Інструкції щодо перевірки та заміни розподільного вала 2107. Заміна інжектора розподільного вала 2107

Інструкції щодо перевірки та заміни розподільного вала 2107

Виробництво 8-клапанів 1.3-літровий одиниця живлення Vaz з поясом замість ланцюга синхронізації розпочався в 1979 році. Спочатку лід був виготовлений з індексом 21011 і був призначений для однойменної моделі “Lada”, але згодом був встановлений на інших автомобілях Togliatti. седан Vaz 2107 та фургон Vaz 2104. Рішення про встановлення ремінної передачі замість приводу ланцюга часу було викликано збільшенням шуму останнього. І тому не найсильніший двигун почав більше шуму, оскільки деталі механізму зношуються. Модернізація зробила енергозахисну одиницю більш сучасною, але взамін вимагала посилення уваги до стану окремих структурних елементів.

Функції, які виконували раніше ланцюг, були віднесені до ременя. Завдяки їй, це приводиться в рух:

Поперечні зуби на частинах приводу часу виключають ковзання гумового елемента конструкції та забезпечують синхронну роботу кривоподібних та механізмів розподілу газу. У той же час, під час роботи, пояс розтягується.

Взаємозамінність ременів часу

Прототип двигуна Vaz “ременя” був живленням OHC, який був встановлений на пасажирі Ford Pinto. Механізм розподілу газу приводиться в рух до ременя передач із арматурою зі склопластику, який мав 122 зубів. Через те, що пояс VAZ 2105 має точно таку ж кількість зубів та подібних вимірів, окремі власники внутрішніх «класиків» мали альтернативу виробничому ремені. Звичайно, аналогічна можливість випала одиниці. за час загального дефіциту необхідно було задовольнити менш надійні продукти. Спочатку лише ремені з BRT були розміщені на двигуні, але трохи пізніше ворота більше сильних ременів, які є світовим лідером у цьому ринковому сегменті, почали постачати конвеєри заводу Volga.

Сьогодні власник Vaz 2107 має величезний вибір запасних частин, у тому числі для ременя приводу механізму розподілу газу. Купуючи його, треба мати на увазі, що ремені передачі з вимиванням номера 2105–1006040 підходять для живлення VAZ 2105 (в іншому написанні 21051006040). Вже було сказано вище, що одним з найкращих є гумові технологічні продукти воріт та боша. Не менш висока якість.це продукція тих самих гігантів світової галузі, як Contitech, Kraft, Hanse, Goodyear та Wego. Дешевші пропозиції вітчизняного Лузара викликають найбільше скарг, незважаючи на те, що вони представлені в роздрібній мережі не так широко, як лідери ринку.

Я можу додати від себе, що власники “semerok” можуть використовувати стандартний ремінь синхронізації з автомобілів Ford Brand. Pinto, Capri, Scorpio, Sierra and Taunus 1984 та пізніший рік випуску підходять для мотора “п’яти.удару”. Майте на увазі, що до 1984 року. Ремінь 122-Toce був встановлений виключно на потужних одиницях з об’ємом 1800 см3 та 2000 см3. Приводний елемент слабшого 1.3 і 1.6-кубічні енергетичні одиниці були коротшими і мали 119 зубів.

Механізм напруги

Для того, щоб пояс механізму розподілу газу ваза 2107 постійно розтягувався, найпростіший (ви навіть можете сказати примітивно), але в той же час надзвичайно ефективна та надійна конструкція. Його основа. це кучерява металева пластина (далі. важіль натягувача), на якому встановлюється гладке відео з пресованим коченням. У основі тарілки є отвір і слот для кріплення рушіння важеля до блоку циліндра. Тиск на ремінь здійснюється завдяки потужній сталевій пружині, яка з’єднана одним кінцем до кронштейна на поворотній пластині, а з іншим важко прикріпити до блоку циліндрів циліндрів.

Під час роботи, як поверхня, яку відео контактує з гумовим поясом, і підшипником, зношується. З цієї причини, замінюючи ремінь часу, ви обов’язково повинні перевірити стан розтяжного блоку. Якщо відео в хорошому стані, то підшипник промивається, після чого закладається свіжа частина жиру. З найменшою підозрою слід замінити обертовий структурний елемент. До речі, деякі драйвери вважають за краще встановлювати нове відео одночасно із заміною пояса, не чекаючи, поки його підшипник не вийде з ладу. Я мушу сказати, що сьогодні, тому їх дії можна вважати досить доцільними.

Встановлення нового розподільного вала

Для того, щоб поставити новий вал часу, вам потрібні ті самі інструменти, що і для його демонтажу. Процедура установки така:

Безвідмовно змастіть поверхню кулаків, підтримуючи шиї та підтримуйте моторним маслом з моторним маслом. Встановіть розподільний вал у “ліжку”. 10 мм ключ, ми затягаємо вперті фланцеві болти. Перевірте, як обертається вал. Він повинен легко обернутися навколо своєї осі. Ми встановили положення валу, в якому його шпилька збігається з отвором на фланці фіксації. Встановіть ліжка на шпильках, обертайте горіх, змушуйте їх затягнути

У той же час, важливо спостерігати за встановленим порядок. Момент затягування. в діапазоні 18,3–22,6 нм

Гайки скручуються за допомогою динамометричного ключа з моментом 18,3–22,6 нм

Ми не встановлюємо кришку клапана та зірки на місці, оскільки також буде необхідно встановити фази розподілу газу.

Встановлення розподільного вала 2107

Встановлення валу розподілу CBC здійснюється в манері видалення. Перед встановленням деталі у корпусі змащуйте опорну шию з моторним маслом. Під час збирання слід звернутися до двох важливих моментів:

 • дотримання позначки на розподільному валу та на зірках його приводу;
 • Момент затягування мітки розподільного вала.

Спочатку вам потрібно правильно затягнути горіхи для розподілу розподільного валу. Номінальний момент мітки горіхів. 2,2 кгсм. Негайно затримати кріплення з таким моментом не може. Затягування розподільного вала Vaz 2107 здійснюється на трьох.чотирьох етапах, щоб корпус тиснув рівномірно, без спотворень. Гайки повинні бути затягнуті від центру до країв, відповідно до “карти затягування” (див.Малюнок).

Коли встановлено кашбер, необхідно встановити своє положення відносно. На ліжку розподільного вала, передня кришка двигуна та зірочки колінчастого вала та розподільного вала є позначки, на які слід зосередити увагу. Навіть якщо приводна схема була надійно прикріплена до зірочки, при встановленні розподільного валу, переконайтеся, що його положення відповідає положенню колінчастого вала двигуна. Для правильного встановлення тегів на розподільному валі VAZ 2107 вам потрібно виконати такі дії:

 • Переконайтесь, що етикетка на кривошипному шківі розташована навпроти довгих ризиків на передній кришці двигуна (це відповідає верхній мертві точки четвертого циліндра);
 • Встановіть зірочку на розподільний вал і переконайтеся, що позначка на ньому збігається з етикеткою на “ліжку”;
 • надягайте ланцюг на зірки, не порушуючи положення валів;
 • Переконайтесь, що за допомогою розтягнутого ланцюга етикетки збігаються;
 • Затягніть болт кріплення зірки розподільного вала;
 • Поверніть колінчастий вал з ключем до двох поворотів;
 • Перевірте збігу етикетки на розподільному валу та колінчастий вал;
 • При необхідності змініть положення ланцюга на зірці розподільного вала;
 • Затягніть болт.болт проростання розподільного вала і придушіть замок для шайби.

Після цього залишається лише регулювати натяг ланцюга за допомогою натягувача та закінчити збірку, встановивши кришку CBC та інші деталі.

RACADAL (розподіл Val). один з найважливіших елементів механізму розподілу газу (терміни). Завдання розподільного вала забезпечити своєчасне споживання чистого повітря та вивільнення відпрацьованих газів з камери згоряння, відкриваючи та закриваючи споживання та кінцеві клапани.

Схема розташований у верхній частині головки циліндра (GBC), з шківа та керуючим шестерня, колінчастий вал з’єднаний за допомогою ланцюга або ременя часу.

Основні несправності, які потребують ремонту або заміни розподільного валу, можна віднести. збільшений знос, подряпини та ризики на валах підтримуючого валу, численні офіси або дефект розподільного вала (деформація).

Падіння системи тиску змащування двигуна. Як правило, причиною цього є сильний знос валу розподільного вала, а також у випадку порушення посадкових гнізд підшипників розподільного вала в GBC. Другий випадок вимагає повної заміни головки блок циліндрів через те, що гнізда розташовані в тілі GBC.

Сильний стук клапанів у присутності робочих гідравлічних компенсаторів, збільшення прогалин у механізмі приводу клапана. Причина полягає в тому. Ці несправності також характерні для втрати потужності та перебоїв у роботі двигуна.

Крім того, заміна Камшаду здійснюється у випадку настройки двигуна, коли стандартний вал розподілу замінюється спортом з різко іншими характеристиками, фазами входу/випуску та дещо зміненими кулаками. Це необхідно для підвищення потужності або підвищення ефективності (корисності) двигуна.

Сьогодні я розповім про те, як замінити вал розповсюдження VAZ 2107, VAZ 2106 своїми руками, використовуючи імпровізований інструмент в гаражних умовах.

Ми уважно слухаємо

Кожен, хто їхав із транспортом досить довго, добре вивчав внутрішній голос його автомобіля. бурчання двигуна та роботи відповідних частин. У звичайному стані звук розподільного вала тихий і рівний, з частотою, яка змінюється залежно від революцій. Несправна одиниця набуває глухий, постукуючи голосом, нагадує дути молота.

Хороші результати. слухати двигун через кришку клапана. Винахідливі люди використовують дерев’яні палички для цих цілей, перевернуті окуляри, і стетоскопи. Однак, мимовільно.подібний клапан видає подібний звук. Якщо ви не любитель.авто.автомобіліст із багатим досвідом, ви можете не відчути різниці.

У вилученому стані розподільний вал (у комплекті з ліжком) перевіряється на вухо таким чином: однією рукою тримається паралельно землі. Якщо принаймні заслуговуються найменші звуки, ваш шлях лежить з ремонтною майстерні. Тільки при перевірці необхідно забезпечити, щоб сам розподільний вал не йшов на ліжко: чіпляючись за обмежувач, він неминуче публікує стук, який можна прийняти як знак зносу.

Як видалити розподільний вал Vaz 2107

Заміна розподільного вала 2107 починається з його демонтажу. Для цього вам потрібно виконати такі дії:

 • Встановіть машину на плоскому майданчику;
 • Зачекайте, поки двигун охолоне;
 • Очистіть голову двигуна від забруднень;
 • Зніміть повітряний фільтр, від’єднайте кабель, наконечник і поштовх на приводі дросельної заслінки, виведіть
 • шланг палива з кронштейна (на машині з двигуном карбюратора);
 • Від’єднайте втул подачі повітря, вакуумний шланг і вийміть паливний фільтр із кронштейна (на автомобілі за допомогою двигуна інжектора);
 • Використовуючи ключ до 10, відкрутіть гайки кріплення кришки головки циліндра;
 • Вийміть шайби з кришки CBC;
 • звільнити джгут проводів, шлангів газових газів та гідравлічної потужності, труба фари фари від кріплення кронштейна;
 • Зніміть кришку головки блоку циліндра з шпильок;
 • демонтувати прокладку;
 • Встановіть положення розподільного валу, щоб він відповідав кінцеву тактовності стиснення у четвертому циліндрі;
 • зігнув блиск зірок розподільного вала;
 • Увімкніть першу передачу, щоб запобігти обертанню колінчастого валу;
 • Вгору 17.м ключем, щоб відкрутити кріпильний болт розподільного вала;
 • Зніміть болт разом із замок шайби;
 • Відкрутіть два гайки натягувачем ланцюга;
 • Видаліть натягувач;
 • прив’яжіть ланцюг до зірки розподільного вала, щоб вона не стрибала;
 • Вийміть зірочку та ланцюг, вийміть її з вперед;
 • Зрозумійте ключ до 13 з кріпильними гайками корпусу підшипника розподільного вала (це потрібно робити рівномірно, щоб справа не «вела»);
 • Вийміть ліжко з шпильок разом з розподільним валом;
 • Відкрутіть 10.них з ключем з 10.ти.безтурботним фланцем з ключем;
 • Вийміть фланець з канавки на передній шиї розподільного валу;
 • Витягніть розподільний вал з ліжка (підшипники).

Якщо сліди зносу видно на опорних розподільних валах або кулаках, розподільний вал потрібно замінити. Він також повинен бути змінений, коли тріщини або деформація. Іноді причиною стучення може бути знос обіймів розподільного вала. У цьому випадку достатньо замінити лише ліжко.

Як поставити позначки на інжектор VAZ 2107

Як далі, двигун карбюратора VAZ 2107, тому механізм розподілу газу в поєднанні з приводом залишався попереднім, іншими словами, ланцюг. Якщо ланцюг надмірно зношений, існує ряд негативних наслідків:

 • Проблема запуску двигуна.
 • Значне збільшення споживання палива.
 • Поява сажі на клапанах сідла.
 • Ненормальна робота двигуна у всіх режимах.
 • Невдача датчика контролю ін’єкцій.

Своєчасна профілактична робота необхідна, щоб уникнути таких негативних наслідків. Більше інформації про те, як встановити тимчасові позначки на родині Vaz 2107 Lada з системою електроенергії інжектора, ми дізнаємось більше.

інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора
інструкції, щодо, розподільного, 2107, інжектора

Фази розподілу газу. це ті моменти, коли поршень в двигуні рухається вгору і вниз на певний проміжок часу. У разі несправності поршневих клапанів вони переміщуються неправильно протягом певного періоду часу, і в результаті двигун на VAZ-2107 працює нерівномірно.

Якщо водій помічає, що потужність автомобіля знижується, споживання палива збільшується, а перебої трапляються з двигуном, то необхідно вдатися до встановлення часу для позначення клапана. Як приклеїти маркування карбюратора та інжектора VAZ 2107, ми дізнаємось з цього матеріалу, оскільки конструкція механізму синхронізації схожа.

Процедура включає такі маніпуляції:

 • VAZ 2107 слід встановити на суцільній поверхні, колеса заблоковані, а ручне гальмо повністю стиснено. Важіль коробки передач повинен бути встановлений у нейтральному положенні.
 • Обкладинка видаляється з головки циліндра, раніше відкрутивши нашого клієнта, кріплення залишаються на “10”. Краще замінити прокладку останньою, навіть якщо на старому немає ознак пошкодження.
 • Використовуйте 24 клавішу, щоб перетворити колінчасте вал Vaz 2107. Це дозволяє поєднувати позначки на мобільних та нерухому частині механізму. Ми рекомендуємо використовувати слабке освітлення або ліхтарик для виконання цих дій. Колінчастий вал обертається, не регулюючи якість крутного моменту до тих пір.
 • Поєднуючи ці небезпеки, рейтинг зірок повинен зрештою збігатися з припливом на розподіл. Якщо позначка нарешті знизу, поверніть колінчастий вал у самому розпалі.
 • Якщо це не працює, щоб відповідати значкам, перейдіть до наступних кроків:
 • Колінчастий вал обертається до тих пір.
 • Використовуючи клавіші “13”, натягувач повинен бути розпущений. 2.4 Гайки натягувача відкручуються, потім цей пристрій видаляється.
 • Гвинт відкручений, що фіксує зірку на вал розподілу. Для цього вам потрібно буде використовувати ключ на “17”.
 • Зірочка видаляється, тоді її слід прокручувати, не проводячи високоякісного регулювання моменту, поки позначки на шківі ременя ГРМ VAZ-2107 не збігаються з довгостроковим ризиком на блоці. Неможливо відкрутити болт зі зірочками, оскільки після зняття натягувача зірочка розподільного вала обертається.
 • Ланцюжок кладуть на зірку, якщо він буде вирішено скрутити і встановити його на місце. Нарешті, встановлено натягувач, який слід затягнути 5 гайками до “10”. Спочатку ви можете встановити натягувач, але пізніше вам потрібно буде використовувати переривання або встановити, щоб встановити зірку на цьому сайті. В кінці затягніть горіх до “13”.

Слабкий, щоб встановити час для нуля? Розподільний вал, ланцюжок живлення та ланцюг

Таке взаємне розташування деталей дозволяє розмістити поршень із 4 циліндрів у верхній мертвій точці VMT.

Якщо VAZ-2107 оснащений маркуванням розподілу газу, необхідно виконати такі дії:

 • Напруга ланцюга часу VAZ-2107 проводиться.
 • Налаштування клапанів, а точніше, тепловий проміжок між кулаком розподільного вала та кулу.
 • Встановлення набору програм бухгалтерського обліку запалювання.

Процес регулювання клапанів на VAZ-2107 такий: Клапани 6 і 8 спочатку коригуються, звіт повинен зберігатися радіатором. Коли вони регулюються, вам потрібно почати регулювати 4 і 7 клапанів, потім 1 і 3 клапани, а потім 2 і 5 клапанів в кінці.

Основні функції розподілу валу

Розподільний вал відкривається і закриває клапани, випускаючи та випускаючи горючу суміш у циліндр. На розподільному валах є кулаки. Це виступи, які передають крутний момент важелям. Одне плече рокера (важіль) бере обертальний момент з валу розподілу, інший передає його до клапанів. Таким чином, клапани відкриваються. Коли кулак перетворюється далі, він перестає діяти на рокері, а джерела повертають клапан у його первісне положення, тобто закрити. Розподільний вал керується роботою колінчастого вала. Вони з’єднані ланцюгом або ременем ГРМ. Якщо ми проводимо аналогію з велосипедом, то колінчастий вал. педалі, вал розподілу. це заднє колесо, а ланцюг синхронізації. це також два. Поки колінчасте вал робить два повороти, розподільний вал виконує лише один.

Ви можете визначити несправність розподільного валу, не відкриваючи капот на два знаки:

Основна причина порушень в експлуатації розподільного вала. це поява прогалин. Вони з’являються між опорною шиєю вала та підшипниками ліжка, на яких спирається вал розподілу. Прогалики утворені через те, що частини розподільного вала стертуються. Грипи призводять до того, що вал рухається у вертикальній або горизонтальній осі. Якщо пандус вала становить 1 мм, то це впливає на роботу двигуна. Причини появи прогалин:

 • Своєчасна заміна розподільного вала не була зроблена;
 • Не змінюйте олію протягом терміну;
 • використання низькоякісної олії;
 • Водій їздить з низькою швидкістю, таким чином, багато нафти входить у терміни, а деталі зношуються швидше. Нос Рокіра у формі Кільцеві промивання на радіопросокулан Стрижень клапана залишив кільцеву доріжку

Розподільний вал також потрібно змінити, якщо в ньому засмічені масляні канали. Перш ніж змінити деталі, подивіться, чи є люфт, перелом, деформація чи вал валу.

Підготовка до службових операцій

Моніторинг напруги ланцюгового приводу механізму розподілу газу починається на двигуні з інжектором типу живлення або карбюратором, подібними один до одного. Операція проводиться в послідовності, встановленій виробником:

З таким взаємним розташуванням деталей, поршень четвертого циліндра знаходиться в мертвій точці вгорі. Тепер ви можете почати виконувати сервісні роботи над системами двигунів, зокрема, термінами та деякими іншими.

Як вибрати деталі високої якості

Купуйте розподільний вал у надійної та перевіреної часом, наприклад, Avtovaz PJSC. На упаковці є печатка з голограмою. Він мерехтає у світлі, і зображує піктограму компанії. Також на коробці є наклейка з штрих.кодом. Частина упакована в синій напівпрозорий фільм. Всередині пакету є штамп відділу. Купуйте рокери разом з регуляторними болтами. Є важелі нового та старого стилю. У них отвори відрізняються діаметром і кількість скорочень. Якщо ви купуєте рокери та болти окремо, є ймовірність, що вони не підійдуть один до одного.

Читайте, це може стати в нагоді: очищення та заміну форсунок

Видаліть вал розподілу

Під час заміни розподільного вала двигун повинен бути холодним. Ви будете потребувати:

 • Новий розподільний вал;
 • Набір важелів з болтами;
 • Гайковий ключ 7, 8, 10, 13, 17 і 24;
 • Невеликі та великі викрутки;
 • 3 запасні пружини важелів;
 • Залізниця;
 • Прокладка клапанної кришки;
 • Динамометричний ключ
 • Зніміть повітряний фільтр, розділіть наконечник, кабель і тягу приводу дросельної заслінки.
 • Якщо у вас є двигун карбюратора, витягніть паливний шланг із кронштейна, якщо інжектор. відключіть вакуумний шланг, рукав повітря і вийміть паливний фільтр із кронштейна.
 • Зніміть кришку блоку циліндрів.
 • Поєднайте етикетку на зірках розподільного вала з верхньою мертвою точкою 4.го циліндра. Якщо у вас є двигун карбюратора, ви можете повернути колінчасте вал із спеціальним ключем. І якщо є інжектор, то вам потрібно підняти машину з гніздом, увімкнути четверту передачу і прокрутити заднє колесо.
 • Демонтувати прокладку.
 • Зігніть шайбу зірок розподільного вала з зубилом.
 • Увімкніть четверту передачу так, щоб колінчасте вал був зафіксований.
 • Зніміть натягувач.
 • Відкрутіть гайку і вийміть зірку. Прив’язати ланцюг до зірки, щоб посилання не стрибали до інших зубів.
 • Вийміть гайки і витягніть розподільний вал.
 • Вийміть рокер, болти та пружини.

Приклади цін

У продажу ви зможете знайти різні вали розповсюдження, придатні для Vaz 2107. Популярні такі варіанти:

 • Типовий “рідний” елемент. 2,3 тис.
 • Потрібно “Естонський”. 4,5 тис.
 • Потреба “трофей”. 5,4 тис.
 • Потрібно “спорт”. 13,4 тисяч.
 • Столников. 19 тис.

Рекомендується обережно вибирати. Орієнтовне поліпшення енергетичних характеристик ризику двигуна VAZ 2107 перетворюється на погіршення якості типової роботи. Перед придбанням доцільно порівнювати параметри, дізнатись способи зміни існуючих даних, проконсультуйтеся з фахівцями. Встановлення нетипової частини може вимагати інших змін.

Встановіть новий вал

Новий розподільний вал перед установкою повинен бути змащений з моторним маслом

 • Перевірте пружини важелів. Якщо вони зламалися або зігнулися, замініть їх.
 • Накрутіть болти регулювання на місці.
 • Встановіть пружини, а потім прикріпіть до них рокер.
 • Тепер ви можете вставити розподільний вал з тілом. Змастіть важелі, кулаки та шия розподільного вала. Посадіть їх і підтягніть їх динамометричним ключем. Процедура проводиться від центру до краю. Момент затягування. 2 кгсм.

Схема процедури затягування гайок моделей розподільного вала Vaz 7 знаходиться на фотографії

Схема процедури затягування горіхів розподільного вала

Заміна переднього масляного ущільнювача

Заміна переднього масляного ущільнення самостійно рекомендується в наступній послідовності:

 • За допомогою викрутки знімають масляний насос;
 • Зношене масляне ущільнення витягується з кришки знятого насоса за допомогою викрутки;
 • Вдаючи до кадру, нова частина встановлюється на місце зношеного. Зовнішній розмір нового елемента не повинен перевищувати 41 мм при встановленні робочий край повинен бути спрямований на насос;
 • Після того.

На цьому етапі процес заміни переднього клапана завершується в непридатності.

Як перевірити розподільний вал на Vaz 2107

Привіт усім, я вирішив замінити розподільний вал рокерами, і в той же час.масляні шапки. Колишній власник вже змінив заводський розподільний вал і рокер на 120 тисяч.км, тепер пробіг наближається до 230 тис.KM, тому я думаю, що настав час, тим більше останні налаштування клапанів не дали результату. щебетання звуку ні в якому разі не змінювався, тому були підозри у виробництві кулаків з рокерами. Нафта все ще залишається, потім підозри впали на масляні кришки, оскільки були характерні ознаки їх зносу. коли починаючи після нічної парковки, перша секунда є великим димом з вихлопної труби.

Ну, і нитка свічок у Нагарі.

Крім того, під час огляду циліндрів інспекційної камери були виявлені мокрі плями на випускних клапанах.

Отже, я придбав розподільний вал, набір рокерів з регулювальними болтами нового зразка, заповідника нафти, що не піддається маслом (здається, що його хвалять), пара сухарів і пружин на всякий випадок. Я купив міркування у інструментів, оправки за набивання тюленів, знімач не купив (жаба задушив), замість цього вузькі

Вийміть кришку клапана, встановіть теги VMT у 4.му циліндрі, вийміть зірку, закриту ланцюжком, щоб вона не підскочила до пов’язки з мотузкою зі зіркою, з тих пір вам доведеться скрутити колінчасту вал пізніше.

Потім він зняв розподільний вал, демонтував і витер його з олії, щоб краще розглянути.

Корінні шиї та ліжко були з великими знущаннями. або голодування нафти, або перегрівання. Канали, здається, чисті, і хороша нафта була затоплена.

Але кулаки майже без зносу, але маленький хуліган і пористість металу все ще присутні.

Він зібрав його назад і вирішив перевірити наявність зносу методу “dedovo”. якщо розподільний вал шокований, то повинен бути стук з осьової люфту вала в ліжку, але крім стуків, коли ходити по валу в поздовжньому Напрямок, як новий розподільний вал, не відчутний за осьовою реакцією, він був виявлений.Причиною цього зносу було кип’ятіння двигуна пару років тому, як це здавалося тоді без наслідків.Рокер, як і кулаки, також виявився лише з невеликим зносом, ну, можливо, пара з них варто замінити.

Почніть замінювати шапки. Придбаний розумник був не дуже зручним для роботи. виїмка, яка чіпляється за шпильки розподільного валу, заглянула всередину і при стисненні чашки зісковзнула з шпильки.

Мені довелося просвердлити заклепку і повернути гачок, тепер це було набагато краще, але місцями не вдалося обійтися без дроту.

Крім того, з трубки відповідного діаметра випили пару знущань над різною довжиною, оскільки кут обґрунтованого іноді не вистачає або впускний колектор втручався.

Ми вставляємо планки олов’яного припою під бажаний клапан, раніше переконаючись, що циліндр знаходиться у ВМТ і розуму.

Виявилося не так просто, щоб видалити ковпачок вузькими лініями, майже всі ковпачки сиділи досить щільно, і був шанс пошкодити направляючий клапан. все.таки потрібно було придбати Zangi Puller.

Шапки були в хорошому стані, іспанська ESPRA, не один відлетів, гума ще не задушена.

Мабуть, причина букв нафти в зношених направляючих втулках клапанів, оскільки на них була відчутна реакція, особливо на випускних клапанах.Натисований оправою нових шапків, не засудив місць, як багато радить. Оскільки не було встановлення рукава в комплекті з ковпачками, я знайшов відповідну термічну збірку.

Мадрель здавалася недостатньо глибоко під стрижнем клапана, тому він був трохи поглиблений свердлом, блага металу було м’яким, також гуркотить досить грубі краї, щоб не пошкодити нові масляні ущільнення.

Після заміни він встановив нових рокерів та болтів. Оскільки я не знав, який зразок був встановлений, я купив у комплекті з болтами нового зразка, тим більше ще дешевше. На фотографії видно, що вони відрізняються від старої головки болта та торгових точок під нею, а також двох скорочень на нових, а не на одному на старому.

Встановив новий розподільний вал і встановив клапани.

Кількість:. Набір рокерів з болтами. 1030R. Шапки “Резерв”. 110R. розподільний вал з ліжком. 1820p. Mangeant. 175r. Mopping for Caps. 40ritogo: 3200r

Звук роботи став трохи тихішим і навіть більше, після пари тисяч км, як слідувати нові деталі, я думаю, щоб повторити налаштування. А олія також проходить, мабуть, причина все ще в путівниках?

 • Як перевірити розподільний вал?
 • 1. У двох словах про пристрій розподілу валу.
 • 2. Перевірка: що може спричинити характерний стук?
 • 3. Побивка розподільного вала: як і де шукати причину та як її усунути?

У двох словах про пристрій розподілу валу.

Основное предназначение распределительного вала – это своевременное открытие клапана, через который в камеру сгорания двигателя поступает воздушно-топливная смесь. Кроме того, он же отвечает, чтобы из той же камеры выходила уже отработанная смесь. В газораспределительном механизме распредвал является основным элементом.

Как же функционирует данная деталь? На самом распределительном вале есть специальная разрезная шестерня, которая соединяется с коленвалом при помощи цепи (иногда при помощи ремня ГРМ). Размещается деталь в верхней части головки блока цилиндров двигателя и крепится при помощи постели распредвала.

Проверка распредвала: что может стать причиной появления характерного стука?

Поводом для того, чтобы осуществить полноценную проверку распредвала, может являться стук данной детали. Конечно, допускать подобного не стоит. Однако если стук все-таки начал проявляться, необходимо понимать, какие именно причины могут за ним скрываться. Ниже мы приводим список типичных причин, хотя вы должны понимать, что он не является исчерпывающим:

Износ кулачков распределительного вала. Если причиной стука действительно являются кулачки, то в начале непривычный звук вы будете слышать лишь во время запуска двигателя. Но чем больше они будут изнашиваться, тем чаще и интенсивнее будет проявляться звук, в том числе и во время работы прогретого двигателя.

Износ подшипников распределительного вала.

Неисправности постели детали, которые чаще всего бывают механическими.

Не отрегулирован процесс подачи топлива, что при очень быстром включении зажигания будет вызывать стуки пальцев распредвала.

Деформация детали в результате детонационного сгорания топливной смеси – будет происходить осевое биение.

Перелом шейки распредвала.

Трещина на опоре детали.

Использование некачественного моторного масла, которое содержит в себе примеси.

Вышел из строя сальник распредвала.

Отсутствие масла в топливной системе.

Поломка распредвала: как и где искать причину и как ее устранить?

Материалы для проверки распредвала вам практически не понадобятся. Вся проверка осуществляется путем визуального осмотра детали на наличие поломок. Лишь для того, чтобы снять деталь с двигателя, вам понадобится стандартный набор ключей.

Чтобы дать полноценную оценку того, в каком состоянии находится распределительный вал, в первую очередь необходимо демонтировать головку блока цилиндров автомобильного двигателя. Сделать это очень легко. Но перед началом работы нужно обязательно отключить аккумулятор, а также слить из системы моторное масло и охлаждающую жидкость. Начинать следует из навесного оборудования, демонтировать которое нужно в первую очередь:

1. Отсоединяем от него провод, который идет от зажигания.

Від’єднайте шланги, зокрема, вакуум та шланг системи охолодження автомобіля.

Видаліть усі автомобільні дороги з палива з машини.

Від’єднайте кабель педалі газу.

Після цього ви можете легко зняти обладнання для шарніра, що запобігає видаленню головки блоку циліндрів.

Виконуючи всі ці дії, дуже важливо позначати дроти та шланги, щоб під час встановлення ви не змішуєте їх і правильно підключили. Після цього ви можете почати працювати над демонтажу головки блоку циліндрів:

1. Снимаем крышку головки блока цилиндров (ГБЦ).

Ми демонтуємо кожух із термінами, а також шківовий пояс.

Паралельно з цим ви можете зняти з машини та самого розподільного валу, адже на цьому етапі ви отримаєте повний доступ до нього (але все.таки краще закінчити демонтажі GBC).

Ми відкрутимо болти, з якими GBC прикріплюється (повторне встановлення GBC найкраще здійснюється новими болтами).

Тоді ми починаємо перевіряти нам деталі, що цікавлять. Загалом, зовнішня перевірка зводиться до огляду ущільнювачів розподілу валу. Дуже важливо визначити, чи є якісь тріщини, дірки чи просто на них задишки. Якщо розподільний вал у робочому стані, то такі дефекти повинні бути відсутні. Якщо з печатками все добре, то вам слід перейти на огляд ліжка та самого валу.

У разі реальних проблем у роботі цієї частини його ремонт може здійснюватися самостійно. Тільки в спеціальних випадках вам доведеться звернутися за допомогою до спеціалізованої служби автомобілів. Але в будь.якому випадку, ви повинні розуміти, що будь.який зрив або несправність розподільного вала значно впливає на потужність двигуна.

Під час перевірки розподільного вала ви повинні зосередитись на наступному списку проблем, на опис, який ми також включили способи їх усунення:

Знос валу розподілу, а також наявність на ньому бук і подряпин (особливо часто вони з’являються на поверхні частини частини). Це може призвести до подібної відсутності тиску в системі змащування, відсутність масла в картері, використання масла низької якості та засмічення нафтових фільтрів, палива, що входить на олію, перегрівання двигуна та його великий пробіг. Перш ніж розпочати ремонт та зворотну установку розподільного валу, всі ці проблеми повинні бути усунені.

Рішення проблеми може бути лише головним капітальним ремонтом автомобільного двигуна або просто замінити зіпсовану частину. розподіл. У деяких випадках ви можете зробити лише шліфування шиї, на якій тоді потрібно буде встановити загущені втулки (щоб вони не втрачали своїх параметрів).

Він не буде зайвим у такій ситуації, зверне увагу на роботу системи охолодження, яка може спричинити перегрів двигуна, а також системати.

Якщо розподільний вал сильно зношений і на поверхні його кулачків є кулі. деталь повинна бути замінена новою, інакше його неправильне функціонування з часом може відключити двигун автомобіля. Цілком ймовірно, що вам навіть доведеться відновити механізм клапана та змінити гідравлічні компенсатори.

Масляний насос також повинен бути ретельно перевірений, присвячений роботі масляної лінії, фільтри. Обов’язково промийте голову блок циліндрів. Перед встановленням нового валу розподілу необхідно замінити масло, охолоджуюча рідина.

Якщо розподільний вал зігнутий, то він знову підлягає заміні, оскільки в такому стані він просто не в змозі функціонувати нормально. Однак для того, щоб перевірити, чи є дійсно відхилення, необхідно здійснити ряд дій:

Снятый с автомобиля распределительный вал укладываем на призмы, предварительно установленные на плиту из металла.

Використовуючи індикатор комутатора, встановлений на спеціальній стійці, ми перевіряємо, чи є відхилення опорних шиї.

Для надійності результату ми обертаємо вал розподілу рукою, щоб перевірити частину з усіх боків.

К слову, минимальный прогиб детали все же является допустимым, однако он не должен превышать 0,05 мм для легковых автомобилей, а для грузовых – 0,1 мм. Но если величина прогиба больше нормы – деталь не может дальше эксплуатироваться.

Наличие трещин на распределительном вале может быть вызвано попаданием в систему посторонних предметов. Кроме того, привести к подобным последствиям могли неправильно установленные фазы газораспределителя, или же разрыв ремня его привода. Часты случаи, когда распредвал рассыпается на кусочки прямо во время движения. Чтобы не допустить подобного, деталь необходимо держать под постоянным контролем. В случае, если на детали появились трещины, ни о каком ремонте не может идти даже речи.

Под сальниками распредвала появились царапины и следы от выработки. Подобное случается только при очень длительной эксплуатации автомобиля или же использовании некачественного масла. Выйти из строя могут даже новые сальники, замена которых была произведена неправильно или неаккуратно.

Як видалити розподільний вал на інжекторі Vaz 2107

Однією з ключових деталей двигуна внутрішнього згоряння є вал розподілу. З часом виробництво з’являється на ньому та на опорних підшипниках, а двигун вимагає кваліфікованого втручання. Розподільний вал 2107 можна замінити незалежно. Для цього знадобиться набір інструментів слюсаря та знань про особливості налаштування механізму розподілу газу.

Функції та розташування розподільного вала

Синхронізує роботу вхідних та витяжних клапанів із положенням поршнів у циліндрах двигуна в двигунах. Він відкриває вихлопні клапани для виробництва вихлопних газів та входів, щоб заповнити камери згоряння паливною сумішшю. “Сім” використовує макет двигуна з верхнім розташуванням розподільного валу. Це знижує вартість структури та полегшує процес обслуговування. З двигуном колінчастого вала камчового вала двигуна Vaz 2107 з’єднаний ланцюгом, керованим зірочкою. Під час обертання розподільного вала кулаки, розташовані на ньому, натискають на рокер і відкриті (закриваються) клапан у потрібний час. Підтримка розподільного вала обертається в підшипниках «ліжка», встановленої в головці двигуна. Масштаб з масляного насоса подається до них через масляні канали, тому стан вала розподілу впливає на тиск у системі змащення двигуна.

Несправності розподільного вала

Основною причиною перевірки стану розподільного вала Vaz 2107 є поява характерного стуку в голову під час роботи двигуна. Причин може бути кілька:

 • носіння камер розподільних валів;
 • носіння опорних підшипників розподільного вала або шиї ліжка;
 • деформація деталі внаслідок перегріву;
 • поява тріщини на підтримку частини;
 • перелом розподільного вала;
 • Дефіцит масла або слабкий тиск у системі змащення двигуна;
 • Засміка масляних каналів
 • погана якість олія.

Що стосується виробництва або тріщин у розподільному валі, деталь повинна бути замінена новою. Але спочатку варто локалізувати несправність, видалити розподільний вал та вивчити його стан.

Як видалити розподільний вал Vaz 2107

Заміна розподільного вала 2107 починається з його демонтажу. Для цього вам потрібно виконати такі дії:

 • Встановіть машину на плоскому майданчику;
 • Зачекайте, поки двигун охолоне;
 • Очистіть голову двигуна від забруднень;
 • Зніміть повітряний фільтр, від’єднайте кабель, наконечник і поштовх на приводі дросельної заслінки, виведіть
 • шланг палива з кронштейна (на машині з двигуном карбюратора);
 • Від’єднайте втул подачі повітря, вакуумний шланг і вийміть паливний фільтр із кронштейна (на автомобілі за допомогою двигуна інжектора);
 • Використовуючи ключ до 10, відкрутіть гайки кріплення кришки головки циліндра;
 • Вийміть шайби з кришки CBC;
 • звільнити джгут проводів, шлангів газових газів та гідравлічної потужності, труба фари фари від кріплення кронштейна;
 • Зніміть кришку головки блоку циліндра з шпильок;
 • демонтувати прокладку;
 • Встановіть положення розподільного валу, щоб він відповідав кінцеву тактовності стиснення у четвертому циліндрі;
 • зігнув блиск зірок розподільного вала;
 • Увімкніть першу передачу, щоб запобігти обертанню колінчастого валу;
 • Вгору 17.м ключем, щоб відкрутити кріпильний болт розподільного вала;
 • Зніміть болт разом із замок шайби;
 • Відкрутіть два гайки натягувачем ланцюга;
 • Видаліть натягувач;
 • прив’яжіть ланцюг до зірки розподільного вала, щоб вона не стрибала;
 • Вийміть зірочку та ланцюг, вийміть її з вперед;
 • Зрозумійте ключ до 13 з кріпильними гайками корпусу підшипника розподільного вала (це потрібно робити рівномірно, щоб справа не «вела»);
 • Вийміть ліжко з шпильок разом з розподільним валом;
 • Відкрутіть 10.них з ключем з 10.ти.безтурботним фланцем з ключем;
 • Вийміть фланець з канавки на передній шиї розподільного валу;
 • Витягніть розподільний вал з ліжка (підшипники).

Якщо сліди зносу видно на опорних розподільних валах або кулаках, розподільний вал потрібно замінити. Він також повинен бути змінений, коли тріщини або деформація. Іноді причиною стучення може бути знос обіймів розподільного вала. У цьому випадку достатньо замінити лише ліжко.

Встановлення розподільного вала 2107

Встановлення валу розподілу CBC здійснюється в манері видалення. Перед встановленням деталі у корпусі змащуйте опорну шию з моторним маслом. Під час збирання слід звернутися до двох важливих моментів:

 • дотримання позначки на розподільному валу та на зірках його приводу;
 • Момент затягування мітки розподільного вала.

Спочатку вам потрібно правильно затягнути горіхи для розподілу розподільного валу. Номінальний момент мітки горіхів. 2,2 кгсм. Негайно затримати кріплення з таким моментом не може. Затягування розподільного вала Vaz 2107 здійснюється на трьох.чотирьох етапах, щоб корпус тиснув рівномірно, без спотворень. Гайки повинні бути затягнуті від центру до країв, відповідно до “карти затягування” (див.Малюнок).

Коли встановлено кашбер, необхідно встановити своє положення відносно. На ліжку розподільного вала, передня кришка двигуна та зірочки колінчастого вала та розподільного вала є позначки, на які слід зосередити увагу. Навіть якщо приводна схема була надійно прикріплена до зірочки, при встановленні розподільного валу, переконайтеся, що його положення відповідає положенню колінчастого вала двигуна. Для правильного встановлення тегів на розподільному валі VAZ 2107 вам потрібно виконати такі дії:

 • Переконайтесь, що етикетка на кривошипному шківі розташована навпроти довгих ризиків на передній кришці двигуна (це відповідає верхній мертві точки четвертого циліндра);
 • Встановіть зірочку на розподільний вал і переконайтеся, що позначка на ньому збігається з етикеткою на “ліжку”;
 • надягайте ланцюг на зірки, не порушуючи положення валів;
 • Переконайтесь, що за допомогою розтягнутого ланцюга етикетки збігаються;
 • Затягніть болт кріплення зірки розподільного вала;
 • Поверніть колінчастий вал з ключем до двох поворотів;
 • Перевірте збігу етикетки на розподільному валу та колінчастий вал;
 • При необхідності змініть положення ланцюга на зірці розподільного вала;
 • Затягніть болт.болт проростання розподільного вала і придушіть замок для шайби.

Після цього залишається лише регулювати натяг ланцюга за допомогою натягувача та закінчити збірку, встановивши кришку CBC та інші деталі.

RACADAL (розподіл Val). один з найважливіших елементів механізму розподілу газу (терміни). Завдання розподільного вала забезпечити своєчасне споживання чистого повітря та вивільнення відпрацьованих газів з камери згоряння, відкриваючи та закриваючи споживання та кінцеві клапани.

Схема розташований у верхній частині головки циліндра (GBC), з шківа та керуючим шестерня, колінчастий вал з’єднаний за допомогою ланцюга або ременя часу.

Основні несправності, які потребують ремонту або заміни розподільного валу, можна віднести. збільшений знос, подряпини та ризики на валах підтримуючого валу, численні офіси або дефект розподільного вала (деформація).

Падіння системи тиску змащування двигуна. Як правило, причиною цього є сильний знос валу розподільного вала, а також у випадку порушення посадкових гнізд підшипників розподільного вала в GBC. Другий випадок вимагає повної заміни головки блок циліндрів через те, що гнізда розташовані в тілі GBC.

Сильний стук клапанів у присутності робочих гідравлічних компенсаторів, збільшення прогалин у механізмі приводу клапана. Причина полягає в тому. Ці несправності також характерні для втрати потужності та перебоїв у роботі двигуна.

Крім того, заміна Камшаду здійснюється у випадку настройки двигуна, коли стандартний вал розподілу замінюється спортом з різко іншими характеристиками, фазами входу/випуску та дещо зміненими кулаками. Це необхідно для підвищення потужності або підвищення ефективності (корисності) двигуна.

Сьогодні я розповім про те, як замінити вал розповсюдження VAZ 2107, VAZ 2106 своїми руками, використовуючи імпровізований інструмент в гаражних умовах.

Заміна розподільного вала VAZ 2107, VAZ 2106.Крок.By.step Інструкції.

Встановіть розподільний вал до кінця тактовності стиснення 4.го циліндра.

Використовуючи ключ до “13”, відпустіть натягувач ланцюга, потім відпочиваючи з кріпленням натягувача в взуття, щільно затягніть натягувач, а потім зафіксуйте його за допомогою десятої гайки намету. Якщо щось не виходить, то повністю видаліть натягувач.

Візьміть плоску викрутку і обережно зігнуть фіксовану шайбу болта, кріпляючи іскру.

Увімкніть четверту передачу, це виправить розподільний вал і збереже вас від його обороту.

Далі візьміть ключ до “17”, і відкрутіть застібка.

Зніміть болт кріплення розподільного вала разом із шайбами, зірочкою та ланцюгом. Ланцюг найкраще загорнути в зірку з ниткою, це врятує вас від стрибків ланцюга на зубах зірки, що надзвичайно небажано.

Відкрутіть 9 горіхів “ліжка” розподільного вала з ключем.

Тепер демонтаж розподільного валу з “ліжком”, знявши його з шпильок.

Вийміть два кріплення впертого фланця, використовуючи ключ до “10”, а потім вийміть сам фланець.

Підніміть кулак, щоб звільнити його від тиску пружини, а потім вийміть його.

Тепер ви можете вийняти вал розподілу з “ліжка”.

Вийміть кулакову пружину.

Розбирання закінчується на цьому, тепер ви можете замінити розподільний вал Vaz 2107, Vaz 2106. Збірка здійснюється у зворотному порядку.

Важливий момент. Вимкнути кріплення горіхів «ліжка» розподільного валу у суворій відповідно до схеми нижче.

Встановіть вал розподілу в положенні, що відповідає кінцю тактовності стиснення 4.го циліндра (див. Регулювання зазору між важелями та камерами розподільних валів).

Ключ “на 13” ми послаблюємо затягування шапки натягувача ланцюга.

Відпочиваючи з кріпильним шпателем у взутті натягувача, стисніть стебло натягувача і зафіксуйте його, затягуючи ковпачок (шланг радіатора видаляється для чіткості).

Ми згинаємо край зупинки шайби з болта кріплення зірочки розподільного вала.

Увімкніть програму та ключ “на 17”, ми вимикаємо зірки.

Зніміть болт шайбами.

Вийміть зірочку разом з ланцюгом розподільного вала і покладіть у головку блоку.

Щоб ланцюг не стрибнув, ми прив’язуємо його до зірочки.

Ключ “на 13” нам виповниться дев’ять горіхів кріплення підшипників розподільного вала

Вийміть збірку корпусу за допомогою розподільного вала зі шпильками.

Ключ “на 10” ми вимикаємо два болти кріплення впертого фланця до тіла.

Ми витягуємо вал розподілу з справи

Ми піднімаємо важіль клапана, звільнить його з весни.

Встановіть вал розподілу у зворотну послідовність, в той час як його штифт повинен бути з лівого боку (при перегляді спереду).

Ми підтягуємо горіхи прикріплення корпусу підшипника в пріоритетах, зазначеному на малюнку