Заміна масла в варіаторі Nissan куб

Table of Contents

Заміна масла в варіаторі Nissan Cube AZ10

масло, nissan

Якщо в рідині присутній магнітна стружка і вона чорна, то автовласник приступає до наступного етапу. Як очистити варіатор?

ПРОЩЕ не БЫВАЕТ! Nissan Juke. ВАРИАТОР. замена масла.

Після того як старе масло зіллється, а це приблизно 3, літра, здійснюється очищення варіатора. Як правильно очистити коробку варіатора?

Відкручуються болти від кришки піддону. Знімається кришка і дрантям протирається ємність.

Потім заливається спеціальна рідина і здійснюється промивка. Піддон протирається насухо і болти закручуються назад.

Клуб власників Nissan Cube

масло в коробку Nissan куб Як залити нове масло? Коли треб Досить нерідко власники Skoda Octavia A5 і А7 задаються питанням про періодичність зміни моторного масла у власному автомобілі, також скільки і яке краще лити. Також господарів цих автомобілів турбує витрата масла в процесі використання. Тут ми відповімо на що залишається зробити нашому клієнтові масло в коробку Nissan куб, що стосуються власноручного зміни масла, Зміна масла в коробці Mitsubishi Pajero Спорт в більшості випадків свзана з ремонтом самої Коробка автомат, або воно замінюється на нове в процесі робіт по усуненню протікання масла, тому що його потрібно злити для проведення робіт.

Як замінити масло в коробці АКПП Nissan Cube

Масло в АКПП заливається проізодітеля одноразово на весь термін служби авто. Зміну масла в АКПП М Якщо автолюбитель проводить повну зміну масла в варіаторі на Nissan Cube AZ10, то він повинен змінювати і масляної фільтр.

Після чистки варіатора заливається нове масло. Для цього необхідно: Відшукати заливний отвір і відкрутити кришку. У нього залити близько 4-х л. Потім здійснюється тестова поїздка для майбутньої перевірки рівня масляної води.

На автомобілі слід проїхати тестові 5 км і потім за допомогою щупа перевірити рівень води. Якщо зміна масла в варіаторі своїми руками була здійснена вірно, то рівень води буде досягати найбільшої позначки.

Таке масло не втрачає своїх властивостей під впливом високої температури і розраховане на дуже тривалий термін використання Nissan Cube. Але не можна забувати про появу механічної суспензії в результаті зносу фрикційних при досить значному пробігу.

Якщо АКПП якийсь час експлуатувалася в умовах нестачі масла, потрібно перевірити ступінь його забруднення і при необхідності виконати заміну. Для цього достатньо відкрутити слив на піддоні, загнавши авто на естакаду, і зібрати масло в масло в коробку Nissan куб. Для промивки йде полуторний або подвійний обсяг свіжої ATF.

За вартістю вийде дорожче часткової заміни, та й не кожен автосервіс, надає таку послугу.

Отримуємо доступ до фільтру АКПП, його бажано міняти при кожній зміні масла, або промити.

Періодичність заміни масла в варіаторі Nissan Qashqai

Регламент заміни свідчить, що міняти масло в варіаторі цього автомобіля слід кожні 60 тис. Км пробігу (або 2 роки). У рестайлінгових моделей інтервал може досягати 90 тис. Км. Однак практика показує, що ці терміни сильно завищені. Оптимальною буде заміна раз в 30-40 тис. Км.

Частота заміни мастила в чому залежить від умов експлуатації. Чим важче навантаження. погана якість доріг, температурні перепади, агресивний стиль водіння. тим менше повинен бути інтервал. Коли міняти масло, підкажуть також наступні ознаки:

 • початок руху, що супроводжується ривком;
 • заклинювання варіатора;
 • підвищення температури масла під час роботи всередині варіатора;
 • виникнення шумів при водінні;
 • гул підшипників.

Крім масла, рекомендується також при кожній заміні ставити новий фільтр в варіатор.

Заміна масла в варіаторі Nissan Qashqai

Nissan Qashqai. популярний кросовер, що випускається з 2006 року по наші дні. За цей час вийшло два покоління з двома рестайлінг:

 • Nissan Qashqai J10 1 покоління (09.2006. 02.2010);
 • Nissan Qashqai J10 1 покоління рестайлінг (03.2010. 11.2013);
 • Nissan Qashqai J11 2 покоління (11.2013. 12.2019);
 • Nissan Qashqai J11 2 покоління рестайлінг (03.2017. даний час).

У 2008 ще був початий випуск 7-місцевої версії Nissan Qashqai2, який припинений в 2014 році.

Qashqai представлений з різними варіантами двигунів. бензиновими 1,6 і 2,0, і дизельними 1,5 і 2,0. А також з різними видами трансмісії. в тому числі, з варіатором. У J10 це трансмісія Jatco JF011E з мотором на 2,0 л. Вона відрізняється високою надійністю, ремонтопридатністю. Ресурс JF015E, яка йде в парі з мотором 1,6 літра, набагато нижче.

На Qashqai J11 ставиться варіатор Jatco JF016E. Ускладнення керуючої системи в поєднанні зі старим «залізом» призвело до зниження ресурсу і надійності. Однак коробка піддається ремонту, що дозволяє уникнути дорогої заміни.

READ  Заміна масла в коробці Ford Mondeo 4

Працездатність варіатора багато в чому залежить від своєчасного ТО. Зокрема, треба вчасно міняти масло, що можна зробити і своїми руками.

Необхідні інструменти та запчастини, витратні матеріали

Для самостійної заміни знадобляться наступні інструменти:

 • пасатижі;
 • плоска викрутка;
 • торцевої ключ або головка на 10 і 19;
 • ріжковий ключ на 10;
 • воронка.

І такі витратні матеріали (в дужках вказані оригінальні номери):

  оригінальна рідина NISSAN CVT Fluid NS-2,

8 л (KLE52-00004);

 • ущільнювач для піддону варіатора NISSAN GASKET OIL-PAN (31397-1XF0C / MITSUBISHI 2705A015);
 • фільтр теплообмінника варіатора (MITSUBISHI 2824A006 / NISSAN 317261XF00);
 • прокладка корпусу теплообмінника варіатора (MITUBISHI 2920A096);
 • фільтр варіатора Qashqai грубої очистки (NISSAN 317281XZ0D / MITSUBISHI 2824A007);
 • прокладка для пробки зливу (NISSAN 11026-01M02);
 • пробка зливна. про всяк випадок, раптом на старій зірветься різьблення (NISSAN 3137731X06).
 • Крім цього, потрібні будуть порожня тара достатнього обсягу для зливу відпрацювання, чисті ганчірки, очищувач.

  Інструкція

  Заміна масла в варіаторі Nissan Qashqai J11 і J10 здійснюється аналогічно, тому що конструкція самої трансмісії аналогічна. Послідовність дій в домашніх умовах:

  • Прогріти автомобіль до нормальної робочої температури. Щоб це зробити, досить трохи проїхати по вулиці в звичайному режимі, достатньо 10-15 км.
  • Загнати машину в гараж, поставити на оглядову яму або підйомник. заглушити двигун.
  • Демонтувати захист ДВС.
  • Знову завести мотор. По черзі переключити важіль варіатора по всіх позиціях з затримкою в 5-10 секунд. Потім залишити селектор в положенні для паркування (Р).
  • Чи не глушить мотор, оцінити рівень масла в варіаторі (як це зробити, читайте вище).
  • Заглушити мотор, а щуп поставити на місце, але не замикатися. Це потрібно, щоб система не була герметичною. При повідомленні з повітрям рідина зіллється швидше і ефективніше.
  • Викрутити пробку зливу, не забувши підставити під неї містку тару. Відпрацювання буде близько 6-7 літрів, необхідно врахувати це при виборі порожній ємності. Зручно, якщо обсяг масла, злився з коробки, вдасться виміряти. Тоді буде зрозуміло, скільки заливати свіжої рідини.
  • Почекати, поки масло зіллється. Зазвичай на це потрібно не більше 20 хвилин.
  • У цей час можна зайнятися заміною фільтра теплообмінника (маслоохладителя) варіатора. Зняти його, а також, якщо є можливість, зняти і промити або замінити радіатор охолодження варіатора.
  • Коли все відпрацьоване масло вилилося, закрутити пробку зливу.
  • Зняти піддон КПП. Важливо врахувати, що в ньому знаходиться невелика кількість масла. близько 400 мл. Тому знімати його слід гранично акуратно. Інакше все масло проллється, може потрапити на руки і одяг.
  • Піддон слід ретельно почистити від загустіли залишків старого масла. Тут стане в нагоді будь-яка очищає рідина, розчинник. Також треба очистити прокладки, прибрати металеву стружку з двох магнітів. Варіатор, як ніякий інший тип коробки передач, особливо сильно боїться металевої стружки. Тому не слід нехтувати цим етапом заміни.
  • Поміняти фільтр грубої очистки. Поміняти прокладку ущільнювача піддону. Сам піддон просушити і поставити на місце. Він кріпиться болтами. Важливо врахувати, що різьблення на них легко зривається, а сама кришка, якщо її занадто сильно затягнути, деформується. Тому закручувати болти піддону слід без прикладання надмірних зусиль.
  • Поміняти мідну шайбочку на пробці зливу. Поставити на місце пробку, закрутити її.
  • Через отвір масляного щупа, за допомогою воронки, влити свіже масло в варіатор. Його обсяг повинен дорівнювати обсягу злитого.
  • Після заміни масла слід оцінити рівень по щупі описаним вище способом. Якщо його виявиться менше, ніж потрібно, то долити. Перелив теж небажаний, тому при перевищенні рівня надлишки слід відкачати шприцом з гумовою трубочкою.

  Описаний спосіб дозволяє частково поміняти масло в варіаторі. Повна заміна проводиться методом заміщення. коли старе масло витісняється новим. Для цього можна розщедритися на додатковий обсяг масла і повторити процедуру. Краще зробити це через 2-3 дня, поїздивши на автомобілі в звичному режимі. Однак регламент говорить, що часткова заміна, при якій змінюється 60-70% рідини, достатня для нормального функціонування варіатора. Важливо при цьому поміняти всі зазначені фільтри, очистити піддон і магніти. Якщо цього не зробити, ефективність свіжого масла і взагалі процедури заміни знизиться.

  Також після заміни слід за допомогою діагностичного сканера скинути всі помилки КПП, а також скинути лічильник старіння масла. Добре, якщо є свій сканер. Якщо немає, то процедуру проведуть в будь-якому центрі комп’ютерної діагностики.

  Навіщо це потрібно? На форумах можна почути думку, що від показників лічильника залежить, наскільки продуктивно працюватиме масляний насос. Однак насправді на його роботу впливають не цифри, а умови використання. Скинути показники потрібно, щоб машина не сигналізувала про необхідність сервісного обслуговування.

  Перевірка рівня масла

  Не тільки погіршення в роботі варіатора, але і перевірка рівня також може показати, що мастильний матеріал підлягає заміні. Тому періодично потрібно це робити. Перевірка не представляє складності, тому що у автомобілів Qashqai є щуп.

  • Прогріти автомобіль до робочої температури (50-80 градусів Цельсія). Якщо двигун перегрітий, то навпаки. дати йому трохи охолонути.
  • Поставити автомобіль в рівне горизонтальне положення. Двигун не глушити.
  • Затиснути педаль гальма. Послідовно переключити селектор за всіма положеннями з інтервалом 5-10 секунд.
  • Перевести важіль в положення Р. Відпустити педаль гальма.
  • Знайти заливну горловину фіксатора. Вона відзначена як «Transmission» або «CVT».
  • Відщепнути фіксатор щупа, вийняти щуп з заливної горловини.
  • Протерти щуп сухий безворсовою тканиною, поставити на місце. Фіксатора перестав замикатися.
  • Вийняти щуп знову, оцінити рівень масла. Він повинен знаходитися на позначці «hot» (або full, max і т.д.).
  • Вставити щуп на місце, зафіксувати защіпкою.

  Якщо саме масло ще не старе, а рівень нижче норми, то потрібно постаратися знайти причину. Швидше за все, це свідчить про протечках десь в системі. Якщо масло потемніло, з’явився запах гару, то його треба міняти. У разі, якщо з попередньої заміни пластиру пройшло зовсім мало часу, варто провести діагностику варіатора на предмет поломок. Якщо ж в маслі з’явилася домішка металевої стружки, то проблема в радіаторі.

  READ  Заміна масла в АКПП Aveo Т300

  Яке масло вибрати для CVT Nissan Qashqai

  Оригінальна масло в CVT. Nissan CVT Fluid NS-2. Саме воно рекомендовано виробником на заміну. Непогано показало себе як аналог Ravenol CVTF NS2 / J1 Fluid. Менш відомо масло Febi Bilstein CVT, яке теж підходить для заміни. Важливо, що мастильні матеріали для АКПП варіатор не підходять. Слід звертати увагу на допуски.

  Це цікаво. У 2012 і 2013 Nissan Qashqai входив в топ-10 найбільш продаваних автомобілів в світі. Але і сьогодні ця модель користується великою популярністю в багатьох країнах.

  Новачкам заміна масла на Nissan Qashqai може здатися складною процедурою. Однак важко тільки перші пару раз. З досвідом робити це буде легше. Самостійна заміна дозволяє заощадити гроші. А також переконатися в тому, що все зроблено правильно і якісно. На жаль, деякі нечесні сервісні центри беруть гроші за повну заміну масла, а при цьому навіть не міняють фільтри, не проводять чистку. Самостійне обслуговування дозволяє уникнути таких проблем.

  Коли потрібне часткове і повна заміна масла в варіаторі Nissan Куб?

  Для продовження терміну експлуатації автомобіля Nissan Cube AZ10 необхідно своєчасно проводити заміну масляної рідини в вариаторе.

  Зміна може здійснюватися:

  Замена масла в вариаторе Jatco JF016E, пошаговая инструкция.

  Виробники Nissan рекомендують здійснювати процедуру заміни раз в 60 тисяч км. До ознак необхідності заміни відносять:

  • підтікання масляної рідини;
  • наявність сторонніх шумів;
  • автомобіль сіпається при їзді і не заводиться з першого разу.

  Як злити масло?

  Покрокова інструкція як правильно злити відпрацьоване масло з варіатора на Ніссані:

  • Автомобіль заганяється в гараж, попередньо розігрівається двигун. Дана міра необхідна, так як гаряче масло зіллється швидше.
  • Знаходиться зливний отвір і відкручується гайка.
  • Відпрацьована рідина зливається в заздалегідь підготовлену порожню тару. За кольором злитого мастильного матеріалу можна зрозуміти чи потребує варіатор в промиванні. Якщо в рідині присутній магнітна стружка і вона чорна, то автовласник приступає до наступного етапу.

  Як поміняти масло в варіаторі Nissan Cube AZ10 своїми руками?

  Своєчасна заміна масла в варіаторі Nissan Куб допоможе автовласникові уникнути великих проблем з цією машиною. Якщо у нього немає грошей на обслуговування в сервісі, то він в змозі провести процедуру своїми руками, дотримуючись інструкції і техніку безпеки.

  Яке масло заливати?

  Виробники Nissan Cube AZ10 рекомендують заливати в варіатор тільки оригінальну рідину. NS-1 або NS-2. Оригінальний мастильний матеріал коштує не дешево і тому на ринку присутні більш доступні варіанти масел, близькі до оригіналу. Одним з яких є IDEMITSU Multi CVTF.

  Як очистити варіатор?

  Після того як старе масло зіллється, а це приблизно 3,5-4 літри, здійснюється очищення варіатора.

  Як правильно очистити коробку варіатора?

  • Відкручуються болти від кришки піддону.
  • Знімається кришка і дрантям протирається ємність.
  • Потім заливається спеціальна рідина і здійснюється промивка.
  • Піддон протирається насухо і болти закручуються назад.

  Процес заміни масла

  Заміна масла в варіаторі Nissan Cube AZ10 складається з трьох кроків:

  • Злив відпрацьованої рідини.
  • Очищення варіатора від металевої стружки і наявність сміття.
  • Заливка нового автомастила.

  Перед тим як приступити до виконання першого кроку автовласник повинен підготувати необхідні інструменти та приладдя:

  • олія;
  • масляної фільтр (при здійсненні повної заміни);
  • прокладка;
  • гайкові ключі;
  • викрутка;
  • рукавички;
  • ганчір’я.

  Як залити нове масло?

  Якщо автовласник проводить повну заміну масла в варіаторі на Nissan Cube AZ10, то він повинен замінити і масляної фільтр.

  Після очищення варіатора заливається нове масло. Для цього потрібно:

  • Знайти заливний отвір і відкрутити кришку.
  • У нього залити близько 4-х літрів нового мастильного матеріалу і закрутити назад.
  • Потім здійснюється тестова поїздка для подальшої перевірки рівня масляної рідини.
  • На автомобілі слід проїхати тестові 5 км і потім за допомогою щупа перевірити рівень рідини.
  • Якщо заміна масла в варіаторі своїми руками була здійснена правильно, то рівень рідини буде досягати максимальної позначки.
  • Якщо автомастила буде недостатньо, то необхідно долити.

  Важливо! Після зміни масляної рідини не забудьте обнулити датчик старіння!

  На цьому процес заміни масла в варіаторі Nissan Cube AZ10 завершено.

  Перше покоління 1998-2002

  Представлена ​​в кінці 90-х модель Куб мала спокійний дизайн і просторий «кубічний» кузов з компактними габаритами, придатними для японських мегаполісів. Таким чином, машина швидко завоювала популярність на домашньому ринку. Головними перевагами моделі були місткість, маневреність і зручність парковки. Ще цей міський сітікар вражав низькою витратою палива, адже моторна гамма Cube складалася з економічних бензинових ДВС об’ємом 1.3 л (85 або 100 л. С.). Для зручності їзди по місту автомобіль оснащувався тільки автоматичною КПП, або варіатором. Базову версію пропонували з переднім приводом, а найдорожчі машини мали 4WD. Салон компактвена був виготовлений з недорогих оздоблювальних матеріалів, проте рівень оснащення і якість збірки були не гірше найближчих аналогів.

  READ  Renault Duster заміна масла в МКПП

  Краще моторне масло. чи існує воно?

  Друге покоління 2002-2008

  Куб другого покоління виділявся ще більш кубічними формами, які надавали оригінальності, а завдяки високому даху істотно покращилася практичність. Разом з тим, машина збільшилася і в ширину, що забезпечило зручність пасажирам на рівні ширині плечей. Більш того, у другому поколінні розробники не тільки поліпшили дизайн і практичність, а й випустили подовжену модифікацію з семимісцевим салоном.

  Завдяки кардинальним нововведенням Cube став настільки популярним, що з’явилася можливість його продажу не тільки в Європі, але і Америці. Моторна гамма Cube складалася з бензинових ДВС об’ємом 1.4 і 1.5 л (від 98 до 109 л. С.). Коробки передач. автоматична або варіатор, а привід міг бути переднім або повним. У другому випадку Cube міг бути передньопривідним, а повний привід включався за допомогою електромотора, який обертав задні колеса. Таким чином, це була свого роду гібридна версія Cube з генератором.

  Період заміни масла

  Регламент заміни масла в варіаторі автомобіля Nissan Куб становить 40-50 тис. Км. При цьому може виникнути необхідність в більш ранній заміні, якщо автомобіль систематично піддається важким навантаженням. Так, мова йде про частих поїздках по проселочним, курних або сльотаву дорогах, а також агресивному водінні з різкими перегазовками, які можливі в тому числі і в світлофорних міських пробках. Суворі кліматичні умови і змінний клімат теж негативно впливають на якість масла, яке в зіпсованому вигляді швидко втрачає свої корисні властивості. В результаті період заміни рідини скорочують в два рази. У поганих умовах необхідна своєчасна перевірка масла.

  Скільки і якого масла в варіаторі Nissan Куб

  Нісан Куб. японський компактвен підвищеної місткості, розташований в одному класі з Renault Modus, Citroen С3 Пікассо, Ford Fusion, Kia Соул і іншими компактвена. Машина надійшла у виробництво в 1998 році. Спочатку це була модель на платформі хетчбека Nissan Мікра, також відомого як Nissan Марч. У модельному ряду Nissan автомобіль знаходився між Micra і Sunny. Куб був спроектований для японського ринку, і не дивлячись на це, його продавали в Великобританії, Гонконгу і Австралії. Куб зразка 2002 року мав платформу від Мікро третього покоління і як і раніше експортувався до Сполученого Королівства.

  У 2008 році вперше почалися продажі електричної версії Cube з літієво-іонними батареями. З 2008 року було актуально третє покоління Cube. Популярність цієї генерації була настільки висока, що її включили в кілька престижних рейтингів, в числі яких були «Кращий міні MPV» (за версією IIHS), «ТОП-10 кращих машин для подорожей» (за версією Kelley Blue Book), «ТОП- 10 кращих машин до 18 000 доларів »і« Кращий автомобіль для собак »(за версією ААА). Виробництво Nissan Cube завершилося в 2019 році.

  Оригінальна

  У варіатор автомобіля Nissan Куб заливають фірмове масло Nissan NS-2. Ця рідина виготовлена ​​на синтетичній основі, має прозорий бурштиновий колір і володіє хорошими експлуатаційними характеристиками. Масло також має високу в’язкість і оптимальний рівень захисту при інтенсивній експлуатації. Разом з тим, завдяки активним присадкам запобігає знос трансмісії завчасно, а також забезпечується якісна робота варіатора при холодному пуску. Масло Nissan NS-2 виробляє французька компанія Total.

  Етапи перевірки рівня масла

  Холодний і Гарячий діапазон вимірювань

  Рівень масла в варіаторі

  Для того, щоб продовжити термін служби варіатора, особливу увагу варто приділити таким показником, як рівень масла в коробці передач. Рівень перевіряється щупом розташованому у верхній частині трансмісії і повинен перебувати між максимальним і мінімальним значенням, між рисок. Порядок перевірки на автомобілях Nissan, Honda або Mitsubishi ні чим не відрізняється.

  Щоб завмер був максимально точним, прогрійте варіатор до робочої температури трансмісійного масла: 60-80 градусів. Перевірка проводитиметься на рівному майданчику, бажано після тривалої поїздки, пробіг залежить від пори року, взимку це мінімум 30 кілометрів. Якщо варіатор недостатньо прогрітий, є ймовірність похибки, не нехтуйте цим правилом.

  Високий рівень масла в варіаторі

  Природно якщо він низький потрібно долити оригінальної рідини, але як бути якщо він вище? Все просто. Візьміть шприц великого об’єму і гумову трубку, припустимо від крапельниці. Все це продається в кожній аптеці. Викачуємо потрібний обсяг і вуаля.

  Для того щоб не помилитися з ідеальним рівнем, потрібно виробляти заливку маленькими дозами і частіше перевіряти рівень. Якщо при перевірці. рідини менше допустимих значень, потрібно з’ясувати причину. Можливо десь є витік. Також оціните стан масла, воно не повинно пахнути гаром і бути світлим. В інших випадках потрібно провести заміну масла, прочитайте нескладну інструкцію і поміняйте масло самі.

  Рекомендую вам саме цей спосіб, так як при вимірі на холодну похибка буде більше.

  Сподобалася стаття? обов’язково

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS