Заміна CVAS VAZ 2115 своїми руками. Заміна зовнішнього CVAS VAZ 2115

Заміна CVA на VAZ 2115. як змінити Зовнішню плечима

На передніх приводних машинах одне з найбільш проблемних місць.петлі рівних кутових швидкостей. Скорочений шрус або “граната”. Шус. це своєрідний кульковий підшипник, його кліпи мають поперечні канавки, що дозволяє змінити кут між провідним і керованим пенісом. Усі елементи прольоту виготовляються з сплавів супер.міцності, зношування яких відбувається надзвичайно повільно, але, як показує практика, ознаки несправності на змаганнях можуть з’явитися навіть у машині, який нещодавно покинув конвеєр Асамблея на фабриці автомобіля.

На транспортних засобах родини Ваз він часто стає непридатним протягом тривалого пробігу в 55 000 км пробігу.

Коли виконати заміну

Щоб ця частина працює досить довго, пісок, бруд і пил не повинні потрапляти в нього. Забруднення значно прискорює знос та зменшує термін експлуатації вузла. Але для захисту від цього є черевик, який може відносно швидко стати непридатним. Тому своєчасна заміна пиачів дозволить вам тривалий час підтримувати SHUS у робочому стані.

Помітна хрустка та сторонні звуки під час обертання рульового управління. У цьому випадку рекомендується замінити вузол.

VAZ 2115: Заміна цирку коштуватиме дешевше при виконанні її самостійно

Заміна суглобів резюме на VAZ 2115

Заміна CVA на VAZ 2115 виконується, коли сильна хрустка з’являється зі швидкістю, виявивши такий знак несправності, вам просто потрібно негайно здійснити ремонт. Причина появи хрусків (руйнування) «гранати» (як автомобілісти давно називають хрусом для деякої зовнішньої схожості), зазвичай стає піском, пилом, брудом через розірваний (пошкоджений) котел (який також є покриття). У VAZ 2115 заміну гранати можна запобігти своєчасним зміною пильов.

Видалення приводу, пилянь та схилу

Щоб замінити зовнішній хрест, слід дотримуватися наступного порядку дії:

 • Встановіть машину на спостережувальну яму та підтримуйте її за допомогою взуття протилегів.
 • Використовуючи кінцеву головку 30 мм, послаблюйте гайку маточину. Якщо гайка не зламається, ви можете побудувати ключ до труби.
 • Підніміть машину з гніздом у потрібному місці і вийміть колесо.
 • Ми відкрутимо болти, що фіксують підопічну кулю нижнього важеля на концентраторі.

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

 • Відкрутіть до кінця гайку приводного валу.
 • Ми розтягуємо центр, тримаючи гальмівний диск і підтягуючи ударну.абсорбційну позицію.

Щоб змінити черевик і шарнір, вам доведеться піднятися в спостереження. Щоб видалити CVA, ми видалимо затискачі, які тримають завантаження. Далі ми позбаємося від старих пиляків, що простіше зробити з ножем. За допомогою ганчірки очистіть шарнір мастила. Тоді вам потрібно збити внутрішній кліп, на який ми трохи побили молотком, наставництвом, який повинен бути впираний в кінці шарніра. Далі ми добре чистимо штангу бруду, піску, пилу та змащування.

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

Заміна CVAS VAZ 2115 своїми руками

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

Звичайно, перша ознака несправності зовнішньої гранати. тріщина. Якщо ви чуєте тріщину під час руху, коли кермо повернеться, це, безумовно, шок. Чим більший кут обертання колеса і чим сильніше ви натискаєте на газ, тим гучніші клацання. Ще одна ознака, яка не завжди проявляється. це вібрація на кермі зі швидкістю понад 80 км/год. Вібрація лише трохи схожа на вібрацію з непридатного колеса. Зазвичай він проявляється, як легке посмикування керма.

Як зрозуміти, що зовнішній Шрю зламався.

З поломкою хруса, машина припинить керувати автомобілем. У будь.якому включенні передачі натисніть на газ, революції зростають, а автомобіль не їздить.

Як зрозуміти, що це був зовнішній шнур, а не внутрішня або загалом зчеплення (перші ознаки поломки схожі на ознаки зриву зчеплення)? Перш за все, ми починаємо машину і поставимо її на будь.яку передачу. Далі ми відкриваємо капюшон і подивимось по черзі на кожен з валів коліс, що йдуть з коробки (один короткий, другий довгий). Якщо якийсь вал крутиться, то хрус зламався з цього боку.

Я рекомендую не просто візуально подивитися на вал, але торкніться його деяким довгим твердим предметом, наприклад, з палицею. Головне, щоб на ньому нічого не було, що може обернути його на вал. Торкнувшись палицею до валу, якщо вона крутиться, ви відчуваєте слабку вібрацію. Зазвичай це робиться в темряві, тому що важко зрозуміти, чи об’єкт циліндричної форми крутиться, особливо в толстовках.

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

Як видалити проміжок

Визначивши, що ви зламали зовнішню гранату, ми починаємо її видаляти.

Як відкрути гайку маточину на вазі?

Перш за все, відкрутіть гайку маточину. Для цього візьміть голову 30 і важіль, тим більше. тим краще. Ми кладемо цеглини під колеса, щоб машина не їздила (просто покладіть опцію для передачі, колесо прокрутить) і почнемо відкрутити гайку колеса.

У цьому питанні, чим більше ви важите, тим більше я пропускав свою вагу та важіль близько півтора метра. Я вийшов із ситуації так: Я повністю стояв на важелі, якомога ближче до краю, тим самим даючи максимальну розтягування на горіх, і бити молотком молотком. Зазвичай цей метод допоміг мені відкрутити навіть найкисліші горіхи маточина.

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

Ще один нюанс, якщо зовнішні стінки голови контактують зі стінами маточини, краще змастити голову з тренуванням або літом, в крайніх випадках силіконової мастила. Завдяки таким хитрощам, голова не буде укусити в концентраторі.

Як видалити гранату?

Гайка маточина відкручена, тепер ми знімаємо колесо, відкрутіть два болти, на яких тримається м’яч, відключіть важіль кулон і маточину, візьміть його збоку з машини, злегка постукуючи гранатою, вийміть його з маточини. У цьому місці можливі два варіанти:

У першому випадку ви просто знімаєте зовнішню частину суглоба CV з валу, потім стоп.кільце з валу приводу і збивайте затискач кліпу.

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

У другому випадку видалення суглоба CV складне. Вам потрібно відкинути гранату відносно валу до максимального кута, щоб кульки підшипника та їх затискач були видимими.

Тепер з молотком ми розбиваємо перемички затискача між кульками підшипника і дістаємо кульки по черзі. Коли ви вийдете останню кулю, зможе зняти тіло гранати, а потім його внутрішня частина сидить на валу, після зняття замикаючого кільця з валу.

Звичайно, ви можете просто спробувати збити гранату з валу, але через зупинку це буде проблематично.

cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

Все, хрус повністю видалений. Тепер ми починаємо встановлювати нову частину.

Особливості ремонту внутрішньої ворони

Щоб замінити внутрішню каналізацію, необхідно повністю зняти привід, для якого зовнішні петлі спочатку відключаються без подальшого демонтажу. Далі, використовуючи кріплення, ми знімаємо кінчик шарніра з коробки передач. Для цього ми вставляємо плоску частину інструменту між зовнішнім затискачем і коробкою, а потім переміщуємо його як важіль.

Крім того, процедура заміни вузла буде аналогічною дії при ремонті зовнішнього шарніра. Внутрішній Шреус повинен бути правильно введений у коробку передач. Рекомендується вставити частину в концент. Але також можна закусити вже зібраний вал з кіянкою або дерев’яним наставником та молотом. Шарнір повинен бути зафіксований за допомогою блокування.

На фінальному етапі всі видалені деталі встановлені назад. Це заміна хруса вважається виконаною.

Якщо ви знайдете помилку, будь ласка, виберіть фрагмент тексту та натисніть Ctrlenter.

Як поставити нове знизання плечей на вазі.

Обов’язково спостерігайте за цією послідовністю встановлення нових частин:

 • Маленький затискач.
 • Гранат.
 • Великий затискач.
 • Зупинити кільце.
 • Сам Шрус.

По.перше, очистіть вал приводу від пилу, бруду та старої мастила. Більшість ворон мають мастило, котел, два затискачі, а іноді і новий гайок. Якщо раптом у комплекті не було мастила, краще використовувати графітову мастило, а якщо його немає, то проста губа. Перш за все, ми носимо невеликий затискач. Тоді черевик (він повинен піти на обмежувальну шайбу) і великий затискач. Потім ми покладемо замикаюче кільце на привідний вал. Тепер ми відкриваємо трубку з жиром і повністю стискаємо її в гранату. Тож настав час носити шок на приводі. Через зупинку кільце буде важко поставити привід у гранату, тому ми беремо молоток і злегка, намагаючись не пошкодити нитку, ми поставимо гранату на місце. Тепер вам потрібно покласти черевик на плечима і затягнути затискачі. Збірка відбувається при зворотному розбиранні послідовності, але є один нюанс! Не тягніть гайку концентратора! Підшипник може присягнути від цього. Гайка маточика слід затягнути силою 225,0–250,0 нм. Звичайно, мало хто має динамометричний ключ. Так що затягніть горіх щільно, але не всіма своїми силами. Теоретично потрібно буде силою пригнічувати максимум 25 кг на лічильній сигареті. Але подовження труби з такими зусиллями буде випрямитися, тож як ви можете це точно описати. Але не потрібно стрибати на вазі.

Заміна CVA

Заміна може бути зроблена самостійно, для цього вам потрібно запастися необхідними інструментами:

 • Ключ. 17, 19;
 • голови 13. 17, 30;
 • Баллонік;
 • кріплення леза;
 • кабель;
 • Джек;
 • Плащ та мастильні матеріали.

Підготувавши інструменти, ми їдемо до машини.

Для зручності ми їздимо на машині на шляху або спостереженні ями. Одягніть ручний гальмо і увімкніть програму. Для більшої безпеки ви можете поставити фіксатори під колеса, просто під задніми двома.

Внутрішні та зовнішні ворони знаходяться на валовому приводі, тому технологія їх заміни майже однакова.

Заміна CVA

 • Вийміть захист картера, для цього ми відкрутимо два болти перед 17 та 2 гайками ззаду на 19.
 • Ми зливаємо мастильну рідину з коробки (приблизно 1/3 від загального обсягу).
 • Ми відриваємо клавішу колеса до колеса колеса балконом.
 • Ми беремо голову на 30 і відкручуємо гайку зовнішнього суглоба CV.
 • Підніміть машину з гніздом.
 • Ми беремо ключ до 13 і скрутять два болти (ви можете вибити один і вибити пальцем) з маточини, що тримає кульковий суглоб.
 • Використовуючи кріплення леза (кріплення), ми переміщуємо центр від реактивних стрижнів.
 • Витягніть стійку на себе і витягніть заклинання із концентратора.
 • Відкладіть валовий заїзд убік.
  cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
 • Відкрийте капюшон і за допомогою кріплення ми витягуємо внутрішній Шреус з коробки. Для цього вставте кріпильне лопате.
 • Після того, як Шрус трохи перемістився, ми йдемо до арки колеса і витягуємо валовий привід з двома “гранатами”.
 • Ми беремо плоскогубці та видаляємо великі та маленькі затискачі захисної кришки з “гранати”.
 • Якщо котел пошкоджений, ми його розриваємо, а якщо ні, то переходимо до центру.
 • Ми б’ємо якомога більше, з молотком на внутрішньому кліпі внутрішнього стрижня, поки він не летить. Ми робимо те саме, з іншого боку.
 • Вийміть кільця з валового приводу.
 • Ми надягаємо кілець із набору нового CVA, нового завантаження на валу.
  cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
 • Ми забиваємо нову «гранату» з молотком.
 • Змастіть шнур жиром і стисніть залишки в черевику.
 • За допомогою затискачів ми фіксуємо завантаження на “гранату” та валі.
 • Ми робимо те ж саме з іншим хрусом.
 • Ми беремо накопичувач валу, загортаємо гайку на зовнішнє лайно і, використовуючи молоток, забиває його в коробку.
 • Зберіть деталі у зворотній послідовності.
 • Заміна гранати на VAZ 2114: як замінити Chiru самостійно

  Варто зазначити, що Шрю (шарнір рівних кутових швидкостей), більш відомий серед автомобілістів під повсякденною назвою “граната”, відрізняється досить великим терміном служби. Однак, як і у випадку з будь.якою іншою деталізацією чи вузлом, ресурс цього елемента обмежений. Важливо також розуміти, що стан СВА не є невеликим впливом, також має індивідуальні особливості роботи транспортного засобу.

  У будь.якому випадку, якщо граната хрустка для VAZ 2114, VAZ 2115 або іншого автомобіля, вказаний елемент повинен бути змінений. Далі ми розглянемо, як замінити CVAS VAZ 2114 у звичайному гаражі, а також на те, на що слід звернути увагу в рамках цієї процедури. У той же час, інформація нижче також дозволить нам вивчити, як змінити Shreus Vaz 2115 або інші машини з подібним дизайном.

  VAZ GRERADE 2114: Ознаки несправності та діагностики

  Отже, Шрю, який фактично представляє кульковий підшипник, має затискачі з поперечними канавками, щоб змінити кут між провідною та керованою половиною. Слід зазначити, що на машині з переднім приводом.це граната з ряду причин, що є слабким місцем. Навіть беручи до уваги той факт, що всі компоненти деталей виготовляються з матеріалів підвищеної міцності, ознаки несправності на відстані можуть з’являтися вже на 50-60 тисяч. км. пробігати.

  Пошкодження виникає з різних причин, тоді як найпоширенішими є:

  • пошкодження пильовиків канцелярії та потрапляння бруду та води;
  • низька якість або повна відсутність змащення шнура;
  • Важкі умови експлуатації транспортного засобу, важкі навантаження;

  У той же час, головна ознака того, що Chiru на Vaz 2114, 2115 або іншому автомобілі потрібно замінити. це граната. Цей звук видається за допомогою катання на ковзанах по канавах, оскільки є виробництво та знос.

  До речі, у структурі є два Шрусов (зовнішній VAZ 2114 та внутрішній Chirus Vaz 2114). Хоча обидва елементи виконують одну функцію, зовнішня граната не вдається набагато швидше і частіше. Причина. це більш високі навантаження та куточки суглобів петлі в концентраторі. Отже, ознаки та симптоми у вигляді хрусків часто вказують точно на зовнішні петлі.

  У свою чергу, внутрішній шреус може шуміти під час руху по прямій лінії і проявляється, подолавши порушення. Такий шарнір матиме реакцію під час перевірки. Ви також можете повісити передні колеса і увімкнути першу передачу, щоб колеса оберталися в кінцівці. У цьому випадку внутрішній шок вигнутий і з’являється хрускіт несправного шарніра. Всі ознаки, обговорені вище.

  Встановлення

  Ми замінюємо блокування кільця щілини з внутрішнього шарнірного корпусу новим.

  Нанесення пластикових мастильних матеріалів на щілинну і гладку поверхню хвостовки.

  Акуратно вставте хвостовик у масляну ущільнення, намагаючись не пошкодити вал робочим краєм ущільнення. У цьому випадку ми керуємо блокуванням кільця з розривом.

  Ми енергетично вставляємо привід у коробку передач і обов’язково переконаємо, що замикаюче кільце хвостовика внутрішнього шарніра надійно фіксується, і привід не виходить з коробки коробки передач.

  Шрус на VAZ 2114: Заміна без проблем

  Заміна цирку VAZ 2114 здійснюється після діагнозу його несправності. Як правило, цей вузол впевнено служить за 100 тис. Км пробігу. Шреус може зазнати невдачі раніше, якщо власник автомобіля не дотримується цілісності своїх пильних і не змінювати їх вчасно. Потім, через тріщини або сльози в зчленованому механізмі, входить багато бруду, в результаті чого вузол дуже швидко стає непридатним. Ознаки несправності деталі. це стук і хрусткий звук, коли повертають передні колеса в будь.якому напрямку.

  Така операція, як заміна CVA на VAZ 2110-14, не займає багато часу. Для виконання вам потрібно встановити автомобіль на спостережувальній ямі або шляхопроводу. Під заднім колесом, розташованим по діагоналі від видаленого, необхідно замінити взуття. Якщо канава спостереження погана освітлення, то світлодіодний ліхтарик не буде заважати, що можна зафіксувати ремінцем на голові. Це дозволить вам звільнити обидві руки для роботи. Ось список інших інструментів для заміни:

  • набір клог.клавіш або голови;
  • Пасатігі;
  • молоток;
  • Пускавник для гасіння кулі тяги;
  • VISE;
  • ключ циліндра і гніздо;
  • викрутка;
  • товста мастила “shrus-4”;
  • Ветош.

  Гасіння для гасіння. це металеве скло з бічною канавкою та різьбовим стрижнем для стиснення. Досить поширений пристрій, його можна знайти у багатьох автомобілістів.

  Інструкції щодо розбирання вузла

  Перш ніж зняти колесо збоку несправного вузла, необхідно послабити гайку маточини за допомогою пітчінгу розміром 30 мм, витягнувши металеву черевик з гнізда. Подальші дії відповідно до інструкцій:

  • Відкрутіть колесо болти, підніміть машину гніздом і вийміть колесо. Скрутіть гайку маточину, вийміть шайбу за допомогою викрутки. Якщо автомобіль встановлений у захисті автомобіля двигуна картера моторного масла, то його потрібно буде видалити. Деякі експерти рекомендують злити частину масла з коробки передач (1,5-2 л) перед тим, як зняти привід, щоб вона не почала протікати через прорізний отвір, коли вузол витягується.
  • Послабте і відкрутіть гайку кулі рульової тяги за допомогою зйомки, щоб притиснути палець з гнізда в передню підвісну стійку. Повертаючи весь вузол для зручності вручну, відкрутіть 2 болти кріплення підтримки кулі. Отримати обома руками за гальмівним димом, з акуратним ривком, щоб зняти вал Шруса з прорізної частини відповіді, відведіть його в бік.
  • Другий кінець CVA VAZ 14 повинен бути вилучений з щілинної частини в коробці передач, перебуваючи в спостережній канаві. Для цього потрібно покласти кріпильне лопатеве плече між коробкою коробки та гранатою, після чого вузол з гнізда, використовуючи кріплення як важіль з різким ривком. Якщо частина не піддається, їй дозволяється відірвати її з нісенітнистими ударами молотка на кріпленому лопаті. Перш ніж витягнути, доцільно замінити контейнер під коробкою передач, адже звідти він може просочити трохи масла. Потім весь вузол видаляється вручну. Для подальшого розбирання буде потрібен віце.

  cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
  cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього
  cvas, 2115, своїми, рука, зовнішнього

  Діагностика несправності

  У VAZ 2114 2 Зовнішні та 2 внутрішні суглоби CV. Спочатку потрібно визначити, який з них стукає. Оптимальна перевірка підставки для діагнозу суспензії. Якщо це неможливо, діагноз за вухом можливий.

  Два ознаки вказують на гранату в VAZ 2114:

  Найпростіший і найточніший спосіб перевірки гаража полягає в наступному:

  • Встановіть машину на рівній поверхні;
  • Повернути колеса в одному напрямку (в середньому положенні або трохи далі);
  • Встаньте із середньою різкості. Варто пам’ятати, що занадто гладкий дотик може не виявити хрускіт через недостатнє навантаження на брус.
  • Повторіть операцію з поверненням керма в іншому напрямку. Поява хрустки вказує на несправність зовнішнього суглоба CV з боку, в яку повертається кермо.

  Заміна зовнішнього CVAS VAZ 2114

  Всім привіт. Ми замінимо зовнішній CVAS VAZ 2114. Це проста робота, якщо є інструмент, це робиться самостійно.

  Інструменти:

  • Хороший Євр і голова тридцяти
  • Молот і викрутка, на якій можна бити
  • труба
  • Дерев’яний бар
  • Універсальні щипці та плоскогубці

  Крок.by.step Заміна

  Вийміть декоративну кришку гайки маточини і обрушайте його.

  Ми відриваємо гайку концентратора, якщо ви не можете його зламати, а потім покладіть на трубу на важіль.

  Вийміть 2 болти кріплення кулі.

  Повністю вимкніть гайку маточину.

  Ми видаляємо еластичну смугу з канавки за допомогою фіксуючого гальмівного шланга і тягнемо на себе центр, щоб хрус вийшов із маточини.

  Як правило, пильниці вже розірвані, тому ми доручаємо трубі внутрішній внутрішній частині CVA і вибиваєте її з сидіння.

  Зніміть металеве кільце на приводному валу. Це кільце включено з новим Shrus, і його потрібно замінити.

  Ми заповнюємо мастило в плечима, він включений.

  Ми кладемо кільце на привідний вал.

  Ми поставимо черевик злегка змащеного тим самим жиром, що і в суглобі CV.

  Ми надягаємо російську мову на прорізи на валу приводу та забирають його через дерев’яну перевірку.

  Ми переміщуємо кабінку ближче до CVA і фіксуємо одну сторону пильних затискачів затискачем. Ми підтягуємо затискач плоскогубцями.

  Зафіксуйте іншу сторону пилянь за допомогою затискач. Ми підтягуємо затискач щипцями.

  Ми встановлюємо Шуса в центрі. Встановіть шайбу і зробіть гайку концентратора. Все це нове в комплекті з SPRUS.

  Ми застібаємо два кульки м’яча. Використовуйте кріплення, щоб вичавити важіль вниз, і з’єднайте монтажні отвори кулі.

  Робити все повільно, щоб не зламати новий черевик.

  Встановіть еластичну смугу в канавку, яка кріплять гальмівний шланг.

  Встановіть колесо і вийміть машину з гнізда.

  Затягніть гайку маточину.

  Підніміть машину і вийміть колесо.

  Ми закладаємо гайку і встановлюємо колесо.

  Видалення

  Злийте масло з коробки передач (див. “Коробка передач. заміна масла”). 4. Вийміть кришку маточини і послаблюйте пухирку гайки маточини (див. “Підшипник маточини переднього колеса. заміна”).

  Послабте затягування болтів кріплення колеса (см. “Колесо. заміна”).

  Встановіть машину на надійну підставку і вийміть переднє колесо (див. “Колесо. заміна”).

  Послабте затягування трьох самостійних горіхів кріплення верхньої опори стійки для підвіски та вимкніть горіхи на кілька революцій (див. “Передня підвіска. зняття та встановлення”).

  Ключ кінця 17 мм

  Ми вимикаємо два болти кріплення опори кулі до обертового кулака (див. “Підтримка куля стійок. видалення та встановлення”).

  Ключ кінця 30 мм

  Нарешті вимкніть гайку колеса (см. “Підшипник маточини переднього колеса. заміна”).

  Ми витягуємо хвостовик зовнішнього шарніра з маточини. Якщо потрібно, витягніть його через дерев’яну смугу або гасіть його за допомогою універсального трикратного знімача (див. “Підшипник маточини переднього колеса. заміна”).

  Марк: Видаючи лівий привід, ми повертаємо кермо праворуч праворуч; Знімаючи правильний привід, ми обертаємо кермо до зупинки ліворуч.

  Ми виймаємо гальмівний шланг із кронштейна на підвісці. Обережно, не допускаючи сильної напруги гальмівного шланга, ми витягуємо нижню частину стійки назовні, вилучаємо хвостовик зовнішніх петель з маточини і обережно опустіть привід до важеля поперечної підвіски.

  Використовуючи кріпильне лопатка як важіль (відпочиваючи його кінцем на кінці внутрішнього шарніра), ми переміщуємо шарнір у зовнішній стороні, подолавши опір блокування кільця.

  Підтримуючи внутрішній шарнір, обережно (намагаючись не пошкодити повію хвостового шарніра ущільнення приводного масла), ми видаляємо петлі з коробки передач і видалимо привідний вузол з автомобіля.

  Заміна CVAS VAZ 2113, 2114, 2115

  Якщо ви регулярно не перевіряєте або не змінюєте кабінку, то часта заміна CVAS VAZ 2114, 2115 або 2113 неминуча. Тому необхідно постійно очистити цей елемент бруду, пилу, реагентів, піску та вологи. Інші причини невдачі шарніра. це: розвиток ресурсу, пошкодження блокування кільця та інших. Але, незалежно від проблем, якщо ви чуєте характерну хрустку на вигинах, коли ви виконуєте їх зі швидкістю, вам потрібно терміново виконувати реставраційні роботи. В іншому випадку є великі ризики колапсу гранатів у дві половини під час руху. З цією несправністю ваш ремонт.це зовсім можливо. Ця стаття розповість вам, як вирішити проблему. Але по.перше, доцільно зрозуміти, як працює Chiru.

  Необхідні запчастини

  Залежно від обсягу роботи. відмови однієї гранати або одночасної заміни внутрішнього та зовнішнього Shrus Vaz 2114, 2113 або 2115, вам можуть знадобитися наступні запасні частини:

  • зовнішня граната (статті 2108-2215012-86, 21080221501286, 2110-2215012, CV-P 1001 K, 302040);
  • Внутрішні петлі (статті 2108-2215056-86, 21080221505686, 2108-2215056, FJ228, 302315);
  • Замінити пильовики Shrus Vaz 2114 та інших моделей (стаття 2108-2215030, 2110-2215068, 21100221506800, 2108-2215068).

  .

  Інструменти, необхідні для ремонту

  Для заміни пильовиків зовнішнього або внутрішнього Shrus Vaz 2114, 2113 або 2115 або весь вузол потрібно підготувати наступний інструмент:

  • Джек;
  • ключі до 17 і 19;
  • ключ циліндра;
  • плоскогубці;
  • кріплення;
  • набір головок;
  • кабель;
  • змащування;
  • Ветош.

  Витрачений час і зусилля на незалежну роботу досить встановлені, оскільки ціна заміни CVAS VAZ 2114, 2113 або 2115 в службі автомобіля. з 1200 по 1800 Ці суми порівнянні з вартістю самого вузла. Ціна заміни пильовців внутрішніх та зовнішніх CVAS VAZ 2114 та інших моделей схожа на вартість встановлення нової запасної частини (тарифи актуальні для 9.05.2019).

  Порядок операцій

  Заміна зовнішнього брухту VAZ 2114, 2113 або 2115, подібних до роботи з внутрішньою гранатою. Вони розташовані на валовому приводі, до якого потрібно досягти, виконуючи багато операцій:

   Щоб замінити зовнішній CVAS VAZ 2114, якщо немає спостережливої ​​ями або шляхопроводу, вам потрібно вкрасти машину і відкрутити горіх підшипника. IMG3

  Потрібно зняти колесо, його можна використовувати разом з Джеком для підтримки.

  Тепер вам потрібно відкрутити 2 болти гальмування ступору. Один розташований зверху, другий

  Наступна операція. розлучення гальмівних майданчиків. Ви можете зробити це за допомогою плоскої викрутки.

  Потрібно зняти гальмівний супортер разом із кронштейном та блоками. Весь вузол повинен бути прив’язаний, щоб він не звисав.

  Тепер ми відкрутимо гайку наконечники рульового управління та натискаєте на нього за допомогою знімача.

  Щоб відкрутити два болти з м’ячою, поверніть гайку підшипника маточини та вийміть шайбу.

  Тепер вам потрібно відкрутити кріплення опори кулі у напрямку обертового кулака, вийміть гранату з отвору підшипника та витягніть вал. Якщо це не вийде, ми допомагаємо з викруткою. Якщо масло не об’єднано перед роботою, отвір можна підключити за допомогою ганчірки.

  Вал нахилений обережно очистіть вал старої мастила, вийміть старе кільце, покладіть на новий черевик, нове блокування кільця.

  Візьміть нову гранату, вичавіть нову масло в порожнину, мазайте її на поверхню, встановіть шарнір на вал.

  Тепер вам потрібно забити гранату для валу. Це робиться за допомогою канавки. Необхідно витягнути пильні пилянки на шнур, закріпити затискач проти напрямку руху автомобіля, вичавити його за допомогою плоскогубців.

  Невеликий затискач ідентично фіксований. Тепер вам потрібно встановити нове блокування на шарнірі. Вузол готовий до встановлення. Шрус з валом вставляється в коробку. Якщо ви використовували ганчірку, вам потрібно спочатку зняти її.

  Ми підсумуємо

  З вищесказаного очевидно, що заміна CVAS VAZ 2114 цілком доступна своїми руками. Події займає трохи часу, з можливістю обробляти інструмент та наявність здорового глузду. Щоб ремонт не повинен проводитися часто, вам потрібно не лише регулярно перевіряти стан пильних. Але також змінити жир. Експерти рекомендують робити це щонайменше кожні 100 тисяч кілометрів пробігу.

  Подальші дії виконуються у зворотному порядку. Також послідовність заміни суглоба CV VAZ 2114, 2113 або 2115 Перегляньте це відео:

  Видалення та встановлення передніх коліс

  Вам знадобиться: викрутка, ключі “в 17”, “на 19”, кінцева голова “27”, торт.

  Злийте масло з коробки передач.

  Знявши захисну кришку, поверніть гайку маточину.

  Відкрутіть пухирі болти кріплення колеса та гайки маточини. Гайка маточина затягується великою миттю, тому рекомендується використовувати, наприклад, шматок труби як важеля.

  Коли гайки маточина вимкнено, автомобіль повинен бути встановлений на землі!

  Послабити і затягнути болти кріплення колеса лише на автомобілі, встановленому на землі. Момент затягування болтів 65–95 Н м (6,5–9,5 кгф м).

  Інгібуйте машину гальмом для паркування, встановіть вперті бруски під задні колеса та підніміть передню частину автомобіля, встановивши надійні опори.

  Вийміть переднє колесо і, нарешті, відкрутіть гайку маточину.

  Вийміть герметичні гайки для кріплення кульового шарніра рульового боку до повороту важеля.

  Відкрутіть горіх кульових петель рульового стрижня.

  Використовуючи знімач, натисніть палець кулькового суглоба рульового поштовху з поворотного важеля стійки.

  Поверніть два болти і відключіть кульковий суглоб на важіль переднього підвіски від поворотного кулака.

  Зніміть кулак повороту з прилавком.

  і вийміть прорізну хвостову частину зовнішнього навантаження з маточини.

  Використовуючи кріпильне лезо, стисніть хвостовик внутрішніх петлей приводу від коробки передач.

  Якщо ви маєте намір видалити обидва диски, після зняття одного з приводів, вставте технологічну пробку в коробку передач замість неї (наприклад, старі внутрішні петлі) і лише після цього видалити другий привід. В іншому випадку передачі пенісів диференціалу будуть зміщені, а накопичувачі не можна встановити.

  Як змінити гранату (Шрус) на ваз 2114, 2115, 2108, 2109 |

  Шрус, як підтримка м’яча, майже вічні вузли. Але за умови, що ідеальні умови спостерігаються в їх експлуатації. Насправді пил, волога та бруд підпадають під пиляння, що призводить до того, що петлі знищені.

  Заміна гранати на VAZ-2115 повинна бути зроблена, фіксуючи задні колеса на антирічних зупинках. Перед машиною слід підняти та поставити підтримку з обох боків для страхування. Не кожен має опори, що використовуються на станції обслуговування, тому ви можете використовувати міцні дерев’яні бруски або пні великого діаметра (щонайменше 30 см).

  Далі вам потрібно послабити кріплення на вузлах коліс. Тільки після того, як передня частина автомобіля підвішена, вони можуть бути повністю скручені, а колеса можна зняти. Заміна суглобів резюме повинна здійснюватися на замовлення. Спочатку на одному накопичувачі, потім з іншого, тому що ви не можете одночасно зняти 2 гранати з контрольно.пропускної точки, не встановлюючи спеціальної вилки. Крім того, спочатку зручніше відремонтувати одну сторону, потім другу. Якщо робота здійснюється з партнером, ви можете одночасно працювати з обох боків.

  Послабити гайку на концентраторі, використовуючи для цього голову 30. Зварюйте шматок труби 1 метра до неї, щоб створити важіль. Спочатку потрібно покласти гайку з стогоном, а потім відкрути його. Якщо він затягнеться сильно, буде важко перемістити його за допомогою простих клавіш. Розглянемо це під час складання. Використовуючи плоскогубці або платипів, вийміть шпильки, встановлені на кінчику рульового кінця. Потім відкрутіть гайку ключем.

  Встановіть підтяжку на тягу, почніть накрутити його повільно, поки палець не вийде з обертового кулака амортизатора стійки. Використовуючи ключ Union 17, відкрутіть 2 болти, на яких утримується підтримка кулі, а потім вийміть зовнішню гранату з маточини колеса. Після цього вам просто доведеться витягнути внутрішній шок. Спочатку вам потрібно злити масло з пункту пропуску, що вона не витікає після демонтажу приводу. Використовуючи зубиль і молоток, вийміть внутрішню гранату з контрольно.пропускної точки. Ви також можете використовувати лову для цього, використовуючи поле як акцент.

  Знявши привід, щільно закрийте його в порок. Послабте затискачі, пильність можна вирізати так, щоб вони не втручалися, хоча краще повернути їх назовні. З гострими ударами з молотком їх слід збивати з валу приводу, який потім слід ретельно очистити, промити розчинником і витерти сухою ганчіркою. Уникайте змішування старого та нового змащення. Асамблея приводу повинна здійснюватися в суворому порядку. Спочатку вам потрібно встановити затискач із захисними пилками на валу, і лише після цього встановіть замок.

  Розглянемо пристрій

  Основні елементи обкладинки Chrus та Czech (Politika) цирку

  • Однак, хоча його життя розроблене протягом тривалого часу, замінюючи CVA VAZ 2115, процедуру, яку потрібно виконувати досить часто і багато в чому залежить від інтенсивності та експлуатаційних умов машини
  • Потреба в заміні виникає, коли в будь.якому з’єднанні пристрою з’являється люфт, або з характерною кришкою та тріскою, коли колеса повороту
  • Заміна, як правило, виконується після перевірки та підтвердження версії несправності проміжку, тоді як вам потрібно виконати її діагноз, щоб переконатися, що вся проблема справді в ній

  Діагностика

  Інструменти

  Будь.який ремонт вимагає конкретного інструменту:

  • Плоска кріплення
  • Молот
  • Джейм
  • Дерев’яні бари та “взуття”
  • Циліндр і клавіші маточини

  Почнемо заміну

  Перш ніж розпочати будь.яку роботу над заміною, нам потрібно буде підготувати все, не забуваючи, про що говорить інструкція з безпеки:

  • Потрібно виправити машину, для цього увімкнути четверту передачу і затягнути ручний гальмо
  • Тоді вам потрібно встановити під задніми колесами проти.торгові клини (взуття), якщо у вас немає на складі, використовуйте дерев’яні бруски подібної форми
  • Вийміть захисний ковпачок з приводу колеса, потім відкрутіть гайку маточину, для цього краще використовувати подовжувач у вигляді трубки або кріплення, щоб легше відкрутити
  • Після переходу від мертвої точки гайки маточини ми переходимо до розгортання болтів, за допомогою яких кріпиться колесо
  • Використовуючи гніздо, ми повісимо на колесо, на якому ми будемо змінити плечима

  Ми відриваємо гайку маточину, потім колесо болти, і ви можете повісити колесо на гнізді

  • Підніміть машину, замінюйте дерев’яні качки та вийміть колесо
  • Потім ми відкрутимо два болти, з якими прикріплюється наша нижня кульова підтримка кулака

  Відкрутіть болти, що кріплять нижню підрозділ кулі

  • Тепер ми якнайбільше повертаємо кермо у напрямку протилежного
  • Нам потрібно витягнути свій обертовий кулак разом з прилавком, а потім отримати від шматочків від ступиця кінець шипа
  • Потім витягніть внутрішній SHU, підключений до коробки передач, використовуючи кріплення для цього
  • Вилийте вал у пороку, потім вийміть з внутрішнього, а потім із зовнішніх петлі затискача
  • Ми повертаємо пил всередину, якщо виявляються розриви або тріщини, ми просто вирізаємо їх ножем, щоб не витрачати час на видалення
  • Тепер ми збиваємо шок з валу, молоток і дерев’яний або бронзовий запас підходять для такої процедури
  • Ми збираємо шарнір у зворотному порядку, у процесі складання ми рекомендуємо замінити стару гайку маточину, а після його затягування не забуваємо виправити його перевагу, щоб уникнути просування
  • Під час встановлення внутрішнього плечима пам’ятайте про вилку пластику, він встановлюється в кінці валу
  • І перед встановленням шоку вам потрібно подбати про необхідність заповнити “гранати” жиром
  • Встановіть замикання (безумовно, нове) на внутрішній шнур перед встановленням зібраного механізму на машині
  • І після встановлення у приводній коробці його потрібно вставити в підлогу осьової передачі, поки вона не буде повністю зафіксована
  • Використовуйте легке постукування молотком через дерев’яну перевірку для цього, по периметру осі нашого валу

  Все, ви можете мити руки і бути впевненим, що заміна гранати Vaz 2115 є досить виконаною завданням, важливо лише дотримуватися інструкцій, і тоді ремонт буде успішним.

  Залишається лише для того, щоб уникнути сюрпризів та уточнити незрозумілі моменти переглянути відео на цю тему.

  Вітаю. Ця стаття присвячена темі заміни зовнішнього суглоба CV (проста мова гранати) Ваза 2109, 2114, 2115 транспортних засобів. В кінці статті є детальна заміна відео. Плечима розшифрується як шарнір рівних кутових швидкостей. Перш ніж змінити зовнішню гранату, необхідно переконатися, що ця конкретна частина несправна. Як це зрозуміти, це піде далі.

  • Знаки, що ви вже зламали гранату,
  • ознаки того, що граната незабаром буде розбита.

  Як зрозуміти, що зовнішній Шрю зламався.

  З поломкою хруса, машина припинить керувати автомобілем. У будь.якому включенні передачі натисніть на газ, революції зростають, а автомобіль не їздить.

  Як зрозуміти, що це був зовнішній шнур, а не внутрішня або загалом зчеплення (перші ознаки поломки схожі на ознаки зриву зчеплення)? Перш за все, ми починаємо машину і поставимо її на будь.яку передачу. Далі ми відкриваємо капюшон і подивимось по черзі на кожен з валів коліс, що йдуть з коробки (один короткий, другий довгий). Якщо якийсь вал крутиться, то хрус зламався з цього боку.

  Я рекомендую не просто візуально подивитися на вал, але торкніться його деяким довгим твердим предметом, наприклад, з палицею. Головне, щоб на ньому нічого не було, що може обернути його на вал. Торкнувшись палицею до валу, якщо вона крутиться, ви відчуваєте слабку вібрацію. Зазвичай це робиться в темряві, тому що важко зрозуміти, чи об’єкт циліндричної форми крутиться, особливо в толстовках.

  Заміна пилки рульової стійки Vaz 2114

  “Ви повинні знати! Основна частина процесу заміни вузла проходить через моторний відсік, отже, перед проведенням процедури заміни чекайте охолодження двигуна вашого автомобіля ». Тепер давайте побачимо метод заміни пилку без зняття контрольної рейки. Природно, процес протікає не так просто і безпосередньо, якщо в ситуації, коли двигун раніше витягується. Але з позитивного кінця це не вплине. Інвентар, які стане в нагоді:

  • викрутка
  • молот.
  • плоскогубці.
  • Ключі на “10”, “13” та “22”, але кращі брязкальці однакового розміру.
  • Літол для змащення.

  Для зручності сприйняття ми розділяємо 10 альтернативних кроків події заміни:

  Як було сказано вище, ми чекаємо охолодження мотора (якщо він раніше працював). Ми будемо працювати з досить тісного інженерного місця, тому для того, щоб дістатися до рейки, вам потрібно демонтувати деякі вузли, які будуть втручатися. Використовуючи ключ або брязкальці на “10”, відкрутіть тіло адсорбер і витягуючи його. Далі ми знаходимо захист заліза, який відданий корпусу автомобіля і захищає вузол від механічних пошкоджень. Ми беремо ключ до “10” і вимкнемо кріпильні гайки (два зверху, один знизу). Демонтувати захисну гумку. Тепер неозброєне око можна побачити двома контрольними стрижнями, закріпленими за допомогою болтів. Нам потрібно відкрутити їх і зірвати, тому що ми використовуємо плоску викрутку, молоток, ключ до “22”. Cogda vse uзlы crепневія Вхкрюн, ОТСОЕДІНЯ. На даний момент настав час почати роботу спеціально з самою рейкою. По.перше, нам потрібно відкрутити гору, розташовану в правому кінці (в районі департаменту пасажирів). Ми видаляємо два гайки зверху та нижче (ключ до “13”). Вийміть кріплення, залізну кронштейн і захисну бічну гумку.

  Потягніть старий черевик. Якщо він не надається, оберніть його навколо вузла, струсіть його.

  Коли захисне покриття видаляється, вивчіть рейку для забруднення

  Очистіть і змащує поверхню, застосовуючи певну кількість. “Важливо! Під час виконання роботи, коли підказки управління відключені, а не обертають керування “. Ми надягаємо новий захисний продукт з таким макара, щоб він не закрутив його (знищити).

  Когда Кожух Нанизанне, а разМещатеш, Потомоу, СПОЛЬХЕМОМ КЛА НАД «22»). Ми лежаємо горіхи. Покладіть бічну кришку і залізне кріплення

  Перевірте, чи всі кріплення посилюються. Встановіть захист заліза, еластична смуга.

  Повертаючись до місця, ми кріпимо адсорбера.

  Йти!

  Тепер, коли все збирається, ви можете перейти до процедури заміни:

  • Ми демонтуємо нижчий захист двигуна.
  • Злийте масло за допомогою коробки передач.
  • Використовуючи ключ, ми демонтуємо колесо.
  • 30 Ми видаляємо гайку зовнішнього бризки 30 головою.

  Відкрутіть гайку циркового кріплення до маточини

  Відкрутіть кріплення та вихід підтримки кулі з кулака

  Ми демонтуємо суглоб резюме від маточини

  Використовуючи лову, ми виносимо внутрішній шреус з насадження гори

  Ми відкрутимо затискач для флери, щоб звільнити доступ до гранати

  Ферментовані заміни (фото)

  • Рекомендується встановити автомобіль на спостереженні канавки. За допомогою голови на “30” та воріт відкрутіть гайку кріплення колеса.
  • Під задніми колесами встановіть анти.Леггінги, повісіть передні колеса за допомогою гнізда.
  • Використовуючи голову на “17”, відкрутіть болти колеса і вийміть колесо.
  • Відкрутнувши за допомогою ключа або голови на “10” болтів, що кріплять захист двигуна картера, зніміть захист.
  • Вручну вийміть пластикову затоплення коробки, відкрутіть зливну пробку з ключем на “8” і злийте масло в спеціально підготовлену ємність.
  • За допомогою спеціального стрільця вийміть керуючу тягу. З усього цього ви можете попросити партнера скрутити кермо і перевірити без порад щодо управління, але чи стукає контрольна рейка. Якщо крики та стукки доступні, вам потрібен ремонт та затягування контролю над рейкою.
  • Відкрутіть болти кріплення м’яча підтримки важеля підвіски та демонтують підтримку. (16 Болт, в деяких посібниках, 15 вказується, залежно від фази).
  • Зніміть вузлові маточини.
  • Використовуючи кінцеву головку на “13”, відкрутіть 3 болти кріплення внутрішньої канатації до корпусу коробки.
  • Зніміть привід.
  • За допомогою молота та зубила або пробки для пробки зняття знімайте внутрішню клітку шарніра з валу приводу приводу.
  • Викрутка послабить затискач антиполональних антиперів.
  • Демонтувати пластиковий черевик внутрішніх каналів та ущільнення та підшипника, розташованого поруч. Для демонтажу останнього використовуються знімач або зубиль і молоток. В останньому випадку інсульти повинні бути завдані середньою силою та відправляти до найвищої частини підшипника.
  • Вийміть зім’ятий зовнішній черевик CVA, послабило затискачі його кріплення (залежно від фази, затискачі можуть бути не.вегетальними, їм доведеться пилити або зламати).
  • Мийте лайно бензином і сміттям.
  • Нанесіть на вал невелику кількість мастила для петлі, щоб полегшити надягання нового пирога, покладіть в нього мастило і розтягніть його до шнура. Виправити затискачами.
  • Зібратися в круговій послідовності.

  Читання погано розпочато на холодному вазі 2110

  Аналоги

  Збір лимонної кислоти з котлом та залами для виробництва затискача

  Крім унікальних запасних частин на автосалоні, ви можете знайти досить багато аналогів, які жодним чином не поступаються якістю та вартістю. Всі вони сертифіковані та рекомендуються для встановлення на цьому автомобілі. Отже, давайте подивимось, які аналоги можна встановити на VAZ-2114:

  Каталог назви виробника Номер Середня ціна в рубрах

  Вебер CVJ 2110-1 1500
  Майстер-спорт 400952-ST-SET / 5 /.РС 1500
  LPR KLD823 1600
  SCT RT 209 1800
  Фенокс CV16007 2100
  Фенокс CV16007E7 2300
  Піленга CV-P 2001 K 2400
  Линксауто CI-4602 2500
  Корам KCVJ012 2500
  Хола CV018 2700
  Крутний момент VN-3837 2800
  Прибуток 2810-1028 3000
  Рувіль 77203 3700
  Покровитель PCV1658 4000
  Фінансовий FJ-228 4000
  MAPCO 16081 4000

  Як видалити проміжок

  Визначивши, що ви зламали зовнішню гранату, ми починаємо її видаляти.

  Як відкрути гайку маточину на вазі?

  Перш за все, відкрутіть гайку маточину. Для цього візьміть голову 30 і важіль, тим більше. тим краще. Ми кладемо цеглини під колеса, щоб машина не їздила (просто покладіть опцію для передачі, колесо прокрутить) і почнемо відкрутити гайку колеса.

  У цьому питанні, чим більше ви важите, тим більше я пропускав свою вагу та важіль близько півтора метра. Я вийшов із ситуації так: Я повністю стояв на важелі, якомога ближче до краю, тим самим даючи максимальну розтягування на горіх, і бити молотком молотком. Зазвичай цей метод допоміг мені відкрутити навіть найкисліші горіхи маточина.

  Ще один нюанс, якщо зовнішні стінки голови контактують зі стінами маточини, краще змастити голову з тренуванням або літом, в крайніх випадках силіконової мастила. Завдяки таким хитрощам, голова не буде укусити в концентраторі.

  Як видалити гранату?

  У першому випадку ви просто знімаєте зовнішню частину суглоба CV з валу, потім стоп.кільце з валу приводу і збивайте затискач кліпу.

  У другому випадку видалення суглоба CV складне. Вам потрібно відкинути гранату відносно валу до максимального кута, щоб кульки підшипника та їх затискач були видимими.

  Тепер з молотком ми розбиваємо перемички затискача між кульками підшипника і дістаємо кульки по черзі. Коли ви вийдете останню кулю, зможе зняти тіло гранати, а потім його внутрішня частина сидить на валу, після зняття замикаючого кільця з валу.

  Звичайно, ви можете просто спробувати збити гранату з валу, але через зупинку це буде проблематично.

  Все, хрус повністю видалений. Тепер ми починаємо встановлювати нову частину.

  У пилях

  Їх заміна потрібна значно частіше, ніж самі петлі. Shrusus Resource. близько 150 тисяч км. Гумовий продукт ходить у найкращому випадку менше 30 тис. Км. Для заміни зовнішніх пильних пирогів не потрібно демонтувати привід. Але якщо вам потрібно замінити внутрішню каналізацію на VAZ-2114, вам доведеться демонтувати весь привід.

  11 дивних знаків, що вказують на те, що ви також добре в ліжку для вас, полюючи, щоб ви повірили, що ви даєте власному романтично вашій насолоді партнеру в ліжку? У той же час ви не хочете доставляти і шкодувати.

  Всупереч усім стереотипам, жінка з рідкісним генетичним розладом підкорює світ моди. Ця дама. це ім’я Мелані Гайдос, і вона швидко увірвалася у світ моди, шокуюча, надихає і знищує дурні стереотипи.

  13 ознак того, що ви найкращий подружжя. Це справді величні люди. Як шкода, що чудові подружжя не виростають на деревах. Якщо ваша друга половина робить ці 13 речей, то ви можете з.

  Яка незаймана у віці 30 років? Що цікаво, пані, які насправді не займалися сексом до заслуги середнього віку.

  Прочитайте заміну ближньої лампочки Ford Focus 3

  Наші предки спали не тому, що ми. Що ми робимо неправильно? Важко повірити, але вчені та багато істориків схильні до світогляду, що сучасна людина абсолютно ніхто, тому що його давні панелі. на початку.

  7 частин тіла, які не повинні торкатися рук думати про власне тіло, як у храмі: ви можете ним користуватися, але є якісь священні місця, які не можуть торкнутися руками. Дослідження демонструють.

  Якщо немає хруса

  За відсутності зйомка для демонтажу стоп.кільця внутрішнього кліпу шарніра, діяти з молотком і зубом повинен бути обережно, щоб не зламати його. Рекомендується нанести слабкі штрихи в точках затискача, розміщеного навколо кола під кутом 120 ° один одному і продовжуйте робити це по черзі, поки затискач повністю не буде знято

  Щоб уникнути втрати кілець кліпу перед демонтажу, вам потрібно надіслати йому шматок ганчірків.

  При заміні антепічного пильного порту зовнішній CVA повністю покладається, буде замінено і внутрішні пильні пильність. VO-1, на момент видалення зовнішнього захисного покриття, більшість робіт з демонтажу вже буде завершено, по-друге, це помітно зросте загальним життям приводу. Крім того, рекомендується змінити пластикові черевики, масляне ущільнення та підшипник із зовнішнім завантаженням.

  За допомогою такого макара ми проведемо порівняно просту операцію, щоб замінити зовнішні пильні пильні суглоби резюме, ви можете запобігти робочій робочій місцевості та накладних витрат на заміну всього прольоту або колесо приводу колеса.