Заміна салонного фільтра Ford Kuga 2017

Заміна салонного фільтра на Ford Kuga (Ford Kuga)

Всі фільтри в автомобілях Ford значимі, грають свою важливу роль, і вкрай важливо контролювати своєчасну заміну кожної такої деталі, щоб це не призвело до поломок і серйозного ремонту. Салонний фільтр, наявний в більшості сучасних автомобілів, очищає повітря, який заходить в салон через систему опалення, вентилювання і кондиціонування повітря. Салонний фільтр затримує частинки пилу, бруду, різних вихлопів і інших шкідливих речовин, які можуть потрапити в автомобільний салон.

Заміна фільтра салону Ford Kuga обов’язково повинна проводитися при кожному технічному обслуговуванні автомобілів, максимум кожні 15000-20000 кілометрів. Взагалі, стан салонного фільтра важливо оцінювати виходячи з екологічних умов місцевості, в якій ведеться експлуатація автомобіля, кількості пробігу та інше. Можливо, заміну слід проводити частіше рекомендованого срока.То, що необхідно провести заміну салонного фільтра на Ford Kuga, можна наприклад визначити по тому, що автомобільні скла сильно пітніють під час дощу або грубка або кондиціонер погано функціонують.

Існує два види фільтрів салону. вугільний і звичайний. Звичайний фільтр запобігає виникненню пилу, а ось вугільний ще й захищає від неприємних запахів.

Провести заміну салонного фільтра на автомобілі Ford Kuga можна декількома способами. Перший варіант. це власними силами.

Для початку необхідно відкрутити три з’єднувальні гайки педалі газу і, не отсоединяя електричний роз’єм педалі газу, відвести її в бік. Далі. відкрутити три самореза кришки фільтра, зняти кришку і витягнути старий фільтр, вставити новий і зібрати в зворотному порядку.

Другий варіант. це звернутися до майстрів в професійний сервіс, де акуратно виконають всі роботи з від’єднання деталей і грамотної заміні. Однак, варто зазначити, що помінявши салонний фільтр раз, далі все заміни обіцяють автолюбителю пройти «по накатаній».

Наприкінці слід зазначити, що старий фільтр, забитий пилом і брудом, не тільки не приносить користі, а й доставляє шкоду здоров’ю! Старий очищувач, який не замінили вчасно, починає виділяти в повітря все те, що успішно ковтав протягом тривалого часу. Таким чином, автолюбителю необхідно ретельно стежити за станом всіх фільтрів в салоні і своєчасно проводити їх заміну.

Розташування фільтра в FORD Kuga

Фільтр влаштований з декількох шарів:

 • 1 шар. Вловлює великі частки сміття.
 • 2 шар. Синтетичний матеріал, який притягує електризуватися частки. Помітно очищає повітря в салоні транспортного засобу.
 • 3 шар. Матеріал, просочений в складі з активованим вугіллям. Захищає дихальні шляхи від шкідливих речовин, які містяться в вихлопних газах інших автомобілів.

Основні ознаки необхідності заміни:

 • Запотівання скла;
 • Неприємний запах в інтер’єрі авто.

Салонний фільтр в Ford Kuga знаходиться в ногах пасажира, який сидить на передньому сидінні. Його заміна вимагає деякої вправності, адже складність процедури трохи вище, ніж на інших автомобілях. Складність полягає в методі установки нового фільтруючого елемента.

Підготовка до заміни

Перш ніж почати заміну, до процедури необхідно підготуватися. Будуть потрібні спеціальні інструменти та інструкція по правилам безпеки.

Необхідні інструменти та матеріали:

 • Викрутки (хрестоподібна і шліцьова);
 • Новий фільтруючий елемент;
 • Компресор або пилосос;
 • Чистий ганчір’я.

Правила техніки безпеки:

 • Процедуру необхідно здійснювати в чистому сухому місці. Найменше потрапляння вологи може пошкодити фільтруючий елемент, що зробить його непридатним для подальшого використання.
 • Заміну здійснювати в рукавичках. Таке застереження убезпечить від потрапляння мікробів на шкіру людини.
 • Людям з проблемами дихальних шляхів і страждають алергією заборонено займатися процесом самостійно. Довірте процедуру родича, друга або майстру.

Тепер можна перейти до процедури заміни салонного фільтра.

Як правильно замінити салонний фільтр на FORD Kuga?

Повітря, що оточує нас, забруднений різними шкідливими частками: пилком, пилом, газами та іншими шкідливими речовинами. Під час їзди в салон автомобіля поступає повітря з високою концентрацією такого «сміття», який негативно позначається на самопочутті водія і його пасажирів. Своєчасна заміна салонного фільтра на FORD Kuga вирішить цю проблему.

Терміни заміни салонного фільтра

Заміна салонного фільтра здійснюється раз на рік. ранньої весни або один раз в 15-20 тисяч км пробігу. Однак якщо водій відчуває, що в салон стало менше надходити свіжого повітря навіть при максимальній швидкості системи вентиляції, расходник потрібно замінити. Перш ніж почати заміну салонного фільтра на FORD Kuga, необхідно розібратися, де він розташований і які інструменти для заміни необхідні.

Процес заміни салонного фільтра

Як вже говорилося вище, салонний фільтр знаходиться з боку переднього пасажира в ногах. Необхідні інструменти можна покласти на килимок для ніг переднього пасажира, щоб швидше поміняти елемент фільтрації.

Покрокова інструкція заміни:

 • Відвести сидіння в бік якомога далі.
 • Відсунути трохи килимок в сторону. Відкриється вид на кришку, яка кріпиться на засувках. Під кришкою знаходиться сам фільтр і кабелі.
 • Демонтувати фільтр. Встановити назад так просто не вийде. Доведеться зігнути новий елемент. При цьому є ризик, що він порветься від сильного здавлювання. Щоб цьому запобігти, потрібно зняти бардачок.
 • Відкрутити болти по периметру, відстебнути засувки і зняти бардачок.
 • Тепер акуратно вставити салонний фільтр в установче місце. Якщо воно брудне, попередньо почистити за допомогою компресора або насоса.
 • Зібрати всі в зворотній послідовності.

Процес заміни салонного фільтра в FORD Kuga 2017 або в більш молодших моделях. в FORD Kuga 2013, досить трудомісткий, але впоратися з цим можна самостійно. Необхідний час. близько 30 хвилин (якщо розбирати акуратно і не поспішаючи).

періодичність заміни

Справитися з заміною салонного фільтра на Ford Kuga буде не складно, про що ви далі дізнаєтеся з відповідною інструкцією.

Основна проблема власників американського кросовера полягає в тому, що вони забувають вчасно міняти цей расходник, або ж просто ігнорують навіть рекомендації виробника.

За технічним регламентом, міняти очищувач салонного повітря потрібно при кожному плановому ТО. А це має на увазі заміну розхідники через кожні пройдені 15 тисяч кілометрів. Якщо водій рідко експлуатує машину, тоді зміна фільтра здійснюється за тимчасовим відрізкам. У цій ситуації інтервал становить не більше 1 року.

Але практика наочно показує, що власники Куги роблять це помітно частіше. Скорочувати рекомендований інтервал слід при експлуатації машини в важких умовах. У випадку з жителями великих міст забруднення фільтра прискорюється при тривалих простоях в пробках.

Із заводу на Ford Kuga 2 встановлюється вугільний фільтр. Він добре захищає від проникнення в салон вихлопних газів, але при активній експлуатації в пробках швидко зношується, втрачає свої властивості і потребує заміни.

Как поменять салонный воздушный фильтр салона в Ford Kuga 2?

Оптимальним періодом для заміни салонного фільтра на Ford Kuga 2 покоління вважається пробіг в 7-8 тисяч кілометрів. Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, тоді фільтр можна змінювати 2 рази в рік. Хоча взагалі можна обійтися і 1 заміною в рік, коли ви проїжджаєте менше 8-10 тисяч кілометрів.

Салонний фільтр Ford Kuga

Якщо за сезон ви проїжджаєте великі відстані, на такому витратні матеріали економити не варто. Рекомендованим часом для заміни фільтра салону вважається кінець осені. Тим самим ви зумієте паралельно позбутися накопиченої листя та іншого сміття, якого восени спостерігається найбільша кількість за весь рік. Змінюючи фільтр після зими або навесні, ви ризикуєте зіткнутися з неприємними запахами. Вони обумовлені тим, що органічний осінній сміття у вологому середовищі починає активно гнити. Це негативно відбивається на стані всієї кліматичної установки. Утворюється велика кількість мікроорганізмів, потенційно небезпечних для людського здоров’я при постійному вдиханні.

У компонуванні салонного фільтра на куге 2 покоління є один недолік. Виявляється він в тому, що між задньою стінкою обігрівача і самим фільтром є невеликий простір. Плюс расходник розташовується зі зміщенням вниз. Саме там часто і активно збирається волога. У поєднанні з органічним сміттям, формуються ідеальні умови для активного зростання і розмноження бактерій і цвілі.

Як ви можете наочно бачити, правильна періодичність заміни фільтра салону на кросовери Ford Kuga дійсно відіграє велику роль. Тягнути до 15 тисяч кілометрів в наших умовах. Краще скоротити цей інтервал в 2 рази.

Як самостійно поміняти фільтр салону в автомобілі Ford Kuga 2

Автомобіль Ford Kuga від провідного американського автовиробника є досить компактний кросовер. Це відмінна машина для міської експлуатації, яка також впевнено зможе пройти по легкому бездоріжжю.

Kuga 2 покоління перетворилася не тільки зовні, але і технічно. З’явилося безліч нових рішень, місцями спростилося самостійне обслуговування кросовера. І це особливо можна помітити по процедурі заміни салонного фільтра на Ford Kuga 2 покоління.

Тепер не потрібно проводити складні демонтажні роботи. Але дотримуватися певну послідовність все ж необхідно. Також не варто забувати про періодичність заміни і важливості вибору якісних витратних матеріалів.

вибір фільтра

Для власників кросовера Ford Kuga 2, який почали випускати з 2008 року, пропонується на вибір оригінальний фільтр або ж широкий асортимент аналогів.

Артикул оригінального розхідники, який встановлюється з заводу, 1709013. Це вугільний тип фільтруючого елемента. Проблем з його пошуком немає абсолютно на території РФ і країн СНД. Також не викликає проблем

Озвучений артикул актуальний для перших версій другого покоління Куги. Виробник зауважив, що рівень ефективності розхідники на досить низькому рівні. Тому після рестайлінгу на кросовери американського виробника почали ставити вдосконалені версії вугільного фільтра. Його можна відшукати за каталожним номеру 1776360.

Але проблема в тому, що з підвищенням ефективності і збільшення ресурсу піднялася і А це вже досить солідна сума за такий простий видатковий матеріал.

Порівняння оригінального і «Невського» фільтруючих елементів

Саме тоді автовласники Куги почали активно цікавитися доступними аналогами. Такі на ринку є, причому в досить широкому асортименті. Але перший-ліпший салонний фільтр, призначений для другого покоління кросовера Ford Kuga, брати також не варто. Фахівці і самі автовласники з досвідом рекомендують купувати вугільні витратні матеріали від наступних виробників:

 • Mann;
 • Goodwill;
 • TSN;
 • Finwhale;
 • Bosch;
 • Fitron.

Кожен з аналогів дешевше оригінальної запчастини, але мало чим поступається за ефективністю або терміну служби.

Якщо ви не експлуатуєте свій кросовер переважно в міських умовах, тобто не доводиться тривалий час стояти в пробках і фільтрувати вихлопні гази, можна обійтися ще більш дешевим паперовим фільтром. Для Ford Kuga 2 їх випускають такі компанії:

 • Finwhale;
 • Fortech;
 • Big Filter;
 • TSN.

Непогана якість при дуже адекватні ціни. Але все ж паперові витратні матеріали будуть поступатися по ефективності і ступеня захисту, оскільки вони, на відміну від вугільних виробів, не блокують надходження в салон сторонніх запахів. У певних умовах експлуатації це може зіграти вирішальну роль.

процедура заміни

Як саме міняти салонний фільтр, кожен вирішує для себе сам. Адже зробити це можна шляхом демонтажу бардачка, а також без цієї процедури. Вирішуйте самі.

Для початку подумайте про свою безпеку і збереження нового фільтра. Дуже важливо не допустити потрапляння вологи на расходник. Тому краще виймати його з упаковки в самий останній момент.

Працювати рекомендується в рукавичках, оскільки на старому фільтрі можуть накопичуватися мікроби і бактерії. Стоїмо їм потрапити на шкіру, вони легко можуть в подальшому проникнути в дихальні шляхи. Якщо у вас є проблеми з дихальними шляхами, ви страждаєте на алергію, то подібні заходи краще самостійно не проводити. Зверніться в автосервіс, де вам швидко поміняють фільтри.

У куге другого покоління салонний фільтр розташовується з боку переднього пасажирського крісла в ногах. З інструментів вам буде потрібно хрестова і плоска викрутка, ганчір’я і пилосос. Можна також буде продути посадочне місце компресором. Відштовхуйтеся від того, що у вас є в розпорядженні. При відсутності пилососа і компресора просто ретельно все протріть сам сухою ганчіркою.

Заміна виконується в наступній послідовності:

 • Зайдіть через передні пасажирські двері, посуньте крісло максимально назад, щоб вам же було зручніше працювати;
 • Посуньте трохи в сторону килимок. За ним ви побачите кришку, яка і закриває доступ до фільтруючому елементу для очищення салонного повітря. Утримується кришка засувками;
 • Тут можна пристосуватися, відщепнути кріплення кришки і витягнути старий фільтр, після чого продути там все або пропилососити. Проблема лише в тому, що встановити новий расходник набагато складніше;
 • Для установки нового фільтру, не знімаючи бардачок, доводиться акуратно згинати елемент. Але при цьому його досить легко пошкодити. Тоді доведеться купувати новий фільтр і пробувати заново;

Процес заміни салонного фільтра

 • Тому оптимальним рішенням буде зняти речовий ящик, і вже в такому стані поміняти расходник;
 • Ящик для рукавичок знімається шляхом відкручування кріплень по периметру і натискання на спеціальні засувки. Після цього бардачок з легкістю знімається. Слідкуйте за проводами, щоб випадково нічого не обірвати;
 • Тепер, коли доступ відкритий і вставити новий расходник стало значно зручніше, встановлюйте елемент;
 • Якщо посадочне місце брудне, рекомендується скористатися пилососом з плоскою насадкою або компресором. В крайньому випадку пройдіться дрантям;
 • Зберіть вузол в зворотній послідовності.
 • Так, не знімаючи речовий ящик, тобто бардачок, поміняти фільтр можна. Але це вимагає певної вправності і почуття міри при згинанні розхідники. Якщо перестаратися, елемент стати непридатним для використання. Фактично ви даремно витратите мінімум 300-400 рублів, якщо купували самий бюджетний фільтр.

  Так быстро ты ещё не менял салонный фильтр форд куга 2 форд фокус 3

  Досвід власників Куги 2 показує, що набагато розумніше витратити час на зняття бардачка, ніж намагатися втиснути расходник в далеко не самому зручному положенні. Економія часу без зняття ящика рукавички уявна, оскільки в дійсності все зовсім інакше.

  Дотримуйтесь періодичність заміни, вибирайте якісні фільтри очищення салонного повітря для Ford Kuga 2, і не забувайте про власну безпеку, приступаючи до роботи.

  Салонний фільтр на Ford Kuga

  Автомобіль Ford Kuga вперше вийшов з конвеєра в 2008 році, і вже через 4 роки виробники випустили оновлення моделі. Одним з елементів транспортного засобу є салонний фільтр, який сприяє очищенню повітря в процесі експлуатації автомобіля. Завдяки модернізації автовласники можуть практично безперешкодно здійснити заміну елемента, так як в новій версії Ford Kuga не доводиться навіть знімати бардачок.

  Детальніше про те, де розташований салонний фільтр і як здійснюється заміна, буде розглянуто в даній статті.

  Заміна салонного фільтра

  В процесі експлуатації будь-якого автомобіля нерідко елементи і системи виходять з ладу. Салонний фільтр не є винятком. Власникам Ford Kuga слід регулярно проводити огляд елемента і своєчасно здійснювати його заміну.

  Де знаходиться фільтр?

  В оновленій версії Ford Kuga салонний фільтр знаходиться під бардачком, тому власник авто з легкістю впорається з заміною такого важливого елемента. Оригінальний салонний фільтр в Ford Kuga спочатку мав артикул 1709013. В оновленій версії автомобіля використовується елемент з артикулом 1776360, який коштує 1600 рублів.

  Крім оригінального салонного фільтра на даний момент існують також їх аналоги, які можуть бути використані при заміні. Найбільш поширені варіанти представлені в таблиці.

  Компанія-проізводітельАртікулСтоімость, в рублях
  SAT ST1709013 150
  JS Asakashi AC51003 500
  MANN-FILTER CUK25007 1300
  LYNXauto LAC1926C 550
  FILTRON K1350A 700

  Наскільки частим повинен бути огляд і заміна?

  Огляд салонного фільтра рекомендується проводити кожні 10-15 тис. Км пробігу автомобіля. Якщо в результаті процедури було виявлено сильне забруднення елемента, то слід здійснити його заміну.

  Варто відзначити, що автовласники змінюють салонний фільтр в даній моделі чаші прописаного виробником терміну. Пояснюється це тим, що Kuga комплектується вугільними фільтрами, які досить швидко виходять з ладу через сильного забруднення.

  Як виконати заміну?

  Перш за все, слід підготувати необхідні для роботи інструменти і матеріали. До них відносяться:

  • новий салонний фільтр;
  • викрутки з плоским і хрестоподібним жалом;
  • ключі.

  Також може бути корисною пилосос для автомобілів, за допомогою якого потрібно буде очистити простір короба салонного фільтра. Послідовність дій при заміні являє собою виконання перерахованих нижче кроків:

  • Спочатку потрібно забезпечити доступ до простору під бардачком. Для цього потрібно зняти або відсунути в сторону нижню обшивку салону.
  • Далі необхідно відшукати кришку салонного фільтра. Вона знаходиться збоку, якщо дивитися на блок запобіжників. Детальніше про місцезнаходження кришки можна дізнатися з керівництва по обслуговуванню автомобіля.
  • Наступний крок полягає в демонтажі кришки. Для цього буде потрібно підчепити нижню частину блоку на себе і тільки після цього зняти кришку в бік. При демонтажі кришки варто враховувати, що на нижньому її вушку є отвір для саморізів. Вкручувати в цей простір свій саморіз не рекомендується, так як можна ненароком пошкодити трубку кондиціонера, що проходить поруч.
  • Далі необхідно демонтувати сам фільтр і очистити простір, що звільнився від скопилася бруду.
  • Установка нового елемента. найскладніший крок процедури. У цьому випадку важливо завести фільтр таким чином, щоб випадково не пошкодити його конструкцію. Для цього необхідно спочатку, зігнувши фільтр дугою, завести нижній край елемента на направляючу, а потім потихеньку, проштовхуючи фільтр вперед, вирівняти його положення.
  • Іноді при заміні потрібно виконати чистку кондиціонера. Якщо цього не зробити, пристрій може швидко вийти з ладу, що призведе до дорогого ремонту. Щоб очистити кондиціонер, необхідно витягти бардачок і звільнити рамку конструкції. Також буде потрібно зняти бічну облицювання з засувок після того, як можна буде підняти рамку.

  Після чищення залишиться лише зібрати розібрану конструкцію назад і перевірити працездатність кондиціонера і заміненого салонного фільтра. При бажанні власник Ford Kuga може ознайомитися з відео процесу, щоб знати, як правильно здійснювати заміну своїми руками.

  Таким чином, салонний фільтра в Ford Kuga. це елемент, з яким потрібно регулярний огляд і своєчасна заміна.

  Розташування фільтра в FORD Kuga

  Фільтр влаштований з декількох шарів:

  • 1 шар. Вловлює великі частки сміття.
  • 2 шар. Синтетичний матеріал, який притягує електризуватися частки. Помітно очищає повітря в салоні транспортного засобу.
  • 3 шар. Матеріал, просочений в складі з активованим вугіллям. Захищає дихальні шляхи від шкідливих речовин, які містяться в вихлопних газах інших автомобілів.

  Основні ознаки необхідності заміни:

  • Запотівання скла;
  • Неприємний запах в інтер’єрі авто.

  Салонний фільтр в Ford Kuga знаходиться в ногах пасажира, який сидить на передньому сидінні. Його заміна вимагає деякої вправності, адже складність процедури трохи вище, ніж на інших автомобілях. Складність полягає в методі установки нового фільтруючого елемента.

  Салонний фільтр на Ford Kuga

  Автомобіль Ford Kuga вперше вийшов з конвеєра в 2008 році, і вже через 4 роки виробники випустили оновлення моделі. Одним з елементів транспортного засобу є салонний фільтр, який сприяє очищенню повітря в процесі експлуатації автомобіля. Завдяки модернізації автовласники можуть практично безперешкодно здійснити заміну елемента, так як в новій версії Ford Kuga не доводиться навіть знімати бардачок.

  Детальніше про те, де розташований салонний фільтр і як здійснюється заміна, буде розглянуто в даній статті.

  Процес заміни салонного фільтра

  Як вже говорилося вище, салонний фільтр знаходиться з боку переднього пасажира в ногах. Необхідні інструменти можна покласти на килимок для ніг переднього пасажира, щоб швидше поміняти елемент фільтрації.

  Покрокова інструкція заміни:

  • Відвести сидіння в бік якомога далі.
  • Відсунути трохи килимок в сторону. Відкриється вид на кришку, яка кріпиться на засувках. Під кришкою знаходиться сам фільтр і кабелі.
  • Демонтувати фільтр. Встановити назад так просто не вийде. Доведеться зігнути новий елемент. При цьому є ризик, що він порветься від сильного здавлювання. Щоб цьому запобігти, потрібно зняти бардачок.
  • Відкрутити болти по периметру, відстебнути засувки і зняти бардачок.
  • Тепер акуратно вставити салонний фільтр в установче місце. Якщо воно брудне, попередньо почистити за допомогою компресора або насоса.
  • Зібрати всі в зворотній послідовності.

  Процес заміни салонного фільтра в FORD Kuga 2017 або в більш молодших моделях. в FORD Kuga 2013, досить трудомісткий, але впоратися з цим можна самостійно. Необхідний час. близько 30 хвилин (якщо розбирати акуратно і не поспішаючи).

  Заміна салонного фільтра Ford Kuga 2 в домашніх умовах

  Добрий день. У цій статті розповім про те, як зробити заміну фільтра салону на Ford Kuga 2 покоління в домашніх умовах. Ви дізнаєтеся, як правильно замінити салонний фільтр, нічого при цьому не зламавши.

  Справа в тому, що фільтр салону на Kuga другого покоління змінюється не так просто і в процесі заміни нерідко трапляються неприємні ситуації. Є великий ризик щось зламати, зруйнувати або зіпсувати. Тому для того, щоб у вас не виникло з цим проблем, я розповім і покажу як це робити правильно. Крім того, в кінці статті вас чекає детальне відео про те, як замінити салонний фільтр на другий куге.

  Де знаходиться фільтр?

  В оновленій версії Ford Kuga салонний фільтр знаходиться під бардачком, тому власник авто з легкістю впорається з заміною такого важливого елемента. Оригінальний салонний фільтр в Ford Kuga спочатку мав артикул 1709013. В оновленій версії автомобіля використовується елемент з артикулом 1776360, який коштує 1600 рублів.

  Крім оригінального салонного фільтра на даний момент існують також їх аналоги, які можуть бути використані при заміні. Найбільш поширені варіанти представлені в таблиці.

  періодичність заміни

  Справитися з заміною салонного фільтра на Ford Kuga буде не складно, про що ви далі дізнаєтеся з відповідною інструкцією.

  Основна проблема власників американського кросовера полягає в тому, що вони забувають вчасно міняти цей расходник, або ж просто ігнорують навіть рекомендації виробника.

  За технічним регламентом, міняти очищувач салонного повітря потрібно при кожному плановому ТО. А це має на увазі заміну розхідники через кожні пройдені 15 тисяч кілометрів. Якщо водій рідко експлуатує машину, тоді зміна фільтра здійснюється за тимчасовим відрізкам. У цій ситуації інтервал становить не більше 1 року.

  фільтра, ford, kuga, 2017

  Але практика наочно показує, що власники Куги роблять це помітно частіше. Скорочувати рекомендований інтервал слід при експлуатації машини в важких умовах. У випадку з жителями великих міст забруднення фільтра прискорюється при тривалих простоях в пробках.

  Із заводу на Ford Kuga 2 встановлюється вугільний фільтр. Він добре захищає від проникнення в салон вихлопних газів, але при активній експлуатації в пробках швидко зношується, втрачає свої властивості і потребує заміни.

  Оптимальним періодом для заміни салонного фільтра на Ford Kuga 2 покоління вважається пробіг в 7-8 тисяч кілометрів. Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, тоді фільтр можна змінювати 2 рази в рік. Хоча взагалі можна обійтися і 1 заміною в рік, коли ви проїжджаєте менше 8-10 тисяч кілометрів.

  Якщо за сезон ви проїжджаєте великі відстані, на такому витратні матеріали економити не варто. Рекомендованим часом для заміни фільтра салону вважається кінець осені. Тим самим ви зумієте паралельно позбутися накопиченої листя та іншого сміття, якого восени спостерігається найбільша кількість за весь рік. Змінюючи фільтр після зими або навесні, ви ризикуєте зіткнутися з неприємними запахами. Вони обумовлені тим, що органічний осінній сміття у вологому середовищі починає активно гнити. Це негативно відбивається на стані всієї кліматичної установки. Утворюється велика кількість мікроорганізмів, потенційно небезпечних для людського здоров’я при постійному вдиханні.

  У компонуванні салонного фільтра на куге 2 покоління є один недолік. Виявляється він в тому, що між задньою стінкою обігрівача і самим фільтром є невеликий простір. Плюс расходник розташовується зі зміщенням вниз. Саме там часто і активно збирається волога. У поєднанні з органічним сміттям, формуються ідеальні умови для активного зростання і розмноження бактерій і цвілі.

  Як ви можете наочно бачити, правильна періодичність заміни фільтра салону на кросовери Ford Kuga дійсно відіграє велику роль. Тягнути до 15 тисяч кілометрів в наших умовах. Краще скоротити цей інтервал в 2 рази.

  Салонный фильтр Ford Kuga 2

  Як правильно замінити салонний фільтр на FORD Kuga?

  Повітря, що оточує нас, забруднений різними шкідливими частками: пилком, пилом, газами та іншими шкідливими речовинами. Під час їзди в салон автомобіля поступає повітря з високою концентрацією такого «сміття», який негативно позначається на самопочутті водія і його пасажирів. Своєчасна заміна салонного фільтра на FORD Kuga вирішить цю проблему.

  процедура заміни

  Як саме міняти салонний фільтр, кожен вирішує для себе сам. Адже зробити це можна шляхом демонтажу бардачка, а також без цієї процедури. Вирішуйте самі.

  Для початку подумайте про свою безпеку і збереження нового фільтра. Дуже важливо не допустити потрапляння вологи на расходник. Тому краще виймати його з упаковки в самий останній момент.

  Працювати рекомендується в рукавичках, оскільки на старому фільтрі можуть накопичуватися мікроби і бактерії. Стоїмо їм потрапити на шкіру, вони легко можуть в подальшому проникнути в дихальні шляхи. Якщо у вас є проблеми з дихальними шляхами, ви страждаєте на алергію, то подібні заходи краще самостійно не проводити. Зверніться в автосервіс, де вам швидко поміняють фільтри.

  У куге другого покоління салонний фільтр розташовується з боку переднього пасажирського крісла в ногах. З інструментів вам буде потрібно хрестова і плоска викрутка, ганчір’я і пилосос. Можна також буде продути посадочне місце компресором. Відштовхуйтеся від того, що у вас є в розпорядженні. При відсутності пилососа і компресора просто ретельно все протріть сам сухою ганчіркою.

  Заміна виконується в наступній послідовності:

  • Зайдіть через передні пасажирські двері, посуньте крісло максимально назад, щоб вам же було зручніше працювати;
  • Посуньте трохи в сторону килимок. За ним ви побачите кришку, яка і закриває доступ до фільтруючому елементу для очищення салонного повітря. Утримується кришка засувками;
  • Тут можна пристосуватися, відщепнути кріплення кришки і витягнути старий фільтр, після чого продути там все або пропилососити. Проблема лише в тому, що встановити новий расходник набагато складніше;
  • Для установки нового фільтру, не знімаючи бардачок, доводиться акуратно згинати елемент. Але при цьому його досить легко пошкодити. Тоді доведеться купувати новий фільтр і пробувати заново;

  Так, не знімаючи речовий ящик, тобто бардачок, поміняти фільтр можна. Але це вимагає певної вправності і почуття міри при згинанні розхідники. Якщо перестаратися, елемент стати непридатним для використання. Фактично ви даремно витратите мінімум 300-400 рублів, якщо купували самий бюджетний фільтр.

  Досвід власників Куги 2 показує, що набагато розумніше витратити час на зняття бардачка, ніж намагатися втиснути расходник в далеко не самому зручному положенні. Економія часу без зняття ящика рукавички уявна, оскільки в дійсності все зовсім інакше.

  Дотримуйтесь періодичність заміни, вибирайте якісні фільтри очищення салонного повітря для Ford Kuga 2, і не забувайте про власну безпеку, приступаючи до роботи.

  фільтра, ford, kuga, 2017