Як зробити та встановити фільтр салону в Daewoo Matiz. Де фільтр салону Daewoo Matiz

Як зробити та встановити фільтр салону в Daewoo Matiz

Вхід пилу в двигун автомобілів загрожує великими неприємностями. Повітря проходить через повітряну фільтрацію автомобіля, і всі виробники рекомендують встановити дорогий фільтр салону. Використання салонного фільтра було введено порівняно недавно. Це пов’язано з тим, що згідно зі статистикою, кількість водіїв, які страждають на захворювання легенів, значно зросла в Федерації.

Де повинен розташовуватися фільтр салону?

Спиналь у автомобілі призначений для фільтрації вхідного повітря з пилу, бруду та вихлопних газів інших транспортних засобів. Перш ніж зробити заміну, потрібно знати, де знаходиться пасажирський фільтр і чи він в принципі. У більшості автомобілів він встановлений у спеціально розробленому з’єднувачі для цього. А в Daewoo Matiz виробник вирішив не встановлювати повітряний фільтр і навіть не надавав йому місця. Якщо ви вирішили поставити сектор самостійно, вам потрібно знати, де його розмістити.

На практиці встановити закруглений очищувач повітря в Daewoo Matiz не недоцільно в області вентиляційного пристрою. Внаслідок того, що інженери автомобільної турботи не встановили теплообмінник, є хороше місце для поля. Його можна розмістити між гофром і так.зведеною оболонкою вентилятора. Тут надається спеціальний прямокутний простір. Якщо ви вирішили, де встановлений фільтр, тоді виміряйте розмір отвору. Вони повинні бути 15115 см.

зробити, встановити, фільтр, салон

SF для Daewoo Matiz

Що буде з системою кондиціонування та опалення без фільтра?

Хоча інженери Daewoo Matiz не передбачали наявності салонного фільтра в машині, робота без неї призведе до серйозних проблем. Постійне водіння на машині з кондиціонером без салонного фільтра загрожує:

 • Поява проблем у роботі повітряної системи та системи опалення. Власник автомобіля зіткнеться з засміченням кондиціонера. Тому з часом йому доведеться проаналізувати центральну консоль та очистити радіатор. Ремонт займе багато часу та потребує фінансових інвестицій.
 • Негативний вплив на здоров’я водія та пасажирів. Пил і бруд з вулиці, а також шкідливі речовини, що містяться у вихлопних газах інших автомобілів, потраплять у інтер’єр автомобіля.

Як часто потрібна заміна?

Завдяки проектним особливостям автомобіля зміна салонного фільтра в Daewoo Matiz не забезпечується виробником.

Тому ми не можемо назвати чіткі інтервали заміни. Якщо ви живете в маленькому та чистому місті, то вам потрібно буде змінити фільтр кабіни раз на 15-20 тис. Км пробігу. Працюючи автомобіль у мегалополісі або великих промислових містах, заміну потрібно замінювати кожні 10 тис. Км пробігу.

Результат

Після встановлення фільтра, і ми повернули рукавичку до нашого місця, ви можете увімкнути вентиляцію та насолоджуватися свіжим та чистим повітрям. До речі, запах нового фільтра відчує себе, тому ви можете самостійно оцінити його роботу. Пахи з вулиці практично не відрізняються. Тут важливо пам’ятати, що в стандартних рівнях обробки автомобіля єдиним бар’єром буде фільтр замість зовнішнього повітряного паркану, тоді як салонний фільтр здійснить повне очищення.

Як тільки все встановлено, ви можете насолоджуватися очищеним повітрям

На додаток до вказаного фільтра, ціна якого досягає тридцять доларів, ви можете використовувати значно дешевший варіант у особі Filtron K 1000A, що буде в кілька разів дешевше. Тим не менш, він сподобається чистоті вугільної природи, а також надасть вам можливість виготовлення трьох фільтрів з одного. В іншому випадку суттєвих відмінностей не буде. Крім того, ми не повинні забувати, що потрібно буде змінювати такий фільтр в умовах міської експлуатації автомобіля хоча б раз на кожні десять тисяч кілометрів пробігу або кожен один.два роки використання.

Як зробити фільтр салону самостійно?

Ви можете змінити фільтр у машині Daewoo Matiz своїми руками. Якщо потрібно, ви можете зробити це самостійно.

На відео показано коротку інструкцію щодо заміни SF (автор. Олександр Орлов).

Матеріали та інструменти

Для заміни або виготовлення фільтрувального пристрою для Daewoo Matiz вам знадобиться:

Виберіть відповідний фільтр

Найчастіше для виготовлення, заміни або встановлення елемента фільтра в салоні, направляє вживаний SF з автомобілів Peugeot 607. Ми говоримо про пристрій із номером WP9171 WIX. Ви також можете вибрати фільтр у виробника Bosch, стаття 1987432399, чемпіон. CCF0048C. Для транспортних засобів з кондиціонером ви можете використовувати SF у виробника Corteco, номер каталогу 21653148.

Алгоритм для створення

Розглянемо незалежний процес виробництва SF за допомогою фільтра з Peugeot 607:

 • Виріжте сторону пластику з пристрою. Це побачить внутрішню частину елемента фільтра. Активований вугільний шар розташований зсередини, виконуючи функцію очищення. Щоб збільшити очищувальну поверхню, конструкція пристрою виготовляється у вигляді акордеона.
 • На наступному етапі ми вирізаємо сам фільтр.елемент. Ширина продукту повинна бути 10.4 см.
 • Після цього приклейте бічну частину, щоб виправити пристрій. Важливо спостерігати розмір відповідної довжини. Для фіксації ми використовуємо суперглі. Отже, у вас буде заготовка в руках, розміри яких становлять 10.414.4 см. Цей розмір трохи менший, ніж необхідний, але з боків все одно буде встановлено ущільнення.
 • Як печатка, ви використовуєте піну. Його потрібно додати в кожну сторону. Якщо матеріал є самостійним, то він фіксується без проблем. Або використовувати суперкл. Якщо необхідно, ви можете додатково склеїти шар ущільнювача двері з боків. Це дозволить вам краще виправити фільтр кабіни в Daewoo Matiz.

Встановлення фільтра

Перша частина інструкцій щодо незалежної установки пристрою фільтру див. Відео (матеріал знімається та опубліковано автомобільним каналом Vovka-62).

Якщо ви вирішили зняти та змінити старий або встановити новий SF, процес встановлення проводиться наступним чином:

 • Демонтувати коробку Duffel. Щоб видалити відсік рукавички, відключіть петлі, виготовлені у вигляді поршнів. Вони оснащені засувками, тому їх також потрібно демонтувати. Коли видаляєте, діяти обережно, тому що засувки виготовлені з пластику, і вони крихкі. Клацніть на самі петлі та видаліть відсік рукавички.
 • Після зняття рукавички ви побачите гофру, демонтуючи його. Вичавити цей елемент як акордеон і потягніть вниз. Тож місце для встановлення фільтра салону Daewoo Matiz відкриється.
 • Перед встановленням сфери трохи зволовіть герметичний елемент. Завдяки цьому він не зламається і не буде рухатися. Доцільно обробити місце встановлення водою, зокрема, контактом ущільнення пластиком. Встановіть фільтр салону в отвір.
 • Закріпіть гофру та коробку Duffel. Надійно виправте, щоб він не скрикнув під час руху.

.

Де встановлений елемент фільтра, налийте на фотографію.

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Правила вибору нового

Перш ніж змінити елемент фільтра салону, його потрібно вибрати правильно. Він повинен мати необхідну брудну дію та необхідну ефективність очищення. Крім того, він не повинен змінювати складену структуру або форму гофри, коли вода потрапляє. Він також зобов’язаний мати стійкість до моторного масла, пари палива та газового газу, який падає під час дифузії або водіння. Він повинен мати високу термічну стабільність, як при русі, так і при зупинці.

У вас залишилися запитання? Фахівці та читачі Autodvig допоможуть вам, задати питання

Чи була ця стаття корисною?

Стаття була корисною для обміну інформацією зі своїми друзями

Будь ласка, напишіть те, що не так, і залиште рекомендації відповідно до статті

Оцініть переваги статті: (3 голоси, середнє: 4,67 з 5)

Підготовка місця для встановлення

Звичайно, це готова інформація для всіх, хто хоче встановити захист салону від усіх шкідливих речовин, що містяться у зовнішньому атмосферному повітрі. Тепер їм потрібно отримати доступ до зазначеного місця, для якого слід виконувати демонтаж рукавичок. Це потрібно зробити надзвичайно акуратно, оскільки пластик у Матізі досить крихкий. Щоб зняти відсік рукавички, ви повинні ретельно перемістити засувки всередину. вони повинні вийти з передачі з нерухомим променем. Як тільки це станеться, ви негайно відчуєте гнучкі рукавички. Ми виводимо його і відкладаємо. Наш погляд відкриває простір, в якому багато одиниць вентиляції, нагрівача та кондиціонера (якщо такі є) зосереджені, включаючи нішу, де ми монтуємо домашній фільтр.елемент. Залишається лише для видалення гофрованого шланга. Це робиться досить легко. вам просто потрібно стиснути його, як хутро, і потягнути його вниз.

Перш за все, вам потрібно вибрати відповідну споживчу. У нашому випадку підходить елемент вугільного фільтра для Peugeot 607.

Вугілля Peugeot 607

Він має ширину 14,4 см, після вставлення ізоляції це буде потрібний розмір. 15 см. Довжини елемента фільтра достатньо, щоб зробити чотири витратні матеріали.

Окрім фільтрувального матеріалу для заміни, знадобляться такі інструменти та матеріали:

 • ножиці;
 • супер клей;
 • Само.адгезійна піна;
 • Печатка у вигляді букви d.

Підготувавши все необхідне, ви можете перейти до виготовлення та встановлення фільтра Salon Matiz.

Як зробити та встановити фільтр салону в Daewoo Matiz

Довго очікувана весна прийшла, настав час провести запланований перед активним дорожнім сезоном.Не один раз або два рази стикаються з тим, що багато автомобілістів означають за цією зміною масла з фільтром плюс “Переглянути Ходову”.Якщо вони не забудуть про повітряний фільтр, то вони дуже зневажливі, якщо не стрункі. візьміть моє дешевше, змінюються частіше. Ви часто можете почути щось на кшталт “Так, я пилосося це минулого тижня, що змінити?”Волосся з таких тверджень починає повільно підніматися на кінці. Не розумію, чому? Давайте зрозуміємо.

зробити, встановити, фільтр, салон

Ця стаття повністю стосується абсолютно будь.якого автомобіля, а не лише Daewoo Matiz.

Що таке повітряний фільтр для?Фільтр.повітря логічне, правда? Його головне завдання полягає в тому, що повітря та циліндри вашого автомобіля потрапляють у дросель, впускний колектор та циліндри вашого автомобіля без будь-яких механічних домішок, сажі, піску тощо.С.Зрозумійте, що для сучасного двигуна механічні частинки та включення є надзвичайно небезпечними. серйозний абразивний знос стін циліндрів за дуже короткий час відключає двигун, а великий капітальний ремонт в сто разів дорожчий, ніж будь.який повітряний фільтр і працює, щоб замінити його. Дослідно доведено, що 1 грам пилу на коня сили потужності двигуна, яка потрапила всередину циліндрів, є гарантованою втратою стиснення та великого ремонту.Крім того, чистка, що не є повітрям, недостатньо зазнає датчиків управління двигуном, розташованими у вхідному тракті. І це збої в силі, нестабільна експлуатація двигуна, збільшення споживання палива та знову витрати.Більше того, розмір частинок, які сучасний повітряний фільтр повинен утримувати не більше 3-5 мкм і навіть менше! (Для розуміння. товщина людського волосся. від 80 до 110 мкм). Додайте тут невеликі розміри фільтра (для нього є дуже мало місця під капотом), вологість, зміни температури тощо. Я не помиляюся, якщо скажу, що повітряний фільтр є найважливішим для автомобіля.

Чи є якісь способи повернутися до життя старий фільтр?Щоб змивати, промивати, промийте або якоюсь іншим магічним способом повернути властивості фільтра в його структурі, він дуже пористий з дуже маленькими отворами, а матеріали розроблені таким чином, щоб захоплювати частинки як добре Відомий “липучка”.Подумайте, якщо ваша собака трахнула обтяжку на шерсть. чи можете ви зняти її, якщо у вас є маленька тварина або почніть дме? Тільки тварина злякнеться якщо ми поговоримо про конкретні фільтрування, це правило дуже просте. Не обманюйте дешеві. такі заощадження обертаються з “капіталом”. перевіряти не один раз чи два рази. Не всі фільтри однаково корисні, як сказала стара реклама. Дешеві китайські ремесла не забезпечують хорошої фільтрації, і навіть якщо ви змінюєте їх вдвічі частіше. все ще використовуючи фільтри низької якості. шлях до серйозного та дорогого ремонту. Я рекомендую використовувати лише варені та добре підготовлені марки.оригінальний GM, Mann, Bosch, Mahle Filter і дуже незначні постачальники високої якості.

зробити, встановити, фільтр, салон

Зосередьтеся виключно на ціні при виборі повітряного фільтра. це погана ідея.

Висновки дуже прості: 1. Регулярно змінюйте повітряний фільтр (для Daewoo Matiz це актуально один раз на 10 000 км пробігу або раз на 6 місяців. залежно від того, що буде раніше.) На цих словах багато хто буде здивований, зазначивши, що згідно з офіційним регулюванням, заміна рідше. Це не що інше, як моя рекомендація, і враховуючи наявність фільтра, я раджу вам не заощадити на терміні служби. вже на 10 000 км, це виглядає дуже сумно. див. Відео.2. Окрім фільтра, під час його заміни обережно огляньте його випадок, повітряні протоки, гофрований шланг та місця їх з’єднань для жорсткості.3. Купуйте фільтри високої якості у серйозних виробників. це окупається.

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Невеликий посібник для заміни фільтра Daewoo Matiz, який допоможе вам:

Крок.by.step інструкції щодо встановлення салонного фільтра на Daewoo Matiz

Слід негайно зазначити, що встановлення елемента фільтрації для салону Daewoo Matiz є незалежною модифікацією автомобіля. Це не добре. Тому перед проходженням перевірки потрібно буде зняти цю домашню та з ним усі інші.

Крім того, експерти настійно рекомендують очистити фільтр кабіни з появою холодного сезону року, коли необхідно увімкнути внутрішнє нагрівання кабіни. Справа в тому, що елемент фільтра значно зменшує повітряний канал. Немає нічого страшного, якщо ви знімете фільтр на зиму, адже в холодний сезон практично немає пилу на вулиці. Зимове повітря чисте сам по собі.

Метод встановлення салонного фільтра, описаного нижче, підходить для тих модифікацій Daewoo Matiz, які не мають кондиціонування.

 • Зупиніть машину і приглушуйте двигун.
 • Демонтувати рукавичку (рукавичка). Щоб витягнути рукавичку, необхідно зняти вісь фіксації рукавички (2 осей). Кожна з осі представлена ​​довгастим стрижнем з кліковою базою в кінці. Як зрозуміло, необхідно спочатку стиснути кліп, щоб отримати вісь.

Відключіть гнучкий канал (гофрація). Гнучкий канал не фіксується нічим, він зберігається лише через щільну посадку на вентиляційні канали. Варто зазначити, що Daewoo Matiz з кондиціонером не має цього повітряного каналу, на його місці встановлений блок кондиціонування. Метод модернізації повітряного каналу на автомобілях з кондиціонером буде описано нижче.

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Ми робимо фільтр.елемент. Ми вирізаємо прямокутник 14 × 16,5 (см) з будь.якого придбаного фільтра для кабіни. Уздовж периметра фільтра необхідно забезпечити певну ампліфікацію, враховуючи розмір 14 × 16,5 (см). Крім того, периметр фільтра повинен бути склеєний піною. Завдяки пінопластову гуму зможе закрити тріщини по краях фільтра.

Зверніть увагу, що під час роботи Daewoo Matiz без фільтра салону, протоку вдається пристойно засмічувати. Не тільки пил проникає всередину повітряного протоку, але й божевільної листя, а також багато видів комах

Надзвичайно бажано почистити канал перед встановленням салонного фільтра. Вакуумний очищувач автомобіля ідеально підходить для цього випадку.

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Оплата через PayPal

Після вибору оплати через PayPal, система оплати PayPal розпочнеться, де вам потрібно вибрати метод оплати або рахунок PayPal або рахунок.

Якщо у вас вже є рахунок PayPal, то вам потрібно зайти в нього і здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути на “Створити рахунок (створити рахунок)”. на малюнку показано стрілку.

Після чого PayPal запросить вас вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після вказівки даних, необхідних для здійснення платежу, потрібно натиснути кнопку “Платіть зараз (оплата)” кнопка “.

Знову заміна салонного фільтра.

Ще раз я почав відчувати, що потік повітря з печі не такий інтенсивний. Я починаю переносити важіль на рециркуляцію, і я розумію, що він став сильнішим. Це означає лише одне, що салонний повітряний фільтр засмічений і проходить це повітря з труднощами. Але минуло лише два місяці. Ми готуємо заміну. Ми побачили кути.

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Вийміть старий. Клапан досить чистий. Порівняно з тим, як це було без фільтра.

Тополя Пух за 2 місяці забив фільтр, що не дивно. Сам сезон.

Але з боку салону він ще живий.

Переробити шаблон вікон, t.До. Старий десь загубився.

Виправив розмір фільтра.

Встановлений. Сфотографував, як охоплюється рециркуляція з встановленим фільтром.

Але я готовий змінити фільтр. Для всього цього бруду зараз немає в кабіні. )) Не потрібно дихати цим пилом і пухом. Чого й вам бажаю. Знайти в розмірах, не вирізати щоразу. Хоча з Каліни виходять два фільтри.

Підготовка місця для встановлення

Звичайно, це готова інформація для всіх, хто хоче встановити захист салону від усіх шкідливих речовин, що містяться у зовнішньому атмосферному повітрі. Тепер їм потрібно отримати доступ до зазначеного місця, для якого слід виконувати демонтаж рукавичок. Це потрібно зробити надзвичайно акуратно, оскільки пластик у Матізі досить крихкий

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Щоб зняти відсік рукавички, ви повинні ретельно перемістити засувки всередину. вони повинні вийти з передачі з нерухомим променем. Як тільки це станеться, ви негайно відчуєте гнучкі рукавички

Ми виводимо його і відкладаємо. Наш погляд відкриває простір, в якому багато одиниць вентиляції, нагрівача та кондиціонера (якщо такі є) зосереджені, включаючи нішу, де ми монтуємо домашній фільтр.елемент. Залишається лише для видалення гофрованого шланга. Це робиться досить легко. вам просто потрібно стиснути його, як хутро, і потягнути його вниз.

Повітряний фільтр у двигуні 0,8 літра

Переду з хрестом з викруткою або ключем з головкою 8, ми вимикаємо два гвинти кріплення верхньої частини корпусу повітряного фільтра.

Ми демонструємо уступи з двох задніх екскурсоводів і піднімаємо верхню частину корпусу повітряного фільтра. Ми бачимо сам фільтр.

Тримаючи верхню частину корпусу повітряного фільтра однією рукою, проріжте його з другою рукою і вийміть старий фільтр з нижньої частини корпусу повітряного фільтра. Ми видаляємо його у відходи, оскільки неможливо керувати старим фільтруючим елементом, навіть після того, як він дме його стисненим повітрям. Частинки бруду і пилу все ще залишаються в ньому, тому він не виконуватиме свої функції, а також новий фільтр.елемент.

Вакуумний очищувач ретельно видаляється з верхніх і нижніх частин корпусу фільтра частинки бруду та пилу.

Під час видування корпусу повітряного фільтра стисненим повітрям подумайте про наступне: Щоб уникнути несправностей, закрийте впускний повітряний канал чистою ганчіркою.

Ми беремо новий фільтр і покладемо його в нижню частину справи. Ми перевіряємо, чи кабри фільтра щільно підходять до тіла.

 • Використовуйте лише вихідний елемент фільтра.
 • Переконайтесь, що пил і бруд не потрапляють у корпус повітряного фільтра.
 • Розглянемо положення встановлення елемента фільтра.
 • При встановленні елемента фільтра стежте за його центруванням у гнізді нижньої частини корпусу повітряного фільтра.

Акуратно, не докладаючи великих зусиль, встановіть верхню частину на нижній частині корпусу повітряного фільтра. Ми встановили кришку так, щоб два виступи на ній входили у відповідні путівники у випадку. Потім ми фіксуємо кришку двома кріпленнями гвинтами.

Під час встановлення ми переконуємось, що кришка повітряного фільтра застосовується точно на елемент фільтру (зверніть увагу на край ущільнювача елемента фільтра).

Заміна повітряного фільтра на автомобілі. це найпростіша річ. Будь.який початковий автомобіліст здатний змінити елемент двигуна фільтра. Розглянемо найкоротший посібник, щоб замінити деталі на Daewoo Matiz.

Відео матеріал

Як зробити фільтр салону самостійно?

Ви можете змінити фільтр у машині Daewoo Matiz своїми руками. Якщо потрібно, ви можете зробити це самостійно.

На відео показано коротку інструкцію щодо заміни SF (автор. Олександр Орлов).

Матеріали та інструменти

Для заміни або виготовлення фільтрувального пристрою для Daewoo Matiz вам знадобиться:

Виберіть відповідний фільтр

Найчастіше для виготовлення, заміни або встановлення елемента фільтра в салоні, направляє вживаний SF з автомобілів Peugeot 607. Ми говоримо про пристрій із номером WP9171 WIX. Ви також можете вибрати фільтр у виробника Bosch, стаття 1987432399, чемпіон. CCF0048C. Для транспортних засобів з кондиціонером ви можете використовувати SF у виробника Corteco, номер каталогу 21653148.

Алгоритм для створення

Розглянемо незалежний процес виробництва SF за допомогою фільтра з Peugeot 607:

 • Виріжте сторону пластику з пристрою. Це побачить внутрішню частину елемента фільтра. Активований вугільний шар розташований зсередини, виконуючи функцію очищення. Щоб збільшити очищувальну поверхню, конструкція пристрою виготовляється у вигляді акордеона.
 • На наступному етапі ми вирізаємо сам фільтр.елемент. Ширина продукту повинна бути 10.4 см.
 • Після цього приклейте бічну частину, щоб виправити пристрій. Важливо спостерігати розмір відповідної довжини. Для фіксації ми використовуємо суперглі. Отже, у вас буде заготовка в руках, розміри яких становлять 10.414.4 см. Цей розмір трохи менший, ніж необхідний, але з боків все одно буде встановлено ущільнення.
 • Як печатка, ви використовуєте піну. Його потрібно додати в кожну сторону. Якщо матеріал є самостійним, то він фіксується без проблем. Або використовувати суперкл. Якщо необхідно, ви можете додатково склеїти шар ущільнювача двері з боків. Це дозволить вам краще виправити фільтр кабіни в Daewoo Matiz.

Встановлення фільтра

Перша частина інструкцій щодо незалежної установки пристрою фільтру див. Відео (матеріал знімається та опубліковано автомобільним каналом Vovka-62).

Якщо ви вирішили зняти та змінити старий або встановити новий SF, процес встановлення проводиться наступним чином:

 • Демонтувати коробку Duffel. Щоб видалити відсік рукавички, відключіть петлі, виготовлені у вигляді поршнів. Вони оснащені засувками, тому їх також потрібно демонтувати. Коли видаляєте, діяти обережно, тому що засувки виготовлені з пластику, і вони крихкі. Клацніть на самі петлі та видаліть відсік рукавички.
 • Після зняття рукавички ви побачите гофру, демонтуючи його. Вичавити цей елемент як акордеон і потягніть вниз. Тож місце для встановлення фільтра салону Daewoo Matiz відкриється.
 • Перед встановленням сфери трохи зволовіть герметичний елемент. Завдяки цьому він не зламається і не буде рухатися. Доцільно обробити місце встановлення водою, зокрема, контактом ущільнення пластиком. Встановіть фільтр салону в отвір.
 • Закріпіть гофру та коробку Duffel. Надійно виправте, щоб він не скрикнув під час руху.

.

Де встановлений елемент фільтра, налийте на фотографію.

зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон
зробити, встановити, фільтр, салон

Підготовка місця для встановлення

Звичайно, це готова інформація для всіх, хто хоче встановити захист салону від усіх шкідливих речовин, що містяться у зовнішньому атмосферному повітрі. Тепер їм потрібно отримати доступ до зазначеного місця, для якого слід виконувати демонтаж рукавичок. Це потрібно зробити надзвичайно акуратно, оскільки пластик у Матізі досить крихкий. Щоб зняти відсік рукавички, ви повинні ретельно перемістити засувки всередину. вони повинні вийти з передачі з нерухомим променем. Як тільки це станеться, ви негайно відчуєте гнучкі рукавички. Ми виводимо його і відкладаємо. Наш погляд відкриває простір, в якому багато одиниць вентиляції, нагрівача та кондиціонера (якщо такі є) зосереджені, включаючи нішу, де ми монтуємо домашній фільтр.елемент. Залишається лише для видалення гофрованого шланга. Це робиться досить легко. вам просто потрібно стиснути його, як хутро, і потягнути його вниз.

У вас залишилися запитання? Фахівці та читачі Autodvig допоможуть вам, задати питання

Чи була ця стаття корисною?

Стаття була корисною для обміну інформацією зі своїми друзями

Будь ласка, напишіть те, що не так, і залиште рекомендації відповідно до статті

Оцініть переваги статті: (4 голоси, середнє: 4,25 з 5)

Процес заміни

Щоб змінити повітряний фільтр на Daewoo Matiz, нічого додаткового. Процес заміни настільки простий, що і дитина, і навіть дівчина впоратися з цим завданням. Ми почнемо безпосередньо до процесу:

Відкрийте капюшон автомобіля та виправте його з акцентом. Відкрутіть два болти кріплення кришки повітряного фільтра, які розташовані в передній частині корпусу. Якщо болти підкислені, ви можете використовувати ключ до 8 (кращий. кінець): болти мають шестикутну форму голови.

 • Підніміть кришку корпусу і дивіться фільтр.
 • Ми виймаємо фільтр із сидіння.
 • Подуйте бруд від корпусу повітряного фільтра. Підвищення передньої частини кришки (від скручених болтів) і витягування її вгору і знову, вийміть кришку корпусу повітряного фільтра і вийміть старий елемент зсуву. Новий елемент фільтру встановлений у широкій частині вгору, щоб написи Daewoo розташовувалися з лобового скла. Зверніть увагу, що між фільтром і корпусом не повинно бути розриву: фільтр повинен щільно лягати.
 • Встановіть новий фільтр.елемент.
 • Ми збираємо збірку і скручуємо гвинти.
 • Також ми видаляємо корпус фільтра, якщо це необхідно:
 • Відкрутіть гофру з корпусу фільтра, для цього необхідно зняти затискач. Ми кладемо кришку на місце, ведучи задні затискачі в канавки та кріпляючи її назад, попередньо скручену гвинтами. Повітряний фільтр Daewoo Matiz замінюється.
 • Відкрутіть гвинти кріплення тіла до тіла.
 • Ми виймаємо збірку повітряного фільтра.

Етап

Заміна починається з виготовлення очищення елемента потрібного розміру.

  По.перше, бічний пластик відрізається. Тепер ви можете побачити внутрішню структуру фільтра: шар активованого вугілля закладається між шарами нешкваного волокна. Вся структура збирається у вигляді акордеона для збільшення поверхні фільтра.

зробити, встановити, фільтр, салон

Внутрішній пристрій очищувального споживчого

 • Далі виріжте фільтр 10, 4 см завширшки.
 • Потім, щоб зміцнити дизайн майбутнього продукту на вирізанні за допомогою Super Glue, склейте сторону бажаної довжини.
  зробити, встановити, фільтр, салон

  Таким чином ми склеюємо пластикову бокову стінку суперглідом, заготовка 10,4×14,4 см була отримана. Для герметизації з боків залишається 0,3 см.

 • Далі, з кожного боку, клею самостійного матеріалу у вигляді піни.
 • Якщо є бажання, ви можете додатково склеїти ущільнення дверей, з якою елемент фільтра буде надійно зафіксовано на місці установки.
  зробити, встановити, фільтр, салон

  Приклейте піну та дверну ущільнювач з боків

У вас залишилися запитання? Фахівці та читачі Autodvig допоможуть вам, задати питання

Чи була ця стаття корисною?

Стаття була корисною для обміну інформацією зі своїми друзями

Будь ласка, напишіть те, що не так, і залиште рекомендації відповідно до статті

Оцініть переваги статті: (3 голоси, середнє: 4,67 з 5)

Етапи роботи над створенням фільтра

Для початку нам потрібно зробити фільтр для Daewoo Matiz, якого взагалі немає в цій машині:

 • Спочатку вам потрібно вирізати бічний пластик. Ви побачите внутрішню структуру фільтра: активоване вугілля лежить між нехвеним волокном, а конструкція має форму акордеона, що збільшує поверхню фільтрації.
 • Виріжте фільтр шириною 10,4 см.
 • Посилити дизайн продукту на вирізаній частині ви можете склеїти бокову стіну потрібної довжини за допомогою суперклюза.
 • З обох боків, клею самостійна піна.
 • За бажанням додатково склеюйте дверну ущільнення, з якою елемент буде міцно зафіксований на місці установки.

Чудовим варіантом для створення надійного ущільнювача може бути самостійна поліуретанова пінопласт із закритими порами. Ви можете придбати на будь.якому ринку цілий рулон віконних герметиків, виготовлених з пінопластової гуми, але виберіть самий щільний варіант. Ви також можете використовувати гумову ущільнення у вигляді профілю D або P, але вставити такий фільтр на місце буде непростим.

Перш за все, вам потрібно вибрати відповідну споживчу. У нашому випадку підходить елемент вугільного фільтра для Peugeot 607.

Вугілля Peugeot 607

Він має ширину 14,4 см, після вставлення ізоляції це буде потрібний розмір. 15 см. Довжини елемента фільтра достатньо, щоб зробити чотири витратні матеріали.

Окрім фільтрувального матеріалу для заміни, знадобляться такі інструменти та матеріали:

 • ножиці;
 • супер клей;
 • Само.адгезійна піна;
 • Печатка у вигляді букви d.

Підготувавши все необхідне, ви можете перейти до виготовлення та встановлення фільтра Salon Matiz.

Результат

Після встановлення фільтра, і ми повернули рукавичку до нашого місця, ви можете увімкнути вентиляцію та насолоджуватися свіжим та чистим повітрям. До речі, запах нового фільтра відчує себе, тому ви можете самостійно оцінити його роботу. Пахи з вулиці практично не відрізняються. Тут важливо пам’ятати, що в стандартних рівнях обробки автомобіля єдиним бар’єром буде фільтр замість зовнішнього повітряного паркану, тоді як салонний фільтр здійснить повне очищення.

Як тільки все встановлено, ви можете насолоджуватися очищеним повітрям

зробити, встановити, фільтр, салон

На додаток до вказаного фільтра, ціна якого досягає тридцять доларів, ви можете використовувати значно дешевший варіант у особі Filtron K 1000A, що буде в кілька разів дешевше. Тим не менш, він сподобається чистоті вугільної природи, а також надасть вам можливість виготовлення трьох фільтрів з одного. В іншому випадку суттєвих відмінностей не буде. Крім того, ми не повинні забувати, що потрібно буде змінювати такий фільтр в умовах міської експлуатації автомобіля хоча б раз на кожні десять тисяч кілометрів пробігу або кожен один.два роки використання.

Ціна:

Де вони змінюються в Петербурзі:

Ступінь засмічення можна визначити лише візуально.

Несвоєчасна заміна, призводить до накопичення бруду, що є сприятливим середовищем для розвитку грибів, цвілі та інших патогенних бактерій, які швидко поширюються через канали системи кондиціонування та вентиляції. Таким чином, фільтр може перетворюватися з засобів очищення повітря в засіб розповсюдження захворювань. Це також слід мати на увазі, промивання та обробка пилососом не може відновити властивості фільтра розвинених матеріалів.

Як змінити фільтр салону на Daewoo Matiz самостійно?