Де знаходиться номер двигуна Mitsubishi Lancer 10

Де знаходиться номер кузова на Mitsubishi Lancer 10?

Де знаходиться VIN код і номер кузова на Mitsubishi Lancer X

Він код знаходиться в салоні автомобіля, на підлозі, в передній частині пасажирського сидіння. У підлогове покриття є спеціальний виріз. Маркувальна таблиця, у вигляді алюмінієвої пластини, прикріплена на середній стійці кузова, в нижній частині, трохи вище порога.

Де номер двигуна на Аутлендер?

Шукати його треба з лівого боку між генератором і випускним колектором. Звичайно якщо мотор не змінювався на б / н. На моторі 2.4 номер знаходиться там же.

Де знаходиться номер двигуна на Mitsubishi Л 200?

Номер двигуна вибитий на блоці циліндрів двигуна.

Де знаходиться номер двигуна Outlander 3?

Грунтовна маркування на металі знаходиться під капотом прямо посередині моторного щита, тут його можна безпроблемно оглянути і проаналізувати, користуючись товщиноміром: Дублююча табличка, на відміну від попередника XL, тут неметалічна і практично не захищена від підробки.

Де знаходиться номер двигуна Mitsubishi Airtrek?

Так ось № знаходиться, відкриваємо капот, дивимося на движку, опускаємо голову вних і руку теж протискуватися, між захисним чохлом впускного колектора і роликом ніби як ременя ГУР ну і всієї цієї приблуди, і там має бути випинання таке з блоку двигуна, ніби як овальної форми, ось на ній і буде № двигуна.

Номер мотора Mitsubishi 4G18 number ingine lancer 9

Де знаходиться вин номер Mitsubishi Outlander?

VIN код і маркировочная таблиця у Mitsubishi Outlander I, 2002. 2008 в., Знаходяться в підкапотному просторі. Він код розташований на моторному щитку, в центральній частині. Одна маркировочная таблиця розташована поруч з вин кодом на моторному щитку, а друга на внутрішній стороні капота, в передній частині.

Де знаходиться номер двигуна на Mitsubishi Lancer 9?

В мануалі по машині вказано розташування номера двигуна, на 1.6 праворуч від випускного колектора, на 2.0. зліва.

Де знаходиться номер двигуна на Nissan Patrol?

Номер знаходиться на блоці, з правого боку (по ходу), з боку ближньої до пасажирського салону. Майданчик розташований горизонтально. Автомобіль: Patrol Y61 RD28TI 1998

Де знаходиться вин номер на Mitsubishi Lancer 10?

Де знаходиться VIN код і номер кузова на Mitsubishi Lancer X

Він код знаходиться в салоні автомобіля, на підлозі, в передній частині пасажирського сидіння. У підлогове покриття є спеціальний виріз. Маркувальна таблиця, у вигляді алюмінієвої пластини, прикріплена на середній стійці кузова, в нижній частині, трохи вище порога.

Що знаходиться під капотом Lancer 10?

Підкапотний простір автомобіля (вид зверху); 1. бачок гідропідсилювача рульового управління; 2. верхня опора стійки передньої підвіски; 3. розширювальний бачок системи охолодження двигуна; 4. блок ABS; 5. двигун; 6. термоекран випускного колектора; 7. маслоналивная горловина двигуна; 8. повітряний фільтр

Де знаходиться вин номер на Mitsubishi Lancer 10?

Ідентифікаційні номери наносяться на нероз’ємних складових кузова або шасі і на спеціально виготовлених номерних табличках (шильдиках). У всіх сучасних автомобілів номер VIN розташовується в лівій верхній частині інструментальної панелі, видимої через вітрове скло.

Де знаходиться vin номер на Mitsubishi Lancer 9?

VIN код у Mitsubishi Lancer 9 знаходиться на моторному щитку праворуч. Маркувальна таблиця знаходиться там же, тільки зліва. Номер дігателя вибитий на блоці циліндрів, з боку радіатора, в районі кріплення блоку з КПП. На битому, після ДТП Mitsubishi Lancer IX, доступ до вин коду вільний.

Де можна дізнатися номер двигуна?

Модель і номер двигуна можна дізнатися кількома способами:

  • в графі 6 паспорта автомобіля (ПТС);
  • на лицьовій стороні реєстраційного свідоцтва, що видається автовласникові після постановки транспортного засобу на облік в Державтоінспекції.

Де знаходиться номер двигуна Mitsubishi Lancer?

В мануалі по машині вказано розташування номера двигуна, на 1.6 праворуч від випускного колектора, на 2.0. зліва. VIN вказано тільки під капотом.

Де знаходиться номер кузова Mitsubishi Lancer?

1 місце. найголовніший ВІН номер знаходиться під правим сидінням пасажира, там знаходиться велика табличка червоного кольору. 2 місце. дублюючих шильдик знаходиться з цього ж боку машини, на середній стійці автомобіля, між дверей.

Де розташований номер двигуна на Лансере

Як зазначалося вище, в кожної моделі Mitsubishi lancer номер двигуна знаходиться в різних місцях. Давайте ж більш детально розглянемо, де можна знайти таку інформацію в машинах з різним об’ємом двигуна.

Mitsubishi lancer 2.0

У Mitsubishi lancer 2.0 номер двигуна знайти найскладніше. Для цього необхідно відкрити капот, і звернути увагу на випускний колектор. Між ним і коробкою перемикання передач є спеціальна табличка, розміром приблизно 8 на 3 см, ось там і вказано номер.

Mitsubishi lancer 1.6

У Лансере 1.6 ця інформація може знаходитися на передній частині циліндрів, недалеко від насоса гідропідсилювача рульового управління.

Mitsubishi lancer 1.5

Для того щоб знайти номер двигуна в Лансере 1.5 необхідно дістатися до блоку циліндрів. І в задній частині поруч з картером зчеплення є номер.

Где находится номер двигателя на автомобиле Mitsubishi Lancer Cedia

Mitsubishi lancer 1.8

У Лансере 1.8 номер розміщений на спеціальному майданчику. Для цього потрібно дістатися до випускного колектора. Ось там справа можна знайти номер.

Де знаходиться номер двигуна і vin на Lancer 10

Більшість власників автомобілів стикаються з такою проблемою, як пошук номера двигуна. Це виникає під час реєстрації машини в ГИБДД, під час покупки або продажу і т.д.

Сучасні технології зайшли настільки далеко, що існує безліч сервісів, які пропонують розрахувати вин код на платній основі. Для цього вони управляються контрольними даними. Після отримання необхідної інформації залишається тільки порівняти з даними розташованими безпосередньо на машині.

Где находятся номера (VIN) на mitsubishi lancer

Тепер виникає наступне питання, де ж виробник Mitsubishi lancer розмістив цю інформацію.

Її можна знайти, подивившись технічну документацію транспорту. При випуску будь-якої машини, до неї додається експлуатаційне керівництво. Часто такі папери губляться, і при покупці б / у авто вони не доходять до нового власника.

У таких випадках потрібно перевірити складові кузова, і знайти спеціальні таблички.

  • Vin номер можна знайти під правим сидінням пасажира. Там є червона таблиця.
  • З правого боку на середній стійці між дверима також є Вин.
  • У деяких моделях Mitsubishi номер розміщений в підкапотному просторі, і під час відкриття він відразу помітний. Його можна навіть побачити через лобове скло, сидячи в салоні машини.

Де знаходиться діагностичний роз’єм

Діагностичний роз’єм знайти досить легко. Він знаходиться внизу, зліва від ноги водія на відстані витягнутої руки. У деяких моделях виробник розміщує його біля лівої ноги пасажира.

Важливо! Для того щоб його побачити нічого розкручувати і знімати не потрібно!

У висновку варто зазначити, що знаючи, де розташований номер двигуна можна придбати автомобіль без ризику і неприємних наслідків.