2013 році. Гальма представлені тією ж компанією з Японії, але зараз в оригінальній коробці ви також можете знайти запасні частини бренду TRW, яка з 2012 року стала офіційним дилером витратних матеріалів.

Після поколінь поколінь Nissan Qashqai, серйозні зміни в основному відбулися з пристроєм гальмового рукоятки або паркувальним гальмом.

Розміри передніх гальмівних колодок на Nissan Qashqai Live11:

Оригінальні витратні матеріали представлені в каталозі під номером D1060-4E0A. Ви можете придбати такі аналоги:

Виробник

Розміри задніх прокладок для 2.го покоління Nissan Qashqai:

Оригінальний-Ніссан, стаття D4060-4E0A.

Виробник

Nissan Qashqai 2, який ринок побачив у 2008 році, вироблявся з тією ж гальмівною системою, що і все перше покоління. це безлад. Виняток був лише Nissan з двополікаційним бензиновим двигуном, на якому Сумімото негайно почав встановлювати перед передньою.

Ми самостійно змінюємо гальмівні прокладки та диски Nissan Qashqai

Для ремонтних робіт Nissan Qashqai, в яких проводяться передня, задня, гальмівна прокладка гальмового гальма та гальмівного диска: знадобиться наступний інструмент:

 • Шапка з кінцевими головами на 10, 14 та 19 або клавіші кроку,
 • лестощі,
 • джейм,
 • молоток і дерев’яний бар.

Для незалежного обслуговування не потрібно мати спеціальні навички.

Стаття про оригінальні передні прокладки QASHQAI-D1060-JD00A та D1060-3UB0A, а диск-40206-JD00B та 40206-JD00A. Задні колодки Qashqai J10 мають таку статтю:

Заміна передніх гальмівних колодків QASHQAI

Перш ніж замінити передні прокладки, зверніть увагу на рівень рідини в резервуарі. Під час спостереження за максимальним рівнем частину рідини слід викачувати за допомогою шприца. В майбутньому Nissan Qashqai замінюються в наступній послідовності, Nissan Qashqai замінюються:

 • Ми демонтуємо передні колеса, тоді порядок дії ідентичний як лівій стороні, так і правій стороні автомобіля;
 • Ми зануримо гальмівний поршень, встановивши викрутку з плоским жалом між ним та передньою ТС;
 • Ми крутимо нижню кріплення переднього суппортного штангенциркуля Nissan Qashqai;
 • Покладіть супорт вгору для подальшого видалення внутрішнього та зовнішнього ТС;
 • Ми демонтуємо затискачі кронштейни з обох боків ТС. Якщо вони перебувають у незадовільному стані, то вам потрібно буде виконати заміну;
 • Потім ми встановлюємо нові елементи у зворотній послідовності, раніше потонувши поршня штангенциркуля. На цьому етапі перевірте наявність цілісності котла гальмівного циліндра, змастіть вилучені путівники та вивчіть гальмівні диски на допустимий знос.

В кінці роботи запустіть живлення і натисніть педаль гальма кілька разів. Спочатку його несправність може бути помічена, але поступово все нормалізується. Також рекомендується перевірити рівень гальмівної рідини, якщо це необхідно, додати.

Змініть задній ТС

Зміна задніх прокладок до Qashqai здійснюється майже ідентичною попередній точці. Робота також починається з ослаблення кріплень коліс і встановлення машини до гнізда. Після цього колеса нарешті демонтуються, і виконуються такі операції:

 • Ми відкрутимо два суппортер з болта, що фіксує суппорт;
 • Ми піднімаємо пристрій убік, суппорт залишиться на шлангу, щоб поставити рідину з GTZ;
 • Надалі ми захоплюємо старий TC та встановлюємо нові у зворотній послідовності.

Заміна гандкопа прокладок Nissan Qashqai

Задні прокладки ручного гальма Nissan Qashqai тип барабана. Щоб замінити їх, вам потрібно буде виконати такі дії:

 • Послабте затягування кріплень задніх коліс. Машину потрібно поставити на рівну поверхню, покласти ручний гальмо в крайньому положенні і поставити зупинки під передні колеса, щоб виключити прокат. Далі ми виконуємо однакові події, як для лівого, так і для правого заднього колеса. Покладіть Qashqai на Джек;
 • Відкрутіть кріплення та демонтуйте задні колеса. Щоб забезпечити більшу безпеку, рекомендується покласти видалене колесо під корпус автомобіля поруч із встановленим гніздом;
 • Спочатку ми відкрутили фіксуючі болти штангенциркуля і візьміть його в бік;
 • Ми видаляємо обидва ТС, а потім відкрутіть кріплення кронштейнів. Він утримується двома болтами під ключ до 19;
 • Ми видаляємо диск Qashqai безпосередньо (цей етап буде детально розглянуто в наступному абзаці матеріалу);
 • Сумки розташовані за маточини. Щоб демонтувати їх, ми знімаємо дві трипінг.пружини та дві спеціальні зупинки, які не дозволяють ТС рухатися в горизонтальній площині. Пружини демонтують викруткою, натискаючи на кріплення гачка. Механізми зупинки демонтуються шляхом повороту;
 • Відпустивши задній TC Gunshik Nissan Qashqai, ми їх витягуємо. Також буде потрібно відключити кабель ручного пристрою, щоб забезпечити гальмування безпосередньо з колодки;
 • Надалі ми встановлюємо нові деталі. Процедура виконується у зворотному порядку. Раніше вам потрібно буде переставити механізм регулювання розтягування TC та підключити кабель з ручного руху.

Після встановлення нових елементів необхідно перевірити їх коригування. Диск повинен бути вільно встановлений на своєму сидінні. У цьому випадку вільне обертання маточини слід спостерігати трохи. Якщо диск чіпляється або не вписується в ТС, то необхідно відрегулювати положення останнього, використовуючи механізм регулювання розтяжки.

Коригування Marknik

Необхідно також пам’ятати, що наприкінці заміни трудового кодексу може знадобитися відрегулювати рукоятку Qashqai. Він виконується в наступній послідовності:

 • Вийміть пластиковий кожух консолі з правого боку ручного ручка;
 • Безпосередньо під консолі знаходиться регулюючий гайок натягу кабелю ручного ручка. Використовуючи ключ на десять, проводиться необхідна розтягування.

Заміна гальмівних дисків

Процес демонтажу гальмівних дисків Nissan Qashqai починається з видалення відповідного колеса за аналогією з попередніми точками. В майбутньому вам потрібно буде виконати наступне:

 • Спочатку потрібно зняти суппортер за допомогою циліндра. Для цього скрутіть два болти головою або 14.ключем ключем;
 • Видаляємо ТС за допомогою затискаючих пластин;
 • Якщо встановлення нових блокування кронштейнів не планується, рекомендується змащувати їх графітовою композицією, щоб вони не дісталися до блоків;
 • В майбутньому ми демонтуємо дужки, на яких був встановлений суппорт. Вони записані двома болтами під ключ на 19;

Як замінити задні гальмівні колодки Nissan Qashqai своїми руками

Кросовер Nissan Qashqai почав вироблятися в 2006 році, а через рік я потрапив у топ.10 найкращих автомобілів у Європі. Автомобіль оснащений сучасною системою дискового гальмування як на передній, так і на задній осі.

задніх, прокладка, nissan, qashqai, електронним, ручним

Для 7-ї локальної версії названого Nissan Qashqai 2 з повним приводом та 2-літровим бензиновим двигуном використовуються гальмівні диски збільшеного розміру 320 мм. і колодки з збільшеною робочою поверхнею.

З появою другого покоління у 2014 році система паркувальних гальм також була піддана вдосконаленню. барабанні колодки ручного русла були замінені на гальмівну систему електромеханічного паркування (EPB).

Для правильного вибору та заміни гальмівних колодок Nissan Qashqai необхідно розглянути статті та відмінні функції для деяких модифікацій автомобіля

Коли вам потрібно змінити задні гальмівні колодки на Нісан QASHQAI

Задні прокладки автомобіля Nissan Qashqai, залежно від стилю водіння, медсестра 40-50 тисяч. км.

Ознаки зносу задніх гальмівних колодок з’являються наступним чином:

 • Під час гальмування з боку колеса з’являється характерний металевий брязкальце.
 • Відстань гальмування помітно збільшується.
 • Гальма задніх коліс спрацьовували.
 • Зберігає паркувальне гальмо погано.

Які задні гальмівні прокладки вибрати на Nissan Qashqai

Перша генерація Nissan Qashqai оснащений передніми та задніми дисками гальмами, робота з паркувальними гальмами виконується окремими барабанними колодками з ручним приводом. Вся система гальм на Qashqai J10 виробляється японською компанією Akebono, включаючи гальмівні майданчики.

У більшості випадків, на практиці, оригінальні прокладки Nissan D1060-JD00A та зчеплення Akebono AN-751WK однакові, оскільки Akebono надає дані “витратні матеріали” Nissan Conveyor

Набір нових задніх гальм Nissan Qashqai

Передні колодки для диска Оригінальні D1060-JD00A Оригінальні передні гальмові прокладки для вентиляційного гальмівного диска з діаметром 296 мм мають статтю D1060-JD00A, також KS Numbers-41060-JD00A, D1060-3ub0a. Оригінальні задні гальмівні прокладки йдуть під номером витоки D4060-JA00A, колодки зі статтею 44060-8H3X5 також підходять. Розглянемо детальніше список аналогів та оригінальних майданчиків для Qashqai J10 (2006. 2014.V.):

Задні дискові гальмівні колодки Qashqai J10

Задні барабанні колодки парковки гальмо Qashqai J10

Задні дискові гальмівні колодки Qashqai J11

Заміна задніх гальмівних прокладок на Nissan Qashqai.етап.кроці.кстежні інструкції

 • Щоб замінити задні прокладки Nissan Qashqai, нам потрібно:
 • Підняття пристрою;
 • Газовий ключ і набір рогів;
 • Викрутка.
 • Гальмівна рідина (необхідно, якщо це необхідно для перекачування гальм);
 • Набір нових прокладок.

Перед початком роботи автомобіль встановлюється на плоскому майданчику. Гайки колеса раніше розбиті, машина фіксується, паркувальне гальмо вимикається. Автомобільні удари ззаду, відкручують і задні колеса видаляються.

Об’єкт роботи стає зрозумілим, після чого можна оцінити стан гальмівного диска. Якщо його поверхня буде зношена нерівномірно з хвилями, нецікаво ставити на нього нові прокладки, оскільки вони швидко провалюються. У цьому випадку заміна прокладок робиться одночасно із заміною диска.

Заміна задніх прокладок Nissan Qashqai виготовляється в такому порядку:

 • Демонтаж ручного гальмівного приводу. Він виготовляється після попереднього видалення пружини за допомогою викрутки.
 • Відкрутіть ключем фіксуючої гайки, яка містить кінчик ручного гальмівного кабелю.
 • Від’єднання ручного гальмівного кабелю з видаленням тарілки та гачка, після чого він призначений на бік.
 • Натискання циліндрів супорта з колодки за допомогою викрутки.
 • Порятунок суппорт убік і фіксуючи його за допомогою дроту, щоб під час роботи не пошкодив шланг гальмівної системи, підключеної до нього.
 • Видалення старих прокладок, після яких можна оцінити ступінь та особливості зносу, а також якість.
 • Встановлення нових прокладок на місці. Колондри повинні ходити легко і без зусиль. В іншому випадку бічні тарілки витягуються і ретельно очищають їх від бруду, після чого все легко поставити.
 • Встановлення суппорт. Він має 4 канавки, а зсередини прокладки PIMPA, посередині яких після встановлення має бути одна з канавок, що забезпечує фіксацію супорта.
 • У випадку з м’яким для посадки супорта, кріплення болти скручені, але не затягнуті. Після вивчення заднього блоку: прищів прищів у канавці та зазор, який залишається мінімальним. Якщо поставити суппортер непросто, вам потрібно налаштувати його, що буде описано нижче.
 • Втягування болтів монтажних супортів. Після встановлення колеса вам потрібно спробувати прокрутити його. Якщо воно не зупиняється відразу, і обертання відбувається легко, збірка робиться правильно.
 • Підключення гальмівного кабелю. Після підключення його потрібно повернути, а колодки турбують і перешкоджають обертанням, після того.
 • За допомогою м’якої гальмової педалі накачайте всю систему.

Заміна задніх гальмівних колодків Nissan Qashqai J11

Nissan Qashqais гальмівних колодок механізму гальмування заднього колеса

Перевірте умову гальмівних прокладок для кожного технічного обслуговування. Гальмівні прокладки потребують заміни при зносі накладки (допустима товщина тертя. 2,0 мм), крихке з’єднання накладок з основою, жирних робочих поверхонь, а також у присутності глибоких борозни або мікросхем.

Попередження. Замініть гальмівні прокладки задніх механізмів гальма лише на набір. 4 шт. (по два з кожного боку).

Перш ніж замінити гальмівні прокладки, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

Якщо рівень близький до позначки “максимум”, необхідно накачати частину рідини (наприклад, з медичним шприцом або гумовою грушею), оскільки після заміни носих прокладок нові рівні піднімуться.

Вам знадобиться: ключ “на 14”, викрутка з плоским лезом. 1. Відкрутіть горіхи для кріплення колеса на машині, що стоїть на землі. 2. На машині з механічною коробкою передач, увімкніть передачу i, на машині з варіатором, перенесіть селектор вибору в положення “P”. парковка. Покладіть під час передні колеса протилежні зупинки (взуття) під передніми колесами. 3. Розмістіть задню частину автомобіля та встановіть на надійні опори. 4. Зніміть заднє колесо.

Поверніть нижній направляючий палець і вийміть його з отвору в супорті. 6. Підніміть супорт вгору, поки не вийдуть гальмівні колодки.

і, переміщуючи суппортер всередині автомобіля, звільнить верхній направляючий палець штангенциркуля. 8. Візьміть суппортер від місця роботи та виправте його, наприклад, з дротом на верхньому важелі задньої підвіски.

Вийміть з направляючого блоку внутрішнього гальмування та зовнішнього гальмівного блоку, а також нижню та верхню затискач.

Нотатки. Сильно деформовані або корозійні затискачі кронштейни замінюють.

Ось як виглядають гальмівні прокладки заднього механізму гальмівного механізму.

Для кожної заміни гальмівних прокладок перевірте умову захисних гумових фікерів направляючих пальців, а також простоту переміщення суппорт відносно направляючих гальмівних колодок. Якщо рух важкий, змащуйте направляючий палець послідовною мастилом та його кришкою.

Щоб замінити пильовики, вийміть їх з направляючих прокладок.

Використовуючи розсувні пробки, заглушіть циліндровий поршень. 12. Встановіть затискачі кронштейни, гальмівні прокладки та інші деталі в режимі замовлення. 13. Аналогічно, замініть гальмівні колодки гальмівного механізму правого колеса. 14. Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

Заміна гальмівних прокладок на відео Nissan Qashqai

Незалежна заміна гальмівних прокладок Nissan Qashqai

Кросовер Nissan Qashqai був вироблений з грудня 2006 року, представлений у тілах 2 поколінь-J10 та J11. З власними руками робота гальмівних колодок Nissan Qashqai. робота легка, і багато автомобілістів роблять подібну операцію без допомоги інших.

Задні гальма на Кашкай також є дисковим, як лобова. Заміна передніх гальмівних колодок Лада Каліна. Відео огляд заміни передніх гальмівних колодків на автомобілі Renault Logan або Lada Largus своїми руками. Система гальмівних дисків (транспортний засіб) набагато простіша при ремонті та обслуговуванні, ніж барабан, відповідно, у гальмах з дисками прокладки змінюються легше та більше бритви, ніж у транспортному засобі з барабанами.

Заміна передніх гальмівних прокладок Nissan Qashqai

Щонайменше в деяких автомобілях гальмівні колодки (TC) перераховані з витратними матеріалами, вони замінюються після певного пробігу, період заміни встановлюється правилами технічного обслуговування. Передня TC на моделях Nissan Qashqai змінюється через 30 тис. км бігу або як вони носять. Раніше прокладки можна зносити з різних причин:

 • Автомобіль часто працює у вологу, дощову погоду, через величезні калюжі;
 • Водій використовує жорстокий стиль водіння, з гострим гальмуванням.

Щоб змінити передні гальмівні прокладки своїми руками, не потрібно використовувати отвір або підйомник автомобіля, заміна може бути зроблена прямо на землі або у власному гаражі, але це знадобиться суха, навіть платформа. Який ресурс гальмівних майданчиків на renault logan. Як замінити передню та ззаду: Крок.By.Step Instructions на фотографії та відеоролики. Ми виконуємо роботу наступним чином:

 • Використовуйте двигун, покладіть машину на ручне гальмо. Це не буде непотрібним під одним із задніх коліс, щоб ковзати зупинками;
 • Послабте горіхи переднього колеса, підніміть машину на гнізді;
 • Відкрутіть болти колеса, демонтуйте саме колесо;
 • Використовуючи плоску сильну викрутку, стисніть циліндри супорта;

Ми робимо ту саму операцію з іншого боку переднього колеса. Заміна передніх гальмівних прокладок і диска. Після встановлення всіх деталей ми запускаємо двигун на місці і, безумовно, натискаємо кілька разів на педалі гальма. це потрібно зробити перед початком руху. Заміна задніх гальмівних прокладок починається з видалення колеса. Зверніть увагу, що при заміні задніх гальмівних прокладок повинно бути ручне гальмо. Заміна задніх гальмівних колодків Kia Rio 2013. Лише після цього роботи над заміною передніх гальмівних колодків Nissan Qashqai можна вважати повним.

Особливості заміни прокладок на Qashqai J11

Заміна прокладок на Qashqai J11. Процедура досить проста. Теоретично кожен власник автомобіля може виконати його самостійно. Якщо ви зможете, загнавши машину на спостережній ямі або піднявши гніздо, вийміть з нього колеса і демонтуючи невдалі елементи гальмівної системи, тоді ви будете легко поставити нові деталі легко.

Набагато складніше встановити правильне положення прокладок. зокрема, це стосується задніх деталей.

По.перше, тому що до них не так просто.

По.друге, механізм їх коригування також важкий.

І нарешті, вам потрібно чітко уявити, на якій відстані від сполученого елемента вони повинні бути розташовані. І, звичайно, відстань на обох колесах однієї осі повинна бути однаковою.

В іншому випадку це порушить роботу механізму рівномірного розподілу гальмівних зусиль, які оснащений Nissan Qashqai, і машина буде привозною так чи інакше під час процесу гальмування в процесі гальмування.

Які колодки вибрати на Nissan Qashqai

Лобові мають наступні розміри:

Унікальні деталі NISSAN у каталозі представлені під числами D1060-JD00A, D1060-3UB0A, 41060-JD00A.

Ви також можете використовувати популярні аналоги:

Akebono AN-751WK
Сангсін SP1451
Нібк PN-2801

Розміри задніх прокладок Nissan Qashqai першого покоління:

Оригінальний. Nissan, число D4060-JA00A. Нижче наведено таблицю перевірених аналогів:

Akebono AN-745WK
Брембо P 56046
Нібк PN-2466

Розміри задніх барабанних прокладок паркувального гальма Nissan Qashqai J10:

Унікальні деталі каталогу йдуть під номером 44060-025, найпопулярніші аналоги представлені наступними виробниками:

Нібк FN-0621
TRW GS 8752
Ніппарти N3501057

Слід зазначити, що оригінальний Nissan та аналог компанії Akebono з відповідним числом. Це той самий витратний.

Nissan Qashqai 2.е покоління вступило в створення в 2013 році. Гальма представлені тією ж компанією з землі східного сонця, але зараз в унікальній коробці ви також можете зустріти запасні частини бренду TRW, Yaki з 2012 року став дилером витратних матеріалів.

Після поколінь поколінь Nissan Qashqai суворі зміни в основному відбулися за допомогою пристрою гальмового гальма або паркувального гальма.

Розміри передніх гальмівних колодок на Nissan Qashqai Zh11:

Унікальні витратні матеріали представлені в каталозі під номером D1060-4E0A. Ви можете придбати наступні аналоги:

Akebono AN-793WK
Масума MS-C2016
Нібк PN-2804

Розміри задніх прокладок для 2.го покоління Nissan Qashqai:

Оригінальний. Nissan, стаття D4060-4EA0A.

TRW GDB 3617
Брембо P 56098
Нібк PN-2806

Nissan Qashqai 2, ринок Yaki в 2008 році, вироблявся з тією ж гальмівною системою, що і вся 1.е покоління верхньощелепних. Виняток був лише Nissan з двомісним двигуном внутрішнього згоряння, на якому вони негайно почали встановлювати більш серйозні гальма від Сумімото попереду.

Розміри передніх прокладок на Nissan Qashqai 2 (2-літровий бензин):

Унікальні деталі в каталозі запасних частин вказані як D1060-1MF0A та D1060-1bn0a.

Akebono AN-605WK
TRW GDB 3392
Юрид / Бендікс 572575J
Брембо P 56058
Нібк PN-2444

Незважаючи на різницю в цінності, найголовніше у виборі. Це якість запасних частин. Кожен виробник має певну репутацію та місце у надзвичайному рейтингу, складеному автомобілістом.

 • Послабте колесні болти, покладіть машину;
 • Вийміть колесо, вимкніть два болти кріплення заднього супорта;
 • Вістраємо гальмівний циліндр збоку, знімаємо гальмівні колодки з кронштейна;
 • Перш ніж встановлювати нові деталі на місце, у суппортномукабрі ми натискаємо на циліндр, слід обережно натиснути його, щоб не пошкодити його;
 • Ми фіксуємо нові прокладки в їхніх місцях;
 • Встановіть суппортер, колесо на місці, вийміть машину з гнізда.
задніх, прокладка, nissan, qashqai, електронним, ручним

А також при заміні фронтового торгового центру, після ідеальної роботи:

Педаль може провалюватися від першого пітчінгу, але тоді вона буде натиснута, як це має бути з звичайними гальмами.

Змініть задній ТС

Зміна задніх прокладок до Qashqai здійснюється майже ідентичною попередній точці. Робота також починається з ослаблення кріплень коліс і встановлення машини до гнізда. Після цього колеса нарешті демонтуються, і виконуються такі операції:

 • Ми відкрутимо два суппортер з болта, що фіксує суппорт;
 • Ми піднімаємо пристрій убік, суппорт залишиться на шлангу, щоб поставити рідину з GTZ;
 • Надалі ми захоплюємо старий TC та встановлюємо нові у зворотній послідовності.

Заміна задніх прокладок Qashqai J11 електричним рукояткою

Тип внутрішньої шайби під час різання Електро.Контроль. У центрі рукава під Torx 45 вам потрібно скрутити, лише якщо він не вийшов, щоб зняти ручний хід після зупинки двигуна. При скрученні поршень розширює місце і опускає поршень

Тип розширення місця для прокладок за допомогою домашньої адаптації

Я вирішив змінити задні гальмівні прокладки, оскільки здавалося, що воно було стерто пристойно, але насправді їх можна було їздити, товщина в середньому була від п’яти до восьми мм.Вибір впав на TRW, була пропозиція та Ферродо, але купець рекомендував TRW вище. Прокладки входять з антисекційними пластинами (пластина-гумовий метал з малюнком кочення на ньому) та пластини з нержавіючої сталі.Для демонтажу, ключ від тринадцяти та сімнадцяти за відкручення суппорт був корисним для мене, відкрутіть ключ тринадцять і тримайте вітрильний супорт на сімнадцять.Крім цього, клавіша Torx на T45 корисна для скручування поршневої шайби, щоб дуже розширити місце для нових прокладок. Я зробив лише 3-4 повороти, і вісь більше не пішла на скручування, тому не був на руці.Перед роботою потрібно ковзати під переднім колесом з обох боків уздовж бару або цегли, щоб машина не котилася.Для того, щоб дістатись і витягнути електричний привід з супорта, вам потрібно відкрутити два болти з шестикутників у приховуванні, на мій погляд на H8.Після викручування поршня електричного приводу ми беремо його, щоб розмахувати його в гідравлічному циліндрі суппорт. За допомогою адаптації ми опускаємося до кінця.Якщо прокладки мають повний знос, то необхідно контролювати рівень води в резервуарі для водного приводу, щоб він не призвів до краю.Я рекомендую тим, кого вперше взяли, щоб вперше змінити прокладки, взяти пару вітрильників і змінити прокладки в порядку, не стріляючи все відразу, у моєму випадку всі чотири блоки не взаємозамінні, хтось має своє місце. див. Старі блоки.Він поклав нові колодки з мідним змащуванням у місцях їхнього руху в суппорт, після попереднього очищення з грубим наждачним папером ці канали. Після встановлення колодки ми покладемо суппортер на кронштейн і крутиться назад на тринадцять у рукаві з шестикутником у 17. Перевірте плавність штангенциркуля. Після закінчення роботи ви обов’язково повинні накачати гальма перед поїздкою, але перед тим, як спалити педаль кілька разів, рекомендується запустити двигун і вимкнути його пізніше вимкнути паркувальне гальмо і так 5- шість один раз, Такий макар-це самоконтрольований електричний рукоятки. Потім ви можете натиснути педаль гальма кілька разів, щоб встановити прокладки в робочому положенні. Після подорожі парою метрів перевірте гальмо, натиснувши педаль і пізніше електричний ручний хід, поклавши машину на невеликий підйом.1.й двісті км не рекомендується різко і активно сповільнити, це для правильної роботи прокладок.Розміри адаптації для підняття поршневої пластини 1×60 товщина вісім мм. Саме через центри отвір на тринадцять і гайки на M12 з болтом в кінці з шайбою для зупинки. Ну, крім того, ключ від двадцяти чотирьох для цього болта.

Заміна ручних гальмівних колодок nissan qashqai

Ручні гальмівні колодки (CCT) на Nissan Qashqai автомобілів встановлюються на задній віссій, в області ззаду лівого та заднього правого колеса. Деталі зношуються з часом, а потім їм потрібно замінити. CRT. тип барабана, замінюючи їх. це більше часу, що споживає, щоб виконати таку операцію, вам потрібно встановити більше деталей, ніж при заміні задніх гальмівних прокладок.

Але якщо ви підходите до цієї справи з усією відповідальністю, CCT можна замінити незалежно. Заміна прокладок Parknika на автомобіль Nissan Qashqai виконується в наступному порядку:

 • Послабити горіхи заднього колеса, нахилити машину;
 • Необхідно опустити важіль гальмівного гальма до кінця, і щоб машина не котилася, покладіть зупинки під передні колеса;
 • Вийміть заднє колесо, поверніть болти супорта, вийміть гальмівний циліндр на бік;
 • Ми вимикаємо два болти, які кріплять кронштейн, знімаємо деталь;
 • Ми демонтуємо гальмівний диск, він може кинутися на місце, і для того, щоб зняти його, вам, можливо, доведеться обережно стукати по ньому молотом через дерев’яний бар;
 • KRT розташовані за центром, тепер їх потрібно демонтувати;
 • За допомогою викрутки протікають верхню пружину з лівого боку, демонтуйте цю частину;
 • Аналогічно вийміть пружину правої колодки;
 • Ми повертаємо пробки “солдатів” з правого і лівого боку, який тримає колодки від руху;
 • Вийміть пробки, а також пружинні затискачі;
 • Ми демонтуємо прокладки, зібрані за допомогою механізму регулювання в нижній частині, відключіть кабель гальмівного кабелю від важеля, розташованого на CCT;
 • Ми беремо набір придбаних прокладок, переставляємо механізм регулювання пружиною для нових деталей;
 • Перш за все, підключіть важіль з кабелем, а потім встановіть CRT на місце;
 • Перш ніж нарешті встановити всі деталі, слід відрегулювати напругу кабелів, можливо, диск не надягне на колодки. Налаштування проводиться за допомогою «ягня» механізму регулювання, необхідно відрегулювати ручний хід, щоб гальмівний диск обертався матожиною, не заклинюючи з опущеним важелем гальмівного ручного гальма;
 • Потім ми встановлюємо гальмівний диск, кронштейн, суппорт на місці;
 • Ми монтуємо колесо.

Всі точно однакові операції виконуються з іншого боку заднього колеса. Після виконаної роботи може знадобитися коригування ручного гальма з кабіни. Для цього:

 • Ми демонтуємо консоль, розташовану праворуч від важеля «ручного ручного» (назад, за кнопками);
 • Використовуючи регулюючу гайку під консоллю, ми тягнемо або опускаємо кабель (вам потрібен ключ 10).

Як самостійно замінити передні та задні прокладки Nissan Qashqai J11

Найкраще довіряти процес заміни професіоналів у службі. Але за бажанням ви можете зробити своє, щоб замінити себе. Важливо лише заздалегідь підготувати необхідні інструменти. А також місце. де відбудеться процес заміни. Критий номер найкраще підходить для цього. Наприклад, гараж.

Заміна передніх прокладок Nissan Qashqai J11

Процес встановлення нових прокладок порівняно простий. Він виконується за наступним алгоритмом:

 • Переднє колесо знімається;
 • За допомогою плоскої викрутки, гальмівний циліндр слід потонути всередину. приклад показаний на фотографії нижче;
 • Використовуючи голову до 14 або ключ аналогічного числа, нижній болт, який виконує напрямок напрямного, видаляється. потім він піднімається вгору;
 • Якщо є спеціальна мастило, необхідно змащувати путівники. тоді як кронштейн супорта повинна бути акуратно зміщена в бік;
 • Когда Все Преджощіе Денхіяя ВыПОЛЕНЕЙНА. НЕОБОДОМО БУДЕТ ВАХТАЙТЬ КОЛОДКІ РЕГАХОЙ НІЯТ НІЯ НІЯ НІЯТ НІЯ НІТИТит Тивускрипных Пластун (Еслі Таковые
 • Наступним кроком стане встановлення нових прокладок.

Збір всього механізму гальмування здійснюється у зворотному порядку. На другому колесі заміна робиться аналогічно.

Заміна задніх гальмівних прокладок на Nissan Qashqai J11

Важливо, що процес заміни задніх гальмівних прокладок не відрізняється від подібної процедури на передній частині. Алгоритм включає такі етапи:

 • Болти колеса ослаблені, після чого автомобіль повинен бути піднятий на гніздо (якщо на підйомник, ви можете відкрутити відразу з обох боків);
 • Потім колесо знімається. необхідно відключити кріплення заднього супорта;
 • Необхідно віднести гальмівний циліндр на бік. після якого кронштейн витягується з блоку;
 • Далі вам потрібно натиснути циліндр за допомогою викрутки. і це слід зробити якомога акуратніше, його дуже легко пошкодити;
 • На їх місці встановлені нові колодки;
 • Далі, супорта встановлюється так само, як було проведено раніше видалення;
 • Колеса встановлені на місці.

Після завершення установки необхідно калібрувати ручний рус. Робити це дуже просто. Досить лише повернути його 5-10 разів, після чого автоматизація встановить його самостійно відповідно до параметрів нових прокладок. Важливо пам’ятати, що якщо деталі з якихось причин не стоять у їхньому місці, не якщо ви намагаєтесь коштувати їм з шліфувальною машиною, керувати ними молотком! Швидше за все, частина просто не підходить для цього транспортного засобу.

За словами виробника, встановлення нових прокладок вимагає спеціального програмного забезпечення. Консалт. Але це маркетинговий курс. Щоб залучити більше клієнтів до авторизованих послуг. Перед початком встановлення важливо ретельно ознайомитись із усіма нюансами процедури. Тільки після цього перейти до процесу.

Заміна задніх гальмівних колодків Nissan Qashqai

Заміна задніх гальмівних прокладок на автомобілі Nissan Qashqai робиться приблизно такою ж, як на передній осі. Ми виконуємо роботу в такому порядку:

 • Послабте колесні болти, покладіть машину;
 • Вийміть колесо, вимкніть два болти кріплення заднього супорта;
 • Вістраємо гальмівний циліндр збоку, знімаємо гальмівні колодки з кронштейна;
 • Перш ніж встановлювати нові деталі на місце, у суппортномукабрі ми натискаємо на циліндр, слід обережно натиснути його, щоб не пошкодити його;
 • Ми фіксуємо нові прокладки в їхніх місцях;
 • Встановіть суппортер, колесо на місці, вийміть машину з гнізда.

А також при заміні фронтового торгового центру, після ідеальної роботи:

Педаль може провалюватися від першого пітчінгу, але тоді вона буде натиснута, як це має бути з звичайними гальмами.

Гальмна рідина

Щоб підтримувати роботу системи в хорошому стані, слід також змінити гальмівну рідину з певною частотою. Він рухається під тиском на систему і забезпечує натискання колодки на диски.

Відповідно до правил, гальмівна рідина для автомобіля Nissan Qashqai змінюється щонайменше 30–35 тис. Км, той, який рекомендується виробником, вибирається для заміни для заміни.

Періодично необхідно змінити витратний матеріал, оскільки його ефективність поступово знижується через накопичення пари та конденсату, що призводить до кипіння. Це сприяє тому, що повітря потрапляє у вузли та механізми.

Функції та правила вибору

Для всіх QASHQAI, щоб замінити гальмівну рідину, потрібно вибрати тип DOT4.

Які колодки вибрати на Nissan Qashqai

Усі деталі гальма для Qashqai виробляються Akebono в Японії. Саме ці деталі вважаються оригінальними, але на ринку є багато аналогів. Їх ціна буде на півтора.два рази менше, і з’ясуйте, який з них краще, читаючи відгуки клієнтів.

Передні мають такі розміри:

Оригінальні запчастини Nissan у каталозі мають детальну інформацію про D1060-JD00A, D1060-3UB0A, 41060-JD00A ЧАСТИНИ.

Ви також можете використовувати популярні аналоги:

Виробництво статті
Akebono AN-751WK
Сангсін SP1451
Нібк PN-2801

Розміри задніх гальмівних прокладок на першому поколінні Nissan Qashqai:

Оригінальний-Nissan, номер деталі D4060-JA00A. Нижче наведено таблицю перевірених запасних частин:

Виробництво статті
Akebono AN-745WK
Брембо P 56 046
Нібк PN-2466

Розміри прокладок заднього барабанного паркування гальмо Nissan Qashqai J10:

Оригінальні запчастини, каталогізовані під статтею 44060-025, найпопулярніші аналоги представлені наступними виробниками:

Виробництво статті
Нібк FN-0621
TRW GS 8752
Ніппарти N3501057

Варто зазначити, що оригінальний Nissan та аналог Акебоно з правильною кількістю деталі. однакова витратна.

Друге покоління Nissan Qashqai вступило в виробництво у 2013 році. Гальма все ще представлені тією ж компанією з Японії, але зараз в оригінальній коробці ви можете знайти деталі від бренду TRW, які з 2012 року стали офіційним дилером деталей ефективності.

Після покоління покоління Nissan Qashqai, великі зміни відбулися в ручному або парковці, гальмувати.

Розміри передніх гальмівних колодок на Nissan Qashqai є наступними

Оригінальні витратні матеріали представлені в каталозі під номером D1060-4E0A. Ви можете придбати такі аналоги:

Виробництво статті
Akebono AN-793WK
Масума MS-C2016
Нібк PN-2804

Розміри задніх шайб для автомобіля Nissan Qashqai 2.го покоління:

Оригінальна кількість частини Nissan D4060-4EA0A.

Виробництво статті
TRW GDB 3617
Брембо P 56 098
Нібк PN-2806

Nissan Qashqai 2, вийшов на ринок у 2008 році, вироблявся з тією ж гальмівною системою, що і вся перша покоління Qashqai. Єдиним винятком було Nissan з двома літерами бензинового двигуна, на якому почали встановлювати більш серйозні гальма Сумімото.

Розміри передніх гальмівних прокладок на автомобілі Nissan Qashqai 2 (2-літровий бензиновий двигун):

Оригінальні деталі вказані в каталозі запасних частин як D1060-1MF0A та D1060-1BN0A.

Виробник №.
Akebono AN-605WK
TRW GDB 3392
Юрид/Бендікс 572575J
Брембо P 56 058
Нібк PN-2444

Незважаючи на різницю в ціні, найважливішим при виборі є якість деталей. Кожен виробник має певну репутацію та місце в невимовному рейтингу, створеному водіями.

Якщо ви хочете знати, чи варто купувати цей чи той бренд, ви можете прочитати відгуки про товар та переглянути тематичні повідомлення на форумах власників Nissan Qashqai.

Заміна гандкопа прокладок Nissan Qashqai

Задні прокладки ручного гальма Nissan Qashqai тип барабана. Щоб замінити їх, вам потрібно буде виконати такі дії:

 • Послабте затягування кріплень задніх коліс. Машину потрібно поставити на рівну поверхню, покласти ручний гальмо в крайньому положенні і поставити зупинки під передні колеса, щоб виключити прокат. Далі ми виконуємо однакові події, як для лівого, так і для правого заднього колеса. Покладіть Qashqai на Джек;
 • Відкрутіть кріплення та демонтуйте задні колеса. Щоб забезпечити більшу безпеку, рекомендується покласти видалене колесо під корпус автомобіля поруч із встановленим гніздом;

Перевірте кабінку і змащуйте путівники з кожною заміною прокладок

 • Спочатку ми відкрутили фіксуючі болти штангенциркуля і візьміть його в бік;
 • Ми видаляємо обидва ТС, а потім відкрутіть кріплення кронштейнів. Він утримується двома болтами під ключ до 19;
 • Ми видаляємо диск Qashqai безпосередньо (цей етап буде детально розглянуто в наступному абзаці матеріалу);
 • Сумки розташовані за маточини. Щоб демонтувати їх, ми знімаємо дві трипінг.пружини та дві спеціальні зупинки, які не дозволяють ТС рухатися в горизонтальній площині. Пружини демонтують викруткою, натискаючи на кріплення гачка. Механізми зупинки демонтуються шляхом повороту;
 • Відпустивши задній TC Gunshik Nissan Qashqai, ми їх витягуємо. Також буде потрібно відключити кабель ручного пристрою, щоб забезпечити гальмування безпосередньо з колодки;
 • Надалі ми встановлюємо нові деталі. Процедура виконується у зворотному порядку. Раніше вам потрібно буде переставити механізм регулювання розтягування TC та підключити кабель з ручного руху.

Після встановлення нових елементів необхідно перевірити їх коригування. Диск повинен бути вільно встановлений на своєму сидінні. У цьому випадку вільне обертання маточини слід спостерігати трохи. Якщо диск чіпляється або не вписується в ТС, то необхідно відрегулювати положення останнього, використовуючи механізм регулювання розтяжки.

Коригування Marknik

Необхідно також пам’ятати, що наприкінці заміни трудового кодексу може знадобитися відрегулювати рукоятку Qashqai. Він виконується в наступній послідовності:

 • Вийміть пластиковий кожух консолі з правого боку ручного ручка;
 • Безпосередньо під консолі знаходиться регулюючий гайок натягу кабелю ручного ручка. Використовуючи ключ на десять, проводиться необхідна розтягування.

Як самостійно замінити передні гальмівні прокладки

Спочатку ви повинні побачити рівень гальмівної рідини в резервуарі. Якщо він вищий за рівень, ми радимо трохи шприца, щоб викачати його, оскільки, замінивши прокладки на нові, гальмівний поршень піде до циліндра на зупинку, тому рівень рідини в бочці збільшиться.

Отже, покладіть машину і вийміть колесо.

Нам потрібна брязкальця 14 мм голови або 14 мм голови протягом 14.

Для початку, як показано на фігурі, вставте викрутку в отвір між внутрішнім блоком і поршнем гальмівного циліндра і потонути поршень всередині. Це необхідно для послаблення колодки.

Далі ми беремо ємність або голову 14.го і відкрутимо нижній болт кріплення гальмівного супорта. За бажанням ви можете відкрути верхній болт кріплення супорта і повністю зняти його. І ви можете відкрутити лише нижній болт і просто підняти суппорт і виправити його.

Ми виймаємо старі подушечки з сидінь. Ми видаляємо з них тарілки.

Встановіть тарілки на нові прокладки, і ви можете зібрати все у зворотному порядку.

З кожною заміною прокладок, обов’язково огляньте всі гумові припаси супорта. Якщо вони розірвані, їх потрібно замінити новим. Якщо ви лікуєте це легковажно, це може призвести до вологи в направляючих супортерах, це може заклинати в результаті яких гальма будуть неефективними.

Після складання перевірте рівень гальмівної рідини та натисніть педаль гальма кілька разів, щоб гальмівний поршень піднімався до робочого положення.

 • https: // tutlink.RU/2021/09/13/13/%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%B0%D0%D0%D0%D0%B5%D1%D0%D0%B5%D0 D0 %B4%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%ba%d0%до d0%bb%d0%b4%d0%до d0%d0%bd%bd%d0%b0%d0% BD%D0%B8%D1%81%D1%81%D0%B0%D0%BD-%D0%D0%B0%D1%88/
 • https: // kakpravilno04.ru/Zamena-tormoznyh-Kolodok-nissan-kashkaj/
 • https: // litezona.ru/kak-pomenjat-perednie-kolodki-na-kashkaj/
 • https: // nissan-sam.ru/статті/Zamena-tormoznyh-Kolodok-nissan-kashkay/
 • https: // kraniauto.ru/raznoe/kak-pomenyat-perdnie-kolodki-na-kashkaj.HTML
 • https: // autonissancar.ru/qashqai/samostoyatelno-menyaem-tormoznye-kolodki-nissan-kashkaj
 • https: // avtobrands.ru/samostoyatelnaya-Zamena-tormoznyh-Kolodok-nissan.qqai/