Як заправити кондиціонер Ford Focus 1

Як перевірити рівень хладагента?

В якості холодоагенту, що циркулює по шлангах і трубками вважаються пристрої системи охолодження салону, застосовується фреон. Фреон є безбарвний газ без запаху, який відводить тепло від випарника кондиціонера до радіатора.

Рівень фреону можна перевірити в такий спосіб:

Оглядове вікно системи кондиціонування повітря знаходиться на магістралі високого тиску в правій частині моторного відсіку. При працюючому кондиціонері в ньому не повинно бути бульбашок повітря. їх поява навіть на короткий час говорить про те, що фреону недостатньо і пристрій потребує дозаправки. При практично повній відсутності охолоджуючого газу в системі на внутрішній стороні вікна можна виявити сліди спінювання.

як заправити?

Перед заправкою кондиціонера необхідно переконатися, що причиною низького рівня фреону не стала розгерметизація системи. Якщо в кондиціонері є тріщина або пробою, доведеться спочатку усунути пошкодження. тільки після цього можна буде приступити до заправки.

заправити, кондиціонер, ford, focus

Заправка кондиціонера Ford Focus 1

Заправка кондиціонера Ford Focus 1 може здійснюватися за регламентом, після досягнення певного терміну експлуатації автомобіля або ж при виникненні проблем з системою кондиціонування повітря в салоні. Розглянемо, як перевірити кондиціонер на своєму Focus 1 і як самостійно здійснити дозаправку пристрої.

Автомобільний кондиціонер може працювати, коли в салоні температура піднімається вище 4 градусів тепла. Визначити, що система включена, можна по характерному звучанню, що доносяться з-під капота. При цьому, якщо в пристрої недостатня кількість холодоагенту, більш комфортним мікроклімат в машині не стане, що буде першою ознакою необхідності дозаправки кондиціонера.

Якщо під час роботи кондиціонера Ford Focus ви відчуваєте виразний запах цвілі. це сигнал того, що кондиціонер необхідно чистити. Цвіль, що утворюється на внутрішніх стінках корпусу пристрою, завдає серйозної шкоди здоров’ю всіх, хто їздить в машині. В такому випадку заправка кондиціонера проводиться тільки після його чищення.

Заправка своїми руками:

 • Перевірити герметичність кондиціонера. при незначній витоку усунути пробою, при серйозному пошкодженні звернутися в сервіс.
 • При необхідності спустити залишки фреону.
 • Заправити кондиціонер фреоном R-134а (інформація про фреоні для Focus 1 і нормі заправки представлена ​​на кришці капота, її можна уточнити також у дилера).
 • Ретельно протерти магістраль і прибрати з неї захисний ковпачок.
 • До заправного штуцера прикріпити шланг.
 • Запустити двигун до півтори тисячі обертів.
 • Рециркуляцію повітря поставити на максимум.
 • Повернути вентиль низького тиску і кран балона з холодоагентом, попередньо перевернувши його.
 • В процесі заправки кондиціонера потрібно постійно контролювати рівень тиску за манометром. він не повинен підніматися вище 285 кПа.
 • Повітря в салоні машини буде охолоджуватися в процесі заправки; після досягнення 5-8 про C кран слід перекрити.
 • Далі можна знову перевірити рівень заправки кондиціонера через оглядове віконце (не повинно бути бульбашок) і також перевірити тиск в системі.

Кондиціонер рекомендується заправляти кожні 2-3 роки. Для того, щоб кондиціонер Ford Focus 1 працював справно, в ньому має бути присутнім достатня кількість фреону. Якщо рівень холодоагенту нижче норми і тиск в системі також знижений, кондиціонер буде працювати значно менш ефективно або ж подаватися не буде зовсім. Провести заправку кондиціонера Ford Focus 1 можна своїми силами з поступовим зниженням інструкції. Також можна ознайомитися з відео дозаправки автомобільного кондиціонера.

Як виробляються діагностичні роботи

Якщо в Ford Focus 1 не працює кондиціонер, майстри відразу виявляють причину шляхом перевірки всієї цілісності механізму:

 • Спочатку проводиться візуальний огляд кондиціонера на предмет деформацій. Деформації можуть виникати в результаті неакуратне руху або частої їзди по нерівних дорогах. Після цього проводиться пошук течі за допомогою ультрафіолету або течошукачів, які виявляють тріщини в магістралі високого тиску, а також відсіках для заливки хладгента і масла.
 • Окремої уваги удостоюється компресор, оскільки дана складова часто виходить з ладу. Електронна муфта, яка перебуває в постійному русі при включеному кондиціонері, має підшипник, який часто тріскається або розколюється. Професіонали оглядають деталь, проводять заміну підшипника в міру необхідності, очищають сам компресор від надлишків бруду і масла.
 • Спеціальним апаратом оцінюється якість і постійність тиску в трубках з гуми і металу, за якими фреон рухається в процесі роботи механізму. Трубка кондиціонера Ford Focus 1 виготовляється з гуми або металу, в залежності від призначення. У загальній конструкції вони складають магістраль, по якій фреон і масло рухаються при роботі механізму.

Ford Focus 1: заправка кондиціонера

Підготовка автомобіля до літнього сезону. це серйозний процес, який вимагає від водія не тільки часу, а й коштів. На Ford Focus 1 заправка кондиціонера. це дуже важливий етап обслуговування транспортного засобу, оскільки від якості хладгента безпосередньо залежить якість охолодження салону автомобіля. Складається деталь з наступних елементів:

 • компресор;
 • магістраль високого тиску;
 • випарник;
 • ресивер-осушувач;
 • терморегулювальний вентиль;
 • вентиляційні отвори.

Важливо! В процесі заправки кондиціонера майстри обов’язково оглядають цілісність загальної системи охолодження, тому діагностичні роботи нерідко включаються в процедуру заправки, яка проводиться в самому кінці.

Чому важливо перевіряти цілісність трубок

Увага! Постійний тиск призводить до швидкого зносу складових, тому до їх цілісності слід ставитися дуже уважно. Патрубки з гуми мають властивість гнити під впливом атмосфери, тому потрібно вчасно усувати в них течі, а також змінювати в міру потреби.

Починка трубок ведеться за допомогою зварювання аргоном (якщо мова стосується сталевих елементів), заклеювання та відновленні гумових шлангів, а також повну зміну певних ділянок магістралі високого тиску. Дану роботу слід довіряти лише професіоналам, оскільки зварювальні роботи становлять небезпеку для здоров’я людини.

Повна заміна труб також вимагає кваліфікованих навичок, оскільки забезпечення герметичного з’єднання. це гарантія безпеки експлуатації кондиціонера. В іншому випадку Ви ризикуєте не тільки вивести з ладу всю систему охолодження, але і отримати травми під час ремонтних робіт.

Рівень фреону можна перевірити в такий спосіб:

Оглядове вікно системи кондиціонування повітря знаходиться на магістралі високого тиску в правій частині моторного відсіку.

При працюючому кондиціонері в ньому не повинно бути бульбашок повітря. їх поява навіть на короткий час говорить про те, що фреону недостатньо і пристрій потребує дозаправки.

При практично повній відсутності охолоджуючого газу в системі на внутрішній стороні вікна можна виявити сліди спінювання.

Як перевірити кількість холодоагенту

Якщо охолодження функціонує недостатньо ефективно, варто перевірити рівень і стан холодоагенту усередині системи. Для цього виконуємо наступні дії:

 • прогріваємо двигун.
 • Встановлюємо максимально низьку температуру і найбільш високу швидкість обертання вентилятора.
 • відкриваємо двері.
 • Перевіряємо включення компресора. Повинен пролунати клацання, і муфта починає крутитися. При досягненні робочої температури випускна трубка випарника повинна бути трохи тепліше впускний. Якщо різниця значна, має місце недостатня заправка.
 • Термометром перевіряємо температуру центральній частині клапана виходу повітря. Оптимальний рівень коливається в межах 17-20 гр.
 • Перевіряємо оглядове скло (у верхній частині ресивера). Якщо холодоагент піниться, його недостатньо.

Як заправити кондиціонер Ford Focus 2

Заправку краще здійснювати в сервісі, де є досвідчені майстри та спеціальне обладнання. Крім того, холодоагент токсичний, і важливо працювати з ним правильно і будьте обережні.

Якщо ви віддали перевагу самостійну заправку, інструкції та відео можна знайти в Інтернеті.

Норма заправки кондиціонера Ford Focus 2 2002 року і наступних версій знаходиться в межах 585-615 г.

Заправка проводиться за допомогою метричної станції.

 • Підключіть шланг з перехідником до заправної горловини.
 • Запустіть двигун і доведіть обороти до 1500.
 • Відкрийте вентиль низького тиску і переверніть балон. Розпочнеться заправка. Тиск не повинен перевищувати 285 кПа.
 • Припиніть заправку, коли з повітропроводів почне виходити повітря температурою 6-7 градусів.
 • Відключіть перехідник, закрутіть кришку горловини.
 • Перевірте стан холодоагенту через віконце. Там не повинно бути бульбашок.

Як заправити кондиціонер на Ford Focus 1?

Перед заправкою кондиціонера необхідно переконатися, що причиною низького рівня фреону не стала розгерметизація системи. Якщо в кондиціонері є тріщина або пробою, доведеться спочатку усунути пошкодження. тільки після цього можна буде приступити до заправки.

Ford Focus 1 заправка кондиціонера. фото

процес заправки

В чому полягає суть заправки кондиціонера?

Функціонування кондиціонера і всіх його вузлів на увазі циркуляцію в системі особливої ​​суміші, холодоагенту, яка відповідає за охолодження повітря, який потім розподіляється по всьому салону автомобіля і забезпечує комфорт під час використання автомобіля. Таким чином, холодоагент має велику роль в роботі системи і її заправка повинна бути обов’язковим пунктом обслуговування автомобіля Ford Focus 1. Як говорилося раніше, проведення заправки кондиціонера. вкрай відповідальна процедура, несумлінне виконання якої може привести до більших ускладнень і необхідності проведення ремонтних робіт, що позначиться і на грошових витратах автовласника. Тому не варто нехтувати відвідинами спеціальних автомайстерень з метою заправки свого кондиціонера.

Сама процедура заправки здійснюється в кілька кроків. Перед самою заправкою, фахівці перевіряють цілісність системи, використовуючи спеціальне обладнання, адже навіть найменша тріщина або зазор здатна привести до витоку фреону. До цих етапів відноситься:

 • Викачування повітря і вологи за допомогою вакуумного насоса. Це убезпечить систему від швидкого зниження продуктивності і виходу з ладу.
 • Перевірка наявності герметичності. Дана перевірка має на увазі виявлення великих тріщин і витоків холодоагенту.
 • Перевірка агрегату на наявність більш дрібних тріщин, отворів і пошкоджень, які викликають витоку. Дана перевірка відбувається із застосуванням ультрафіолетових променів. В кондиціонер вливається нове масло, а також барвник, який і дозволить виявити найменші отвори в системі.

Крім цього, перед початком робіт, проводиться візуальний огляд системи на наявність перегинів шлангів, масляних патьоків, а також загальний стан агрегату.

Після виконання описаних вище заходів, здійснюється заправка кондиціонера фреоном. Дана суміш вливається в агрегат в строго певних кількостях, в залежності від типу кондиціонера, оскільки при невиконанні цієї вимоги, система буде працювати некоректно, зміниться тиск. Занадто великий тиск може призвести до розриву з’єднань і розгерметизації системи, а надто низький тиск з часом призведе до появи корозії і погіршення змащення в системі. Для недопущення подібних негативних наслідків, кількість охолоджуючої рідини в системі заздалегідь визначається із застосуванням спеціального устаткування.

По завершенні проведення діагностики роботи агрегату, фахівці визначають необхідний рівень рідини, яка повинна бути влита в агрегат. Проводиться дана робота при використанні електронних ваг або, що найбільш часто, розмірної колби. У разі застосування колби, в неї вливається певну кількість фреону, а потім за допомогою крана, рідина переливається в кондиціонер.

Відносно масла, воно також має бути особливим і відповідати типу холодоагенту. Розрізняють мінеральні та поліалкіленово-гліеолевие масла. Масло виконує функцію змащування вузлів компресора і циркулює в системі разом з холодоагентом.

По завершенні цих робіт, фахівці проводять перевірку кондиціонера, в ході якої визначається кількість масла і холодоагенту в ньому. У разі нормальних показників, автовласник може продовжувати експлуатацію свого транспортного засобу.

Заправка кондиціонера в автосервісі

Чому проводити заправку кондиціонера необхідно виключно в автосервісі?

У сервісних центрах заправка кондиціонера завжди проводиться з використанням автоматизованого обладнання, спеціального інструменту і ряду особливих допоміжних засобів.

Без попереднього видалення з агрегату вологи і атмосферного повітря, вона може працювати некоректно або зовсім вийти з ладу. При мінусових температурах навіть саме незначна кількість рідини замерзає і утворюється лід, який буде перешкоджати циркуляції холодоагенту в кондиціонері. При великій кількості повітря компресор відчуває перевантаження. Тому перед початком будь-яких робіт, фахівці завжди проводять заходи з видалення всього повітря, а також вологи за допомогою вакуумного насоса.

Більш того, при неправильній заправці кондиціонера, високий ризик порушення герметичності системи своїми руками, що загрожує запаленням агрегату повітрям і вологими парами, що в свою чергу призводить до появи несправностей в певних ділянках системи.

Як виробляються діагностичні роботи

Якщо в Ford Focus 1 не працює кондиціонер, майстри відразу виявляють причину шляхом перевірки всієї цілісності механізму:

 • Спочатку проводиться візуальний огляд кондиціонера на предмет деформацій. Деформації можуть виникати в результаті неакуратне руху або частої їзди по нерівних дорогах. Після цього проводиться пошук течі за допомогою ультрафіолету або течошукачів, які виявляють тріщини в магістралі високого тиску, а також відсіках для заливки хладгента і масла.
 • Окремої уваги удостоюється компресор, оскільки дана складова часто виходить з ладу. Електронна муфта, яка перебуває в постійному русі при включеному кондиціонері, має підшипник, який часто тріскається або розколюється. Професіонали оглядають деталь, проводять заміну підшипника в міру необхідності, очищають сам компресор від надлишків бруду і масла.
 • Спеціальним апаратом оцінюється якість і постійність тиску в трубках з гуми і металу, за якими фреон рухається в процесі роботи механізму. Трубка кондиціонера Ford Focus 1 виготовляється з гуми або металу, в залежності від призначення. У загальній конструкції вони складають магістраль, по якій фреон і масло рухаються при роботі механізму.

як заправити?

Перед заправкою кондиціонера необхідно переконатися, що причиною низького рівня фреону не стала розгерметизація системи. Якщо в кондиціонері є тріщина або пробою, доведеться спочатку усунути пошкодження. тільки після цього можна буде приступити до заправки.

Ціна на послугу по заправці кондиціонера не велика, однак проводити її необхідно на регулярній основі.

Грамотно і своєчасно проведені роботи, гарантують довгу і стабільну роботу системи. Навіть в 30-градусну спеку, перебування в салоні Вашого автомобіля буде комфортним.

А що робити, якщо на Ford Focus 1 не працює кондиціонер? Звертайтеся до нас, щоб визначити причину неполадки і надалі усунути її.

Як перевірити рівень хладагента?

В якості холодоагенту, що циркулює по шлангах і трубками вважаються пристрої системи охолодження салону, застосовується фреон. Фреон є безбарвний газ без запаху, який відводить тепло від випарника кондиціонера до радіатора.

Як проводиться заправка

Заправка кондиціонера фреоном. це останній етап, який складається з декількох етапів:

 • Після перевірки механізму на предмет течі майстра видалять надлишки вологи і повітря всередині баків для заправки. Вода (конденсат) можуть привести до утворення іржі на поверхні сталевого елемента, а повітря, що залишилося підсилює тиск, який чинить навантаження критичною для рухомих деталей магістралі.
 • Після цього підбирається фреон і масло під нього. Сучасне достаток хладгентов стає причиною питань, що ж краще. У нашому автосалоні використовується тільки найякісніший хладгент від світових виробників. Майстри заправляють кондиціонер швидко і якісно, ​​позбавляючи Вас від надмірного очікування, а також великих фінансових витрат.
 • Підсумкова перевірка працездатності вузла системи кондиціонування проводиться в останню чергу, що є гарантією виконаних робіт.

Визначення необхідності заправки

Як визначити потребу в заправці кондиціонера?

Автомобіліст може самостійно виявити необхідність відвідування автосервісу для заправки кондиціонера по ряду ознак. До цих ознак відноситься:

 • Зниження ефективності роботи кондиціонера. У разі, коли повітря в салоні не охолоджується з тією ж ефективністю, що і раніше, то це найбільш явна ознака недостатньої кількості фреону в системі.
 • Поява інею на трубках. Трубка кондиціонера Ford Focus 1, а також вентилі під час експлуатації кондиціонера можуть виявитися покриті льодом або інеєм.
 • Поява протікання. Коли в агрегаті недостатня кількість холодоагенту, внутрішній блок покривається льодом, а після виключення кондиціонера, цей лід тане.

Це основні ознаки того, що рівень охолоджувальної рідини в системі кондиціонування Вашого автомобіля недостатній і потрібно його заправка.

Заміна та заправка кондиціонера Ford

Особливою популярністю користується заправка кондиціонера Ford в літню пору. Але до того як заправити кондиціонер, варто перевірити його на можливі неполадки або витоку. Діагностика цього пристрою навряд чи виявиться дорогої.

Що входить в обслуговування кондиціонера в нашій компанії:

 • діагностика;
 • заправка;
 • антибактеріальна обробка випарника;
 • усунення неприємних запахів в салоні;
 • зовнішня промивка конденсора, випарника;
 • промивка системи автокондиціонування.

г.Екатеринбург пер.Базовий 47 термінал 6

Ford Focus 1: заправка кондиціонера

Автомобіль марки Ford Focus, як втім і всі інші автомобілі, вимагає регулярного обслуговування. Це забезпечує комфортну експлуатацію транспортного засобу. Як правило, до переліку робіт, що входять в обслуговування автомобіля, входить перевірка тиску в колесах, рівень масла в двигуні, кількість охолоджуючої рідини, робота освітлювальних приладів і ряд інших показників. Однак далеко не всі замислюються про те, що такий автомобільний агрегат, як кондиціонер, також вимагає своєчасного обслуговування.

Компетентні фахівці кажуть, що проводити діагностику роботи системи кондиціонування необхідно двічі на рік, а заправку кондиціонера необхідно здійснювати приблизно 1 раз на рік. Однак проведення подібної роботи має відбуватися в умовах спеціалізованих автомайстерень, оскільки на Ford Focus 1 заправка кондиціонера, при всій простоті, досить трудомістке заняття, яке має ряд нюансів.

Ціна на послугу по заправці кондиціонера не велика, однак проводити її необхідно на регулярній основі.

Грамотно і своєчасно проведені роботи, гарантують довгу і стабільну роботу системи. Навіть в 30-градусну спеку, перебування в салоні Вашого автомобіля буде комфортним.

А що робити, якщо на Ford Focus 1 не працює кондиціонер? Звертайтеся до нас, щоб визначити причину неполадки і надалі усунути її.

процес

Для самостійної заправки кондиціонера потрібно використовувати спеціальне обладнання:

 • балон холодоагенту;
 • манометр;
 • 2 шланга;
 • перехідник, оснащений краном;
 • з’єднувальна муфта.

Заправка кондиціонера Ford і Mazda

Автомобіль. це своєрідний будинок на колесах. Багато людей проводять за кермом значну частину свого життя. Тепло взимку, свіжість і прохолода влітку, чисте повітря. необхідні елементи не тільки комфорту, але і безпеки водія. Адже добре відомо, що висока температура негативно позначається на збереженні уваги водієм під час керування автомобілем.

З предмета розкоші в шикарних автомобілях минулого кондиціонер давно перетворився в предмет необхідності, який здатний забезпечити комфортні умови в будинку, в офісі або автомобілі, незалежно від температури на вулиці.

Всі сучасні автомобілі Ford і Mazda мають систему кондиціонування повітря, так звану систему клімат-контроль «погоди» в салоні авто. Для ефективної і тривалої роботи кондиціонера важливо забезпечити його кваліфіковане обслуговування. Невиконання цієї вимоги помітно погіршує ефективність і режим роботи кондиціонера, виникає можливість серйозних поломок.

Незалежно від марки автомобіля, заправка системи клімат-контролю повинна проводитися 1 раз в два роки. Це необхідна вимога як для заправки кондиціонера Ford, так і для автомобіля Mazda.

Для чого ж потрібна періодична заправка кондиціонерів, і на що слід звертати увагу водіям?

Суть в тому, що в процесі експлуатації складові частини системи кондиціонування поступово зношуються, це призводить до того, що рівень холодоагенту (найчастіше це фреон) падає. Якщо вчасно не зробити заправку кондиціонера, він стане працювати все менш ефективно і, врешті-решт, зовсім відмовить. Щоб цього не сталося, рівень фреону повинен бути в межах норми.

В процесі експлуатації автомобіля можлива поява ушкоджень або ж через помилки при монтажі можуть з’явитися щілини, в які з блоку кондиціонера протікає фреон. У такому випадку система кондиціонування перестає функціонувати і необхідний ремонт кондиціонера.

На рівень фреону впливає також нормативна витік. неминуче явище під час експлуатації цілком справного кондиціонера. Розмір нормативної витоку становить 8-10% в рік.

Для заправки кондиціонерів Ford і Mazda необхідно застосовувати спеціальне устаткування, володіти певними навичками і знаннями особливостей пристрою і роботи кондиціонерів в автотранспортних засобах цієї марки. Неправильна заправка може привести до передчасного зносу системи охолодження і навіть до моментальної поломки.

Заправкою кондиціонерів в Єкатеринбурзі займається автомайстерня «Північно-Захід». Ми виконуємо повністю весь робочий цикл, включаючи очистку та вилучення повітря з системи кондиціонування, відділення та скидання використаного масла, перевіряється герметичність, Ви набираєте свіжого масла і заправка фреоном. В обов’язковому порядку перевіряється відсутність витоків і тільки після цього кондиціонер заправляється фреоном. Процес заправки кондиціонера фреоном займає 30-40 хвилин.

Автомайстерня «Північно-Захід» пропонує ремонт кондиціонерів Ford, а також ремонт кондиціонерів Mazda передбачає надання послуг з контролю і усунення витоків фреону з системи, ремонту компресорів, усунення інших несправностей будь-якої складності. Ці послуги для вас будуть надавати кваліфіковані фахівці автомайстерні «Північно-Захід».

Заправка кондиціонера Ford і Mazda по вартості буде коштувати 750 рублів, за 100 гр. Середня (повна заправка), якщо ж вам необхідно просто відновити рівень холодоагенту, то ціна за роботу буде значно нижче.

Автокондиціонер. це комфорт, здоров’я і безпеку!

Діагностика кондиціонера Ford Focus

Стежити за станом системи кондиціонування повітря на автомобілі Ford Focus 2, 3 слід систематично, наприклад, під час планового технічного обслуговування, перед заправкою кондиціонера або його ремонтом. Це робиться для складання карти несправностей і для того, щоб уникнути розгерметизації системи і витоку фреону. Приводом для позапланової діагностики може бути неприємний запах, підвищений шум при роботі агрегату або відсутність прохолоди в салоні. Проводити цей вид обслуговування найкраще в автомайстерні. стан і роботу кондиціонера необхідно перевірити не тільки візуально, але і за допомогою високоточної спеціалізованого обладнання.

причини неполадок

Якщо присутній розгерметизація, значить проблема, швидше за все, в сальнику, який прийшов в непридатність. В теорії можна замінити його навіть не знімаючи компресор, однак неспеціалісту це буде зробити практично неможливо.

Тому ремонт кондиціонерів проводиться, як правило, вже поза автомобілем, будучи демонтованим, оскільки під капотом банально не вистачає місця для того, щоб скористатися необхідними інструментами.

Крім витоку речовини через сальник, також можливе порушення герметичності між двох половин компресора. Щоб усунути цю проблему компресор доведеться розібрати. Ремонтувати кондиціонер не так просто, як здається. Ця робота вимагає чималого часу і досвіду. Сама по собі операція досить дорогостоющего, так само як і кондиціонер, тому краще не намагатися робити ремонт самостійно, а звертатися до фахівців, здатним виправити цю неполадку або встановити новий кондиціонер.

Чи можна заправити самостійно?

Перед проведенням процедури обов’язково потрібно з’ясувати причину зниження кількості холодоагенту і зниження тиску. Найбільш небезпечною проблемою є протікання. через неї заправка кондиціонера дозволить відновити функціонування системи лише на короткий термін, і незабаром дію доведеться повторювати. Тому важливо спочатку перевірити пристрій. кондиціонер, його патрубки і шланги. на герметичність, і тільки потім приступати до заправки.

Заправна ємність кондиціонера Ford Focus 3 становить 6,7 л для двигунів об’ємом до 1,4 л і 7 л для двигунів від 1,6 л і більше.