Які дзеркала підходять на ВАЗ 2107

Як закріпити дзеркальний елемент

Щоб дзеркало надійно трималося на лобовому склі, необхідно діяти за таким алгоритмом:

 • Вибирається місце установки дзеркала. Воно повинно бути приклеєне в центрі скла, на однаковій відстані як від пасажира, так і від водія.
 • Лобове скло очищається від забруднень. Спочатку це робиться за допомогою дрантя, потім поверхню скла протирається спиртом.
 • Дзеркало розбирається так, як зазначено вище (адже, по суті, до скла необхідно приклеїти лише кронштейн, на якому дзеркало буде встановлено).
 • Тонкий шар клею наноситься на кронштейн і на лобове скло. Після цього необхідно почекати як мінімум 15 секунд. На кронштейн салонного дзеркала наноситься клей
 • Потім кронштейн встановлюється на лобове скло і злегка притискають вручну (а якщо вирішено встановлювати дзеркало цілком, без розбирання, тоді після установки його потрібно додатково зафіксувати скотчем, який буде підтримувати дзеркало, поки клей не схопиться). Салонне дзеркало приклеюється до лобового скла
 • Клей повинен як слід висохнути, так що протягом доби їздити на машині не можна.

Різновиди дзеркал для ВАЗ 2107

Велика частина автолюбителів вважають за краще відразу змінювати штатні дзеркала заднього виду, на сучасні пристрої, нехай навіть китайські, які набагато зручніше і практичніше. Розглянемо кілька різновидів таких пристроїв.

Як відклеїти дзеркало від лобового скла

Проведення демонтажу приклеєного дзеркала не вимагає особливих навичок. Дійте наступним чином:

 • У деяких сучасних автомобілях кронштейн з салонним дзеркалом заднього виду приклеєний прямо до лобового скла. Для його зняття необхідно витягти з кронштейна все пластикові заглушки (якщо такі є).
 • Після цього дзеркало двома руками повертається проти годинникової стрілки і витягується з гнізда. Приклеєне дзеркало повертається на 90 градусів і знімається вручну

Дзеркала F1 для тюнінгу

Особливі моделі дзеркал F1 є устрою на вузькій залізній ніжці, які заведені в сторону. Вони виглядають на машині відмінно, але мають дуже великий недолік. їх не можна регулювати з салону. Підходять вони для штатних кріплень. Процес монтажу звичайний і не вимагає ніяких доопрацювань.

Необхідно відзначити, що такі види дзеркал більше встановлюються через краси, ніж з власної практичності і зручності. Вони дрібні, тому в їх оглядовість низька, ну і до того ж їх неможливо відрегулювати з салону, що викликає незручність.

Зняття зовнішнього і внутрішнього дзеркал заднього виду

Дзеркала заднього виду є невід’ємною частиною автомобіля. Навіть ті водії, які обладнали свою «ластівку» монітором або камерою, не можуть обійтися без дзеркал. Тому тримати їх в справному стані. найперше завдання кожного автовласника. Перш ніж переходити до процедури демонтажу дзеркал, перерахуємо інструментарій, який нам знадобиться для роботи.

Як встановити і закріпити бічні дзеркала з підігрівом

Щоб самостійно зібрати і підключити бічні дзеркала, будуть потрібні мінімальні знання в електриці і вправність. Діяти необхідно в такій послідовності:

 • Купується комплект дзеркал, обладнаних внутрішньою системою підігріву. Дзеркала з підігрівом для автомобіля LADA Granta
 • З автомобіля знімаються штатні бічні дзеркала способом, про який говорилося вище.
 • Після установки відкривається верхня кришка на корпусі бічного дзеркала. Відкривається доступ до гнізда підключення проводки (вона поставляється в комплекті з дзеркалами). Відкривається корпус бічного дзеркала і підключається електропроводка
 • Провід підключаються в гніздо і через корпус дзеркала заводяться в двері.
 • З двері хрестової викруткою знімається пластикова обшивка. З двері машини знята пластикова обшивка
 • Проводка простягається через двері і приладову панель до блоку запобіжників, поруч з яким знаходиться реле зі штекером для включення обігріву дзеркал. Проводка дзеркал підключається до реле обігріву
 • Штекер проводки підключається до гнізда, показаному на фото, після чого проводиться зворотна збірка дверної обшивки автомобіля.

універсальні ЗЗВ

На сімку можна встановити універсальні моделі ЗЗВ, що фактично багато автолюбителів і роблять.

Природно якщо говорити про якість таких дзеркал, то вони можуть бути краще, або гірше в порівнянні зі штатними, і може бути, для їх монтажу, стане в нагоді просвердлити кілька нових отворів.

Але досвід показує, що якщо все зробити правильно, то нові універсальні ЗЗВ китайського походження будуть міцно триматися, забезпечать непоганий огляд, і дадуть автомобілю сучасний дизайн.

Необхідно відзначити, що універсальні моделі можуть додатково оснащуватися такими аксесуарами:

Новые зеркала на жигу

 • обігрів.
 • повторювачі поворотів.
 • Електронне регулювання.

Еталон таких універсальних дзеркал наведено на фото нижче.

Є полегшені різновиди універсальних дзеркал, які кріпляться не на трикутник у вікні, а на двері. Приклад такого пристрою показаний на фото нижче.

Дзеркала заднього виду ВАЗ 2107

Дзеркала заднього виду (ЗЗВ) призначені для контролю дорожньої ситуації навколо автомобіля. З їх допомогою водій бачить обстановку на сусідніх смугах при перестроюванні, обгоні і русі заднім ходом.

Штатні дзеркала ВАЗ 2107 не відповідають запитам сучасних автовласників:

 • Дзеркала мають невелику зону огляду і багато мертвих зон.
 • Для того щоб побачити потрібну ділянку дороги, водій змушений нахилятися і повертатися.
 • Дзеркала не мають козирка, що захищає від дощу. В результаті вони сильно брудняться, а в морози на светоотражающую поверхню намерзає лід.
 • У дзеркалах відсутня підігрів.
 • Дзеркала мають несучасний зовнішній вигляд.

У сімдесятих роках на автомобілі встановлювали одне бічне дзеркало з боку водія. Рух в ті роки не було настільки щільним, як зараз, і одного дзеркала було цілком достатньо. Швидке зростання кількості учасників дорожнього руху привів до появи другого дзеркала. Сучасний автомобіль має три дзеркала заднього виду, два з яких встановлені зовні на дверях, а одне в салоні на лобовому склі.

дзеркала, підходять, 2107

ЗЗВ постійно модифікувалися. Збільшувався їх розмір, змінювалася сферичність, з’явився підігрів і електропривод. Зараз бічні дзеркала є важливою складовою дизайну автомобіля, а дзеркало в салоні стало багатофункціональним. в нього вбудовують годинник, додаткові монітори, відеореєстратори і навігатори, додають функцію автозатемнення від фар йде позаду транспорту і т. П.

Сучасний водій вже не може обійтися без правого ЗЗВ. Практика його використання вже закладена в програму навчання всіх автошкіл. Без правого дзеркала практично неможливо запаркувати автомобіль у дворах і на парковках торгових центрів. Рух заднім ходом з одним бічним дзеркалом також загрожує неприємностями.

Якщо поспостерігати за діями водіїв, то багато хто з них, особливо старшого покоління досі при русі заднім ходом повертають голову, а то і впівоберта розгортаються назад, щоб стежити за дорогою. Це результат практики минулих років, коли ще дзеркала не грали настільки важливої ​​ролі, або результат водіння автомобіля з незручними дзеркалами. Навіть якщо тепер спробувати навчитися користуватися дзеркалами при русі заднім ходом, зробити це з неякісними дзеркалами буде дуже важко.

Дзеркало заднього виду з відеореєстратором

ЗЗВ з відеореєстратором дозволяє не встановлювати на лобовому склі додатковий пристрій і тим самим не обмежувати огляд. Такі комбінації, повністю виконують функції відеореєстратора, сьогодні дуже популярні. Об’єктив реєстратора з внутрішньої сторони спрямований на дорогу, а зображення виводиться на поверхню дзеркала. Такі ЗЗВ мають роз’єми для підключення живлення, microUSB, карт пам’яті SD і навушників.

Дзеркала F1 для тюнінгу

Дзеркала F1 на довгій металевій ніжці нагадують своїм видом дзеркала спортивних болідів класу Formula 1. Їх неможливо регулювати з салону. У продажу можна легко знайти комплект таких дзеркал з кріпленнями для ВАЗ 2107.

Встановлюються такі дзеркала на штатний пластиковий трикутник наступним чином:

  Хрестоподібної викруткою викручуємо болт кріплення важеля регулювання дзеркала.

Відкручуємо два болти заглушки з боку важеля управління. виймаємо важіль.

 • Встановлюємо заглушку з комплекту дзеркал на трикутник. На заглушку кріпимо дзеркало.
 • Замена штатных боковых зеркал заднего вида ВАЗ 2104-07, Нива

  Відверто кажучи, ці дзеркала більше красиві, ніж практичні і зручні. Оглядовість у них невелика, через це доводиться їх часто регулювати, адже водієві в дорозі іноді хочеться поміняти положення спинки або посадку в кріслі, а при цьому дзеркало відразу потрібно трохи підлаштувати. Доводиться відкривати вікно і протягувати руку, тому, якщо ви віддаєте перевагу комфорт і затишок, рекомендується зробити вибір не на користь цих дзеркал.

  Нанесення на корпус дзеркала хромвініловой плівки

  Для нанесення на дзеркало хромвініловой плівки потрібно:

  • канцелярський ніж;
  • ракель (для розгладження плівки по поверхні корпусу);
  • будівельний фен.
  • Поверхня корпусу дзеркала очищається від забруднень і сушиться. При цьому можна використовувати будь-які засоби для чищення.
  • З вирізаного за розміром дзеркала шматка плівки знімається паперова підкладка.
  • За допомогою будівельного фена плівка прогрівається до 50-60 ° С.
  • Прогріта плівка розтягується на всі боки. Зручніше робити це удвох, утримуючи плівку за кути. Плівка розтягується так, щоб її розмір збільшився на 15-20%. Робиться це для того, щоб в місцях, де плівка буде відрізуватися, що не з’являлися складки.

  У своїй практиці мені доводилося користуватися плівкою. Для того щоб її вдало наклеїти, потрібно потренуватися і отримати певні навички, без яких можна все зіпсувати.

  Дзеркала поліпшеного огляду

  Часто на ВАЗ 2107 встановлюють збільшені бічні дзеркала з поліпшеним оглядом від ВАЗ 2121 «Niva». Підійдуть ЗЗВ як від старої, так і від нової «ВАЗ 2121». Встановлюються вони на верхню частину фільонки двері, яка при монтажі буде пошкоджена разом з лакофарбовим покриттям. Якщо в майбутньому виникне необхідність поміняти бічні дзеркала, то доведеться відновлювати фільонку або встановити ЗЗВ з таким же типом кріплення.

  Незважаючи на те, що розмір дзеркал ВАЗ 21213 менше, їх сучасний дизайн і функціональність схиляють зробити вибір на їхню сторону.

  Закріпити ЗЗВ від ВАЗ 2121 можна і через штатний пластиковий трикутник. Однак в цьому випадку буде необхідно з двох кронштейнів (від ВАЗ 2107 і ВАЗ 2121) виготовити нове кріплення для дзеркала.

  Новые зеркала заднего вида на ВАЗ 2107. Бархотки от ваз 2108 на ВАЗ 2107

  Виготовлений кронштейн прикручується до дзеркала і встановлюється на штатне місце. Така конструкція не буде надійною. механізм, розрахований на кріплення маленького дзеркала, може і не втримати більш важке ЗЗВ. При русі встановлене таким чином дзеркало буде вібрувати. Тому такий спосіб монтажу актуальний лише для власників ВАЗ 2107 зі спокійним стилем водіння.

  Більш надійним є варіант установки ЗЗВ від ВАЗ 2121 нового зразка. Ці дзеркала мають менші розміри і сучасний вигляд і забезпечують хороший огляд. Їх можна досить міцно закріпити на штатний пластиковий трикутник ВАЗ 2107, в якому при необхідності робляться додаткові отвори. Такі дзеркала можна регулювати з салону.

  Таблиця: технічні характеристики дзеркал виробництва НПК «ПОЛІТЕХ»

  Модель Відбивач Підігрів Доп. поворотник Габарити, мм Розмір відбивача, мм Загальні характеристики
  ЛТ-5А золотистий немає немає 250х135х110 165х99 Коефіцієнт відображення: не менше 0,4.Время відтавання полою прі.15С, хв: не більше 3 (якщо присутній обігрів).Діапазон робочих температур, С:.50 ° С 50 ° С.Напряженіе харчування системи обігріву, В: 10.14.Потребляемий струм, А: 1,4 (якщо присутній обігрів).
  ЛТ-5Б асферіка білий немає немає 250х135х110 165х99
  ЛТ-5го блакитний немає немає 250х135х110 165х99
  ЛТ-5го асферіка блакитний Так немає 250х135х110 165х99
  ЛТ-5УБО асферіка білий Так Так 250х135х110 165х99
  Р-5Бо білий Так немає 240х135х110 94х160
  Р-5Б білий немає немає 240х135х110 94х160
  Р-5Г блакитний немає немає 240х135х110 94х160
  Т-7АО золотистий Так немає 250х148х100 94х164
  Т-7БО асферіка білий Так немає 250х148х100 94х164
  Т-7Г асферіка блакитний немає немає 250х148х100 94х164
  Т-7УГО блакитний Так Так 250х148х100 94х164
  Т-7УАО золотистий Так Так 250х148х100 94х164
  Т-7УБО білий Так Так 250х148х100 94х164

  Дзеркало заднього виду в салоні ВАЗ 2107

  Дзеркало заднього виду, встановлене в салоні, призначене для огляду ділянки дороги, не потрапляє в бічні ЗЗВ. Це зона за автомобілем і в безпосередній близькості від нього. Крім того, за допомогою салонного дзеркала можна спостерігати за пасажирами на задньому сидінні.

  Штатний дзеркало в салоні ВАЗ 2107 закріплено двома болтами на стелі між сонцезахисними козирками. Воно підвішено на шарнірі, що дозволяє регулювати його положення, і оснащений перемикачем денного і нічного режиму. Таке кріплення не дозволяє встановлювати на ВАЗ 2107 дзеркала від іномарок.

  Автовласники найчастіше змінюють штатний дзеркало для збільшення кута огляду. Однак є й інші варіанти ЗЗВ.

  Як відклеїти дзеркало від лобового скла

  Проведення демонтажу приклеєного дзеркала не вимагає особливих здібностей. Дійте наступним чином:

  • У деяких сучасних автомобілях кронштейн з салонним дзеркалом заднього виду приклеєний прямо до лобового скла. Для його зняття необхідно витягти з кронштейна все пластикові заглушки (якщо такі є).
  • Після цього дзеркало двома руками повертається проти годинникової стрілки і витягується з гнізда. Приклеєне дзеркало повертається на 90 градусів і знімається вручну

  Хромування дзеркал заднього виду

  Іноді важко знайти в продажу підходяще до ВАЗ 2107 бічне дзеркало в хромованому корпусі. Однак хромування можна виконати і своїми руками. Зробити це можна двома способами:

  • нанесенням на корпус дзеркала хромвініловой плівки;
  • фарбуванням дзеркала спеціальної хром-фарбою з подальшим покриттям лаком.
  дзеркала, підходять, 2107

  Ці способи не вимагають застосування спеціального обладнання та дорогих матеріалів.

  Технічні характеристики

  Будь-які моделі повинні відповідати таким критеріям:

  • Чітке відображення. Всі деталі повинні бути видні навіть при трясці і розгойдуванні.
  • Оглядовість. Дорога за автомобілем повинна бути видна до косильною волосіні горизонту.
  • Відсутність спотворень кольору і форм.
  • Відділення салонного дзеркала на підводному човні. Конструкція повинна скластися або відламана при ударі головою.
  • Додавання зовнішніх дзеркал. Вони повинні складатися при раптовому зіткненні.
  • Безпека. Відсутність гострих кутів, осколків при пошкодженнях і т.д.
  • Розміри. Зовнішній корпус не повинен виступати за корпус автомобіля більше ніж на 20 Washing machine.

  Ремонт салонного дзеркала

  Не завжди дзеркало заднього виду відлітає разом з майданчиком. Якщо станина закріплена надійно, при ударі виривається сам дзеркальний елемент з ніжкою, а майданчик залишається на місці. Є СЗ, які починають вже неможливо, але деякі дзеркала все ж піддаються ремонту.

  Розбірні дзеркало чиним наступним чином:

   за допомогою тонкого твердого предмета роз’єднуємо частини пластмасового корпусу;

  знімаємо рамку, акуратно витягаємо тріснутий дзеркальний елемент;

 • на залізну основу з пінопласту вирізаємо подушку для нового дзеркала, приклеюємо її;
 • по залишкам елемента на папері робимо трафарет, з шаблоном їдемо в скляну майстерню, де майстер зможе вирізати з будь-якого шматка дзеркала потрібну форму;
 • поміщаємо новий дзеркальний елемент в корпус, збираємо дзеркало і ставимо його на місце.
 • Що робити, якщо дзеркало відклеюється

  Салонне дзеркало може відвалитися через фізичного впливу або саме по собі. Головна причина того, що конструкція з кронштейном не тримається на своєму місці. це неправильно обраний клей. Якщо ви вибрали епоксидний склад, держатель платформи, ймовірно, не було зафіксовано в одному положенні досить довго. Така ж проблема могла виникнути, якщо ви використовували Светоотверждаємиє засіб без спеціальних ультрафіолетових ламп. Побутовий клей також не дасть хороший результат: перепади температури і активні вібрації автомобіля можуть привести до того, що дзеркало відклеїться прямо під час руху.

  Щоб виправити це, конструкцію необхідно повернути на своє місце і використовувати при цьому клей з хімічним затверджувачем.

  Зараз у продажу можна зустріти кронштейни на спеціальних присосках. Вони тримаються не настільки міцно, як ті, що на клею, але ви можете неодноразово знімати і повертати їх на місце, не боячись пошкодити лобове скло.

  Розбирання дзеркал заднього виду

  Наведена нижче процедура застосовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх дзеркал.

  • Дзеркало знімається зі свого штатного місця.
  • Рукою слід акуратно жати на верхній край дзеркального скла до того часу, поки воно не розвернеться. Дзеркальний елемент бокового дзеркала повертається вручну
  • У щілину, що виникла між корпусом дзеркала і склом, поміщається шматок дрантя або серветка.
  • Потім в цю щілину просовується плоска викрутка, за раніше обмотана ізолентою. Засувки, які утримують дзеркальний елемент, відгинаються плоскою викруткою
  • Засувки, які утримують дзеркало, підчіплюються викруткою і знімаються з виступів.
  • Дзеркальне скло акуратно витягується.

  Це цікаво: Які шини простіше переробити?

  Ліве дзеркало демонтується цим же методом, що і праве.

  Що робити, якщо тріснуло

  Тріснуте дзеркало може заподіяти безліч незручностей власнику автомобіля. Серйозна тріщина може спотворювати зображення, а значить заважати оцінити реальне відстань до об’єкта позаду. Ця проблема може виникнути як у салонного, так і у бічних дзеркал. Найчастіше це відбувається в процесі неправильного демонтажу або установки. Хоча причини можуть бути й іншими: наприклад, що вилетів з-під коліс гострий камінчик, неакуратні власники сусідніх машин і навіть звичайні хулігани.

  Як би там не було, що відображає елемент слід замінити. Для цього акуратно вийміть дзеркало з корпусу і встановіть нове. Уважно дотримуйтесь інструкції з розбирання та збирання деталі. Якщо ви не впевнені в своїх діях або боїтеся знову пошкодити елемент, зверніться в спеціалізовану майстерню. Послуга заміни дзеркала стоїть не дуже багато, але допоможе заощадити вам нерви і гроші на невдалі спроби.