Який акумулятор на Kia Sorento дизель

Оригінальні батареї Sorento

При появі проблем з батареєю Kia Sorento водії цікавляться, який акумулятор встановлений, і як його обслуговувати. У штатних свинцево-кислотних АКБ закритий (герметичний) тип конструкції, тому їх не потрібно обслуговувати.

який, акумулятор, sorento, дизель

Solite CMF-68L. оригінал! (Бензин)

 • Бензинові модифікації Kia Sorento з силовими 2,4-літровими установками G4KE і G4JS, G6DB об’ємом 3,3л, а також 3,5-літровим G6CU комплектуються обратнополярним 12-вольтним акумулятором Solite CMF-68L ємністю 68 А ∙ год. Струм холодного пуску дорівнює 600 А (ССА). Розмір відповідає параметрам 260х165х203 мм.
 • Для примірників з дизельними двигунами D4HA (2.0 л), D4HB (2,2 л) і D4CB (2,5 л) використовується батарея Solite CMF-90L з ємністю 90 А ∙ год і струмом холодного пуску 720 А (CCA). Напруга установки. 12 В. На 2-х і 2,2-літрових моделях до 2013 року включно встановлювалися батареї з зворотною полярністю, наступні екземпляри прямополярние.

Solite CMF-90L. оригінал! (Дизель)

Модифікації Kia Sorento, що працюють на силовій установці D4CB з об’ємом 2,5 л, обладнані АКБ зі зворотним типом полярності. Габарити приладу. 302х172х220 мм.

Ще один важливий параметр

При виборі батареї для Kia Sorento рекомендується враховувати дату виробництва. Ця необхідність пояснюється тим, що хімічна реакція активується відразу після заливки електроліту. У цей момент АКБ починає «старіти», втрачаючи свої функціональні властивості.

При покупці перевагу краще віддавати накопичувачів, випущеним не пізніш ніж півроку тому.

Міняти прилад краще восени, щоб в зимовий сезон він був свіжим.

Характеристики АКБ Kia ​​Sorento

Розмір штатних акумуляторів Kia Sorento не перевищує 302х172х220мм (ДхШхВ), однак при заміні можна встановити прилади з максимальними параметрами 305х175х225.

Список відповідних для Kia Sorento акумуляторів

На випадок, якщо ви не знаєте, який акумулятор точно підійде для Kia Sorento, пропонуємо перелік сумісних з моделлю автомобіля накопичувачів:

American 34R770

 • American 34R770 корейського виробництва з розмірами 260x173x205 мм, ємністю 90 А ∙ год і пусковим струмом 770 А;
 • Корейська АКБ American 95D26L (261x173x225) розрахована на 85 А ∙ год. Пусковий струм. 730 Ампер;
 • Виготовлений в Кореї 95-амперчасний Solite Silver105D26L (260x175x200) з пусковим струмом 710 А;
 • Німецькі батареї Moll MG Standard Asia з розміром 250x170x220;
 • 70-ти і 75-амперчасние Tab Polar S виробництва Словенії з пусковим струмом 700 і 740 Ампер відповідно. Розмір корпусу пристрою. 269x173x218;
 • Словенські акумулятори Topla Asia Top 70L зі струмом холодного пуску 700 А;
 • Moratti Asia 75R з ємністю 75 А ∙ год;
 • Корейська Medalist 80D26L з номінальною ємністю 75 А ∙ год;
 • Delkor 95D26L і Delkor 34R-770, випущені в Кореї;
 • 90 і 80-амперчасние CENE;
 • VARTA Blue Dynamic 570413063;
 • Bosch S4.

VARTA Blue Dynamic 570413063

При виборі підходящої для заміни моделі також враховуйте термін дії гарантії. Акумуляторами брендів VARTA і Bosch багато водіїв незадоволені. Пристрої Moll і CENE дорогі. краще звернути увагу на стартові екземпляри батарей з AGM-технологією.

Моделі Delkor 95D26L і Medalist не доставляють проблем власникам, єдиний їхній недолік. невисокі значення пускового струму.

Зроблені в Китаї АКБ Medalist взагалі не варто розглядати.

Акумулятори Solite, Delkor 34R-770 і American 34L770 високоемкостних.

Акумуляторні батареї брендів Tab Polar, Topla Asia, Moratti Asia вважаються одними з кращих варіантів в співвідношенні ціни і якості. Крім того, у цих моделей найтриваліша гарантія.

Tab Polar S

Чому для Kia Sorento рекомендується Кальцієвий або EFB акумулятор

Обидва типи батареї підійдуть і будуть служити довго на автомобілях Kia Sorento (2021-2021), але при дотриманні умов використання. При щоденних значних пробігах оптимально підійде кальцієвий (Ca / Ca) тип акумулятора. Батареї зібрані за такою технологією не люблять постійний перезаряд, але володіють високою енергоємністю і ККД, коштують дорожче.

Тим хто їздить рідше (1-2 рази на тиждень) краще встановити свинцево-кислотний EFB-акумулятор, його і вистачить на довше і буде експлуатуватися правильніше, але коштує такий дорожче.

Що буде якщо встановити АКБ меншої ємності?

Для даної моделі Kia допустима до використання ємність знаходиться в межах від 90 до 100 Ач, установка батареї меншої ємності здатна привести до постійних перезарядити від генератора, потужність якого буде вище. В результаті акумулятор старіє швидше, ніж звичайно, в недостатній кількості забезпечуючи електроенергією бортову мережу автомобіля.

Батарея з ємністю більше граничних значень, буде навпаки періодично недозаряжаться, втрачаючи при цьому свої вигідні характеристики. За інших умов експлуатації це зайва переплата і навантаження на генератор.

Технічно на Kia Sorento підійде будь-який з 3 існуючих категорії ремонтопридатності: Обслуговуваний, малообслуговувані або не обслуговуються, обов’язкової вимоги тут немає.

Якщо експлуатувати акумулятор правильно то даний параметр на термін служби батареї не впливає, різниця тільки в ціні, той що дешевше потрібно обслуговувати, той що дорожче обслуговування не вимагає. У сучасному світі 80% водіїв встановлюють Необслуговувані акумулятори, з таким простіше.

Акумулятори з різною полярністю будуть працювати однаково, різниця лише в розташуванні клем, у одних батарей плюс справа у інших зліва. В автомобілі Kia Sorento довжина проводів влаштована так, що зручніше за все під’єднати батарею з зворотною полярністю. Якщо довжина проводів достатня, то немає ніякої різниці в розташуванні клем. полярності.

Нові акумулятори повинні правильно зберігається. Батарея випущена півроку-рік тому, після почне приходити в непридатний стан без регулярної підзарядки. Можна навіть не сподіватися, що продавці справно заряджають акумулятори з вітрини. У зв’язку з цим, максимально допустимим віком для кальцієвих і EFB батарей слід визнати 18 місяців, все що старше. вимагає перевірки.

Підробити дату випуску батареї вкрай складно, особливо якщо бренд відомий. Код виготовлення наноситься випалюванням / вдавленням на бічній або верхній пластикової частини корпусу і ніколи не розташовується на наклейках.

Як ще дізнатися який акумулятор необхідний

Коли авто придбаний недавно і є недовіра до використовуваної батареї, на рамі радіатора або біля акб блоку є інформація про вимоги до ємності і струму у вигляді наклейки.

Якщо сервісна книжка від автомобіля ще на руках, загляньте в неї і дізнайтеся який акумулятор необхідний. На офіційному сайті марки Kia, також вказуються всі параметри підходящої батареї для Sorento (2 покоління).

Какой аккумулятор выбрать?

Дрібні виробники звичайної використовують більш дешевий, вторинний свинець (переплавлений зі старих акумуляторів), з яким ресурс батареї різнитиметься помітно менше.

Клеми батареї зазвичай прикриті заводськими ковпачками, якщо їх немає, огляньте їх на відсутність подряпин.

Зверніться до продавця для вимірювання зарядки акумулятора (норма без навантаження від 12 до 12,9 вольт, з навантаженням від 9 до 11 вольт) і щільності електроліту (нормальне відхилення в межах 0,02 м3), продавець за правилами повинен знімати такі виміри перед продажем.

Періодично очищайте клеми акумулятора від оксидного шару, через недостатнє контакту акумулятор погано заповнює запас енергії. Поверхня самої батареї повинна бути завжди сухою і чистою, бруд забиває вентиляційні отвори пробок і бічних каналів збільшуючи саморазряд.

Клеми можна надовго захистити, змастивши їх безкислотній мастилом або спеціальними доступними засобами. У Liqui Moly наприклад є ось така мастило для електроконтактів:

Меняем аккумулятор на Киа Соренто (Kia Sorento) II (XM) 2.2 дизель (Varta 95Ah JR)

Рекомендації Всі покоління Kia Sorento Додатково

Який акумулятор встановлюється на Kia Sorento?

Kia Sorento являє собою сучасний середньорозмірний кросовер від корейської фірми Kia Моторс. Автомобіль був представлений на автовиставці в Чикаго в 2002 р Назва походить від італійського курортного містечка Сорренто. Автомобіль відразу став дуже популярний в своєму класі, завдяки чому в нього кілька разів модернізувався для отримання поліпшених результатів. Техніко-експлуатаційні характеристики автомобіля знаходяться на високому рівні. Тому, Kia Sorento отримав безліч нагород за безпеку і якість їжі.

За весь час випуску відбулося 2 зміни поколінь. Автомобіль випускався з 2002 року по теперішній час. Головною особливістю цього автомобіля було те, що він будувався на платформі основного конкурента: Hyundai Санта-Фе.

Kia Sorento 1 покоління являє собою рамний позашляховик. Автомобіль випускався з середини 2002 року по кінець 2009 року Транспортний засіб комплектувалося 3.5 л двигуном від фірми Hyundai, що володів потужністю 192 к.с. Трансмісія була на вибір п’ятиступінчаста механічна або 4 або п’ятиступінчаста автоматична коробка передач. Автомобіль мав значну ємність бака. 79л.

4 критерия выбора аккумулятора,как выбрать аккумулятор для новичков

У 2006 році був здійснений перший рестайлінг автомобіля. Був істотно змінений дизайн і додався ряд більш потужних двигунів. Всього виготовлено близько 900 тис. Примірників Kia Sorento 1 покоління.

У 2008 відбулося чергове оновлення автомобіля. Були внесені зміни в радіаторну решітку. Почалися продажі оновленої версії в Канаді і США. Автомобіль збирався в тому числі і в Російській Федерації на заводі ІжАвто. Після банкрутства збірка була закінчена.

Kia Sorento 2 покоління було представлено в Південній Кореї в 2009 році. Автомобіль почали продавати в Росії в кінці 2009 року. Дизайном займався німецький фахівець Петер Шрайер. Характерною особливістю автомобіля був абсолютно новий кузов несучого типу, який надавав досить площі, щоб з комфортом можна було розмістити 7 чоловік. При цьому відмовилися від рамної конструкції.

Автомобіль став набагато екологічніше. У ньому використовувався дизельний двигун, який відповідав нормам вихлопу Євро-5. Існували 3 комплектації автомобіля, різних за силовим агрегатам.

У 2013 році був проведений рестайлінг Kia Sorento другого покоління. У модернізованому транспортному засобі використовувалися більш економічні двигуни. Кросовер став більш стильним і привабливим. Система освітлення зазнала серйозних змін. Змінилася фальшрадіаторная грати, яка стала більш акуратною і виконується з хромованого пластика. Передній бампер отримав змінену геометрію і збільшений розмір прорізів повітроводів. За відомостями представників корейського автогіганта автомобіль став краще управлятися на дорозі, володіти більш комфортним інтер’єром. Крім того, автомобіль було вирішено зробити максимально безпечним.

Kia Sorento 3 покоління був показаний в Паризькому автосалоні в 2014 р Автомобіль мав 5 комплектацій. Для російського ринку автомобіль випускався в Калінінграді.

У транспортного засобу були наступні комплектації з початку 2016 р:

 • L. являє собою найбільш просту і базову модель. Потужність двигуна становить 190 к.с. Автомобіль комплектується шестиступінчастою АКПП і заднім приводом.
 • LX. наступна після L комплектація. Автомобіль є покращеною базовою комплектацією і пропонує силовий агрегат, потужністю 290 к.с. Автомобіль має передній або повний привід.
 • ЕХ є проміжний варіант. Автомобіль пересувається за рахунок потужного турбированного двигуна, потужністю 240 к.с. Є комплектація з поліпшеним салоном.
 • SX є предтоповой модифікацією автомобіля. Встановлюється силовий агрегат шестициліндровий з V-Образним розташуванням поршнів. Навігаційну систему встановлюють стандартно.
 • Limited комплектація є найбільш дорогий і високоякісною. Пропонуються шкіряні сидіння з підігрівом і вентиляцією.

Які двигуни монтувалися на Kia Sorento

З 2002 р Kia Sorento кілька разів перевипускає з новими двигунами. Тому, щоб більш коректно відобразити наявні моделі у вигляді таблиці.