Скільки атмосфер качати колеса на газелі

Можливі проблеми при невідповідності нормативам

Обслуговуючи свій автомобіль, пам’ятаєте, що норми встановлені заводом-виробником не просто так. При недостатньому або надмірному тиску в автопокришках власник транспортного засобу рано чи пізно зіткнеться з масою труднощів, які можуть вивести машину з ладу і спричинити за собою додаткові витрати на ремонт.

 • істотно зростає витрата пального. транспорту необхідно більше потужності, інакше він просто не зможе рушити з місця і почати рух;
 • гума значно швидше зношуються, оскільки сильно збільшується область її зіткнення з дорожнім покриттям;
 • під час їзди посилюється шумовий ефект;
 • управляти складніше, період розгону стає більш тривалим, утруднюється маневрування.

Цікавлячись, який тиск в шинах коліс на автомобілі ГАЗель 3302 і інших моделях має бути згідно з рекомендаціями виробника, не забувайте, що надлишок повітря в шинах так само шкідливий, як і його недолік:

 • їздити на машині некомфортно, кожна ямка і навіть незначна тріщина на асфальтованій дорозі. вже відчутна неприємність;
 • ймовірність виникнення грижі при попаданні в вибоїну стрімко зростає;
 • гальмівний шлях збільшується приблизно в два рази.

Завод-виробник не рекомендує автовласникам перевищувати допустиму межу в 3,0 Ат. Однак багато автомобілістів вказівки ігнорують, перевищуючи показники до 3,3-3,5 одиниць. Про комфортної їзди при такій ситуації можна забути.

Вимоги від заводу-виготовлювача

Якщо ви хочете дізнатися, скільки качати тиск в шинах на ГАЗелі, майте на увазі, що виробник рекомендує доводити значення до 2,9-3 одиниць (це стосується моделі 3302).

Для інших, більш старих версій ці параметри також актуальні. Однак в дійсності остаточної величиною не є. Обсяг повітря в шинах повністю завантаженого авто і вільної маршрутки повинен бути різним. Саме тому, підбираючи вироби для вантажівки, необхідно орієнтуватися на відповідний тип використовуваної гуми і завантаження ТС.

Відповідні значення для моделі 33023

Відносно вантажного «Фермера» завод-виготовлювач встановив норму в 3,0 Ат. Якщо кузов автомобіля навантажений, слід збільшити до 4,0-4,5 одиниць. До довгого варіанту це теж відноситься, вантажопідйомність у обох модифікацій нічим не відрізняється. Маса кузовний конструкції в цьому випадку можете не враховувати.

Переваги постійної перевірки

Щоб гума не зношувалися занадто швидко, а вантажівка поводився на дорозі максимально покладливо, необхідно систематично перевіряти показники. Робіть це не рідше одного разу на два тижні. Як тільки обсяг повітря в колесах зменшується, керувати автомобілем стає значно складніше. Транспорт починає повільніше реагувати на поворот керма, стійкість на високій швидкості падає.

В іншому випадку, коли стандартна величина перевищена, їхати доводиться в украй некомфортних умовах. Ямки, камінчики і навіть дрібні тріщини на дорожньому покритті стають великою проблемою. Зберегти термін служби виробів, ходової вантажівки і власної нервової системи можна тільки шляхом установки правильного значення Ат.

Щоб виміряти обсяг повітря, необхідно скористатися спеціальним обладнанням. манометром. Знайти його можна практично на будь-якій автомобільній заправці, станції технічного обслуговування або в шиномонтажной майстерні.

Щоб здійснювати перевірку самостійно, ви можете придбати манометрический прилад одного з трьох типів:

 • Механічний. Чи не відрізняється високою точністю вимірювань і зовні більше схожий на металеву ручку для письма.
 • Стрілочний. Їм часто оснащують насоси. З його допомогою вдасться домогтися більш точних результатів, але в процесі слід проявляти обережність. Пристрій вкрай нестійке до ударів і високоатмосферним перевантажень.
 • Електронний. Мабуть, кращий варіант, користуватися яким просто і зручно.

Приступаючи до перевірки, пам’ятайте. всі необхідні вимірювання проводяться до виїзду автомобіля. Гума повинна бути холодною. Перевіряйте всі 4 колеса.

Який тиск в задніх і передніх шинах (колесах) на ГАЗелі є оптимальним

Горьковський автомобільний завод виробляє кілька модифікацій машин даного типу. При цьому кожна модель має власні характеристиками, через що рекомендовані параметри Ат у них неоднакові. Наявні відмінності пояснюються просто. різницею в завантаженості коліс.

Так, значення для полегшеного варіанту з бортами становитиме приблизно 2,6-2,7 атмосфер. У важкого ТЗ для пасажирських перевезень цей показник дорівнюватиме вже 3,0-3,5.

Також відзначимо, що об’єм повітря в виробі безпосередньо залежить від сезону і сфери застосування транспортного засобу. Для наочності розглянемо два однакових вантажівки, чиї робочі маршрути пролягають по грунтовій і асфальтованій дорозі. Транспорт, який працює на грунтовці, вимагає 2,6-2,8 атмосфер, тому що їздить по нетвердою поверхні з поганим зчепленням. Для автомобіля, що здійснює поїздки по асфальту, нормою буде 3,5 Ат, адже збільшення контактного плями в такій ситуації не потрібно.

Необхідні параметри для моделі 3302

За стандартом. це 3,0 Ат для коліс спереду і ззаду. Проте, буває, що значення розрізняються. Багато що залежить від модифікації і звичайної завантаженості авто.

Якщо говорити про вантажівці з бортами і тентом, кузовна довжина якого не перевищує трьох метрів, об’єм повітря в передніх шинах може відповідати нормативам. З задніми зовсім інша історія. Якщо транспорт не завантажений, можна знизити тиск до 2,7 атмосфер. При завантаженні понад 1,5 т стандартну величину потрібно збільшити, довівши до 4,0-4,5 Ат. На часі також для фургонів і подовжених до чотирьох метрів варіацій. Через значного ваги самого транспортного засобу не варто знижувати рівень нижче позначки в 3 Ат (навіть якщо машина порожня).

Параметри гуми, показники Ат

Розмірність виробів для таких вантажівок залежить від безлічі причин. Особливу роль відіграють:

 • співвідношення загального числа коліс і провідних елементів;
 • рік, коли транспортний засіб було випущено;
 • модифікація движка.

Одним з ветеранів модельного ряду є ГАЗ 2705 з колісною формулою 4 × 2 і ступичні діаметром 13 сантиметрів. Розмірний стандарт:

 • різновид автошин. 185/75;
 • дисковий типорозмір. 5.5J × 16 ET106;
 • діаметр уявного кола (сверловка). 6 × 170 міліметрів.

У машин 4 × 4 типовий розмір покришок має інші значення. Ширина таких виробів трохи більше, що гарантує кращий контакт з дорожнім покриттям. Для моделі 3221 4 × 2 стандартні параметри виглядають так:

 • подвійний радіус маточини. 13 см;
 • різновид диска. аналогічний розглянутому вище варіанту;
 • тип гуми. 175/75 мм.

Розглядаючи, який тиск в шинах коліс на автомобілі ГАЗель Бізнес або Next є оптимальним, потрібно пам’ятати, що за все мається 7 різновидів даного транспортного засобу. І саме Next. найновіша модифікація, що випускається автозаводом з 2013 року. Загальна кількість колісних елементів. 4, провідні з них. 2. Базові параметри:

 • вид автошин. 185/75;
 • дисковий типорозмір. 5.5J × 16 ET106;
 • сверловка. 6 на 170 міліметрів.

Всі ці стандартні значення встановлені невипадково. Тільки при використанні відповідних їм покришок можна виключити ймовірність передчасного зносу гуми, ходової, а також зробити машину більш слухняною і керованою.

Незважаючи на це, автовласники нерідко ставлять на свої вантажівки шини, типові характеристики яких не відповідає вказаним заводом-виробником. У такій ситуації, вибираючи відповідні вироби, звертайте увагу на ряд важливих нюансів:

 • Ширина профілю. дає можливість обчислити величину області взаємодії автогуми і колісного елемента. Найкраще брати варіанти 175-215 мм.
 • Діаметр. провідний показник. Цілком допустимо встановити розмір в 21 дюйм.
 • Профільна висота. визначає значення контактного плями. Стандарт: 75-85 мм.

Перш ніж з’ясовувати, скільки атмосфер качати в колеса на ГАЗелі, потрібно детально розібратися з усіма тонкощами і особливостями вибору виробів. Якщо використовувати покришки, що не підходять за габаритами, виключити виникнення різних неполадок не вдасться. наприклад:

 • Якщо діаметр або ширина занадто великі, вони неминуче будуть зачіпати підкрилки. Пластикові локери через це швидко виходять з ладу і вимагають заміни.
 • Великогабаритні деталі можуть пошкодити бризковики, це знову ж таки призведе до додаткових витрат.

Особливу увагу варто приділити профільної висоті. Якщо транспортний засіб планується експлуатувати для вантажоперевезень. підбирайте гуму розміром 85 міліметрів. Автомобілем буде просто управляти, що дасть можливість уникнути маси проблем на дорогах.

Питанням про те, скільки атмосфер має бути тиск в шинах (колесах) на ГАЗелі, власники вантажівок задаються постійно. Адже одна з головних обов’язків будь-якого автомобіліста. контроль потрібного рівня Ат. показник повинен відповідати нормі (ні вище, ні нижче). Знайти відомості за заданими характеристиками, рекомендованим заводом-виробником, не складе труднощів. Для цього загляньте під капот транспортного засобу: в області розміщення двигуна є невелика металева табличка, яка містить дані про типове розмірі покришок, їх оптимальному діаметрі і відповідному значенні атмосфер. Якщо в моторному відділенні її виявити не вдається, уважно вивчіть стійку двері і пошукайте його там.

Поради досвідчених власників

Багато водіїв, щодня працюють на ГАЗель, визначають оптимальний рівень повітря в колесах, відштовхуючись від терміну служби гуми і витрати пального. Додатково вони орієнтуються на:

 • якість дороги;
 • кліматичні умови;
 • вага вантажу і ін.

Так, власники версій 3302 і 2705 накачують покришки до 3,5 Ат. саме такі цифри вважаються нормою. Вони гарантують потрібну жорсткість і дозволяє керувати транспортним засобом максимально впевнено і у вільному, і в навантаженому вигляді. При цьому стан самих коліс має бути дуже хорошим.

Причин, які впливають на вибір потрібної кількості атмосфер, чимало. Найчастіше водії звертають увагу на якісні характеристики самих виробів. Намагаючись визначити, який тиск в передніх і задніх шинах ГАЗелі Next фермер і інших модифікацій виявиться найбільш прийнятним, спирайтеся на рекомендації досвідчених перевізників. Вони радять накачувати покришки на 0,5 Ат більше, ніж виробник пише в техпаспорті.

Оптимальний тиск в шинах автомобіля

Основне завдання автомобільних шин. забезпечити ефективне зчеплення машини з дорогою. При нормальному тиску повітря в шині навантаження в плямі контакту колеса з дорогою розподіляється рівномірно, завдяки чому знос покришок відбувається рівномірно, автомобіль добре управляється і витрата палива знаходиться в межах норми.

скільки, качати, колесо, газелі

Існує три можливих варіанти, при яких тиск в шинах буде не оптимальним:

 • Підвищений тиск (шини перекачані);
 • Знижений тиск (шини недокачанних);
 • Різний тиск у всіх колесах.

Перевіряють тиск в шинах спеціальним шинним манометром. Робити це потрібно тільки на холодних шинах, тобто до виїзду зі стоянки або гаража.

У разі виявлення відхилень від норми тиску в якійсь із шин (дивіться нижче в таблиці, який тиск має бути в шинах у вашого легкового автомобіля), таке колесо необхідно або підкачати, або випустити з нього зайвої повітря. тобто треба привести тиск в норму. В одній зі своїх статей ми вже розповідали про те, який автомобільний компресор краще для накачування шин.

Варто відзначити, що тиск в шинах взимку має бути точно таким же, як і влітку. Але з огляду на різке перепаду температур, в зимовий період часу до контролю тиску повітря в колесах потрібно підходити більш відповідально.

Накачувати колеса краще на вулиці. Також не забувайте перевіряти тиск в шинах при значних змінах температури навколишнього середовища, і при необхідності. його коригувати:

 • якщо на вулиці похолодало, то тиск в шинах знизиться,
 • а коли потеплішає. воно підвищиться.

Слід також пам’ятати, що під час руху автомобіля покришки нагріваються, повітря в них розширюється, і тиск зростає, а керованість і гальмівні властивості змінюються.

Різний тиск в шинах автомобіля

Найбільш поширена ситуація серед водіїв, це коли тиск у всіх колесах різний. Причин може бути безліч, наприклад:

 • Несправні золотники;
 • Нерівномірний знос покришок;
 • Або, можливо, колесом ви зловили цвях.

При екстреному гальмуванні в такому випадку коефіцієнт зчеплення з дорогою у накачаних і приспущених коліс буде різний, що з високим ступенем імовірності призведе до заносу або розвороту машини поперек дороги.

Якщо машину навіть трохи починає вести в сторону, є привід перевірити, як накачані колеса. І пам’ятайте, що вічних шин не буває. Навіть за дуже хорошою гумою потрібен догляд.

Підвищений тиск в шинах

При підвищеному тиску в шині, навантаження в місцях зіткнення колеса з дорогою в більшій мірі діє на центральну частину протектора покришки, тим самим викликаючи нерівномірний знос шини.

На перекачаних колесах автомобіль гірше гальмує! Це відбувається тому, що якщо шини перекачати, то пляма контакту з дорогою зменшується, а значить, зменшується і сила тертя, що утримує машину від ковзання. При цьому гальмівний шлях помітно збільшується.

Всього за двадцять хвилин їзди, максимально агресивно проходячи повороти, тиск в шинах автомобіля може збільшитися на 0,5 атмосфери. А в тривалих поїздках на високій швидкості тиск в шинах може зростати і зовсім до 4-5 атмосфер. І сучасні шини на це розраховані.

Але якщо на покришці є грижа або поріз, то вона може нагрітися і вибухнути на ходу. А на дорозі. це катастрофа.

Який тиск має бути в шинах?

Тиск в шинах автомобіля потрібно перевіряти хоча б один раз в тиждень. Сучасні безкамерні покришки дуже чутливі до тиску, тому його зниження або підвищення в шині всього на 15-20% може збільшити її знос до 30% і негативно вплинути на безпеку їзди. Ями, лежачі поліцейські, бордюри. від проїзду по ним тиск в шинах падає.

Ми розповімо вам про те, який тиск має бути в шинах автомобіля взимку і влітку, і як його зміна впливає на поведінку машини на дорозі і на знос протектора покришки.

Нижче по тексту ви знайдете таблиці тиску в шинах автомобілів по маркам і розмірами коліс, в яких представлені найбільш популярні в Росії моделі машин.

А розібратися зі всілякими позначеннями на колесах вам буде набагато простіше, маючи під рукою розшифровку маркування шин (індекси конструкції, швидкості, навантаження шин, та інше).

Знижений тиск в шинах

Спущені всього на пів атмосфери колеса змінюють поведінку автомобіля і значно раніше терміну приходять в непридатність. При зниженому тиску навантаження на поверхні шини розподіляється нерівномірно. В такому випадку підвищеного зносу піддаються бічні сторони покришки в місці контакту шини з дорогою.

Боковини спущених покришок м’якше, і при повороті керма підминаються. Траєкторія диска і шини не збігаються, тому автомобіль реагує на кермо із запізненням.

Більш того, якщо тиск в шинах знижений, то колесо на крутому повороті може і зовсім розбортуватися. Тому дуже важливо регулярно перевіряти тиск в шинах і підтримувати його в предалах норми.

Це особливо актуально в зимовий період часу, так як на морозі тиск в шинах легко може впасти на 0,3 (а то і на 0,5) атмосфери.

Варто також мати на увазі, що низький тиск повітря в колесах веде до підвищеної витрати палива. Про всяк випадок нагадуємо, що на нашому сайті є відмінна добірка рад, як зменшити витрату палива на автомобілі. обов’язково почитайте, напевно, ви знайдете для себе щось новеньке.

Таблиці тиску в шинах по марці автомобіля і розміром коліс

Нижче ми наводимо таблицю тиску в шинах вітчизняних автомобілів ВАЗ, ГАЗ і UAZ. Якщо вам потрібна таблиця тиску в шинах для іномарок, то ви можете її завантажити за цим посиланням.

Скільки атмосфер качати колеса на газелі. Telegraph

= Завантажити файл =

Особливо це стосується власників тих машин, які практично не простоюють, а працюють цілий рік. Тому хочеться розповісти більш докладно про те, в чому саме полягає проблема і як її вирішити. Найпоширеніші проблеми з шинами на ГАЗелі. це стирання протектора з’їдання. Відбувається це через не підтримки оптимального тиску в шинах ГАЗель. Тому варто уважно стежити за тим, щоб шини на ГАЗелі були накачані відповідно до умов експлуатації швидкість, навантаження, поверхня доріг і т. Якщо тиск в шині не буде відповідати певним нормам, то це може привести не тільки до швидкого зносу коліс, а й до значного збільшення витрати палива. Оптимальний тиск в шинах ГАЗель залежить не тільки від експлуатаційних умов, але і від якості гуми. Але в середньому вона повинна складати 4 атмосфери. У деяких випадках потрібні індивідуальні підбори тиску. Так, якщо тиск в шині буде занадто низьким, то машина стане дуже поганого, а шини будуть проїдати з двох сторін. Якщо ж тиск буде вище норми, то машина на дорозі буде відчувати себе більш впевнено, хоча їзда стане менш комфортною. Але в цьому випадку протектор також неминуче буде стиратися. Щоб уникнути подібних проблем, необхідно підтримувати оптимальний тиск в шинах на ГАЗель. Також необхідно хоча б раз на два тижні перевіряти тиск спеціальним приладом манометр. Варто враховувати, що тиск в шинах протягом місяця знижується природним шляхом через гуму на о, 4 атм. Це відбувається внаслідок нагрівання шини, що цілком допускається конструкцією. Експлуатація автомобіля на спущених шинах або сильно недокачаних не бажана, так як колесо дуже швидко прийде в непридатність. Якщо ж в силу якихось обставин вам не вдалося зберегти шини в бездоганному стані, то можна скористатися хитрістю з перестановкою шин. Наприклад, якщо шини спереду зношені в межах розумного. то їх можна прибрати на зад. Але варто пам’ятати про те, що установка в спарену позицію шин з різним ступенем зносу різний діаметр, різна конструкція і т. Головна Всі про нас. Прайс Повний список послуг. Вакансії На роботу до нас. Навігація по сайту Карта сайту. Гума на ГАЗель продаж гуми. Якісний моніторинг автотранспорту Попутні перевезення. вигода всім Сходження коліс ГАЗель своїми руками Скільки масла в коробці ГАЗель? Система охолодження двигуна ГАЗель Заміна ресор на газелі своїми руками Сучасне експедирування вантажів. Передрук дозволено тільки із посиланням на першоджерело. Замовити вантажників Калькулятор Останні записи сайту Якісний моніторинг автотранспорту Попутні перевезення. вигода всім Сходження коліс ГАЗель своїми руками Скільки масла в коробці ГАЗель?

Обв’язати край вироби гачком схеми для початківців

Червоний Сулін шахти розклад автобусів

Перевірити готовність закордонного паспорта московська область Ногінський район

Кролик холодного копчення в домашніх умовах

Привіт підкажіть будь ласка скільки атмосфер треба качати в колеса газу 3307

достатньо однієї атмосфери Землі. влізе?

Ну все колоса треба накачувати до 1,8. або 2.0 Ще в залежності які колеса стоять, якщо з заводу стандартні там теж свої заморочки. Глянь на шини, на них теж пишуть максимальний тиск і качай)) а газу без поняття!

Скільки атмосфер качати колеса R16?

залежить від погоди і пори року взимку качай трохи більше 2,1 2,0, а влітку на 0,2 0,1 менше

Стільки скільки вказано в технічечскіх характеристиках автомобіля на якому ці колеса стоять.

байдуже якої розмір шини качай влітку 1,9 (при нагріванні шини, тиск збільшується) а взимку 2,0

слухай. у мене тож саме, типу шини зі зниженим опором коченню гуд’ір уст-5. замучився, там розкид по накачуванні від 1,9 до 2,4 в залежності від завантаження авто і вимогам пасажирів до комфортності так і качаю. по інструкшен. то слабо вийде-жеруть пальне і не їдуть, але з комфортом, то навпаки. пріумалі ж)))

Якщо у Вас автобус, який перевозить пасажирів битком, або вантажівку ГАЗель і його модифікації, який буде перевозить важкі вантажі то наужно качати близько 4 атм. на кожне колесо заднього моста, і по 3.5 на передні колеса. Якщо звичайні грузи- по 3 атм. попереду, і по 3,2 ззаду

Це залежить від того яке повітря в компресорі на шиномонтажі річний або зимовий. Обов’язково поцікавтеся, вони іноді під виглядом літнього продають задавнений зимовий. І попросіть сертифікат відповідності на повітря. хай щастить!

в “нормальних” (крім вітчизняних) машинах на стійках в районі водійських дверей є табличка на якій написано можливі для установки радіуси коліс по осях і тиск для кожного радіусу, а зазвичай будь-який радіус люди качають 2 назад і 2.2. на перед з = за маси двигуна і коробки

Рекомендована таблиця тиску в шинах автомобіля

Тиск в колесах істотно впливає на безпеку пересування в транспортному засобі і тривалість експлуатації покришок. Тому цілком природно, що багатьох автолюбителів хвилює питання, яким має бути тиск в шинах.

вибір тиску

Оптимальний тиск в шинах автомобіля залежить від наступних критеріїв:

 • маса авто, оскільки шина повинна забезпечувати поглинання різноманітних навантажень;
 • розташування колеса.
 • вантажопідйомність авто;
 • сезон експлуатації і температурний режим;

Найчастіше виробник транспортного засобу вказує, яка оптимальна тиск повинен бути в шинах. Таблиця тиску в шинах по марці конкретного автомобіля може розташовуватися в середині бардачка, на внутрішній частині люка бензобака або ж на бічній стійці дверного отвору з боку водія.

Одним з факторів безпеки в автомобілі є правильно накачані шини

Якщо з якої-небудь причини на автомобілі встановлена ​​гума іншого, не передбаченого для даного транспортного засобу, розміру, то накачувати такі колеса слід, орієнтуючись на рекомендації виробника покришок. При покупці гуми необхідно уточнити у продавця, наскільки потрібно її накачувати. Виробники якісної гуми всі технічні характеристики (призначення, діапазон тисків, розміри, індекс швидкості та ін.) Відзначають на покришці.

Для того щоб розрахувати правильний тиск в шинах автомобіля, залежно від радіуса і розміру диска, існує таблиця. Коротко описати її можна наступним чином:

 • при розмірі диска 175/70 або 175/65 і радіусі 13, тиск повинен бути 1,9 кгс / см2;
 • при розмірах 175/65 і 185/65 з радіусом 14. 2,0 кгс / см2;
 • при параметрах 205/55 і 215/55 з радіусом 16. 2,1 кгс / см2;
 • для розмірах 215/50 і 235/40 радіусах 17 і 18 відповідно. 2,1 кгс / см2.

Важливо враховувати й інші нюанси. Наприклад, для тривалої їзди по рівній дорозі найкраще підвищити тиск до максимально допустимих значень, а при поїздках по грунтових або піщаним поверхонь. знизити до допустимого максимуму.

Скільки атмосфер в колесі вважається нормальним?

Кожен автомобіль має певну норму тиску в шинах. Як правило, дана норма вказана на наклейці всередині водійських дверей, але якщо там її немає, можна знайти функції в керівництві по експлуатації (в мануалі). Дуже важливо дотримуватися саме таку кількість атмосфер, адже правильний тиск в шинах дуже важливо для зменшення витрат на бензин і продовження життя ваших шин.

Отже, скільки атмосфер в колесі рекомендується? Більшість легкових автомобілів рекомендуватиме від 32 до 35 фунтів на квадратний дюйм (2,21-2,41 Бар) в шині, коли вони холодні. Чому саме холодні? Тому, що шини котяться по дорозі і тертя між ними і дорогою генерує тепло, збільшуючи тиск в шинах. Чи не качайте ваші колеса до тиску, вказаного на самій шині. Там вказано максимальну кількість атмосфер, а не рекомендаційний.

Іноді водії не використовують рекомендації і дотримуються загальних правил. накачують тиск на передніх колесах. 2.2 атмосфери, а на задніх коліс. 2.0. При цьому, при повному завантаженні автомобіля тиск в них збільшується до 2.4 атмосфер. Цей метод для деяких автомобілів зовсім неприйнятний, тому даний спосіб можна використовувати тільки, як тимчасовий. наприклад, в дорозі, коли вам не вдалося дізнатися рекомендовані дані за допомогою манометра.

Їзда на недокачанних шинах

Однак не варто думати, що якщо накачати шини нижче норми, поїздки будуть м’якими і приємними. Так, постійна їзда на недокачанних колесах загрожує їх прискореним виходом з ладу (недокачанних колесо зношується по краях). Крім цього існує висока ймовірність того, що колесо просто-напросто зажует. Погіршується і динаміка автомобіля при їзді на спущених колесах.

Наостанок, не забувайте, про те, що тиск в шинах безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища, тому в холодну пору року тиск повинен бути вище, ніж при плюсовій температурі повітря. Заміряти тиск в шинах слід з ранку, коли гума холодна. Удачі на дорогах, так би мовити, ні цвяха, ні жезла!

заміна колеса

Скільки атмосфер має бути в колесі автомобіля.

а в книжці розумною по вашому авто не написано?!

У більшості коліс тиск вказано. Подивіться уважніше, там де йде маркування.

вправах читай інструкцію па авто скока паложено тиск. і на кожній пакришке є шкала пси скока нада качати.

відкрий задні ліві двері в дверний арці написано якщо іномарка

1) Для малолітражок, клас «А». 1,5. 1,8 атм. 2) Для автомобілів класу В, С, D. 2,0. 2,5 атм. 3) Для паркетників і джипів. 3,0. 3,5 атм.

перекаченние шини

Тепер слід поговорити про те, чим загрожує перекачування шін.1. Найбільша небезпека перекачаних шин полягає в тому, що вони можуть просто-напросто лопнути. Думаємо, чим це загрожує знає навіть самий недосвідчений водій.

Не кращим чином відбивається великий тиск в шинах і на комфорті під час поїздки, оскільки підвіска стає дуже жорсткою.

Ну і нарешті перекачати колесо буде зношуватися швидше. Характерною ознакою постійної їзди на перекачаних шинах є сточування малюнка протектора по центру.

Тиск в колесах, згідно зі спостереженнями

Величезна кількість водіїв, які щодня використовують ГАЗель, шляхом щоденних спостережень визначилися, кожен для себе, з відповідним тиском в колесах. Яке прийнятне і по терміну служби покришок, і по витраті палива.

Так який тиск в шинах на Газелі має відповідати комфортної їзди і мінімізації витрат? Вибір тиску обумовлений безліччю факторів: дорога, погода, маса вантажу, що перевозиться і т.д. Власники ГАЗель 3302 і 2705 зупинилися на позначці 3,5 атмосфери.

Це досить для необхідної жорсткості і впевненою поїздки, як при повному завантаженні, так і з порожнім салоном. На додачу до цього має бути ідеальний стан колісних дисків і хороший стан покришок. Адже навіть нова шина здатна скидати тиск до 0,4 атмосфери щомісяця.

З огляду на стану дорого і завантаженість пасажирських Газелей, водії обрали оптимальний тиск і качають колеса до 3,0-3,2 атмосфер.

Причин, які можуть вплинути на вибір прийнятного тиску в колесах, дуже багато. Вони визначаються експлуатаційними характеристиками і особливостями самої гуми.

На бічній частині наноситься маркування, що вказує:

 • Максимально допустимий рівень тиску в шині;
 • Допустима вага, який може витримувати гума при певній швидкості;
 • Допустиме завантаження автомобіля.

Всі колеса повинні бути з однаковим тиском. Допускається похибка в 0,7 атмосфер між осей і не більше 0,3 атмосфери на колесах однієї осі. Проводити перевірку тиску в шинах рекомендується кожні два тижні.

Коментарі 34

Воджу 5,5 ТОНН гума Michelin Agilis Plus француз. Повна маса машини 8.200-8.300. Качаю 6 атмосфер

у будь-який гуми номінал прописаний, по ньому і смотрішьрезіна злиплися ще підкачувати

3.5 в коло але чую жопу приспустити потрібно, ваги різні вожу від 50кг до 2.5т гума тигар карго тис 40 пройшов задня як новенька перед кончаеться на увазі того що крайню рядок жере, щас на шинке перевернув нехай інший рядок жере потім на запаски підуть.

У мене тигр на передку теж зжерло зсередини і зовні (не сподобались) щас вестлайк поставив, на жопе теж тигр сезон і китай поставлю. 4 накчал і поїхав півтори тисячі відмахав все норм, тамбов і Рязанке витримала.

nokian hakka green стоять на передку, з 9 одиниць за 60тищ по місту зжерло 2. Ніяких нерівномірних зносів. Але цінник негуманний, зто на передку ходить краще за всіх і довше рази 2-3.

4 по колу, сама важить 2500, вожу дві, це найоптимальніший варіант, не сильно б’є і накат хороший.

перед 4, зад 4.5 Атм! До 3 тонн вожу, Тріангл пробіг під 90 т.км. ще планую на ньому сезон відходити!

4 в кругперед Тріангл 646зад кама якась то.груз 2-3 тонни

спереду 3.2, ззаду 3.2, хоча ззаду потрібно 2.9 за заводськими даними. Гума Мишка або Кордіант, вага в середньому 700-1000

будь-яка гума, завжди качаю зад 2,8очка, перед 3 вантажу різні, машина зараз порожня важить 2200, зараз більше 2500 НЕ вантажу ніразу за 10 років не було неоднозначних вибуху, за 10 років другий комплект, перший відходив 260тиш, і його забрав сусід незнаю скоко він у нього ще пройшов), при вантаж 3500 і тиск в задніх 2,8 колеса між собою нетрут

tigar cargo speed 185/75 r16 ось така була, тріщини пішли між малюнка протектора, зараз кама фуфляндская

будь-яка гума, завжди качаю зад 2,8очка, перед 3 вантажу різні, машина зараз порожня важить 2200, зараз більше 2500 НЕ вантажу ніразу за 10 років не було неоднозначних вибуху, за 10 років другий комплект, перший відходив 260тиш, і його забрав сусід незнаю скоко він у нього ще пройшов), при вантаж 3500 і тиск в задніх 2,8 колеса між собою нетрут

Я на десятітонніке гума Контінеталь 280 пройшов. За Москві і області.

будь-яка гума, завжди качаю зад 2,8очка, перед 3 вантажу різні, машина зараз порожня важить 2200, зараз більше 2500 НЕ вантажу ніразу за 10 років не було неоднозначних вибуху, за 10 років другий комплект, перший відходив 260тиш, і його забрав сусід незнаю скоко він у нього ще пройшов), при вантаж 3500 і тиск в задніх 2,8 колеса між собою нетрут

Казки якісь, 260 навіть імпортна хер відходить! Може ти двоечку спереду зайву поставив?

Дивлюся на шині скільки вона максимум може витримувати виходячи зі свідчень на підлогу “очка” менше.

За 3 кругом, спереду йоко 205, ззаду штатні Кордіант. Але я взагалі завжди порожній ганяю, максимум 600 кг, коли ЛДСП на доставку.

Власники автотранспортних компаній часто замислюються питанням. яке повинно бути тиск в шинах, щоб збільшити їх термін служби і скоротити при цьому витрата палива?

Рух маршрутної газелі зі швидкістю понад 70 км / год з перекачаними шинами, та ще по поганій трасі може привести до перегріву, а згодом деформації покришки. Будь-які відхилення від оптимального значення тиску шин призведе до небажаних витрат.

Які проблеми можуть виникнути, якщо в шинах неправильний тиск?

Тиск в шинах на автомобілі ГАЗель має відповідати нормативним показникам. Прі не достатку або надлишку можливі зайві витрати.

Наслідки при недостатньо накачаних колесах:

 • Витрата палива значно збільшується, оскільки буде потрібно більше потужності для початку руху;
 • Знижується термін служби покришок, так як діаметр зіткнення шини з дорогою збільшується;
 • Великий видаваний шум від шин;
 • Зниження керованості, збільшення часу розгону і реакції для маневрів.

Надмірний тиск в автомобільних шинах той же приносить купу незручностей. Серед них виділяються:

 • Знижується комфорт їзди. Збільшується чутливість як до ям, так і до дрібних тріщин на асфальті. Крім того, будуть відчуватися дрібні недоліки на дорозі;
 • Потрапляючи в вибоїну, ймовірність появи «грижі» на шині зростає в рази;
 • Зростає протяжність гальмівного шляху майже в два рази.

Згідно з нормативними документами, які додаються з поставляються шинами, тиск в шинах не повинно перевищувати 3-х атмосфер. У реальності, деякі власники Газелей, накачують шини до рівня 3,3-3,5. Цей показник знижує комфортність їзди. Але все-таки варто спробувати і вибрати для себе найбільш прийнятний тиск.

Скільки качати колеса на газелі

Добрий день. Виникло питання скока потрібно качати під вантаж 2 т, зауважимо що авто щас з вантажем важить майже 5 т. Гума Тигр знос 50%.

огляд моделей

Більшість водіїв часто вибирають вітчизняний автомобіль марки ГАЗель, призначений для перевезення вантажів і пасажирів.

Серед малолітражних прототипів, які часто зустрічаються, можна виділити:

 • Бортова ГАЗель 3302;
 • Вантажопасажирська ГАЗель 2705;
 • Мікроавтобус ГАЗель 2217 «Соболь»;
 • ГАЗель Next. це більш сучасна модель, представлена ​​у вигляді бортовий машини або маршрутного таксі.

Таблиця тиску в шинах автомобіля ГАЗель

«ГАЗель» на сьогоднішній день є однією з найбільш популярних марок малотоннажних вітчизняних автомашин. Багато автолюбителів при виборі автомобіля, який підходив би для вантажних і пасажирських перевезень, віддають перевагу саме цій марці. Моделі «Газелей» ми зустрічаємо щодня в самих різних варіаціях. Це бортові машини ГАЗ-3302, фургони ГАЗ-2705, мікроавтобуси ГАЗ-2217 «Соболь», а також більш сучасна модифікація «ГАЗель-Next», яка може бути і бортовою машиною, і рефрижератором, і маршрутним таксі.

Водій будь-якого транспортного засобу знає, наскільки важливо забезпечити правильний тиск в шинах, «ГАЗель» тут не виняток. Надмірно або недостатньо накачані колеса автомобіля можуть стати причиною багатьох неприємностей.

Що ще варто знати

Вам потрібно знати, що показники тиску у всіх чотирьох колесах вашого авто повинні бути однаковими. В іншому випадку ваш транспортний засіб стане просто некерованим.

На показники впливає температура навколишнього середовища і дію прямих сонячних променів. Тому накачуйте колеса завжди в «холодному» стані, інакше ви не зможете проконтролювати рівень тиску в них.

Розподіляйте навантаження рівномірно. чи йде мова про «Соболь-2217» з пасажирами або про бортовий моделі з вантажем.

Перевіряйте манометром ступінь накачування коліс не рідше одного разу на два тижні. Це важливо не тільки для правильної експлуатації вашої машини, але і для вашої безпеки.

Врахуйте, що кожен місяць показник тиску в шинах знижується на 0.4 атмосфери, тому не забувайте їх підкачувати.

Ви повинні пам’ятати, що перекачані або Недокачані шини. це дуже швидко зношуються покришки і надмірна витрата палива. Неграмотно накачані шини. це погано керований автомобіль і великий ризик виникнення аварійної ситуації.

Оптимальний тиск в шинах для автомобіля «ГАЗель»

Щоб підібрати оптимальний тиск в шинах машини «ГАЗель», вам буде необхідно врахувати цілий ряд факторів.

Для початку загляньте в паспорт автомобіля. Ви побачите там рекомендоване значення в 2,9 атмосфери для будь-якої моделі: ГАЗ-3302, ГАЗ-2705 і ГАЗ-2217 «Соболь», а також для інших модифікацій. Однак тут абсолютно не враховується тип шин, які ви ставите на своє авто, а також індекс навантаження. Погодьтеся, є різниця. про порожній машині йде мова або про навантажений. Якщо ви завантажили бортову «ГАЗель-3302» меблями або везете в «Соболь-2217» шістьох пасажирів, навантаження на колеса відрізняється від тієї, яка виникає в тому випадку, якщо в машині тільки водій.

Отже, визначаючи, який тиск необхідно створити в колесах, ви враховуєте ще як мінімум два фактори:

 • ступінь завантаженості машини або кількість пасажирів, якщо мова йде, наприклад, про «Соболь-2217»;
 • тип гуми на колесах вашої машини. збоку на них повинна бути маркування, яке показує, яке навантаження вони можуть витримати.

До чого призводить есплуатаціі шин при недостатньому тиску

Оптимальний тиск ви можете визначити за спеціальною таблицею, яка враховує ступінь завантаженості машини.

Якщо запитати досвідчених водіїв, то більшість накачує повітря до показника в 3,4-3,5 атмосфер. На другому місці. ті, хто вважає за краще 3 атмосфери. Як правило, це водії пасажирських мікроавтобусів ГАЗ-2217. І на 3-му місці. прихильники 4 атмосфер.

Проблеми, що виникають унаслідок неправильного тиску в шинах

Неправильно накачані колеса впливають на наступні фактори при русі автомобіля:

 • керованість;
 • витрати палива;
 • шум під час їзди;
 • тряску;
 • довжину гальмівного шляху;
 • зношуваність покришок і ходової частини автомобіля.

Багато водіїв знають про наступні нюанси:

  Знижений тиск в колесах знижує рівень тряски під час їзди, надає руху плавності, знижує довжину гальмівного шляху і забезпечує точність гальмування. Однак знижується керованість машиною, будь-які виїмки з боків від коліс сильно відчуваються, а самі колеса зношуються набагато швидше. Якщо ви ведете ГАЗ-2217 «Соболь» з пасажирами по рівній дорозі, це позитивно вплине на рівень їх комфорту при русі, проте погано позначиться на ваших колесах.

Всюдихід на базі “Газелі” на шині низького тиску 1300 × 700-24 ”

 • Збільшений тиск дасть можливість їхати швидше по рівній трасі, але автомобілем стане складно управляти. Будь-які вибоїни і вибоїни будуть відчуватися, амортизаційні властивості і гальмування стануть гірше. Такий метод не рекомендується водіям сильно навантажених машин ГАЗ-3302 і ГАЗ-2705. Пасажирам ГАЗ-2217 «Соболь» буде дискомфортно на великій швидкості через тряски. Витрата палива таким чином можна зменшити, проте зросте ймовірність аварійної ситуації.
 • Водії малотоннажних вітчизняних автомобілів «ГАЗель» часто стають перед проблемою грамотного вибору ступеня накачування шин. Досвідчені автолюбителі радять в цьому питанні керуватися декількома факторами: умовами експлуатації машини і типом гуми.

  Грамотний вибір. це завжди компроміс між різними варіантами. При цьому слід пам’ятати, що правильність накачування впливає на вашу безпеку, економію витрати палива і ступінь зношуваності покришок. Не забувайте контролювати ваші шини за допомогою манометра і вчасно підкачуйте їх. Керованість вашої машини, а також зношуваність її різних вузлів безпосередньо залежать від вас.