Де знаходиться датчик включення вентилятора DAEWOO Nexia

Причини передчасного виходу з ладу ДТОЖ, ДТВ, DWT

 • Стороннє механічне пошкодження;
 • Брак при виготовленні;
 • Тріщина на цоколі, корпусі;
 • Коротке замикання ланцюга;
 • Для людей із вадами кріплення клем;
 • Попадання вологи всередину вимірювальних приладів;
 • Перегорання плавильного елемента запобіжника монтажного блоку запобіжників;
 • Некоректна робота прошивки електронного блоку управління ЕБУ.
знаходиться, датчик, включення, вентилятор

Як працює і де знаходиться датчик включення вентилятора

Основа датчика. біметалічна пластина, яка з ростом температури змінює свою форму. Коли температура охолоджуючої рідини перевищує вказане на корпусі датчика значення, вигин біметалічної пластини призводить до замикання контактів датчика. Електричний струм, який проходить через контакти датчика, включає силове реле, що управляє двигуном вентилятора.

Датчик розташований збоку радіатора. На одних моделях він розташований зверху, на інших посередині. Розпізнати його нескладно. Він схожий на велику латунну гайку, до якої підходять два (рідше три) електричних дроти. Збираючись міняти датчик включення вентилятора, пам’ятайте про наступне.

знаходиться, датчик, включення, вентилятор

деу нексия не включается вентилятор охлаждения

Чим нижче температура спрацьовування датчика, тим нижче його встановлюють щодо рівня охолоджуючої рідини. Температура включення датчиків, які встановлюють внизу радіатора, не перевищує 85 градусів. Температура датчиків, встановлюють в середині радіатора 90. 95 градусів.

Етапи заміни охолоджуючої рідини DAEWOO Nexia

Процес заміни антифризу НЕ трудомісткий, тому виконаний може бути самостійно. Операція підійде для машин різних років випуску з двигунами 1.5-1.6 літра. Зокрема, дана операція буде однаковою для:

Датчик температури DAEWOO Nexia

Комплектація автомобіля DAEWOO Nexia першого і другого поколінь істотно відрізняється. Зміни торкнулися не тільки інтер’єр, але і екстер’єр, технічні характеристики, оснащення.

Серед іншого, наявність і розміщення датчиків контролю роботи обладнання. Зокрема, датчик температури повітря (далі. ДТВ) перенесли з повітряної магістралі і встановили між першим і другим циліндрами на блоці.

Датчик зовнішньої температури (далі. DWT) і зовсім не встановлено в першому поколінні DAEWOO Nexia. Власник може вмонтувати прилад самотужки.

Наслідок несвоєчасного ремонту вузла

Але, якщо вчасно не визначити причини несправності електровентилятору, а також не усунути їх наслідки можуть бути найрізноманітніші. Отже, розглянемо, дане питання більш детально:

 • Перегрів двигун, особливо в літню пору, може привести до закипання мотора.
 • Отже, наступним наслідком стає прогин і деформація головки блоку циліндрів, що спричинить за собою вихід з ладу прокладок, і деяких внутрішніх елементів.
 • Подальшим наслідком може стати потрапляння охолоджувальної рідини в циліндри головного силового агрегату, що може викликати гідроудар. При цьому двигун ремонтувати вже не доведеться, оскільки навіть досвідчений слюсар з ремонту двигунів, скаже міняти вузол повністю.

Як видно з-за дріб’язкової проблеми можна нажити неприємностей і влетіти на чималу суму грошей.

ДЕУ НЕКСИЯ 8 КЛ. НЕ СРАБАТЫВАЕТ ВЕНТИЛЯТОР ОХЛАЖДЕНИЯ ДВИГАТЕЛЯ

методи усунення

Після того, як автомобіліст виявив всі можливі причини, необхідно перейти безпосередньо до методів усунення. Варто попередити, що дана проблема виникла, здебільшого з електричними схемами, де необхідні певні знання, тому, якщо автомобіліст не впевнений в своїх силах необхідно звернутися в автосервіс. Отже, розглянемо послідовність дій спрямованих на усунення проблеми.

Промивання системи охолодження

Після того як рідина з DAEWOO Nexia була злита оціните її стан, якщо злитий антифриз нормального кольору, значить можна приступати до затоки нового. А якщо там присутні відкладення або суспензії, то оптимальним рішенням буде промивання системи:

 • Закрийте вентиль на зливному отворі радіатора.
 • Залийте в розширювальний бачок дистильовану воду (або спеціальний засіб при наявності). Наповнюйте до рівня нижньої позначки на резервуарі (на все піде приблизно 6-7 літрів). Звичайною водою з-під крана промивати не можна ні в якому разі!
 • Закручуємо пробку бачка і запускаємо двигун.
 • Як тільки ДВС запрацює, рівень рідини може знижуватися. Це результат видалення повітря з системи.
 • Вода починає йти по великому колу через кілька хвилин роботи, після відкриття термостата.
 • Після цього глушимо двигун і зливаємо воду.
 • Оцінюємо чистоту злитої рідини, при необхідності повторюємо процес ще раз до моменту повного очищення.