Компресор для фарбування автомобіля своїми руками

Найбільш проста конструкція

Робота практично будь-якого компресора заводського або саморобного заснована на однаковому принципі. У герметичній порожнині формується підвищений тиск, яке вище атмосферного, а потім його направлено і дозовано використовують.

Для нагнітання застосовують механічний або ручний спосіб. У другому випадку виходить економія на електроенергії, а також незалежність від наявності поблизу робочої зони точок подачі електроенергії. У разі автоматичної подачі повітря в робочий балон потрібно контролювати наявність масла для повітряного компресора.

компресор, фарбування, автомобіля, своїми

Перед тим як самому зробити компресор для фарбування автомобіля, підготуємо інструментарій. Є спосіб, в якому робочим елементом є автомобільна камера. Для цього підберемо компоненти за списком:

 • робоча камера від легкового або вантажного автомобіля;
 • насос, який має вмонтований манометр, для нагнітання тиску;
 • додатковий сосок для камери;
 • жорстке шило;
 • ремонтний комплект для заклеювання камери.

Попередньо перевіряємо герметичність підібраною камери. Для цього її накачують і опускають у воду. Якщо будуть виявлені витоку, то обов’язково позбавляємося від них.

Намічаємо на вільному місці точку, в яку передбачається монтаж другого соска. У цьому місці проробляємо шилом отвір. Штуцер необхідно вклеїти за допомогою ремкомплекта. Через нього обеспечится рівномірна подача повітря.

Вбудований в камеру початковий ніпель необхідний для підтримки робочого тиску на необхідному рівні. Працездатність установки визначається за кінцевим результатом. Коли фарба розташовується рівномірно, то це свідчить про правильній збірці і достатньому тиску в ємності. Підібрати потрібний параметр допоможе вбудований в насос манометр.

Коли працює такий саморобний компресор для фарбування автомобіля, то потрібно постаратися не допустити потрапляння всередину порожнини вологи і дрібного сміття. Це забезпечить максимальну чистоту фарбується. Також бажано не допустити появу всередині камери конденсату.

Загальний монтаж конструкції

Найбільш зручним варіантом буде розташування всіх частин на дерев’яній основі. Для монтажу використовують свердління отворів і фіксацію елементів за допомогою болтів і гайок. Також можна застосувати лист фанери, до якого легко все кріпиться саморізами. На нижню плиту або раму для більшої мобільності встановлюють рухливі на 360 колеса.

Забезпечити достатній захист від проникнення дрібної бруду або вологи допоможуть бензинові фільтри грубої очистки. Їх зазвичай монтують з боку повітрозабірника. З цього боку ставиться вхідна трубка, яка може триматися навіть без хомутів, так як в цьому місці немає високого тиску.

З вихідний боку знадобитися монтувати також захисний фільтр, який вбереже повітряний потік від попадання в нього вологи і частинок масла з компресора. В якості такого блокувальника використовують паливні фільтри. Без хомутів такий вузол не вистоїть.

У вихідну хрестовину вмонтіруем регулювальний реле, а також манометр для контролю тиску. Вільний штекер з’єднуємо з редуктором. За допомогою реле вдасться налагодити діапазон висоти тиску в ресивері.

В якості виконавчого механізму застосовується РМ5 (РДМ5). Спочатку його використовували в водопровідних системах, але так як він є двоконтактний вимикач, то підійде і в нашому випадку. Один контакт йде на з’єднання з нагнітачем, а другий на «нуль» мережі 220 В.

За допомогою перемикача підключаємо фазу мережі. Він допоможе швидко при необхідності відключити електроживлення, щоб не бігати для цього до розетки.

Як самому зробити компресор для фарбування автомобіля

Провести якісне фарбування машини в гаражних умовах можливо. Для цього знадобиться оформити зручну фарбувальну камеру, а також оснастити необхідним інструментом. Купівля дорогого устаткування багатьом автовласникам буває не по кишені, тому доводиться виготовляти компресор для фарбування автомобіля своїми руками. Ця операція обходиться істотно дешевше.

Для грамотного виготовлення даного апарату знадобиться ознайомитися з теоретичною частиною. Завдяки такій підготовці, в процесі подальшої роботи вдасться уникнути появи на поверхні, що фарбується зернистості, шагрені або частинок пилу, змішаних з фарбою.

моніторинг тиску

Зібравши всі елементи воєдино, нам знадобиться проконтролювати працездатність механізму. Для цього підключаємо апарат до електромережі, а реле виставляємо на мінімальну подачу тиску. Моніторимо показання манометра під час роботи системи.

Після перевірки реле, знадобиться виявити можливі місця втрати герметичності. Для цієї операції використовується підготовлений мильний розчин. Його роблять густим у вигляді кашки. Проблемні ділянки промазуємо розчином на працюючому компресорі. Якщо з’явиться бульбашки повітря, то закладаємо витік.

Під час можливого падіння тиску до критичних значень, можна встановити додаткову підкачування повітря з включенням компресора. Після отримання позитивних результатів в ході випробування, можна приступати до фарбування.

Задовільний тиск для роботи системи підбираємо емпіричним шляхом. Потрібно підібрати в цій ситуації настройки так, щоб все відбувалося при мінімальних значеннях спрацювання нагнітача. За допомогою такої конструкції можна проводити фарбування будь-якій поверхні.

вдосконалений компресор

При грамотній збірці і регулярного догляду за апаратом саморобний компресор здатний прослужити набагато довше заводського. З усім цим він необмежений в ремонтних запчастинах, а також може періодично вдосконалюватися і доопрацьовуватися.

Покраска автомобильным компрессором

Основою для більш прогресивної моделі є елементи старого холодильника:

 • ресивер під компресор;
 • манометр на 10 атм;
 • реле, що забезпечує контроль тиску всередині компресора;
 • перехідники з трубним різьбленням;
 • фільтр очищення бензину;
 • редуктор з захищеним від вологи і масла фільтром;
 • хрестовина водопровідна з різьбленням ¾ дюйма;
 • електродвигун для роботи компресора;
 • гідравлічні хомути на шланг;
 • напівсинтетичне масло;
 • маслостійкий шланг;
 • мідні трубки;
 • медичний шприц;
 • дерев’яна плита;
 • рідина для видалення іржі;
 • фільтр системи харчування;
 • метизні елементи;
 • меблеві колеса;
 • герметик, пакувальна стрічка;
 • невеликий напилок або пила по металу;
 • електровимикач (220 В).

Перевагою більш ранніх моделей рефрижераторів є наявність пускового реле. Також позитивом є досить потужний тиск, яке розвиває компресор. За допомогою перетворювача іржі очищаємо проблемні ділянки на корпусі і робочих елементах підготовлюваного вузла.

Бажано провести невелике обслуговування компресора, замінивши в ньому масло на напівсинтетичне. В сучасних маслах достатню кількість присадок, що забезпечують довгу роботу компресора. У його конструкції є три патрубка, один з яких герметично закритий. У двох інших буде здійснюватися циркуляція повітря. Для визначення напрямку потоку знадобиться підключити апарат до електромережі.

Запаяний патрубок приховує в півстіни масло. Відкусивши кусачками або відпилявши його кінець надфілем так, щоб стружка не потрапляла всередину порожнини, акуратно зливаємо рідину в підготовлену ємність. Цим ми визначимо необхідну кількість масла для заміни. Вливати його треба за допомогою шприца такий же обсяг, який видалили через трубку.

Після доливання заглушаємо отвір гвинтом або шурупом, обмотаним по різьбі ущільнювальної стрічкою. Тепер починається монтаж всієї конструкції на дерев’яній основі або зварений рамі з будівельного профілю. Компресори з рефрижераторів досить чутливі до положення в просторі. Для визначення його на корпусі є спеціальна стрілка. Від цього залежить правильна працездатність всього вузла.

В якості ємності для повітря підійде штатний пінний або порошковий вогнегасник. Бажано підбирати його таким, щоб порожнина була не менше 10 12 літрів. Зазвичай вони перевіряються на витримування тиску до 15 20 МПа. Для вивільнення порожнини викручуємо перехідник з запірно-пусковим пристроєм.

Якщо на поверхні виявлені ділянки з корозією, то необхідно їх усунути, запобігаючи поширенню іржі, здатне привести до наскрізним пошкоджень. Такі явища неприпустимі, так як вони сприяють розгерметизації ємності.

Всередину порожнини можна залити перетворювач іржі і добре збовтати, а потім вилити і просушити. Зовні кріпимо водопровідну хрестовину.

Бюджетний варіант компресора

Створення компресора для фарбування може бути досить економним. В основі його також можна використовувати елементи від старого холодильника, а для ємності з повітрям зазвичай застосовують будь-яку герметичну порожнину:

 • Вироблений кисневий балон. Він здатний витримувати високі параметри тиску, але володіє недоліком. великою масою.
 • Пропановий балон. Має ті ж позитивними якостями, що і кисневий.
 • Вогнегасник. Підійдуть моделі з об’ємом 10 літрів і більше, так як вони мають кращу здатність переносити високий тиск. Однак, на виході вони мають метричну різьбу.
 • Гидроаккумулятор. Порожнина має гарний обсягом з достатнім робочим тиском. Вимагає певних доопрацювань, щоб позбутися від мембрани і метричної різьби.

На наступному етапі об’єднуємо ресивер з компресором. Необхідно передбачити максимальну сумісність роз’ємів для підключення реле, здатного вимикати компресор в потрібний час. Можна також використовувати РДМ-5.

Манометр підбирається з максимальними значеннями на рівні 10 атм. Фітинги, трійники або куточки підбираємо з дюймової різьбленням. Це полегшить комплектацію і забезпечить максимальний прохід повітря по каналах. Для розміщення конструкції допускається застосування плити ДСП.

У підсумку список необхідних елементів буде в такій комплектації:

 • Підготовлений компресор;
 • Ресивер для розподілу повітряних потоків;
 • Реле тиску, підключений до мережі;
 • Манометр до 10 атм;
 • Фільтр-редуктор;
 • Клапан аварійної спрацювання;
 • Перехідні різьбові елементи;
 • Герметизуючі елементи (стрічка, паста і т.д.);
 • Електропроводка, штекери і елементи включення / вимикання;
 • Шланг, що захищає від вологи і масла;
 • Древесностружечна плита;
 • Метизні елементи, колеса, прокладки.

Якщо вас лякає кількість запчастин і складність виготовлення, завжди можна придбати недорогий компресор заводського виконання.

Монтаж ресивера в вигляді гідроакумулятора буде найбільш простим, так як він вже оснащений необхідними кронштейнами. Їх же можна використовувати для монтажу компресора зверху. Вийде дворівнева конструкція.

Як кріплення бажано застосовувати болти з гаками, пропущені через попередньо засверленние отвори. Це забезпечить більшу стійкість конструкції.

Знизити вплив вібрацій вдасться при наявності гумових / силіконових прокладок, що використовуються в якості демпфірування.

За допомогою підготовлених гнучких трубок здійснюємо з’єднання компресорного виходу і входу в ресивер. Обов’язково ставляться захисні механізми у вигляді фільтрів. Харчування подається на вимикач і реле. Конструкцію обов’язково заземлюють.

Саморобні компресори для фарбування автомобілів

Компресорні установки автолюбителі часто майструють самі. Для цього беруть компресор від автомобіля ГАЗ-66 або ЗІЛ-130, встановлюють його на станину і приєднують привід від електродвигуна. До такої установки підключають ресивер для вирівнювання потоку повітря, так як дані компресори поршневі і повітря з них виходить поштовхами. Якщо ж ресивер відсутня, то замість нього умільці прилаштовують камеру від автомобіля. Ця камера і грає роль резервуара для повітря.

Саморобні компресори можуть бути як стаціонарними, так і пересувними. Також зустрічаються установки, що працюють не з електродвигуна, а від двигуна внутрішнього згоряння, взятого від бензопили або мопеда.

Перевагами таких компресорних установок є їх дешевизна, оскільки вони збираються своїми руками і практично з підручних засобів. Недоліками таких компресорів є неможливість регулювання необхідного тиску для виконання фарбувальних робіт, оскільки в більшості випадків на саморобних установках відсутні манометри і стравлювати клапани, які регулюють тиск в ресивері. Для виконання таких робіт припадає пристосовуватися до роботи компресора. До того ж існує можливість зіпсувати фарбується, що призводить до необхідності зачищати її і знову фарбувати.

роторні компресори

У роторних компресорах використовується принцип синхронного руху назустріч один одному двох роторів. Ця конструкція дозволяє здійснювати постійну і безперебійну подачу повітря протягом тривало часу. Дані компресори, як і поршневі, можуть бути масляні і безмасляні. При використанні масляного варіанту також доведеться фільтрувати повітря від масляних часток і пропускати його через осушувач.

Перевагою роторного компресора є невелике споживання електроенергії в порівнянні з поршневий установкою, швидка настоянка компресора для конкретного виду робіт, і висока продуктивність. До того ж роторний компресор практично безшумний, в порівнянні з поршневий установкою. Але оскільки конструкція даного компресора більш складна, то вартість його значно вище.

Роторні установки дуже надійні в експлуатації, але в разі поломки ремонт буде більш дорогий і складний, в порівнянні з поршневим компресором.

поршневі компресори

На ринку можна придбати компресорну установку, як поршневу, так і роторну. У поршневому компресорі робочим елементом, що нагнітає повітря, є циліндропоршневая група, а у роторного робочим елементом є два ротори, які і нагнітають повітря. Поршневі компресори більш поширені і коштують дешевше, ніж роторні.

На вибір покупцеві можуть надати масляний і безмасляний варіанти поршневого компресора. Відрізняється масляна установка від безмасляної, тим, що в картер компресора заливається масло для змащення кривошипно-шатунного механізму.

Привід у поршневого компресора здійснюється від електродвигуна. Причому він може бути як безпосередньо, так і через ремінну передачу.

Компресори з ремінним приводом є більш надійними і простими в експлуатації. У більшості випадків такі установки роблять пересувними.

Перевагою масляного компресора над безмасляним є більш довговічна робота за рахунок мастила. Недоліком же олійною компресорної установки можна вважати те, що в повітря, який він нагнітає, потрапляють частинки масла. Тому до компресора потрібно додатково підключати фільтруючий елемент і осушувач повітря, оскільки частинки масла будуть негативно впливати на якість фарбування автомобіля. У безмасляної установці, оскільки масла немає, то і використання додаткових елементів не буде потрібно.

Мощный компрессор из автонасоса своими руками.

Перевагами поршневих компресорних установок є їх простота експлуатації і легкість ремонту, оскільки складних механізмів в них немає. Тому ремонт проводиться в найкоротші терміни і практично без переривання фарбувальних робіт.

Який потрібен компресор для фарбування автомобіля?

Однією з найдорожчих робіт по відновленню автомобільного кузова є його фарбування. Тому, щоб трохи зекономити, автолюбителі часто вважають за краще фарбувати своє авто самостійно. Для виконання даних робіт знадобиться компресор для фарбування автомобіля, набір шлангів і краскопульт.

Якщо з краскопультом все зрозуміло, то з компресором виникає велика кількість питань, оскільки для нанесення лакофарбового покриття можна використовувати різноманітні види компресорів. Це може бути саморобні або заводські, стаціонарні та пересувні, поршневі або роторні компресори, що працюють на різних джерелах живлення. Також існують варіанти, при яких нанесення фарби виконується за допомогою використання підручних засобів. Читайте докладніше про фарбування автомобіля своїми руками.

Для нанесення лакофарбового покриття можливе використання звичайного пилососа. Це, мабуть, найпростіший і примітивний спосіб нанесення фарби. Але оскільки тиск повітря, що створюється двигуном пилососа дуже низько, то використання фарбопульта не представляється можливим, оскільки для нього потрібно високий тиск. Замість фарбопульта можна використовувати пістолет для нанесення аерографії. Звичайно, пофарбувати весь автомобіль таким способом не вдасться, але підфарбувати невеликі поверхні цілком можливо. Але перед нанесенням фарби слід уважно стежити за її густотою. Густу фарбу двигун пилососа не зможе якісно розпорошувати, що призведе до появи патьоків на поверхні машини.

Ще одним простим способом виконання фарбувальних робіт є використання автомобільної камери і портативного компресора для підкачки коліс. Для цього в камеру монтують другий золотник. До одного золотника під’єднують компресор, а до іншого. краскопульт. В даному випадку камера є резервуаром для повітря, яка буде забезпечувати рівну подачу повітря до фарбопульта.

Вибір компресора для фарбування

Перед придбанням компресора необхідно враховувати кілька факторів. Перш за все, потрібно вирішити, фарбуванням автомобілів ви будете займатися професійно, або компресор купується для різних потреб.

Якщо компресор купується для професійної діяльності, то в даному випадку на ньому не варто економити. Для такої діяльності знадобитися компресор з потужним двигуном і ресивером великої місткості. Кращим варіантом буде придбання роторного компресора. Використання такого компресора забезпечить високу продуктивність праці і якісне нанесення лакофарбового покриття.

Якщо ж компресор купується для домашнього використання, то цілком підійде поршнева компресорна установка невеликої або середньої потужності з ресивером середніх розмірів. Пофарбувати весь автомобіль такою установкою буде складно і трудомістким, але цілком можливо.

Також при виборі компресора варто враховувати від якої мережі він буде працювати: 220 або 380 В. Якщо компресор купується для СТО, які займаються фарбувальними роботами, в якому є трифазна мережа 380 В, то краще купувати і відповідний компресор. Якщо ж такої косильною волосіні немає, то доведеться задовольнятися мережею 220 В.

Как сделать самодельный компрессор для покраски авто своими руками!

Збірка найпростішого компресора

Найбільш просто створити своїми руками компресор для фарбування авто на основі автомобільної камери. Даний предмет в даному випадку буде виконувати роль ресивера. Крім камери від авто, для описуваних робіт будуть потрібні: сосок від іншої камери, автомобільний насос з манометром, матеріали для робіт з гумою, набір інструментів.

Важливо знайти цілу камеру від автомобіля, так як функції ресивера в даному випадку полягають у накопиченні повітря. Роль нагнітача повітря в саморобному приладі для фарбування авто буде виконувати автомобільний насос з манометром.

Роботи починають з того, що в камері від авто вирізують отвір і вклеюють в нього сосок. Сосок з ніпелем, присутній на камері спочатку, буде служити в процесі експлуатації для нагнітання в неї повітря насосом, а вклеєний буде подавати повітря в шланг розпилювача. Після цього потрібно відрегулювати в камері тиск. Це здійснюють шляхом підбору його величини по манометру, грунтуючись на практиці, тобто розпорошуючи фарбу.

Якщо використовуваний автомобільний насос не обладнано спускним механізмом, слід трохи відкрутити від нього шланг, так як це дозволить уникнути перепадів тиску в процесі роботи.

При наявності спускного механізму тиск буде стабільним і без цього дії.

Можливі такі рекомендації, що дозволяють спростити роботи по створенню такого компресора для фарбування автомобіля своїми руками і досягти необхідного результату. Так, попередньо слід закріпити камеру, щоб уникнути її коливань при подачі повітря насосом.

Неприпустимо заповнювати її будь-якими сипучими матеріалами, так як через це канали можуть забитися, в результаті чого фарба змішається з даною речовиною. Це ж правило стосується і рідин. Тобто, можливо змішування знаходиться в камері рідини і фарби. Це призведе до того, що фарба втратить свої властивості і до того ж, буде розпорошуватися нерівномірно.

Створення компресора з ресивером

Такий саморобний компресор для фарбування автомобіля складніше, ніж розглянутий вище. Його вважають напівпрофесійним. Отже, для того, щоб зробити цей прилад аерографа для авто своїми руками, буде потрібно більший асортимент інструментів і вихідних матеріалів:

 • манометр;
 • реле тиску;
 • редуктор з масловологовідділювачі;
 • хрестовина і перехідники;
 • ніпель;
 • муфта;
 • фільтр масловологовідділювачі;
 • трубка;
 • ресивер;
 • хомути від автомобіля;
 • меблеві колеса;
 • штуцер, гайки, шайби, шурупи і шпильки;
 • тумблер;
 • автомобільне масло;
 • паливний фільтр і маслобензостойкий шланг;
 • вилка і шнур;
 • компресор від холодильника;
 • фанерні панелі (ДСП);
 • «Епоксілін»;
 • фарба;
 • герметик, стрічка ФУМ;
 • перетворювач іржі.

Добути таку велику кількість пристосувань окремо, природно, складно. Тому бажано знайти старий холодильник. він послужить джерелом деяких деталей для компресора. Так, можна використовувати циліндр з вбудованим реле. Однак попередньо потрібно зробити косметичний ремонт, тобто очистити від забруднень, а також іржі, яка присутня на багатьох елементах старих холодильників.

Бажано обробити циліндр перетворювачем іржі щоб уникнути подальшого окислення даної деталі.

До того ж потрібно враховувати, що за час експлуатації холодильника, можливо, компресор втратив герметизацію, що призвело до зміни умов його функціонування. Тому слід замінити вихідне масло аналогом для автомобіля, так як останнім переносить значно жорсткіші умови роботи.

Підійде синтетичне моторне масло для автомобілів. Для заміни масла призначена запаяна в більшості випадків трубка на боці пристрою. Спочатку потрібно надпілов її напилком, а потім відламати. При цьому потрібно вжити заходів обережності, щоб фрагменти матеріалу не потрапили всередину трубки. Масло для авто заливають шприцом в попередньо розрахованому обсязі. Після цього трубку заглушають гвинтиком відповідного діаметру з гумовою прокладкою для забезпечення герметичності.

Як ресивера можна використовувати, наприклад, корпус від вогнегасника ОП-1 обсягом 10 л, попередньо відпилявши від нього ручку. У зв’язку з тим, що компресор холодильника характеризується рясним випаровуванням масла, на вході в ресивер слід встановити фільтр масловологовідділювачі, який не допустить потрапляння в фарбу сторонніх рідин, наприклад, води або масла.

Далі потрібно висвердлити отвір для перехідника і закріпити його. Найбільш просто зробити це шляхом холодного зварювання із застосуванням «Епоксіліна». Попередньо необхідно провести ремонт дна ресивера, а саме очистити від всіх забруднень і іржі для ефективної взаємодії «Епоксіліна» з робочою поверхнею і щоб уникнути забруднення фарби в процесі подальшої експлуатації. Очищення здійснюють шляхом шліфування наждачним папером круговими рухами дна вогнегасника до досягнення металевого блиску. Після цього перехідник фіксують з лицьового боку гайкою і залишають на деякий час (точні терміни вказані в інструкції) на висихання «Епоксіліна».

Підстава для компресора для фарбування автомобіля можна створити з трьох дерев’яних дощок або фанери розміром 30 х 30. Для підвищення мобільності пристрою можна оснастити підставу меблевими колесами.

Щоб закріпити пристрій, в основі потрібно висвердлити отвори під нього і шпильки. Останні фіксують гайками та шайбами.

На впускний отвір слід надіти автомобільний фільтр з паперової серцевиною, так як це дозволить уникнути попадання всередину нього забруднень.

Для підвищення зручності експлуатації слід оснастити компресор для фарбування автомобіля реле тиску (наприклад, РДМ5 або РМ5), яке буде відключати його після досягнення максимального значення тиску і включати при падінні даної величини до мінімуму. Максимальне і мінімальне значення тиску можна налаштувати самостійно пружинами реле. Реле має 2 контакту, призначені для підключення до мережі. Один з них потрібно використовувати за призначенням, а інший. підключити до компресора.

До того ж бажано оснастити компресор тумблером загального відключення, який дозволить знеструмлювати всю установку відразу. Його встановлюють на розрив між мережею та реле тиску.

Далі можна пофарбувати ресивер і почати остаточну збірку. На фільтр-масловологовідділювачі потрібно накрутити гайку зі штуцером. На останній надягають один з кінців армованого, маслостойкостью шланга. Другий кінець надягають на трубку компресора. З’єднання слід затиснути хомутами, а нарізні сполучення ущільнити фум-стрічкою. Фільтр потрібно прикрутити до дна ресивера і обробити силіконове з’єднання герметиком. Далі прикручують чавунну кришку з попередньо обробленої герметиком різьбленням, підклавши під неї гумову прокладку. На кришку прикручують трубку з різьбленням в чверть дюйма, а на неї. хрестовину. Для щільної фіксації ресивера на підставі його слід притиснути фанерною кришкою з попередньо проробленим отвором під нього.

Зліва від хрестовини прикручують реле, праворуч. редуктор з фільтром, зверху. манометр. На завершення робіт приєднують дроти до реле.

Останнім кроком підготовки приладу для фарбування авто до роботи є його настройка і випробування. Такий компресор для фарбування автомобіля значно складніше налаштувати своїми руками, ніж розглянутий вище, однак фарбувати і робити ремонт з ним простіше. Більш того, даний прилад аерографа може бути використаний не тільки для фарбування, але і для інших цілей, тобто є універсальним.

Потужна економія: збираємо компресор для фарбування авто самостійно

Компресор відноситься до інструментів, необхідним для обслуговування автомобіля своїми руками. Більш того, він має велику сферу застосування, тобто з використанням цього пристрою можна отримувати різні операції з обслуговування авто, такі як фарбування, підкачка шин, забезпечення повітрям пневмоинструментов, ремонт. У даній статті розглянуто, як створити компресори своїми руками для фарбування авто.

принцип функціонування

Компресори за принципом устрою поділяють на кілька типів. Далі розглянуто загальний принцип роботи даних приладів. Він полягає в тому, що повітря, що нагнітається двигуном, надходить в ємність, де він накопичується, досягаючи підвищеного тиску. При досягненні надмірно високого тиску надлишки повітря відводяться з ємності через спускний клапан.

Тобто компресори функціонують на основі підтримки тиску на постійному рівні. Особливо важливо сталість тиску для пристроїв, призначених для фарбування. У будь-якому випадку тиск повітря вважають основним параметром такого приладу, тому технологія створення автомобільного компресора і вибір матеріалів для нього визначають на основі необхідної величини тиску.

доцільність

З огляду на, скільки коштують фірмові компресори, створення такого інструменту аерографа своїми руками виявляється вельми вигідним. Завдяки цьому можна забезпечити обслуговування та ремонт автомобіля, не несучи великі витрати. До того ж саморобні компресори вигідніше і з точки зору обслуговування. Так, якщо фірмові пристрої потрібно відносити на ремонт в сервісний центр, ремонт саморобних компресорів легко здійснити своїми руками. До того ж, оскільки всі їх компоненти легкодоступні, ремонт проводиться в короткі терміни і не вимагає великих витрат. Більш того, зважаючи на простоту конструкції, саморобні компресори вельми надійні, отже, ремонт буде потрібно проводити не часто.