Opel Astra не заводиться, не крутит стартер

Несправності в електричних ланцюгах

Opel Astra дизель запросто може не заводиться з-за несправностей в електричних ланцюгах. Все, що зможе зробити звичайний автолюбитель в даній ситуації. перевірити запобіжники в салоні і моторному відсіку. Для проведення діагностики самих електричних ланцюгів необхідний слабкострумовий мультиметр і електричні схеми на автомобіль від заводу-виробника.

Чи не заводиться Opel Astra

Викликати евакуатор або буксирувати машину, коли вона заглохла в дорозі, зазвичай занадто накладно. Провести діагностику в дорозі без наявності спеціального обладнання не вийде. До того ж, в більшості випадків причини того, що Opel Astra не заводиться, криються не у відмові електроніки.

Причини повної відсутності реакції силового агрегату на спроби його запуску можуть бути самими різними. Для початку слід визначитися з першоджерелом цієї проблеми, після чого можна буде з’ясовувати, що можна зробити далі.

Чи не заводиться дизельна Astra

Навіть спорожнілий паливний бак на дизельної Opel Astra може привести до появи серйозних проблем. Випадкове потрапляння повітря в паливну систему може зробити запуск силової установки взагалі неможливим, навіть після повної заправки.

стартер крутить

Це може відбуватися через іммобілайзера, який часто «не бачить» ключа, про що відразу сигналізує миготливий «чек». Основні причини. сіла батарейка або перешкоди, які зовсім не рідкість у великих містах. Батарейку, звичайно, необхідно буде замінити, а зв’язок з іммобілайзером відновити.

Далі, якщо стартер крутить, але мотор не подає жодних ознак, слід заміряти тиск в системі уприскування. Зрозуміло, що для цього потрібно спецобладнання, хоча сама наявність тиску встановити все-таки можна. Відвернувши ковпачок клапана на паливній рампі, можна натиснути викруткою на ніпель, і, якщо тиск є, то бензин сильно бризне.

Якщо бензин не бризнув, а лише повільно став витікати, то тиск може бути відсутнім через що вийшов з ладу регулятора тиску або несправного бензонасоса.

Після, якщо машина не завелася, можна спробувати перевірити свічки запалювання і наявність іскри. В даному випадку варто діяти гранично обережно і тільки в діелектричних рукавичках або за допомогою щипців з ізольованими ручками! Якщо щось випадково впаде на масу, корпус або відкриту ділянку тіла. можливе ураження електричним струмом!

Падіння компресії в циліндрах до критично низького рівня також може вплинути на запуск, але для початку треба перевірити в’язкість моторного масла. Якщо в нього потрапили ОЖ або бензин, то швидше за все доведеться готуватися до проведення серйозних ремонтних заходів.

Самий неприємний діагноз. якщо стартер працює, запалювання і харчування є, а машина, тим не менш, не заводиться. висока ймовірність обриву приводу ГРМ. Якщо з приводом все в порядку, то можна спробувати перевірити установку міток.

Стартер не крутить

Якщо стартер не крутить, то слід дізнатися, чи є в електромережі струм. Якщо після повороту ключа жодна з ламп на приладовій панелі не загорілася, то тут все просто. електрики немає. Наявність струму на АКБ можна перевірити за допомогою звичайного тестера. Якщо акумуляторна батарея розряджена, то її необхідно замінити на справну. Після, при робочої батареї, слід перевірити надійність підключення до неї клем.

До речі, якщо акумулятор вже «дихає на ладан», то під час численних зупинок при русі в місті, краще взагалі не глушити Z18XER. Ніщо так не розряджає батарею, як часте крутіння стартером.

Далі треба перевірити запобіжники. Їх розташування на різних комплектаціях Opel: Astra H, Astra J, Astra G Astra Ф; з моторами 1.3, 1.4, 1.6, 1.7 і 1.8 літра; версіях GTC або OPC; з коробками автомат чи механіка. може відрізнятися. Починати краще з запобіжників, розташованих під капотом.

Якщо на машину встановлена ​​протиугінна система з можливістю блокування ДВС, саме вона може виявитися причиною всіх бід.

Наступне, що необхідно оглянути. контактну групу замка запалювання. Зазвичай, до неї можна дістатися після зняття кожуха рульової колонки. Взагалі, при повороті ключа не повинно бути ніяких сумнівних звуків. Замок запалювання. це не найдорожча деталь і, якщо всередині нього щось хрумтить, то кращим рішенням буде зробити заміну деталі.

 • Якщо струм є, але під капотом тихо, винуватцем цього може бути стартер. Обстежити його в дорозі досить проблематично. Найчастіше в стартері дає збої реле. Буває, що постукування по корпусу реле виявляється досить, щоб стартер спрацював.
 • Якщо реле клацає, але стартер і раніше не крутить, можливо в системі недостатньо напруги або вийшло з ладу реле. За допомогою підручних засобів в даному випадку навряд чи вийде щось зробити, необхідна навантажувальна вилка або справний акумулятор.

Ні на холодну, ні на гарячу

Причини цього насамперед варто шукати в паливній системі. Для початку треба оглянути свічки запалювання. Далі. перевірити тиск в рампі і провести діагностику форсунок. Для цього знадобиться спецобладнання. Свічки запалювання, не відповідають по калильному числу специфікаціям мотора, є частою причиною перебоїв в роботі ДВС, встановлених в Opel Astra.

 • Є і ще кілька підступних поломок, після появи яких двигун глухне або його холодний запуск може бути серйозно ускладнений. Якщо замість бензину або солярки довгий час використовується газ, то це погано. ГБЦ отримує непоправні пошкодження.
 • І останнє (це стосується не тільки акумуляторної батареї, а й усього електричного обладнання в цілому). все клеми і контакти завжди повинні бути чистими і щільно фіксуватися до місць свого призначення.

Opel Astra H не заводится, реле щелкает, стартер не крутит, мигает чек Изоляция проводов

Проблеми, характерні для дизельних Astra

На цьому можна і зупинитися. Досвідчені автовласники напевно звернули увагу на поверховість перерахованих вище рад. Головним чином це зроблено для того, щоб не провокувати читачів на проведення самостійного лікування їх машин, так як до добра це зазвичай не призводить.

Відмова електронних компонентів, що приводить до того, що не заводиться Opel Astra Н дизель

В цьому випадку для виявлення причин, за якими не заводиться зовсім або погано заводиться Opel Astra дизель необхідне спеціальне обладнання, що дозволяє вважати діагностичні коди. Як і на бензинових версіях, на машинах з дизельними двигунами система діагностики не дозволяє підручними засобами ознайомитися з діагностичними кодами. Самі коди, так само, як і електричні схеми, відрізняються в залежності від комплектації та року випуску.

Заведи свою машину або чому не заводиться Opel Astra H

Чи не заводиться Opel Astra Н? Спробуємо з’ясувати і, по можливості, усунути причину. Це особливо актуально, якщо неприємність сталася далеко від станцій технічного обслуговування.

Тягти машину на буксирі або викликати евакуатор, якщо доведеться подолати шлях в десятки, а тим більше сотні кілометрів, погана ідея. Провести діагностику і вважати коди несправностей не вийде. Електроніка Opel Astra H не надає такої можливості. До того ж, в більшості випадків автомобіль раптово перестає заводитися з причин більш тривіальним, ніж несправність складних датчиків або відмова електроніки. Ось з ними і спробуємо розібратися.

Ситуація може виглядати наступним чином:

Несправності в електричних ланцюгах

Чи не заводиться Opel Astra Н дизель і з цієї причини. Пошук таких несправностей. справа непроста. Все, що може зробити звичайний автомобіліст, це перевірити запобіжники. Не тільки ті, що розташовуються в салоні, але і розміщені в мотоотсеке.

Ті, хто вміє читати електричні схеми, може озброїтися слабкострумових мультиметром і обстежити електричні ланцюги автомобіля. Але для цього йому потрібні електричні схеми саме на його модель автомобіля. Розташування компонентів на Opel Astra H різних років випуску з моторами об’ємом 1.3, 1.7 і 1.9 літра має істотні відмінності.

Машина погано заводиться на холодну або на гарячу

Якщо Opel Astra Н не заводиться на холодну або на гарячу, причину цих бід насамперед доведеться шукати в системі уприскування і подачі палива. Виявити проблему не дуже складно.

opel, astra, заводить, крутить, стартер

Коли винна електроніка в тому, що не заводиться Opel Astra Н

Несправності керуючої електроніки. очевидна причина проблем з запуском. Однак, відсутність системи самодіагностики на машинах Opel Astra H робить їх пошук підручними засобами неможливим. Тому, якщо не заводиться Opel Astra Н, щоб виявити несправний датчик або некоректно працюючу деталь, доведеться вирушати в майстерню, яка має необхідним діагностичним обладнанням. Щоб машина змогла дістатися до майстерні своїм ходом, в більшості випадків електроніка в разі поломки переходить на роботу по запасній програмі. Так що, якщо на панелі загорілася лампочка check engine, машина без видимих ​​причин втратила динаміку або підвищився витрата палива. вирушайте на діагностику, не варто довго чекати. Або купіть необхідне обладнання і проведіть діагностику самі, щоб напевно дізнатися, чому виникла проблема з вашої Opel Astra Н!

Обов’язково подивіться:

Будемо послідовні, і розглянемо кожну ситуацію, коли не заводиться Opel Astra Н, окремо, з’ясуємо, чому і що з цим можна зробити.

Коротенько про причини

У проблематиці питання актуальною причиною виступає розряджена батарея. Непрацююча АКБ безпосередньо пов’язана з дефектом маховика. Перед проведенням діагностичних процедур в вузлі треба перевірити стан акумуляторної конструкції. Висока ймовірність термінової підзарядки або покупці нової.

Другим фактором, що впливає на роботу системи силового агрегату, служить несправність сигналізації. Переймаючись питанням, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, причини можна виявити в блокуванні стартерной ланцюга. Це виникає при параметрах напруги в 10 В або нижче даної позначки. Важливо тримати під контролем ступінь заряду батареї, періодично її заряджати. Припустимо, з приладом порядок, що тоді?

рекомендації автомеханіків

Часто в пошуках відповідей на болючу тему про те, чому “Opel Astra” не заводиться, стартер не крутить, усунення проблеми зводиться до перевірки в’язкості масла в двигуні. Зниження його рівня веде до падіння компресорів. Велика ймовірність необхідності заміни мастила. Падіння компресії в циліндрах викликає відмова роботи гидрокомпенсаторов, що відповідають за регуляцію зазорів клапанів. Чому взагалі це відбувається? Низька якість продукту. ще не особливий привід переживати. Помінявши масло, змінивши масляний фільтр, проблему можна вирішити без звернення до автомайстерні для дорогої налагодження.

Інша справа. потрапляння в масло охолоджуючої рідини і бензину. Піде вимушена перевірка цього вузла з майбутнім вибором методики виправлення.

Чи не заводиться дизельна Astra

Навіть спорожнілий паливний бак на дизельної Opel Astra може привести до появи серйозних проблем. Випадкове потрапляння повітря в паливну систему може зробити запуск силової установки взагалі неможливим, навіть після повної заправки.

Моторний відсік Opel Astra G DIESEL POWER 2.0

Як виглядає ситуація на практиці?

Зробити висновок про наявність проблем, коли «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутиться, можна за кількома характерних факторів:

 • Авто не реагує на дії господаря.
 • Спостерігається поганий запуск «на холодну».
 • «На гарячу» виникає аналогічна реакція.

Слід докладніше розібратися в проблематиці, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, і знайти спосіб це виправити.

стартер крутить

Це може відбуватися через іммобілайзера, який часто «не бачить» ключа, про що відразу сигналізує миготливий «чек». Основні причини. сіла батарейка або перешкоди, які зовсім не рідкість у великих містах. Батарейку, звичайно, необхідно буде замінити, а зв’язок з іммобілайзером відновити.

Далі, якщо стартер крутить, але мотор не подає жодних ознак, слід заміряти тиск в системі уприскування. Зрозуміло, що для цього потрібно спецобладнання, хоча сама наявність тиску встановити все-таки можна. Відвернувши ковпачок клапана на паливній рампі, можна натиснути викруткою на ніпель, і, якщо тиск є, то бензин сильно бризне.

Якщо бензин не бризнув, а лише повільно став витікати, то тиск може бути відсутнім через що вийшов з ладу регулятора тиску або несправного бензонасоса.

Після, якщо машина не завелася, можна спробувати перевірити свічки запалювання і наявність іскри. В даному випадку варто діяти гранично обережно і тільки в діелектричних рукавичках або за допомогою щипців з ізольованими ручками! Якщо щось випадково впаде на масу, корпус або відкриту ділянку тіла. можливе ураження електричним струмом!

Падіння компресії в циліндрах до критично низького рівня також може вплинути на запуск, але для початку треба перевірити в’язкість моторного масла. Якщо в нього потрапили ОЖ або бензин, то швидше за все доведеться готуватися до проведення серйозних ремонтних заходів.

Самий неприємний діагноз. якщо стартер працює, запалювання і харчування є, а машина, тим не менш, не заводиться. висока ймовірність обриву приводу ГРМ. Якщо з приводом все в порядку, то можна спробувати перевірити установку міток.

Коли винна електроніка в тому, що не заводиться Opel Astra Н

Несправності керуючої електроніки. очевидна причина проблем з запуском. Однак, відсутність системи самодіагностики на машинах Opel Astra H робить їх пошук підручними засобами неможливим. Тому, якщо не заводиться Opel Astra Н, щоб виявити несправний датчик або некоректно працюючу деталь, доведеться вирушати в майстерню, яка має необхідним діагностичним обладнанням. Щоб машина змогла дістатися до майстерні своїм ходом, в більшості випадків електроніка в разі поломки переходить на роботу по запасній програмі. Так що, якщо на панелі загорілася лампочка check engine, машина без видимих ​​причин втратила динаміку або підвищився витрата палива. вирушайте на діагностику, не варто довго чекати. Або купіть необхідне обладнання і проведіть діагностику самі, щоб напевно дізнатися, чому виникла проблема з вашої Opel Astra Н!

Чи не заводиться Opel Astra: причини, як виправити

Чи не заводиться Opel Astra Н? Спробуємо з’ясувати і, по можливості, усунути причину. Це особливо актуально, якщо неприємність сталася далеко від станцій технічного обслуговування.

Жахлива реальність

Іноді автомобіліст стикається з тим, що «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить. Як чинити в такій ситуації? Деякі починають панікувати, і для цього є підстави. Буксирувати або користуватися евакуатором. ідея не дуже вигідна за умови знаходження машини далеко від сервісних центрів. Продіагностувати «ластівку» і зробити розкодування помилок, перебуваючи за сотні кілометрів від міста, нереально: електронні механізми не дають такої можливості. У більшості випадків причини такої поведінки виявляються куди серйозніше.

Як виглядає ситуація на практиці?

Зробити висновок про наявність проблем, коли «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутиться, можна за кількома характерних факторів:

 • Авто не реагує на дії господаря.
 • Спостерігається поганий запуск «на холодну».
 • «На гарячу» виникає аналогічна реакція.

Астра Н не заводиться щёлкает стартер

Слід докладніше розібратися в проблематиці, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, і знайти спосіб це виправити.

не заводиться Астрочка крутить стартер але не схоплює помогите советом що.

всім прівет.не заводиться астрочка.крутіт стартер але не схвативает.помогіте радою що робити ?

  chilly February 12, 2012 17:21

стандартно.смотреть свічки, якщо залило міняти, дивитися іскру, чи надходить паливо, клацає чи реле б / насоса і далі. як зробиш по пунктам. отпишись. будемо думати далі

  prosopopoeia5504 February 12, 2012 17:34

свічки поміняв іскра є, топ. насос дзижчить, свічки заливає.

  prosopopoeia5504 February 12, 2012 18:06

Брат смикав той же еффект.посоветовалі звернеться в Бікар.

  prosopopoeia5504 February 12, 2012 22:07

opel, astra, заводить, крутить, стартер

  prosopopoeia5504 February 12, 2012 22:41

дзвонив в Бікар діагностика движка 2.500. робота по електриці 980 годину.

  prosopopoeia5504 February 13, 2012 18:39

спасибі позвоню.А як вступити в Астро клуб.

я реально користувався один раз від ф-Opel і пару раз шарки. нікого хвалити не буду)

  prosopopoeia5504 February 13, 2012 22:29

сто Невський. це хде?)) на большевіков.а шарки це в Шушарах чтоли? а як ціни в ф Opel?

opel, astra, заводить, крутить, стартер

Пропал стартер на Опель Астра устраняем!!! Missing starter on Opel Astra we eliminate

  prosopopoeia5504 February 14 березня 2012 18:36

ясно.спс. скільки приблизно коштує кап. ремонт движка? так для загального розвитку.

x14xe? на кадет форумі 8ки клапаннік 1,3 проскакувала сума близько 30к. не беруся стверджувати про вірність. є підозри? і потім капиталка буває різна. замінити кільця, ковпачки, притертися клапана, познач вкладиші. одно.а точити блок, шілофать голову та ін інше

  prosopopoeia5504 February 14 березня 2012 22:45

просто у мене масло жере літрами як бензин (((

ну звичайно все з’ясується при вскритіі.но по простому так можна замінити ковпачки, так кільця. принаймні на Кадетові у мене так прокатали.

да тут подумав. а може варто змиритися з масложор?

«Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки

Модний, стильний автомобіль німецького автопрому припав до душі споживачам. Проблеми трапляються з будь-якою технікою, і треба бути просто до цього готовим. Одна з найчастіше обговорюваних на форумах проблем у «Опеля Astra». не заводиться, стартер не крутить.

Жахлива реальність

Іноді автомобіліст стикається з тим, що «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить. Як чинити в такій ситуації? Деякі починають панікувати, і для цього є підстави. Буксирувати або користуватися евакуатором. ідея не дуже вигідна за умови знаходження машини далеко від сервісних центрів. Продіагностувати «ластівку» і зробити розкодування помилок, перебуваючи за сотні кілометрів від міста, нереально: електронні механізми не дають такої можливості. У більшості випадків причини такої поведінки виявляються куди серйозніше.

Чи не заводиться Opel Astra: причини, як виправити

Ніщо так не розряджає батарею, як часте крутіння стартером. Далі треба перевірити запобіжники. Їх розташування на різних комплектаціях Opel: Opel astra клацає не заводиться краще з запобіжників, розташованих під капотом.

Якщо на машину встановлена ​​протиугінна система з можливістю блокування ДВС, саме вона може виявитися причиною всіх бід. Наступне, що необхідно оглянути. контактну групу замка запалювання. Зазвичай, до неї можна дістатися після зняття кожуха рульової колонки.

Взагалі, при повороті ключа не повинно бути ніяких сумнівних звуків. Замок запалювання. це не найдорожча деталь і, якщо всередині нього щось хрумтить, то кращим рішенням буде зробити заміну деталі.

Якщо струм є, але під капотом тихо, винуватцем цього може бути стартер. Обстежити його в дорозі Opel astra клацає не заводиться проблематично. Найчастіше в стартері дає збої реле. Буває, що постукування по корпусу реле виявляється досить, щоб стартер спрацював. Якщо реле клацає, але стартер і раніше не крутить, можливо в системі недостатньо напруги або вийшло з ладу реле.

За допомогою підручних засобів в даному випадку навряд чи вийде щось зробити, необхідна навантажувальна вилка або справний акумулятор. Основні причини. сіла батарейка або перешкоди, які зовсім не рідкість у великих Opel astra клацає не заводиться. Батарейку, звичайно, необхідно буде замінити, а зв’язок з іммобілайзером відновити. Далі, якщо стартер крутить, але мотор не подає жодних ознак, слід заміряти тиск в системі уприскування.

Зрозуміло, що для цього потрібно спецобладнання, хоча саме Opel astra клацає не заводиться тиску встановити все-таки. Відвернувши ковпачок клапана на паливній рампі, можна натиснути викруткою на ніпель, і, якщо тиск є, то бензин сильно бризне. Стартер на Opel Astra Якщо бензин не бризнув, а лише повільно став витікати, то тиск може бути відсутнім через що вийшов з ладу регулятора тиску або несправного бензонасоса.

Після, якщо машина не завелася, можна спробувати перевірити свічки запалювання і наявність іскри. В даному випадку варто діяти гранично обережно і тільки в діелектричних рукавичках або за допомогою щипців з ізольованими ручками!

Якщо щось випадково впаде на масу, корпус або відкриту ділянку тіла. можливе ураження електричним струмом!

Коротенько про причини

У проблематиці питання актуальною причиною виступає розряджена батарея. Непрацююча АКБ безпосередньо пов’язана з дефектом маховика. Перед проведенням діагностичних процедур в вузлі треба перевірити стан акумуляторної конструкції. Висока ймовірність термінової підзарядки або покупці нової.

Другим фактором, що впливає на роботу системи силового агрегату, служить несправність сигналізації. Переймаючись питанням, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, причини можна виявити в блокуванні стартерной ланцюга. Це виникає при параметрах напруги в 10 В або нижче даної позначки. Важливо тримати під контролем ступінь заряду батареї, періодично її заряджати. Припустимо, з приладом порядок, що тоді?

Як виглядає ситуація на практиці?

Зробити висновок про наявність проблем, коли «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутиться, можна за кількома характерних факторів:

Слід докладніше розібратися в проблематиці, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, і знайти спосіб це виправити.

Жахлива реальність

Іноді автомобіліст стикається з тим, що «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить. Як чинити в такій ситуації? Деякі починають панікувати, і для цього є підстави. Буксирувати або користуватися евакуатором. ідея не дуже вигідна за умови знаходження машини далеко від сервісних центрів. Продіагностувати «ластівку» і зробити розкодування помилок, перебуваючи за сотні кілометрів від міста, нереально: електронні механізми не дають такої можливості. У більшості випадків причини такої поведінки виявляються куди серйозніше.

Машина відмовляється стартувати

При відсутності неполадок з АКБ, якщо «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, причини несправності доведеться шукати в іншому. Двигун перестав функціонувати, як тут бути? Автомеханіки дають слушні поради в такому випадку:

 • Треба проконтролювати наявність електроструму в бортовій мережі. З’ясувати легко: повернути ключ в гнізді запалювання і поглянути на індикаторні стрілки. При відсутності їх «ознак життя» струму немає. У справу діагностики вступає мультиметр, перевіряючи, чи є струм в акумуляторі. Без вимірювача можна використовувати лампу-перенесення, синхронізуючи її з акумуляторними контактами.
 • Не виявивши поломок в даному сегменті, пошуки причини, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить (вирішення проблеми знайти не так-то просто), продовжаться. Можна перевірити під’єднання клем АКБ. При неправильному їх з’єднанні реле блокує функціонал електроланок.
 • Слід подивитися запобіжники, почавши з салонних і закінчуючи розміщеними під капотом. Перегорілі варіанти потрібно замінити. Складність полягає в різному розташуванні запобіжників на моделях автоконцерну з Німеччини: добре мати під рукою, тримати в бардачку схему.
 • Винуватицею бід може виступати нештатна противоугонка. Підказати способи виходу з положення зможуть лише фахівці, які займалися її монтажем. Краще рішення. спробувати її відключити.
 • Барахлить група замка запалювання. Знявши кожух рульової колонки, водієві легко дістатися до цієї конструкції. Найчастіше фіксація її заснована на парі гвинтів укупі зі штифтом. Тут головне. простежити за клеммовие роз’ємом: важлива щільність його кріплення. Хрускіт, клацання скажуть про «недугах» системи. Скориставшись електросхемою, автомобілісту простіше знайти оптимальне рішення, так що вона завжди повинна лежати в бардачку.
 • Струм є, лампочки показують справність, але капот мовчить. Причиною того, чому «Opel Astra» не заводиться, стартер не крутить, стає ненадійна фіксація проводів стартера з огляду на відмову діяльності електромагніту. Спочатку відбуваються збої в його роботі, чується ледве вловимий стукіт. Тягнути з обслуговуванням цього апарату ніяк не можна. Клацання втягує реле, при цьому стартер не обертається, говорить про дефіцит напруги в електромережі транспорту, несправності реле. Показник напруги самостійно перевірити неможливо, оскільки потрібно навантажувальна вилка. Альтернативним виходом може стати робочий акумулятор. Це допоможе остаточно відвести підозри або переконатися в неполадку.

рекомендації автомеханіків

Часто в пошуках відповідей на болючу тему про те, чому “Opel Astra” не заводиться, стартер не крутить, усунення проблеми зводиться до перевірки в’язкості масла в двигуні. Зниження його рівня веде до падіння компресорів. Велика ймовірність необхідності заміни мастила. Падіння компресії в циліндрах викликає відмова роботи гидрокомпенсаторов, що відповідають за регуляцію зазорів клапанів. Чому взагалі це відбувається? Низька якість продукту. ще не особливий привід переживати. Помінявши масло, змінивши масляний фільтр, проблему можна вирішити без звернення до автомайстерні для дорогої налагодження.

Інша справа. потрапляння в масло охолоджуючої рідини і бензину. Піде вимушена перевірка цього вузла з майбутнім вибором методики виправлення.

“Opel Astra” не заводиться, стартер не крутить. Причини виникнення несправності і способи усунення неполадки

Модний, стильний автомобіль німецького автопрому припав до душі споживачам. Проблеми трапляються з будь-якою технікою, і треба бути просто до цього готовим. Одна з найчастіше обговорюваних на форумах проблем у «Опеля Astra». не заводиться, стартер не крутить.

Про методику аварійного запуску

Зламаний автостартер не надто серйозний мотив до паніки. У терміновому порядку не забороняється провести запуск мотора «навпростець». Яким чином це виглядає на Lada 110?

 • Чи включається нейтральна передача. Автомашина ставиться на ручник.
 • Треба включити запалювання, відкрити капотноє простір.
 • Буде потрібно видалити повітряний фільтр.
 • Від’єднується фішка контактної групи.
 • Викруткою, шматочком дроту замикаються клеми маховика.

Тепер можна продовжити шлях. Ремонтні роботи стартерной системи. далеко не легкий процес. Майстри на СТО проведуть грамотну діагностику, переконавшись перед розбиранням в проблемі. Вони визначать за кількома ознаками: муфта приводу уздовж вала погано обертається, провертається шестерня приводу проти напрямку якірного обертання. Робоча тягове реле видає клацання, і приводний муфта здійснює рух вперед. В іншому випадку знадобиться заміна елемента. За допомогою професіоналізму та майстерності сервісменов швидко вирішиться завдання з ремонту.