Яке масло краще лити в Lancer 10

Яке лити масло в двигун Mitsubishi Lancer 10

роки випуску

Що стосується сезонної рідини, її вибір залежить і від року випуску транспортного засобу. Звернемо увагу на оптимальні параметри в’язкості для літа та зими, в залежності від модельного ряду Lancer 10, а також виділимо найкращі бренди:

процес заміни

Зміна мастила мотора в Lancer, на відміну від коробки передач. досить легкий процес, який під силу навіть недосвідченому автолюбителю.

Яке масло заливати в двигун?

У двигун автомобілів Mitsubishi Lancer 9-10 можна заливати практично будь-який змазує матеріал відомих брендів, що підходить для наших кліматичних умов. В основному це масло в’язкістю 5W30-5W40. Але тут також потрібно відштовхуватися від того, в яких саме кліматичних умовах планується використання автомобіля.

Масло першої заливки

Це один первинних фактів, на який слід звернути увагу. Справа в тому, що рекомендується заливати то масло, яке було залито спочатку, з заводу. Наприклад, це мінеральна мастило. Значить, в подальшому потрібно заливати тільки синтетику. навіть в тому випадку, якщо постало питання вибору між мінералкою і більш якісної і дорогої синтетикою. У будь-якому випадку, при наявності фінансових можливостей бажано розглядати в першу чергу оригінальне масло. наприклад, Mitsubishi Genuine Oil API SM SAE 0W20. Дана мастило рекомендована до використання в двигунах, в яких спочатку було залито синтетичне масло. Найчастіше таке масло відмінно підходить для моторів об’ємом 1,5, 1,6 і 1,8 літра. Що стосується дволітрових двигунів, для власників таких моторів можна порадити напівсинтетичне речовина Mitsubishi Genuine Oil API SM SAE 5W30.

Модельний ряд 2014:

Що стосується мінерального масла, в двигунах Mitsubishi Lancer X такий тип мастила. дуже велика рідкість. Виробник заливає синтетику або, в крайньому випадку. напівсинтетику.

роки випуску

Що стосується сезонної рідини, її вибір залежить і від року випуску транспортного засобу. Звернемо увагу на оптимальні параметри в’язкості для літа та зими, в залежності від модельного ряду Lancer 10, а також виділимо найкращі бренди:

Краще моторне масло. чи існує воно?

Коли потрібно робити заміну масла в варіаторі Lancer 10

Згідно з даними автоконцерну, заміна масла в варіаторі Lancer X зайва, так як технічну рідину заливають на весь термін експлуатації. На практиці мастило міняти варто. орієнтовно кожні 85 тисяч км. Завжди слід приділяти увагу фільтру охолоджувача масла. від його стану теж залежить багато.

Заміна масляної рідини в коробці варіатора Lancer 10. процес простий, багато в чому схожий на затоку нової мастила в АКПП. Техпроцедуру зможе виконати автомобіліст без досвіду. Якщо він проводить відповідні операції вперше, потрібно вивчити інструкцію-керівництво, викладену далі в огляді, орієнтуватися на рекомендації тематичного відео.

масло, краще, лити, lancer

Заміна масла в коробці Lancer 10 починається з підготовки. Крім мастила потрібно подбати про наявність ключів (зручно використовувати набір), тканинного відрізу, прокладки для піддону картера, масляного фільтра, кільця-ущільнювача, рукавичок. Рекомендації по вибору олійною трансмісійної рідини надає виробник. Автоконцерн дає кілька порад по заливці, враховувати їх потрібно обов’язково. Дорога трансмісійна рідина. не вирішення всіх проблем, важливо відповідність класу.

Яке лити масло в варіатор Lancer 10

Заміну масла в варіаторі Mitsubishi Lancer Цедія потрібно робити з урахуванням рекомендацій виробника. Їх можна знайти в документації до авто або звернутися за допомогою на СТО до досвідченим автомобілістам. Багато корисної інформації власник знайде для себе на тематичних форумах.

Виробник рекомендує для заміни брати трансмісійну рідина DiaQueen CVT. Мінус рішення. мінеральний склад, який не годиться для морозів. Подобається автомобілістам Nissan NS-2. бюджетний аналог попереднього рекомендованого варіанту. Упаковка не надто приваблива, але якість продукту хороше. Є ще Eneos CVT. масло підійде для коробки варіатора Lancer 10. Мінус. завищена ціна, в даній категорії є більш дешеві продукти з аналогічними характеристиками.

Скільки масла в варіаторі Lancer 10

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi Lancer X з моторами на 1.5, 1.6 л. процедура не складна. Мастило високої якості має хороші характеристики, значний експлуатаційний термін. Класична коробка автомат до маслу не така чутлива як варіатор, але в обох випадках економити потрібно розумно. Застосування продукту низької якості. прямий шлях до поломок, дорогого ремонту.

Обсяг заливки відповідає обсягам мотора. до 2 л. Ціна, яка нижче ніж у оригіналу. не завжди показник поганої якості. Небажано змішувати масла. це призводить до утворення осаду, засмічення фільтрів, радіатора. Підсумок завжди один. вихід коробки з ладу.

Перевірка рівня масла в варіаторі Mitsubishi Lancer

Перевірка масла в варіаторі Lancer 10 здійснюється за такою схемою:

 • Автомат спочатку прогріти, прокотившись в районі 7-15 км.
 • Поставити машину на ідеально рівну площадку.
 • Зробити перемикання селектора в D-R-N з паузами в пару секунд.
 • Зробити переклад селектора в положення N.
 • Проконтролювати поточний рівень затоки щупом, рідини в вариаторе Lancer 10 повинно бути до рисочки «Хот».

Правильна перевірка обов’язкова, інакше будуть похибки, а контроль виявиться марним.

КАКОЕ МАСЛО Я ЗАЛИВАЮ В ДВИГАТЕЛЬ LANCER X | 5W-30 | LIQUI MOLY | ПРОМЫВКА | ФИЛЬТР

Якщо робити заміну рідини, потрібно відразу підготувати ємність для зливу, ганчір’я, прокладку піддону, фільтр, кільце ущільнення. При виконанні робіт в коробці варіатора Lancer 10 під тиском будуть потрібні каністра, компресор, кільця ущільнення. Щоб спростити процес, можна подивитися відео інструкцію, де все викладено гранично зрозуміло.

Масло в CVT Lancer 10: як поміняти і перевірити рівень

Масло в коробку (варіатор Lancer 10) заливають відповідно до рекомендацій виробника. Хоча японські автомобілі надійні, довговічні, мають оригінальний зовнішній вигляд, від обслуговування залежить багато чого. До слова, про дизайн і конструкції. розібратися буде легко, звертатися на СТО для виконання робіт не обов’язково. Автолюбитель повинен знати, як поміняти масло, що для цього потрібно, скільки лити.

Какое масло лучше заливать в двигатель, тест нагревом часть 2

Заміна масла в варіаторі Mitsubishi Lancer 10

Поміняти масло в варіаторі Lancer 10 не важко, головне слідувати інструкції. Роботи бажано виконувати при гарячої мастилі. вона краще тече. Порядок дій:

Масло для изношенного мотора

 • Зняти картерів захист (потрібно прибрати кліпси). Викрутити зливну заглушку з картерной коробкового піддону.
 • Злити відпрацювання в приготовлену заздалегідь каністру або іншу ємність, подивитися на обсяги злитої рідини (влити потрібно стільки ж). Відкрутити болти, зняти піддон. При цьому невелика кількість рідини стече. Знімати піддон потрібно обережно, інакше можна деформувати різьблення. Очистити піддон із застосуванням шматка чистої тканини. Викрутити фільтр, призначений для грубої очистки, промити його, протерти маслом, поставити назад. Закріпити на місце кришку піддону, закрутити кришку зливу.
 • Зняти колесо водія з підкрилки, демонтувати радіатор, попередньо скрутивши трійку болтів. Злити масло з варіатора Лансера 10 і ретельно промити ємність.
 • Через шприц залити нову трансмісійну рідина (спосіб дозволяє уникати утворення повітряних пробок). Через щуп коробки залити аналогічні обсяги свіжого масла до позначки «Хот», не забуваючи про принцип «залити стільки ж, скільки було злито». Через 30 секунд почати перемикання передач, витримуючи невеликі паузи. Так буде заповнений гідравлічний трансформатор, речовини впаде до рисочки «Голд».
 • Прогріти мастило, регулярно тестуючи рівень щупом коробки варіатора Lancer 10. Показник буде поступово підніматися. Коли варіатор прогріється повністю, рівень мастила буде перебувати у верхній мітки «Хот».
 • Чи залишиться заглушити авто і злити відпрацювання. Тримачі АКБ знімають, щоб отримати доступ до теплообмінника. Обмінник відкручують, замінюють паперовий фільтр, ставлять нове кільце ущільнення, якщо це необхідно. Конструкцію збирають назад.
 • Влити нову трансмісійну рідина, прогнати КП в різних режимах.
 • Відпрацювання вилити до чистого яскравого відтінку.
 • Завершити заливку мастила, виконати перемикання передач, тестувати показники рівня рідини. Якщо її мало, зробити долівку.

Невеликий дефіцит масла в варіаторі коробки Lancer 10 допустимо, перелив немає. Якщо рівень перевищений, можна використовувати систему крапельниці і видалити зайву мастило.

Масло в коробку варіатор Lancer 10 заливають в певні проміжки заново, заміна буває часткової або повної. Постійно потрібно контролювати рівень, щоб розуміти, коли слід проводити роботи. Обсяг масла в варіаторі Lancer 10 становить до 2 л з урахуванням моделі двигуна. Спосіб заміни не важливий, ну слід працювати згідно з інструкцією.