Інші статті

Step 3

Витягніть акумулятор за допомогою нігтя або викрутки. Батарея. це срібний круглий предмет, розташований в одній половині брелока.

Заміна акумулятора: 2004-2010 Volkswagen Touareg

На відео вище показано, як замінити акумулятор у Volkswagen Touareg 2008 року випуску. Ми рекомендуємо замінювати акумулятор у Volkswagens кожні 4 роки. Хоча деякі батареї служать набагато довше, більшість з них починають хімічно руйнуватися через чотири роки, тому ви можете зіткнутися зі зменшенням яскравості фар та іншими негативними ефектами до того, як у Touareg розрядиться батарея, яку вам потрібно буде замінити.

Для заміни акумулятора у вашому Touareg необхідно зняти клеми. У деяких Touareg вам може знадобитися повторно ввести код безпеки, щоб радіостанція знову запрацювала. Перевірте цей код у посібнику користувача. зазвичай це наклейка або маленька картка у буклеті. Якщо ви не можете його знайти, зателефонуйте до Volkswagen і вам безкоштовно дадуть код. У багатьох автомобілях Volkswagen трансмісія з часом “вчиться” тому, як ви керуєтеся, і вносить корективи, тому ви можете зіткнутися зі зміною динаміки руху, оскільки ваш автомобіль заново вчиться вашому стилю водіння після заміни акумулятора.

Акумулятор на Volkswagen Touareg де стоїть

Step 1

Візьміть брелок у руки і потягніть убік. Він має розділитися на дві половини: половину з кнопками та половину з ключем. Можливо, доведеться потягнути досить сильно.

Крок 4

Вставте нову батарею (тип CR2032) у відсік для батареї. Переконайтеся, що позитивна сторона дивиться у правильному напрямку, який має бути вказано десь на внутрішній стороні брелка.

З’єднайте дві половинки кнопкової частини брелока разом, вирівнявши їх і сильно натиснувши.

Речі, які вам знадобляться

  • Маленька викрутка з плоским жалом (опція)

Де знаходиться акумулятор Volkswagen touareg

Привіт, хочу відзначити, що акумулятор в сучасному автомобілі не потребує додаткової зарядки, контроль за бортовою мережею виробляє блок комфорту автомобіля, і він здатний підтримувати автомобіль в зарядженому стані. Якщо він подають ознаки слабкості, потрібно перевірити бортову мережу, струм витоку, і якщо все гаразд потрібно подумати про заміну АКБ. Під капотом є спеціальна клема для пуску автомобіля, коли АКБ розряджений, але заряджати не бажано, оскільки за справність всієї електроніки автомобіля лягає на плечі зарядного пристрою. Надто небезпечно довірити всю електроніку одному зарядному пристрою. Для зняття акумулятора потрібно знімати сидіння водія, він знаходиться під ним.

Суми, Peugeot 605

Неправильне регулювання редуктора

Гул не відрегульованого редуктора однозначно описати неможливо (розрізняється залежно від ступеня розрегульованості). Іммобілайзер на Priora – де і як. Але найчастіше це гул відсутній при русі накатом (на нейтралі) і що з’являється на однакових швидкостях в обох режимах (як натяг і при гальмуванні двигуном).

Цю несправність найчастіше підозрюють власники автомобілів з мостом, що гуде, і так само часто-працівники автосервісів. Щодня і неодноразово доводиться переконувати клієнтів, що причина гулу не в регулюванні.

Редуктор регулюється (за базовим регулюванням, що впливає на шумність роботи) один раз і на завжди (на весь термін його служби). Йому не потрібне планове регулювання, за винятком регулювання на зменшення люфту.

READ  Де знаходиться запобіжник бензонасоса ВАЗ 2115

Оскільки головна пара при її встановленні в редуктор встановлюється в одне єдине. правильне для цієї конкретної деталі положення, ні нижче ні вище, ні лівіше ні правіше. Вся тонкість регулювання таки полягає у професіоналізмі майстра знайти це єдине становище для цієї деталі – це гарантує тривалий термін служби і безшумність роботи одночасно. Не професійний майстер встановить пару тому що вийшло (і так зійде (с)) і редуктор працюватиме шумно і не довго.

Volkswagen TOUAREG NF замена аккумулятора Фольксваген Туарег

Це майже як схід/розвал на автомобілі. Потрібно поставити колеса у строго певне положення (з потрібними кутами) – це гарантує тривалий термін служби гуми та безшумність її роботи (у поворотах).

Але якщо зі сходом/розвалом найчастіше трапляється, що він сам по собі «відходить» – через знос тих же гумових сайлентблоків або деформацію кузова, то з регулюванням редуктора такого не відбувається. Спочатку відрегульований редуктор може відпрацювати сотні тисяч кілометрів і йому навіть на такому пробігу не знадобиться регулювання.

Так ось… якщо спочатку редуктор на Вашому автомобілі НЕ гудів (за умовчанням вважаємо що не гудів, адже Ваш автомобіль був колись новим і в 99% випадків редуктора на таких машинах із заводу не гудуть – за винятком вітчизняного автопрому), і в якійсь момент загудів, то жодне регулювання гул, що з’явився, не усуне.

А що якщо все ж таки спочатку не правильно був відрегульований Ваш редуктор.

Якщо Вам неправильно виставлять сход/розвал і Ви наїздите 20.000 км, те, що станеться з гумою Вона зноситься (при цьому набагато раніше). Де його брати і чи буде толк від цього? у ключі знаходиться чіп. на станції перевірили. Сход розвал звичайно зробити доведеться, але вже з новою гумою.

Так і з редуктором (не дивлячись на те, що шестірні головної пари не гумові, а металеві. але і навантаження вони відчувають набагато більші). Регулювання, звичайно, буде потрібно – але вже для нової головної пари. Щось можна ще виправити при пробігу до 1.000 – 2.000 км, при пробігу згори – пара вже має вироблення, яке регулюванням вже не виправити.

Тому – якщо Ваш редуктор спочатку не гудів – то гул, що з’явився – до ремонту, а не до регулювання.

Якщо Ви самостійно полагодили редуктор і він одразу ж загудів – то Вам потрібно зробити його регулювання, і бажано терміново, поки не вийшла з ладу головна пара, звичайно, за умови, якщо вона взагалі була справна за її встановлення.

Найчастіше самостійно придбана головна пара вже не придатна для експлуатації – через брак або те, що вона «відновлена». Таку пару неможливо відрегулювати

Правильно для автомобілів вітчизняного виробництва.

Гул головної пари

Для головної пари характерний мелодійний, виючий, співаючий гуркіт.

Рокіт зношеної головної пари проявляється при натисканні на педаль газу (при русі в навантаження).

Замена аккумулятора Фольксваген Туарег VolkswagenTouareg за 4 минуты (Способ ).

Тиснемо (розганяємо автомобіль) на педаль газу – гул чутний

Відпускаємо педаль газу (режим гальмування двигуном) – гул зникає.

При цьому часто в момент зміни навантаження (у момент легкого натискання на педаль газу, або її пропущення) звук може значно посилюватися, а на початковій стадії несправності гул може виявлятися тільки в даному режимі (на зміні навантаження), а при повному навантаженні відсутні або бути ледь помітним.

При русі на нейтральній передачі даного звуку немає, або майже ні, можливі короткі, переривчасті відлуння даного звуку.

READ  Як замінити задні колодки Volkswagen Polo

Цей гуркіт (головної пари) зазвичай з’являється (вперше помітний) на великих швидкостях, починаючи від 70-80 км/год і вище, з часом (внаслідок зносу головної пари) планка швидкості на якій виникає звук знижується, і тоді звук чутний вже на 40-50 км/год. На швидкості понад 100-120 км/год гул начебто зникає.

Якщо шум, що Вас турбує повністю підпадає під цей опис, то його причина абсолютно точно. знос головної пари редуктора. Жодна деталь в автомобілі не може гудіти схоже (тільки під навантаженням). Де знаходиться акумулятор Volkswagen touareg Готуйтесь до ремонту – заміни головної пари, або редуктора у зборі, якщо немає можливості зробити його ремонт. Регулюванням редуктора цей гул не усуваємо. Якщо Вам хтось обіцяє усунути цей гул регулюванням-знайте- Вас або обманюють, або ця людина уявлення не має про редукторів.

Заміна акумулятора. Volkswagen Touareg, 3.0 л., 2008 року на DRIVE2

У двох попередніх записах я вже розповідав про свої проблеми та пошуки. Як уже й писав, вирішив розпочати із заміни акумулятора. Все одно купив уже, треба ставити та дивитися що буде. У процесі зняв кілька фотографій і вирішив перетворити на невелику інструкцію.

Кожен власник Туарега знає, що основний акумулятор встановлено під сидінням водія. Тобто заміна представляє не найпростішу процедуру, особливо якщо враховувати, що гвинти, що утримують крісло, круглі з внутрішньою 12-ти кінцевою зірочкою. Тобто для них потрібна біта типу Spline M10.

не довго думаючи, знайшов на Екзісті набір біт і забрав. У результаті набір замінника акумуляторів виглядає так:

знаходиться, акумулятор, volkswagen, touareg

Головка на 10, подовжувач, тріскачка, безпосередньо бита.

Графітове мастило для обробки болтів, щоб не прикипали. Поставив нові, бо старі прикипіли і один був зірваний.

Тепер по порядку: 0. Знімаємо килимок. 1. Відсуваємо крісло назад. 2. Знімаємо пластикові накладки і бачимо два болти, вони відмічені.

Важливий момент. Відсуваємо крісло вперед і ззаду з рейок сидіння знімаємо пластикові накладки, щоб не зламати. Забув сфотографувати, при можливості сфотографую та додам.

4 — Після зняття пластикових накладок знову відсуваємо крісло назад і піднімаємо його. Дивіться, заважатиме кермо, так що подивіться наскільки потрібно відсунути, щоб зрозуміти вище. Також для зручності спинку крісла теж краще скласти усередину. Після того, як підніміть крісло, буде така картина:

В інструкціях радять з кришки зняти повітропровід, перш ніж знімати кришку. Я цього не став. Відстібаємо кріплення:

5 — Акуратно знімаємо кришку, від’єднавши повітропровід.

Дієм у наступному порядку: 1. від’єднуємо трубочку відведення газів. 2. відкручуємо клеми. 3. Від’єднуємо кріплення. Для відкручування клем та кріплень використовуємо ключ на 10.

Далі виконуємо дії з електродами, кріпленнями та трубочкою зворотному порядку.

Далі з кришкою та кріслом також зворотному порядку. Необхідно перевірити як встав повітропровід.

Обробляємо болти графітовим мастилом.

В підсумку. Може з’явитись помилка системи стабілізації, у мене також вилізла помилка пневмопідвіски. Проїхав пару десятків метрів і все зникло.

Чого я досяг: Машина завелася з напівобороту, є відчуття, що акумулятор був дохлий і тому були проблеми із заводом, а тут він новий і потужніший, тому проблем не виявив навіть на прогрітій машині (спеціально покатався). У будь-якому випадку, кабель маси мінятиму, так як на нього все вказує, новий акумулятор його не вилікував.

Зношування підшипників

У кожному редукторі їх встановлено щонайменше 4 штуки. На двох підшипниках обертається провідний вал редуктора (хвостовик), на двох – ведений (диференціал).

Гудіти можуть тільки підшипники ведучого валу (хвостовика), оскільки вони обертаються в 4-5 разів швидше за колеса та підшипники диференціала, і будь-який звук викликаний їх зносом зливається в гул.

READ  Як підтягнути рульову колонку на ВАЗ 2107

Гул «дзижчий», постійний, не пропадає в будь-якому режимі руху. Звичайно на малих швидкостях (при торканні та початку руху) часто він ледве помітний, майже не чутний, але він є, у міру наростання швидкості руху гул посилюється.

У запущених випадках він навпаки на малих швидкостях стає грубим, хрустким, у момент зупинки автомобіля перетворюється на тріск, хрускіт.

Саме так гудуть зношені чи перетягнуті підшипники хвостовика. А не тільки вони. Схоже, можуть гудіти:

Визначитись в точній причині (виключити підвісну або маточину) можна тільки прослухавши машину на оглядовій ямі. Детально про те, де знаходиться датчик тиску олії на 16-ти клапанному двигуні ВАЗ-2112. Намагатися розпитати через інтернет або по телефону іншої людини, що це у Вас гуде не треба. Ворожити в цій справі можна скільки завгодно, точної відповіді не буде.

Є єдина підказка, якщо Ви нещодавно (від тижня до одного року тому) змінювали сальник хвостовика даного редуктора, то 99% що причина даної несправності перетягнуті підшипники хвостовика через некваліфіковані дії при заміні сальника хвостовика. Про це написано.

І до коробки передач або роздатки не має жодного відношення!

Рокіт, виття редуктора – найпоширеніша його несправність.

Існують чотири основні причини появи гуркоту редуктора, тут вони – викладені в порядку зменшення за поширеністю:

Де знаходиться датчик тиску олії на ВАЗ-2112. Де знаходиться перевірка акумулятора sbc блоку на w211 Як замінити акумулятор в. Зношування головної пари

Для кожної з перелічених причин появи рокота характерний свій характер рокота і режим руху в якому він утворюється.

Але спочатку – якщо редуктор почав гудіти, то ні про який шанс його врятувати нестандартними методами (, залити густішу олію, насипати в олію молібден або тирсу тощо) мови не може бути. Причиною гуркоту є знос або головної пари, або підшипників. Зношені деталі повернути зіллям шахраїв не може бути, як і не може бути присадкою відрегулювати редуктор (якщо причина гуркоту в регулюванні) або підтягнути гайку хвостовика (якщо причина в цьому).

Як зняти акумулятор Touareg

Сів акумулятор, всі замки електричні.

Далі розглядаємо гул підшипників диференціалу

Звук, що виходить від несправних підшипників диференціала, навіть не правильно називати гулом. Цей звук можна охарактеризувати як «хрумкаючий» – він переривчастий (з частотою обертання колеса – оскільки ці підшипники і обертаються одночасно з колесом), широкий, не мелодійний, найчастіше складається враження, що щось зачіпає, перемелюється в мосту або працює не змащеним, суху. Цей звук може посилюватися або зменшуватися (зникнути зовсім) залежно від зміни навантаження на автомобіль, або бути постійним – не змінюючись від навантаження.

Якщо звук, що Вас турбує, підпадає під цей опис – то можливо це якраз ці підшипники, АЛЕ не тільки вони.

Так само (а найчастіше в 90% випадків) шумлять підшипники півосей провідного мосту.

Тому визначитися в точній причині (виключити підшипники півосей) можна лише прослухавши машину на оглядовій ямі. Намагатися розпитати через інтернет або по телефону іншої людини, що це у Вас гуде не треба. Ворожити в цій справі можна скільки завгодно, точної відповіді не буде.