Заміна масла в АКПП Volvo ХС60 дизель

Скільки масла в АКПП Volvo ХС70

В АКПП 7.5 л для заміни краще взяти 10 л з запасом. допоможуть для промивання. Часткову зміну проводять із застосуванням 4-5 л мастила.

Скільки масла в КПП Volvo

Масло в коробку автомат Volvo ХС90, інших модифікацій заливають в різній кількості. Це залежить від моделі транспортного засобу і типу обслуговування (повне, часткове).

Коли міняти масло в коробці передач

У mps6 коробці Volvo заміна масла повинна проводитися планово за графіком і екстрено на випадок виникнення такої необхідності. Найчастіше обслуговування коробки роблять повним. ремонт плюс заміна мастила.

Масло в АКПП вирішує ряд завдань. змащує тертьові поверхні, деталі, мінімізує навантаження на вузли, видаляє утворилися в результаті зносу і корозії мікрочастинки, відводить тепло. Заміна масла в АКПП Volvo ХС90 дизель і інших модифікацій повинна бути своєчасною, оскільки з плином часу мастило перестає повноцінно справлятися з поточними завданнями.

масло, акпп, volvo, хс60

Самостійно обслуговуватиме коробку можна, потрібно лише отримати доступ до кузова знизу

Масло в коробку передач Volvo ХС90 і інших моделей позапланово зазвичай заливають з таких причин:

 • з плином часу зносилися сальники;
 • пошкоджені поверхні валів, між ними і ущільнювачами утворився зазор;
 • з’явилися люфти на первинному валу;
 • пошкоджений герметик в області з’єднання між різними частинами коробки;
 • ослаблені болти з’єднувачів.

Якщо мастила мало, неприємні наслідки не змусять себе довго чекати. Низький тиск в системі загрожує тим, що фрікціони недостатньо притискаються до сталевих дисків, контакт між ними нещільний.

Скільки треба масла в АКПП Volvo S70

Ситуація та ж, що в попередньому варіанті. 7.5 л. повний обсяг, для заміни масло беруть з запасом, якщо потрібен промивши системи.

Як додати і замінити масло в коробці передач Volvo, а також перевірити рівень

Основні принципи обслуговування різних модифікацій приблизно однакові. Важливо дотримуватися покрокової інструкції.

Заміна масла в АКПП Volvo (Volvo) і як перевірити рівень в коробці

Міняти масло для КПП Volvo потрібно регулярно і планово. Для проведення процедури досить підручного інструменту і нової мастила. Додаткові перевірки рівня слід повторювати кожні 10 тис. Км. Так можна своєчасно виявити поточні проблеми і вжити заходів. Масло замінюють кожні 2 роки або 40 тис. Км пробігу в середньому.

Заміна масла в коробці Volvo S40

Трансмісійне масло Volvo для АКПП можна замінити своїми силами. По можливості слід відразу поставити новий сітчастий фільтр або хоча б промити старий.

 • Ключем скрутити болти поддона.17
 • Прибрати кріплення по периметру.
 • Відкрутити і промити або замінити фільтр.18
 • Зняти болт гидроблока, магніти очистити, піддон промити.
 • замінити прокладки.
 • Масло влити через отверстіе.19

Можна прогнати авто пару кілометрів і знову перевірити рівень. це дозволить точно зрозуміти, в порядку ситуація, чи ні.

Оцінювати обсяг робочої рідини найпростіше, використовуючи щуп. Його потрібно вийняти, очистити, після опустити патрубок. Обов’язково при тестуванні дивитися на якість, стан рідини. Горілий аромат, нехарактерний відтінок вказують на необхідність позапланового ТО.

Как заменить масло АКПП Volvo XC70 2.4D?

Заміна масла в двигуні Volvo ХС60 дизель

Заправні обсяги і вибір масла

У таблиці розташованої нижче вказані різні комплектації двигунів (їх літраж), скільки масла потрібно в кожен залити і головне який в’язкості воно повинно бути.

При експлуатації в несприятливих умовах використовуйте

Крім масла змінюється і фільтр очищення, знайти його можна за каталожним номеру Volvo 31372212.

Також, можливо будить потрібна заміна зливної пробки, її каталожний номер Volvo 977 751.

Витрати на заміну масла Volvo XC90

З радістю поділюся порадами і техніками якими користуюся і сам.

Якщо щось потрібно звертайтеся через зворотний зв’язок (внизу сторінки).

Перебуваючи на цьому сайті, ви даєте згоду на використання своїх cookie-файлів.

Заміна масла і фільтра Volvo XC60 (2010-2017)

У цьому відео показано, як замінити масло і масляний фільтр в вашому Volvo XC60 2014 року випуску. Коли ви змінюєте власне масло, ви знаєте, що заливаєте якісне масло в свій XC60 і що фільтр теж змінюється. Найголовніше, у вас буде можливість озирнутися під вашим XC60 на предмет потенційних проблемних місць. У цьому відео показано розташування пробки маслосливного отвори, масляного фільтра, кришки оливозаливно∂ горловини і масляного щупа на додаток до кроків, необхідних для заміни масла і фільтра в вашому XC60.Для більшості автомобілів Volvo можна обернути старий ремінь навколо масляного фільтра і відкрутити його вручну. Якщо ви не можете цього зробити, відвідайте нашу сторінку запчастин, щоб знайти ключ для масляного фільтра Volvo XC60. Якщо ваш XC60 розташований занадто низько щодо землі, щоб отримати доступ до зливної пробці і масляного фільтру, обов’язково використовуйте домкрати та безпечні процедури підйому перед тим, як потрапити під XC60.

У більшості автомобілів Volvo тип масла вказано на кришці маслосборника. швидше за все, це буде 5W-20, 5W-30, 5W-40, 10W-30 або 10W-40. Якщо його немає на кришці маслосборника, уточніть тип масла в керівництві користувача, перш ніж додавати нове масло.Ми рекомендуємо носити захисні окуляри при роботі під XC60. Ви ніколи не знаєте, що може капати з двигуна, кислота з акумуляторної батареї, охолоджуюча рідина двигуна, гальмівна рідина і т. Д. Всі ці рідини надзвичайно шкідливі для ваших очей і шкіри, тому важливо захистити себе.

Заміна масла в Volvo XC60. Міняємо масло в XC60 своїми руками

XC60 це автомобіль шведської компанії Volvo. Модель виробляється з 2008 року, має 2 покоління. Друге покоління представлено на показ в середині 2017 го, має аналогічні варіації моторів з моделлю XC90.

Керувати таким автомобілем одне задоволення, але його потрібно своєчасно обслуговувати. Планове обслуговування повинно виконуватися один раз в 15 000 км. Разом з повною заміною масла, змінюють і фільтр очищення.

Зовсім не обов’язково їхати до дилера або майстру на станцію і платити гроші за роботу яку можна зробити своїми руками за годину роботи. Все що потрібно мати під рукою це мінімальний набір інструментів, ганчірки для рук, порожня ємність для зливу відпрацювання і новий витратний матеріал. Проробивши цю не складну роботу всього один раз, ви зрозумієте всі нюанси і під час наступного обслуговування через рік будите знати що до чого.

Інструкція

 • Прогріваємо холодний двигун. Нам потрібно очистити картер двигуна від старого масла, чим більше його витече тим краще.
 • Для зручного доступу до зливної пробці (і в деяких моделях масляний фільтр також кріпиться з низу) і днища автомобіля в цілому потрібно будить піддомкратити або заїхати на оглядову яму (кращий варіант). Також, в деяких моделях може бути встановлена ​​«захист» картера двигуна.
 • Відкручуємо заливну пробку. Масляний щуп витягнути не вийде звичним нам способом, тому що у цій моделі його просто. немає. Рівень масла двигуна регулюється за допомогою електроніки. Щоб викликати шкалу відображення рівня масла двигуна потрібно натиснути і притримати кілька секунд (5-7 с) кнопку старт двигуна, після чого вибрати в бортовому комп‘ютері пункт меню рівень масла.
 • Підставляє велику тару (що дорівнює кількості масла, що заливається).
 • Відкручуємо зливну пробку ключем. Іноді зливна пробка виконана як звичайні «болт» під ріжкової ключ, а іноді можна відкрутити за допомогою чотирьох або шестикутника. Не забуваємо одягати захисні рукавички, масло швидше за все будить теплим але потрібно мати на увазі обережність.
 • Чекаємо приблизно 10-15 хвилин поки відпрацювання стече в тазик або обрізану пластикову каністру.
 • Необов’язковий пункт але дуже ефективний! Промивання двигуна спеціальною рідиною не вписався в регламент обслуговування і не є обов’язковою до виконання. але. Трохи заморочевшісь ви в рази краще промиєте двигун від старого, чорного масла. При цьому виконують промивання зі старим масляним фільтром протягом 5-10 хвилин. Ви здивуєтеся яке чорне масло виллється з цією рідиною. Використовувати цю рідину дуже просто. Детальний опис має бути присутнім на етикетці промивної рідини.
 • Замінюємо старий фільтр на новий. У деяких моделях змінюється не сам фільтр і фільтруючий елемент (зазвичай жовтого кольору). Просочення новим маслом фільтра перед установкою є обов’язковою процедурою. Відсутність масла в новому фільтрі перед запуском двигуна може викликати масляного голодування що в свою чергу може призвести деформації фільр. Загалом це не гарна штука. Не забувайте також змащувати гумове кільце ущільнювача перед установкою.
 • Заливаємо нове масло. Переконавшись в тому що зливна пробка закручена, і встановлений новий фільтр очищення масла можемо приступати до заливки нового масла.
 • Виконайте повторну перевірку рівня масла по щупі після першого пуску. Нехай двигун попрацює близько 10 хвилин на холостих обертах.

Як замінити масло в коробці АКПП Volvo XC60

Функції масла ATF в АКПП Volvo ХС60:

 • ефективна змащення тертьових поверхонь і механізмів;
 • зниження механічного навантаження на вузли;
 • відведення тепла;
 • видалення мікрочастинок, що утворюються внаслідок корозії або зносу деталей.

Колір ATF масла для АКПП Volvo XC60 дозволяє не тільки розрізняти масла за видами, але допомагає з’ясувати в разі витоку, з якої системи втекла рідина. Наприклад, масло в АКПП і ГУР. має червоний відтінок, антифриз. зелений, в двигун. жовтуватий.

Причини протікання масла з АКПП в Volvo ХС60:

 • знос сальників АКПП;
 • знос поверхонь валів, виникнення зазору між валом і ущільнювача елементом;
 • знос елементу ущільнювача АКПП і валу приводу спідометра;
 • люфт первинного вала АКПП;
 • пошкодження герметизуючого шару в з’єднаннях між частинами АКПП: піддон, корпус АКПП, картер, корпус зчеплення;
 • ослаблення болтів, які забезпечують з’єднання вищевказаних частин АКПП;

Низький рівень масла в АКПП Volvo XC60. основна причина виходу з ладу фрикционов. Через низький тиск рідини фрікціони погано притискаються до сталевих дисків і недостатньо щільно контактують один з одним. В результаті фрикційні накладки в АКПП Volvo XC60 сильно нагріваються, обвуглюються і руйнуються, значно забруднюючи масло.

Внаслідок нестачі масла або неякісного масла в АКПП Volvo XC60:

 • плунжери і канали гидроблока забиваються механічними частинками, що призводить до дефіциту масла в пакетах і провокує знос втулки, що труться деталей насоса і т.д.;
 • перегріваються і швидко зношуються сталеві диски коробки передач;
 • перегріваються і згоряють обгумовані поршні, наполегливі диски, барабан зчеплення і т.д.;
 • зношується і приходить в непридатність гідроблок.

Забруднена олія АКПП не може повноцінно відводити тепло і забезпечувати якісну мастило деталей, що призводить до різних несправностей АКПП Volvo XC60. Сильно забруднену олію є абразивну суспензію, яка під великим тиском створює ефект пескоструя. Інтенсивний вплив на гідроблок веде до витончення його стінок в місцях розташування клапанів-регуляторів, в результаті чого можуть виникнути численні протікання.

Перевірити рівень масла в АКПП Volvo XC60 можна за допомогою щупа. Масляний щуп має дві пари міток. верхня пара Max і Min дозволяє визначити рівень на гарячому маслі, нижня пара. на холодному. Використовуючи щуп легко перевірити стан масла: потрібно капнути олією на чисту білу тканину.

При виборі масла АКПП Volvo XC60 для заміни слід керуватися простим принципом: найкраще використовувати масло, рекомендоване Volvo. При цьому замість мінерального масла можна заливати напівсинтетичне або синтетичне, але ні в якому разі не можна застосовувати масло «класом нижче» від запропонованого.

Масло в АКПП Volvo XC60

Лінійка преміальних кросоверів Volvo XC60, що випускається іменитої шведською компанією з 2008 року і по даний момент, славиться своїм оригінальним зовнішнім дизайном і неперевершеною безпекою. Пройшовши через два покоління і плановий фейсліфтінг в 2013 році, даний модельний ряд отримав солідний перелік силових агрегатів. В тому числі три модифікації автоматичної трансмісії, які встановлювалися на ці кросовери в тандемі з дизельними і бензиновими моторами різної потужності. Відповідно, в даній статті ми поговоримо про обслуговування автоматів Volvo ХС60, а також наведемо приклади оригінальної і аналогової трансмісійної рідини, яку заливають в дані АКПП.

Масло в коробку автомат Volvo XC60 TF-80SC (6 передач)

Найпоширенішою автоматичною трансмісією, якою оснащували Volvo XC60, є 6-ступінчастий гідромеханічний автомат TF-80SC японської компанії Aisin Warner. У нього шведський автовиробник рекомендує заливати трансмісійну рідина Volvo ATF V70 власного виробництва. А ось компанія Aisin відкрито говорить, що дана АКПП стабільно працює і на інших оліях, що володіють допусками JWS3309 або T-4. Наприклад Aisin ATF AFW або RAVENOL ATF T-IV Fluid.

Середня

Середня

1 літр Артикул: 4014835733015

Масло в АКПП Volvo XC60 дизель 2.4

На Volvo XC60 в тандемі з дизельним двигуном 2.4 літра працює виключно 6-ступінчастий автомат TF-80SC, про який ми вже розповідали вище. Відповідно, крім оригінального масла Volvo ATF V70, заливати в нього можна японську трансмісійну рідина як Aisin ATF AFW, так і Aral Getriebeol ATF J і так далі.

Середня

Коли проводиться заміна масла в АКПП Volvo XC60

Як вибрати масло в двигун Volvo ХС60 і не наштовхнутися на підробку? Розповімо в цій статті.

Масла в коробку автомат Volvo XC60

Як ми вже говорили вище, на Volvo XC60 встановлювалися три модифікації автоматичної трансмісії. А саме:

 • 6-ступінчастий автомат TF-80SC
 • 6-ступінчастий робот Powershift DCT450
 • 8-ступінчасту АКПП TG-81LS

Що ж стосується допусків трансмісійної рідини, то шведський автовиробник не оголошує специфікації масла, що заливається в дані автомати, пропонуючи виключно продукцію власного виробництва. Але не секрет, що його аналоги існують, при цьому коштують вони набагато дешевше оригіналу.

Інтервал заміни трансмісійного масла

Найбільш слабким місцем на Volvo XC 60 з двигуном на бензині або дизелі вважається фільтр тонкого очищення АКПП. Він швидше за всіх елементів засмічується продуктами зносу коробки перемикання швидкостей. В результаті починає текти масло, так як АКПП перегрівається, і сальники від різких перепадів температур дубеют, не виконують більше свою функцію.

Падає тиск всередині систему, утворюється витік масла між клапанами гидроблока. Виходить з ладу електронний блок управління.

Увага! Штатний фільтр змінюється тільки під час капітального ремонту, тому що він оснащений металевою сіткою (рідше фетровому мембраною).

Хоч виробник і вказує, що масло здатне витримати до першого капітального ремонту автомата, якщо його не змінювати, то капітальний ремонт може наступити через 80 тисяч кілометрів. Тому не варто ризикувати сумніватися в питанні, чи міняти чи не міняти масло.

Сприятливим для заміни масла в коробці є пробіг:

 • 30000 кілометрів для часткової зміни;
 • 60 тисяч кілометрів для повної зміни трансмісійної рідини.

Тонкий фільтр змінюється при кожній зміні рідини. Він встановлюється для допомоги до фільтруючому пристрою грубої очистки, який встановлений всередину АКПП.

Якщо вчасно не міняти трансмісійну рідина, то ви зіткнетеся з такими проблемами:

 • поштовхи і ривки автомата, сіпання машини;
 • вібрація під час простою на світлофорах і в пробках;
 • прослизання швидкостей, деякі затримки при перемиканні.

Тому я рекомендую наслідувати наш регламенту, а не виробника. Тому що кліматичні умови різні. Це теж впливає на експлуатацію. Російські кліматичні умови вважаються важкими для японських АКПП Айсин.

Плюс гідротрансформатор цієї АКПП сильно забруднює сам масло. Так як в ньому встановлена ​​карбонова фрикційна накладка, пил від якої потрапляє в фільтр і забиває його фетровий мембрану.

Практичні поради щодо вибору масла в АКПП Volvo ХС60

Виробник заливає в коробку TF80SN спочатку синтетичне масло. Тому не можна його міняти на мінеральне. Ви отримаєте піну і вихід з ладу коробки після пробігу в 1000 кілометрів.

Заливати потрібно тільки оригінальне масло, або поміняти на аналогічні рідини, про які я далі розповім в блоці нижче. Властивості оригінальних і аналогових масел ідентичні. Тому вони взаємозамінні.

Повна і часткова заміна масла в АКПП Volvo ХС 60

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні поговоримо про заміну масла в АКПП машини Volvo XC 60. Ці транспортні засоби оснащувалися шестиступінчастою автоматичною коробкою передач від японської компанії Aisin. Модель. TF 80 SN. Досвідчені механіки говорять, що, якщо вчасно міняти змазує засіб в АКПП, то можна відтягнути капітальні ремонт на 200 тисяч кілометрів.

Напишіть в коментарях, міняли ви масло в АКПП Volvo XC 60 самостійно? З якими проблемами зіткнулися?

Оригінальна масло

Оригінальним вважається масло Toyota Type T IV, але американські виробники заливають нове покоління мастила Toyota WS. Ці масла розраховані на взаємодію з механічними деталями в АКПП. Захищають автомат від перегріву. Утворюють щільну захисну плівку на металевих деталях, не дають елементів з кольорового металу окісліваться.

Повна і часткова заміна масла в АКПП Volvo ХС 60

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні поговоримо про заміну масла в АКПП машини Volvo XC 60. Ці транспортні засоби оснащувалися шестиступінчастою автоматичною коробкою передач від японської компанії Aisin. Модель. TF 80 SN. Досвідчені механіки говорять, що, якщо вчасно міняти змазує засіб в АКПП, то можна відтягнути капітальні ремонт на 200 тисяч кілометрів.

Напишіть в коментарях, міняли ви масло в АКПП Volvo XC 60 самостійно? З якими проблемами зіткнулися?

Інтервал заміни трансмісійного масла

Найбільш слабким місцем на Volvo XC 60 з двигуном на бензині або дизелі вважається фільтр тонкого очищення АКПП. Він швидше за всіх елементів засмічується продуктами зносу коробки перемикання швидкостей. В результаті починає текти масло, так як АКПП перегрівається, і сальники від різких перепадів температур дубеют, не виконують більше свою функцію.

Падає тиск всередині систему, утворюється витік масла між клапанами гидроблока. Виходить з ладу електронний блок управління.

Увага! Штатний фільтр змінюється тільки під час капітального ремонту, тому що він оснащений металевою сіткою (рідше фетровому мембраною).

Хоч виробник і вказує, що масло здатне витримати до першого капітального ремонту автомата, якщо його не змінювати, то капітальний ремонт може наступити через 80 тисяч кілометрів. Тому не варто ризикувати сумніватися в питанні, чи міняти чи не міняти масло.

Сприятливим для заміни масла в коробці є пробіг:

 • 30000 кілометрів для часткової зміни;
 • 60 тисяч кілометрів для повної зміни трансмісійної рідини.

Тонкий фільтр змінюється при кожній зміні рідини. Він встановлюється для допомоги до фільтруючому пристрою грубої очистки, який встановлений всередину АКПП.

Якщо вчасно не міняти трансмісійну рідина, то ви зіткнетеся з такими проблемами:

VOLVO XC60 – замена масла в АКПП, муфте Халдекса, заднем и угловом редукторах Vollux

 • поштовхи і ривки автомата, сіпання машини;
 • вібрація під час простою на світлофорах і в пробках;
 • прослизання швидкостей, деякі затримки при перемиканні.

Тому я рекомендую наслідувати наш регламенту, а не виробника. Тому що кліматичні умови різні. Це теж впливає на експлуатацію. Російські кліматичні умови вважаються важкими для японських АКПП Айсин.

Плюс гідротрансформатор цієї АКПП сильно забруднює сам масло. Так як в ньому встановлена ​​карбонова фрикційна накладка, пил від якої потрапляє в фільтр і забиває його фетровий мембрану.

Практичні поради щодо вибору масла в АКПП Volvo ХС60

Виробник заливає в коробку TF80SN спочатку синтетичне масло. Тому не можна його міняти на мінеральне. Ви отримаєте піну і вихід з ладу коробки після пробігу в 1000 кілометрів.

Как заменить масло АКПП Volvo ATF-80?

Заливати потрібно тільки оригінальне масло, або поміняти на аналогічні рідини, про які я далі розповім в блоці нижче. Властивості оригінальних і аналогових масел ідентичні. Тому вони взаємозамінні.

Оригінальна масло

Оригінальним вважається масло Toyota Type T IV, але американські виробники заливають нове покоління мастила Toyota WS. Ці масла розраховані на взаємодію з механічними деталями в АКПП. Захищають автомат від перегріву. Утворюють щільну захисну плівку на металевих деталях, не дають елементів з кольорового металу окісліваться.