Нафта в Skoda Fabia: в ручній коробці передач та автоматичній коробці передач, яка потрібна, як замінити. Заміна масла в автоматичній коробці передач Skoda fabia 2

Нафта в Skoda Fabia: в ручній коробці передач та автоматичній коробці передач, яка потрібна, як замінити

Виробник летить в нафтову коробку для коробки Skoda Fabi протягом усього періоду, але на практиці трансмісійну рідину слід регулярно замінювати. Середній інтервал становить 50 тисяч. Км пробігу, ручна коробка передач зазвичай обслуговується частіше, ніж автоматична коробка передач. Ви можете скорегувати частоту процедур з урахуванням способу керування автомобілем, станом доріг. Крім того, рівень рідини в системі слід регулярно перевіряти.

Точна частота заміни масла в автоматичній коробці передач залежить від ряду факторів. Завод пропонує надання послуг кожні 60 тис. км бігу або частіше, якщо умови експлуатації несприятливі.

Переконайтесь, що передача зношена, ви можете за його кольором, запах. Значні зміни в характеристиках свідчать про те, що з рідиною щось не так, воно не вирішує її проблеми. Ви не можете ігнорувати заплановані послуги. інакше коробка заздалегідь зазнає невдачі.

Масло в коробці машини Skoda Fabia замінюється з урахуванням якості доріг, рушійних манер

Яка олія в автоматичній коробці передач Skoda fabia

Трансмісійна рідина виконує ряд функцій у автомобілі, відповідає за нормальну роботу пристрою в різних температурних умовах, продовжує термін служби автоматичної коробки передач. Завод рекомендує використовувати G 055025A2 передачу для Skoda Fabia.

Важливий! Оригінальний. вибір є оптимальним, але також можна використовувати аналоги високої якості. Головне. не знизити клас і не регулювати власну в’язкість.

Рекомендується виробником ATP. ключ до довговічності машини коробки

Скільки олії в коробці Skoda fabia

При частковому обслуговуванні використовуйте до 3-4 літра нафти з повним 7-8 літрів. Крім того, прийміть технічну воду для миття системи. Краще мати під рукою невеликий запас.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Skoda fabia

До початку служби підготуйте інструмент, нові мастило, чисті ганчірки. Зміна легко зробити своїми руками, головне. діяти за правилами.

Важливий! Вибір між повним та частковим технічним обслуговуванням враховується з урахуванням стану коробки, умов експлуатації та характеристиками дренованої рідини.

 • Розігріти двигун за допомогою трансмісії, заїжджайте на машину в отвір.
 • Під отвором стоку встановіть контейнер, скрутіть пробку, злити тренування. Якщо рідина дуже темна, пахне горінням, містить чіпси металу та інші домішки, вам потрібно виконати калінку вузла і в той же час діагностувати стан коробки.
 • Вийміть і очистіть отвір для вилки.
 • Відкрутіть піддон автоматичної коробки передач для доступу до фільтра.
 • Під час заміни масла встановіть новий фільтр, зніміть старий елемент ключем, очистіть кріпильну поверхню.
 • Зафіксуйте новий фільтр, раніше зробивши мастило всіх вузлів.
 • Якщо внизу піддону є сліди зносу деталей, виконайте очищення, промивання та протріть продукт чистою ганчіркою.
 • Встановіть піддон, якщо потрібно, а потім покладіть нову прокладку.
 • Повернути пробку на місце, замініть ущільнювач.
 • Налийте свіже масло в отвір затоки (в зоні зонда), перевірте рівень.

Готово. вам потрібно буде лише їздити на машині до 20 км і знову перевірити рідини в системі (у двох режимах. теплий і холодний).

Повна заміна ATF за відсутності спеціального обладнання здійснюється за допомогою шланга, який з’єднує автоматичну коробку передач та охолоджувач масла всередині радіатора. Його потрібно буде видалити, а потім запустити двигун на хвилину, нехай технічна вода стікає. Додайте подібну кількість олії, повторіть маніпуляцію та поверніть шланг назад.

Як перевірити масло в автоматичній коробці передач Skoda fabia

Перевірка поточного рівня технічної води в системі допоможе уникнути серйозних проблем. Вам потрібно знайти зонд з автоматичної коробки передач, видалити його та перевірити напис. Зазвичай на зонді є примітка “гаряча”, “Kold” також виявляється, але рідше. Звертається перевірка, коли двигун вимкнено. Відпустіть розігріватися, а потім заглушити двигун, перевірити рівень.

Важливий! Якщо на зонді є примітка “гаряча” і зробіть перевірку при холодних температурах, читання будуть неправильними.

Сильна зміна тіні масляної рідини вказує на її надмірний знос

Заміна нафти в механіці Skoda Fabia

Механіка Skoda Fabia, як і автоматична коробка, повинна подавати своєчасно. Крутний момент передається не маслом, а сухим методом. Тому для того, щоб підтримувати продуктивність системи, важливо своєчасно та правильно провести технічне обслуговування.

Ситуації, коли потрібна заміна:

 • значний пробіг;
 • збільшення оперативного одягу;
 • Надмірні навантаження, агресивний рух керування;
 • наявність технічних проблем з ручною коробкою передач;
 • довгий час простою;
 • Використання передачі низької якості раніше.

Якщо залізні стружки знайдені в піддоні механіки механіки, технічне обслуговування здійснюється негайно.

Яка олія в льоду Skoda fabia

Оптимальний продукт для ручної коробки передач Skoda Fabia-це API GL-4 75W-90. Ви можете замінити оригінал аналогом з однаковими характеристиками в’язкості і суворо не нижче класу.

Трансмісійна рідина відповідає за змащування та охолодження деталей, тому вона повинна мати високу якість

Об’єм нафти в коробці Skoda Fabia

Для однієї послуги вони зазвичай беруть 1.5-1.9 літрів технічної води. Якщо планується промивати систему, змащування буде потрібно більше.

Як замінити олію в ручній передачі Skoda Fabia

Підготувавши повний набір інструментів, аксесуарів, ви можете почати обслуговувати коробку передач, наприклад, механік. Порядок дій:

 • Покладіть машину на підйомник, шляхопровід, яма. Ви можете запустити технічне обслуговування лише через 20 хвилин після закликів двигуна (за цей час рідина стікає назад до картера).
 • Вийміть колеса попереду, якщо майстер переживає, ви можете залишити диски.
 • Знайдіть отвір для бухти, встановіть 4 літри під каркером, відкрутіть пробку за допомогою шестикутника. Зачекайте скляної рідини (зазвичай процес займає 20 хвилин).
 • Зробіть миття піддону та систему коробки в цілому з незадовільною якістю тренувань. Сильні зміни в ароматі, кольорі, велика кількість металевих стружок неприйнятна.
 • Коли це буде зроблено, щоб затягнути штепсельну пробку на піддоні коробки. він повинен бути цілим, без дефектів та інших пошкоджень.
 • Оцініть обсяг раніше об’єднаної розробки. однакова сума повинна бути вилита в систему. Обов’язково працюйте з передачами, а потім знову заглушити двигун, скрутити пробку затоки, перевірити масла. Якщо на шиї немає рідини, додайте ще раз.

Необхідно виконувати роботу на рівній поверхні, інакше отримані значення будуть неправильними.

Як перевірити рівень масла в ICPP Skoda Fabia

Щоб перевірити рівень масляної рідини у коробці, використовується зонд, якщо ні, то перевірка здійснюється просто пальцем. Надмірні рідини такі ж шкідливі, як і його недолік. Якщо є зонд, олії повинні бути між позначками “гарячим” та “Kold”. Рідина не повинна протікати через зливний отвір. Перевірка є оптимальною при гарячій та холодній температурі по черзі.

У коробці передач важлива правильна робота кожного компонента вузла