Глухне на ходу ВАЗ 2109 карбюратор

Заводиться і глохне ВАЗ 2109 карбюратор і при цьому свічки все чорні в кіптяви new

Заводиться і глохне ВАЗ 2109 карбюратор і при цьому свічки все чорні в кіптяви new

Провал при нажатии на газ Ваз 2109 карбюратор захлёбывается (часть 1).

ВАЗ 2109 глухне на холостому ходу?

 • 1 Причини неполадки
 • 2 Усунення несправностей

Автомобіль ВАЗ 2109, оснащується двома типами системи живлення двигуна. інжектор і карбюратор. Як відомо, карбюраторних система, в зв’язку з своєю важкою конструкцією, більш часто схильна до якихось несправностей, що впливає на ходові і технічні якості автомобіля. Тому, в даній статті, ми розглянемо саме карбюраторний тип харчування.

Двигун глухне на підйомі

Що робити, якщо мотор глухне на підйомі:

 • Перевірте рівень палива, можливо треба долити, при русі по похилій паливо перетекло в сторону, і топлівозаборнік перестав діставати
 • Коли бензину в баку повно, відкрийте пробку на карбюраторі і злийте бензин, який потрапив туди через перекосу машини
 • Вам знадобиться шприц або спеціальна «груша»

Нічого не забули !? Тоді це все, сподіваюся, наша стаття виявилася корисною для вас, в рішенні проблеми і проблем в майбутньому. Якщо опису мало, подивіться відео.

4 Причина друга. що робити?

Зараз переходимо до таємниць паливної системи ВАЗ 2114. Ознаками її несправності, крім зростання паливного витрати, можуть бути: зниження потужності, мотор глухне на холостому ходу, в вихлопних газах перевищено відсоток шкідливих домішок. Всі ці завдання, разом з повністю солідними плодами перевірки електричного обладнання, дають привід, перш за все, заміряти тиск у паливній системі.

Для цього потрібен манометр з діапазоном більше 7 атмосфер. Більше не потрібно, адже де більше спектр вимірювань, там і більша можливість похибки при невеликому тиску. На патрубок манометра слід намотати сантехнічний льон і надіти його на шланг діаметром 9 мм. Все це затягується хомутом і саморобний пристрій готовий.

Придбати такий же готовий вийде дорожче, ну і діагностика на сервісі обійдеться мінімум в 300 рублів. Краще все-таки покорпеть самому.

Отже, заміряйте тиск в чотирьох режимах:

 • при включеному запалюванні (не нижче 3 атм);
 • при холостих обертах (2,5 атм);
 • скинувши трубку з регулятора тиску палива (3,3 атм);
 • з затиснутою зливний трубкою (7 атм).

Якщо зазначені характеристики дотримані, турбуватися нема про що. Якщо раптом бензонасос довго набирає тиск, перевірте, чи не забитий фільтр пального. Може бути, він здавна вимагає зміни і саме через нього витрата пального ВАЗ 2114 перевершує допустимі межі.

ВАЗ 2109 ГЛОХНЕТ НА ХОДУ,КАРБЮРАТОР,БАНАЛЬНАЯ ПРИЧИНА!

ВАЗ 2109 глухне на холостому ходу причини ВАЗ. Чому буває так, що ВАЗ 2109 глухне: на ходу, на холостих, при гальмуванні, після заводу, при рушанні

ВАЗ 2109Ваз 2109 глухне на холостому ходу причини ВАЗ

Іноді в дорозі трапляється така неприємність, водій потрапляє в ситуацію, коли посеред дороги глухне двигун ВАЗ 2109 і далі завести автомобіль, не виходить.

Найцікавіше в цій ситуації, що ніяких найменших ознак, що попереджають (чарують) ці проблеми не було і в помині, машина йшла як завжди, не чути було «чхання» або «стрілянини в глушнику».Так як проблема поширена, наша інструкція підкаже, що робити в такій ситуації, як раптова зупинка двигуна, і поганий запуск.

Ми детально розглянемо всі основні причини, що викликають зупинку мотора на холостому ході і в двіженіі.А так само причини, через які він не заводиться в розігрітому стані і як вирішити такого роду проблеми.

підводимо підсумок

Якщо ваша дев’ятка глухне відразу після того, як завелася і не хоче працювати на холостому ходу, то в першу чергу потрібно перевірити:

Для початку переконайтеся, що паливо не закінчилося (так-так, буває і таке). При наявності бензину в баку, відкривайте капот і зробіть візуальний огляд двигуна і карбюратора. Переконайтеся, що всі дроти на місці (по крайней мере, жодної з них не бовтається і не обгорів). рбюратор, бензонасос і бензинові шланги також потрібно уважно вивчити.

глухне, 2109, карбюратор

Якщо бензин десь підтікає, ні те, що їхати далі, навіть заводити машину не можна. Найкраще скористатися послугами евакуатора. Необхідно ще подивитися, чи відповідає рівень масла в двигуні встановленим нормам (дивіться на позначки щупа) і рівень тосола. Для поверхневої перевірки адекватної роботи системи запалювання потрібно перевірити контакти.

ВАЗ 2109 ПАДАЮТ ОБОРОТЫ, ГЛОХНЕТ,КАРБЮРАТОР Солекс БАНАЛЬНАЯ ПРИЧИНА!!!

Для цього використовується омметр. Якщо все в нормі, то прилад покаже нульовий опір. В іншому випадку доведеться замінити контактну групу або повністю замок запалювання. Найголовніше зберігати STIHL, якщо машина заглохла на ходу.

Не забудьте включити аварійні світлові прилади і постарайтеся повільно і плавно зупинитися (або скотитися на узбіччя), щоб не створити перешкод іншим учасникам руху по проїжджій частині.

глухне, 2109, карбюратор

Через що глухне

Якщо у вас карбюраторних дев’ятка і вона не хоче заводитися причиною можуть стати такі несправності автомобіля:

 • акумулятор або вже відпрацював своє, або втратив заряд. при цьому стартер може крутити, а через відсутність енергії блокується запалювання. При цій поломці досить буде зарядити акумулятор або замінити його;
 • якщо датчик синхронізатора підключений неправильно (переплутали полюса проводів) їх потрібно просто поміняти з одного на інше місце, перед цим перевіривши їх;
 • якщо клапан на редукторі розгерметизувався. в цьому випадку машина буде погано заводитися «на гарячу», тому що бензин (або його пари) будуть потрапляти на ресивер т збагачувати горючу суміш. Для усунення несправності треба повернути герметичність клапану редуктора.
глухне, 2109, карбюратор

Дуже часта проблема, з якими стикаються водії дев’яток. це коли машина глухне, відразу після того, як завелася. Іноді машина починає працювати з третьою або четвертою спроби, але потім знову починає «вередувати».

Пропускати мимо своєї уваги такі моменти не варто. Краще відразу ж подивитися і виправити поломку. Недосвідченим механікам в цьому випадку краще їхати на станцію технічного обслуговування.

Чистка дросельної заслінки, регулювання холостого ходу або заміна РХХ можуть допомогти, якщо:

 • машина відразу глухне, після того, як завелася (на холодний або на гарячий двигун);
 • холостий хід приходить в норму після сильної прогазовке;
 • авто завести можна, лише скориставшись акселератором;
 • при різкому гальмування мотор відключається.

Для того, щоб знайти несправність, необхідно провести діагностику вашого авто. Ця процедура допоможе напевно визначити, де і що потрібно підремонтувати.