Як встановити магнітолу в UAZ Patriot

встановити, магнітолу, patriot

 • Як до штатної магнітолі на UAZ Patriot підключити підсилювач
 • Як вимкнути іммобілайзер на UAZ-Patriot
 • Як підключити підсилювач до автомагнітола без лінійного виходу

Гучний і чистий звук у салоні улюбленого автомобіля – це аж ніяк не каприз, а для деяких потреба. Багато автолюбителів проводять за кермом багато часу. І коли машина обладнана якісною аудіосистемою, то це величезний плюс. Самостійно підключити сабвуфер до штатної магнітолі, встановленої заводом-виробником, не складе особливих труднощів. Потрібно лише мати бажання, викрутку та пасатижі. Отже, почали.

УАЗ ПАТРИОТ 2-din магнитола!!!!! с Алиэкспресс!!!! режим АЦЦ!!!!!

Підготовка до оснащення авто сабвуфером

Як і будь-який сучасний автомобіль, UAZ Patriot оснащений штатною автомагнітолою. За деякими параметрами та функціями «рідна» магнітола не влаштовує автовласників. Причини можуть бути різні. Однією з них є якість та гучність звуку. Тому деякі автолюбителі підсилюють штатну автомагнітолу сабвуферною установкою.

Обладнати Патріка можна будь-яким сабвуферним динаміком. Наприклад, підключити до його магнітолі можна такий динамік, як “PioneerTS-W309”. Також підсилювач Fusion FP-802 і комплект дротів для підключення підсилювача Mystery. Трохи про динаміку. Його максимальна потужність. 1000 Вт номінальна потужність вхідного сигналу. 300 Вт, імпеданс. 4 Ом, частотна характеристика. 20-450 Гц, найменша резонансна частота. 30 Гц, чутливість. 95 дБ. Також буде потрібно шнур-перехідник під магнітоли Mini ISO 6-pin. 4 х RCA». І краще, якщо це буде саме перехідник Hama H-43659. Дані перехідники вважаються найякіснішими у своєму сегменті. Якщо ж такої моделі не вдасться придбати, її можна замінити на будь-яку іншу.

Оснащення «UAZ Patriot» сабвуфером

Для початку потрібно придумати, де і як все це «добро» розташовуватиметься. Короб може благополучно оселитися у багажнику. Кабель відмінно вміщується по лівому борту в невеликому жолобі між стандартним «шумом» та кузовом. Лінійний шнур і керуючий провід можна протягнути тунелем, далі його «підковроліновий» шлях пройде під ногами пасажирів ззаду і вийде з лівого боку заднього пасажирського сидіння. Потім слід зняти центральну консоль і встановити провід-перехідник. Після цього можна налаштувати саму магнітолу. Щоб адаптувати її до сабвуфера, потрібно підключити лінійні виходи до задніх каналів. У налаштуваннях важливо встановити низькі частоти на нуль, а високі. трохи підняти. Також потрібно ретельно закріпити короб, інакше він, як жабеня, стрибатиме по салону автомобіля.

Якщо після всіх цих нескладних маніпуляцій із магнітолою та підсилювачем щось піде не так, то вже тоді можна звернутися до фахівців. Але, в принципі, нічого складного в підключенні сабвуферної установки в автомобіль UAZ Patriot немає. Якість звуку стане однозначно іншою. Нехай не зовсім ідеальним, але його гучність та чистота багаторазово посиляться.

Зняття штатного пристрою.

Це досить простий процес, для якого не потрібно ніяких інструментів, крім плоскої і хрестової викрутки. Хід роботи наступний:

 • Потрібно зняти рамку, яка закриває фіксатори кріплення, для цього потрібно підчепити один із кутів.
 • Після цього потрібно скористатися спеціальним ключем або дротом діаметром 2,5-3мм. Потрібно зігнути її у формі літери П, після чого вставити в отвори фіксаторів, щоб віджати їх.
 • Коли всі фіксатори віджаті до клацання, можна переходити до виймання магнітоли.
 • Останнім етапом буде зняття шахти кріплення.

Встановлення.

Порядок встановлення нового пристрою може значно відрізнятися залежно від вибраної моделі та її функціоналу. Наприклад, при виборі ГУ з можливістю підключення камери заднього виду необхідне прокладання кабелю через весь кузов автомобіля до номерного знака і приєднання до датчика заднього ходу. Якщо в комплекті йде антена GPS, потрібно протягнути її кабель до верхньої частини лобового скла.

Також відрізняється порядок підключення кабелю живлення.

замена штатного магнитофона УАЗ патриот

Вибір нової магнітоли.

Єдиною перевагою штатного ГУ є його розміри: 2din. Це відповідає одному з найпоширеніших форматів аудіо-магнітол. Тому вибір нової моделі обмежуватиметься лише особистим ставленням до того чи іншого бренду, а також фінансовими можливостями автовласників. Єдиною проблемою в установці може стати невідповідність отворів для кріплення, у деяких компаній їх розташування може відрізнятися.

Установка магнітоли в UAZ Patriot 2018

Під заднім диваном UAZ Patriot є чудове місце для встановлення підсилювачів потужності аудіо системи. Туди поміщаються практично будь-які моделі, в кількості 2 штук, іноді навіть з конденсатором. Місце зручне, вентильоване, сухе.

Штатна акустика UAZ Patriot знаходиться у передніх та задніх дверях. Із заводу стоять 13 см широкосмугові, найбюджетнішого класу. Сама сітка в карті дверей зроблена калібру 16,5 см. Для встановлення нових динаміків, розміру 16,5 см потрібне виготовлення спеціальних подіумів, так як штатне місце у дверях сильно зміщене щодо штатного гриля у дверній карті автомобіля. Після встановлення мідбасів на подіуми з припасуванням під штатні грилі звук стає абсолютно іншим. Штатного місця для твітерів фронтальної акустики немає, пищалки ставляться в куточки дзеркал заднього виду в накладку або з виготовленням подіумів.

Чому ми не посоромилися похвалитися елементарною установкою магнітоли в UAZ Patriot тут, на сайті, де ми зазвичай публікуємо роботи значно складніші і тому цікаві ?

Наш постійний клієнт та приятель попросив зробити БЮДЖЕТНО, але надійно елементарний звук, зручність керування та відтворення з телефону, камеру заднього виду на абсолютно голий UAZ Patriot. Що може бути простіше? Роботи на 3-4 години і набір найпростіших і найдешевших залозок, а виявилося, що все зовсім не так просто.

Установча глибина магнітоли в UAZ Patriot = ДО 8 см. Значить ніякі стандартні 2 дин медіаресівери з приводом CD не підходять. Якщо звичайно не випилювати повітропровід, який іде відразу за магнітолою.

Шукаємо магнітоли зі зменшеною настановною глибиною і знаходимо китайські, які хоч і мають функціонал платформи Android, але можуть підвести в самий невідповідний момент, оскільки китайська магнітола. вона і в Африці китайська, а дешева китайська. тим більше під сумнівом. Дивимося, що нам пропонують дідки Alpine, Pioneer, Kenwood, JVC.

Alpine – дуже дорого для нашої витівки, навіть не дивимося на Alpine iLX700Pioneer – не пропонує магнітол із зменшеною посадковою глибиною Kenwood – пропонує нам модель DMX110BT, але її немає зараз у продажу, ціна 11000рJVC – пропонує одразу кілька моделей із укороченою базою: KW-M14 ( нам не годиться, немає Bluetooth), KW-M730BT – дуже дорогий (23000р), KW-M24Bt – НАШ ЄДИНИЙ КАНДИДАТ (є Bluetooth, ціна нижче 10000р).

Для моделі JVC KW-M24Bt виробник заявляє посадкову глибину 74,5 мм і НІДЕ не написано, враховує ця глибина ISO та антенні роз’єми чи ні. Купуємо на свій страх та ризик.

Стандартно обдзвонюємо наших постачальників з вимогою надати нам перехідну рамочку для встановлення 2Дін ресівера в UAZ Patriot. Таких постачальників три, все більші, у всіх цілком осудні менеджери, які здебільшого розуміють, що продають. Відповідь від усіх трьох постачальників: якщо ваш Patriot випущений у 2017-2018 роках, то рамка, яку ми можемо надати, тупо просто не підійде.

Ясно, але купуємо, тому що альтернативи все одно немає.

Замовник дуже просив, щоб у магнітоли крутилочка гучності, т.к. кнопки на кермі в Патріоті відсутні, а її, як ви бачите, немає у JVC KW-M24Bt ні у його можливих аналогів. Важливо. Виготовимо зовнішній регулятор гучності. Це якраз найменша проблема.

Практично у всіх комплектаціях UAZ Patriot оснащується штатною магнітолою. Вона досить функціональна, проте багато автовласників хочуть замінити її на більш просунутий пристрій. Для цього є кілька основних причин з яких відбувається заміна.

Недоліки штатної магнітоли.

підтримка лише одного формату – mp3. Це значно обмежує можливості прослуховування, для власників великої аудіобібліотеки буде потрібний спеціальний конвертер.

 • Незручна навігація флеш-накопичувачем. Відтворення можливе лише з однієї папки. Не можна розгрупувати музику за жанрами/виконавцями.
 • На магнітолі 1 вихід RCA, що обмежує вибір пристроїв, що підключаються, таких як сабвуфер і підсилювач.
 • Підсилювач підключається через додатковий перехідник, який складно знайти у продажу, плюс це додаткові витрати.

Функціонал сучасних пристроїв

Наявність операційної системи: дозволяє встановлювати різні програми для відтворення мультимедіа, підтримують зміну скінів, що дозволяє урізноманітнити зовнішній вигляд. Так само важливим є встановлення звичних додатків для навігації. Найбільш популярні пристрої з ОС Android.

 • FM-приймач
 • Можливість підключення камери заднього виду.
 • Можливість підключення камери відеореєстратора
 • Супутникова антена GPS.
 • Bluetooth для гучномовця/синхронізації з телефоном.
 • Можливість роботи з ID3 тегами, дозволяє комфортно працювати з великою кількістю папок.
 • Яскравість підсвічування, що настроюється.

УАЗ Патриот и ПРОБЛЕМНАЯ установка музыки

Останній пункт на перший погляд здається неважливим, але у темний час доби магнітола може зліпити та завдавати дискомфорту. Особливо це актуально на UAZ Patriot, де модуль розташований досить високо.

Корисне відео

Тому необхідно спочатку уважно ознайомитися з інструкцією, що йде в комплекті і вже після цього приступати до з’єднання з бортовою мережею автомобіля.

Зняття штатного пристрою

 • Необхідно зняти зовнішню рамку, що закриває доступ до кріплень магнітоли. Для цього потрібно підчепити один з її кутів.
 • Скориставшись спеціальним ключем, віджати кріплення. Замість ключа можна взяти жорсткий дріт діаметром 2,5-3 мм. Потрібно вставити її в отвори фіксаторів у формі літери «П» до клацання.
 • Акуратно потягнути корпус магнітоли на себе.
 • Від’єднати всі підключені дроти.
 • Витягти шахту кріплення. Вона є металевою конструкцією — основою магнітоли. Шахта фіксується до панелі автомобіля за допомогою болтів.

Функціонал сучасних пристроїв

Перед покупкою сторонньої магнітоли необхідно визначитися з необхідним функціоналом. Сучасні пристрої підтримують ОС Android. Крім відтворення різних форматів, вона дозволяє:

 • встановлювати камеру заднього виду;
 • підключати камеру відеореєстратора;
 • використовувати GPS навігацію без допомоги сторонніх пристроїв;
 • виходити в інтернет;
 • встановлювати Bluetooth-з’єднання для гучного зв’язку;
 • залежно від освітлення, налаштовувати яскравість підсвічування екрану.

Заміна автомагнітоли

Заміна магнітоли на UAZ – процес, який не вимагає спеціальних навичок. Для нього достатньо мати плоску та хрестову викрутки потрібних розмірів.

Встановлення нової

Перед встановленням нового обладнання необхідно вивчити інструкцію, яка в комплекті з пристроєм.

Порядок процесу відрізнятиметься залежно від функціоналу. Наприклад, при покупці магнітоли з можливістю підключення камери заднього виду необхідно протягнути додатковий кабель через весь кузов автомобіля.

Процес установки є зняттям пристрою у зворотному порядку.

Рекомендації щодо встановлення динаміків

При виборі динаміків на заміну штатним необхідно враховувати бажану якість звучання. Динаміки, що дозволяють почути чистіший звук, коштуватимуть вище за середню ціну. Вартість аудіо комплектуючих, розрахованих на бас, нижча, тому є найпоширенішими. Потрібно мати на увазі, що якісного звуку у такому разі ви не отримаєте.

В автомобільній стереосистемі закладено спосіб обману слуху. Людина відчуває високі частоти та гірше розпізнає низькі. Тому сабвуфер можна встановити в багажнику або під сидінням – це не вплине на загальну якість звуку.

Головне – розташувати високочастотні динаміки так, щоб звук був спрямований у вуха. Середньочастотні та широкосмугові динаміки також мають бути поставлені у бік слухачів. За стандартом, динаміки розташовані по краях торпеди, у передніх та задніх дверях.

Недоліки заводської моделі

З 2018 модельного року Patriot оновив мультимедіа систему. Замість колишньої Windows CE почали встановлювати Android. Система стала підтримувати відтворення аудіо у форматах MP3, WMA, AAC та FLAC та відео – AVI, MP4, MKV, MOV. Передавач Wi-Fi здійснює з’єднання зі смартфоном та вихід в інтернет.

Однак оновлена ​​система доступна в дорогих комплектаціях “Престиж” та “Максимум” вартістю від 900 тис. руб. У дешевших вбудовано старий пристрій 2015 р. За його зняття та встановлення нового Android обладнання необхідно заплатити близько 30 тис. руб.

Функція АСС – Варіанти підключення

Сучасні автомобілі із заводу оснащуються великою кількістю функцій та пристроїв. До них входить автомагнітола. Проте штатна магнітола на UAZ Patriot не влаштовує багатьох власників. Вони роблять вибір у бік стороннього пристрою.

Як підібрати магнітолу в UAZ Patriot

При виборі нової магнітоли головне враховувати розміри заводського пристрою. Воно відповідає категорії 2 din. Далі, виходячи з цінової планки та функціоналу, необхідно розглянути марку та модель виробника.

Штатна Android система коштує 30 тис. руб. Однак функціональні аналоги на ринку коштують набагато дешевше, тому придивитися до них буде вигідним рішенням. Ціна такого пристрою. 12-20 тис. руб. Залежно від виробника. Якщо головне для вас – мати можливість прослуховування різних форматів та вдосконалення системи через додаткові RCA виходи без інших переваг ОС Android, то вам буде достатньо системи на Windows.

Встановлення нової

Перед встановленням нового обладнання необхідно вивчити інструкцію, яка в комплекті з пристроєм.

Порядок процесу відрізнятиметься залежно від функціоналу. Наприклад, при покупці магнітоли з можливістю підключення камери заднього виду необхідно протягнути додатковий кабель через весь кузов автомобіля.

Процес установки є зняттям пристрою у зворотному порядку.

Функціонал сучасних пристроїв

Перед покупкою сторонньої магнітоли необхідно визначитися з необхідним функціоналом. Сучасні пристрої підтримують ОС Android. Крім відтворення різних форматів, вона дозволяє:

 • встановлювати камеру заднього виду;
 • підключати камеру відеореєстратора;
 • використовувати GPS навігацію без допомоги сторонніх пристроїв;
 • виходити в інтернет;
 • встановлювати Bluetooth-з’єднання для гучного зв’язку;
 • залежно від освітлення, налаштовувати яскравість підсвічування екрану.

Недоліки заводської моделі

З 2018 модельного року Patriot оновив мультимедіа систему. Замість колишньої Windows CE почали встановлювати Android. Система стала підтримувати відтворення аудіо у форматах MP3, WMA, AAC та FLAC та відео – AVI, MP4, MKV, MOV. Передавач Wi-Fi здійснює з’єднання зі смартфоном та вихід в інтернет.

Однак оновлена ​​система доступна в дорогих комплектаціях “Престиж” та “Максимум” вартістю від 900 тис. руб. У дешевших вбудовано старий пристрій 2015 р. За його зняття та встановлення нового Android обладнання необхідно заплатити близько 30 тис. руб.

Як підібрати магнітолу в UAZ Patriot

При виборі нової магнітоли головне враховувати розміри заводського пристрою. Воно відповідає категорії 2 din. Далі, виходячи з цінової планки та функціоналу, необхідно розглянути марку та модель виробника.

Штатна Android система коштує 30 тис. руб. Однак функціональні аналоги на ринку коштують набагато дешевше, тому придивитися до них буде вигідним рішенням. Ціна такого пристрою – 12-20 тис. руб. Залежно від виробника. Якщо головне для вас – мати можливість прослуховування різних форматів та вдосконалення системи через додаткові RCA виходи без інших переваг Android, то вам буде достатньо системи на Windows.

Зняття штатного пристрою

 • Необхідно зняти зовнішню рамку, що закриває доступ до кріплень магнітоли. Для цього потрібно підчепити один з її кутів.
 • Скориставшись спеціальним ключем, віджати кріплення. Замість ключа можна взяти жорсткий дріт діаметром 2,5-3 мм. Потрібно вставити її в отвори фіксаторів у формі літери “П” до клацання.
 • Акуратно потягнути корпус магнітоли на себе.
 • Від’єднати всі підключені дроти.
 • Витягти шахту кріплення. Вона є металевою конструкцією – основою магнітоли. Шахта фіксується до панелі автомобіля за допомогою болтів.

Заміна автомагнітоли

Заміна магнітоли на UAZ – процес, який вимагає спеціальних навичок. Для нього достатньо мати плоску та хрестову викрутки потрібних розмірів.

Штатна магнітола UAZ Patriot

Сучасні автомобілі із заводу оснащуються великою кількістю функцій та пристроїв. До них входить автомагнітола. Проте штатна магнітола на UAZ Patriot не влаштовує багатьох власників. Вони роблять вибір у бік стороннього пристрою.

Рекомендації щодо встановлення динаміків

При виборі динаміків на заміну штатним необхідно враховувати бажану якість звучання. Динаміки, що дозволяють почути чистіший звук, коштуватимуть вище за середню ціну. Вартість аудіо комплектуючих, розрахованих на бас, нижча, тому є найпоширенішими. Потрібно мати на увазі, що якісного звуку у такому разі ви не отримаєте.

В автомобільній стереосистемі закладено спосіб обману слуху. Людина відчуває високі частоти та гірше розпізнає низькі. Тому сабвуфер можна встановити у багажнику або під сидінням – це не вплине на загальну якість звуку.

Головне. розташувати високочастотні динаміки так, щоб звук був спрямований у вуха. Середньочастотні та широкосмугові динаміки також мають бути поставлені у бік слухачів. За стандартом, динаміки розташовані по краях торпеди, у передніх та задніх дверях.