Яку олію заливати у ВАЗ 2107 карбюратор

Яку олію заливати в коробку ВАЗ 2107?

Часто, власники класичних «Жигулів» цікавляться, яку олію заливати в коробку ВАЗ 2107, щоб продовжити час роботи шестерень. За рекомендацією АвтоВАЗу, трансмісійне масло має належати до групи GL-4 або GL-5 з класом в’язкості SAE75W9 (літнє), SAE75W85 (демісезонне) або SAE80W85 (зимове).

Змінювати масло трансмісії в автомобілях вітчизняного виробництва рекомендується раз на півроку: з урахуванням особливостей клімату в регіоні та стану російських доріг, така періодичність виглядає найбільш оптимальною.

Класифікація моторних масел

Рекомендації заводу-виробника не регламентують тип олії, яка застосовується для двигуна «сімки». Мінеральну, синтетичну та напівсинтетичну олію можна заливати у двигун, якщо вона відповідає вимогам до якості.

На каністрах моторного масла є маркування (наприклад, «API SJ» або «API SG/CD»), яке інформує про якість продукту. При виборі олії саме на неї варто звернути увагу.

Абревіатура API (AmericanPetroleumInstitute)означає Американський інститут нафти. Це американська неурядова організація, яка забезпечує регулювання питань щодо газової та нафтової промисловості. Один із напрямків роботи API – розробка стандартів та рекомендованих практик для нафтової та газової промисловості.

Моторна олія нормується за такими показниками:

 • токсичність;
 • миюча здатність;
 • корозійна активність;
 • ефективність захисту деталей від тертя;
 • кількість відкладень, що залишаються на деталях за період терміну експлуатації;
 • температурні характеристики.

Літери «S» та «C» означають, що олія призначена для бензинових двигунів або дизелів.

Літера, що стоїть після S або C позначає якість експлуатаційних характеристик моторного масла. Маркування відбувається в алфавітному порядку. Чим далі літера від «А», тим краще характеристики олії.

Підходяще для ВАЗ 2107 масло. мінімум «API SG/CD».

Примітка: методика SAE (типу «5W40» кваліфікує олію тільки за показниками в’язкості. Експлуатаційні характеристики та якість ця класифікація не враховує.

Олії для трансмісії

Тут все простіше, якщо сальники та прокладки у хорошому стані, то краще залити синтетичну трансмісійну олію. З ним у холодну пору року машина легше їде і менше витрачає палива.

олію, заливати, 2107, карбюратор

Як визначити, що масло пора міняти

Визначити, що олія розклалася і потребує заміни, можна за датчиком тиску олії. Згодом олію розріджується. Його тиск зростає при запуску двигуна і суттєво падає після прогріву.

Якщо датчика тиску немає, необхідно орієнтуватися на рекомендації виробника. При їзді на малі дистанції міняти олію потрібно через 6000 км. Якщо ж поїздки переважно далекі, періодичність заміни можна збільшити до 10 000 км.

олію, заливати, 2107, карбюратор

Яке масло лити у ВАЗ 2107, вибір фільтра, огляд цін в інтернеті

Власники автомобілів ВАЗ-2107 можуть використовувати масла з в’язкістю 5W30, 5W-40, 10W-30 та 10W-40.

Вибір бренду не є важливим. Обслуговуючи вітчизняні автомобілі, не варто переплачувати за «якісну» олію. Куди ефективніше брати дешеве (звичайне популярне) і міняти його частіше, вже на 8-9 тисяч км.

Виробник рекомендує обслуговування через кожні 15 000 км. На практиці «власники», що думають, обслуговую на 7-8 тисячах, деякі на 10 000 км. Кожен для себе вирішує сам, але гарною порадою є саме часта заміна з більш дешевим продуктом.

При покупці орієнтуйтеся на каністру 4 літри, т.к. при заміні двигун моментально «з’їсть» 3,75 літри. Пам’ятайте про необхідність мати в запасі щонайменше 0,5 літри на щоденний моніторинг і при необхідності доливання рівня двигуна.

Замена охлаждающей жидкости ВАЗ Классика

Скільки олії мені потрібно?

Система змащення двигуна. 3,75 л; Картер коробки передач. 1,35 л; Картер заднього моста. 1,3 л;

Рано чи пізно, власники «класичної» моделі автомобіля, що є одним із найяскравіших представників вітчизняного автопрому, стикаються з питанням про те, яку олію заливати у ВАЗ 2107 інжектор, щоб уберегти окремі частини двигуна від зносу та продовжити термін експлуатації авто.

Яку олію краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107?

Автомобіль ВАЗ 2107 вироблявся на території нашої країни майже 30 років з 1982 по 2012 рік. З самого початку виробництва він позиціонувався як люксова версія автомобіля ВАЗ 2105 з більш потужним та надійним мотором. Крім того, цей класичний седан оснащувався більш комфортабельним салоном зі зручними передніми сидіннями, зміненою панеллю приладів, а також трохи більш презентабельним зовнішнім виглядом з великою кількістю хрому в елементах обробки.

Більшість автомобілів ВАЗ 2107, випущених на початок 21 століття, оснащувалися на конвеєрі 1,5 літровими 77-сильними карбюраторними двигунами ВАЗ 2103. Машини, вироблені після 2000 року, найчастіше обладналися інжекторними силовими агрегатами ВАЗ 2106.

Багатьох власників ВАЗ 2107 цікавить питання, яке краще масло лити у двигун цього класичного седана, щоб продовжити його ресурс до капітального ремонту. На думку фахівців, відповідь на це питання досить проста, у двигун краще заливати ту моторну олію, яка отримала схвалення заводу виробника.

Ліквідація безграмотності

Якщо вас цікавить, яку олію рекомендують заливати в силові агрегати класичних Жигулів інженери Волзького автомобільного заводу. мінеральне, напівсинтетичне або синтетичне, ви неправильно формулюєте питання. Рекомендації заводу-виробника стосуються тільки стандартів якості, яким має відповідати моторне масло, що заливається.

Багато хто зауважує, що на каністрах з продуктом зазвичай є маркування на кшталт API SH або API SJ/CF. На неї слід звернути увагу в першу чергу, оскільки саме це маркування інформує про якість продукту.

API – це абревіатура Американського інституту нафти. Цей інститут перевіряє, чи відповідає моторне масло певним стандартам якості за великою кількістю показників, серед яких:

 • кількість відкладень, що залишаються на деталях двигуна після стандартного терміну експлуатації;
 • миюча здатність;
 • температурні характеристики;
 • токсичність;
 • корозійна активність;
 • ефективність захисту деталей двигуна від тертя.

Абревіатури SJ або CF розшифровуються наступним чином.

 • S і C. категорії двигунів, для яких призначено масло. Мастила для бензинових силових агрегатів позначаються буквою S, а мастила для дизелів буквою C.
 • J і F. якість експлуатаційних характеристик олії. Чим далі від А розташована буква в алфавітному порядку, тим вищі характеристики продукту.

Інженери Волзького автозаводу вимагають заливати в двигун автомобіля ВАЗ 21074 інжектор мастило, щонайменше відповідне стандарту API SG/CD. При цьому якщо трапиться продукт, що відповідає стандарту API SH, SJ або SL, краще залити його.

Досить часто автолюбителі при купівлі моторної олії насамперед звертають увагу на класифікацію продукту за методикою Товариства автомобільних інженерів США (SAE). Однак подібна класифікація визначає лише характеристику в’язкості продукту і ніяк не інформує про його якість.

Рекомендовані олії ВАЗ 2107 за класифікацією SAE:

 • Лукойл Люкс. 5W40, 10W40, 15W40.
 • Лукойл Супер. 5W30, 5W40, 10W40, 15W40.
 • Новійл-Сінт. 5W30.
 • Омскіл Люкс. 5W30, 5W40, 10W30, 10W40, 15W40, 20W40.
 • Норсі Екстра. 5W30, 10W30, 5W40, 10W40, 15W40.
 • Esso Ultra. 10W40.
 • Esso Uniflo. 10W40, 15W40.
 • Shell Helix Super. 10W40.

Методи визначення необхідності заміни, заправні обсяги та поради фахівців

Якщо на двигуні вашої машини встановлений датчик тиску масла, то це значно полегшує визначення моменту, після якого потрібна планова заміна мастила у двигуні ВАЗ 2107. Для визначення точного моменту необхідно звернути увагу на тиск мастила у різних діапазонах роботи силового агрегату. Зазвичай при розкладанні мастила покажчик тиску масла ВАЗ 2107 (встановлювався на всіх авто, випущених до 1988) показує збільшення тиску в системі при пуску та тривалій роботі силового агрегату.

Відбувається це через розрідження та закипання мастила в картері силового агрегату. Якщо ж датчик тиску масла відсутня на вашому авто, доведеться орієнтуватися на рекомендації автовиробника. Інженери АвтоВАЗу радять змінювати мастило в двигуні через кожні 6000 км пробігу при їзді на малі дистанції і через кожні 10000 км пробігу при постійній їзді на великі дистанції.

Багатьох власників класичних авто цікавить питання, скільки потрібно олії заливати в систему змащення силового агрегату свого улюбленого автомобіля. За інформацією заводу-виробника, об’єм моторної олії в системі мастила двигуна становить близько 4 літрів, а якщо точніше — 3750 мілілітрів, включаючи мастило у фільтрі. Поради фахівців.

 • При заміні масло краще заливати тієї марки, яка була залита в картер двигуна.
 • У старі силові агрегати не рекомендується заливати синтетику, оскільки вона вимиває відкладення, що прикривають мікротріщини в масляному картері.
 • У новий заводський двигун, що пройшов обкатку, краще відразу залити синтетику. У хорошому двигуні синтетика тільки вітається, вона не дасть йому перегріватись та продовжить його ресурс.

Незалежно від того, скільки проїхала ваша машина, якщо ви вчасно змінюватимете витратні матеріали та експлуатаційні рідини, ваш автомобіль довгі роки радуватиме вас своєю надійністю.

Як визначити необхідність заміни олії?

Якщо ваш автомобіль ВАЗ 2107 оснащений датчиком тиску олії, це суттєво полегшить визначення моменту заміни чи доливання олії. Потрібно звертати увагу на тиск олії в різних робочих діапазонах двигуна. При розкладанні мастила покажчик тиску показує підвищення тиску в системі під час запуску або тривалої роботи двигуна.

Це відбувається через закипання та розрідження мастила в картері двигуна. Якщо датчика тиску немає, орієнтуватися необхідно на рекомендації інженерів автомобільної компанії. Вони рекомендують міняти масло у двигуні через кожні 6 тис. кілометрів пробігу на невеликі дистанції або через 10 тис. кілометрів під час експлуатації авто на довгі дистанції. Про заміну олії на ВАЗ 2107 у нас на сайті є окрема докладна стаття з відеоінструкціями на тему.

Підбір оливи для моторів ВАЗ 2107

Автомобіль ВАЗ 2107 вироблявся на території нашої країни майже 30 років з 1982 по 2012 рік. З самого початку виробництва він позиціонувався як люксова версія автомобіля ВАЗ 2105 з більш потужним та надійним мотором. Крім того, цей класичний седан оснащувався більш комфортабельним салоном зі зручними передніми сидіннями, зміненою панеллю приладів, а також трохи більш презентабельним зовнішнім виглядом з великою кількістю хрому в елементах обробки.

Багато автомобілів марки ВАЗ 2107 оснащувалися 1,5-літровими карбюраторними двигунами потужністю 77 к.с. Машини, що випускалися після 2000 року, комплектувалися інжекторними двигунами ВАЗ 21067.

Багато власників цих авто цікавляться, яке масло лити у ВАЗ 2107 інжектор або карбюратор. Для продовження терміну служби двигуна важливо міняти масло регулярно, а експерти відзначають, що і в інжекторні, і в карбюраторні мотори можна заливати однакову мастило.

Характеристики сучасних масел для ВАЗ 2107

Якщо хочете дізнатися, яку олію заливати у ВАЗ 2107 рекомендує автовиробник, читайте статтю до кінця. Інженери Волзького заводу дають рекомендації щодо стандартів якості, яким повинна задовольняти мастильна рідина.

Багатьом напевно доводилося бачити маркування типу API SH або API SJ/CF на каністрі з маслом, що купується. Цей параметр дуже важливий, тому що від нього залежить якість продукту, що купується.

Абревіатура API розшифровується, як Американський нафтовий інститут, який перевіряє відповідність моторної олії основним стандартам якості за різними показниками, такими як:

 • миючі здібності;
 • кількість відкладень на деталях двигуна після звичайного терміну експлуатації;
 • Показники температур;
 • токсичність;
 • корозійна активність;
 • ефективність захисту елементів двигуна від тертя.

Що стосується абревіатур CF та SJ, їх можна розшифрувати так:

 • J і F – це експлуатаційні характеристики олії. Чим далі від A буква, тим вища якість продукту;
 • S і C. це категорії моторів, для яких підходить мастильна рідина. Олії для бензинових агрегатів позначені буквою S, а для дизельних – C.

Яку олію заливати?

Інженери ВАЗ радять заливати в мотори ВАЗ 2107 з інжектором олію, яка відповідає стандартам API SG/CD. Ще краще підійде мастило з параметрами API SH, SJ або SL.

Замена масла на ваз 2101-2107,все тонкости и нюансы этой несложной операции.

Найчастіше автомобілісти при покупці олії для двигуна звертають спочатку увагу на класифікацію продукту за принципами Товариства автомобільних інженерів з Америки – SAE. За цією класифікацією визначають лише в’язкість продукту, а чи не якість. Автовиробник рекомендує такі марки масел:

 • Esso Ultra – 10W40;
 • Esso Uniflo. 10W40, 15W40;
 • Лукойл Люкс. 5W40, 10W40, 15W40;
 • Лукойл Супер. 5W30, 5W40, 10W40, 15W40;
 • Омскіл Люкс. 5W30, 5W40, 10W30, 10W40, 15W40, 20W40;
 • Новійл-Сінт. 5W30;
 • Норсі Екстра. 5W30, 10W30, 5W40, 10W40, 15W40;
 • Shell Helix Super. 10W40.

Скільки олії заливати?

Багатьох власників ВАЗ 2107 цікавить обсяг масла для двигуна. Завод-виробник зазначає, що заливати потрібно 4 літри мастила, а точніше 3,75 літри (з урахуванням рідини у фільтрі). Фахівці дають деякі поради, яких краще дотримуватися:

 • Змінюючи масло, заливайте ту рідину, яка була залита раніше.
 • У старі мотори краще не заливати синтетичне мастило, оскільки воно вимиває відкладення, що закривають мікротріщини.
 • У нові двигуни після обкатки краще заливати синтетику. У хороших моторах синтетика вітається, тому що продовжує термін служби агрегату, не дозволяючи йому перегріватись.

Незалежно від пробігу вашого ВАЗ 2107, якщо ви своєчасно змінюватимете масло та інші розхідники, ваша машина служитиме вам довгий час без серйозних поломок.