Як змінити цибулини в фарах “Toyota corolla” та відрегулювати оптику. Заміна…

Як змінити цибулини в фарах “Toyota corolla” та відрегулювати оптику

Отже, ми змінюємо ближню легку лампу в Toyota Corolla. Для цього ми відкриваємо капюшон автомобіля з кабіни. Передня капота покрита пластиковим кожухом (кришкою), що ускладнює доступ до внутрішніх вузлів. Ця обкладинка певною мірою забезпечує ізоляцію шуму, пом’якшуючи звуки робочих вузлів та заключний капюшон. Спочатку ми повинні зняти цю обкладинку, і для цього ми витягуємо кліпи.

 • Кліпи видаляються двома способами. Або натиснувши середню кнопку вниз, в результаті якої пружина спрацьовує всередині механізму, і кліп вискакує, або їх можна підняти, підібрати ножем, а потім спокійно витягується. Після того, як ви витягнули всі кліпи, кришка видаляється дуже легко.

Щоб замінити ближнє світло на правій фари Toyota Corolla, крім кожуха, необхідно зняти розширювальний резервуар двигуна.

  Для цього відкрутіть 2 болти (вам потрібен гайковий ключ 0) і вийміть танк з машини.

Після заміни встановіть розширювальний бак у своє місце і затягніть болти. Також поставте кожух на місце. За всю свою роботу ви можете зайняти не більше 5 хвилин.

Як змінити близьке світло на Toyota Corolla

Біля світла на Toyota Corolla

Деякі власники автомобілів Toyota Corolla скаржаться на те, що остання модель автомобіля зроблена на заводі ближнє світло

Вони не задоволені, міньйони тьмяно світяться, не забезпечуючи необхідної видимості. Цю проблему легко вирішити. Фари Corolla, звичайно, легко змінити.

Досить передати лампочку у випадку майже світла. Також слід замінити набряклі міньйони. Цей процес простий і займає від 2 до 5 хвилин, якщо ви знаєте, як це зробити. Єдина проблема полягає в тому, що світильники розташовані у віддаленому місці. Але ми вирішимо це.

Перший спосіб замінити світильники зсередини

Замініть лампочку Toyota вінок

Для цього відкрийте кришку автомобіля з кабіни. Передня капота покрита пластиковим кожухом (кришкою), що ускладнює доступ до внутрішніх компонентів. Ця кришка забезпечує певну ступінь шумоізоляції, пом’якшуючи звуки робочих блоків та закриття кришки. Спочатку потрібно зняти цю кришку, і для цього витягнути затискачі.

  Затискачі видаляються двома способами. Або натиснувши середню кнопку вниз, що викликає пружину всередині механізму, і затискач піднімається, або їх можна підняти, піднявши ніж, а потім тихо витягнувши. Після того, як ви видалили всі кліпи, кришка видаляється дуже легко.

В лівій фарі автомобіля Toyota

Віночок для заміни світильників набагато простіше, ніж правильне. Для початку, ближня легка лампа відключається від джерела живлення, вилки, з якої проводка вставляється безпосередньо в основу, забезпечує спеціальну розетку. Розгорніть пробку до основи, не забуваючи натиснути засувку раніше, а потім обережно поверніть лампу з гнізда за годинниковою стрілкою і обережно розтягніть її.

Тримаючи основу, витягніть новий з коробки та вставте її на місце. Він оснащений путівниками, які допоможуть правильно його встановити. Поверніть його за годинниковою стрілкою, поки він не натискає на основу міньйона і не буде зафіксовано в гнізді. Підключіть джерело живлення. От і все. Готовий. Ви можете перевірити, як працює нова лампа. Це на? Тож все робиться правильно. Тепер ви можете замінити кришку, вставити та виправити затискачі та закрити кришку.

Щоб замінити ближнє світло на правих фарах Toyota Corolla, крім тіла, необхідно зняти розширювальний резервуар двигуна.

Після заміни замініть резервуар для розширення та затягніть гвинти. Також встановіть кожух на місці. Ви можете зайняти до 5 хвилин, щоб завершити роботу.

Другий спосіб замінити лампочки на вулиці

По.іншому можна замінити ближнє світло на Toyota Corolla. Вам знадобиться джек або отвір у гаражі, щоб відкрутити передній бампер. Toyota Corolla має низьку посадку, і для того, щоб потрапити під тіло, автомобіль повинен бути піднятий. Бампер видаляється, щоб забезпечити доступ до фари або, точніше, до встановлення фар.

  За допомогою клавіші труби 0 відкрутіть болт фари та два бокові болти. Відкрутіть гвинт за допомогою викрутки. Знімаючи фари, не забувайте про засувку, розташовану поруч із решіткою. Дроти тягнуться до кожної лампи, і вони не дозволять вам без проблем знімати фари. 5 вилки необхідно видалити. Для цього натисніть на засувку і просто потягніть за собою вилку на себе.
 • Фара Toyota Corolla складається з 5 лампочок, два з яких. світильники ближнє світлоА головний промінь більше, ніж решта.закриватисяючи на краю фари. Ми виводимо це з розетки. См. Перша частина статті про те, як витягнути та вставити лампу.
 • Тоді всі операції виконуються у зворотному порядку. Вставте всі пробки в кришку, вставте фари на місце, занурюйте гвинти та самостійні гвинти. Встановіть бампер.

Заміна високого / поблизу світла

Акуратно видаліть захист пластику, він кріпиться до трьох кліпів. При необхідності трохи натисніть на палець у центрі для простоти демонтажу. Ми відкрутимо несправну лампу, замінюємо нову. Ми проводимо перевірку цілісності ізоляційного шару, з’єднувачів. У присутності пошкодження ми замінюємо новим. Якщо блок управління заздалегідь встановлено в конструкції, він також підлягає перевірці цілісності та якості фіксації.

Заміна

Щоб замінити близькі світлові світильники, спочатку потрібно відкрити капюшон. У своєму просторі буде видно пластиковий захист, який утримується на шести кліпах. У кожному кліпі посередині є штекер, яку потрібно підняти, натиснувши на її ядро. Найкраще це зробити з ножем з тонким лезом.

Зніміть всю панель захисту і відключіть. Тепер ми отримали доступ до пристрою передньої фари та шпинделя. Дивлячись туди, ви бачите, що чіп з двома проводами триває кожна фара.

Обережно видаліть його, намагаючись не пошкодити дроти. Чіп прийшов до основи лампочки, яка скручена чверть повороту проти годинникової стрілки.

Як замінити лампу фари?

Найближчий був спалений на лівій фарі, скажи мені, як змінити світильник? Тіло 121. Я прочитав це в книзі, я не можу це зрозуміти, і я не хочу нічого зламати. Можливо, хтось зробив заміну світильників. скажи мені!

У цій темі 11 відповідей

Де я розумію акумулятор, ви знімаєте вилку і звертаєте її, я не пам’ятаю, де, але ви не можете його зламати. Запаліть ліхтарик, білизну або кишеню в зуби. Т.До. Вперше і якщо наш акумулятор, т.Е. Краще видалити розміри. Важко врахувати лампу, щоб увійти до нового, не дряпаючи поверхню склянки світильника.

Яруж, дякую, я спробую! У магазині Osram 310 світильників вони все ще кажуть, що зразок потрібен. Вони дають. І мій акумулятор має рідний розмір, я спробував це, моя рука повзатиме. Я розстебну кріплення, тому можу і повернуся.

Головне. коли ви вставляєте нову лампу, не беріть руки за скляну колбу.

Як вставити? Що обернути лампочку?

Я не обернув його ні з чим, дуже ретельно для бази

Усе! Я замінив лампу! Насправді все дуже просто. Я приїхав до магазину (без реклами) придбав коротку лампочку. На наших автомобілях вони відокремлені з далекі, всі це знають. Це коштує 420, а не 310, як я писав вище. Лампа продається разом із “поспіхом”. Відразу в магазині я підняв капюшон, поклав руку, не дуже зручно, але можливо. Вилки акуратно розстебнуті. Спочатку він подав його на вершину, а потім натиснув замок замку, і він легко зійшов. Потім він злегка обернувся на «укол» на лампі (якщо ви стикаєтесь з машиною, вона вийшла за годинниковою стрілкою) і обережно вивів лампу з гнізда. Він уважно вставив нову, не торкаючись нічого і не торкаючись, повернув проти годинникової стрілки (стоячи на машині), поки він не зупиниться, надягав і не відірвав вилку. Вуаля, нехай буде світло. Все працює чудово. Ось такий міні-репр!

Кожен, хто відповів. дякую за підказки!

І ніхто не пробував світлодіодів у сусіда? https: // www.Dled. 18_SMD5050

Вони сліпі, але не світять. Випробування були в головній дорозі та їзди. Не витрачай гроші. Краще використовувати світлодіоди у розмірах та денних вогнях.

Якщо пам’ять не змінюється, то у нас HB3 у далекому світлі, а в найближчому HB4 мені подобаються світильники Philips Ultra Vichen, хороше біле світло

PS: Добре, коли ручні змагання, я ледве повзав з правого боку, щоб замінити лампочку

Безумовно, буде трохи проблематично приклеїти руку до лампи, хоча ви можете отримати роз’єм, щоб звикнути до неї. тут це трохи більше, ніж проблематично, є певні незручності, але все вирішено швидко.

Зробіть світло і саморобні світильники

Щоб замінити цибулини на Toyota Corolla, вам потрібно демонтувати фари.

Процедури видалення та заміни світильників складаються з послідовності дій:

 • Спочатку вам потрібно демонтувати бампер, щоб було доступ до оптики.
 • Щоб зняти фари, вам потрібно відкрутити кріпильні болти.
 • Демонтуючи блок.слабкий, вам потрібно відключити 5 роз’ємів живлення.
 • Для того, щоб витягнути лампу, її потрібно повернути в лівий бік.
 • Далі встановіть нову лампочку, не торкаючись склянки голими руками.
 • Вставте в гніздо і поверніть праворуч, щоб виправити.
 • Ми підключаємо пробку, перевіряємо роботу в 5 режимах.
 • Якщо все добре, ми робимо збірку у зворотному порядку.

Процес заміни закінчився, і ви можете користуватися автомобілем.

Вибір світильників для Corolla 150

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Вибираючи лампи поблизу світла на Toyota Corolla, пам’ятайте, що особливість оптики транспортного засобу полягає в тому, що не будь.який тип підвалу (частина, яка фіксує лампу у випадку і здійснює струм). Тому при виборі вогнів варто зосередитись на лампі, придатній для Toyota Corolla.

Ідеальною версією ближнього світла для Corolla 150 є HB4 Koito Whitebeam 12V 55W Lamps. Небагато світильників мають можливість сперечатися з ними у надійності і, в той же час, яскравість освітлення. Однак у них є мінус. не всі власники автомобілів будуть впливати на кишені.

Хороше рішення було б поставлено з Corollalamps Philips Crystal Vision HB4, здатні забезпечити освітлене.

 • Ви можете вибрати певний тип закритої легкої лампи (освітлення)
 • Весь сезон
 • Довговічний
 • З підвищеним виходом світла
 • Синє освітлення.
 • Всі.сезонні світильники

Вони досі відомі як всіма. Усі сезонні світильники підходять для тих, чиї дороги проходять через міські шосе. Основна відмінність між усіма сезонами.це жовта колба. Потік жовтого світла, що випромінюється такими лампами. Через те, що жовте світло в коефіцієнті дисперсії нижчий, ніж у білому на 20%, світло від усіх.дезів менш розсіюється від вологи частинками. Застосовуючи ці світильники, ви можете не боятися огляду в негоду.

Довговічний

З’являється також назва довге життя. Ідеально підходить для тих, хто часто доводиться сидіти за кермом у темряві. Це не без причини, що їх називають “довговічним”. їх термін служби вдвічі перевищує термін служби звичайного. Секрет їх тривалого життя полягає у високій вібраційній стійкості підвалу та спеціальному складі газу, розташованого в колбі.

З підвищеним виходом світла

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

З часом фари не такі прозорі, як раніше, і здатність пропустити світло зменшується. У цьому випадку вам слід серйозно подумати про заміну світильників збільшенням світла. Нитка таких світильників нагрівається до більш високої температури порівняно зі звичайними температурами, що забезпечує більш інтенсивний і потужний потік світла. А спеціальний склад газу всередині колби захищає таку нитку від спалення.

Блакитного кольору

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Справжнє порятунок для тих, хто втомився, під час руху. Світло синьої лампи не викликає втоми очей. Синє сяйво забезпечується синім розпиленням на колбі. Ні в якому разі не плутати такі світильники з ксеноном, хоч і подібним, але незрівнянно більш потужним.

Заміна лампочок поблизу, високого променя, туманних вогнів та розмірів на Toyota Corolla 150

Життя стандартних світильників досить довгий, рідко вигорілий, якщо пошкоджений, вплив, запалювання. Що не можна сказати про куплене в автомобільному магазині, на ринку автомобілів. Витратний матеріал низької якості, неорганізованого виробництва. За замовчуванням Toyota Corolla 150/140 Встановлені освітлювальні елементи бренду Philips Long Life. Середній період використання перевищує 3-4 роки.

Вимоги до світильників при виборі повних аналогів:

 • Довга операція;
 • Ефект ксенона;
 • збільшення яскравості світла;
 • LED (для PTF).

Що ви повинні знати про оптику автомобілів?

Система освітлення автомобіля Toyota Corolla включає передню та задню оптику. Оптика голови включає передні та туманні вогні, денні світлові вогні. Задня оптика включає задні світильники, стоп-сигнал, світловий освітлювальний ліхтар та інші. Встановлюються як попереду, так і позаду розмірів, і поворотні сигнали.

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Farah Toyota Corolla 120

Параметри вибору

Вся система освітлення складається з сигналів та освітлювальних пристроїв. З часом елементи освітлення виходять з ладу і потребують заміни (автор відео. це remontiruem svoe avto).

Послідовність дій при заміні освітлювальних елементів на Toyota Corolla 150

Раніше ми проводимо профілактику, ідентифікуємо несправні елементи, за необхідності, перевірте (прізвисько) електричну проводку. Для таких цілей краще використовувати спеціальний пристрій. мультиметр.

Він повинен бути доступним для кожного водія, оскільки за допомогою його виконання здійснюється всебічна запобігання системі електроенергії, а несправності усуваються. За відсутності. зверніться за допомогою до спеціалістів Сервісного центру.

Toyota Corolla 150 Ми встановлюємо на плоскій поверхні, повертаємо кермо у зворотному напрямку спалених фар. Відкрутіть пластиковий розпилювач викруткою. Ми видаляємо дві засувки, опускаємо грязь. Проти годинника ми повертаємо основу PTF, витягуйте, замінюємо її новою. Ми не торкаємося колби руками.

Поліровування зів’ялих фари автомобілів

Розкладіть любов, як відремонтувати зів’ялі світильники? Сендерні з подряпаною матовою склом виглядають погано, а ще гірше блищать. Ми радимо вам відновити їх прекрасний вигляд та виправити параметри. Ви можете зробити це самостійно, не знімаючи світло з машини. Іноді пластик іноді матовий і знебарвлений зсередини. це ситуація, наприклад, у випадку фари, в яких []

Заміна Toyota Corolla restayl (E150)

Toyota Corolla PTF встановлюється на рівній поверхні, поверніть кермо у зворотному напрямку спалених фар. Відкрутіть пластиковий розпилювач викруткою. Ми витягуємо дві засувки, опускаємо грязь. Проти годинника ми повертаємо основу PTF, витягуйте, замінюємо її новою.

Заміна лампочки Toyota Corolla Розміри

Ми не торкаємося колби руками. При необхідності трохи натисніть на палець у центрі для простоти демонтажу.

Ми відкрутимо несправну лампу, замінюємо нову. У присутності пошкодження ми замінюємо новим. Освітлення кабіни швидко і легко може змінити світильники в кабіні! Виберіть світильники з підвалом W5W T10 для передньої стелі та C5W для пасажирських або універсальних світлодіодних панелей.

До речі, панелі дають набагато більше світла в салоні, ніж лампи! У цій машині ми поставимо світлодіодні світильники W5W T10 та Toyota Corolla E150 Заміна 31 мм бази HP над кількістю пасажирів. Процес заміни простий. Вам знадобиться плоска викрутка або інструмент для зняття кабіни. Потрібно покласти зовнішню кришку стелі та зняти.

Лустальний знак для підсвічування номерного знака, виберіть спеціально лампу W5W COB-1, оскільки інші просто там не підходять. Дуже маленький простір на цьому ліхтарі. У своєму просторі буде видно пластиковий захист, який утримується на шести кліпах. У кожному кліпі в Toyota Corolla E150 заміна підвалу має вилку, яку потрібно підняти, натиснувши на її ядро. Найкраще це зробити з ножем з тонким лезом. Зніміть всю панель захисту і відключіть.

Тепер ми отримали доступ до пристрою передньої фари та шпинделя.

Дивлячись туди, ви бачите, що чіп з двома проводами триває кожна фара. Обережно видаліть його, намагаючись не пошкодити дроти.

Чіп прийшов до основи лампочки, яка скручена чверть повороту проти годинникової стрілки. Передня фара з сусідньою лампою на Corollae, E та Fielder може мати гумову пробку, яка також скручена проти годинникової стрілки.

Як тільки ви відкрутите основу лампочкою і покладете нову, тоді не тримайтеся на саму лампочку. Справа в тому, що якщо ви отримаєте кінчики пальців на склянку, нитка може вигоріти. Зараз встановлена ​​сусідня лампа для Toyota Corolla.

Подібні операції з заміни Toyota Corolla E150 та для версій інших років.

Ця інструкція підходить як для правих, так і для лівих фар. Тому що, коли волога потрапляє на контакти лампи, вона може зазнати невдачі. У негоду краще почати встановлювати в сухій гаражі. Якщо близька Toyota Corolla E150 досі не горить заміненою лампочкою, то проблема полягає в решті електричної частини: непереборне близьке світло: є кілька причин цієї несправності: ця проблема вирішується просто: заміна Nissan зазвичай потрібно після певного пробігу, о, ступінь зносу деталей можна оцінити за різними ознаками.

Як замінити лампу фари?

Найближчий був спалений на лівій фарі, скажи мені, як змінити світильник? Тіло 121. Я прочитав це в книзі, я не можу це зрозуміти, і я не хочу нічого зламати. Можливо, хтось зробив заміну світильників. скажи мені!

У цій темі 11 відповідей

Де я розумію акумулятор, ви знімаєте вилку і звертаєте її, я не пам’ятаю, де, але ви не можете його зламати. Запаліть ліхтарик, білизну або кишеню в зуби. Т.До. Вперше і якщо наш акумулятор, т.Е. Краще видалити розміри. Важко врахувати лампу, щоб увійти до нового, не дряпаючи поверхню склянки світильника.

Яруж, дякую, я спробую! У магазині Osram 310 світильників вони все ще кажуть, що зразок потрібен. Вони дають. І мій акумулятор має рідний розмір, я спробував це, моя рука повзатиме. Я розстебну кріплення, тому можу і повернуся.

Головне. коли ви вставляєте нову лампу, не беріть руки за скляну колбу.

Як вставити? Що обернути лампочку?

Я не обернув його ні з чим, дуже ретельно для бази

Усе! Я замінив лампу! Насправді все дуже просто. Я приїхав до магазину (без реклами) придбав коротку лампочку. На наших автомобілях вони відокремлені з далекі, всі це знають. Це коштує 420, а не 310, як я писав вище. Лампа продається разом із “поспіхом”. Відразу в магазині я підняв капюшон, поклав руку, не дуже зручно, але можливо. Вилки акуратно розстебнуті. Спочатку він подав його на вершину, а потім натиснув замок замку, і він легко зійшов. Потім він злегка обернувся на «укол» на лампі (якщо ви стикаєтесь з машиною, вона вийшла за годинниковою стрілкою) і обережно вивів лампу з гнізда. Він уважно вставив нову, не торкаючись нічого і не торкаючись, повернув проти годинникової стрілки (стоячи на машині), поки він не зупиниться, надягав і не відірвав вилку. Вуаля, нехай буде світло. Все працює чудово. Ось такий міні-репр!

Кожен, хто відповів. дякую за підказки!

І ніхто не пробував світлодіодів у сусіда? https: // www.Dled. 18_SMD5050

Вони сліпі, але не світять. Випробування були в головній дорозі та їзди. Не витрачай гроші. Краще використовувати світлодіоди у розмірах та денних вогнях.

Якщо пам’ять не змінюється, то у нас HB3 у далекому світлі, а в найближчому HB4 мені подобаються світильники Philips Ultra Vichen, хороше біле світло

PS: Добре, коли ручні змагання, я ледве повзав з правого боку, щоб замінити лампочку

Безумовно, буде трохи проблематично приклеїти руку до лампи, хоча ви можете отримати роз’єм, щоб звикнути до неї. тут це трохи більше, ніж проблематично, є певні незручності, але все вирішено швидко.

Зараз на сайті

За діяльністю за останні 5 хвилин.

Довідник

Біле світло лампи (понад 5000 К) є більш естетичним, ніж практичне значення. В умовах туману підвищена волога, видимість залишатиметься обмеженою, ефективність такого освітлення мінімальна. Розглянемо цей фактор при покупці.

Освітлюючий пристрій із підвищеною яскравістю служить менше аналогів із стандартним коефіцієнтом. Якщо вам потрібне додаткове світло, будьте готові до короткого ресурсу.

Ксенонові світильники офіційно заборонені для встановлення на Toyota Corolla 150, а також інші модифікації. Натомість аналоги світлодіодів активно встановлюються. Звичайно, вони незрівнянні з галогеном, але при ближньому світлі вони злегка освітлюють дорогу.

Популярні виробники діодних світильників для Toyota Corolla: Koito, GE, MTF, Narva, Osram, Philips, Valeo, Diano У той час як китайська альтернативна оптика пропонує дешевший варіант, за 1500. 2000.

Toyota Corolla 2008, L. З запчастини

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Toyota Corolla, 2008

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Toyota Corolla, 2011

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Toyota Corolla, 2008

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

Toyota Corolla, 2012

Переглянути більше автомобілів на дромі

Брати участь в обговореннях можуть лише зареєстровані користувачі.

Заміна високого / поблизу світла

Акуратно видаліть захист пластику, він кріпиться до трьох кліпів. При необхідності трохи натисніть на палець у центрі для простоти демонтажу. Ми відкрутимо несправну лампу, замінюємо нову. Ми проводимо перевірку цілісності ізоляційного шару, з’єднувачів. У присутності пошкодження ми замінюємо новим. Якщо блок управління заздалегідь встановлено в конструкції, він також підлягає перевірці цілісності та якості фіксації.

Підсвічування салону

Ми здійснюємо заміну самостійно, процес простий, інтуїтивно зрозумілий. У разі труднощів ми залучаємо фахівців з семінару.

Викрутка з плоским наконечником, обережно натисніть на зовнішню кришку лампи. Він щільно посаджений на кожух у стелі з трьома засувками. Недбалі дії, надмірна потужність пошкодить пластик, будьте обережні. Зніміть кришку, зняти два діода, встановіть нове. Готовий.

Ми здійснюємо дефект на обкладинці, перевіряємо щільність посадки, фіксації.

Рекомендації щодо догляду та обслуговування елементів енергосистеми

Таке освітлення досягається завдяки синьому розпилюванні на колбі.

Заміна лампочки Toyota Corolla Розміри

Перевага такого світла полягає в тому, що його очі стають набагато меншими, ніж звичайні. Вибір світильників з базою HB4 обмежений. Заміна для заміни близьких світлих світильників спочатку вам потрібно відкрити капюшон. У своєму просторі буде видно пластиковий захист, який утримується на шести кліпах. У кожному кліпі посередині є штекер, яку потрібно підняти, натиснувши на її ядро.

Найкраще це зробити з ножем з тонким лезом. Вийміть всю панель загальних цибулин Toyota Corolla і відкладіть.

Тепер ми отримали доступ до пристрою передньої фари та шпинделя. Дивлячись туди, ви бачите, що чіп з двома проводами триває кожна фара. Обережно видаліть його, намагаючись не пошкодити дроти.

Toyota Corolla E180 лампочки

Чіп прийшов до основи лампочки, яка скручена чверть повороту проти годинникової стрілки. Передня фара з сусідньою лампою на Corollae, E та Fielder може мати гумову пробку, яка також скручена проти годинникової стрілки. Як тільки ви відкрутите основні цибулини Toyota Corolla за допомогою лампочки і покладете нову, а потім не тримайтеся на саму лампочку, бо вона може зазнати невдачі. Справа полягає в загальній лампочці Toyota Corolla, що коли кінчики пальців потрапляють на скло, нитка може спалити.

Зараз встановлена ​​сусідня лампа для Toyota Corolla. Подібні операції проводяться для версій інших років.

Ця інструкція підходить як для правих, так і для лівих фар. Тому що, коли волога потрапляє на контакти лампи, вона може зазнати невдачі.

змінити, цибулини, фара, toyota, corolla

У негоду краще почати встановлювати в сухій гаражі. Якщо Toyota Corolla Toyota Corolla загальні цибулини все ще не горить, то проблема полягає в решті електричної частини: нерозгортання світла: є кілька причин цієї несправності: ця проблема вирішується просто: прочитайте заміну Логан 1 підшипник підшипника підшипника підшипників генератора Renault Logan Заміна підшипників генератора Renault Gabarit Toyota Corolla Підшипники. основна частина генератора, часто їх розрив призводить до несправності генератора.

Заміна стискання підшипника renault logan 1. У цій статті ми розповімо, як замінити підшипники генератора Renault Logan.

Для початку необхідно відключити заміну паливного насоса заміни паливного насоса клапанів VAZ 16, автомобільна система електроенергії була створена для зберігання запасів палива, очищення палива та повітря з третій партії домішок, для постачання повітря та паливо до моторних циліндрів. Система живлення складається з паливного бака, паливного модуля, паливного фільтра, паливної пандусу, лампочок Toyota Corolla, повітряного фільтра, верхньої панелі газу на газовій панелі газу розміщується сигнальними цибулинами та пристроями, які дозволяють контролювати стан автомобіль і контролювати певні системи, не виходячи з кабіни.

Пластик із загальної лампочки Toyota Corolla зробила панель. м’який, новий стандарт. Це дає гарантію, що після тисячі км це не початок заміненого запобіжника також може вийти з ладу, якщо виникають проблеми з проводкою автомобілів.

Несправність естафети. Завдяки цьому електричному елементу фари увімкнено і вимикаються, тому дуже часто суть проблеми. Не потрібно негайно замінити реле. це може бути належним чином, лише на контактах, що утворюється туман або окислення.

Ці контакти можуть бути очищені, після чого відпрацюють фари близького або високого променя, як і раніше. Розмірні вогні Toyota Corolla Заміняють цибулину загального вогні Toyota Corolla. Заміна передньої частини переднього загального вогня на відео Toyota Corolla, щоб замінити передні лампочки Toyota Corolla на Tyota Corolla.

Основа передніх розмірів обгортає W5W. Ми відкрутимо несправну лампу, замінюємо нову. У присутності пошкодження ми замінюємо новим. Якщо блок управління заздалегідь встановлено в дизайні, він також підлягає перевірці цілісності та загальних лампочок фіксації Toyota Corolla. Підсвічування салону замінюється самостійно, процес простий, інтуїтивно зрозумілий.

У разі труднощів ми залучаємо фахівців з семінару. Викрутка з плоским наконечником, обережно натисніть на зовнішню кришку лампи. Він щільно посаджений на кожух у стелі з трьома засувками. Недбалі дії, надмірна потужність пошкодить пластик, будьте обережні. Вийміть кришку, витягніть два діоди, загальні цибулини Toyota Corolla New. Ми здійснюємо дефект на обкладинці, перевіряємо щільність посадки, фіксації.

Освітлення номерного знака для заміни підсвітки номерного знака, вам потрібно встановити машину на плоскій платформі, вичавити ручне паркувальне гальмо, відкрити багажний відсік. Демонтувати ряд пластикових затискачів з плоским наконечником з плоским наконечником, вийміть кожух з тіла, кришка багажника.

За годинниковою стрілкою ми крутимо картридж за допомогою старої лампи, накрутіть новий. Зберіть структуру, запустіть двигун, перевірте службу системи. Характерними причинами поломки освітлювальних пристроїв є природний фактор. тривалість терміну служби; Механічні пошкодження, аварія, зіткнення, удар; Коротке збільшення напруги в ланцюзі, коротке замикання; пошкодження ізоляційного шару, з’єднувачів, колодки з проводами; Волога потрапила в тіло оптики, що сприяло короткого замикання; Інші фактори.

Заміна тіла E150

На коралі Toyota коротку лампочку можна змінити двома способами:

Зсередини

Перш за все, капот відкривається, його можна відкрити з салону, після чого необхідно виконати такі дії:

 • Необхідно зняти пластиковий захист, який утримується на кліпах, ви можете видалити їх, натиснувши середню кнопку внизу, в результаті цього ми будемо працювати механізм, а затискач разом із пружиною можна легко відключити. Їх також можна витягнути, просто зібране ножем або плоскою викруткою. Коли всі кліпи відключаються, ви можете видалити захист.
 • Коли захисний кожух знімається, доступ до переднього фари відкривається для довгого і біля світлого Toyota Corolla 150. З лівого боку, щоб замінити цибулини набагато простіше, ніж праворуч. Щоб витягнути майже легку лампу, вона повинна бути відключена від джерела живлення, оскільки його проводка з вилкою вставляється в саму основу зі спеціальним гніздом. Для цього натисніть засувку, і від підвалу, рухаючись на себе, повернувшись проти годинникової стрілки від посадки.
 • Новий встановлений так само, як і стара лампа, для цього для цього новий світловий елемент повинен бути взято до бази та встановлення на вашому сидінні, для зручності та належної установки на ній є спеціальні путівники. Коли лампа встановлена ​​в гнізді, основа повертається за годинниковою стрілкою, це означає, що вона була записана в гнізді. Потім живлення підключається.

Після заміни слід перевірити справність фари, якщо все працює, ви можете зібрати все назад. Якщо раптом світло не спалює, вам потрібно перевірити запобіжники та реле

Важливо знати, що з часом заміна старої цибулини новою не рекомендується для самої лампочки, оскільки велика ймовірність, що вона не вдасться. Також не рекомендується замінити високою вологістю, оскільки удар вологи також може бути причиною швидкої відмови лампи.

Якщо правильна легка лампа Toyota Corolla вигоріла, то крім захисного кожуха, вам потрібно зняти резервуар для розширення. Щоб зняти його:

 • Відкрутіть два болти, ви можете зробити це за допомогою ключа 10 та зняти бак.
 • На додаток до резервуара, дістатися до лампочки може заважати шиї шайби, оскільки через неї вид дуже поганий, але видалити його непотрібно, просто візьміть дзеркало, щоб принести його збоку, так Ви можете побачити, де знаходиться лампа. Після місця перебування напевно може почати замінювати. Він змінюється, а також ліве світло.

Зовнішній

Цей метод заміни передбачає видалення переднього бампера, а також наявність гнізда або ями. Бампер повинен бути видалений, щоб отримати доступ до кріплення фар. Коли доступ отримує доступ, ви можете перейти до заміни:

 • Усі п’ять вилків, які подають їх електроенергією, відключаються від фар. Використовуючи 10 ключа, кріплення болтів видаляються, їх є лише три, два збоку та один під фари, вам все одно потрібно не забувати відкрутити один гвинт.
 • У самій фари є п’ять цибулин, та, яка розташована на краю, відповідає за ближче світло, його вивозять і змінюють нове.

Після заміни всі дії здійснюються у зворотному порядку.

Як замінити лампу фари?

Найближчий був спалений на лівій фарі, скажи мені, як змінити світильник? Тіло 121. Я прочитав це в книзі, я не можу це зрозуміти, і я не хочу нічого зламати. Можливо, хтось зробив заміну світильників. скажи мені!

У цій темі 11 відповідей

Де я розумію акумулятор, ви знімаєте вилку і звертаєте її, я не пам’ятаю, де, але ви не можете його зламати. Запаліть ліхтарик, білизну або кишеню в зуби. Т.До. Вперше і якщо наш акумулятор, т.Е. Краще видалити розміри. Важко врахувати лампу, щоб увійти до нового, не дряпаючи поверхню склянки світильника.

Яруж, дякую, я спробую! У магазині Osram 310 світильників вони все ще кажуть, що зразок потрібен. Вони дають. І мій акумулятор має рідний розмір, я спробував це, моя рука повзатиме. Я розстебну кріплення, тому можу і повернуся.

Головне. коли ви вставляєте нову лампу, не беріть руки за скляну колбу.

Як вставити? Що обернути лампочку?

Я не обернув його ні з чим, дуже ретельно для бази

Усе! Я замінив лампу! Насправді все дуже просто. Я приїхав до магазину (без реклами) придбав коротку лампочку. На наших автомобілях вони відокремлені з далекі, всі це знають. Це коштує 420, а не 310, як я писав вище. Лампа продається разом із “поспіхом”. Відразу в магазині я підняв капюшон, поклав руку, не дуже зручно, але можливо. Вилки акуратно розстебнуті. Спочатку він подав його на вершину, а потім натиснув замок замку, і він легко зійшов. Потім він злегка обернувся на «укол» на лампі (якщо ви стикаєтесь з машиною, вона вийшла за годинниковою стрілкою) і обережно вивів лампу з гнізда. Він уважно вставив нову, не торкаючись нічого і не торкаючись, повернув проти годинникової стрілки (стоячи на машині), поки він не зупиниться, надягав і не відірвав вилку. Вуаля, нехай буде світло. Все працює чудово. Ось такий міні-репр!

Кожен, хто відповів. дякую за підказки!

І ніхто не пробував світлодіодів у сусіда? https: // www.Dled. 18_SMD5050

Вони сліпі, але не світять. Випробування були в головній дорозі та їзди. Не витрачай гроші. Краще використовувати світлодіоди у розмірах та денних вогнях.

Якщо пам’ять не змінюється, то у нас HB3 у далекому світлі, а в найближчому HB4 мені подобаються світильники Philips Ultra Vichen, хороше біле світло

PS: Добре, коли ручні змагання, я ледве повзав з правого боку, щоб замінити лампочку

Безумовно, буде трохи проблематично приклеїти руку до лампи, хоча ви можете отримати роз’єм, щоб звикнути до неї. тут це трохи більше, ніж проблематично, є певні незручності, але все вирішено швидко.

Зараз на сайті

За діяльністю за останні 5 хвилин.

Трохи про безпеку

Під час процесу заміни дотримуйтесь деяких правил безпеки:

 • Під час заміни не беріть руки за склянкою нової лампи. Частинки жиру з пальців або олії можуть залишатися на ньому, які ви можете заплямувати руки за необережністю. Тонка склянка світильника нагрівається до дуже високих температур, і жир, який падає на неї, легко відключає лампу. Перед встановленням доцільно витерти його сухою ганчіркою, яка не залишає Віллі.
 • Ні в якому разі не працюють під напругою. На додаток до того, що ви можете витягнути струм (і це саме по собі неприємно), існує небезпека, що навіть спалений міньйон може розмиватися на невеликі шматочки (і були такі прецеденти). А отже, якщо можливо, працюйте під окулями.

Заміна тіла E150

На коралі Toyota коротку лампочку можна змінити двома способами:

Зсередини

Перш за все, капот відкривається, його можна відкрити з салону, після чого необхідно виконати такі дії:

 • Необхідно зняти пластиковий захист, який утримується на кліпах, ви можете видалити їх, натиснувши середню кнопку внизу, в результаті цього ми будемо працювати механізм, а затискач разом із пружиною можна легко відключити. Їх також можна витягнути, просто зібране ножем або плоскою викруткою. Коли всі кліпи відключаються, ви можете видалити захист.
 • Коли захисний кожух знімається, доступ до переднього фари відкривається для довгого і біля світлого Toyota Corolla 150. З лівого боку, щоб замінити цибулини набагато простіше, ніж праворуч. Щоб витягнути майже легку лампу, вона повинна бути відключена від джерела живлення, оскільки його проводка з вилкою вставляється в саму основу зі спеціальним гніздом. Для цього натисніть засувку, і від підвалу, рухаючись на себе, повернувшись проти годинникової стрілки від посадки.
 • Новий встановлений так само, як і стара лампа, для цього для цього новий світловий елемент повинен бути взято до бази та встановлення на вашому сидінні, для зручності та належної установки на ній є спеціальні путівники. Коли лампа встановлена ​​в гнізді, основа повертається за годинниковою стрілкою, це означає, що вона була записана в гнізді. Потім живлення підключається.

Трохи про безпеку

Під час процесу заміни дотримуйтесь деяких правил безпеки:

 • Під час заміни не беріть руки за склянкою нової лампи. Частинки жиру з пальців або олії можуть залишатися на ньому, які ви можете заплямувати руки за необережністю. Тонка склянка світильника нагрівається до дуже високих температур, і жир, який падає на неї, легко відключає лампу. Перед встановленням доцільно витерти його сухою ганчіркою, яка не залишає Віллі.
 • Ні в якому разі не працюють під напругою. На додаток до того, що ви можете витягнути струм (і це саме по собі неприємно), існує небезпека, що навіть спалений міньйон може розмиватися на невеликі шматочки (і були такі прецеденти). А отже, якщо можливо, працюйте під окулями.

Другий метод. Заміна світильників зовні

Заміна ближнього світла на Toyota Corolla може бути здійснена по.іншому. Для нього вам знадобиться джек або яма в гаражі, щоб відкрутити передній бампер. Toyota Corolla має низьку посадку, а отже, для того, щоб піднятися під тіло, машину потрібно підняти. Бампер видаляється, щоб відкрити доступ до фари, а точніше, до кріплення фари.

  Клавіша труби 0, скрутіть болт під фарлом і два болти з боків. Фігура викрутка відкрутіть гвинт, що підходить до самого. Видалення фари, не забувайте про засувку, розташовану біля решітки радіатора. Дроти розтягуються до кожної лампи, і вони не дозволять вам без проблем знімати фари. Потрібно вийняти 5 живлення. Для цього натисніть на засувку і просто потягніть за собою вилку на себе.

Заміна світильників у майже Toyota Corolla E180

Власники тіла Corollaw 180 в рівнях обробки з галогеном біля світла хотіли б покращити фари, але як це зробити без серйозних втручань!?

Ви можете замінити регулярні фари на фари у сусіда, але вам знадобиться невелика колективна ферма. Оскільки фара з об’єктивом не вписується в регулярне місце, і для того, щоб встановити її, вам доведеться або вирізати, або згинати телевізор. Багатьом не подобається ця зміна, в тому числі, включаючи цей варіант, я вважаю неприйнятним.

Як можливість встановити ксенон у звичайних фарах, також не є хорошим, Xenon повинен працювати лише у спеціальному об’єктиві, а також ви можете втратити свої права на рік.

Прочитавши форуми, люди прийшли до висновку, що найкращим варіантом для покращення світла на Corolla є встановлення Osram Night Breaker Unlimited 12V 55 Вт ламп, 110%. База H11. Випромінюване світло. біле, чудово виглядає з світлодіодними розмірами.

В середньому, захоплює його приблизно за 8-10 місяців роботи. Номер замовлення в електронних каталогах: 64211nbu01b

Як змінити коротку лампочку на Toyota Corolla

Деякі власники автомобілів Toyota Corolla скаржаться на те, що у фабриці зборів останньої моделі автомобіля Близьке світло їм не підходить, Мініонс сяє тьмяно, не забезпечуючи бажаної видимості. Цю проблему легко вирішити. Освітлення в фарах фари легко змінити.

Для цього лише змініть цибулини, у нашому випадку майже світла. Заміна також потребує спалених міньйонів. Цей процес простий і займає від 2 до 5 хвилин, якщо ви знаєте, як це робиться. Єдина проблема полягає в тому, що освітлювальні пристрої розташовані в недоступному місці. Але це також вирішено.

Встановлення фари туману на Toyota Corolla 150

Встановлення PTF на автомобілі Toyota Corolla включатиме встановлення фари туману і, фактично, з’єднання.

Щоб замінити, вам знадобиться спостережлива яма або підйом.

Спочатку вийміть пластиковий майданчик. Для цього відкрутіть три великі болти, які він прикріплений. Саме за ним є вся електропроводка, до якої приєднається наші туманні вогні.

Після зняття відкривача буде знайдена основна вилка, до якої ми підключимо освітлення.

Відкрутіть болти, що фіксують пластикові вилки. Отвори для цих болтів ідентичні необхідним анти.ціменам, тому не потрібно свердлити.

Далі підключіть туман до вилки до вилки. Щоб спростити роботу, на PTF записуються дві літери “L” та “R” (ліворуч і праворуч). Тож ви не плутали їх місцями.

Встановлення реле

Щоб встановити реле, ми повинні піднятися всередину і розібрати основну консоль. Для цього вам просто потрібно відкрутити всі засувки і потягнути за себе, не боячись його зламати.Щоб зняти радіо, вам потрібно відкрутити чотири маленькі болти. Потім ми виймаємо його і вимкнемо всі дроти. Також, щоб зробити зручно робити все, ми витягуємо клімат.контрольну пластину. Він кріпиться до засувок і самостійних гвинтів.

З лівого боку ми бачимо невеликий болт, який ми відкрутимо і з’єднаємо реле з туману віночка.

Тоді ми збираємо все точно так само, як і ми розібрані, але в зворотній послідовності.

Встановлення кнопки

Перш за все, вам потрібно перевірити, чи є запобіжник, який відповідає за PTF. Він, як правило, є найпершим. Під час перевірки найкраще вивчити схему, де розташовані запобіжники. Якщо ви нічого не знайшли в потрібному місці, вам потрібно поставити запобіжник.

Для цього вийміть нижню панель, що тримається на двох невеликих гвинтах. Ми також відключаємо сусідні панелі та вимикаємо кнопки з вилків. Тоді вам потрібна точно така ж пробка, що і там, і зелений дріт. Дріт, який йде разом з рештою, має три проводки, які повинні бути припая. Не забудьте вимкнути мінус клем з акумулятора Corolla 150 перед пайкою.

Синій дріт повинен бути припаяний до зеленого, чорного. до зеленої першої штепсельної вилки та червоного до маси тіла в будь.якому місці.

Кнопка встановлена, і при включенні буде відображатися на приладовій панелі.

Яка лампочка вибрати для ближнього світла

Не заощаджуйте на освітленні. Такі заощадження можуть коштувати багато. Для них є певні вимоги:

 • Перш за все, вони не повинні сліпі водіїв зустрічних автомобілів. Повага на дорозі. насамперед.
 • Повинні забезпечити освітлення дороги на відстань до 40 метрів у повній темряві, за відсутності зовнішніх джерел світла.

Чим краще освітлюючий пристрій, тим рідше його доведеться змінити, що саме по собі вже заощаджує час і гроші.

Досвідчені драйвери рекомендують встановити у фари фари на машині Toyota Corolla Koito Whitebeam III.

Це галогенні світильники і вони виробляються в Японії. З стандартною потужністю 55 Вт, лампа коніто забезпечує яскравість світла в півтора.два рази більша, ніж, наприклад, лампа, що містить ксенон. У той же час, Koito не має негативного впливу на фари, оскільки потужність відповідає стандартній потужності для фар. Виробник цих світильників є частиною холдингу Toyota Group, і її продукція в основному зосереджена на автомобілях Toyota.

https: // automaster67.ru/toyota/Zamena-lampy-blizhnego-sveta-tojota-Korolla-2008-sosnovatelnyj-vzglyad-vopros https: // my-sto.ru/obsluzhivanie/zamena-lampy-blizhnego-sveta-tojota-korolla.html https: // club-mashin.ru/toycor/corservice/kak-pomenyat-lampochku-blizhnego-sveta-na-tojota-korolla.html https: // corollacar.ru/remont/elektrooborudovanie/zamena-lamp-blizhnego-sveta.HTML

Заміна лампочок поблизу, високого променя, туманних вогнів та розмірів на Toyota Corolla 150

Життя стандартних світильників досить довгий, рідко вигорілий, якщо пошкоджений, вплив, запалювання. Що не можна сказати про куплене в автомобільному магазині, на ринку автомобілів. Витратний матеріал низької якості, неорганізованого виробництва. За замовчуванням Toyota Corolla 150/140 Встановлені освітлювальні елементи бренду Philips Long Life. Середній період використання перевищує 3-4 роки.

Читати більше: скільки коштує новий Porsche

Вимоги до світильників при виборі повних аналогів:

 • Довга операція;
 • Ефект ксенона;
 • збільшення яскравості світла;
 • LED (для PTF).