Установка ремкомплекта важеля КПП ВАЗ 2107

Як вставити важіль КПП ВАЗ 2107

Прокручувався важіль коробки передач разом з ручкою, в кінці кінців мені це набридло! Купив в АВТОМАГІЯ ремкомплект важеля кп і ось і зайнявся деломСнял бороду (консоль)

Зняв декоративний чехолСнял пильовик (стягуючи вгору) Процес зняття важеля. Подковирнул шилом запірну втулку і вийняв тим самим її з канавки на стрижні важеля і зняв стрижень ричагаПроцесс зняття старого ремкомплекта. Акуратно двома викрутками розтиснув пелюстки дистанційній втулки і зняв її, а потім пружну і запірну втулки.

Деталі важеля перемикання передач: 1. болт відтяжної пружини; 2. шайба; 3. оттяжная пружина; 4. прокладка; 5. напрямна чашка; 6. прокладка; 7. шайба; 8. обмежувальний болт; 9. важіль перемикання передач; 10. кульова опора; 11. сферична шайба; 12. пружина; 13. опорна шайба; 14. стопорне кільце; 15. прокладка; 16. фланець; 17. пружинна шайба; 18. гайка; 19. манжета; 20. внутрішній чохол; 21. стрижень важеля; 22. рукоятка; 23. наполеглива подушка; 24. пружна втулка; 25. дистанційна втулка; 26. пружна втулка; 27. запірна втулка

У такій послідовності як на фото і поставив новий ремкомплект на важіль перемикання передач. І методом натягування натягнув стрижень на важіль, але при цьому шилом підколупує запірну втулку щоб стрижень сіл на своє належне место.Поролоном трохи прибрав шум з коробки передач.

Встановив бороду (консоль) назад на своє місце. Ручка стрижня важеля коробки передач тепер не прокручується.

Важіль перемикання передач ВАЗ 2107 служить для того, щоб водій міг керувати автомобілем, що можливо за допомогою коробки передач. Коробка передач, в свою чергу, являє собою механізм, в якому є різні діаметри зубчастих коліс. Цей пристрій є сполучною ланкою між двигуном і провідними колесами автомобіля. Для автомобілів із заднім приводом, який також є ВАЗ 2107, розташування ручної коробки передач знаходиться під важелем. Щоб підключити важіль до коробки, ніяких додаткових крил не потрібно, що характерно для моделей з приводом на передні колеса. Лаштунків ВАЗ 2107 представлений у вигляді невеликої полугнутой трубки, на яку надівається важіль перемикання передач. У матеріалі ми звернемо увагу на питання, як виконати його заміну, а також особливості демонтажу.

Розташування пристрою і характеристики

Важіль КПП ВАЗ 2107 розташовується безпосередньо в салоні автомобіля. Застосовується він для того, щоб мати можливість перемикання передач під час пересування. Виходить з ладу важіль коробки передач виключно в рідкісних випадках, а причиною цього є недбале ставлення до виробу. Якщо виріб виходить з ладу, то потрібно здійснити його заміну. Але перш ніж проводити заміну, необхідно зняти розглядається виріб. Як зняти його, а також провести заміну на «сімці», з’ясуємо детальніше.

На «сімці» ручка перемикання швидкостей має часту хвороба. це деренчання і базікання. Якщо усунути таку несправність підручними засобами, то заміна пристрою не буде потрібно. Перш ніж приступати до заміни пристрою, потрібно з’ясувати точні причини несправності. Бо часом «барахлити» може не тільки розглянута деталь, але і КПП або зчеплення.

Якщо ви переконалися в тому, що несправний саме важіль КПП, то тільки тоді необхідно приступати до його заміни.

Замена втулок ручки КПП ,ваз класика.

Запасні частини

Перед тим, як почати заміну, вам необхідно запастися такими інструментами, як гайкові ключі і викрутка. Почнемо з наступних дій:

 • встановіть важіль в нейтральне положення.
 • Після цього вам потрібно перемістити верхню кришку вгору. Немає необхідності повністю знімати кришку.
 • Наступний крок. перемістити кришку, розташовану внизу, в верхню частину. Ця кришка також називається термозащитним клапаном. На наведеній нижче фотографії показана червона стрілка.
 • Тепер вам потрібно клацнути по влаштуванню, потонувши його в нижній частині. Після цього вам потрібно вставити викрутку в нижню частину виробу, де знаходиться пластикова втулка. Втулка розташована в самому низу пристрою, як показано на фотографії нижче.
 • Необхідно закріпити стопорну втулку знизу, а потім витягти продукт з коробки.
 • Якщо пристрій випромінює сильні вібрації, його необхідно замінити новим. У той же час можна змінити деталь для вироби меншої довжини, як на іномарках. Коротке пристрій набагато зручніше працювати, ніж зі стандартним продуктом.

особливості заміни

Перш ніж приступати до заміни, потрібно запастися такими інструментами, як гайкові ключі і викрутка. Починаємо з наступних дій:

 • Встановити важіль в нейтральне положення.
 • Після цього потрібно зрушити верхній чохол вгору. Знімати чохол повністю немає необхідності.
 • Наступний крок. це необхідно зрушити в верхню частину чохол, який розташовується знизу. Цей чохол ще називають термозащитним клапаном. На фото нижче він показаний червоною стрілкою.
 • Тепер необхідно натиснути на пристрій, втопивши його в нижню частину. Після цього потрібно вставити викрутку в нижню частину виробу, де знаходиться пластикова втулка. Втулка знаходиться в самій нижній частині пристрою, як показано на фото нижче.
 • Необхідно відвести запірну втулку в нижню частину, після чого зняти виріб з коробки.
 • Якщо пристрій видає сильні вібрації, то його потрібно замінити на новий. При цьому можна поміняти деталь на виріб меншої довжини, як на іномарках. Коротким приладом набагато комфортніше управляти, ніж це робити стандартним виробом.

Багато автомобілістів замінюють штатні важелі перемикання передач на більш сучасні, що дозволяє уникализировать салон «сімки».

Після того, як штатний виріб буде демонтовано, встановлюємо на його місце нову рукоятку. Розглянемо, що являє собою установка.

Установка пристрою на ВАЗ 2107

Після того, як штатний механізм був витягнутий, потрібно демонтувати гумову втулку з нього, якщо вона залишилася всередині. Щоб зняти втулку, потрібно скористатися викруткою або гачком. Підчепивши втулку, виймаємо її з пристрою, як показано на фото вище.

Якщо планується встановити штатний виріб на місце, то бажано замінити втулку, купивши заздалегідь ремкомплект. При виборі ремкомплекта перевагу слід віддавати виробам виробництва «ВАЗ». Процес установки аналогічний зняття пристрою. Спочатку встановлюється гумова втулка, утапливая її всередину пристрою. Слідом за втулкою необхідно встановити резиночку у вигляді шайби, яка пом’якшує управління механізмом. Далі, потрібно всередину механізму встановити пластиковий фіксатор, за рахунок якого пристрій фіксується на “кулісі” КПП. Завершується збирання шляхом установки запірної втулки, яку потрібно було зрушити вниз на початковому етапі, щоб демонтувати важіль КПП.

Після того, як виріб готовий до установки, потрібно вставити його в кулісу. Для цього спочатку слід змастити кулісу, а потім добре вдарити рукою по ручці механізму, поки не відчується, що важіль сіл на місце. Так здійснюється установка, як нового, так і старого механізму, який був демонтований для проведення заміни складових деталей.

Розташування та характеристики пристрою

Редуктор ВАЗ 2107 розташований безпосередньо в автомобілі. Він використовується для перемикання передач під час руху. У рідкісних випадках важіль перемикання передач несправний, і причиною цього є недбале ставлення до продукту. Якщо продукт виходить з ладу, його необхідно замінити. Але перед заміною необхідно видалити даний продукт. Як видалити його, а також замінити «сім», ми дізнаємося більше.

На G-7 у рукоятки перемикання є часта хвороба. це тріск і базікання. Якщо ви усунете таку несправність за допомогою імпровізованих засобів, то пристрій не потрібно буде замінювати. Перш ніж приступати до заміни пристрою, вам потрібно буде з’ясувати точні причини несправності. Зрештою, часом «сміття» може не тільки розглянута деталь, але і коробка передач або зчеплення.

Як “встановити важіль КПП. Заміна Рем.комплект лаштунки.

Як замінити рем.комплект лаштунки коробки ВАЗ класики, установка важеля КПП на місце. Група Вконтакті:.

Багато автомобілістів замінюють звичайні важелі перемикання передач сучаснішими, що дозволяє об’єднати інтер’єр семи.

Після того, як оригінальний продукт буде демонтований, встановіть замість нього нову ручку. Подумайте, що таке установка.

Як зняти ручку КПП ВАЗ 2107

Процедура зняття важеля КПП ВАЗ 2107 складається з декількох стадій:

 • Для початку необхідно поставити важіль в нейтральне передачу. А сам автомобіль на ручне гальмо.
 • Потім необхідно демонтувати захисний кожух, який розташований безпосередньо на самому тунелі підлоги. Для цього слід викруткою підчепити пластикові засувки і вийняти кожух через важіль.
 • Після цього відокремити набалдашник від важеля при необхідності його зміни. Дана деталь міцно насаджена на ручку, і для її демонтажу необхідно застосувати досить велике зусилля. При установці нової деталі в деяких випадках застосовують силіконову змазку або герметик для ущільнення.
 • Потім необхідно демонтувати сам важіль, який закріплений до системи за допомогою двох болтів з головками на 12. Болтами ручка кріпиться до кулісі і решті системі зчеплення. Після відділення цієї деталі при необхідності можна продовжити розбір системи. Зняття лаштунки проводиться шляхом відділення втулок і шарнірів також за допомогою хрестоподібної викрутки. Пошкоджений важіль в подальшому замінюється на новий, як і інші пошкоджені елементи.

Як зібрати важіль КПП ВАЗ 2107

Збірка агрегату відбувається в зворотному порядку також в кілька стадій:

 • Після застосування ремкомплекта і зміни відпрацьованих деталей зворотну збірку необхідно проводити, починаючи з втулок перемикання передач. Вони розташовані за кожухом і кулісою безпосередньо в тунелі підлоги в салоні автомобіля. Втулки кріпляться до шарнірів з обов’язковим застосуванням силіконового мастила. Дана речовина необхідно для усунення механічних пошкоджень, які виникають в результаті механічного тертя.
 • Після цього необхідно закріпити новий важіль до кулісі за допомогою ключа на 12 прикручуванням двох болтів. Також після закріплення місця зчленування можна обробити мастилом.
 • Після закріплення ручки необхідно змонтувати кожух, закріпивши його на штатному кріпленні в пластикових засувках. Виробляти цю процедуру необхідно з обережністю, так як штатні кріплення і місця для засувок досить крихкі і при необережному поводженні можуть з легкістю перепаде.

Ручка КПП ВАЗ 2107: як зняти, перенесення важеля

ВАЗ 2107 або «Жигулі». це вітчизняний автотранспорт, який оснащується механічним варіантом трансмісії, м’якою підвіскою. Потужність машини може перевищувати 70 к.с. Дана версія авто побудована на платформі знаменитого ВАЗ 2101.

особливості заміни

Перш ніж приступати до заміни, потрібно запастися такими інструментами, як гайкові ключі і викрутка. Починаємо з наступних дій:

 • Встановити важіль в нейтральне положення.
 • Після цього потрібно зрушити верхній чохол вгору. Знімати чохол повністю немає необхідності.

Багато автомобілістів замінюють штатні важелі перемикання передач на більш сучасні, що дозволяє уникализировать салон «сімки».

Після того, як штатний виріб буде демонтовано, встановлюємо на його місце нову рукоятку. Розглянемо, що являє собою установка.

Самостійний тюнінг рукоятки

Деяких водіїв не устраювает якість ремкомплектов для установки, і вони придумали своєрідний тюнинг самої рукоятки КПП: для зменшення деренчання і вібрації йдуть до рукоятки перемикання вони замість стандартних пластикових втулок і гумок вставляють шматок шланга, відповідного по зовнішньому і внутрішньому діаметрам. Ця модернізація також дозволяє спростити майбутній монтаж рукоятки.

Додатково можна зробити зручніше процес перемикання передач зменшивши трохи довжину стандартної рукоятки. Для цього треба зняти важіль, відрізати ножівкою по металу до 5-6 см довжини і нарізати на кінці різьблення, таку ж як була на обрізаному шматочку (за бажанням різьблення можна і не нарізати). Ці модернізації носять рекомендаційний характер і мають свої плюси і мінуси. Виробляти їх чи ні кожен водій вирішує сам.

При виборі виробів для іномарок, слід переконатися, що його можна надійно встановити на ВАЗ-2107. В іншому випадку, неправильно закріплений механізм призведе до розвитку аварійної ситуації під час руху.

Як поміняти важіль КПП на ВАЗ 2107 своїми руками

Необхідність заміни ручки КПП ВАЗ 2107 може бути викликана різними причинами. Так, в результаті природного зносу внутрішні втулки і частина важеля можуть прийти в непридатність, відповідно, перемикання передач і стане скрутним. Тяжкий перебіг перемикання передач, що виявляється хрест і сторонні звуки в районі кожуха є першими ознаками несправності. Так як втулки і шарніри виконані з досить крихкого пластика, поломка є лише питанням часу. Досить рідкісні випадки, коли ламається безпосередньо сам важіль на видимій з салону стороні протягом своєї довжини. Таке явище може статися через надмірне механічного вплив на ручку або аварії, в результаті якої механізм буде зламаний.

Найчастіше зняття важеля КПП ВАЗ 2107 потрібно в результаті зносу набалдашника або внутрішніх частин, а також кожуха, який при інтенсивному зверненні зношується за 60-70 тисяч кілометрів пробігу. При цьому зміну важеля коробки передач ВАЗ 2107 цілком можливо провести самостійно. Для цього буде потрібно лише невеликий набір викруток різної форми, а також в разі усунення несправностей знадобиться ремкомплект важеля КПП ВАЗ 2107 разом з ключами на 12, 10 і 14.

Увага! Ремкомплект являє собою набір пластикових втулок, шарнірів, які розташовані у внутрішній частині агрегату і найчастіше виходять з ладу. Також в деяких випадках в складі такого комплекту додається спеціальна змазка, якою обробляють нові деталі для кращого зчленування і подальшої роботи.

Установка пристрою на ВАЗ 2107

Після того, як штатний механізм був витягнутий, потрібно демонтувати гумову втулку з нього, якщо вона залишилася всередині. Щоб зняти втулку, потрібно скористатися викруткою або гачком. Підчепивши втулку, виймаємо її з пристрою, як показано на фото вище.

Якщо планується встановити штатний виріб на місце, то бажано замінити втулку, купивши заздалегідь ремкомплект. При виборі ремкомплекта перевагу слід віддавати виробам виробництва «ВАЗ». Процес установки аналогічний зняття пристрою. Спочатку встановлюється гумова втулка, утапливая її всередину пристрою. Слідом за втулкою необхідно встановити резиночку у вигляді шайби, яка пом’якшує управління механізмом. Далі, потрібно всередину механізму встановити пластиковий фіксатор, за рахунок якого пристрій фіксується на “кулісі” КПП. Завершується збирання шляхом установки запірної втулки, яку потрібно було зрушити вниз на початковому етапі, щоб демонтувати важіль КПП.

Після того, як виріб готовий до установки, потрібно вставити його в кулісу. Для цього спочатку слід змастити кулісу, а потім добре вдарити рукою по ручці механізму, поки не відчується, що важіль сіл на місце. Так здійснюється установка, як нового, так і старого механізму, який був демонтований для проведення заміни складових деталей.

Діагностика трансмісії і ходової ВАЗ 2101-2107

Поява будь-яких сторонніх звуків в процесі їзди на ВАЗ сигналізує про несправності автомобіля. Кожен водій зможе визначити наявність сторонніх шумів і визначити їх зразкове місце розташування, але не кожен зможе визначити реальну їх причину.

Точно також можна помітити наявність несправностей зі зміни роботи зчеплення або коробки передач, але знайти дійсну причину досить складно. Саме для визначення несправного вузла або деталі більш докладно розглянемо порядок проведення діагностики трансмісії і ходової ВАЗ 2101-2107.

Основні ознаки неполадок в трансмісії ВАЗ пов’язані зі зчепленням і перемиканням передач. Часто буває так, що при перемиканні передачі вона погано схоплюється, не завжди перемикається, або ж перемикання супроводжується пробуксовкою або ривками.

Також про неполадки можуть свідчити сторонні звуки в районі коробки передач. хрускіт або клацання. При появі будь-якого з цих ознак в першу чергу потрібно перевірити зчеплення.

Перевіряти потрібно від простого до складного, тому почати варто з педалі зчеплення ВАЗ. Вона повинна мати вільний хід в районі трьох-чотирьох сантиметрів. Якщо величина вільного ходу відрізняється. можливо, в цьому і криється причина.

Після того як педаль зчеплення перевірена і відрегульована, варто перейти до робочого циліндру зчеплення. Вільний хід його штовхача повинен бути в районі п’яти міліметрів. Якщо хід істотно відрізняється. причина може критися в ньому. Також варто оглянути циліндр на предмет витоку рідини.

Не зайве буде перевірити натяжку троса зчеплення і спробувати відрегулювати її. У тому випадку, якщо після всіх робіт сторонні звуки не зникли, можлива причина. знос самого зчеплення, але це вже робота для професіоналів.

установка, ремкомплекта, важеля, 2107

У тому випадку, якщо з перемиканням передач на ВАЗ 2101-2107 виникають проблеми, можливі три варіанти. несправність важеля, куліси або ж причина криється в самій коробці. Якщо виникають проблеми з перемиканням однієї або двох передач, то проблема, швидше за все, криється в самій коробці.

В іншій ситуації варто перевірити важіль КПП і кулісу. Як і у випадку зі зчепленням, почнемо з найпростішого. важеля.

Важіль перемикання передач може попросту розбовтатися. Діагностувати або перевіряти його немає сенсу. простіше просто зняти кожух, який прикриває місце входження важеля в тунель і підтягнути все кріплення. Також можна придбати ремкомплект важеля і замінити деталі, так як старі можуть бути зношені, а підтяжка кріплення не дасть належного ефекту.

Часто можна відчути невеликий люфт при перемиканні передач. Причина цього зазвичай криється в кардані лаштунки. Якщо вона заводська. можна з упевненістю сказати, що саме в ній і криється причина, так як швидкий знос кардана. хвороба заводських лаштунків.

Перевірити роботу кардана можна самостійно. досить від’єднати кулісу від штока і зняти пильовик. Після цього можна похитуючи шток кардана визначити наявність люфту. Якщо він присутній. досить просто замінити кулісу.

Досить часто сторонні звуки чутні в коробці передач. У такій ситуації не варто самостійно шукати причину, так як КПП. дуже складний механізм і краще, щоб її діагностикою і ремонтом займався професіонал.

Причиною стороннього шуму в задній частині салону ВАЗ може бути редуктор. Для того щоб перевірити цей момент, потрібно розігнати автомобіль до появи шуму, після чого збільшити швидкість ще на 20-30 км і почати її скидати.

Якщо шум з’явився на тій же швидкості, що при розгоні, варто повторити процес, але після досягнення максимальної швидкості переключитися на нейтральну передачу. Якщо при зниженні швидкості шум не з’явився. швидше за все, причина в самому редукторі.

Якщо шум з’явився знову, то його причиною можуть бути зношені підшипники, так як на нейтральній передачі редуктор не відчуває навантаження.

Для того щоб переконатися в тому, що причина криється саме в редукторі, а, скажімо, не в підвісці або інших вузлах, потрібно підвісити задні провідні колеса і послухати роботу заднього моста з-під машини.

Такий спосіб не завжди допомагає. буває так, що проявляються і інші шуми, які сигналізують про несправності інших деталей, які накладаються один на одного.

Про можливі неполадки ходової частини ВАЗ 2101-2107 можна судити як по появі сторонніх шумів, так і по погіршення керованості автомобіля. Також про несправності сигналізує «биття» керма або сторонні звуки при його повороті.

установка, ремкомплекта, важеля, 2107

Причин може бути багато, тому перевірку ходової необхідно проводити в комплексі. Найпростіший спосіб. загнати автомобіль на яму і попросити кого-небудь розгойдати його в поздовжньому, а після поперечному напрямках.

При сильній амплітуді розгойдування можна почути сторонні шуми, які дозволять визначити приблизне розташування несправних деталей. Для того щоб більш досконально перевірити ходову, автомобіль потрібно підвісити, щоб мати доступ до деталей ходової.

В першу чергу варто перевірити всі сайлентблоки і втулки. Якщо на сайлентблоках є тріщини, розриви або сліди розсихання. вони підлягають заміні.

Кульові опори і рульові наконечники.

Досить часто з ладу виходять кульові опори. Зовні вони можуть виглядати добре, але при цьому мати слабкий опір зсуву пальця (на хорошій опорі палець змістити руками досить важко).

Про знос кульової опори також може свідчити стукіт або клацання при її різкому зміщенні. Такі ж несправності можуть бути помічені на рульових наконечниках, так як принцип роботи шарніра у них такий же, як у кульової опори.

Далі слід оглянути амортизатори ВАЗ. Якщо в місці з’єднання штока з циліндром видно сліди масла. значить амортизатор «потік». Найчастіше це відбувається через зношування сальника або при деформації штока внаслідок удару.

У тому випадку, якщо амортизатор газовий, патьоки видно не будуть, тому для того щоб точно визначити його стан, потрібно звільнити його від нижнього важеля і перевірити на стиск. разжатие. Хороший амортизатор стискається при додатку великого зусилля двома руками.

Також можна порівняти роботу амортизаторів з двох сторін. більш зношений той, який стискається з меншим зусиллям. Також не зайве оглянути подушки амортизаторів, якими вони прикріплені до колісної арці. Зробити це можна з моторного відсіку. Якщо подушки рассохлись або вироблені в певному напрямку. їх необхідно замінити.

Для того щоб перевірити стан підшипника маточини, необхідно вивісити колесо і зняти його. Після цього просто спробувати зміщувати маточину в різних напрямках. по вертикалі і горизонталі.

Якщо відчувається навіть невеликий люфт, значить підшипник маточини зношений. Він, звичайно, ще зможе прослужити певний час, але краще його замінити.

Как установить рычаг КПП. Замена рем.комплекта кулисы.

Для того щоб перевірити стійки стабілізатора ВАЗ, потрібно загнати автомобіль на естакаду або оглядову яму, так як перевіряти їх потрібно при навантажених колесах. По черзі потрібно «потрясти» верхній і нижній палець кожної стійки. якщо відчуваються зміщення, або проскакування, а також чути клацання і хрускіт, то вони підлягають заміні.

Також варто звернути увагу на сайлентблоки стійок. якщо вони мають сліди зносу, в цьому випадку стійки стабілізатора теж краще замінити.

Також при діагностиці ходової ВАЗ 2101-2107 варто приділити увагу всім різьбовим з’єднанням. Їх обов’язково потрібно підтягнути, а в разі заміни сполучених деталей. замінити болти, шплінти, пальці, шайби і гайки.

Варто оглянути всі пильовики. якщо вони мають сліди зносу. рассохлись, з’явилися тріщини або розриви, видно сліди мастила. вони теж підлягають заміні. При заміні пильовиків також необхідно міняти всі хомути.

Важіль перемикання передач в автомобілі ВАЗ 2107 безпосередньо залежимо від КПП, одночасно допомагає керувати і перемикає швидкості.

Це не особливо ламається деталь коробки передач і рідко вимагає заміни. Але періодично вона відбувається. У статті покажемо як зняти важіль перемикання передач на ВАЗ 2107.

Зняття і установка важеля КПП на ВАЗ 2107

Важіль перемикання передач ВАЗ 2107 служить для того, щоб водій мав змогу керувати автомобілем, що можливо за допомогою коробки передач. Коробка передач, в свою чергу, являє собою механізм, всередині якого є різного діаметру шестерні. Цей пристрій є сполучною ланкою між двигуном і привідними колесах автомобіля. Для задньопривідних автомобілів, яким є і ВАЗ 2107, характерно розташування МКПП під самим важелем. Для з’єднання важеля з коробкою не потрібна додаткова куліса, як це властиво для передньопривідних моделей автомобілів. Кулиса ВАЗ 2107 представлена ​​у вигляді невеликої напівзігнутої трубки, на яку надівається сам важіль КПП. У матеріалі приділимо увагу питанню про те, як виконати його заміну, а також особливості демонтажу.

Розташування пристрою і характеристики

Важіль КПП ВАЗ 2107 розташовується безпосередньо в салоні автомобіля. Застосовується він для того, щоб мати можливість перемикання передач під час пересування. Виходить з ладу важіль коробки передач виключно в рідкісних випадках, а причиною цього є недбале ставлення до виробу. Якщо виріб виходить з ладу, то потрібно здійснити його заміну. Але перш ніж проводити заміну, необхідно зняти розглядається виріб. Як зняти його, а також провести заміну на «сімці», з’ясуємо детальніше.

На «сімці» ручка перемикання швидкостей має часту хвороба. це деренчання і базікання. Якщо усунути таку несправність підручними засобами, то заміна пристрою не буде потрібно. Перш ніж приступати до заміни пристрою, потрібно з’ясувати точні причини несправності. Бо часом «барахлити» може не тільки розглянута деталь, але і КПП або зчеплення.

Якщо ви переконалися в тому, що несправний саме важіль КПП, то тільки тоді необхідно приступати до його заміни.

Установка пристрою на ВАЗ 2107

Після того, як штатний механізм був витягнутий, потрібно демонтувати гумову втулку з нього, якщо вона залишилася всередині. Щоб зняти втулку, потрібно скористатися викруткою або гачком. Підчепивши втулку, виймаємо її з пристрою, як показано на фото вище.

Снятие-установка рычага КПП ВАЗ 2101-07.

Якщо планується встановити штатний виріб на місце, то бажано замінити втулку, купивши заздалегідь ремкомплект. При виборі ремкомплекта перевагу слід віддавати виробам виробництва «ВАЗ». Процес установки аналогічний зняття пристрою. Спочатку встановлюється гумова втулка, утапливая її всередину пристрою. Слідом за втулкою необхідно встановити резиночку у вигляді шайби, яка пом’якшує управління механізмом. Далі, потрібно всередину механізму встановити пластиковий фіксатор, за рахунок якого пристрій фіксується на «куліси» КПП. Завершується збирання шляхом установки запірної втулки, яку потрібно було зрушити вниз на початковому етапі, щоб демонтувати важіль КПП.

Після того, як виріб готовий до установки, потрібно вставити його в кулісу. Для цього спочатку слід змастити кулісу, а потім добре вдарити рукою по ручці механізму, поки не відчується, що важіль сіл на місце. Так здійснюється установка, як нового, так і старого механізму, який був демонтований для проведення заміни складових деталей.

Самостійний тюнінг рукоятки

Деяких водіїв не устраювает якість ремкомплектов для установки, і вони придумали своєрідний тюнинг самої рукоятки КПП: для зменшення деренчання і вібрації йдуть до рукоятки перемикання вони замість стандартних пластикових втулок і гумок вставляють шматок шланга, відповідного по зовнішньому і внутрішньому діаметрам. Ця модернізація також дозволяє спростити майбутній монтаж рукоятки.

Додатково можна зробити зручніше процес перемикання передач зменшивши трохи довжину стандартної рукоятки. Для цього треба зняти важіль, відрізати ножівкою по металу до 5-6 см довжини і нарізати на кінці різьблення, таку ж як була на обрізаному шматочку (за бажанням різьблення можна і не нарізати). Ці модернізації носять рекомендаційний характер і мають свої плюси і мінуси. Виробляти їх чи ні кожен водій вирішує сам.

При виборі виробів для іномарок, слід переконатися, що його можна надійно встановити на ВАЗ-2107. В іншому випадку, неправильно закріплений механізм призведе до розвитку аварійної ситуації під час руху.

Тюнінг важеля

Важіль швидкостей розташований на «сімці» трохи невдало, деякі вважають, що він задовгий, інші далеко тягнутися і загальне зауваження при включенні задньої швидкості до основних додається, що б’ємося рукою об коліно пасажира.

Деякі підбирають відповідні за розміром важелі від іномарок і закріплюють їх. Друге, і найпростіше, при самостійній модернізація рукоятки, це просто зробити її коротше. Для цього стрижень важеля відпилюють на 5. 7 см довжини і заново нарізають різьбу.

Самий радикальні спосіб тюнінга, це перенесення важеля ближче до водія і зменшення його ходу при перемиканні передач. Виглядає, при доведенні до логічного кінця, солідно.

Більш докладно про таку процедуру прочитайте на сайті.

Наведений тюнінг важеля робить унікальним салон вашої машини, але не забувайте про безпеку водіння адже наведені приклади мають свої плюси і мінуси і робити їх чи ні вирішувати Вам.