Заміна корінних вставок Vaz 2106. КОЛЕННА ВАЛ – Видалення та встановлення. Заміна…

Заміна корінних вставок Vaz 2106. КОЛЕННА ВАЛ. Видалення та встановлення

Ми продовжуємо робити капітальний ремонт двигуна шести. Запровадені запчастини, блок та колінчасте вал вискакують. Це як дрібниця залишилася, візьміть його та збирайте двигун вдома, заощаджуючи гроші на автомобіліста.

Але мені довелося переробити багато руху після домашніх і дурних автомобілістів.

Тому я спробую пояснити в цій статті, як правильно зібрати двигун, беручи до уваги всілякі дрібниці, оскільки, не беручи до уваги ці дрібниці, двигун не буде працювати тривалий час.

Я починаю збирати двигун із встановленням колінчастого вала, тут вам потрібно врахувати багато дрібниць.

Збираючи двигун, ви можете його добре мити, але ви не можете його мити, але головне, що все чисто всередині двигуна, і я згоріла, і двигун принципово не мій ззовні, і всі знають це. Я раджу вам зателефонувати на раковину після ремонту двигуна та промивати двигун зверху, якщо є бажання.

А з іншого боку, мені подобається момент, коли власник приходить забрати машину після ремонту, відкриває капот і бачить двигун чуми, кричить його обличчя, але після того, як воно починається, розмита в задоволеній усмішці.

Перед встановленням колінчастого вала необхідно встановити корінні вставки в ліжко блоку двигуна, обов’язково витерте ліжко вкладишів перед встановленням вкладишів із ганчіркою. Так що сода не є снорінкою між вкладишем і ліжком. На фотографії показано, як правильно поставити вкладиші в цифровий блок.

Фото. Правильна установка вкладишів у блоці двигуна VAZ.

Після встановлення вставок обов’язково їх змащуєте маслом.

Фото. Встановлено вперті наполовину кілець (півмісяць)

І перед встановленням самого колінчастого вала встановіть вперті половинні кілець (півмісяць) у блок, щоб вони не падали на масло маслом. Акуратно покладіть колінчастий вал на вставки і подивіться так, щоб півмісяці не падали.

Зазвичай я кладу півмісяць з латунним обприскуванням, але якщо у вас є один півмісяць з латунним розпиленням, а другий з алюмінієм, то покладіть з латунним спреєм з маховика.

Фото. Перевірка поздовжнього колінчастого вала.

Після встановлення колінчастого вала, обов’язково перевіряйте поздовжній хід колінчастого вала. Зазвичай я досягаю, що поздовжній удар колінчастого вала знаходиться в нулі, або максимум одного десятого міліметра. Перевірте поздовжній удар колінчастого валу, ви можете вставити викрутку між щоками колінчастого вала з різних сторін. Якщо ви не враховуєте поздовжній удар колінчастого вала, і цей крок буде великим, то півмісяки випадуть, колінчастий вал буде розгубитися в двигуні, натиснувши на зчеплення, спираючись на блок двигуна та укус метал у блоці. Оскільки я давно займаюся ремонтом, у мене є ціла купа працівників та нових півмісяць, також продаються спеціальні ремонтні півміся. Тому мені легко вибрати півмісяць, щоб не було поздовжнього ходу колінчастого вала. Якщо після встановлення стандартних півмісяць у колінчастому валі відбувається поздовжній рух, купуйте ремонтні півмісяці, але часто трапляється, що колінчасте вал не сидить на ремонтні півміся Надлишок металу від ремонту півмісяця.

Фото. Перевірка колінчастого вала.

Після обраного півмісяця вставте вкладиш у подушки і зробіть їх на колінчастий вал, але не підтягуйте його відразу, вставляйте ключ до колінчастого валу і починайте затягувати одну подушку і після затягування наступної подушки, спробуйте Прокрутіть колінчастий вал. Ви знайдете деталі перевірки та регулювання вставок на сторінці ремонту колінчастого вала.

Фото. Куконлорка з поршнем, підготовленим до вибивання пальця.

Видалення

Встановіть машину на спостережувальну яму або шляхопровід (див. “Підготовка автомобіля до та ремонту”).

Зніміть тримач за допомогою ущільнювальної коробки з блоку циліндрів (див. “Задній колінчастий вал. заміна”).

Зніміть кришку приводу розподільного вала герметичною прокладкою та ланцюгом від зірки колінчастого вала (див. “Схема механізму розподілу газу. заміна”).

Ми позначаємо взаємне положення з’єднувальних стрижнів щодо їх кришок та корінних підшипників відносно блоку циліндрів.

Ключ кінця 14 мм

Ми вимикаємо два гайки кріпильної кришки стрижня.

Зніміть кришку з’єднувального стрижня за допомогою вкладиша.

Відключіть решту сполучних стрижнів від колінчастого вала і перемістіть їх вгору.

Ми виносимо лайнери з з’єднувальних стрижнів та їх обкладинки.

Ключ кінця 17 мм

Послабити болти кріплення кришок корінних підшипників колінчастого вала.

Вимкнувши два болти, вийміть задню частину радикального підшипника. У канавках задньої опори колінчастого валу встановлено два вперті половинні кілець. Переднє кільце a

Ми повертаємо болти решти кришок корінних підшипників, тримаючи колінчасте вал від осені. Видаліть кришки по черзі і вийміть колінчастий вал з картера. Усі вкладиші чохлів (крім третього), встановлені в грядках корінних підшипників, мають канавку. Теги, що відповідають їх серійному номеру (відліку від шкарпетки колінчастого вала), що виходить на ліву частину блок циліндрів, виготовляються на кришках корінних підшипників. На п’ятому обкладинці зроблено дві позначки, розташовані по краях.

Вкладиші перевірили: що це означає і чому вони їх повертають?

Повернення лайнерів двигуна. це зміна їх положення відносно шиї колінчастого вала або блоку. Як було сказано вище, це викликано колосальними навантаженнями, які підлягають частинам. Перехід підшипників з його місця негайно негативно впливає на потік нафти. Його тиск погіршується, починається голод. І все тому, що напівзавантаження оснащені отворами, які повинні чітко збігатися з каналами для проходження змащування.

Основні причини грому

Як відомо, кілька причин викликають елементи:

 • Банальний знос. кінцеві частини ковзаючих підшипників (підтримуючими підпадами, зупинками, антенами), які більше не в змозі утримувати деталі в одному місці;
 • Слабка, неправильна фіксація обкладинок. напівзавантаження повинна затягуватися з певною точкою, визначеною в даних паспорта.

І звичайно, це виникає через порушення обчислених умов праці самих ковзаючих підшипників. Іншими словами, через велике і нерівномірне навантаження. Особливо часто це трапляється з напівзробкою зі слабким затягуванням.

Проміжок розсувних деталей загрожує великими неприємностями, тому це вимагає термінового втручання. Найнебезпечніший зсув корінних підшипників. У цьому випадку живлення, безумовно, знадобиться дорогий капітальний ремонт.

Примітно, що при повороті з з’єднанням стрижня він просто оновлюється. Однак, щоб зробити це неправильно, оскільки ресурс кон’югованої пари блискучого стрижня в цьому випадку зменшується майже на 70%. Тому необхідно замінити самий стрижень, в якому ви часто можете виявити зламаний замок. І найбільш оптимальним способом ремонту є колінчастий вал нудно та замінює вкладиш у комплекті, а також з’єднувальні стрижні.

LADA 2106 Заміна колінчастого вала (VAZ 2106)

Якщо тиск у системі мастила зменшується або глухі шуми з’являються, коли працює двигун VAZ 2106, причина може бути несправним колінчастим валом. У статті обговорюються причини несправностей, а також про те, як змінити колінчастий вал Ваза 2106. Крім того, додається відео, яке показує часткову збірку двигуна VAZ з встановленням колінчастого вала.

Ознаки несправності

Якщо ви ремонтуєте колінчасте вал своїми руками, то ви можете значно заощадити на службі автомобіля. Тому варто мати справу з його діагнозом, ремонтом та встановленням. Якщо ремонт не здійснюється вчасно, то двигун може заклинати, і це загрожує більш серйозним ремонтом. Нижче наведені знаки, які служать для визначення несправностей:

 • З робочим двигуном лампа рівня масла не виходить, що вказує на зниження тиску масла в системі;

На середніх та високих швидкостях в двигуні чується металевий стук, який збільшується зі збільшенням кількості обертів;

Причиною перших двох несправностей є виробництво корінних та сполучних шиї стрижня. У цьому випадку збільшується відстань між шиєю та вкладишем, що призводить до зниження тиску масла. Якщо відстань занадто велика, вал можливий, що є причиною металевих звуків у двигуні. Якщо джеми мотора, то краще замінити колінчастий вал. Щоб діагностувати справність колінчастого вала, його слід демонтувати та очистити.Краще видалити деталь за допомогою двигуна.

Після видалення вам потрібно провести візуальний огляд шиї та щок, згідно з якими приймається рішення щодо необхідності шліфування або заміни. Для перевірки спеціальні пристрої не потрібні, ви можете зрозуміти на дотик. Якщо знайдені подряпини та хуліган на шиї, то деталь надається отвору. Нудно можна виконати 4 рази. Кожен отвір збільшує розмір вкладишів на 0,25 мм. Після демонтажу колінчастого вала вам потрібно оцінити розміри вкладишів, вони дозволять вам робити отвір. Якщо шліфування ніколи не виконували.

Якщо знаходяться тріщини, то колінчастий вал повинен бути замінений. Може бути наданий заваренню, але зазвичай відновлена ​​медсестра не більше 50 тисяч кілометрів. Після нудного потрібно шліфувати шию. Потім шию і колінчасте вал потрібно мити бензин. Ви також повинні ретельно очистити масляні канали, щоб забруднення не потрапило в підшипники. Після промивання бензином потрібно підірвати масляні канали стисненим повітрям.

Процес встановлення валів коленкі

Перед встановленням колінчастого вала на Vaz 2106 потрібно мити, очистити та висушити блок циліндрів. І лише після цього прочитати процес.

Інструменти

Для здійснення установки потрібні такі інструменти:

 • набір ключів;
 • набір викруток;
 • мікрометр;
 • витратні матеріали (вкладиші, ущільнювачі, наполовинурки);
 • динамометричний ключ.

вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення

Якщо дефекти у вигляді подряпин, знущання, сліди зносу на поверхні вкладишів, їх потрібно замінити. Вкладиші не можуть бути налаштовані. З подальшим використанням видалених вкладишів потрібно перевірити зазор між ними та корінними, а також шиї стрижня колінчастого вала. Для корінного допустимого розміру. 0,15 мм, для з’єднувального стрижня. 0,10 мм. Якщо розміри перевищують допустимі, вкладиші змінюються більшою товщиною після в’яжучого шеку. Якщо шия правильно відшліфована і вибираються відповідні вкладиші, то колінчастий вал повинен вільно обертатися.

Essle, забезпечуючи жорсткість колінчастого вала, змінюються незалежно від того, наскільки вони стояли. Половина кілець, а також вкладиші не можуть бути налаштовані. Якщо знайдені потертості та подряпини, напівзробні зміни змінюються. Вони також змінюються, якщо осьовий проміжок колінчастого вала є більш прийнятним, що становить 0,35 мм. Вибір нових кілець проводиться відповідно до номінальної товщини або товщиною, що збільшується на 0,127, так що осьовий зазор знаходиться в межах 0,06-0,26 мм.

Етап

Встановлення колінчастого вала на VAZ 2106 здійснюється в наступній послідовності:

 • По.перше, підтримуюча підшипність первинного валу натискається.
 • Далі вам потрібно встановити нові вставки. Корінні вставки встановлюються необхідним розміром ремонту. Розрив однакового розміру, тому взаємозамінний. При встановленні потрібно переконатися, що з’єднувальні вкладиші для стрижня мають менший корінний діаметр і не мають кільцевих канавок.
 • Тоді вам потрібно встановити вперті половинні кільця в ліжко 5.го корінного підшипника. У цьому випадку канавки повинні бути спрямовані на колінчастий вал. Половина кілець вибираються відповідно до толерантності.

Під час встановлення прокладок герметик повинен використовуватися для забезпечення надійної герметизації та виключення хід робочих рідин під час подальшої роботи автомобіля.

Після остаточної збірки вам потрібно запустити двигун і перевірити його продуктивність.

Таким чином, ремонт колінчастого вала на Vaz 2106 навіть може виконати водій з невеликим досвідом роботи в ремонтних роботах, тоді як ви можете значно заощадити на послугах автомобіля.

Де встановлено і чому підшипник колінчастого вала служить

Підшипник, встановлений у фланці колінчастого вала, застосовується не до двигуна, а до передачі. Основна мета цього вузла. це центрування та підтримка первинного валу коробки передач. він служить передньою обертовою опорою. З підшипником колінчастого вала кожен, хто хоча б одного разу встановив контрольну точку на автомобілі. Що стосується високого ресурсу частини, то це просто пояснюється. Справа в тому, що блок прокатки працює лише з стисненою адгезією. Решту часу колінчастого вала та первинного валу контрольної точки обертаються з однаковою частотою. Незважаючи на низьке навантаження, рекомендується поповнити жирність жиру в підшипнику при заміні зшиті нафти заднього колінчастого вала, ремонт зчеплення тощо. D. Таким чином, ви затримуєте необхідність ремонту тривалий час.

вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення
вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення
вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення

Легкий маховик знижує максимальну швидкість. помилковий міф.

Теорія. Максимальна швидкість автомобіля обчислюється шляхом проходження вимірювальної ділянки 1 км, з місця, з послідовним зсувом передач. Розвинена швидкість у цій області вважається максимальною. Практикувати. На шосе ми почали з подібного Opel Omega 2.0i, ми пішли наздогнати, але він додав, і не давав собі наздогнати. Ми прискорили на рівних умовах з 110 до 190 км/год, але, наближаючись до лінії міста, ми знизили швидкість. Він не міг піти вперед, і ми його не наздогнали, але: 1. Ми на газовому метані. він на бензині; 2. У нас металеві циліндри. це додаткова вага; 3. У машині нас двоє. це одне, і динаміка прискорення була однаковою. Судячи з прискорення та розвиненої швидкості, не можна сказати, що у опонента втомлений мотор. Але той факт, що у нього важкий маховик, тоді це 100%. Під час експерименту на VAZ 2101 вагу маховика проводили на три етапи, було використано три різні маховик.

 • Вага маховика зменшилася до 5,5 кг. Встановив маховик, провів. Ефект був, але не таким пальто, як кажуть)))))
 • Вага маховика освітлювалася до 4,5 кг. Встановив легкий маховик. Двигун все ще відчувався
 • Вага маховика освітлювалася до 3,6 кг. Встановив легкий маховик, гурковим, так поспіхом! Виходячи з досвіду, здобутого практикою, я описую плюси та мінуси легкого маховика.

Читайте, це може стати в нагоді: сидіння: ремонт та заміна старих сидінь

Ознаки несправності

Хоча опорний підшипник первинного валу є недорогою деталізацією, його заміна.це процес, що споживає час. І це пов’язано не стільки зі складністю демонтажу самого прокатного блоку, а з необхідністю видалити інші деталі та двигуни. Для того, щоб не брати участь у важкій роботі марно, вам слід правильно діагностувати вихід підшипника. Знаки, що вказують на несправність такого роду:

 • Шум, що виходить з робочого двигуна, коли стискається. Подібний шелт або шелест з’являються і коли стиснуто підшипник. І якщо шум від останнього захоплений навіть за допомогою невеликого натискання кошика зчеплення на пелюстках діафрагми вишкувань, то підшипник підшипника коробки передач видаватиме сторонні звуки лише тоді, коли зчеплення повністю вимкнено.
 • Зносити або відскакувати з підшипником через відсутність змащування призводить до того, що на первинний вал коробки передач впливає на обертовий момент навіть у той час, коли керований диск повністю відходить від маховика. Насправді це проявляється як ті ж симптоми, що і з клатчем, яка «веде». важко включити першу передачу при дотику, ривки з’являються при перемиканні швидкості в русі тощо. D.
 • Нерегулярний стук, який з’являється з коробки передач, вказує на знищення підшипника сепаратора. У той же час кульки можуть достатньо спати або потрапити в купу, викликаючи неприємний звук і спричиняючи дисбаланс кривошипа та первинного валу коробки передач.

Останнє рідко трапляється і каже, що водій довго не звертав уваги на шум та інші ознаки несправності.

Перший. це просто зламати старий підшипник молотком і зубилом. Цей метод, хоча і ефективний, але небезпечний для зшитий нафти колінчастого вала, може потрапити в блок циліндрів і пошкодити його. Тому ви можете використовувати це лише в крайніх випадках.

Другий метод більш раціональний, але довгий, але його варто спробувати. Для цього вибирається болт довільної довжини, який перевищує довжину підшипника. Найважливіша умова. діаметр капелюха. він повинен бути точно таким же розміром, як і отвір внутрішньої клітки підшипника. Частина SOLYOL розміщується всередині затискача, а болт встановлюється всередині затискача з капелюхом. Після цього вдарить молотком поверх болта. Таким чином, капелюх, виконуючи функції поршня, стискає солідол, який стискає підшипник. Поступово збільшуйте частину солідолом, коли підшипник рухається.

І все.таки настійно рекомендується придбати спеціального знімача, який допоможе вам не тільки зняти підшипник, але й встановити на його місце новий. Що стосується установки, то його можна зробити за допомогою молотка з м’якою підкладкою, але в цьому випадку удари слід застосовувати по всій хмарі затискача, щоб підшипник рівномірно потрапляти. Збірка деталей знаходиться у зворотному порядку.

Що загрожує навісом підшипника колінчастого вала

Найчастіше, після появи підозрілого шелта, машина зможе проїхати більше ста кілометрів. Але не затримуйте заміну підшипника у довгій скриньці, оскільки дрібна несправність може перетворитися на інші проблеми:

 • Руйнування підшипника є причиною посилення вібрації колінчастого вала, і це призводить до зносу задньої ущільнювача та появи витоку моторного масла;
 • Через втрату підтримки та порушення врівноваження, хвостовик первинного досвіду вала чергуючи навантаження, що в кінцевому рахунку може призвести до поломки контрольно.пропускного пункту;
 • Кловани забитого підшипника можуть пошкодити сидіння на валу коробки швидкості або у фланці колінчастого вала;
 • З руйнуванням сепаратора та втратою куль, демонтаж зовнішніх та внутрішніх кліпів ускладнюється.

Як ви самі бачите, ви не повинні доносити цю справу до повного знищення вузла. Більше того, щоб витягнути підшипник з колінчастого вала навіть водія.початківця.

вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення
вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення

Що характеризується легким маховиком

Що характеризується легким маховиком

Легкий маховик знижує максимальну швидкість. помилковий міф.

Де встановлено і чому підшипник колінчастого вала служить

Процедура заміни підшипника

Легкий маховик, цей продукт, з якого було вилучено певну кількість металу.

Наприклад, багато власників автомобілів Vazs з ряду класики полегшують їх маховик на півтора, два, а то й 3,5 кілограмів. У той же час, заводська вага пристрою становить близько 7,5 кг.

В останньому варіанті продукт важить близько 4 кг, і вважається, що він є межею для автомобілів Vaz, оскільки вихід для нього коротший напрямок може вплинути на силові характеристики самого маховика. Ви не повинні ризикувати. Хоча з правильним підходом, вага продукту у вазі може бути зменшена до 3 кг, але про це далі.

Але зазвичай на моделях VAZ вага маховика зменшується на 1,5 кг, що не може негативно впливати.

Але не так просто, як здається, тут є багато підводних каменів, що важливо знати.

Демонтаж коробки передач

У посібнику процес описується таким чином, що навіть найзагальніший товариш, який добре знайомий з нутрощами ваз, навряд чи зрозуміє, що мається на увазі. Ми виклали своє бачення питання.

 • Задній міст висить із підкладкою під передньою лінією передньою лінією. Важіль передач перемикається на нейтральний, машина видаляється з ручного руху;
 • Кріплення, що з’єднують кардан до фланця передач, скручені, після чого вони відключені;
 • Акумулятор демонструється;
 • 4 болти відкручені, фіксуючи прийомну трубу на випускному колекторі;
 • Блок датчика кисню відключається, закріплюючий затискач видаляється; Кріплення стартера з кожухом коробки та її захистом видаляються (якщо такі є);
 • Консоль знімається з внутрішньої частини пасажирського відсіку, оббивка загортається на підлогу, а гвинти, що утримують пластик перемикаючого важеля, розлучені. Він видалений у поєднанні з печаткою;
 • Захист ДПП видаляється;
 • З’єднання сполук відкручуються приймальною трубою/коробкою передач та каталітичним нейтралізатором;
 • Циліндр зчеплення скручений з коробки і призначений на бік;
 • Коробка відключається від двигуна, скручуючи 2 болти;
 • Далі, завантаження, кабель спідометра та дроти з датчиків видаляються;
 • Після зняття захисту карданського валу, черевик відключається з цієї сторони;
 • Підвіска відкручена, кардан видаляється з зв’язку;
 • З утриманням коробки, траверс відкручений;
 • Сама контрольна точка витягується, видаляються 6 болтів, з якими кошик зчеплення кріпиться до маховика. і ви можете перейти до запланованих дій.

Чому сполучний стрижень

Вкладиші з’єднувальних стрижнів та колінчастих валів двигуна внутрішнього згоряння. це ковзаючі підшипники, які повинні бути рясно змащені для виконання своїх функцій. Кабелі колінчастого вала та спостереження сполучного стрижня сидять щільно без зворотного зв’язку та прогалин, але завдяки змащуванню, сила тертя кон’югованих пар є мінімальною.

Вимкніть вкладиші сполучного стрижня та колінчастого вала потребують негайного ремонту. Неможливо керувати автомобілем з такими поломками в двигуні, оскільки подальше знищення деталей або одиниць льоду може відбутися. Цей розрив визначається вухом.

Вкладиш, вони посаджені підшипники в місцях, які називаються ліжками для вкладишів. Вкладиші повинні бути записані. Якщо на вставках є отвори, вони повинні поєднуватися з отворами сполученої частини.

Але чи знаєте ви, що тип блокування та диференціальна надмірність відповідає за автомобіль та керованість автомобіля.

Основні причини ретельного вкладишів:

Колінчастий вал обертається відносно вкладишів, поверхня якого захищена антифрикційним (антипрофетним) матеріалом. Так що вставки не змінюються і не звертаються разом з коленвалом льоду, їх утримують спеціальні антени. Вони також встановлені в розтягуванні, які були обчислені виробниками.

Чим більше навантаження на колінчасту вал, тим менше створюється масляна плівка (шар, подушка). І якщо все ще перевищена вібрація, то захисний шар нафти знищується, а сила тертя різко збільшується, тому вкладиш все важче і важко залишитися в ліжку, усик, призначений для захисту від густини, не може утримувати вкладиш.

Як правило, причиною гасіння вкладишів є відсутність змащення. Для змащування на корінних вставках надаються отвори на сполученому стрижні Якщо ці канали засмічуються для подачі нафти, отвори та канали повністю або частково засмічуються, сила тертя частин, що розтираються. Через відсутність змащення пара вкладишів сильно нагрівається. Під час опалення частини втирання прилипають один до одного. Після такого зварювання вставки починають обертатися.

Ознаки несправності

Якщо ви ремонтуєте колінчасте вал своїми руками, то ви можете значно заощадити на службі автомобіля. Тому варто мати справу з його діагнозом, ремонтом та встановленням. Якщо ремонт не здійснюється вчасно, то двигун може заклинати, і це загрожує більш серйозним ремонтом. Нижче наведені знаки, які служать для визначення несправностей:

 • З робочим двигуном лампа рівня масла не виходить, що вказує на зниження тиску масла в системі;
 • На середніх та високих швидкостях в двигуні чується металевий стук, який збільшується зі збільшенням кількості обертів;
 • Джем двигуна.

Причиною перших двох несправностей є виробництво корінних та сполучних шиї стрижня. У цьому випадку збільшується відстань між шиєю та вкладишем, що призводить до зниження тиску масла. Якщо відстань занадто велика, вал можливий, що є причиною металевих звуків у двигуні. Якщо джеми мотора, то краще замінити колінчастий вал. Щоб діагностувати справність колінчастого вала, його слід демонтувати та очистити.Краще видалити деталь за допомогою двигуна.

Видаліть частину з VAZ 2106 для перевірки

Після видалення вам потрібно провести візуальний огляд шиї та щок, згідно з якими приймається рішення щодо необхідності шліфування або заміни. Для перевірки спеціальні пристрої не потрібні, ви можете зрозуміти на дотик. Якщо знайдені подряпини та хуліган на шиї, то деталь надається отвору. Нудно можна виконати 4 рази. Кожен отвір збільшує розмір вкладишів на 0,25 мм. Після демонтажу колінчастого вала вам потрібно оцінити розміри вкладишів, вони дозволять вам робити отвір. Якщо шліфування ніколи не виконували.

Корінні підшипники на VAZ 2106

Якщо знаходяться тріщини, то колінчастий вал повинен бути замінений. Може бути наданий заваренню, але зазвичай відновлена ​​медсестра не більше 50 тисяч кілометрів. Після нудного потрібно шліфувати шию. Потім шию і колінчасте вал потрібно мити бензин. Ви також повинні ретельно очистити масляні канали, щоб забруднення не потрапило в підшипники. Після промивання бензином потрібно підірвати масляні канали стисненим повітрям.

Процес встановлення валів коленкі

Перед встановленням колінчастого вала на Vaz 2106 потрібно мити, очистити та висушити блок циліндрів. І лише після цього прочитати процес.

Інструменти

Для здійснення установки потрібні такі інструменти:

 • набір ключів;
 • набір викруток;
 • мікрометр;
 • витратні матеріали (вкладиші, ущільнювачі, наполовинурки);
 • динамометричний ключ.

Якщо дефекти у вигляді подряпин, знущання, сліди зносу на поверхні вкладишів, їх потрібно замінити. Вкладиші не можуть бути налаштовані. З подальшим використанням видалених вкладишів потрібно перевірити зазор між ними та корінними, а також шиї стрижня колінчастого вала. Для корінного допустимого розміру. 0,15 мм, для з’єднувального стрижня. 0,10 мм. Якщо розміри перевищують допустимі, вкладиші змінюються більшою товщиною після в’яжучого шеку. Якщо шия правильно відшліфована і вибираються відповідні вкладиші, то колінчастий вал повинен вільно обертатися.

Essle, забезпечуючи жорсткість колінчастого вала, змінюються незалежно від того, наскільки вони стояли. Половина кілець, а також вкладиші не можуть бути налаштовані. Якщо знайдені потертості та подряпини, напівзробні зміни змінюються. Вони також змінюються, якщо осьовий проміжок колінчастого вала є більш прийнятним, що становить 0,35 мм. Вибір нових кілець проводиться відповідно до номінальної товщини або товщиною, що збільшується на 0,127, так що осьовий зазор знаходиться в межах 0,06-0,26 мм.

Ми рекомендуємо бачити:

 • Половина кільця розміром колінчастого вала 2106
 • На фабриці автомобілів чути стук
 • Перевірили вкладиш, що це таке
 • Що це означає, що перевірило вкладиші в двигуні
 • Поршень стукає гарячим
 • Кільця поршня апрії поршня

Які напівзробні.кращі, погляди

Деталі різних матеріалів зазвичай встановлюються регулярно. на стороні часу, сталь.алюмінієвого або бронзового кільця, а також збоку маховика. цермет (жовтий), бронза, мідь. У продажу, як правило, частіше є версія Cermet. Якщо продукт оригінального виробництва, то одна вперта шайба покрита антифрикційним шаром.

Експерти рекомендують встановлювати бронзові вироби. Але вибір залежить виключно від уподобань самого власника. Головне. звернути увагу на слоти, які повинні бути деталями. Вони розроблені для безкоштовного постачання нафти до колінчастого вала.

І ось також інформація про матеріал виробництва:

 • ціла бронза. не потребує захисного покриття;
 • сталь.алюміній, покритий алюмінієвим сплавом;
 • Cermet з бронзовим.гратом.

Вибір продукту також повинен означати обов’язковий нюанс. не лише впертий елемент, але й поверхню колінної накладки під час роботи двигуна піддається впливу під час роботи. Тому надзвичайно важливо правильно вміти вибрати розмір пробки, типу та заводський номер. Необхідно, щоб деталі повністю відповідали вимогам повного часу та покривалися спеціальним захисним шаром.

Як правило, точний розмір визначається ще до процесу прямої заміни. Однак лише спеціаліст може це зробити, який, згідно з непрямими знаками, складає зображення, що панує всередині блоку. Іншими словами, як зношені посадки гнізда та шайби, які слід розміщувати. Тому в звичайних умовах, коли установка здійснюється своїми руками, ви повинні визначити це в ході роботи. Якщо після встановлення напів-роль замерзли з плоским зондом, показав задню реакцію над стандартним рівнем-0,06-0,26 мм або 0,35 мм, елементи зупинки повинні бути змінені на один розмір вище.

Процес встановлення валів коленкі

Перед встановленням колінчастого вала на Vaz 2106 потрібно мити, очистити та висушити блок циліндрів. І лише після цього прочитати процес.

Інструменти

Для здійснення установки потрібні такі інструменти:

 • набір ключів;
 • набір викруток;
 • мікрометр;
 • витратні матеріали (вкладиші, ущільнювачі, наполовинурки);
 • динамометричний ключ.

вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення

 • Боре блоків циліндрів: “Під дзеркалом” та з мандрівником

Якщо дефекти у вигляді подряпин, знущання, сліди зносу на поверхні вкладишів, їх потрібно замінити. Вкладиші не можуть бути налаштовані. З подальшим використанням видалених вкладишів потрібно перевірити зазор між ними та корінними, а також шиї стрижня колінчастого вала. Для корінних, допустимий розмір становить 0,15 мм, для з’єднувального стрижня. 0,10 мм. Якщо розміри перевищують допустимі, вкладиші змінюються більшою товщиною після в’яжучого шеку. Якщо шия правильно відшліфована і вибираються відповідні вкладиші, то колінчастий вал повинен вільно обертатися.

Essle, забезпечуючи жорсткість колінчастого вала, змінюються незалежно від того, наскільки вони стояли. Половина кілець, а також вкладиші не можуть бути налаштовані. Якщо знайдені потертості та подряпини, напівзробні зміни змінюються. Вони також змінюються, якщо осьовий проміжок колінчастого вала є більш прийнятним, що становить 0,35 мм. Вибір нових кілець проводиться відповідно до номінальної товщини або товщиною, що збільшується на 0,127, так що осьовий зазор знаходиться в межах 0,06-0,26 мм.

Етап

Встановлення колінчастого вала на VAZ 2106 здійснюється в наступній послідовності:

 • По.перше, підтримуюча підшипність первинного валу натискається.
 • Далі вам потрібно встановити нові вставки. Корінні вставки встановлюються необхідним розміром ремонту. Розрив однакового розміру, тому взаємозамінний. При встановленні потрібно переконатися, що з’єднувальні вкладиші для стрижня мають менший корінний діаметр і не мають кільцевих канавок.
 • Тоді вам потрібно встановити вперті половинні кільця в ліжко 5.го корінного підшипника. У цьому випадку канавки повинні бути спрямовані на колінчастий вал. Половина кілець вибираються відповідно до толерантності.

Круглий і з’єднаний штока шиї слід змащувати з моторним маслом. Тепер колінчастий вал повинен бути розміщений у блоці. Підшипники встановлені на знаках. Поверхня підшипників і шиї слід добре витерти чистою ганчіркою. Під час встановлення обкладинки потрібно переконатися, що стрілки, що застосовуються до них, спрямовані вперед вздовж живлення. Болти кріплення повинні бути руйнені моторним маслом і затягнутись на мить 68-84 нм. Потім вкладишні вкладиші для стрижня встановлені і кріпляться з’єднувальні стрижні. Момент затягування не повинен перевищувати 54 нм. Ми перевіряємо обертання колінчастого вала, воно повинно обертатися вільно, легко без реакції та заклинання. Тоді вам потрібно встановити задній колінчастий вал. Далі, двигун картера двигуна встановлений на пристрої. У разі подрібнення, у будь.якому випадку необхідна заміна переднього масляного ущільнення. Він повинен бути встановлений на блоці разом з кришкою. Потягнувши передню кришку, ви можете встановити шків колінчастого вала. Потім на жиловому блоці встановлюються проміжний вал, терміни та деталі GBC встановлені. Тоді вам потрібно відрегулювати напругу ланцюга. Далі встановлені позначки на розподільному валу та колінчастому вал. Тоді решта деталей та одиниць двигуна встановлюються. Після встановлення ременя генератора необхідно відрегулювати його напругу. На останньому етапі запалювання встановлюється та регулюється.

Під час встановлення прокладок герметик повинен використовуватися для забезпечення надійної герметизації та виключення хід робочих рідин під час подальшої роботи автомобіля.

Таким чином, ремонт колінчастого вала на Vaz 2106 навіть може виконати водій з невеликим досвідом роботи в ремонтних роботах, тоді як ви можете значно заощадити на послугах автомобіля.

Навіщо вам потрібен колінчасте вал у двигуні Vaz 2106

Колінний вал (колінчастий вал)-важлива частина кривоподібної механізму будь-якого двигуна. Робота вузла спрямована на перетворення енергії газів згоряння в механічну енергію.

Опис колінчастого вала 2106

Колінчастий вал має досить складну конструкцію, з з’єднувальними стрижнями, розташованими на одній осі, які з’єднані за допомогою спеціальних щок. Кількість з’єднувальних рокерів на двигуні VAZ 2106. чотири, що відповідає кількості циліндрів. Підключення стрижнів забезпечують з’єднання шиї на валу з поршнями, в результаті яких виконуються зворотні рухи.

Розглянемо основні елементи колінчастого вала:

 • Кругла шия. це допоміжна частина валу та встановлена ​​на корінних вставках (розташованих у двигуні картера).
 • Штуїнська шия. Ця частина призначена для з’єднання колінчастого вала з з’єднувальними стрижнями. З’єднувальні стрижні, на відміну від корінних, мають постійне зміщення з боків.
 • Щоки. частина, яка забезпечує з’єднання двох типів валу.
 • Противники. елемент, що врівноважує вагу сполучних стрижнів та поршнів.
 • Передня частина валу. це частина, на якій висаджуються шків та передача механізму розподілу газу.
 • Задня частина. До нього прикріплений маховик.

вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення

Перед і за колінчастим валом встановлюються ущільнювач. Весь механізм колінчастого вала обертається завдяки спеціальним розсувним підшипникам (вставляє). Ця частина є тонкою сталевою пластиною, яка покрита матеріалом з низькими коефіцієнтами тертя. Так що вал не зсувається вздовж осі, використовується впертий підшипник. Як матеріал у виробництві колінчастого вала, вуглецю або легованої сталі, а також модифікованого чавуну, і сам процес виробництва здійснюється за допомогою лиття або штампування.

Колінчастий вал живлення має складний пристрій, але принцип його роботи досить простий. У циліндрах двигуна відбувається запалювання та спалювання суміші палива-повітря, в результаті яких вивільняються гази. Під час розширення гази впливають на поршні, що призводить до комісії прогресивних рухів. Механічна енергія з поршняних елементів передається підключенням стрижнів, які з’єднані з ними через рукав і поршневий палець.

Такий елемент, як з’єднувальний стрижень, підключений до шийки кабелю за допомогою вкладиша. Як результат, прогресивний рух поршня перетворюється на обертання колінчастого валу. Когда Валь Совершате р. В майбутньому цикли повторюються.

Не менш важливим для роботи колінчастого вала. це процес змащення поверхонь, що вживають, що включає штук і кореневу шию. Важливо знати і пам’ятати, що подача змащення на вал відбувається під тиском, який створюється масляним насосом. Для кожної кореневої шиї олія приносить окремо від загальної системи мастила. На шиї сполучних стрижнів мастило подається через спеціальні канали, які розташовані на корінній шиї.

Розміри шиї

Круглі та сполучні шиї стрижня зношуються, що призводить до порушення належної роботи живлення. Крім того, знос може бути пов’язаний з різними видами збоїв двигуна. До них належать:

Перелічені нюанси призводять до пошкодження поверхні валу валу, що вказує на необхідність ремонту або заміни вузла. Щоб оцінити знос шиї, потрібно знати їх розміри, наведені в таблиці.

Таблиця: діаметри шиї колінчастого вала

Шатуін Корінний
Номінальний Ремонт Номінальний Ремонт
0,25 0,5 0,75 1 0,25 0,5 0,75 1
47 814 47.564 47,314 47.064 46 814 50.775 50.525 50.275 50.025 49 775
47 834 47.584 47 334 47.084 46 834 50.795 50.545 50.295 50.045 49 795

Що робити з носінням шеку

Які дії, коли зношуйте шию колінчастого вала на Vaz 2106? По.перше, проводиться відповідач. У гаражних умовах цю процедуру неможливо зробити. Шліфування шеку здійснюється до найближчого розміру (на основі наведених вище таблиць). Після обробки встановлюються загущені вставки (ремонт) відповідно до нового розміру шиї.

Якщо ремонт двигуна буде здійснено, не буде зайвим оглядати масляний насос, видувати масляні канали циліндрового блоку, а також сам колінчастий вал. Слід звернути увагу на систему охолодження. Якщо на елементах двигуна або його системах присутні сліди зносу або пошкодження, деталі та механізми потрібно відремонтувати або замінити.

Вибір колінчастого вала

Необхідність вибору колінчастого вала на VAZ 2106, як і для будь.якого іншого автомобіля. Незалежно від набору завдань, слід пам’ятати, що колінчасте вал повинен бути важким, з противальною вагою великої ваги. Якщо частина буде вибрана правильно, механічні втрати значно зменшаться, а також інші навантаження на механізми.

У процесі вибору вузла, навіть якщо він є новим, пильна увага приділяється його поверхні: жодних видимих ​​недоліків, таких як подряпини, чіпси, хуліган, не повинно бути. Крім того, увага приділяється низці характеристик колінчастого вала, а саме: узгодження, овкірність, засмагу та діаметр шеку. Під час складання двигуна колінчастий вал врівноважується для врівноваження всіх обертових елементів. Для цієї процедури використовується спеціальна позиція. В кінці балансування маховик фіксується, і процес продовжується знову. Після встановлення кошика зчеплення та інших елементів (шківи). Потреба в балансуванні з керованим диском зчеплення не є.

Шість методів настройки двигуна

Підроблені поршні

Завод зазвичай встановлює литі поршні. Для того, щоб зменшити навантаження, ви можете покласти на їх місце підробку. Вони мають меншу вагу. Більше того, з великою швидкістю кастинг починає працювати менш ефективно, ніж підроблений метал.

Ви також можете замінити з’єднувальні стрижні на H-подібну форту, яка має трохи більшу довжину, ніж сім’я. Це покращить стиснення горючої речовини. Потрібно пам’ятати, що зі збільшенням довжини сполучного стрижня необхідно покласти поршні, висота стиснення якої менше, ніж рідна.

На виході ми отримуємо більш вимушений двигун.

Процес нудного

Цей метод дозволяє значно збільшити потужність двигуна. У класичній версії є 8 клапанів. Кожен з циліндрів двигуна має 400 см. Невеликий шар сталі видаляється зі стінки кожного циліндра зі стін кожного циліндра. Ця робота виконується на спеціальних машинах. B-rincip, ви можете зняти стільки шарів, скільки самі циліндри дозволить це дозволити. Але вам потрібно пам’ятати, що це зменшує пробіг циліндрів тисячами кілометрів.

Після нудного стає можливим встановити збільшений поршень у діаметрі. Як результат, ми отримуємо збільшення потужності двигуна вже декількома десятками кінських сил.

Обертаючий момент.

Завдяки встановленню більш ідеального розподільного вала, ви можете значно збільшити крутний момент двигуна. Наприклад, ви можете додати до двох тисяч революцій до мотора. Як результат, автомобіль вже прискориться на першій швидкості набагато краще, ніж зі стандартним двигуном.

Введення 16-клапанного блок-циліндра

Це досить складна процедура, яка вимагає глибоких знань на пристрої двигуна двигуна. Старий блок повністю вилучений, і новий блок покладається на його місце в демонтажному стані. Він ще не встановлений в голові, ані передачі, ні ременів і.Т.D. Перш ніж закінчити збірку, нову шістнадцять.плапта потрібно підключити до коробки передач. І лише після цього складання закінчується до кінця.

Природно, після цієї процедури неможливо використовувати класичний бензиновий насос Чжігулевський. Деякі кладуть насос з Волги на її місце.

Також для двигуна 16В вам доведеться встановити більш потужний генератор. Наприклад, генератор ідеальний у “Niva” ідеальний.

Інші деталі потребуватимуть заміни: це ремені та ланцюги валу розподілу, маховику, колінчастого вала, циліндри, що видавлюються, еморде, форсунки, камери спалювання.

Так, багато роботи. Але без усіх цих модифікацій ви не зможете відчути всю силу двигуна з 16 клапанами.

Ознаки несправності

Якщо ви ремонтуєте колінчасте вал своїми руками, то ви можете значно заощадити на службі автомобіля. Тому варто мати справу з його діагнозом, ремонтом та встановленням. Якщо ремонт не здійснюється вчасно, то двигун може заклинати, і це загрожує більш серйозним ремонтом. Нижче наведені знаки, які служать для визначення несправностей:

 • З робочим двигуном лампа рівня масла не виходить, що вказує на зниження тиску масла в системі;
 • На середніх та високих швидкостях в двигуні чується металевий стук, який збільшується зі збільшенням кількості обертів;
 • Джем двигуна.

Причиною перших двох несправностей є виробництво корінних та сполучних шиї стрижня. У цьому випадку збільшується відстань між шиєю та вкладишем, що призводить до зниження тиску масла. Якщо відстань занадто велика, вал можливий, що є причиною металевих звуків у двигуні. Якщо джеми мотора, то краще замінити колінчастий вал. Щоб діагностувати справність колінчастого вала, його слід демонтувати та очистити.Краще видалити деталь за допомогою двигуна.

Після видалення вам потрібно провести візуальний огляд шиї та щок, згідно з якими приймається рішення щодо необхідності шліфування або заміни. Для перевірки спеціальні пристрої не потрібні, ви можете зрозуміти на дотик. Якщо знайдені подряпини та хуліган на шиї, то деталь надається отвору. Нудно можна виконати 4 рази. Кожен отвір збільшує розмір вкладишів на 0,25 мм. Після демонтажу колінчастого вала вам потрібно оцінити розміри вкладишів, вони дозволять вам робити отвір. Якщо шліфування ніколи не виконували.

Якщо знаходяться тріщини, то колінчастий вал повинен бути замінений. Може бути наданий заваренню, але зазвичай відновлена ​​медсестра не більше 50 тисяч кілометрів. Після нудного потрібно шліфувати шию. Потім шию і колінчасте вал потрібно мити бензин. Ви також повинні ретельно очистити масляні канали, щоб забруднення не потрапило в підшипники. Після промивання бензином потрібно підірвати масляні канали стисненим повітрям.

Процес встановлення валів коленкі

Перед встановленням колінчастого вала на Vaz 2106 потрібно мити, очистити та висушити блок циліндрів. І лише після цього прочитати процес.

Інструменти

Для здійснення установки потрібні такі інструменти:

 • набір ключів;
 • набір викруток;
 • мікрометр;
 • витратні матеріали (вкладиші, ущільнювачі, наполовинурки);
 • динамометричний ключ.

вставка, 2106, коленна, видалення, встановлення

Якщо дефекти у вигляді подряпин, знущання, сліди зносу на поверхні вкладишів, їх потрібно замінити. Вкладиші не можуть бути налаштовані. З подальшим використанням видалених вкладишів потрібно перевірити зазор між ними та корінними, а також шиї стрижня колінчастого вала. Для корінного допустимого розміру. 0,15 мм, для з’єднувального стрижня. 0,10 мм. Якщо розміри перевищують допустимі, вкладиші змінюються більшою товщиною після в’яжучого шеку. Якщо шия правильно відшліфована і вибираються відповідні вкладиші, то колінчастий вал повинен вільно обертатися.

Essle, забезпечуючи жорсткість колінчастого вала, змінюються незалежно від того, наскільки вони стояли. Половина кілець, а також вкладиші не можуть бути налаштовані. Якщо знайдені потертості та подряпини, напівзробні зміни змінюються. Вони також змінюються, якщо осьовий проміжок колінчастого вала є більш прийнятним, що становить 0,35 мм. Вибір нових кілець проводиться відповідно до номінальної товщини або товщиною, що збільшується на 0,127, так що осьовий зазор знаходиться в межах 0,06-0,26 мм.

Ми рекомендуємо бачити:

 • Половина кільця розміром колінчастого вала 2106
 • На фабриці автомобілів чути стук
 • Перевірили вкладиш, що це таке
 • Що це означає, що перевірило вкладиші в двигуні
 • Поршень стукає гарячим
 • Кільця поршня апрії поршня

Колінчастий вал на VAZ 2106

Kolenval Vaz 2106 є частиною криво-скандального механізму, який відіграє дуже важливу роль у машині. Для того, щоб максимально ефективно встановити колінчастий вал, вам знадобиться багато різних інструментів, здебільшого продається в будь.якому спеціалізованому автомобільному магазині. Зверніть увагу на те, що при складанні поршня сполучних двигунів стрижня Vaz 2106 є функції.

У автомобілях збірка яких проводилася до 90.х років минулого століття, поршень повинен, таким чином. де знаходиться вихід нафти. У двигунах, випущених у більш пізньому періоді, з’єднувальні стрижні повністю відсутні. Більше того, це стосується не лише підключення двигунів стрижня, але і їх вкладишів. Також врахуйте, коли працюєте, що поршень з баштою з кришкою може бути підключений майже в будь.якій позиції.

Заміна колінчастого вала

Основна ознака необхідності заміни масляного ущільнення. це забруднення моторного відсіку. Побивка проявляється в той момент, коли виникає порушення напруги складання, саме тому через яку пошкоджена мастила мастила буде протікати через пошкоджену ущільнювальну ущільнення. Як результат, падаючи на обертові деталі, суміш розпилюється по всьому моторному відсіку.

Зокрема, необхідний сигнал про те, що нагальна заміна вкладишів переднього масляного ущільнення. це пряме прийом масла на шківі та подальше розпорошення його в передній частині двигуна. Якщо масло тече в ущільнювальній масляній ущільнювач. Причини заміни:

 • природний знос;
 • спотворена установка, саме тому тріщини можливі у випадку;
 • механічні пошкодження;
 • порушення цілісності поверхні внаслідок сильного перегріву двигуна;
 • шлюб.

Заміна нафтових тюленів колінчастого вала може бути зроблена самостійно, це не тільки суттєво заощадить час і гроші, витрачені на ремонт у майстерні, але й отримають неоціненний досвід. Заміна масляного сектору колінчастого вала. це стандартна процедура, яка дозволяє досягти оптимальної роботи двигуна.

Лоси. це тип манжет, які працюють як печатки на рухомі деталі. Найбільш правильним буде ущільнювача колінчастого вала з армованою манжетою. Його роль у функціонуванні двигуна є дуже значною, у зв’язку з тим, що будь.які несправності в стабільній роботі ущільнювача нафтового вала призведуть до небажаних наслідків. Навіть якщо ступінь переміщення зі стандартного місця буде незначним, масло почне текти в машині.

Відповідно до статистики, встановлення нової печатки слід проводити хоча б раз на 3 роки. Однак заміна лайнера може знадобитися набагато раніше. Все залежить від загального стану деталей та умов, за яких використовується автомобіль.

Підготовка до заміни вставок та прямого встановлення колінчастого вала

Після витяжки та акумулятора з вилучення з Vaz 2106, вам потрібно обережно злити масло та охолоджуючу рідину. Потім витягуйте деталі, такі як радіатор, термостат, карбюратор, паливний насос та розповсюджувач запалювання. Для себе не забудьте зазначити, в якому порядку вони видалені. Далі вам потрібно зняти всі сусідні шланги та дроти з двигуна разом з головкою блок циліндрів.

Крім того, відключіть такі деталі, як генератор, стартер, насос теплоносія, верхні гайки, що відповідають за кріплення подушки для підтримки двигуна, і болти, що прикріплюють карту зчеплення до двигуна. Порядок проведення відключення повинен бути суворо спостерігати. У процесі роботи кабель пристрою підйому повинен бути закріплений на блоці та обережно підняти його вгору.

Потім, поклавши гніздо під коробку передач, почніть ретельно розмахувати блок, щоб поступово відключити його від картера зчеплення. Потрібно буде зняти блок циліндрів, зчеплення, шків, кришку розподільного вала, деталі масляного насоса, допоміжний привідний валик, маховик та тримач задньої чашки колінчастого валу.

10 ключа потрібно відкрутити всі болти, які прикріплюють картер до блоку циліндрів, і вийміть його разом з прокладкою ущільнення. Від’єднайте масляний насос. Використовуючи голову в 14, відкрутіть гайки, за допомогою яких прикріплюється кришка штока, а потім вийміть її. Потім візьміть молоток, відпочиньте ручкою на з’єднувальному стрижні, натисніть на поршні з циліндрів. Далі візьміть голову в 17 і відкрутіть болти, з якими колінчаста кріплення прикріплюється до кришки. Після зберігання ноги колінчастого вала, на номерних знаках, ми відключимо всі наступні обкладинки. Майте на увазі, що на 5.му обкладинці є відразу дві позначки.

Тільки тепер ви можете зняти сам колінчастий вал і витягнути два половини кільця впертої підшипники колінчастого вала. Працюючи, слід пам’ятати, що металеві вкладиші, встановлені на грядках усіх підшипників, за винятком 3.го, оснащені канавкою.

Заключний етап

Перевірте якість обертання колінчастого вала: не повинно бути найменшого гальмування чи реакції. Внизу головки та роз’єми з’єднувальних стрижнів, обов’язково поставте нові металеві вкладиші. Тільки після цього переходять до змащення моторним маслом усіх обертових деталей. Самі кілець потрібно буде стиснути і повернути поршень на шкарпетку колінчастого вала.

Для консолідації нанесіть незначні удари з ручкою молота по дну поршня, кинув його тим самим у циліндр. Кришки корінних підшипників від другої до п’ятої накручуються, щоб не створити значне затягування. Після цього придбайте герметик без запаху в магазині і нанесіть його тонким шаром на поверхню блоку циліндрів на місці, де він контактує з кришкою першого підшипника.

Щоб досягти максимального захисту від ущільнення при встановленні кришки, закріпіть кілька металевих смужок на ущільненні, раніше змащували їх з моторним маслом. Тепер затягніть всі кріпильні болти і обріжте підглядають кінці ущільнювача.

Після цього встановіть на колінчастий вал нове ущільнювальне кільце і, перевіряючи розташування ланцюга на зірці колінчастого вала, покладіть масляний насос і сміття. Видалена головка циліндра також накручується на місце, оскільки лише після цього конструкції можна повністю зібрати, а колінчасте вал вважається заміненим.